Strona 20 z 36 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1610

Wątek: Półfinał Play Off: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawe czy w ogole u zuzlowcow sa przeprowadzane badania na doping, poziom alku lub narkotykow przed zawodami itd? Orientuje sie ktos?
    Nie było o tym nigdy słychu, ale po niedzielnym meczu mogą zacząć sprawdzać, Władek lubi być innowacyjny. Zaskakiwał już pomysłami innowacyjnymi w speedwayu.

  2. Powrót do góry    #857
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawe czy w ogole u zuzlowcow sa przeprowadzane badania na doping, poziom alku lub narkotykow przed zawodami itd? Orientuje sie ktos?
    Wiem ze kiedys sprawdzali poziom alko wyrywkowo, ale jak jest z narkotykami to nie mam pojecia. Chodz kilku by sie przydalo sprawdzic przed meczem(dzik).
    Co do Dudka pewnie podali chlopakowi tlen badz jakies sole trzezwiace. Swoja droga mialem mieszane uczucia jak Slawek Dudek wysylal swojego syna na tor po tym jak ten jeszcze chwile temu ledwo stal na nogach. Ale to tylko moje odczucia...

  3. Powrót do góry    #858
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez darioss1 Zobacz posta
    Na rzg jest wywiad z buniem. Mowi ze raczej AJ w tym roku na tor nie wyjedzie. Swoja droga fajnie sie tlumaczy z wyniku Widze ze dla wszystkich w zg remis na sluparenie(sorry spararenie) z wielka Stala byl spenieniem marzeń.
    Entuzjazm, z jakim w Zielonej Górze przyjęto remis na własnym torze ze Stalą świadczy o tym, jak wielką estymą cieszy się ten klub w Winnym Grodzie Podobnej reakcji oczekiwałbym dajmy na to od kibiców Śląska Wrocław, gdyby ich drużyna wyrwała punkt Realowi czy Barcelonie

  4. Powrót do góry    #859
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez darioss1 Zobacz posta
    Swoja droga mialem mieszane uczucia jak Slawek Dudek wysylal swojego syna na tor po tym jak ten jeszcze chwile temu ledwo stal na nogach. Ale to tylko moje odczucia...
    Sławek Dudek w wywiadzie jakis czas temu wyraznie odpowiedzial na jakies pytanie o decyzje, ze Dudek to dorosly facet i nie bedzie za niego podejmował zadnych decyzji.

  5. Powrót do góry    #860
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Entuzjazm, z jakim w Zielonej Górze przyjęto remis na własnym torze ze Stalą świadczy o tym, jak wielką estymą cieszy się ten klub w Winnym Grodzie Podobnej reakcji oczekiwałbym dajmy na to od kibiców Śląska Wrocław, gdyby ich drużyna wyrwała punkt Realowi czy Barcelonie
    W Gorzowie tego nigdy nie zrozumieją, tam nawet po tym remisie w ZG zawodnicy zostali zwyzywani, wystarczy wejśc na ich forum po jakimś przegranym meczu i już jest jazda i wyzywanie swoich. Dla nich remis na wyjezdzie to "Frajerstwo".

    Tylko tam się opluwa swoich zawodników.

  6. Powrót do góry    #861
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    W Gorzowie tego nigdy nie zrozumieją, tam nawet po tym remisie w ZG zawodnicy zostali zwyzywani, wystarczy wejśc na ich forum po jakimś przegranym meczu i już jest jazda i wyzywanie swoich. Dla nich remis na wyjezdzie to "Frajerstwo".

    Tylko tam się opluwa swoich zawodników.
    Nie wypowiadam się za innych, ale ja nigdy nikogo nie wyzywałem i nie odwracałem się od drużyny po przegranym meczu. I myślę, że takich jak ja jest większość. Z niedzielnego remisu się cieszę, zwłaszcza mając w pamięci dwie porażki w poprzednim sezonie (z tego ta druga sromotna). Progres jest

  7. Powrót do góry    #862
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    przejście z 20:34 na 45:45 pokazuje, jak przy normalnym torze realnym wynikiem mógł być 60:30. ale teraz to już tylko gdybanie.
    W jaki sposób? Masz może na myśli to, że nie zważając na pewne, czy nawet wysokie prowadzenie Falubazu, ten nie oglądając się na nic, puszczałby Protasa, Dudka i Loktaeva w taktycznych?

    historię z 2010 trzeba powtórzyć!
    Przecież tu raczej nikt nie ma wątpliwości, że historia z 2010 powtórzy się i to z jeszcze większym *************m. Drużyna złożona z pięciu solidnych, bądź wręcz znakomitych seniorów pozbawi złudzeń ekipę z dwoma punktującymi grajkami, choćby nawet mieli wątpliwy atut korzystania z ZZ.

  8. Powrót do góry    #863
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Ogólnie to co za patologia.
    Mariusz i jego przydupasy... co wy próbujecie udowodnić? Że Stal jest cienka? Na was wystarczy... Jak widać na takich kolaży jak ma falubaz nie dużo potrzeba.

    Ogólnie to *****iście jest, pocieszać się tym, że Stal nie dała rady kolejny raz wygrać w Zielonej Górze... tego to przed meczem nikt by się chyba nie spodziewał ?? ))

    Pier***** Tomixa 76 o dopingu sobie oszczędzam. Ktoś coś tam napisał gdzieś, nie wiadomo co i kto i wielkie pieprzenie w każdym poście. Aż żal, że znieśli na forum limit postów.
    Ale nie dziwie się, trzeba mieć jakieś tematy zastępcze byle się dopieprzyć do przeciwnika, a że sportowo w NAJNOWSZEJ historii wychodzi się blado )))

  9. Powrót do góry    #864
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...anie-posladkow

    Masakra

    P.S Tak dla rozluźnienia...pośladów.

  10. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kezman Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...anie-posladkow

    Masakra

    P.S Tak dla rozluźnienia...pośladów.
    Na nastepny raz pomysli, zanim wystawi gdziekolwiek dupe.

  11. Powrót do góry    #866
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Chciał udowodnić Falubazom, że żadnych pełnych gaci i sraczki nie ma

  12. Powrót do góry    #867
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez kryzys78 Zobacz posta
    Jak to ktoś powiedział "Mądry zro*zumie w lot, głup*co*wi pot*rzeb*ny młot". Nie widzę żadnych sensownych atutów Falubazu do powtórzenia historii z 2010 roku. Bo niby kto miałby nastukać w Falubazie 46pkt?? Jeszcze zgodzę się, że Dudek z Protasem jest w stanie coś tam z nami ugrać ale z całą sympatią dla Saszy będzie miał jaja na baku na drugim łuku. Strzelec oprócz biegu juniorskiego będzie statystował, J.D. R.H. lub innych Jankowskich pomijam bo szkoda klawiatury.
    Jedyne co może Wam teoretycznie pomóc to pogoda bo nawet przeniesienie meczu na wtorek czy środę i wiara w powrót Jonssona nie spowoduje tego że nagle Jonsson strzeli dwócyfrówkę.
    Kończąc brakuje merytorycznych argumentów aby Falubaz mógł wywieźć z Gorzowa zwycięstwo...i Wy to wiecie ale co tam. Wprost nie do wiary, ile ro*zumu zużywa się w świecie dla udo*wod*nienia głupstw
    pewnie w 2010 przestrzegałeś przed zwycięstwem falubazu w GW? nie cieszyłeś się z minimalnej przegranej? nie byłeś moralnym DMP?
    to jest właśnie ten zaje*isty sport.
    oczywiście na papierze GW w tym sezonie jest mocna. połowa zawodników przeżywa sezony życia. u nas na odwrót. ale wystarczy, że jeden będzie miał tego dnia srakę a u nas jeden wsadzi pod dupę rakietę. wynik ciągle blisko styku i nie ma żadnych taktycznych.
    to jest właśnie ten zaje*isty sport.
    jak nie wyjdziemy z 30 - znaczy, że chłopaki nawet nie chcieli walczyć
    jak przegramy do 40 - to będzie standard. wtedy pretensje tylko do pierwszego meczu
    jak wygramy - wezmę wolne, żeby cały poniedziałek siedzieć i sie z Was śmiać.
    to jest właśnie ten zaje*isty sport.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co bylo takiego nienormalnego w tym torze do 9 biegu?
    nie czepiaj się słówek.
    normalny w sensie nie-inny. skoro chłopaki się pogubili i nie umieli spasować, znaczy, że był dla nich nowy, inny.

  13. Powrót do góry    #868
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy.
    Gratulacje dla osoby która zaprosiła zespół z Gdańska z Chomskim na czele na ostatnie treningi przed tak ważnym meczem.
    Jestem przekonany, że odpowiednia notka trafiła do Gorzowa i być może tu można dopatrywać się tak niesamowitego początku meczu w naszym wykonaniu.
    W każdym razie ktoś tu nie popisał się sprytem i inteligencją

  14. Powrót do góry    #869
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kowal Zobacz posta
    Chciał udowodnić Falubazom, że żadnych pełnych gaci i sraczki nie ma
    Ale tak na wszelki wypadek nie odchodził daleko od toi-toi'a

  15. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Orientuje sie ktos?
    Raczej nic takiego nie ma. Musiały by o tym wspominać jakieś regulaminy a szczerze powiedziawszy nie słyszałem o czymś takim
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #871
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta


    nie czepiaj się słówek.
    normalny w sensie nie-inny. skoro chłopaki się pogubili i nie umieli spasować, znaczy, że był dla nich nowy, inny.
    Nie czepiam sie slowek tylko sensu Twojej poprzedniej wypowiedzi a ta segerowala,ze ten tor nie byl normalny do 9 biegu.

    Teraz sie bede czepial.
    Zastanawiam sie kto jest wiekszym frajerem,a to okreslenie padlo kilka razy w tej dyskusji.Ten co potrzebuje u siebie 45 oczek czy ten ktory gdyby rzekomo tor przygotowal inaczej wygralby 60 - 30 i do Gorzowa jechal jako finalista?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #872
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej nic takiego nie ma. Musiały by o tym wspominać jakieś regulaminy a szczerze powiedziawszy nie słyszałem o czymś takim
    Czyli moga sobie wpadac na mecz np nacpani, bo regulamin nie mowi, ze nie moga?

  18. Powrót do góry    #873
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Tu nie ma nad czym się zastanawiać. Falubaz (ogólnie) sie sfrajerował ponieważ pozwolił sobie nawtykać 14 pkt. przewagi rywali do 9 biegu. Stalowcy się sfrajerowali ponieważ mając w swoich szeregach 5 doświadczonych, bardzo dobrze punktujących zawodników, pozwolili sobie roztrwonić taką przewagę i nie wygrali tego meczu. I tor tu nie ma nic do rzeczy, był bardzo dobry. Taki sam dla obydwu ekip. Tu warto zauważyć, że adept żużla niejaki Kaczmarek nie miał żadnych problemów aby płynnie pokonać cztery okrążenia.

    I teraz zobaczymy jak to będzie wyglądać w Gorzowie na Jancarzu. Mam tu na mysli stan nawierzchni. Niech sobie będzie ona i przyczepna, byle równo. Dla mnie wyznacznikiem stanu nawierzchni będzie postawa właśnie tego juniora. Jeśli on na Jancarzu będzie potrafił płynnie przejechać cztery okrążenia to ja żadnych ewentualnych tłumaczeń torowych ze strony zielonogórzan nie będę traktował poważnie. Jesli jednak taki Kaczmarek będzie miał duże problemy z płynnym przejechaniem tych czterech okrążeń to będzie znaczyło, że Paluch robi faktycznie rzeźnie

    Czyli moga sobie wpadac na mecz np nacpani, bo regulamin nie mowi, ze nie moga?
    O ile mi wiadomo to prawo mówi, że nie wolno prowadzić jakichkolwiek pojazdów będąc pod wpływem narkotyków. My jednak móiliśmy nie o narkotykach w dosłownym znaczeniu ale o dopingu. A to zasadnicza różnica.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-09-2012 o 14:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #874
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie czepiam sie slowek tylko sensu Twojej poprzedniej wypowiedzi a ta segerowala,ze ten tor nie byl normalny do 9 biegu.

    Teraz sie bede czepial.
    Zastanawiam sie kto jest wiekszym frajerem,a to okreslenie padlo kilka razy w tej dyskusji.Ten co potrzebuje u siebie 45 oczek czy ten ktory gdyby rzekomo tor przygotowal inaczej wygralby 60 - 30 i do Gorzowa jechal jako finalista?
    a ja nigdy nie stwierdziłem, że Stal się sfrajerowała.
    Byli już w ogródku, ale coś nie zagrało - opcje są dwie: 1. Spuścili powietrze i bez ciśnienia się zgubili. 2.Falubaz się napompował i dopiero wtedy się postawił.
    Tak czy siak, remis na wyjeździe liczy się na korzyść GW i to jest fakt.
    z Piszczałką prawdopodobnie wygralibyście i to byłby Wasz wielki sukces tej kolejki. ale tak się nie stało. na szczęście
    nie jestem z tych co będą ślepo jechać po Stali. przeciwnik jak każdy inny, tyle że z Władziem i kompleksem Falubazu

    mi teraz pozostaje wiara w zwycięstwo na wyjeździe - sztuka trudna ale w tym sporcie nie taka niemożliwa.

  20. Powrót do góry    #875
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początek kilka faktów.

    Nikt w ZG nie cieszy się z remisu jako takiego. Budujące jest napewno to, jak Falubaz podniósł się z kolan. Zamiast przegrać -20, zremisował.

    Ja cieszę się, że na zwyciestwo w ZG stal będzie musiała poczekać. I to pewnie bardzo długo. Czeka już 11 lat, dwunasty roczek leci. Możecie sobie poprawiać humory przytaczając historię pojedynków obu drużyn z uwzglednieniem zamierzchłego peerelu. Ale ja tego nie kupuje. Bo co mi po tym, że - dla przykładu - polska piłka nożna świeciła triumfy w latach 70' i na początku 80'? Chciałbym doswiadczyć tego tu i teraz! A wy nie doswiadczyliście zwycięstwa w ZG od owych 11 lat.

    Zestawiając skład Falubazu z ubiegłego sezonu z Dobruckim (którego wyeliminowano nam bandyckim torem w Gorzowie), Hankockiem (którego wyeliminowała nam ze składu zazdrosna liga) i AJ (którego wyeliminował nam chory psychicznie Duńczyk) ze składem, który przystapił do niedzielnego półfinału, to przecież nie ma nawet czego porównywać! Jednocześnie stal wzmocniła się w sposób niepodważalny - pozbyła się Tłustego Moskita. Mimo tego i tak nie potrafiła wykorzystać tych wszystkich sprzyjających okoliczności!

    Dla mnie ubiegłoroczne zwyciestwo nad Unią w finale było jednak niepełne, bo nie udało sie wygrać w Lesznie. I nawet jeśli znajdziecie sie w finale (który z kretesem przegracie), to ew. wyeliminowanie Falubazu nie będzie smakowac tak, jak mogło. Bo statystycznie było to nieuniknione, że w końcu wyeliminujecie Falubaz. Bo ile lat pod rząd można przegrywac? I to w takim stylu? Choć z drugiej strony, cieszyło was nawet zwycięstwo odniesione w derbach na śmierci Lee i na niewyjeżdżaniu zawodników Falubazu do biegów, więc co ja tam w sumie wiem...

  21. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ktoś wie który mecz w Szwecji pokażą dzisiaj w Orange Sport ?

    Dzisiaj i Rafał i Paluch będa mocno podenerwowani nasłuchiwac wieści ze Szwecji. Jedzie tam 4 Falubazów i chyba 2 Stalowców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #877
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Zresztą Falubaz już przygotowuje solidną linię obrony w przypadku przegranej. Wszystko zostanie zwalone na rzeźnicki tor. Będzie to pasowało dosłownie wszystkim.Dobrucki będzie krzyczał najgłośniej by odwrócić uwagę od wtopy w pierwszej części meczu w ZG i zachować posadkę. Zaraz za nim kibice bo przecież nikt nie przyjmie do siebie, że Stal mogła być zwyczajnie lepsza. Treść listów senatora do SF też bardzo łatwo przewidzieć. Rozprawa o szarlatanie co życie miał za nic, coś w tym stylu

    nie wiem jak władze Falubazu, ale ja przed sezonem liczyłem i za sukces uznawałem [poszukaj sobie] nasz występ w pierwszej 4; mamy pierwsza czwórkę i git; jest jeszcze szansa na medal, trzeba się spiąć i powalczyć; a to że raczej odpadamy akurat ze Stalą jest jakąś tam mała łyżką dziegciu z perspektywy całego sezonu, ale nic to, przeżyję; myślę że im prędzej pogodzą się z tym wszyscy w Falubazie tym lepiej;
    inaczej patrzyłbym na sezon gdyby na początku tworzenie składu nie było ograniczone durnymi uwarunkowaniami [1 z GP], a my stworzylibyśmy taki skład [mając środki] jaki mamy i odpadlibyśmy [prawdopodobnie w półfinale ze Stalą.
    Chociaż z drugiej strony; qrcze to wciąż półfinał, mimo że skład kombinowany to mamy 4.
    Zapytajcie np. kolegów z Rzeszowa czy nie chcieliby być na naszym miejscu.

  23. Powrót do góry    #878
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Dziś leci Dackarna - Piraterna

    Może wytłumaczysz mi Miguelito jak "bandycki tor w Gorzowie" przyczynił się do kontuzji Dobruckiego?

  24. Powrót do góry    #879
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ile mi wiadomo to prawo mówi, że nie wolno prowadzić jakichkolwiek pojazdów będąc pod wpływem narkotyków. My jednak móiliśmy nie o narkotykach w dosłownym znaczeniu ale o dopingu. A to zasadnicza różnica.
    Ja na poczatku pisalem o dopingu, narko, i alkoholu. Prawo mowi, ze nie mozna prowadzic pod wplywem alku a w Polsce dzien w dzien lapia setki takich osob. Prawo moze tak mowic, ale czy istnieje w zuzlu cos takiego jak weryfikacja tego, jakies wyrywkowe testy itd? Troche offtopic, ale pytam z ciekawosci.

  25. Powrót do góry    #880
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Holta mówi ze w Gorzowie swietny tor do scigania

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...kt-do-scigania

    nie wiem jak władze Falubazu, ale ja przed sezonem liczyłem i za sukces uznawałem [poszukaj sobie] nasz występ w pierwszej 4; mamy pierwsza czwórkę i git
    wladze pewnie jednak liczyły na wiecej skoro Falubaz ma najwiekszy budzet w extralidze.

    Zestawiając skład Falubazu z ubiegłego sezonu z Dobruckim (którego wyeliminowano nam bandyckim torem w Gorzowie), Hankockiem (którego wyeliminowała nam ze składu zazdrosna liga) i AJ (którego wyeliminował nam chory psychicznie Duńczyk)
    No tak wszyscy przeciwko ZG

    I nawet jeśli znajdziecie sie w finale (który z kretesem przegracie)
    Z kretesem to wy przegracie o braz z Tarnowem.


    A tak na poważnie to spodziewam sie, że Falubaz postawi sie dośc mocno w Gorzowie.To nie bedzie raczej mecz do jednej bramki i nie zdziwilbym sie jakby decydowaly ostatnie 2 biegi.

  26. Powrót do góry    #881
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ile mi wiadomo to prawo mówi, że nie wolno prowadzić jakichkolwiek pojazdów będąc pod wpływem narkotyków. My jednak móiliśmy nie o narkotykach w dosłownym znaczeniu ale o dopingu. A to zasadnicza różnica.
    Bez prawa jazdy też nie można. I przekraczając prędkość też nie.
    To co piszesz nie wziąłeś z Kodeksu Karnego tylko z Przepisów Ruchu Drogowego. To trochę inny system walutowy.

  27. Powrót do góry    #882
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Holta mówi ze w Gorzowie swietny tor do scigania

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...kt-do-scigania
    No pewnie! Dla niego każdy tor jest świetny do ścigania. Jest tylko jedno ale, zamiast słowa "ściganie" powinien powiedzieć przejażdżki. Ściga to się Dudek, Loktajew i Protasiewicz, a nie on.

  28. Powrót do góry    #883
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...A tak na poważnie to spodziewam sie, że Falubaz postawi sie dośc mocno w Gorzowie.To nie bedzie raczej mecz do jednej bramki i nie zdziwilbym sie jakby decydowaly ostatnie 2 biegi. "

    Ale kto ma się konkretnie postawić ? Widzisz kogoś poza Dudkiem i Protasiem, którzy i tak potracą duuużo punktów ?

  29. Powrót do góry    #884
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "...A tak na poważnie to spodziewam sie, że Falubaz postawi sie dośc mocno w Gorzowie.To nie bedzie raczej mecz do jednej bramki i nie zdziwilbym sie jakby decydowaly ostatnie 2 biegi. "

    Ale kto ma się konkretnie postawić ? Widzisz kogoś poza Dudkiem i Protasiem, którzy i tak potracą duuużo punktów ?
    nie wierzyliśmy w PUKa w 2009
    nie wierzyliśmy w Davidssona w 2011
    a jednak...

  30. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    Bez prawa jazdy też nie można. I przekraczając prędkość też nie.
    To co piszesz nie wziąłeś z Kodeksu Karnego tylko z Przepisów Ruchu Drogowego. To trochę inny system walutowy.
    Cos Ci się pomieszało kolego. Po pierwsze nigdzie nie pisałem o żadnym "Kodeksie karnym" tylko o praiwe jako takim. A Kodeks Przepisów o Ruchu Drogowym to też prawo. Po drugie, pewnie, żesa tacy co prowadzą po spożyciu czy bez prawka. Ale wiedzą oni doskaonale jakie moga być tego konsekwencje. Inn kwestia to doping o który pyta T_zg, w wielu dyscyplinach sportowych doping jest zabroniony, sa listy medykamentów których stosować nie można. Czy w żużlu są takowe również ? Tego nie wiem ale wydaje mi się, ze nie. Skoro nie ma badań antydopingowych. A jeżeli nie ma w żużlu kontroli antydopingowych to pewnie chłopaki mogą bez konsekwencji brać jakieś anaboliki

    Ursus

    Ale kto ma się konkretnie postawić ? Widzisz kogoś poza Dudkiem i Protasiem, którzy i tak potracą duuużo punktów ?
    W Toruniu mieliśmy przegrać, a 9 pkt. Loktajeva i 10 Holty spowodowało, że wygraliśmy dość wyraźnie (39-51).

    Tak, ja widzę kto może się konkretnie postawić, Holta, Pepe, Loktajev, Dudek. Ta czwórka zawodników może (przy odp. kombinacji ZZ i RT) wam popsuć zabawę

    A jak będzie to się zobaczy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-09-2012 o 15:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #886
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cos Ci się pomieszało kolego. Po pierwsze nigdzie nie pisałem o żadnym "Kodeksie karnym" tylko o praiwe jako takim. A Kodeks Przepisów o Ruchu Drogowym to też prawo. Po drugie, pewnie, żesa tacy co prowadzą po spożyciu czy bez prawka. Ale wiedzą oni doskaonale jakie moga być tego konsekwencje. Inn kwestia to doping o który pyta T_zg, w wielu dyscyplinach sportowych doping jest zabroniony, sa listy medykamentów których stosować nie można. Czy w żużlu są takowe również ? Tego nie wiem ale wydaje mi się, ze nie. Skoro nie ma badań antydopingowych. A jeżeli nie ma w żużlu kontroli antydopingowych to pewnie chłopaki mogą bez konsekwencji brać jakieś anaboliki
    Mariusz,
    to co określasz mianem prawa musi obowiązywać w całości życia publicznego czyli dla zwykłego śmiertelnika do KK. (mam nadzieję, że nie ma tu prawników, bo strasznie upraszczam i mnie zjadą)
    to co przytoczyłeś to jak nic stwierdzenie z KRD, czyli zawęziłeś się do drug publicznych.
    tor żużlowy to nie droga publiczna. dlatego nikt nie stoi z radarem i nie ma sygnalizacji świetlnych. tam obowiązują przepisy PZM, które są niższe w stosunku do KK. odpowiedzi na dręczące Ciebie pytanie szukaj tylko tam, chyba, że KK mówi coś innego.

  32. Powrót do góry    #887
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Inn kwestia to doping o który pyta T_zg, w wielu dyscyplinach sportowych doping jest zabroniony, sa listy medykamentów których stosować nie można. Czy w żużlu są takowe również ?
    Oczywiście, że tak. Szczegółowy wykaz zawarty jest na stronach 31-40.

    http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/201...y/anty2006.pdf

  33. Powrót do góry    #888
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Ja pierdziele!!!!!!!!!!
    Falubaziątka ogarnijcie się bo z tego co czytam to wychodzi że to wy jesteście zwyciezcami i remis u siebie traktujecie jako zwyciestwo.
    Mało tego !!!! Piszecie tu takie brednie że móżg lasuje.
    To Stal was osmieszyła remisując z wami na waszym torzePrawdopodobnie u siebie jeszcze was pykną 20 pkt.Ale znając was stwierdzicie że to super wynik bo jak mozna u siebie tak nisko wygrać.W Tarnowie Unia wygrała z Apatorem 6-ioma pkt. i dla miejscowych jest to niemal porażka , ale w Zielonej remis to mega wyczyn!!!
    Do zobaczenia w meczu o brąz

  34. Powrót do góry    #889
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Oczywiście, że tak. Szczegółowy wykaz zawarty jest na stronach 31-40.

    http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/201...y/anty2006.pdf
    Na gorzowskim forum jest pełna rozkimina co i kto Dudkowi podał? A głownym prowadzącym jest niejaki As35, jeszcze niedawny użytkownik tutejszego forum. Także w niedziele testy antydopingowe na bank.

  35. Powrót do góry    #890
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Się wręcz nie mogę doczekać aż zobaczę tego punktującego Holte z Davidssonem.Już pisałem że wcale bym się nie zdziwił jak by Rune więcej razy leżał niż zdobył punktów.I to jest z mojej strony pochwała bo to oznacza że on chociaż będzie próbował walczyć bo ten cały Jonas prawdopodobnie po dojeździe w łuk będzie puszczał gaz.

  36. Powrót do góry    #891
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Ja pierdziele!!!!!!!!!!
    Falubaziątka ogarnijcie się bo z tego co czytam to wychodzi że to wy jesteście zwyciezcami i remis u siebie traktujecie jako zwyciestwo.
    Mało tego !!!! Piszecie tu takie brednie że móżg lasuje.
    To Stal was osmieszyła remisując z wami na waszym torzePrawdopodobnie u siebie jeszcze was pykną 20 pkt.Ale znając was stwierdzicie że to super wynik bo jak mozna u siebie tak nisko wygrać.W Tarnowie Unia wygrała z Apatorem 6-ioma pkt. i dla miejscowych jest to niemal porażka , ale w Zielonej remis to mega wyczyn!!!
    Do zobaczenia w meczu o brąz
    Widać w końcu poznali swoje miejsce w szyku. Wiedzą że wygrać z tak mocną ekipą w tym roku jest nie możliwe, więc remis jest dla nich jak zwycięstwo
    Ja im się nie dziwię

  37. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A ja wydepiluję klatę i odtańczę dancehall na Marszałkowskiej w Warszawie.

  38. Powrót do góry    #893
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ^^ to zdjęcie... oficjalnie, padłem, oplułem monitor, obudziłem sąsiadów.

    Mam nadzieję, że nie było Jest wyrok na kolesia który pokazł dupę na stadionie.

  39. Powrót do góry    #894
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2011
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy poważną sraczke w Zielonej Górze. Dudek odpuszcza sobie finał MDMP

  40. Powrót do góry    #895
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    No to mamy poważną sraczke w Zielonej Górze. Dudek odpuszcza sobie finał MDMP
    A może znasz powód ? Bo warto by było wiedzieć zanim się ośmieszysz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Nie wiem gdzie ty tu widzisz sraczkę zawarciański małolacie.
    Dudek nie brał udziału w żadnych zawodach MDMP w tym sezonie, więc czemu miałby brać teraz.

    Zresztą mamy dość utalentowanych juniorów aby powalczyć o mistrzostwo.

  42. Powrót do góry    #897
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Dopiero co wspominali o tym na orange sport. Rzecz w tym, że najchętniej Pawliccy i Janowksi też by zrezygowali tyle, że nie mogą poniewaz mają zakontraktowane te zawody. A problem w tym, że jutro nie mają połączenia promem ze Szwecji, brak jest też dogodnych połączeń lotniczych. Wyszło na to, że chłopaki będa musiały lądem pokonać masę kilometrów samochodami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Puścił bąka i znikł w ciemnościach bulwaru

  44. Powrót do góry    #899
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 21 w 6 postach
    Po tym co zobaczyłem przed chwilą w tv, tylko jedno mi przychodzi do głowy:
    JD( Z/Z)
    K.Jabłoński
    Sasza
    Ryszard
    Pepe
    Strzelba
    Dudek
    No chyba, że ten deszcz nam pomoże.
    ble

  45. Powrót do góry    #900
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Po tym co zobaczyłem przed chwilą w tv, tylko jedno mi przychodzi do głowy:
    JD( Z/Z)
    K.Jabłoński
    Sasza
    Ryszard
    Pepe
    Strzelba
    Dudek
    No chyba, że ten deszcz nam pomoże.
    Własnie o tym samym pomyślałem. Jonas powinien sobie dac spokój z żużlem. On boi sie dosłownie wystartować, po co zatem go w ogóle męczyć ?

    Wszedłem sobie poczytać chłopaków z Gorzowa i muszę się przyznać, ze nieźle oplułem monitor.

    Za Forum Stali Gorzów

    Mój kuzyn, kibic Unii Leszno napisał mi: "Dla mnie też było to dziwne. Dlaczego to ukrywali?
    Potem po 14. biegu był wywiad z Dudkiem. Wyglądał na totalnie zakręconego. Albo rzeczywiście się zamulił soczkami, jak mówił, albo dostał jakiegoś głupiego jasia."

    Co tak naprawdę dostał Dudek w karetce? Pewnie dowiemy się o tym z jego autobiografii za 20 lat pt. "Dostałem strzała i stałem się strzałą!"

    [ Dodano: 2012-09-11, 09:47 ]
    Zastanawiam się czy ta sprawa jest jakoś do sprawdzenia. Lekarze powinni przynajmniej podać przyczynę zamknięcia zawodnika w karetce w sytuacji gdy nie był po upadku (dlaczego nie brał tlenu w swoim stanowisku). Ciekawe czy ktoś będzie miał jaja by oficjalnie zapytać o tą sprawę.
    Jak ktoś chce poczytac sobie więcej tych kwiatków to ładować się an stronę forum Stali Gorzów
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 20 z 36 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •