Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1610

Wątek: Półfinał Play Off: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach

    Półfinał Play Off: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

    No to zaczynamy zabawę . Nie mogło obejść się bez derbów lubuskich w PO. Stal ma swoim przyjaciołom z południa sporo do udowodnienia wszak w ostatnich trzech sezonach Gorzów był eliminowany przez Falubaz i wygrał zaledwie jeden mecz. Teraz jednak jest inny sezon, inna historia. Na papierze faworytem na pewno jest Gorzów, który wydaje się dysponować równiejszym składem jak i większym atutem swojego toru w porównaniu do Zielonej. W RZ w dwumeczu też lepsi byli Stalowcy, którzy wygrali u siebie 44:21, a w rewanżu w ZG padł remis. Osobiście liczę po prostu na wygraną w ZG. Gorzowiaki świętujący na W69 to świętokradztwo . Można przegrać dwumecz, ale u siebie mecz musi być wygrany. I kropka .

    Ciekawe czy Davidsson już pokasłuje .
    Myślę, że będziemy świadkami ciekawego dwumeczu i wierzę, że Falubaz tanio skóry nie sprzeda.
    Mój typ na mecz w Zielonej to 47-43 dla gospodarzy.

    Zapraszam do dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    W ostatnich latach, Wasza rywalizacja w PO była tak przewrotna i nieprzewidywalna, że typowanie jakiegokolwiek wyniku, wydaje się szaleństwem

    Tu może wydarzyć się wszystko: Falubaz może przegrać u siebie i wygrać na wyjeździe (nawet).

    Ja osobiście życzę sobie (i Wam) dobrego widowiska na obu stadionach, wielu emocji i niech wygra... Falubaz (jednak) z którym chętnie widziałbym w Finale tarnowską Unię, której Myszki również mają w tym sezonie "coś" do udowodnienia


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Co rok od paru lat przerabiany jest ten sam temat, wiec nie ma co tu za duzo mowic. Wyjdzie jak zawsze

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakim niby szaleństwem?

    Wszystko, co Stal mogła ugrać przy Wrocławskiej, zdarzyło się w tegorocznym rewanżu. Oni sami nie wierzą, że ich zawodnicy mogliby powtórzyć cokolwiek bliskiego remisowi, zresztą słusznie

  5. Powrót do góry    #5
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    spasione koty są bez szans, bedzie ZZ za JD. A później odejmniemy punkty Zmarzlika za wyprowadzenie motorów (tylko nikomu nie mówicie). Władek rozda w gorzowie medale moralnych MP i wszyscy będą zadowoleni.

    http://www.youtube.com/watch?v=J5qFjwTdMO8
    To były prawdziwe derby... na trawce, baby w oknach, piro na legalu, a po meczu dziadek i gorzowscy miotacze kamieni. Dziś to tylko psy, gaz i zakazy stadionowe.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    I Staszewski z bolącym uchem. Dobry mecz był, zresztą otoczka też i dziadek błagający żeby go zabrać do ZG .

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta

    To były prawdziwe derby... na trawce, baby w oknach, piro na legalu, a po meczu dziadek i gorzowscy miotacze kamieni. Dziś to tylko psy, gaz i zakazy stadionowe.
    "Zostaw ruiny, w Zielonej dom Ci kupimy! " piękne czasy

    Co do meczu dla mnie skład powinien wyglądać następująco:

    9. Piotr Protasiewicz
    10. Aleksandr Loktajew
    11. Rune Holta
    12. Jonas Davidsson Z/Z (zatrucie pokarmowe)
    13. Andreas Jonsson
    14. Patryk Dudek
    15. Adam Strzelec

    Na dzień dzisiejszy najbardziej optymalne zestawienie Falubazu.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Plustek Zobacz posta
    "Zostaw ruiny, w Zielonej dom Ci kupimy! " piękne czasy

    Co do meczu dla mnie skład powinien wyglądać następująco:

    9. Piotr Protasiewicz
    10. Aleksandr Loktajew
    11. Rune Holta
    12. Jonas Davidsson Z/Z (zatrucie pokarmowe)
    13. Andreas Jonsson
    14. Patryk Dudek
    15. Adam Strzelec

    Na dzień dzisiejszy najbardziej optymalne zestawienie Falubazu.
    A tak bez kombinowania to nie możecie?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    To samo mialem napisac. Niech Stal rozjedzie kombinatorów jak zrobila to w RZ.

    Ps. To epatowanie sie pseudocwaniactwem w zwiazku z ZZ za Dawidssona pokazuje tylko ile dzis jest sportu w sporcie.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Fajnie by było jakby cały stadion przyszedł na zielono. Takie info mogłoby się pojawić na biletach i plakatach reklamujących derby.

    50:40 dla Falubazu to minimum socjalne.

    P.S. Jak to jest z ZZ? trener przed meczem musi wyznaczyć zawodników zastępujacych? Czy ustala to na bieżąco podczas meczu?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ciekawe czy jak nie będzie żadnego zz i pojedzie normalnie Davidsson to tomix i inni gorzowiacy odszczekają swoje słowa o kombinowaniu. Pewnie nie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Ciekawe czy jak nie będzie żadnego zz i pojedzie normalnie Davidsson to tomix i inni gorzowiacy odszczekają swoje słowa o kombinowaniu. Pewnie nie.
    Jesli rzeczywiscie w ZG nie bedzie stosowane ZZ za JD to bede pierwszym ktory tu przyjdzie i przeprosi. Ale niestety problem jest wiekszy, bo pomysl ten zyskal aprobate...kibiców, o zgrozo. I stad moje rozczarowanie.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Fajnie by było jakby cały stadion przyszedł na zielono. Takie info mogłoby się pojawić na biletach i plakatach reklamujących derby.

    50:40 dla Falubazu to minimum socjalne.

    Podzielam twoje stanowisko. Trzeba to zgłosić do MOPSu

    P.S. Jak to jest z ZZ? trener przed meczem musi wyznaczyć zawodników zastępujacych? Czy ustala to na bieżąco podczas meczu?

    Na bieżąco. Ja jednak będę się upierał, że z/z to powinna być ostateczność. Jedźmy bez kombinacji, nowe tłumiki dość skutecznie niwelują atuty z/z.
    Co do moralnego oburzenia na ewentualną z/z to ja powiem tak - zastępstwo stosuje się gdy zawodnik jest niezdolny do jazdy z powodu kontuzji. W przypadku Jonasa właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia. Ten gość był kontuzjowany na początku sezonu i SKUTKI tego wypadku obserwujemy do dzisiaj w postaci ewidentnych problemów z psychiką. Jeśli gość będzie się bał jechać co będzie widoczne na treningach to uważam, że trzeba robić z/z. Natomiast jeśli gość będzie się zachowywał na torze w miarę normalnie, bez okazywania panikarstwa, to niech jedzie. Umie dobrze startować a to może być klucz do sukcesu.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Ps. To epatowanie sie pseudocwaniactwem w zwiazku z ZZ za Dawidssona pokazuje tylko ile dzis jest sportu w sporcie.
    Tegoroczny tor w GW tez pokazuje ile sportu w sporcie A taki fajny obiekt do scigania sie mieliscie w zeszlych sezonach...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Jesli rzeczywiscie w ZG nie bedzie stosowane ZZ za JD to bede pierwszym ktory tu przyjdzie i przeprosi. Ale niestety problem jest wiekszy, bo pomysl ten zyskal aprobate...kibiców, o zgrozo. I stad moje rozczarowanie.

    nie wszystkich , mojego nie. Już wcześniej o tym pisałem. ZZ za Dawidssona to po prostu będzie oszustwo. Ja się na to nie piszę.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Mojego też nie. Zresztą ja już swoje zdanie na ten temat wyraziłem w wątku Falubazu. Wstrzymałbym się jednak z krytyką, bo póki co z/z to wymysł kibiców na tym forum i Zmory. Sam Davidsson dzisiaj w wywiadzie spodziewa się powołania na derby .

  17. Powrót do góry    #17
    Zbanowany
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy kibice z Zielonej Gory mogą jechac do Gorzowa czy obowiązuje dalej zakaz ?

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co do moralnego oburzenia na ewentualną z/z to ja powiem tak - zastępstwo stosuje się gdy zawodnik jest niezdolny do jazdy z powodu kontuzji. W przypadku Jonasa właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia. Ten gość był kontuzjowany na początku sezonu i SKUTKI tego wypadku obserwujemy do dzisiaj w postaci ewidentnych problemów z psychiką. Jeśli gość będzie się bał jechać co będzie widoczne na treningach to uważam, że trzeba robić z/z.

    to bardzo,bardzo karkołomna teza. Chyba sam przed sobą chcesz usprawiedliwić ewentualny przekręt. Nie było widać po Jonasie w ostatnim meczu jakichś problemów z psychiką. Zresztą on sam mówi że z głową wszystko w porządku i czeka na następny mecz.

    "Mam nowe podejście do żużla. To "coś" siedziało w mojej głowie. Zdobyłem w tym spotkaniu bardzo pokaźny dorobek punktowy i jestem z tego powodu szczęśliwy. Jednak nie powinniśmy być za bardzo podnieceni. To dopiero jeden mecz. Ciągle pracuję nad sobą. Zobaczymy jak będzie w kolejnym. Liczę po cichu, że będzie dobrze, ale nie chcę za dużo o tym mówić."
    Ostatnio edytowane przez adambe ; 29-08-2012 o 15:00

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez mecenas73 Zobacz posta
    Czy kibice z Zielonej Gory mogą jechac do Gorzowa czy obowiązuje dalej zakaz ?
    Jaki zakaz? to klub ma zakaz organizowania wyjazdow, a kibice moga sobie jezdzic gdzie chca.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    to bardzo,bardzo karkołomna teza. Chyba sam przed sobą chcesz usprawiedliwić ewentualny przekręt. Nie było widać po Jonasie w ostatnim meczu jakichś problemów z psychiką. Zresztą on sam mówi że z głową wszystko w porządku i czeka na następny mecz.

    On zawsze mówi przed meczem że wszystko jest *****iście a potem jak przychodzi do ścigania to na widok rywala puszcza gaz i robi na torze tyle miejsca żeby każdy mógł go bez problemu wyprzedzić.
    Ja bym na miejscu Rafała zrobił mu próbę generalną (najlepiej w Rawiczu, jak wcześniej pisałem). Niech pościga się np. z Protasem. Protas da mu wygrać start a potem spróbuje go łyknąć na dystansie i na odwrót. Jeśli Jonas będzie reagował normalnie, to nie widzę powodu ani sensu robienia z/z. Natomiast jeśli znowu będzie markowanie ścigania to szkoda czasu na gościa. Niech kończy karierę.
    Dla mnie mecz z Polonią niczego nie przesądza, bo tak naprawdę nie wiadomo jak zachowałby się Jonas gdyby przyszło do prawdziwej walki. Zresztą jak przegrał start to nie było specjalnie widać, aby próbował coś wskórać na dystansie ...

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jaki zakaz? to klub ma zakaz organizowania wyjazdow, a kibice moga sobie jezdzic gdzie chca.
    Ok,ale wtedy siedzi sie na normalnych sektorach a nie w klatce tak?
    Jesli tak to w sumie nawet dobrze,bo nie lubie jak mi ktoś się drze koło ucha.
    pzdr.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja osobiście życzę sobie (i Wam) dobrego widowiska na obu stadionach, wielu emocji i niech wygra... Falubaz (jednak)
    Chcesz Falubaz w finale bo wiesz że to pewne złoto dla Jaskółek.

    Co do tego ZZ.Mam nadzieję że Falubaz to wykorzysta bo inaczej nie będzie sensu w ogóle dyskutować nad tym dwumeczem.Ja to się boję czy zielonogórzanie przyjdą na stadion bo nie dosyć że szanse awansu są na poziomie Żuław to jeszcze bilety po 80 zł.
    Ostatnio edytowane przez Skywalker-RM ; 29-08-2012 o 15:10

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tegoroczny tor w GW tez pokazuje ile sportu w sporcie A taki fajny obiekt do scigania sie mieliscie w zeszlych sezonach...
    Co Ty z tym torem?
    W którym meczu był "niesportowo" przygotowany?

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Falubaz jest tak słaby w tym sezonie, że jedynie z z/z moga powalczyć ze Stala.Wiec nie zdziwie sie jak tak zrobia.Ale bedzie siara dla nich jak nawet z nia dostana w trabe.Bedzie smiech na całą Polske

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skywalker-RM Zobacz posta
    Chcesz Falubaz w finale bo wiesz że to pewne złoto dla Jaskółek.

    Co do tego ZZ.Mam nadzieję że Falubaz to wykorzysta bo inaczej nie będzie sensu w ogóle dyskutować nad tym dwumeczem.Ja to się boję czy zielonogórzanie przyjdą na ten mecz bo nie dosyć że szanse awansu są na poziomie Żuław to jeszcze bilety po 80 zł.

    No nie wierze. Skajłoker odzył...standardowo przed derbami

    Cytat Zamieszczone przez Kowal Zobacz posta
    Co Ty z tym torem?
    W którym meczu był "niesportowo" przygotowany?
    Juz byla na ten temat dyskusja w ktoryms watku, wiec nie chce mi sie do tego wracac. Kary oraz narzekania zawodnikow GW na swoj tor nie wziely sie z dupy, prawda?

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Falubaz jest tak słaby w tym sezonie, że jedynie z z/z moga powalczyć ze Stala.Wiec nie zdziwie sie jak tak zrobia.Ale bedzie siara dla nich jak nawet z nia dostana w trabe.Bedzie smiech na całą Polske
    Smiech bedzie, jak ktorys raz z rzedu odprawimy was w PO i znowu bedziecie tylko moralne DMP na szyi wieszac

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zresztą jak przegrał start to nie było specjalnie widać, aby próbował coś wskórać na dystansie ...
    Bo to jest taki zawodnik. I zawsze był. Hancock jak przegra start to też często jest bezradny. Niektórzy walczą zawsze i wszędzie. Inni swój sukces uzależniają od dobrych startów. Davidsson zalicza się do tej drugiej grupy.

    Falubaz jest tak słaby w tym sezonie
    Skoro jest taki słaby to jakim cudem jest w PO i zdobył 30 pkt w rundzie zasadniczej. Słaba to jest Victoria Piła .

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Scenariusz z z/z jest prosty. W ZG Davidsson jedzie i klepie punkty. A w GW idzie z/z. Tak to widzę.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No nie wierze. Skajłoker odzył...standardowo przed derbami



    Juz byla na ten temat dyskusja w ktoryms watku, wiec nie chce mi sie do tego wracac. Kary oraz narzekania zawodnikow GW na swoj tor nie wziely sie z dupy, prawda?
    Właśnie, że wzięły się z dupy te narzekania naszych zawodników na własny tor. Nigdzie nie było potwierdzenia konfabulacji dziennikarskich.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Zagar ma pierwszą średnią w Gorzowie. Ciekawe, czy Gorzowiaki będą kombinowali z ZZ. Z góry powiem, że ZZ za Zagar to będzie zagrywka nie fair i kombinatorstwo.

    Co do Jonasa. Jeszcze nikt za niego nie wstawił ZZ i wcale nie jest powiedziane, że ZZ to jest wzmocnienie. Po drugie, zawsze może się tak zdarzyć, że Jonas (odpukać) się rozchoruje, np 15 września.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 29-08-2012 o 15:25

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Właśnie, że wzięły się z dupy te narzekania naszych zawodników na własny tor. Nigdzie nie było potwierdzenia konfabulacji dziennikarskich.
    Na potwierdzenie kar tez dowodow nie ma oczywiscie, ani wywiadow miedzy innymi z Dymkiem po meczu z Czewa...mi juz szkoda slow na dyskusje nt toru z GW. W ktoryms watku juz sie napisalem wystarczajaco na ten temat, jak ktos zainteresowany prosze sobie poszukac EOT
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-08-2012 o 15:30

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zagar ma pierwszą średnią w Gorzowie. Ciekawe, czy Gorzowiaki będą kombinowali z ZZ. Z góry powiem, że ZZ za Zagar to będzie zagrywka nie fair i kombinatorstwo.

    Co do Jonasa. Jeszcze nikt za niego nie wstawił ZZ i wcale nie jest powiedziane, że ZZ to jest wzmocnienie. Po drugie, zawsze może się tak zdarzyć, że Jonas (odpukać) się rozchoruje, np 15 września.
    Porównujesz Davidssona z Zagarem, który w przeciągu roku ma średnią zbliżoną do wywrotasa ? smiechu warte


    To że zawodnicy narzekali na tor (najczęściej z powodu różnicy na meczu i na treningu) jak i kara za potrzebne jeszcze poprawki po regulaminowym czasie oddania toru nie ma nic wspólnego z niesportowym zachowaniem. Katar i niezdolność do jazdy przed najważniejszym meczem sezonu już tak

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    ZZ raczej nie będzie, natomiast ta sytuacja obrazuje jak głupie są skonstuowane przepisy o ZZ. Innym przykładem był brak możliwości ZZ za Bjerre w meczu Włókniarz-UniaL.

    Wracając do samej rywalizacji to kluczem będzie mecz w Gorzowie, czy w ogóle będziemy w stanie utrzymać ewentualną przewagę, na ten moment mam spore wątpliwości. Na dziś zakładam wynik w granicach 48-50 do 42-40 i ewentualną heroiczną obronę w Gorzowie
    Faworytem jest Stal, ale PO ma swoje prawa.

    Ps. Widzę, że cześć kibiców Stali na czele z Skywakerem ksywką "Tylko Falubaz" już wieszczą sromotną porażkę Falubazu. Widzę, że brak pokory jest nie uleczalny
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 29-08-2012 o 15:43
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zagar ma pierwszą średnią w Gorzowie. Ciekawe, czy Gorzowiaki będą kombinowali z ZZ. Z góry powiem, że ZZ za Zagar to będzie zagrywka nie fair i kombinatorstwo.
    A niech zrobią! Najlepiej w pierwszym meczu. Tym lepiej dla nas.

    Co do Jonasa. Jeszcze nikt za niego nie wstawił ZZ i wcale nie jest powiedziane, że ZZ to jest wzmocnienie. Po drugie, zawsze może się tak zdarzyć, że Jonas (odpukać) się rozchoruje, np 15 września.
    Raczej z/z nie będzie. No chyba, że w pierwszym meczu Jonas odwali padakę jak przez cały ten rok. Wówczas pewnie nabawi się sraczki i na wyjazd już pojedziemy z pełną z/z.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Na potwierdzenie kar tez dowodow nie ma oczywiscie, ani wywiadow miedzy innymi z Dymkiem po meczu z Czewa...mi juz szkoda slow na dyskusje nt toru z GW. W ktoryms watku juz sie napisalem wystarczajaco na ten temat, jak ktos zainteresowany prosze sobie poszukac EOT
    Teraz to sobie strzelasz w stopę: przeczytaj jeszcze raz ten wywiad i zastanów czy może on być potwierdzeniem Twojej fobii. Kary a narzekania zawodników to zupełnie inne sprawy. Rozumiem Twój EOT będący efektem braku argumentów.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kowal Zobacz posta
    Katar i niezdolność do jazdy przed najważniejszym meczem sezonu już tak
    Skad wiesz, czy Krzysia Kasprzaka przed najwazniejszym meczem sezonu nie dopadnie znow ból plecow? Wszystko sie moze zdarzyc
    Chociaz gdyby nie wiem jak go te plecy naparzaly, nie dostalby pewnie pozwolenia od Władka na opuszczenie meczu...za niski KSM

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Teraz to sobie strzelasz w stopę: przeczytaj jeszcze raz ten wywiad i zastanów czy może on być potwierdzeniem Twojej fobii. Kary a narzekania zawodników to zupełnie inne sprawy. Rozumiem Twój EOT będący efektem braku argumentów.
    " Tor pozostawiał troszkę do życzenia. Miał dziwne miejsca. Raz było bardziej miękko, raz twardziej. Zasugerowaliśmy sędziemu, że w pewnych momentach można podobijać ten tor. Tak też się stało "

    Tor regulaminowy to tor rowny na calej dlugosci i szerokosci...czegos tu jeszcze nie rozumiesz z tego wywiadu? Nie chce mi sie ciagnac tematu nie z powodu braku argumentow, a z powodu tego, ze nie lubie sie powtarzac w kolko i tlumaczyc jak ulungom oczywistych spraw.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-08-2012 o 16:08

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Raczej z/z nie będzie. No chyba, że w pierwszym meczu Jonas odwali padakę jak przez cały ten rok. Wówczas pewnie nabawi się sraczki i na wyjazd już pojedziemy z pełną z/z.
    Uważam, że bez dobrej postawy JD( około 6-8pkt) raczej nie będzie miało to znaczenia, bo zakręcimy się w okolicy remisu.

    Patrzać realnie to min: Pepe i AJ 10pkt(5startów), Sasza, Holta, JD, Dudek - 7pkt(4lub5 starów), Strzelec - 2pkt, to daje włącznie 50pkt.
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 29-08-2012 o 16:05
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Zbytnio się nie będę rozpisywał. Napisze tak, w ZG będzie gdzieś tak 52-38, w GW będzie 44-46.

    A potem zaczniemy obmyślać taktykę jak tu przechytrzyć Cieślaka i jego dream team

    No chyba, żeby ekipa Shreka posypała się w meczu z Aniołami (co jest również możliwe) to na MA mamy już patent
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Troche z innej beczki.
    Co sadzicie o cenach biletow. Ja jako karneciarz, ktory zaplacil 380 zl za karent a potem ceny jednostkowych biletow byly takie, ze mi sie nie wiem czy oplacilo, uwazam ze 80 zl - 5 zl czyli 75 zl na sektor K9 to duzo. Jako strate z powodu karnetu zaliczam tez to, ze np. jak nie moglem byc na jednym przelozonym meczu to jestem to w plecy i nikt mi nie zwroci tego jak byloby w przypadku pojedynczego biletu. A rabat 5 zl? Tyle samo rabatu bylo w przedsprzedazy np. na IMP wiec nie wiem czy to taka korzysc dla karneciarzy czy zwyczajowa obnizka powszechnie stosowana w przedsprzedazach na mecze czy koncerty. Powala na kolana.

    Niemniej jednak, zycze aby klub zarobil jak najwiecej i oby ich analizy popytu byly trafne. Ja podziekuje i kupie raczej jakis bilecik na sektor K bo nie uwazam, zeby na k9 byly lepsze warunki czy widok. Dla mnie to to samo. Szkoda tylko mojego ulubionego krzeselka ale jakos przezyje. Oby sie tylko ktos nie zdziwil jak na sektorach za 80 zl beda puste miejsca. Zobaczymy. Sam jestem ciekaw. Jesli stadion bedzie pelen to przyznam racje zarzadowi klubu i pogratuluje bo przeciez ich celem jest maksymalizacja zyskow spolki.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    U Was karnety play-offów nie obejmują??? Ja właśnie w takich momentach, gdy uruchamiają sprzedaż biletów na decydujące spotkania, cieszę się, że nie muszę marnować czasu na długie kolejki w Askanie...

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    U Was karnety play-offów nie obejmują??? Ja właśnie w takich momentach, gdy uruchamiają sprzedaż biletów na decydujące spotkania, cieszę się, że nie muszę marnować czasu na długie kolejki w Askanie...

    Zalezy jakie karnety. Sa takie, co obowiazuja na wszystkie spotkania, ale wiekszosc jest tylko na runde zasadnicza.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    U Was karnety play-offów nie obejmują??? Ja właśnie w takich momentach, gdy uruchamiają sprzedaż biletów na decydujące spotkania, cieszę się, że nie muszę marnować czasu na długie kolejki w Askanie...
    Czyżby Władek / Zmora założyli już z góry, że do PO się dostaną? Pytam bez złośliwości. Bo gdyby cena karnetu była za rundę zasadniczą + PO, a tu przypadkiem awansu do PO nie byłoby... kibole raczej by nie byli zadowoleni...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Co sadzicie o cenach biletow.
    To jest zdzierstwo. Nie przeszłoby nigdzie oprócz Zielonej Góry.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    To jest zdzierstwo. Nie przeszłoby nigdzie oprócz Zielonej Góry.
    To się jeszcze okaże, kibice robią się coraz bardziej wrażliwi na tą kwestię.

    Spodziewałem się ceny 60PLN i akurat na sektor w którym bywam, ta cena jest, ale 80PLN nie wiem czy bym wyłożył(choć raczej mnie stać).
    Najwyższa cena jaką zapłaciłem za bilet na mecze ligowe to był finał DMP2011(90PLN), ale innych już nie było, a po 3h stania w kolejce ...
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zalezy jakie karnety. Sa takie, co obowiazuja na wszystkie spotkania, ale wiekszosc jest tylko na runde zasadnicza.
    Właśnie sprawdziłem sobie na Waszej stronie... hmm za luksus karnetu, który pozwoliłby na oglądanie na żywo RZ i P-O u Was miałbym 2 takie same karnety na "Jancarza" i jeszcze na małą flaszkę by zostało. No cóż, my za to nie mamy prezesa senatora

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=J5qFjwTdMO8
    To były prawdziwe derby... na trawce, baby w oknach, piro na legalu, a po meczu dziadek i gorzowscy miotacze kamieni. Dziś to tylko psy, gaz i zakazy stadionowe.

    ostatnie derby w Gorzowie na których byłem, pamiętam tego dziadka ))
    szkoda że teraz tworzy się jakieś debilne listy wyjazdowe i na bilet nie ma szans

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •