Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: "Osa" niepojedzie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Osa" niepojedzie

    Potwierdzają się niestety informacje o kontuzji jakiej nabawił się Rafał Osumek. Podczas piątkowego treningu na torze w Częstochowie, "Osa" przeszarżował i doznał złamania prawego nadgarstka i kości lewego podudzia, co jest niezwykle bolesną przypadłością.

    W chwili obecnej zawodnik TŻ Opole leży w częstochowskim szpitalu, gdzie nastawiono mu już nadgarstek. Podudzie natomiast zostanie prawdopodobnie zespolone śrubami. Niewykluczone, że żużlowiec zostanie odtransportowany do Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, który jest uznanym ośrodkiem leczenia tego typu kontuzji.

    Nieoficjalnie wiadomo, że przerwa w startach (choć to przecież dopiero prapoczątek sezonu!) potrwa co najmniej pół roku.
    Zycze Rafałowi szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrowka

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hm nie wiem dlaczego ale jakos tak sie dzieje iz upadki zuzlowcow na poczatku sezonu na pierwszych treningach albo sparingach niosa za saba powazne konsekwencje:((
    zal mi osy.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Osa

    to teraz z Rybnikiem będziecie mieli ciężko z 30-stki wyjść.
    Szkoda jednak osy:(:(

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Żal mi Rafała, ale do cholery- zawodnicy na pierwszych treningach w sezonie powinni bardzo uważać, powoli się "wjeżdżać w tor". Nie trzeba mieć wybujałej wyobraźni, aby móc uświadomić sobie jakie konsekwencje mogą nieść za sobą taki "szarże" jak Osy. Chyba najbardziej mi żal Opola, które w tamtym roku równierz na początku sezonu poniosło niemałe straty... Wracaj do zdrowia Rafał i bardziej na siebie uważaj, chłopie!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dowiedziałem sie o tym dzisiaj u nas na treningu, no i szkoda go rzeczywiście ,doszły mnie też słuchy że dodatkowo ma coś z miednicą, może ktoś to potwierdzić? Czy będą kogoś szukać na jego miejsce, raczej tak chociaż zastanawiam się kogo? Pozdrowienia

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sa prowadzone rozmowy z jakims szawodnikiem, ale niewiem kto, powinno sie to niedlugow wyjasnic, bo rozmowy sa na polmetku.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak ktoś zauważył, jeżeli ktoś w przerwie zimowej nie trenował na torze to powinien ostrożnie zaczynać. Jeśli jest inaczej kończy się tak jak zakończyło się z OSĄ.
    Życze mu szybkiego powrotu na tor!!!

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




    Rafała Osumka długo nie zobaczymy na torze






    Połamany Osumek

    ak (11-03-02 20:04)

    Rafał Osumek ma złamane udo i nadgarstek, to wynik upadku na torze w Częstochowie. To zła wiadomość dla opolskich kibiców żużla.

    Jeszcze nie zaczął się sezon, a TŻ Opole stracił już jednego ze swych podstawowych jeźdźców. Na piątkowym treningu w Częstochowie w swojej ostatniej jeździe na torze uderzył w bandę Rafał Osumek.

    - Ma złamany nadgarstek i kość podudzia - mówi załamany Piotr Żyto, trener TŻ Opole. - To wielki pech tego zawodnika i wielka dla nas strata. Najmniej przez dwa miesiące Rafał nie wyjedzie na tor - zaznaczył Żyto. Wczoraj żużlowiec miał operację.

    - Nie wiem, kiedy przestanie nas prześladować nieszczęście - mówi Adam Bukaczewski, prezes TŻ Opole. - W tamtym roku w pierwszym meczu straciliśmy dwóch zawodników [Wojciecha Załuskiego i Krzysztofa Mikutę - red.], w tym jeszcze nie zaczęliśmy sezonu i już ponieśliśmy stratę - podkreśla.

    Dobra wiadomość dla kibiców to dopinana na ostatni guzik spawa wypożyczenia z Wybrzeża Gdańsk Wojciecha Załuskiego. - Powinniśmy tę sprawę sfinalizować w tym tygodniu - zapowiada prezes Bukaczewski. Nie ukrywa, że w lukę powstałą po kontuzji Osumka będą starali się ściągnąć jakiegoś zawodnika. - Prowadzimy takie rozmowy, finału jednak na razie nie ma - zaznacza prezes.

    Już w czwartek opolscy żużlowcy zmierzą się w Częstochowie z tamtejszym Włókniarzem. W składzie TŻ pojadą: Piotr Baron, Krzysztof Mikuta, Wojciech Załuski, Sławomir Dudek, Sławomir Drabik, Adam Czechowicz.


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnik TŻ Opole - Rafał Osumek będzie musiał pauzować co najmniej dwa miesiące. Zawodnik uległ kontuzji ( złamany nadgarstek i kość podudzia) podczas jednego z ostatnich treningów na torze w Częstochowie.

    - Rafał jest już po operacji i wierzę, że za dwa , trzy miesiące będzie zdolny już do jazdy. Jego kontuzja to duża strata dla naszego zespołu. Nie ukrywam, że już myślimy o kolejnym zawodniku, który mógłby wzmocnić nasz zespół - stwierdził trener TŻ Opole, Piotr Żyto. (INTERIA.PL)

    http://zuzel.interia.pl/




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •