Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 139

Wątek: XVII Runda DMP: Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Szkoda że Grisza dał się zrobić na kresce, bo teraz potrzebujemy remisu z Lesznem(w przypadku porażek Wrocka) aby znaleźć się w ósemce.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Niech Dering dalej się zastanawia czemu co raz mniej kibiców utożsamia się z drużyną i frekwencja co raz mniejsza. To co dziś Polonia zrobiła, to kompromitacja. I już abstrahuję od tego, czy mecz sprzedali (wtedy są s******* i wszystkich bym wyp*** na zbity pysk) czy olali (wtedy są głupcami). Osobiście, miałem wrażenie że Poloniści nie sprzedali tego meczu, tylko cały zespół podszedł do meczu jakbyśmy jechali z Krosnem albo Rawiczem, przy całym szacunku dla tych ekip. Jakby chcieli oddać spotkanie, to nie urządzali by otwartego parkingu po meczu. Obserwator swoje zrobił, tor byl inny co przy takim nastawieniu i braku Kościechy, okazało się gwoździem do trumny. Gwiazdorek Emil to zaczął się starać od 13 biegu. W zbijanie KSM nie wierzę, bo i tak 2 najgorsze mecze się odrzuca, więc za późno na takie manewry. Zresztą statystycznie pojechał i tak na swoim poziomie ...

    Niemniej sprawę sp*** oczywiście nieudacznik Sawina. Po pierwsze fatalne ustawienie par. Ponadto Kułakow to mógł jechać ew. jak wynik był ustawiony, a te dwa biegi zaważyły na wyniku. Nawet jak dał mu 1 start, to po takiej padace w 1 starcie trzeba było od raz go zmieniać. Największym skandalem był jednak brak Artioma w nominowanych - najlepszego zawodnika dwóch ostatnich meczów. To już zakrawa o kpinę. Przez tego pajaca straciliśmy kolejne punkty. Jeśli spadniemy na 7 miejsce, to liczę że Bruski pokaże jaja i wyp*** tych nieudaczników z Deringiem i Sawiną na czele . Ten drugi po tylu błędach w tym sezonie nie ma prawa znaleźć zatrudnienia nawet w miniżużlu ...

    Polonia tak jak pisałem przed meczem to najsłabsza druzyna w elidze od kilkunastu lat , startujaca przez przypadek czy jak kto woli przez pomyłke w tej klasie rozgrywkowej.
    Po kim jak po kim, ale po Tobie spodziewałem się że stać Ciebie na lepszą wódkę, bo bierzesz jakieś świnstwo i p*** głupoty. No chyba, że się napinasz, bo wiesz że baraże Wam nie grożą (inna była by gada) i możesz się zgrywać...
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 19-08-2012 o 19:49

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Szkoda że Grisza dał się zrobić na kresce, bo teraz potrzebujemy remisu z Lesznem(w przypadku porażek Wrocka) aby znaleźć się w ósemce.

    Ależ to się świetnie składa bo my tez potrzebujemy remisu z wami... To co "wilk syty i owca cała"?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Nie byłem, nie oglądałem ani nie słuchałem realcji z meczu, ale z tego co tu piszecie to jakaś żenada chyba była.
    Typowałem baraż Gdańsk-Częstochowa z nadzieją, że Gdańsk jakimś cudem mógł ten baraż wygrać, a tu proszę ...
    Ostatnia kolejka będzie dla Was Częstochowianie baaaardzo ciekawa.
    Trzymajcie gaz Wrocławianie.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Największym skandalem był jednak brak Artioma w nominowanych - najlepszego zawodnika dwóch ostatnich meczów. To już zakrawa o kpinę. Przez tego pajaca straciliśmy kolejne punkty.
    Nie żebym bronił Sawiny bo gościa jako menedżera nie trawie ale wydaje mi się, że brak Artioma w biegach nominowanych to kwestia defektu we wcześniejszym biegu i brak odpowiedniego motocykla. Mam przynajmniej taką nadzieję bo inaczej to tak jak piszesz...

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    usłyszeć skandowanie kibiców wychodzących ze stadionu SPRZEEEDAWWWCZYKI - bezcenne.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Obserwator zmienił tor? Czyżby święte krowy miały zastrzeżenia?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ależ to się świetnie składa bo my tez potrzebujemy remisu z wami... To co "wilk syty i owca cała"?
    A może raz spróbujecie wygrać uczciwie?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 19-08-2012 o 20:15
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ależ to się świetnie składa bo my tez potrzebujemy remisu z wami... To co "wilk syty i owca cała"?
    Wiemy doskonale Apator kończy sezon, tak jak i Włókniarz w przypadku remisu.Odpowiada i nam i Wam Bo chyba Cieślak nie podaruje punków Wrockowi

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    @lego

    Po pierwsze, naucz się edytować posty, chyba że kręci cię śrubowanie tych swoich 1,8k postów...

    Po drugie, jesteście ostatnią drużyną która zasługuje na playoff. Wieczne płaczki.

    Jak dla mnie remis z Lesznem byłby najlepszy. My (w przypadku przegranej Wrocławia u siebie z Tarnowem) zostajemy w E-lidze, a młode, ambitne Leszno jedzie w półfinale.

    A płaczków brak.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 19-08-2012 o 20:15

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ależ to się świetnie składa bo my tez potrzebujemy remisu z wami... To co "wilk syty i owca cała"?
    tacy pewni jestescie, że w ostatniej kolejce Cieślak nie odda meczu we Wrocławiu tak jak oddał w Lesznie?

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jakoś jestem spokojny o Cieślaka. Mimo wszystko sentyment ma zdecydowanie większy do Częstochowy niż do Wrocławia. Idziesz o flaszkę?

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Po pierwsze, naucz się edytować posty, chyba że kręci cię śrubowanie tych swoich 1,8k postów...

    Po drugie, jesteście ostatnią drużyną która zasługuje na playoff. Wieczne płaczki.

    Jak dla mnie remis z Lesznem byłby najlepszy. My (w przypadku przegranej Wrocławia u siebie z Tarnowem) zostajemy w E-lidze, a młode, ambitne Leszno jedzie w półfinale.

    A płaczków brak.
    i tak chcecie sie "fair play" utrzymac ustawiajac dwa ostatnie mecze? winszuje

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A gdzie jest tutaj coś nie fair play? Nie uważam żeby dzisiejszy mecz był ustawiony, a historia tego sezonu pokazuje, że remisy się zdarzają (w tym roku nadzwyczaj często). Chciałbym żeby to wszystko odbyło się uczciwie, skoro mam prawo życzyć wygranej, czemu nie mam prawa życzyć remisu?

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,162
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Po dzisiejszym meczu mam serdecznie dość Polonii. Zeta - tak jak napisałeś - żenada i kompromitacja. Z Polonią jestem od 1997 roku, ale nigdy nie czułem się tak jak dziś. Rzygać się chce jak się patrzy na to wszystko. Kiedyś nie do pomyślenia było dla mnie wyjść ze stadionu przed zakończeniem meczu. Dzisiaj już po drugiej serii startów chciałem to zrobić. Przeczytałem wywiad z Deringiem, który p....oli, że prawdziwy kibic bez względu na warunki w jakich ma oglądać mecz powinien na niego przyjść. Niedziałająca tablica świetlna i koszmarne nagłośnienie dopełniają nędzy, którą teraz w bydgoskim żużlu można zaobserwować.

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Co tam było w tym 13- biegu. Woźniak jedzie w taśmę, a za niego Curyło O co tu chodzi ?

    PS Już wiem, Woźniak jechał za Kułakowa, więc wszystko jest OK
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 19-08-2012 o 20:29

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jakoś jestem spokojny o Cieślaka. Mimo wszystko sentyment ma zdecydowanie większy do Częstochowy niż do Wrocławia. Idziesz o flaszkę?
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A gdzie jest tutaj coś nie fair play?
    Sam sobie zaprzeczasz. Najpierw pomyśl a później napisz.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Gdzie ja sobie zaprzeczam człowieku? Właśnie wedle zasad fair play uważam że Cieślak meczu Wrocławiowi nie odda tylko pojadą na 100% i go wygrają. Są lepsi, zarówno od nas jak i od Was. U nas to udowodnili i mam nadzieję że bez przekrętów udowodnią to i u Was. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a jak nie to powrót do podstawówki.

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Pisząc o Cieślaku miałes na myśli, że pojedzie z korzyścią dla Częstochowy (czyli nie bezinteresownie), cokolwiek miałoby to znaczyć. Ja tak to odebrałem.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 19-08-2012 o 20:38

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Bardzo fajnie że wiesz lepiej co ja miałem na myśli, ale jesteś w błędzie.

    Była to odpowiedź na post sparty - który zasugerował że Cieślak może pomóc Wrocławiowi, przegrywając tam. Ja stwierdziłem, że ma on większy sentyment do Częstochowy i nie sądzę że chciałby tym samym robić coś przeciwko Włókniarzowi (czytaj podkładać się Wrocławiowi). Jakby miał coś robić dla Częstochowy, to by tydzień temu u nas nie wygrali.

    To jest fair play. Rozumiesz teraz?

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Niezupełnie. Nie byli pewni meczu z Falubazem dlatego nie mogli tego meczu w Częstochowie oddać.

    Edit. Jedno jest pewne. Cieślak zrobił co mógł, żeby w PO pojechać z Lesznem. Czemu? Bo Unibax, mimo że jedzie słabo w tym roku, może zawsze "odpalić". Jeśli cała czwórka liderów pojedzie dobrze to może każdemu psikusa spłatać w dwumeczu. Leszno nie jest aż takie nieprzewidywalne i dla Tarnowa nie stanowi przeszkody.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 19-08-2012 o 20:43

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie mogli więc pojechali na 100% i mam nadzieję że tak samo pojadą u Was. ***** logiczniej się chyba nie da. Jeśli tak właśnie będzie - to będziemy mieć do czynienia z Fair Play. Koniec offtopa.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto trochę się zna na żużlu i chodził na Polonie w tym sezonie to to widział co nasi dziś "jechali". Od 89 r opuściłem 5 meczy ale takich cyrków to już dawno nie widziałem.
    Mecz ustawiony jak nic.Dobrze ,że ten sezon dla nas się skończył - co mieliśmy zrobić zrobiliśmy. Ktoś jeszcze ma pytania odnośnie frekwencji na naszym stadionie?

    Byłem na meczu z moim 4 letnim synem. Mieliśmy iść do parkingu, może mógłby usiąść na motor, zobaczyć od środka życie klubu... Nie poszliśmy... Byłem tak zniesmaczony tym co zobaczyłem,że siłą by mnie tam nie zaciągnęli.

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Dawno temu miałem podobne odczucia po pamiętnym meczu w Toruniu z Motorem.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie mogli więc pojechali na 100% i mam nadzieję że tak samo pojadą u Was. ***** logiczniej się chyba nie da. Jeśli tak właśnie będzie - to będziemy mieć do czynienia z Fair Play. Koniec offtopa.
    Veronek, nie jestem z Wrocławia. Ja Wrocławia nawet nie lubię, przez Cieślaka zresztą. Jak był w Sparcie to nie takie przewałki robił.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 19-08-2012 o 20:48

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz): Będę mówił tylko o sobie. Nie mogłem znaleźć optymalnego ustawienia motocykli. Byłem szybki na starcie, a wolny na trasie. Zmieniałem motory, a spodziewanych efektów nie było. Nie mogłem poszukać prędkości. Na pewno chciałem zdobyć więcej punktów, ale nie udało się. Goście byli dziś lepsi, przede wszystkim wygrywali indywidualnie wyścigi. Menedżer nie jest winny, że straciliśmy punkty. To my słabo pojechaliśmy i zawaliliśmy spotkanie. Sezon się kończy, więc muszę coś jeszcze powiedzieć. Fatalnie układa się nasza współpraca z prezesem klubu. Nie dostajemy biletów na mecze dla rodzin. Gdyby na spotkania przychodził komplet kibiców zrozumiałbym to. Ale trybuny świecą pustkami. Ponadto klub nie płaci od kilku spotkań. Nie dostałem pieniędzy za osiem meczów. Może dlatego dzisiejsze spotkanie zakończyło się takim rezultatem.
    Może tutaj szukajcie winnego porażki (remisu), a nie w jakichś ustawianiach meczów czy ich sprzedawaniu...

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    No to gratulacje dla zawodników. Jadą przeciw prezesowi a kibiców jak zwykle maja głeboko w d...... . To na pewno zwiększy frekwencję.

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No to gratulacje dla zawodników. Jadą przeciw prezesowi a kibiców jak zwykle maja głeboko w d...... . To na pewno zwiększy frekwencję.
    dziwisz sie kur**?JAkbys nie dostal tyle kasy od 8 meczow to ciekawe czy bys byl zadowolony.I to sa te wirtualne kontrakty.I jeszcze chca Golloba sciagac hahaha

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Z Gazety Wyborczej:

    "Potem menedżer Polonii Robert Sawina poinformował, że to prezes Marian Dering nie pozwolił mu zastosować zastępstwa zawodnika za kontuzjowanego Roberta Kościechę.

    Oliwy do ognia dolał również Tomasz Gapiński. - Klub od ośmiu spotkań nie płaci mi za punkty. Musimy się też prosić o wejściówki na mecze dla naszych rodzin. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca - opowiadał kapitan drużyny.

    W środę zbiera się rada nadzorcza spółki ŻKS Polonia. - Na pewno jednym z tematów będzie to, co stało się dzisiaj - informuje prezes Marian Dering."

    Co jest ***** w tym klubie?!?

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jak to jest z Deringiem to było wiadomo już od początku sezonu. Gość jest z innej planety...
    Zawodnicy Polonii potrafili jednak stanąć na wysokości zadania i obronić ektraligę.
    Zobaczymy jak będzie wyglądać pranie brudów po ostatnim meczu Polonii. Szkoda gadać...

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Widze Gapiński idzie drogą BŁASZCZYKOWSKIEGo... Biletów nie dostał...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Noski - dobre

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    won z deringiem z naszego klubu i oby Kanclerz zgodzil sie wrocic ale to chyba malo prawdopodobne

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    No, no. Osiem meczy bez kasy

    Nieźle tan generał tam u was miesza.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Widze Gapiński idzie drogą BŁASZCZYKOWSKIEGo... Biletów nie dostał...
    Ha ha, też od razu o tym pomyślałem Chyba szykuje się w Bydzi "mała" rewolucja.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja pierdziele, czy każdy kończący się niespodziewanym wynikiem mecz, w którym są zwroty akcji, w którym jedna drużyna zaczyna nagle jechać słabiej, a druga dostaje wiatru w żagle, musi od razu być ustawiony?! Przepraszam, ale na jaki wynik w takim razie umawiali się ustawiacze? Na remis? Biorąc pod uwagę że na mecie 15. wyścigu Emil zdobył drugie miejsce o centymetry, jest to bardzo ryzykowna teza. W ogóle dajmy spokój z tym ustawianiem, od 5 biegu nasi jechali beznadziejnie, i tylko to jest przyczyną porażki. Shit happens, ale jeden taki mecz w sezonie na własnym stadionie to nie koniec świata. Chociaż przyznaję, że ze strony Polonii oglądaliśmy dziś antyżużel. No i wypowiedź Gapy po spotkaniu... bilety to jedno, ale kasa za osiem spotkań to drugie... Zły wieczór dziś dla bydgoskiego speedwaya.

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, no. Osiem meczy bez kasy

    Nieźle tan generał tam u was miesza.
    ponoć aktualne wynagrodzenia zainwestował w Amber Gold i na jesień miał mieć budżet na Golloba

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Współczuję "gienerala" za sterem. Z jednej kupy juz się kiedyś wygrzebaliscie. Trafiliście w drugą, w dodatku w trepach.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    kryjom na prezesa!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    kryjom na prezesa!!!
    Czemu nie na prezydenta od razu?

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    no to teraz juz chyba oficjalnie wyjdzie ze brakuje jakies 1,5 bańki aby zamknac budżet . Genarał zakładał na kazdy mecz 7000 kibiców ilu było wszyscy wiedza, co zrobił by cos zmienic ?Dopiero jak Bruski nie wszedl z powodu kolejki na stadion to cos z wejsciem drgneło . Przed meczem rozmawialismy sobie w gronie znajomych o karnetach na przyszły sezon, po meczu moge powiedziec ze predzej sie dwie niedziele do kupy zejda jak kupie karnet. Szkoda ze co sezon coraz głębiej siegamy dna . Przykro ze tak sie wszystko rozlatuje, o Sawinie przez litosc nie wspomne .
    Traca wiernych kibiców a to juz krok aby zuzel w Bydgoszczy był wspomnieniem .

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Widze Gapiński idzie drogą BŁASZCZYKOWSKIEGo... Biletów nie dostał...
    Tak na marginesie. Obaj panowie sie ośmieszaja.
    Podpisują profesjonalne kontrakty z klubami, ze sponsorami.
    I nie mają na bilet dla zony i dzieci ?
    Na zuzel bilet rodzinny 50 zl w Bydgoszczy ?
    1 pkt Gapińskiego = 2.000 zl ?

    A ten drugi Błaszczykowski to już wogóle by sie wstydził.
    Co ma powiedzieć Kowalski z najnizsza krajowa ?

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sylpol Zobacz posta
    Ja pierdziele, czy każdy kończący się niespodziewanym wynikiem mecz, w którym są zwroty akcji, w którym jedna drużyna zaczyna nagle jechać słabiej, a druga dostaje wiatru w żagle, musi od razu być ustawiony?!
    A świat jest piękny, wszyscy ludzie dobrzy i się kochają. Gwoli wypróbowania nowego kanału zainwestowałem 9 PLN i obejrzałem sobie ten mecz w necie. I śmiem twierdzić, że tu właśnie nie było żadnego zwrotu akcji. Od biegu 5 do samego końca gołym okiem było widać, że miejscowi jadą tak, żeby tego meczu nie wygrać. Nie wnikam dlaczego, mówię o wrażeniu.

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Z biletami to wstyd na maxa.

    Ale ludzie na żużel nie chodzą. Frekwencja w Bydgoszczy była dramatyczna. A teraz wszyscy robią wielkie oczy, że kasy brakuje. Najlepsze jest to, że Tyllinger w TŻ mówił, że liczył z Prezesem i 3 mln limit za mały musi być 4,5 a tu brakuje nawet tych 3 mln!

    Na moje we wszystkich klubach są zaległości i to nie małe. Gapa pokazał co liczy się dla zawodników. Nie kibice...

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2010
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    Traca wiernych kibiców a to juz krok aby zuzel w Bydgoszczy był wspomnieniem .
    i to jest właśnie najgorsze, wierni od lat kibice zniechęcają się do przychodzenia na sportową, a nowych nie przybywa.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Skoro Polonia jest taka beznadziejna to jak nazwać waszą mega pakę?
    Polonia Bydgoszcz - 16 meczy - 18 punktów
    Dospel Włókniarz - 16 meczy - 9 punktów

    Spotkają się dwie drużyny, których celem był w tym sezonie środek tabeli. Polonia ten cel osiągnęła ponieważ jest drużyną LEPSZĄ, bardziej wyrównaną, w której zawodzi mniej zawodników. Dospel Włókniarz jest drużyną SŁABSZĄ.
    Dziś też wygra drużyna lepsza, czyli Polonia.
    A z naszej strony, ciekawe jak spisze się Kułakow. Z rozpiski wynika, że w 10 biegu prawdopodobnie zdobędzie swój pierwszy punkt w lidze a czy coś poza tym? Ogólnie stawiam, trochę zachowawczo, 53-37.
    To brać kogoś jako gościa albo wypożyczyć od nas Bietrackiego

    Niemniej nie oszukujmy się, czy z Łegowikiem czy bez, to raczej na Wasz wynik to nie wpłynie. Czaja mógłby przywieźć jednego z naszych juniorów w młodzieżowym (które częśto któryś z naszych zawali) + może ograć Emila na dystansie ale czy coś więcej? No wątpię, choć szkoda że go nie będzie.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •