Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 314

Wątek: XVII runda DMP: UNIA Tarnów - FALUBAZ Zielona Góra (19 sierpnia, 19:30)

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta

    A co do tego czy Dowhan bedzie placi czy nie - jest senatorem i dobrze wiesz ze tak naprawde nie ma madrego ktory by z cala pewnoscia stwierdzil co ma wieksza moc - czy jego immunitet czy kara nalozona przez wladze ktore sa nad nim jako prezesem klubu. I dlatego jest jak jest. Co do sensownosci grzywny sie nie wypowiadam bo nawet nie wiem za bardzo czego dotyczy (poza jego gwiazdorzeniem do kamery w wiadomym meczu).
    Problem polega na tym, że Robert Dowhan nie jest prezesem Falubazu! понимать?

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    A co do tego czy Dowhan bedzie placi czy nie - jest senatorem i dobrze wiesz ze tak naprawde nie ma madrego ktory by z cala pewnoscia stwierdzil co ma wieksza moc - czy jego immunitet czy kara nalozona przez wladze ktore sa nad nim jako prezesem klubu. I dlatego jest jak jest. Co do sensownosci grzywny sie nie wypowiadam bo nawet nie wiem za bardzo czego dotyczy (poza jego gwiazdorzeniem do kamery w wiadomym meczu).
    Ale Protas nie jest senatorem, prawda? A tez nie zaplacil.

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    понимать?
    hehehe dobre

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wy nadal się kopiecie? Nie ma po co, jedni popierają zakazy Rysia, a drudzy pomagają normalnym kibicom ,żeby mogli kibicować swoim w barawach między swoimi. Jedni kierują się kibicowskimi standartami a drudzy swoimi animozjami. I dokładnie wiadomo kto jest kim

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Problem polega na tym, że Robert Dowhan nie jest prezesem Falubazu! понимать?
    да, товарищ.

    To mnie tylko utwierdzilo w przekonaniu ze to bylo gwiazdorzenie Kimkolwiek on tam w tym klubie jest czy nie jest to i tak zakladam ze immunitet senatorski jasniej swieci Kowalskiemu po oczach niz cokolwiek innego.

    Co do Protasa - o tym ze nie respektuje nalozonej kary dowiaduje sie od Was, akurat ten zawodnik niespecjalnie mnie interesuje ani nie przysparza mi jakichkolwiek emocji (no moze poza lekkim wstydem po jego popisach w GP swego czasu). Pozwol ze zanim sie wypowiem to przeczytam o okolicznosciach i poszukam ew. jego wypowiedzi na ten temat.

    Nie ma po co, jedni popierają zakazy Rysia, a drudzy pomagają normalnym kibicom
    A trzecim (czyli przewazajacej liczbie) temat Waszego "buntu" zwisa i powiewa

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Pozwol ze zanim sie wypowiem to przeczytam o okolicznosciach i poszukam ew. jego wypowiedzi na ten temat.
    Watpie, zebys znalazl to w sieci.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta

    Co do Protasa...Pozwol ze zanim sie wypowiem to przeczytam o okolicznosciach i poszukam ew. jego wypowiedzi na ten temat.
    Szukaj, szukaj.
    Gwarantuje Ci, że takowej nie znajdziesz nigdzie .

    EDIT:

    t_zg mnie ubiegł

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    To jest właśnie w tym forum *****iste, że nawet po 20 latach jego działania zawsze będzie mógł się tu przyszwędać tępy potomek ludzi dla których Polska B była zachodem i rzucić jakimś tekstem ze swojego ograniczonego do 6 słów słownika; wąsy, saszetka, klapki, kiełbasa, cebula, sandały, chichocząc pod nosem przed zaśnięciem, że wpadł na coś oryginalnego

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Coz, wiec sie nie wypowiem, bo niby na podstawie czego? To ze SE feruje dziwne wyroki (o ile kojarze to i Kolodziej dostal po kieszeni za wypowiedzi godzace w dobro spolki, czy jakos tak - typowe karanie za wlasne zdanie) to ja dobrze wiem. Skoro Protrasiewicz woli sprawe zatatwiac bez posrednictwa mediow - chwala mu za to. Niemniej nie wymagajcie w tej sytuacji bym sie to tego jakos ustosunkowywal. Proste i logiczne.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Coz, wiec sie nie wypowiem, bo niby na podstawie czego? To ze SE feruje dziwne wyroki (o ile kojarze to i Kolodziej dostal po kieszeni za wypowiedzi godzace w dobro spolki, czy jakos tak - typowe karanie za wlasne zdanie) to ja dobrze wiem. Skoro Protrasiewicz woli sprawe zatatwiac bez posrednictwa mediow - chwala mu za to. Niemniej nie wymagajcie w tej sytuacji bym sie to tego jakos ustosunkowywal. Proste i logiczne.
    Nie wymagamy, po prostu udzielilismy Ci odpowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
    wąsy
    skas ten stereotyp musial sie wziac, prawda?

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie wymagamy, po prostu udzielilismy Ci odpowiedzi.
    "Ale Protas nie jest senatorem, prawda? A tez nie zaplacil."

    To po co ten "argument" ? Nie zaplacil? Super, moze sie z wyrokiem nie zgadza, a moze mu klub nie placi i nie ma z czego. Mozna sobie zgadywac, skoro sie w tym temacie medialnie nie okreslil to i tak bedzie tylko gdybanie. Wrzucanie w tym momencie tego faktu nijak sie ma do sedna tematu - czyli ze zdaniem niektorych tarnowscy kibice to jakas prokowalska partia ktora na zlosc Polsce A nie zarezerwowala tłumom zielonogorzan sektora tylko i wylacznie dla nich.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Wystarczy poczytać jakies forum aby poznac po czyjej stronie sa kibice z Tarnowa....

    http://forum.uniatarnow.net/viewtopi...16898c197dd609
    Żałosne. Trzeba im będzie podziękować w ZG. Klub powinien zaproponować tarnowskim kibicom wejściówki po promocyjnej cenie 300 zł za bilet. Zresztą to i tak nie ma większego znaczenia, bo nawet gdyby wejściówki rozdawać za darmo to i tak by ich pewnie przyjechało z 30. Tacy to z nich kibice.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,794
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Żałosne. Trzeba im będzie podziękować w ZG. Klub powinien zaproponować tarnowskim kibicom wejściówki po promocyjnej cenie 300 zł za bilet. Zresztą to i tak nie ma większego znaczenia, bo nawet gdyby wejściówki rozdawać za darmo to i tak by ich pewnie przyjechało z 30. Tacy to z nich kibice.
    Ale nam dopiekles o ja cie krece..

    Musisz zrozumiec tylko jedna rzecz, Ty i cala ta reszta holoty z ZG, ktora przeklada oprawy i race nad zdrowa atmosfere i sport - malo kogo w Tarnowie interesuja wasze bóle miesiaczkowe i cale to kibicowanie zorganizowane.
    duzo ludzi w ogole ma o was jak najgorsze zdanie - sami na to ciezko harowaliscie.
    Trzeba cierpiec za glupoty.
    A skoro sami sie nie utozsamiacie z kibolami to nie wiem o co sie plujecie?

    Czy wy na serio uwazacie ze my w Tarnowie jaramy sie dopingiem? My sie jaramy zuzlem, sportem. Do zadnej ligi w dopingu nikt tu nie aspiruje i jak dla mnie mozecie byc samozwanczymi mistrzami Polski w oprawach, ale swiadectwo juz sobie wystawiliscie w Gorzowie.

    I nie robi na nas wrazenia ze lizecie sobie jaja z klubem z Rzeszowa

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale nam dopiekles o ja cie krece..

    Musisz zrozumiec tylko jedna rzecz, Ty i cala ta reszta holoty z ZG, ktora przeklada oprawy i race nad zdrowa atmosfere i sport - malo kogo w Tarnowie interesuja wasze bóle miesiaczkowe i cale to kibicowanie zorganizowane.
    duzo ludzi w ogole ma o was jak najgorsze zdanie - sami na to ciezko harowaliscie.
    Trzeba cierpiec za glupoty.
    A skoro sami sie nie utozsamiacie z kibolami to nie wiem o co sie plujecie?

    Czy wy na serio uwazacie ze my w Tarnowie jaramy sie dopingiem? My sie jaramy zuzlem, sportem. Do zadnej ligi w dopingu nikt tu nie aspiruje i jak dla mnie mozecie byc samozwanczymi mistrzami Polski w oprawach, ale swiadectwo juz sobie wystawiliscie w Gorzowie.

    I nie robi na nas wrazenia ze lizecie sobie jaja z klubem z Rzeszowa

    Kolejny popis frustrata, kibicowsko jesteście na dnie i to tylko potwierdza twój wpis. Wpadasz ubliżasz , obrażasz i wrzucasz wszystkich w jeden wór. Kibole sukcesu odezwali się na forach. Na trybunach dno i na forum poziom mułu.
    Czy trzeba się dostosowywać do tego typu wpisów "super kibica" ? , który ubliża tutaj innym ?

    Zaraz się zacznie wyzywanie od "dziewczyn" itp. Może ty masz właśnie miesiączke i musisz odreagować? Jedziemy dalej ?
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-08-2012 o 13:51

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,794
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Kolejny popis frustrata, kibicowsko jesteście na dnie i to tylko potwierdza twój wpis. Wpadasz ubliżasz , obrażasz i wrzucasz wszystkich w jeden wór. Kibole sukcesu odezwali się na forach. Na trybunach dno i na forum poziom mułu.
    Czy trzeba się dostosowywać do tego typu wpisów "super kibica" ? , który ubliża tutaj innym ?

    Zaraz się zacznie wyzywanie od "dziewczyn" itp. Może ty masz właśnie miesiączke i musisz odreagować? Jedziemy dalej ?
    powiedz mi tylko po co wpadles do tego watku? chyba tylko by zrobic syf i podjudzac.
    ja nie mam miesiaczki - jestem meski co podkreslaja wasy

    A i skoro twierdzisz, ze MOJ wpis swiadczy o tym ze WSZYSCY sa tu na dnie - ukazujesz tylko ze jestes glupim hipokryta
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 19-08-2012 o 14:03

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    powiedz mi tylko po co wpadles do tego watku? chyba tylko by zrobic syf i podjudzac.
    ja nie mam miesiaczki - jestem meski co podkreslaja wasy
    Wpadłem odpowiedz na twoje frustracje i obrażliwe posty. Wypełniacze programów i koneserzy w Tarnowie Ciekawe. Jak narazie to ty robisz "syf" swoimi epitetami w strone innych. Pewnie taki męski jesteś tylko na forach Bo na trybuach wypełniasz program.

    Jak narazie ty ubliżasz i prowokujesz , także nie pozwolę oby ktoś mnie obrażał. Napisz coś o meczu, bo drązenie tego samego jest już nudne. Wszyscy dobrze wiemy gdzie jest miejsce w szeregu kibiców tarnowskich.

    Nie ubliżaj i nie wyzywaj od "głupich" itp. Prowokujesz i coraz bardziej piana ci leci na klawiaturę.
    Nie przeinaczaj moich wpisów, wpis że na kibicowskim dnie nie znaczy ,że wszyscy sa na dnie.


    Ochłoń chłopcze i przygotuj sobie program na zawody.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-08-2012 o 14:13

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    [QUOTE=j-rules;1453520]powiedz mi tylko po co wpadles do tego watku? chyba tylko by zrobic syf i podjudzac.
    ja nie mam miesiaczki - jestem meski co podkreslaja wasy

    A i skoro twierdzisz, ze MOJ wpis swiadczy o tym ze WSZYSCY sa tu na dnie - ukazujesz tylko ze jestes glupim hipokryta[/QUOTE

    Szczurki magiczne są zbulwersowani faktem iż ktoś spróbował się im w jakiś sposób (jakże ważny dla nich) postawić!!przecież tak nie może być,przed wami trzeba klękać na kolana tak?otóż nie! nie będziecie nam mówić co mamy robić na naszym stadionie! skoro nasi kibice uznali,że was nie chcą niech tak zostanie.choć oczywiscie w klatce bym was widział jak najbardziej.jest to dobre dla widowiska..no ale to juz wasza wina ze was w klatce nie będzie.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Wpadłem odpowiedz na twoje frustracje i obrażliwe posty. Wypełniacze programów i koneserzy w Tarnowie Ciekawe. Jak narazie to ty robisz "syf" swoimi epitetami w strone innych. Pewnie taki męski jesteś tylko na forach Bo na trybuach wypełniasz program.

    Jak narazie ty ubliżasz i prowokujesz , także nie pozwolę oby ktoś mnie obrażał. Napisz coś o meczu, bo drązenie tego samego jest już nudne. Wszyscy dobrze wiemy gdzie jest miejsce w szeregu kibiców tarnowskich.

    Nie ubliżaj i nie wyzywaj od "głupich" itp. Prowokujesz i coraz bardziej piana ci leci na klawiaturę.
    Nie przeinaczaj moich wpisów, wpis że na kibicowskim dnie nie znaczy ,że wszyscy sa na dnie.


    Ochłoń chłopcze i przygotuj sobie program na zawody.
    Daj spokój, nie ma sensu gadać z tym kolesiem. Jeśli ktoś nie rozumie, tego że ktoś chce w normalnych i bezpiecznych warunkach kibicować swojej drużynie no to o czym tu w ogóle dyskutować ? To ma taki sens jak polemiki z Rustym. Gadanie do ściany.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Daj spokój, nie ma sensu gadać z tym kolesiem. Jeśli ktoś nie rozumie, tego że ktoś chce w normalnych i bezpiecznych warunkach kibicować swojej drużynie no to o czym tu w ogóle dyskutować ? To ma taki sens jak polemiki z Rustym. Gadanie do ściany.
    Racja, tam sami koneserzy speedwaya a kibice Falubazy to sami bandyci
    Stoją za marynarkami i ich zakazami, pewnie pos tym żeby w Rzeszowie by zakaz dłubania słonecznika też pare podpisów mają. Poprostu wyszło to kibicowskie "dno" z wora. Jak to mówią - gadaj z d... to Cię os...ra. Oburzeni koneserzy w "szale"

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,794
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Daj spokój, nie ma sensu gadać z tym kolesiem. Jeśli ktoś nie rozumie, tego że ktoś chce w normalnych i bezpiecznych warunkach kibicować swojej drużynie no to o czym tu w ogóle dyskutować ? To ma taki sens jak polemiki z Rustym. Gadanie do ściany.
    Wybierales sie na ten mecz? Jesli tak to co cie powstrzymalo? Jesli nie to nie baw sie w cudzego adwokata. Wjechaliscie w ten wątek w kilka osob plujac na nas jacy to my zli ale zacznijcie serio od siebie. Tu ultrasow nie spotkasz (jesli juz to niewielu..) Zakaz dostaliscie bo widocznie stwierdzono ze to wy jestescie zagrozeniem dla innych.
    No ale ta sa skutki zenujacych zachowan waszych kiboli. Wy jako jednostki zakazu nie macie - wiec w czym problem?

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Ło matko . Ale sie szykuje meczycho w Moscicach Jada dwie moje ulubione druzyny ! Z jednej strony mój "ulubiony" trener i asiory typu Kołodziej z drugiej de-besciak Protasiewicz Stawiam na remis nie dlatego bym uwazał ze druzyny prezentuja podobny poziom lecz dlatego by obie były wqrzone po XV biegu.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
    To jest właśnie w tym forum *****iste, że nawet po 20 latach jego działania zawsze będzie mógł się tu przyszwędać tępy potomek ludzi dla których Polska B była zachodem i rzucić jakimś tekstem ze swojego ograniczonego do 6 słów słownika; wąsy, saszetka, klapki, kiełbasa, cebula, sandały, chichocząc pod nosem przed zaśnięciem, że wpadł na coś oryginalnego
    Dokładnie Roberto nic dodać nic ująć.

    Z takimi pajacami rozmawia się w stylu: ,,yyyyyyyyy"

    You will never walk alone.

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Musisz zrozumiec tylko jedna rzecz, Ty i cala ta reszta holoty z ZG, ktora przeklada oprawy i race nad zdrowa atmosfere i sport - malo kogo w Tarnowie interesuja wasze bóle miesiaczkowe i cale to kibicowanie zorganizowane.
    duzo ludzi w ogole ma o was jak najgorsze zdanie - sami na to ciezko harowaliscie.
    Trzeba cierpiec za glupoty.
    A skoro sami sie nie utozsamiacie z kibolami to nie wiem o co sie plujecie?

    Czy wy na serio uwazacie ze my w Tarnowie jaramy sie dopingiem? My sie jaramy zuzlem, sportem. Do zadnej ligi w dopingu nikt tu nie aspiruje i jak dla mnie mozecie byc samozwanczymi mistrzami Polski w oprawach, ale swiadectwo juz sobie wystawiliscie w Gorzowie.
    Szkoda czasu na te niekończące się dyskusje na żenującym poziomie z ludźmi, którzy sposobów na leczenie swoich kompleksów szukają w marginalnej tematyce zorganizowanego dopingu.
    Napiszesz takiemu, że przychodzisz na stadion oglądnąć żużel to dowiesz się, że jesteś piknikiem, który poza wypełnianiem programu nic nie widzi. Mieszanka myślenia w kategorii czarne-białe, opartego na prostackich stereotypach, wspierana imponującym słownikiem tuzina epitetów... Litości, toż to złożoność rozumowania porównywalna do standardu intelektualnego drogówki na trasie Tarnów-Kielce...

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wybierales sie na ten mecz? Jesli tak to co cie powstrzymalo? Jesli nie to nie baw sie w cudzego adwokata. Wjechaliscie w ten wątek w kilka osob plujac na nas jacy to my zli ale zacznijcie serio od siebie. Tu ultrasow nie spotkasz (jesli juz to niewielu..) Zakaz dostaliscie bo widocznie stwierdzono ze to wy jestescie zagrozeniem dla innych.
    No ale ta sa skutki zenujacych zachowan waszych kiboli. Wy jako jednostki zakazu nie macie - wiec w czym problem?
    Ja niczego złego nie zrobiłem i ja też mam zakaz Komuna wraca i odpowiedzialność zbiorowa. Chciałem kibicować swoim miedzy swoimi kibicami, ale wasi koneserzy , nie zechcieli tego umożliwić. Widocznie popieracie idiotyczne zakazy marynarek. Inni pomogli, wy wyłamka.

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Ja niczego złego nie zrobiłem i ja też mam zakaz Komuna wraca i odpowiedzialność zbiorowa. Chciałem kibicować swoim miedzy swoimi kibicami, ale wasi koneserzy , nie zechcieli tego umożliwić. Widocznie popieracie idiotyczne zakazy marynarek. Inni pomogli, wy wyłamka.
    Ile razy to jeszcze będziesz powtarzał? Dobrze zrobiłem wczoraj w porę wycofując się z tej jakże jałowej dyskusji, ale ty patrząc po godzinach postów przesiedziałeś cały wczorajszy dzień odpisując każdemu praktycznie pisząc jedno i to samo. Dzisiaj widzę sytuacja się powtarza. Za oknem bardzo ładnie, idź się na spacer, odetchnij i może to trochę pomoże. Co do jeszcze głębi merytorycznej tych postów to mam wrażenie, że używasz sporo słów których znaczenia nie do końca rozumiesz. W sumie chcesz to siedź tutaj i odpisuj dalej, ale na zdrowie ci to na pewno nie wyjdzie.

    Swoją drogą to człowiek się całe życie uczy. Kiedyś tu na forum dowiedziałem się, że prawdziwi kibice nie siedzą na trybunie. Teraz natomiast już programów wypełniać nie pozwalają. Do czego to prowadzi?
    #MistrzJestJeden

  25. Powrót do góry    #115
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Gulas

    No bo chodzi o to yyyyyyyyyyyy że oni nie mogą wejść na stadion, no i yyyyyyyyyyyyyyyyyy to nie jest ok, bo yyyyyyyyyyyy to jest solidarność kibicowska yyyyyyyyyy, a my tego nie wiemy. Yyyyyyy

    Jadę na mecz i nawet tutaj już nie wchodzę na forum, bo gdyby Palikot to widział, to za cholerę by nie uwierzył, że są idioci więksi niż on sam.
    You will never walk alone.

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Ile razy to jeszcze będziesz powtarzał? Dobrze zrobiłem wczoraj w porę wycofując się z tej jakże jałowej dyskusji, ale ty patrząc po godzinach postów przesiedziałeś cały wczorajszy dzień odpisując każdemu praktycznie pisząc jedno i to samo. Dzisiaj widzę sytuacja się powtarza. Za oknem bardzo ładnie, idź się na spacer, odetchnij i może to trochę pomoże. Co do jeszcze głębi merytorycznej tych postów to mam wrażenie, że używasz sporo słów których znaczenia nie do końca rozumiesz. W sumie chcesz to siedź tutaj i odpisuj dalej, ale na zdrowie ci to na pewno nie wyjdzie.
    Ludzie chcą siedzieć na jednym sektorze w swoich barwach i dopingować swoją drużynę. Tak jest raźniej, doping jest bardziej słyszalny i jest bezpieczniej dla wszystkich (taki sektor łatwiej kontrolować niż setki ludzi rozsianych po całym stadionie).
    Falubaz w przeciwieństwie do was ma licznych kibiców, którzy na drugi koniec Polski pojadą za swoją drużyną. To jest coś o czym wy możecie tylko pomarzyć. Problem polega na tym, że jak ci kibice, rozproszeni na mniejsze grupy wejdą na stadion, to bardzo łatwo będzie o zadymę, bo zawsze znajdzie się grupa miejscowych "bohaterów" która wykorzystując stosunek sił 1/100 postanowi takiego przyjezdnego obić a to okraść z barw, bo śmiał wejść na ich stadion i afiszować się z "wrogimi" barwami.
    Dotychczas nie było żadnego problemu w tym aby nasi kibice mogli w spokoju dopingować swoich. Tak było na wszystkich wyjazdach oprócz Tarnowa. Nie mam ochoty bawić się w jakieś idiotyczne porównania Polska ABCD ale jak widzę coś takiego to samo na usta ciśnie się jedno określenie - wiocha.
    I żeby uciąć jakieś głupie docinki - nie jestem kibolem, jestem piknikiem nawet nie mam szalika klubowego, nigdy go nie miałem, natomiast w pełni rozumiem (w tym konkretnym przypadku) stanowisko kiboli Falubazu.
    Aha na mecz do was się nie wybieram, odechciało mi się parę lat temu, po "selektywnej" ulewie, która tak padała że tylko miejscowy tor zalała przez co mecz trzeba było odwołać a tak się przypadkiem złożyło że w nowym terminie Falubaz musiał jechać bez Iversena i Lindgrena.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,794
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Ja niczego złego nie zrobiłem i ja też mam zakaz Komuna wraca i odpowiedzialność zbiorowa. Chciałem kibicować swoim miedzy swoimi kibicami, ale wasi koneserzy , nie zechcieli tego umożliwić. Widocznie popieracie idiotyczne zakazy marynarek. Inni pomogli, wy wyłamka.
    Trzeba bylo sie zorganizowac, skrzyknac bande ludzi pomalowac ryje i przyjechac. Jakbyscie sie sami zorganizowali to was by wtedy zakaz nie dotyczyl.
    Alescie sa wyleniale koty, ktorym wszystko trzeba jak na tacy to co ci poradze..
    Swoja droga niezla moc w tych koneserach - decyduja kto kiedy w jaki sposob bedzie ogladal zawody. Jak jacys kibicowscy guru.
    Ta sila rosnie pewnie wraz z wąsikiem wnioskujac po twoich wypowiedziach i skladni, nie grozi ci to zbyt wczesnie

    Falubaz w przeciwieństwie do was ma licznych kibiców, którzy na drugi koniec Polski pojadą za swoją drużyną. To jest coś o czym wy możecie tylko pomarzyć
    A skad pomysl ze to nasze marzenie? Nie mierz wszystkich swoja miara...
    A jesli uwazasz ze w jakichs grupkach bylyby zadymy (jak twierdzisz z powodu lokalnych bohaterow - ponownie nie mierz wszystkich miara zielonogórską) to tym lepiej ze nikogo nie bedzie, jak widac jestescie magnesem problemow.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 19-08-2012 o 15:42

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Ile razy to jeszcze będziesz powtarzał? Dobrze zrobiłem wczoraj w porę wycofując się z tej jakże jałowej dyskusji, ale ty patrząc po godzinach postów przesiedziałeś cały wczorajszy dzień odpisując każdemu praktycznie pisząc jedno i to samo. Dzisiaj widzę sytuacja się powtarza. Za oknem bardzo ładnie, idź się na spacer, odetchnij i może to trochę pomoże. Co do jeszcze głębi merytorycznej tych postów to mam wrażenie, że używasz sporo słów których znaczenia nie do końca rozumiesz. W sumie chcesz to siedź tutaj i odpisuj dalej, ale na zdrowie ci to na pewno nie wyjdzie.

    Swoją drogą to człowiek się całe życie uczy. Kiedyś tu na forum dowiedziałem się, że prawdziwi kibice nie siedzą na trybunie. Teraz natomiast już programów wypełniać nie pozwalają. Do czego to prowadzi?

    Powtarzam to samo , bo niektórzy nie rozumieją o co tu chodzi, za Ty czepiłeś się mnie, widać nie wszyscy rozumieją co to dopingowanie zorganizowane. To ,że w Tarnowie ludzie krzyczą co chcą i kiedy chcą , nie oznacza ,że inni też tak powinni.
    Falubaz kibicuje w zorganizowanych grupach wyjazdowych, i teraz chciał też pokibicować swoim w grupie. Uniemożliwiły to osoby ktore tak zadecydowały. Wystarczy poczytan forum Unii Tarnów i wychodzi obraz tego o czym tutaj się pisze. A to nam jest przypisywana jakaś łatka frustratów

    Proponuje także kibicom tarnowskim przyszykowanie ładnie programów i dobrze prażonego słonecznika, zamiast tutaj obrażać innych. Swoje uwagi również skieruj do innych kibiców.
    Mi nikt nie zabroni pisania i wypowiadania swojego zdania.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Trzeba bylo sie zorganizowac, skrzyknac bande ludzi pomalowac ryje i przyjechac. Jakbyscie sie sami zorganizowali to was by wtedy zakaz nie dotyczyl.
    Alescie sa wyleniale koty, ktorym wszystko trzeba jak na tacy to co ci poradze..
    Swoja droga niezla moc w tych koneserach - decyduja kto kiedy w jaki sposob bedzie ogladal zawody. Jak jacys kibicowscy guru.
    Ta sila rosnie pewnie wraz z wąsikiem wnioskujac po twoich wypowiedziach i skladni, nie grozi ci to zbyt wczesnie


    Kolejny raz uderzasz i obrażasz swoimi wypocinami. Może ty masz ryj Popatrz najpierw na siebie, i nie ubliżąj innym. Praż słonecznik i weż koc na stadion.
    Sami mieliśmy wpaść na wasz stadion i zająć sektor na który wasi kibice mają wykupione bilety haha Pogrążąj sie dalej.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-08-2012 o 15:44

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,794
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    haha przepraszam paniczu, nie wiedzialem ze jestes taki obrazalski. A ryj jak ryj - kazdy ma swoj, niektorzy musza je malowac zanim sie pokaza na stadionie - moze to i lepiej

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tomix,

    potrafisz ty napisać cokolwiek innego, niż tylko o frustratach? Wychodzi na to, że cała Polska jest chora, tylko ty rodzynku uchowałeś się jako jedyny przedstawiciel normalności.

    J, aż się dziwię, że Ci się chce

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,794
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Sob, a no jak trzeba to trzeba. Po prostu nie moglem sie doczekac az w wątku z Falubazem zawrze.. To bylo takie oczywiste az dziw ze tak dlugo byla sielana.
    pozdro dla Ciebie ja juz chyba bez odbioru az do po meczu

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    haha przepraszam paniczu, nie wiedzialem ze jestes taki obrazalski. A ryj jak ryj - kazdy ma swoj, niektorzy musza je malowac zanim sie pokaza na stadionie - moze to i lepiej
    Niektórzy czyli ty, zgadłem? Zorganizowani kibice Falubazu nie malują twarzy.

    Kozaku pomaluj swój "pyszczek" i zapraszamy na stadion w Zielonej. Widać ,że chcesz błynąć, ale kategoriami typowo koneserskimi.

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ludzie chcą siedzieć na jednym sektorze w swoich barwach i dopingować swoją drużynę. Tak jest raźniej, doping jest bardziej słyszalny i jest bezpieczniej dla wszystkich (taki sektor łatwiej kontrolować niż setki ludzi rozsianych po całym stadionie).
    Falubaz w przeciwieństwie do was ma licznych kibiców, którzy na drugi koniec Polski pojadą za swoją drużyną. To jest coś o czym wy możecie tylko pomarzyć. Problem polega na tym, że jak ci kibice, rozproszeni na mniejsze grupy wejdą na stadion, to bardzo łatwo będzie o zadymę, bo zawsze znajdzie się grupa miejscowych "bohaterów" która wykorzystując stosunek sił 1/100 postanowi takiego przyjezdnego obić a to okraść z barw, bo śmiał wejść na ich stadion i afiszować się z "wrogimi" barwami.
    Dotychczas nie było żadnego problemu w tym aby nasi kibice mogli w spokoju dopingować swoich. Tak było na wszystkich wyjazdach oprócz Tarnowa. Nie mam ochoty bawić się w jakieś idiotyczne porównania Polska ABCD ale jak widzę coś takiego to samo na usta ciśnie się jedno określenie - wiocha.
    I żeby uciąć jakieś głupie docinki - nie jestem kibolem, jestem piknikiem nawet nie mam szalika klubowego, nigdy go nie miałem, natomiast w pełni rozumiem (w tym konkretnym przypadku) stanowisko kiboli Falubazu.
    Aha na mecz do was się nie wybieram, odechciało mi się parę lat temu, po "selektywnej" ulewie, która tak padała że tylko miejscowy tor zalała przez co mecz trzeba było odwołać a tak się przypadkiem złożyło że w nowym terminie Falubaz musiał jechać bez Iversena i Lindgrena.
    Ależ wszystko (no prawie) się zgadza o czym piszesz. Widowisko żużlowe potrzebuje kibiców gości, dobrze gdy jest ich sporo, a jeszcze lepiej gdy są dobrze słyszalni. Już pisałem wczoraj, że nie mam nic przeciwko przyjazdom kibiców drużyn przeciwnych. Zapominasz jednak tak samo jak obrażalski jegomość o jednej podstawowej moim zdaniem sprawie. To, że nie możecie np. dzisiaj zasiąść razem i dopingować swoich to nie jest wina kibiców tarnowskich. Winnych poszukajcie wśród własnej braci kibicowskiej, która pokazała w Gorzowie jak się 'dopinguje'. Nie przekonuje również argumentacja taka, że zakaz dostaliście za piro. Wczoraj pokazałem, że przyczyny kary były trzy, w tym dwie na pewno zdecydowanie słuszne. Można jedynie dyskutować nad tym, czy kara jest współmierna do przewinienia. Po prostu, winnych szukajcie u siebie, a nie pretensje do kogoś, że nie pomógł w obejściu zakazu.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tomix,

    potrafisz ty napisać cokolwiek innego, niż tylko o frustratach? Wychodzi na to, że cała Polska jest chora, tylko ty rodzynku uchowałeś się jako jedyny przedstawiciel normalności.

    J, aż się dziwię, że Ci się chce
    Zostaw kibica, nie tylko o frustratach umie pisać, ale też o wąsach, komunie, słonecznikach i programach. Zostaw kibica.
    Ostatnio edytowane przez gulas ; 19-08-2012 o 16:02
    #MistrzJestJeden

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tomix,

    potrafisz ty napisać cokolwiek innego, niż tylko o frustratach? Wychodzi na to, że cała Polska jest chora, tylko ty rodzynku uchowałeś się jako jedyny przedstawiciel normalności.

    J, aż się dziwię, że Ci się chce
    Potrafie , potrafie, tylko wyżej tam ktoś pijechał od frustratów kibiców Falubazu , to lekko odbiłem piłeczkę

    Nie pozwolę ,ąby ktoś mnie obrażął. Typek musi wyładować swe podniecenie widocznie i dowartościować się jak to on kibic, i obrażą innych.

    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Ależ wszystko (no prawie) się zgadza o czym piszesz. Widowisko żużlowe potrzebuje kibiców gości, dobrze gdy jest ich sporo, a jeszcze lepiej gdy są dobrze słyszalni. Już pisałem wczoraj, że nie mam nic przeciwko przyjazdom kibiców drużyn przeciwnych. Zapominasz jednak tak samo jak obrażalski jegomość o jednej podstawowej moim zdaniem sprawie. To, że nie możecie np. dzisiaj zasiąść razem i dopingować swoich to nie jest wina kibiców tarnowskich. Winnych poszukajcie wśród własnej braci kibicowskiej, która pokazała w Gorzowie jak się 'dopinguje'. Nie przekonuje również argumentacja taka, że zakaz dostaliście za piro. Wczoraj pokazałem, że przyczyny kary były trzy, w tym dwie na pewno zdecydowanie słuszne. Można jedynie dyskutować nad tym, czy kara jest współmierna do przewinienia. Po prostu, winnych szukajcie u siebie, a nie pretensje do kogoś, że nie pomógł w obejściu zakazu.


    Zostaw kibica, nie tylko o frustratach umie pisać, ale też o wąsach, komunie, słonecznikach i programach. Zostaw kibica.
    O wąsach ? nic nie pisałem. Znasz może przyczyny odmowy pomocy ? Bo przecież jakieś muszą być powody.

    Popatrz również na kibiców tarnowskich łaskawie, niejaki j-rules pisze za to merytorycznie i tylko ubliża w każdym poście. Moderator? Pewnie obiektywny.
    Czy tylko wpisy kibiców Falubazu rażą? Inne są ok ? Gościu obraża wpisami i nie będę tego tolerował.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-08-2012 o 16:10

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    O wąsach ? nic nie pisałem. Znasz może przyczyny odmowy pomocy ? Bo przecież jakieś muszą być powody.

    Popatrz również na kibiców tarnowskich łaskawie, niejaki j-rules pisze za to merytorycznie i tylko ubliża w każdym poście. Moderator? Pewnie obiektywny.
    Nie jestem moderatorem tego działu. Piszę tutaj tylko i wyłącznie jako forumowicz, taki sam jak ty, j-rules i inni. Jeśli nie pisałeś o wąsach to wąsy cofam, dodaje jednak do tego koneserów. Tym oto akcentem kończę dyskusję z tobą, bo straciła ona sens już wczoraj
    #MistrzJestJeden

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, wyglada na to, że Rafał faktycznie dał odpocząć Holcie i to właśnie za niego pojedzie JD. Moim zdaniem to błąd. A po meczu zobaczymy który z nas się mylił
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Nie jestem moderatorem tego działu. Piszę tutaj tylko i wyłącznie jako forumowicz, taki sam jak ty, j-rules i inni. Jeśli nie pisałeś o wąsach to wąsy cofam, dodaje jednak do tego koneserów. Tym oto akcentem kończę dyskusję z tobą, bo straciła ona sens już wczoraj

    Moje nazewnictwo bierze się z postów kibic z Tarnowa , którzy to nazywają kibiców Falubazu, chołota, banda itp. Stąd moję grzecznościowe nazywanie tarnowskich kibiców. Poczytaj wyżej a doczytasz ,że w Tarnowie się nie kibicuje tylko wypisuje programy, i delektuje speedwayem Tylko hołota z Zielonki dopinguje swoich fanatycznie

    Pewnie jak granatowe marynarki wprowadzą zakazy wnoszenia szalików na stadiony , też im chętnie przyklaśniecie i staniecie za nimi, tak jak to niektórzy tutaj. Zakaz to zakaz i rzecz świeta

    Absurdalne zakazy i odpowiedzialności zbiorowej mówi stanowcze NIE, a jak są tacy co dla nich takie zakazy są ok, to prosze bardzo. Tylko włąnie tutaj wychodzi kto jakim kibicem jest.
    Jedni wierzą głęboko w TVN i wyborczą drudzy żyją i dopingują swojej drużynie. To chyba tyle, chybaże wyskoczy znowu ktoś i zacznie obrażać min. mnie.


    Widzę Mariusz próbuje załagodzić i pogadać o meczyku. I bardzo słuszna decyzja.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomix 76,
    odpuść Im.
    Tam się kibicuje przede wszystkim Rafinerii Trzebinia i Azotom Tauronom.
    Tak też było w latach 2003-2005 tu na forum. Normalnie jak szarańcza jakaś.
    Na szczęście tacy sponsorzy mają to do siebie, że wchodzą w żużel 2-3 lata i odchodzą.
    Oni nie mieli się kiedy nauczyć pewnych zasad kibicowania w ekstralidze - teraz jest moda w Tarnowie, to czesze wąsa i idę na stadion. Tak samo jak w latach 2003-2005.
    Co do meczu to pewnie wyraźnie przegramy, tym bardziej, że Dobrucki oszalał i mam nadzieję, że to z brakiem Holty to jakieś żarty.
    Choć z drugiej strony potencjał mamy nie mniejszy niż Tarnów tylko taki bardziej ukryty jakby.

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Ależ wszystko (no prawie) się zgadza o czym piszesz. Widowisko żużlowe potrzebuje kibiców gości, dobrze gdy jest ich sporo, a jeszcze lepiej gdy są dobrze słyszalni. Już pisałem wczoraj, że nie mam nic przeciwko przyjazdom kibiców drużyn przeciwnych. Zapominasz jednak tak samo jak obrażalski jegomość o jednej podstawowej moim zdaniem sprawie. To, że nie możecie np. dzisiaj zasiąść razem i dopingować swoich to nie jest wina kibiców tarnowskich. Winnych poszukajcie wśród własnej braci kibicowskiej, która pokazała w Gorzowie jak się 'dopinguje'. Nie przekonuje również argumentacja taka, że zakaz dostaliście za piro. Wczoraj pokazałem, że przyczyny kary były trzy, w tym dwie na pewno zdecydowanie słuszne. Można jedynie dyskutować nad tym, czy kara jest współmierna do przewinienia. Po prostu, winnych szukajcie u siebie, a nie pretensje do kogoś, że nie pomógł w obejściu zakazu.
    No widzisz i tym różnicie się od Rzeszowa, Częstochowy czy Leszna i wystawiliście sobie świadectwo nie nam. Nie dziwcie się potem że jak się zapyta jakiegoś kibica spoza Tarnowa jaką zna Unię to powie tylko jedno - Unię Leszno.

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Tam się kibicuje przede wszystkim Rafinerii Trzebinia i Azotom Tauronom.
    Tak też było w latach 2003-2005 tu na forum. Normalnie jak szarańcza jakaś.
    Na szczęście tacy sponsorzy mają to do siebie, że wchodzą w żużel 2-3 lata i odchodzą.
    Oni nie mieli się kiedy nauczyć pewnych zasad kibicowania w ekstralidze - teraz jest moda w Tarnowie, to czesze wąsa i idę na stadion. Tak samo jak w latach 2003-2005.
    Mądrala jesteś, macie koniunkturę na żużel i sukcesy to jest wysyp "zawsze wiernych kibiców". Sukcesy przyciągają ludzi na stadion, to naturalne niezależnie od długości geograficznej.

    Jakbyście mieli powtórkę osiągnięć Falubazu z lat 1994-2005 (mizeria i degradacja co 3 lata klasę niżej) to idę o zakład, że przynajmniej połowa obecnych zielonogórskich kibiców miałaby w głębokim poważaniu żużlowców z myszą na plastronie.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    http://www.falubaz.com/var/falubaz/s..._news_size.jpg

    I jak Was biedaczki nie nazywać wąsami?
    Organizacyjnie i kibicowsko jesteście w czarnej... .
    Poza kasą nie macie nic do zaoferowania.

    Zakład kolego byś przegrał, jak fruwaliśmy między ligami był pełen stadion. Jazda w pierwszej lidze miała swoje uroki.
    Nie wspominając o corocznej walce o utrzymanie, nasze emocje w derbach z Unią, później baraże- to były też piękne i niezapomniane czasy A stadion napchany bardziej niż teraz

    Na moje z 30 dziś nie wyjdziemy

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Dobrucki dokładnie wytłumaczy dlaczego oddał ten mecz i wprowadza złą atmosferę przed samym play-off.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Dobrucki dokładnie wytłumaczy dlaczego oddał ten mecz i wprowadza złą atmosferę przed samym play-off.
    Obraliśmy strategię na wyniszczenie przeciwnika. nabiją na nas tyle punktów, że KSM tak im skoczy że za rok będą musieli nam oddać Hancocka
    A tak poważnie mówiąc, to mecz jest o pietruchę natomiast coś niecoś słyszałem o tym, że Rysiu udał się w daleką podróż w poszukiwaniu bardzo szybkiego sprzętu. Jeśli plan się sprawdzi, to na play offs będziemy mieć nowego szybkiego Ryśka. Wiem, że nadzieja matką głupich, ale cóż nam innego zostało ?

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wiem, że nadzieja matką głupich, ale cóż nam innego zostało ?
    Przpominam, że ja od początku sezonu (jako jeden z nielicznych) wierzyłem i nadal wierzę w Ryśka
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    O co wam chodzi z tym oddawaniem meczu ? Czy naprawdę tak dużo tracimy odstawiając słabą drugą linię na 5-6 pkt i wstawiamy do składu zawodnika, którego trzeba sprawdzić przed PO ?

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •