Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 375

Wątek: XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    fajnie sie to ogladalo. Tor bardzo dobry (tak dobry, ze Gollob odzyl), zadziornosc Pepe, wynik na styku. Proste, ale napisze. Pozegnajcie sie z norweskim sierota i polowe tej kasy zainwestujcie w Loktajewa. Druga polowe dajcie Dudkowi. Bedziecie mieli korzysc na lata.

    Radosc Stali zrozumiala, ale poczekajcie do PO
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rune co prawda 7-miu punktów nie zrobił (bo niby jak na takim torze...?), tym niemniej nie ma problemu, bo po tym meczu czeka nań solidna premia ze strony Stali.

    Zdanie o Zmarzliku podtrzymuję, jako że to nie pierwsza taka akcja w jego wykonaniu.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Nie mówcie, że wczoraj tor był taki sam jak na innych meczach Przecież wczoraj duża "chodziła" tylko w pierwszym biegu po polaniu toru. Ponieważ polano tor przed V, VIII, XI i XIII wyścigiem, przeto ułatwione zadanie miał Tomasz Gollob "łykając" na trasie i Holtę i Jonssona.
    Jak Dudek w 4 biegu po duzej zrobił Kasprzaka to tez było po polaniu toru?

    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Nie wiem, dlaczego Dobrucki zmienił Jankowskiego w sytuacji, gdy Dudek miałby wyścig po wyścigu, w dodatku z niekorzystnych dla niego pól startowych. Trzeba było dać kolejną okazję "Jankesowi" a ewentualną zmianę zostawić na wyścig X (wówczas "DuZers" pojechałby w I, IV, VIII, X i XIV). Było-minęło...
    Ano dlatego, ze chcial dac Jankesowi start z pierwszego pola, jak mowil w wywiadzie po meczu z Lesznem ( tam zrobil podobnie ) Jankes z pierwszego pola radzi sobie wysmienicie, i Rafi o tym wiedział. Patryk mial wieksze szanse na wykorzystanie tych pol niz Jankes.

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Żygi,
    Gdzie jesteś? Napisz coś na Golloba. A może jest ci głupio, bo Tomek po raz kolejny pokazał, że jest kozakiem?
    Tor byl zrobiony pod Golloba o czym pare osob pisalo przed meczem, ze na nawierzchni Falubazu z tego roku Gollob swoje zrobi. Wroci na swoj tor i znowu zacznie robic po 3 pkt.

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jak widać jeśli ma kto się ścigać to nawet w Zielonej może być ciekawie.
    W tym sezonie jest tak, a nawet lepiej co mecz ( oczywiscie nie mowie o pierwszych 2 gdzie jechalismy w deszczu )

  4. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Zmarzlik łobuz? Fajnie się ogląda młodego wymiatacza, ale jego bezmyślność i beztroska są porażające
    Ja w jego jeździe nie widzę ani bezmyślności ani beztroski. W jego jeździe widzę ZUZEL.

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zdanie o Zmarzliku podtrzymuję, jako że to nie pierwsza taka akcja w jego wykonaniu.
    Swoj na swojego trafi i kiedys moze skonczyc na bandzie.

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale Bartek podczas tej akcji miał bardzo niewielki wpływ na motor. Ściągnęło by go bardziej na bandę, to Sasza miałby się trochę gorzej (aczkolwiek dobrze się stało, że Gollob zadziałał w parkingu ). Skoro za takie akcje jedzie się po Balińskim i Pedersenie (a oni to robią z pełną świadomością), to ja tym bardziej neguję taką jazdę juniora, który prawdopodbnie nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji.

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak Dudek w 4 biegu po duzej zrobił Kasprzaka to tez było po polaniu toru?
    Porównujesz Dudka do Golloba a Holtę i Jonssona do Kasprzaka. Mam nadzieję, że wiesz, co robisz...?
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ano dlatego, ze chcial dac Jankesowi start z pierwszego pola, jak mowil w wywiadzie po meczu z Lesznem ( tam zrobil podobnie ) Jankes z pierwszego pola radzi sobie wysmienicie, i Rafi o tym wiedział. Patryk mial wieksze szanse na wykorzystanie tych pol niz Jankes.
    I miałby to swoje pierwsze pole, bo ja pisałem o ewentualnej zmianie Jankowskiego na Dudka w wyścigu XI a nie IX. A jeżeli "Rafi" miałby dylemat, czy zmieniać "Jankesa" po zdobytej "trójce" to zawsze pozostawał do zmiany Holta w XIII.

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja jednego nie rozumiem. W koncu mamy dobre widowisko, tor O ILE w ogole sie rozni od tego co byl ostatnio w meczach to minimalnie a ludzie narzekaja. Niestety taka jest sila razenia Falubazu w tym sezonie majac w skladzie Ryska i Jonasa/Jankesa. Mozemy wypierdzielic Rafiego ( czego chyba 99% kibicow nei chce ) i powrocic do czasow pana Piotrka Żyty. Wynik będzie, ale czy podoba sie wam taki zuzel?

    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Porównujesz Dudka do Golloba a Holtę i Jonssona do Kasprzaka. Mam nadzieję, że wiesz, co robisz...?
    To ze porownuje kogokolwiek do Golloba to juz sam sobie dopowiedziales. Ja dalem tylko przyklad na to, ze duza chodzila przez caly czas.

  9. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    w tym błogostanie oglądania wczorajszego meczu, nagle, jak zjawa na ekranie ukazał się funkcjonariusz Żyto. Brrr
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jedno mnie zastanawia. Cała Polska cieszy się z talentu Zmarzlika i bije brawo za wczorajszą akcję i ogólnie pojętą zadziorność na torze, a jak zielonogórskie beksy płaczą! Boże jakie beksy! Nauczcie się patrzeć dalej niźli na Wasz grajdołek!

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Cała Polska cieszy się z talentu Zmarzlika i bije brawo za wczorajszą akcję
    Czy w Olsztynie albo Malborku tez sie ciesza i biją brawo?

  12. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zmarzlik łobuz? Fajnie się ogląda młodego wymiatacza, ale jego bezmyślność i beztroska są porażające. Życzę mu jedynie, by jego kariera trwała długo, choć ciężko przypuszczać
    Przesadzasz.Ciesz sie ,ze to byl Zmarzlik a nie bohater Leszna lub Nicki ,bo Saszke trzeba by bylo zyletka z bandy skrobac.
    Sam Saszka tez nie jest bez winy,bo nieco wczesniej jechal wezykiem chcac zablokowac Bartka przez co popelnil blad wchodzac w luk.
    Tylko to spowodowalo,ze Zmarzlik mogl sie z nim zrownac na prostej.

    Mecz bardzo fajny.Remis chyba zasluzony.
    Gollob i Protas jak profesorzy.Tym razem jednak ten drugi wzial sie za pouczanie mlodziezy.
    Holta to jednak zupelnie inny zawodnik niz jeszcze dwa lata temu.Ofiara nowych tlumikow?
    W parkingu nerwowo,tak po jednej jak i po drugiej stronie.
    Po meczu latwo sie mowi,ale ja w 14 puscilbym jednak Kasprzaka.Tylko nie za Jensena a za Zmarzlika.
    Juz w biegu 13 Bartek mial problemy z szybkoscia ( lub kondycja ) i ledwo obronil sie przed atakami Holty.
    Kasprzak z kolei na starcie bardzo ladnie i choc nie byl rewelacyjny na trasie potrafil utrzymac pozycje.
    Jesli ktos mogl po starcie zamknac Dudka to predzej Krzychu niz Bartek.
    Fajnie sie jednak sluchalo Kasprzaka ktory biega po parkingu i zapewnia,ze ten bieg wygra.
    Pojechali jak pojechali a wynik meczu nikogo nie krzywdzi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-08-2012 o 09:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jedno mnie zastanawia. Cała Polska cieszy się z talentu Zmarzlika i bije brawo za wczorajszą akcję i ogólnie pojętą zadziorność na torze,
    Mnie również jedno zastanawia. Dlaczego czasami pewne akcje nazywamy ,,zadziornością'' inne zaś ,,bandytyzmem''???

    Osobiście uważam, że wczorajsza akcja Bartka była ok. Tak samo jak dwie akcje Zmarzlika w Lesznie i dwie na Jancarzu z Azotami.
    Po prostu taki jest żużel, takich zawodników i takie akcje chce się oglądać, ale bądźmy obiektywni. Albo nazywajmy wszystkich walczakami albo bandytami........

    ps. kingpin .......proszę
    Ostatnio edytowane przez welna ; 08-08-2012 o 09:31

  14. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Jako osoba bezstronna uważam że Zmarzlik mimo swojego wieku pokazuje taką jazdę na żużlu, której inni starsi koledzy z toru moga mu tylko zazdroscić. Oglądając wyścig z Loktajewem z Zielonki i z Musielakiem w Lesznie uwaam że była to w jego wykonaniu jazda z jajem i na takich żuzlowców chce się przychodzić na stadiony.

  15. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Igelski Zobacz posta
    na takich żuzlowców chce się przychodzić na stadiony.
    Pewnie. A nóz ktoś wyleci za bande zginie na miejscu. Przynajmniej show bedzie wieksze i przyciagnie ludzi chetnych głów na stadiony.

    Juz nie chodzi mi o wczorajsza akcje, ale ja takich wejsc Zmarzlika, Pedersena, Balinskiego itp nie chce ogladac. Milion razy bardziej wolalem akcje Adamsa, Hancocka, Łaguty itp...jest gdzies jakas granica.

  16. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 40 w 15 postach
    Według mnie Stal nie wygrała dzięki swojemu trenerowi, bo w X biegu zamiast Cyfera powinien jechać Zmarzlik na Holtę i Łoktajewa, prawdopodobieństwo przywiezienia punktu było duże.
    A wtedy w XIV posłać Jensena i Kasprzaka.
    Moim zdaniem brak zmiany w X biegu zadecydował o wyniku.

  17. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jedno mnie zastanawia. Cała Polska cieszy się z talentu Zmarzlika i bije brawo za wczorajszą akcję i ogólnie pojętą zadziorność na torze, a jak zielonogórskie beksy płaczą! Boże jakie beksy! Nauczcie się patrzeć dalej niźli na Wasz grajdołek!
    Ja mu życzę, aby był przynajmniej drugim Jancarzem, ale też warto, aby ktoś doświadczony( np Paluch) porozmawiał z nim nad jego przyszłością. To bardzo młody i obiecujący zawodnik, który jeszcze nie zaliczył poważnego upadku i być może nie ma do końca świadomości jakie mogą być konsekwencje tak agresywnej jazdy. Przy takim stylu jazdy wcześniej czy poźniej zaliczy poważnego dzwona, bo nie zawsze trafi na Lotkajeva, który zamknie gaz.
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    nie zawsze trafi na Lotkajeva, który zamknie gaz.
    Np ktos moze mu kiedyś założyć dzwignie

  19. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wystarczył jeden gorzowski wychowanek, żeby was z równowagi wyprowadzić

    Idę o zakład, że gdyby to zrobił Saszka, to punkt widzenia byłby inny.

  20. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Wystarczył jeden gorzowski wychowanek, żeby was z równowagi wyprowadzić

    Idę o zakład, że gdyby to zrobił Saszka, to punkt widzenia byłby inny.
    Młody prowokator trzeba dodać, po paru dzwonach opamięta śię młody, i żeby nie skończył jak braciszek. U was nawet na juniorskich zawodach jest ZPF.

  21. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez jawos Zobacz posta
    Według mnie Stal nie wygrała dzięki swojemu trenerowi, bo w X biegu zamiast Cyfera powinien jechać Zmarzlik na Holtę i Łoktajewa, prawdopodobieństwo przywiezienia punktu było duże.
    A wtedy w XIV posłać Jensena i Kasprzaka.
    Moim zdaniem brak zmiany w X biegu zadecydował o wyniku.
    Przecież Cyfer musiał jechać w tym biegu, regulamin mówi o minimum 3 biegach każdego juniora i to był bieg Cyfera.

  22. Powrót do góry    #292
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jedno mnie zastanawia. Cała Polska cieszy się z talentu Zmarzlika i bije brawo za wczorajszą akcję i ogólnie pojętą zadziorność na torze, a jak zielonogórskie beksy płaczą! Boże jakie beksy! Nauczcie się patrzeć dalej niźli na Wasz grajdołek!
    Boli bo jak to piszą "kastrat" a rozstawia rajderów po kątach.

    edit: t_zg dzięki poprawiono słownik w tel. robi co chce :/
    Ostatnio edytowane przez solop ; 08-08-2012 o 11:06

  23. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To ze porownuje kogokolwiek do Golloba to juz sam sobie dopowiedziales. Ja dalem tylko przyklad na to, ze duza chodzila przez caly czas.
    OK, muszę dobitniej... Skoro duża chodziła, to czemu w tym przytoczonym przez Ciebie IV wyścigu Kasprzaka wyprzedził tylko Dudek? Jonsson próbował, próbował i nic...

    * * *

    Jazda Zmarzlika 2012 przypomina mi jazdę Szymkowiaka 1986 i 1987.

  24. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zmarzlik łobuz? Fajnie się ogląda młodego wymiatacza, ale jego bezmyślność i beztroska są porażające. Życzę mu jedynie, by jego kariera trwała długo, choć ciężko przypuszczać
    Sobotch nie pij tyle!
    Kurde, jedzie mlody chlopak derby, sciga sie mozna pwoiedziec ze swoim rowiesnikiem (w ogole w tym biegu jechali sami juniorzy jakby ktos nie widzial, wiec motywacja tym wieksza) Zauwazyl ze blad popelnia Sasza ktorego wynosi. Naturalna cecha walczaka jest probowanie wcisniecia sie tam - gdyby tak nie zareagowal to dupa bylby z niego a nie zuzlowiec.
    Piszac inaczej - mogl Sasza nie popelniac tego dosc frajerskiego bledu to by go Zmarzluch raczej nie wyprzedzil. I do tego jeszcze byl to atak dalece sie rozniacy od stylówy Nickiego czy Baliny.
    A Sasza sie zagotowal bo wiedzial ze to jego wina i nie wytrzymal. Jak czytam ze jakis debil tu na forum pisze za ta akcje "brawo Sasza" to sie zastanawiam gdzie sa jego rodzice

  25. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    OK, muszę dobitniej... Skoro duża chodziła, to czemu w tym przytoczonym przez Ciebie IV wyścigu Kasprzaka wyprzedził tylko Dudek? Jonsson próbował, próbował i nic...
    Moze nie miał czym? Jesli taki z Ciebie znawca zuzla to wiesz, ze Jonsson bardzo czesto pierwszy swoj bieg ma słabszy, pozniej dopiero Carl dostraja mu maszynki i jedzie tak jak ma jechac. Gdyby duza nie chodzila, to Dudek by stanal, albo sie zakopał ( ostatni bieg przed rownaniem ) nieprawda?

    Cytat Zamieszczone przez solop Zobacz posta
    Boli bo jak to piszą "kastrat" a rozstawia rajderów po kontach.
    Ty sam jestes jak ten kONt
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 08-08-2012 o 10:09

  26. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze nie miał czym? Jesli taki z Ciebie znawca zuzla to wiesz, ze Jonsson bardzo czesto pierwszy swoj bieg ma do bani, pozniej dopiero Carl dostraja mu maszynki i jedzie tak jak ma jechac. Gdyby duza nie chodzila, to Dudek by stanal, albo sie zakopał ( ostatni bieg przed rownaniem ) nieprawda?



    Ty sam jestes jak ten kONt
    Wy tak na powaznie? Dudek wyprzedzil Kake w 4 biegu po DUZEJ? 4m od kraweznika to rzecywiscie DUZA.

  27. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    OK, muszę dobitniej...
    Nie zawsze masz racje i twoje "dobitniej" mnie nie przekonuje..

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wy tak na powaznie? Dudek wyprzedzil Kake w 4 biegu po DUZEJ? 4m od kraweznika to rzecywiscie DUZA.
    No nie, zrobil go przy krawezniku. Popatrz, ze to byl 4 bieg a duza odsypuje sie stopniowo.

  28. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie zawsze masz racje i twoje "dobitniej" mnie nie przekonuje..



    No nie, zrobil go przy krawezniku. Popatrz, ze to byl 4 bieg a duza odsypuje sie stopniowo.
    No wszystko pra2wda, ale pisanie ze zorbil to po duzej to naduzycie. Dudek jechal blizej kredy niz bandy a ze Kaka to na dystansie cienias niczym Ulamek... No ja nie umniejszam Dudkowi, ale atak pod banda to to nie byl.
    Ja bym to nazwal, ze Dudek wyprzedzil KaKe jedyna chodzaca w tym momencie zawodow sciezka, ktorej to Kaka nie ogarnal.

    Ale tor i tak na plus, po latach gownianej nawierzchni i nudy cos sie u was zaczyna dziac (podobnie jak u nas..)

  29. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Role derbów się troche odwróciły torowo, teraz w Gorzowie jest tor Ala towarzysz Żyto, bo tam musi być "miszczostwo". Czecze pokazał im jak robić wynik po trupach i to robią. W Zielonej robią tor miły i przyjemny i nawet do walki i wyniki już normalne. Tak było kiedyś w Gorzowie. Głod wyniku zmusił ich do toru gliniastego.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-08-2012 o 10:22

  30. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wszystko pra2wda, ale pisanie ze zorbil to po duzej to naduzycie. Dudek jechal blizej kredy niz bandy a ze Kaka to na dystansie cienias niczym Ulamek... No ja nie umniejszam Dudkowi, ale atak pod banda to to nie byl.
    Dobrze, ujme to inaczej.. minal go po zewnetrznej, lepiej?

  31. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze nie miał czym? Jesli taki z Ciebie znawca zuzla to wiesz, ze Jonsson bardzo czesto pierwszy swoj bieg ma słabszy, pozniej dopiero Carl dostraja mu maszynki i jedzie tak jak ma jechac. Gdyby duza nie chodzila, to Dudek by stanal, albo sie zakopał ( ostatni bieg przed rownaniem ) nieprawda?
    Chyba byliśmy na innnych meczach wczoraj
    W czwartym wyścigu było już trochę odsypane, jakieś 3-4 metry od krawężnika (ale to jeszcze nie duża! to nawet nie środek toru!), i tam właśnie zaatakował Patryk. Skutecznie! Zaraz po tym Kasprzak poszerzył tor jazdy i AJ mógł tylko wąchać mu spaliny, bo nie miał szans na wyprzedzanie.

    Po równaniu i polewaniu tor traci rozgraniczenie między warstwą wyjeżdżoną a warstwą nasypaną i zarówno Holta jak i Jonsson padli ofiarą swoich oczu. Gollob jeździ na pamięć szerzej, więc trafił w to miejsce, które przyniosło mu skuteczne ataki. Z tego, co pamiętam, to Holtę dopadł jeszcze na wejściu w drugi wiraż ale Jonssona to "łyknął" tylko na wirażu.

    Pewnie Cię nie przekonałem, więc może przypomnisz mi jak Dudek stracił trzecią pozycję na rzecz Jensena oraz Łoktajew na rzecz Zmarzlika

  32. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    sytuacja Zmarzlika z Łoktjewem jedna z wielu... Łoktajew miotał się po torze, w pewnych momentach go wyrzucało... Wyrzuciło też Zmarzlika, a że Łoktajew był blisko... No taki jest chyba żużel...

  33. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    fajnie sie to ogladalo. Tor bardzo dobry (tak dobry, ze Gollob odzyl), zadziornosc Pepe, wynik na styku. Proste, ale napisze. Pozegnajcie sie z norweskim sierota i polowe tej kasy zainwestujcie w Loktajewa. Druga polowe dajcie Dudkowi. Bedziecie mieli korzysc na lata.

    Radosc Stali zrozumiala, ale poczekajcie do PO
    Wiadomo że po sezonie kwartet pt. "limit 1GP+ KSM" tj. Holta-Davidsson-Jankowski-Jabłoński out z Falubazu natomiast Holta wcale nas dużo nie kosztuje. Zarabia wyłącznie za zdobyte punkty. A że tych jest ile jest to i wydatek na niego nie jest znaczny. Niestety ...

    PS - przestańcie obrażać Zmarzlika. Młody nie przeszedł jeszcze mutacji głosu. Przejdzie to mu się głos poprawi.

  34. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Łoktajew na rzecz Zmarzlika
    Wg mnie ( a widzialem to i na zywo i w powtorce w TV ) Saszka bronil sie jak mogl przed kastratem i zle wjechal w pierwszy łuk, wszedl za bardzo w kraweznik, co wynioslo go na wyjsciu za bardzo w strone wyjazdu ciagnikow i zamiast tam jechac juz rozpedzonym z wyjscia luku to dopiero zaczynal sie rozpedzac, Zmarzlik wchodzac w ten luk lepiej nie mial problemow, zeby zrownac sie z Saszka i wpakowac go w bande ( wg niektorych pokazac prawdziwy zuzel ).

    Widac to zreszta bardzo dobrze na tym filmiku :
    http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstr...rzlika/8201242

    Saszka tak scina wejscie w wiraż, ze jedzie polowa motoru na trawie. Takie cos musialo go wyniesc za szeroko, co wykorzystal piszczała.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Holta-Davidsson-Jankowski-Jabłoński out z Falubazu

    PS - przestańcie obrażać Zmarzlika. Młody nie przeszedł jeszcze mutacji głosu. Przejdzie to mu się głos poprawi.
    I kogo widzisz na ich miejsce?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-08-2012 o 17:35

  35. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I kogo widzisz na ich miejsce?
    Na następny sezon:
    Pepe, Jonsson, Sasza, Dudek( jak senior według nowego Regulaminu).
    Na juniorce Strzelec, Sówka(chyba ma jeszcze aktualny kontrakt na 2013r.)
    Zostaje miejsce na jednego seniora, ale o tym można myślec po sezonie jak będzie wiedzili jaki został KSM.
    Ja osobiście ściągnąłbym jakiegoś młodego Duna, klubu w Polsce chyba nie ma Mikkel Bech Jensen.
    Tylko Falubaz

  36. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I kogo widzisz na ich miejsce?
    Za Holte? KAZDEGO! No moze oprocz Golloba rzecz jasna

    Przestancie sie czepiac Zmarzlika (nazywanie go kastratem jest co najmniej żenujace), dla mnie nie zrobil nic co zaslugiwalo by na wykluczenie w tym biegu, akcja ostra na granicy faulu, ale to przypadek ze podnioslo mu kolo, nie dociazyl przodu, dodawal maksymalnie gazu by sie napedzic i wyprzedzic i ot taki efekt. Saszka zrobil blad, wysunal sie za bardzo na duza i umozliwil Bartkowi ten atak, do tego sie po prostu wystraszyl... tu tez wyszedl jego brak doswiadczenia no i sie zagotowal. Zaloze sie ze gdyby na miejscu Saszki byl Pedersen to by Zmarzlik bez problemu byl zepchniety do srodka toru i zmuszony do zamkniecia gazu o ile tylko na tym by sie skonczylo... Owszem jazda ostra ale tam nie bylo kontaktu, Saszka mial miejsce, zlozyl sie w luk, a ze musial przymknac gaz to i Bartek wygral tym samym bieg. Akcja w parkingu niepotrzebna, dobrze ze Gollob zatrzymal chlopaka, to nie zawody bokserskie a zuzel. Poza tym, dla mnie ostatnio za wiele tych "akcji parkingowych" Saszy. Nie pierwszy raz rzuca sie do kogos z pretensjami. Ktos powinien z nim chyba w klubie pogadac i ostudzic jego emocje i temperament.

    Zmarzlik faktycznie zaczyna jezdzic coraz smielej i bardziej brawurowo. Jego brat jezdzil podobnie. Nie zycze mu zle, ale do takich kozackich zachowan na torze brakuje mu jednak doswiadczenia. Poki co jest ok, ale kiedys moze sie niestety przejechac. Mysle jednak ze to sie zmieni wraz z dojrzewaniem zuzlowym na torze. Za szybko by wyrokowac czy bedzie jezdzil ostro ala Pedersen/Balinski czy jednak nie... i nie zasluzyl sobie na takie komentarze i przezwiska. Zastanawiam sie jakie by byly komentarze gdyby to bylo odwrotnie lub Strzelec byl na miejscu Bartka, a Bartek Saszy... Ilu z kibicow Falubazu widzialo by w tym bandytyzm a ilu kozacka akcje?

  37. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Na następny sezon:
    Pepe, Jonsson, Sasza, Dudek( jak senior według nowego Regulaminu).
    Na juniorce Strzelec, Sówka(chyba ma jeszcze aktualny kontrakt na 2013r.)
    Zostaje miejsce na jednego seniora, ale o tym można myślec po sezonie jak będzie wiedzili jaki został KSM.
    Ja osobiście ściągnąłbym jakiegoś młodego Duna, klubu w Polsce chyba nie ma Mikkel Bech Jensen.
    Żadnych Dunów! Tylko Rosjanie!

    A co do Zmarzlika, to macie trochę racji.
    Jak jest taki kozak na torze i mało nie spowodował upadku Loktajewa, wcześniej Musielaka, a było przecież jeszcze wykluczenie w finale IMŚJ, to niech bedzie i kozak w parkingu. Fajnie zachował się Gollob, musze przyznać. Saszka się nie skompromitował, bo co to za chluba pobić dziecko?

  38. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I kogo widzisz na ich miejsce?
    Nie wiem, nie znamy j..nego KSM nawet nie jest na 100 % pewne jaki będzie jego limit ani co dokładnie zostanie w nim uwzględnione. Licząc po dzisiejszych wskaźnikach to mamy ok 36,7 (liczę tych co zostają na pewno). Za wcześnie na takie dywagacje.

  39. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    klubu w Polsce chyba nie ma Mikkel Bech Jensen.

    Ma w Rybniku i nawet jechal 2 mecze

  40. Powrót do góry    #310
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "to niech bedzie i kozak w parkingu."
    Czyli co wedlug Ciebie powinni sie naparzac w parkingu?? Takie myslenie tylko w zg. Ruska troche poniosly emocje i tyle.

  41. Powrót do góry    #311
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    grafi25
    Skład ciekawy ale w przyszłym roku KSM 39
    a tutaj mamy w tej chwili:

    9,55+8,33+8,32+6,24+3,8+6,5=42,74

  42. Powrót do góry    #312
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wg mnie ( a widzialem to i na zywo i w powtorce w TV ) Saszka bronil sie jak mogl przed kastratem i zle wjechal w pierwszy łuk, wszedl za bardzo w kraweznik, co wynioslo go na wyjsciu za bardzo w strone wyjazdu ciagnikow i zamiast tam jechac juz rozpedzonym z wyjscia luku to dopiero zaczynal sie rozpedzac, Zmarzlik wchodzac w ten luk lepiej nie mial problemow, zeby zrownac sie z Saszka i wpakowac go w bande ( wg niektorych pokazac prawdziwy zuzel ).

    Widac to zreszta bardzo dobrze na tym filmiku :
    http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstr...rzlika/8201242

    Saszka tak scina wejscie w wiraż, ze jedzie polowa motoru na trawie. Takie cos musialo go wyniesc za szeroko, co wykorzystal piszczała.

    A widziałeś, jak Loltajew "starał się upolować" Zmarzlika na II łuku 3 okrążenia. Wypuścił się jak Bali, którego ataki w nd uznałeś wraz z Carlitosem za "bandyckie" . Ile to zależy od punktu siedzenia. Zmarzlik pojechał ostro, na pograniczu faulu, ale tak się po prostu jeździ. Gdyby taki atak przeprowadził Jonsson, Protasiewicz, Dudek czy Loktajew to pisałbyś peany na ich temat. Więcej obiektywizmu.

  43. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    tak tak, a ten Saszka to też poważnie wygląda. zabójca o twarzy niemowlecia
    Loktajew zastosowal znaną taktykę, ruszył w stronę Zmarzlika zapewne liczac na to, ze beda go przytrzymywac i nie bedzie musial nic robic, ale pozostawi dobre wrazenie prawdziwego twardziela (co w polaczeniu z jego wygladem jest całkiem zabawne). Widac jak od razu zrezygnował jak tylko Gollob go dotknął.
    Młodość musi się wyszumieć. Dwa koguciki trochę poskakały. Mało to takich akcji było ? Chłopcy i tak się grzecznie zachowali. Wystarczy przypomnieć starcia dorosłych panów np. Emil vs. Nicholls czy sławną bójkę z udziałem Golloba we Wrocławiu


    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    grafi25
    Skład ciekawy ale w przyszłym roku KSM 39
    a tutaj mamy w tej chwili:

    9,55+8,33+8,32+6,24+3,8+6,5=42,74
    Przez ten ****** regulamin za rok w ekstralidze zaroi się od jeżdżącym plastronów z KSM 2,5 a porządni zawodnicy będą musieli szukać pracy po innych ligach. Qwa jaki to jest głupi kraj.

  44. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Kasprzak z kolei na starcie bardzo ladnie i choc nie byl rewelacyjny na trasie potrafil utrzymac pozycje.
    No nie wiem kingpin. Jak dla mnie Kasprzak był wczoraj najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem. Paluch nie popełnił błędu IMO. Sam bym wystawił duet Jensen - Zmarzlik do 14 wyścigu.

    Może oprócz fizjologi zawodnika, wypowiesz się lepiej na temat bonusa którego mieliście zrobić na Stali?
    Daj spokój. Nikt rozsądny w tego bonusa nie wierzył.

  45. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    No nie wiem kingpin. Jak dla mnie Kasprzak był wczoraj najczęściej wyprzedzanym zawodnikiem. Paluch nie popełnił błędu IMO. Sam bym wystawił duet Jensen - Zmarzlik do 14 wyścigu.
    Tym bardziej ze za rywali mieli dokladnie ten sam duet Dudek-Loktajew z ktorymi wygrali 5-1 w biegu 12.

    Edit: A jednak pomylilem sie w biegu 12 jechal Strzelec nie Dudek. Co nie zmienia faktu, ze Zmarzlik z Jensenem byli pewniejsi niz Kasprzak.
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 08-08-2012 o 12:43

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •