Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 375

Wątek: XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

    Sam nie wierzę, że jeszcze nie ma tego wątku. Już w niedzielę wielkie derby odwiecznych rywali. I jednym i drugim punkty są potrzebne aby myśleć o 1/4. Stal po kiepskim występie Golloba pokonała lidera z Tarnowa, Falubaz po przegranej w Rzeszowie tym bardziej potrzebuje tej wygranej. Ta ewentualna wygrana niewątpliwie uskrzydli zielonogórzan w dalszej części rozgrywek DMP, ewentualna przegrana może mieć przykre konsekwencje w walce o 1/4. Podobnie gorzowianie, jeśli udałoby im się wygrać ten mecz to dostaną takiego powera, że sam Cieślak się wystraszy, oby nie Czy w Stali zobaczymy Golloba ? Chyba jednak tak, przynajmniej takie słuchy dochodzą z obozu "wroga". czy w barwach Falubazu zobaczymy Patryka Dudka ? Chyba tak, przynajmniej Patryk tak twierdzi (RZG). W piątek Patryk będzie testował dwa nowe silniki, oby z pozytywnym skutkiem. Jaką nawierzchnię zobaczymy na W69 ? Moim zdaniem taką jak zawsze, nikt nie będzie szykował czegoś innego bo i po co ? Czy będzie Jonas Davidsson ? Chyba tak, Jabol jechac nie będzie mógł a Jankes jest jednak za słaby. Trzeba puścić Jonasa i modlić się aby mu chociaż jeden start wyszedł

    Stawiam 49-41 dla gospodarzy

    /edit
    Marcin

    PROSIMY o dodawanie nowych tematów w odpowiednich kategoriach i na odpowiednim poziomie zagłębienia. Przykładowo NOWY WĄTEK MECZOWY ----> FORUM TEMATÓW MECZOWYCH itp. DZIĘKUJEMY ZA POMOC!


    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 24-07-2012 o 21:11
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący Awatar kssg_47
    Dołączył
    23-06-2012
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob pewnie w składzie będzie ale znowu jego dorobek punktowy jest nie pewny Zauważyłem że Zagar zaczął wygrywać wyścigi nie licząc niedzielnej wpadki Magika i Grega i myślę że to będzie objawienie tygodni . Stawiam na wyrównaną walkę 46-44 .
    Ave! Ave Staleczka!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Złudne te nadzieje, póki co szczyt szczytów http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/6924

    Trzeba liczyć na Adama, nie obrażę się, jak wespół z Patrykiem zrobią 18 punktów

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Złudne te nadzieje, póki co szczyt szczytów http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/6924

    Trzeba liczyć na Adama, nie obrażę się, jak wespół z Patrykiem zrobią 18 punktów
    Protas tez cos jakby slabiej, dobrze ze AJ wali trojki no i Holta o dziwo cos tam jedzie

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Mam złe przeczucie. Wydaje mi się, że tym razem władkowe chłopaki odczarują tą niemoc przeciwko sasiadowi i zgarną cała pulę.A, Władzio na loży odpali cygaro z bananem na twarzy.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Ja mam nadzieję, że zielonogórska widownia okaże wsparcie Tomkowi Gollobowi w tym tak trudnym dla niego okresie - mając w pamięci fakt, jak wiele radości przysporzył wszystkim polskim kibicom wygrywając niezliczone turnieje GP dla Polski i prowadząc drużynę narodową do mistrzostwa świata A mój typ: derby dla Stali, bo kiedyś trzeba wreszcie wygrać w ZG

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Ja mam nadzieję, że zielonogórska widownia okaże wsparcie Tomkowi Gollobowi w tym tak trudnym dla niego okresie - mając w pamięci fakt, jak wiele radości przysporzył wszystkim polskim kibicom wygrywając niezliczone turnieje GP dla Polski i prowadząc drużynę narodową do mistrzostwa świata
    Prędzej na Saharze piasku zabraknie Ale ja mu na prezentacji na pewno będę bił brawo.

    A mój typ: derby dla Stali, bo kiedyś trzeba wreszcie wygrać w ZG
    Jasne, np. 2112 r.

    Co do moich typów, to w zasadzie zadowoli mnie 46-44, różnica nie ma znaczenia, byleby tylko wygrać. Jestem spokojny o Patryka, AJ i Protasa. Nie wiem jak z derbami poradzi sobie Sasza, Holta i Joker. Na Cykora nie ma co liczyć. Wszędzie jedzie hmmm no właściwie to nic nie jedzie. Qrde kto by przed sezonem przypuszczał, że mu się mózg zlasuje. Wystarczyłoby żeby zamiast niego był gość na poziomie pana Kilokarpi albo Zengoty a szanse na obronę majstra byłyby duże. Przy takim składzie jaki mamy to nawet 3 miejsce nie jest pewne.


    EDIT - Cykor wygrał wyścig! I to z Darcy Wardem! SZOK
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 24-07-2012 o 22:02

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    EDIT - Cykor wygrał wyścig! I to z Darcy Wardem! SZOK
    No własnie, na wiele nie liczę, tylko na dwa takie biegi w wykonaniu Jonasa i bedzie OK
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jasne, np. 2112 r.
    Nie ma takiego czegoś.

    W Davidssona wierzę coraz mniej. Coś jakbym jechał autem na oparach Holta constans.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 24-07-2012 o 22:49

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie, na wiele nie liczę, tylko na dwa takie biegi w wykonaniu Jonasa i bedzie OK
    Mario ale oni jechali parą

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Rachunek prawdopodobieństwa wskazuje, że kiedyś udać się musi. Tegoroczna szansa na wygranie meczu przez Gorzowian w ZG jest spora i czas wreszcie na zmianę dotychczasowej (już nudnej) rutyny w lubuskich derbach. Niech wreszczie Władek zapali to cygaro, przecież za te dostarczanie nam przez ostatnie lata tylu radości powinniśmy być mu wdzięczni. Szczerze mówiąc troszkę kibicuję w tym sezonie gorzowskiej drużynie, bo są w stanie wygrać rywalizację z tarnowską efemerydą, dofinansowywaną bez mojej zgody publicznym groszem. Stal może być zerdzewiała, zawarciańska i kobylacka, ale zawsze to rywal na poziomie. A za rok znów Gorzowiakom wpieprzymy.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Rachunek prawdopodobieństwa wskazuje, że kiedyś udać się musi. Tegoroczna szansa na wygranie meczu przez Gorzowian w ZG jest spora i czas wreszcie na zmianę dotychczasowej (już nudnej) rutyny w lubuskich derbach. Niech wreszczie Władek zapali to cygaro, przecież za te dostarczanie nam przez ostatnie lata tylu radości powinniśmy być mu wdzięczni. Szczerze mówiąc troszkę kibicuję w tym sezonie gorzowskiej drużynie, bo są w stanie wygrać rywalizację z tarnowską efemerydą, dofinansowywaną bez mojej zgody publicznym groszem. Stal może być zerdzewiała, zawarciańska i kobylacka, ale zawsze to rywal na poziomie. A za rok znów Gorzowiakom wpieprzymy.
    To nie moze byc tylko wodka.... co jeszcze wziales?

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Jak pojedzie Dudek to Gorzów przegra.NIE wierze ze Tomek nagle sie odkuje.Iversen,Zmarzliki JEnsen pewno beda ciagnac wynik.I ciekawe na kogo postawi Rafał.Jabłonski Jonas?Jankowski?Oto jest pytanie.Mimo wszystko szykuje sie wielki pojedynek.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Co roku to samo . Taka ta Stal silna. Stal faworyt. Stal w końcu wygra.

    A potem kończy się jak zwykle "niespodziewaną" porażką. 51-39 to całkiem prawdopodobny wynik. Falubaz u siebie, a na wyjeździe to niebo, a ziemia. Zresztą Gorzów również.

  15. Powrót do góry    #15
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Emocje zapowiadają się przednie, Gorzów ma ogromną szansę przełamać złą passę i zwyciężyć w Zielonej Górze ale czy da rade ciężko powiedzieć. Jest to mecz z gatunku w którym wszystko się może zdarzyć, na pewno kluczowymi sprawami będzie ze strony Zielonki czy wróci Patryk Dudek a jeśli tak to w jakiej formie. Ze strony Gorzowa zaś czy Tomek się zmobilizuje i pokarze że potrafi jeździć. Postawa Golloba może być kluczowa dla wyniku tego meczu bo o ile u siebie Stal pokazała że potrafi bez Niego wygrywać to na wyjeździe a szczególnie w takim meczu może być to trudne. Powiem szczerze że od wyniku meczu bardziej jestem ciekawy postawy Golloba bo to co się z Nim dzieje to coś niesamowitego.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta
    Emocje zapowiadają się przednie, Gorzów ma ogromną szansę przełamać złą passę i zwyciężyć w Zielonej Górze ale czy da rade ciężko powiedzieć. Jest to mecz z gatunku w którym wszystko się może zdarzyć, na pewno kluczowymi sprawami będzie ze strony Zielonki czy wróci Patryk Dudek a jeśli tak to w jakiej formie. Ze strony Gorzowa zaś czy Tomek się zmobilizuje i pokarze że potrafi jeździć. Postawa Golloba może być kluczowa dla wyniku tego meczu bo o ile u siebie Stal pokazała że potrafi bez Niego wygrywać to na wyjeździe a szczególnie w takim meczu może być to trudne. Powiem szczerze że od wyniku meczu bardziej jestem ciekawy postawy Golloba bo to co się z Nim dzieje to coś niesamowitego.
    Jak Gollob pojedzie to wiadomo. Moim zdaniem jest w takim dole, że w tym sezonie nie pokaże już nic. Katastrofa w Gorzowie, to w Zielonej ma pojechać ? Cudowna reaktywacja ? Nie wierzę.
    Ewentualny powrót Dudka też nie będzie jakimś wielkim wzmocnieniem Falubazu. Już przed kontuzją skończył się mega szybki Dudek (skończyły się silniki, skończył się Dudek ?).

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ja tam uważam, że akurat Gollob w tym meczu pojedzie lepiej niż do tej pory.
    Reszta drużyny już tak dobrze się nie zaprezentuję na tym torze. Mecz oczywiście na styku, a kluczowa będzie postawa juniorów (gdyby ktoś nie wiedział to Saszka jest też juniorem).
    Jeśli Patryk pojedzie -bo już wiadomo, że wystartuje -na swoim dotychczasowym poziomie to jestem spokojny o wynik. Bardziej obawiam się o naszych asów RH i JD. Oby tylko nie skończyło się to jakąś kontuzją dla któregoś z zawodników, bo wynik tego spotkania jest bardzo istotny dla oby drużyn, a presja ze strony czerwonego nosa i oczekiwania kibiców Falubazu może sprawić że ktoś tej presji nie udźwignie - stawiam na PUK-a

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Ja tam uważam, że akurat Gollob w tym meczu pojedzie lepiej niż do tej pory.
    Reszta drużyny już tak dobrze się nie zaprezentuję na tym torze. Mecz oczywiście na styku, a kluczowa będzie postawa juniorów (gdyby ktoś nie wiedział to Saszka jest też juniorem).
    Jeśli Patryk pojedzie -bo już wiadomo, że wystartuje -na swoim dotychczasowym poziomie to jestem spokojny o wynik. Bardziej obawiam się o naszych asów RH i JD. Oby tylko nie skończyło się to jakąś kontuzją dla któregoś z zawodników, bo wynik tego spotkania jest bardzo istotny dla oby drużyn, a presja ze strony czerwonego nosa i oczekiwania kibiców Falubazu może sprawić że ktoś tej presji nie udźwignie - stawiam na PUK-a
    Widzisz zigi,tak się składa że presja czerwonego nosa w obecnej Stali kompletnie nic nie znaczy.Z czystego szacunku puszczają nosem jego kolejne zlote przemyślenia .W tym klubie wiele się zmieniło a przykładem jest Gollob którego fochy na nikim nie robią wrazenia i w odróżnieniu od dawnych lat można go spokojnie odsunąć od korytaPaluch jest chyba pierwszym trenerem tej ekipy który w miarę na luzie nie ulega presji a w miarę spokojnie wykonuje swój plan.To nie jest ta sama Stal choć wygrać można z nią zawsze.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Muszę przyznać że w tym roku Stal jest najbardziej gorzowska od lat. Zmarzilk "piszczałka", Zagar, Wioskowy Krzysio czy Nawet Puk jakoś się wpasował no i Bolo trener. Gdyby tylko jeszcze tego Orła wyp.... to już by się ich nawet dało lubić.... choć oczywiście tak jak Kargul z Pawlakiem

    Mecz na styku ale mam taką głupią myśl.... My zawsze wygrywaliśmy tym że nasi rajderzy spinali się na mecz bo byli bardziej zielonogórscy niż oni gorzowscy (i tylko Król polowania z cygarem miał spinkę w ich ekipie). Teraz my jesteśmy najmniej zielonogórscy od lat (tak na dobrą sprawę to tylko Duduś, Strzelec, Saszka i Pepe są nasi) a oni najbardziej gorzowscy od lat. Jeśli w tym roku z nami nie wygrają to druga taka okazja może się szybko nie trafić.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zara, zara. A niby to czym się ta zielonogórskość różni pod względem ilościowym od choćby zeszłego roku?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ty Krzyska Puka i Zagara zaliczasz do "gorzowskich"? To u nas oprocz Holty moglbys w ten sposob wymienic caly podstawowy sklad. Nie przesadzajmy z tym. Mamy 3-ech wychowankow, do tego Loktajew, ktory od poczatku swojej kariery w Polsce jest z nami zwiazany swoim kontraktem, nie liczac rocznego wypozyczenia. Ja tam nie widze w Gorzowie za bardzo gorzowskiego skladu. Dwoch wychowankow i najemnicy - tez mi szał.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Teraz my jesteśmy najmniej zielonogórscy od lat (tak na dobrą sprawę to tylko Duduś, Strzelec, Saszka i Pepe są nasi) a oni najbardziej gorzowscy od lat. Jeśli w tym roku z nami nie wygrają to druga taka okazja może się szybko nie trafić.
    Rusty, Ciebie pogięło już chyba do końca. Z tego co sam zauważyłes ponad 50 % składu mamy zielonogórskiego. Ile procent ma Stal składu gorzowskiego ? Zmarzlik i Cyfer i już

    A Ty twierdzisz, że Stal jest bardziej gorzowska niż Falubaz zielonogórski ? Ciebie naprawdę chyba pogięło
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dla mnie przewidzieć wynik tego meczu jest zadaniem bardzo trudnym. Po pierwsze to nikt nie wie jak pojedzie Gollob. Jeśli tak jak ostatnio to Stal przegra, bo reszta na wyjeździe nie pojedzie tak jak na Jancarzu. Jeśli Gollob pojedzie na poziomie 10-11 pkt , to uważam , że Stal wygra.
    Druga zagadka to Dudek, tzn w jakiej bedzie formie. Przed kontuzją już przycieniował ( w porównaniu do kosmicznego początku sezonu) i wątpię , żeby w niedzielę błyszczał. Ale kto wie ? Może na świeżości zaszaleje?
    W zasadzie najbardziej przewidywalny ze wszystkich zawodników tego meczu jest ... Holta. On zrobi około 7 pkt. jak to ma w tym sezonie w zwyczaju. Reszta to kompletna niewiadoma. O ile pamiętam , to np. Kasprzak zawsze dobrze jeździł w Zielonce, ale wcale nie wiadomo , czy będzie też tak teraz. Z kolei Iversen przeważnie cieniował , a w tym sezonie jego życia może pojechać na 12 pkt i nikt się specjalnie nie zdziwi.
    No ale dobra, trza podać typ i jako kibic Stali wierzę w zwycięstwo około 43:47

  24. Powrót do góry    #24
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty, Ciebie pogięło już chyba do końca. Z tego co sam zauważyłes ponad 50 % składu mamy zielonogórskiego. Ile procent ma Stal składu gorzowskiego ? Zmarzlik i Cyfer i już

    A Ty twierdzisz, że Stal jest bardziej gorzowska niż Falubaz zielonogórski ? Ciebie naprawdę chyba pogięło
    Zapomiałeś o gorzowskich wychowankach: Gollob, Holta, Iversen. tfu, Holta niestety jeździ u nas :/

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Mówiąc o gorzowskości mialem na myśli wioskowo-festynowy typ chłopaków, bo wychowanków to oni mogą mieć za kilka lat jak pociągną nową politykę. Mają drużynę, Władzio poszedł na bok, Platini też nie jest Mojżeszem z tablicami i przykazaniami kto gdzie i jak ma jechać. Nie mają takiej spiny i presji (przynajmniej tego nie widac) i jest jakis Team Spirit.

    U nas za to przyzwyczajeni byliśmy do walki i równej drużyny. Jak były biegi to obojętnie czy jechał Zengi, Puk, Fredek, Walas, Pepe, Dobruc to mógł tego Crumpa pyknąć (mimo że nie dzialo się to mega często) i przed startem była adrenalina, a teraz jak startuje Jankes lub JD to wiadomo że będzie lipa i ewentualne pkt na juniorach, Holta z Jabolem ciut wyżej ale jak startu nie wygrają to też lipa i nie ma dylematu bedzie 5-1 czy 1-5 (nie ma biegów gdzie wszystko się może zdarzyć czyli tych najciekawszych). Z całej ekipy to pooglądać można walecznego Saszke, Dudka i Jonnsona co walczą no i Pepe kory co prawda dużo punktów robi ale jedzie jak niegdyś Nicki (czyli po swoje pkt a nie drużyny) i nie ważne czy ma przed sobą przeciwnika czy swojego.

    U nas skończyły się czasy Falubazu pięści, teraz to możemy pokazać tylko od czasu d czasu kciuka i brudny środkowy palec....
    I o taką zielonogorskość mi chodziło bardziej niż o samo pochodzenie żużloków. Dało się po prostu z nimi utożsamiać. A że nie jestem jedyny w swojej opinii to widać po frekwencji
    Ostatnio edytowane przez SiostraIrena ; 25-07-2012 o 14:36

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Dla mnie z kolei nie ulega watpliwosci, ze zwyciestwo odniesie Falubaz. Zdziwilbym sie bardzo jakby Stal nas pokonala. Tarnow nie dal rady w momencie najwiekszego dolka Falubazu a Stal by miala gdy Gollob w takim kryzysie? Predzej my wywalczymy komplet punktow niz Stal mialaby wygrac mecz. Stawiam jednak na 52-38 i niestety bonus dla Gorzowa.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    mokro się zrobiło? Myszki nie takie patenty miały. Żebyś się nie zdziwił jak jednak się pojawi.
    Ostatnio edytowane przez solop ; 25-07-2012 o 15:38

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    To jakaś brednia. Przecież jesli liczyć trzy ostatnie kolejki to Gollob na pewno nie łapie się do najlepszej trójki pod względem średniej, a co za tym idzie niemożliwe jest zrobienie za niego pełnej ZZ. Zwyczajnie Paluch pozmieniał pary.

    thengel, o bonusie to nikt nie myśli. Wystarczy wygrać. Tak czy siak nie widzę kim za bardzo Gorzów miałby wygrać ten mecz. Gollob w mega dole i nie sądzę, by pomógł mu nowy zielonogórski tor. 10 pkt to IMO max. Kasprzak średni, Zagar cieniuje na wyjazdach, Zmarzlik jak zwykle olimpiada w ZG bardzo prawdopodobna. Sam Iversen to za mało . Trzeba trochę rozruszać ten wątek . Same wyważone wypowiedzi i to mają być derby ?! Ursus, Bovit liczę na was .

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    A żebyś wiedział, że mokro. Normalnie mi zwieracze puściły, jak zobaczyłem, że Wasz Guru, Tomasz "od tego jest trener" Gollob vel Dźwignia jest wystawiony pod 2, może zacząć kasłać i pójdzie na L4 W 2006 Staszewski przed derbami złapał zapalenie ucha i jechała za niego ZZ, ale chłopie nie porównuj Szwagra do Mistrza Świata (rispekt). Osobiście jednak wątpię, żeby Tomuś zrezygnował ze startu.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    A żebyś wiedział, że mokro. Normalnie mi zwieracze puściły, jak zobaczyłem, że Wasz Guru, Tomasz "od tego jest trener" Gollob vel Dźwignia jest wystawiony pod 2, może zacząć kasłać i pójdzie na L4 W 2006 Staszewski przed derbami złapał zapalenie ucha i jechała za niego ZZ, ale chłopie nie porównuj Szwagra do Mistrza Świata (rispekt). Osobiście jednak wątpię, żeby Tomuś zrezygnował ze startu.
    poczytaj kogoś kto ma więcej oleju w głowie np. Reptile`a

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Za miszczunia Golloba może być pełne ZZ, niewiadomo jak to zrobił ale ma 3 średnią.

    Stal Gorzów
    1. Niels Kristian Iversen 2,563
    2. Bartosz Zmarzlik 1,923
    3. Tomasz Gollob 1,857
    4. Matej Zagar 1,615
    5. Michael Jepsen Jensen 1,500

    Wszystko się okaże po GP, a Paluch asekuracyjnie wstawił miszcza pod 2, aby w razie "wu" zrobić ZZ. Jak wiadomo często miszcza łapią migrenki, alergie. A na Falubaz i ZG miszcz pewnie ma alergię

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Również nie wierzę w brak Golloba. Chociaż o ile dobrze pamiętam to Gollob (po ostatnich komunikatach) miał trzecią średnią w drużynie. Jeśli tak to ZZ mogłaby być sensownym rozwiązaniem. No ale żeby Stal uciekała się do takich wyimaginowanych praktyk ? Życie pokaże
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    To jakaś brednia. Przecież jesli liczyć trzy ostatnie kolejki to Gollob na pewno nie łapie się do najlepszej trójki pod względem średniej, a co za tym idzie niemożliwe jest zrobienie za niego pełnej ZZ. Zwyczajnie Paluch pozmieniał pary.
    Mogą za niego zrobić Z/Z. Nie wiem jak ten durny regulamin każe liczyć to gówno zwane KSM ale, zgodnie z obwieszczeniem ekstralipy z 18 lipca na najbliższe 3 mecze Gollob ma 3 średnią i może być zastępowany. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tą drogą pójdzie Paluch. Mnie to nie martwi wcale, bo to właśnie Gollob najlepiej czułby się na takim torze jaki teraz mamy w ZG. Iverssen pewnie jak zwykle u nas da dupy, MJJ pojedzie przeciętnie, Kasprzak to samo a samym Zagarem to oni meczu nie wygrają.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Wszystko się okaże po GP, a Paluch asekuracyjnie wstawił miszcza pod 2, aby w razie "wu" zrobić ZZ. Jak wiadomo często miszcza łapią migrenki, alergie. A na Falubaz i ZG miszcz pewnie ma alergię
    Raczej na Falubaz jedzie i pokazuje co potrafi ,a migrenka występuje u widowni na W69

  36. Powrót do góry    #36
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    To jakaś brednia. Przecież jesli liczyć trzy ostatnie kolejki to Gollob na pewno nie łapie się do najlepszej trójki pod względem średniej, a co za tym idzie niemożliwe jest zrobienie za niego pełnej ZZ. Zwyczajnie Paluch pozmieniał pary.
    Reptile, nie żeby mi jakoś zależało ale możliwe. KSM przelicza się dla potrzeb ZZ co trzy kolejki i w tej chwili Gorzów obowiązuje przelicznik z kolejek X-XII. A co za tym idzie, zgodnie z komunikatem nr 42 Speedway Ekstraligi zawodnicy Stali Gorzów którzy mogą być zastępowani w jej kolejnych trzech meczach to 1. Niels K. Iversen 2,563 2. Bartosz Zmarzlik 1,923 3. Tomasz Gollob 1,857.

    http://speedwayekstraliga.pl/zalaczn...%2048_2012.pdf

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez solop Zobacz posta
    poczytaj kogoś kto ma więcej oleju w głowie np. Reptile`a
    Łyso się zrobiło? Znawco...

    W zasadzie to wypada pogratulować Paluchowi/Władkowi, że po 5 latach odważyli się choćby wziąć pod uwagę możliwość uziemienia Tomusia.
    Ostatnio edytowane przez Bruno Schulz ; 25-07-2012 o 16:04

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez solop Zobacz posta
    Raczej na Falubaz jedzie i pokazuje co potrafi ,a migrenka występuje u widowni na W69
    U nas migrenka? To na Zawarciu co roku jest rozwolnienie razem z migrenką. Pełen spokój, trzeba wygrać choćby 1 pkt i tyle.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ok, zwracam honor. Nie liczyłem tych średnich, a przypomniałem sobie dwa ostatnie występy Golloba (z Tarnowem i w Lesznie) i z góry założyłem, że niemożliwe jest by ten łapał się do najlepszej trójki. I tak to niczego nie zmienia, bo nie wierzę w brak Golloba, a nawet jeśli Paluch wpadłby na taki pomysł to tym lepiej dla nas, bo Zagar, Kasprzak i Jensen na pewno nie zrobią tylu punktów co Golli. W Gorzowie może byłoby to słuszne posunięcie. Na wyjeździe raczej nie.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Łyso się zrobiło? Znawco...

    W zasadzie to wypada pogratulować Paluchowi/Władkowi, że po 5 latach odważyli się choćby wziąć pod uwagę możliwość uziemienia Tomusia.
    Poczekaj do niedzieli, wtedy będziesz wiedział kto pojedzie a kto nie dzieciaku. Poczytaj co piszą bardziej doświadczeni koledzy...

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    I tak to niczego nie zmienia, bo nie wierzę w brak Golloba, a nawet jeśli Paluch wpadłby na taki pomysł to tym lepiej dla nas, bo Zagar, Kasprzak i Jensen na pewno nie zrobią tylu punktów co Golli. W Gorzowie może byłoby to słuszne posunięcie. Na wyjeździe raczej nie.
    Ostatnio edytowane przez solop ; 25-07-2012 o 16:08

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Również nie wierzę w brak Golloba. Chociaż o ile dobrze pamiętam to Gollob (po ostatnich komunikatach) miał trzecią średnią w drużynie. Jeśli tak to ZZ mogłaby być sensownym rozwiązaniem. No ale żeby Stal uciekała się do takich wyimaginowanych praktyk ? Życie pokaże
    Przypomnij sobie mistrzuniu, jak Falubaz kombinował przełożenie meczu z Rzeszowem, aby też skorzystać sobie z ZZ podczas meczu ze Stalą Gorzów. Ja pochwalam odstawienie Golloba na ZZ. Katar bywa groźny
    Ostatnio edytowane przez Steady ; 25-07-2012 o 16:09

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    thengel, o bonusie to nikt nie myśli. Wystarczy wygrać. Tak czy siak nie widzę kim za bardzo Gorzów miałby wygrać ten mecz. Gollob w mega dole i nie sądzę, by pomógł mu nowy zielonogórski tor. 10 pkt to IMO max. Kasprzak średni, Zagar cieniuje na wyjazdach, Zmarzlik jak zwykle olimpiada w ZG bardzo prawdopodobna. Sam Iversen to za mało . Trzeba trochę rozruszać ten wątek . Same wyważone wypowiedzi i to mają być derby ?! Ursus, Bovit liczę na was .
    Jak nikt nie mysli o bonusie. Ja mysle Nie jest to niemozliwe. Stal jest w dolku i trzeba to wykorzystac. Zrobic na poczatku pierdolniecie jak Tarnow u nich i zwiekszac systematycznie przewage az sie zrobi 57-33. Nie mowie, ze bedzie latwo ale predzej jestesmy wstanie powiezc ich z bonusem niz oni u nas wygrac mecz.

    Edit: Sedzia Leszek Demski... Czy to nie on w pierwszej kolejce sedziowal nam mecz w Bydgoszczy?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 25-07-2012 o 16:14

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Lepiej niech chłopina Gollob nie przyjezdza, bo jego stan może się pogłębić. Jak wiadomo nikt go w ZG nie będzie witał z otwartymi rękami. Niech odpocznie , bo jeszcze może sobie lub komuś krzywdę zrobić. Niech wygra lepszy w sportowej walce, a na trybunach zwycięsca może być tylko jeden Tylko nie narzekajcie proszę już na standart stadionu i ceny biletów. Władko chciał takie ceny to ma.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Dopiero teraz coś sobie pomyślałem...Wygrać w Zielonej Górze bez Golloba, przecież to byłby początek nowej ery

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Jak nikt nie mysli o bonusie. Ja mysle Nie jest to niemozliwe. Stal jest w dolku i trzeba to wykorzystac. Zrobic na poczatku pierdolniecie jak Tarnow u nich i zwiekszac systematycznie przewage az sie zrobi 57-33. Nie mowie, ze bedzie latwo ale predzej jestesmy wstanie powiezc ich z bonusem niz oni u nas wygrac mecz.

    Edit: Sedzia Leszek Demski... Czy to nie on w pierwszej kolejce sedziowal nam mecz w Bydgoszczy?
    Pozdrawiam
    Ta, a na dodatek to znany przyjaciel Stali Gorzów. Musimy liczyć się z tym, że każdy upadek, każda wątpliwość będzie rozstrzygana na korzyść Gorzowa. Gorzej to mogliśmy już tylko dostać Najwera. Chociaż nie wiem, który z nich jest gorszy, w sumie to wybór jak między dżumą a cholerą.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •