Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 375

Wątek: XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Dopiero teraz coś sobie pomyślałem...Wygrać w Zielonej Górze bez Golloba, przecież to byłby początek nowej ery
    Masz rację, BYŁBY
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedno jest pewne. Falubaz będzie jechał z mega presją, bo ewentualna przegrana powoduje, że Falubaz może znów wynajmować samolot, tym razem na bardzo, bardzo długie wakacje

    PS. Na Bovita zawsze można liczyć

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Jedno jest pewne. Falubaz będzie jechał z mega presją, bo ewentualna przegrana powoduje, że Falubaz może znów wynajmować samolot, tym razem na bardzo, bardzo długie wakacje
    Hmm, rozumiem, ze Stal już ma pewne miejsce w 1/4 i presji z tego tytułu nie będzie miała żadnej ? Oczywiście ewentualna przegrana Stali w ogóle nie spowoduje zagrożenia wcześniejszymi wakacjami ?

    Misiu, idź poszaleć gdzie indziej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #49
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz porównywać presję obu zespołów?? Odkręć sikawkę, i pryśnij sobie - najlepiej tak na wysokość mózgu.

    PS. Chyba, że nie wiesz jakie mecze zostały Falubazowi do rozegrania. Oczywiście ty możesz swoje bajki walić dalej wszem i wobec i zapewne uważasz, że macie spore szanse na wygraną np. w Tarnowie, co już od ciebie "słyszałem". Zawodnicy zapewne bardziej realnie do tego podchodzą.
    Ostatnio edytowane przez deputamadre ; 25-07-2012 o 17:47

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pierdziele - co rok to samo.
    Ja nie mam jakiejś wielkiej presji.
    Już Wam pisałem, że młodsi kibice w Zielonej Górze, to nawet nie wiedzą, że z Gorzowem można przegrać.
    Z niewypałem Davidssonem, ze średnim Holtą - to naprawdę nie jest mój sezon marzeń.
    Presję nakręcacie Wy sobie sami, a jak ktoś wyżej pisał, w poniedziałek będziecie załamani po porażce...
    Jak będzie inaczej - trudno. Oby zawsze jeden słaby sezon na 5 lat oznaczał 5 miejsce w lidze.
    Natomiast, mimo obaw, uważam, że Was pykniemy. Mamy Protasa ( ostatnio 3 razy walnął Pedersena. macie zawodnika tej klasy?), Saszke, Dudka i Jonssona. Do tego Strzelec i Holta też coś dorzucą. Na ten moment się nie spinam. W zeszłym roku jechaliśmy bez Dobruckiego i Hanckocka, a sprawę załatwił Jonas i Zengi, więc ja osobiście spokojnie czekam na mecz.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Nie chce was martwić, ale Falubaz tego meczu nie wygra. Gollob w końcu musi zaskoczyć, a z tego co piszecie na forum, w zielonej robicie obecnie twarda, równa nawierzchnię. Taką na jakiej Gollob będzie brylował. Ech co tam Gollob, jest jeszcze fenomenalny piszczałka, Iversen też ma coś do udowodnienia, reszta także jedzie fajnie i nie odstaje . Zielona to obecnie tylko Jonson i Protas, oczywiście jest jeszcze Dudek, ale on jest po kontuzji i nie wiadomo jak pojedzie, o reszcie nawet nie ma co wspominać, bo na markę Falubaz, jest to jakieś pośmiewisko (bez urazy). Patrząc z boku wydaje mi sie, że Falubaz nie ma tyle argumentów, by ten mecz wygrać, choćby 2 punktami. No, chyba, ze spadnie deszcz, to zmieni diametralnie całą sytuacje, gdyż bez punktującego Golloba, Stal na wyjeździe nie wygra.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Nie chce was martwić, ale Falubaz tego meczu nie wygra.
    He, he. Nie wiem czy zauważyłeś ale już nas zmartwiłeś, i po co ja mam teraz iść na mecz ?

    No ale jak taki Walas i Okoń potrafili w Rzeszowie mecz wygrać praktycznie we dwoje to sobie tak myślę, że może i u nas da radę Jonsson z Pepe ?

    Co Ty na to damianos81, da radę czy nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Nie wiem czy zauważyłeś ale już nas zmartwiłeś, i po co ja mam teraz iść na mecz ?

    No ale jak taki Walas i Okoń potrafili w Rzeszowie mecz wygrać praktycznie we dwoje to sobie tak myślę, że może i u nas da radę Jonsson z Pepe ?

    Co Ty na to damianos81, da radę czy nie ?
    Przykład rzeszowski potwierdza tylko to, ze obecnie Falubaz nie jest za mocny. Co do pytania. Jeżeli wyeliminujecie Golloba(wiadomo jak to można zrobić), to jesteście w stanie wygrać.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Patrząc z boku wydaje mi sie, że Falubaz nie ma tyle argumentów, by ten mecz wygrać, choćby 2 punktami
    Damianos bardzo mnie tym zdaniem zaciekawiłeś. Mógłbyś rozwinąć myśl?

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Przykład rzeszowski potwierdza tylko to, ze obecnie Falubaz nie jest za mocny.
    Jeśli mamy posługiwać sie tego typu przykładami to gorzowska Stal też nie jest za mocna biorąc pod uwagę fakt przegrania obydwu meczy z leszczyńską młodzieżą. Czyż nie damianos81 ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Przykład rzeszowski potwierdza tylko to, ze obecnie Falubaz nie jest za mocny. Co do pytania. Jeżeli wyeliminujecie Golloba(wiadomo jak to można zrobić), to jesteście w stanie wygrać.
    Falubaz na wyjeździe a Falubaz u siebie to są dwie różne drużyny. Wygramy ten mecz niezależnie od tego czy Gollob pojedzie czy też będzie z/z.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Falubaz na wyjeździe a Falubaz u siebie to są dwie różne drużyny.
    Carlitos nie podpowiadaj

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Edit: Sedzia Leszek Demski... Czy to nie on w pierwszej kolejce sedziowal nam mecz w Bydgoszczy?
    Pozdrawiam
    On
    ale nie sądzę aby w niedzielę wywijał takie numery jak w Bydgoszczy; w razie czego zawsze będzie można pokazać mu co znajduje się naprzeciwko wieżyczki, za stadionem i ulicą. oraz postraszyć że ochrona wokół wieżyczki będzie miała wolne

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    haha jakie oburzenie, luzujcie. To jest tylko moje przeczucie, które ostatnio o dziwo jakoś tam się sprawdzało. Pogadamy w niedziele wieczorem, o tych argumentach , którymi dysponujecie.

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Carlitos nie podpowiadaj
    Tak jest panowie, Paluch też może czytać i uczyć Choć może nie tyle Paluch, co Orzełek, wydaje się, że to on zawsze wychodzi przed szereg i wszędzie go pełno

    Zagara chyba się trochę boję, bo - na przekór całej otaczającej nas rzeczywistości - ten człowiek ciągle potrafi zdobywać całkiem sporo punktów. Ostatnią osobą, która się u nas spali jest Iversen - PUK będzie śmigał, aż miło. Dlatego trzeba rozwalić całą resztę gości, co nie wydaje się być jakimś wielce trudnym wyczynem.

    Dziś jestem dobry i daję Stali 40 punktów, tym niemniej zastrzegam sobie obniżenie tego pułapu w najbliższych dniach

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak jest panowie, Paluch też może czytać i uczyć Choć może nie tyle Paluch, co Orzełek, wydaje się, że to on zawsze wychodzi przed szereg i wszędzie go pełno

    Zagara chyba się trochę boję, bo - na przekór całej otaczającej nas rzeczywistości - ten człowiek ciągle potrafi zdobywać całkiem sporo punktów. Ostatnią osobą, która się u nas spali jest Iversen - PUK będzie śmigał, aż miło. Dlatego trzeba rozwalić całą resztę gości, co nie wydaje się być jakimś wielce trudnym wyczynem.

    Dziś jestem dobry i daję Stali 40 punktów, tym niemniej zastrzegam sobie obniżenie tego pułapu w najbliższych dniach
    A ja stawiam na to, ze PUK tez zawiedzie w tym meczu. Moze nie pojedzie padaki ale uzbiera jakies 10-12 w 6 startach.. co bedzie o wiele za malo jak na jego tegoroczne wyniki i forme.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    cytujac Mariusza Pudzianowskiego...." Tanio skóry nie sprzedamy "

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    A ja stawiam na to, ze PUK tez zawiedzie w tym meczu. Moze nie pojedzie padaki ale uzbiera jakies 10-12 w 6 startach.. co bedzie o wiele za malo jak na jego tegoroczne wyniki i forme.
    Po pierwsze, nie będzie musiał jechać sześć razy (chyba że jako ZZ za Golloba ). Po drugie, 12 pkt Iversena wystarczy, Zagar i MJJ dorzucą po 10, Zmarzlik też coś koło tego, Kasprzak dorzuci z 6 i wszystko się zgadza Jak widać, nie wymieniam Golloba. Za cholerę nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Równie dobrze może zrobić 1 jak i 13-15 punktów. Tak czy inaczej, Stal zdobędzie minimum 50 punktów. A co, jak napinka to napinka

  19. Powrót do góry    #64
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Pewne info od Ryszarda K.:
    Gollob najlepszym zawodnikiem Caelum
    Wynik meczu: 77:3

    Falubaz Zielona Góra:
    9. Piotr Protasiewicz 15
    10. Łukasz Jankowski 0
    11. Oleksandr Loktaev 15
    12. Rune Holta 2+1
    13. Andreas Jonsson 15
    14. Adam Strzelec 15
    15. Patryk Dudek 15

    Stal Gorzów:
    1. Michael Jepsen Jensen 0
    2. Tomasz Gollob 2
    3. Niels Kristian Iversen 0
    4. Matej Zagar 0
    5. Krzysztof Kasprzak 0
    6. Bartosz Zmarzlik 1

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Po drugie, 12 pkt Iversena wystarczy, Zagar i MJJ dorzucą po 10, Zmarzlik też coś koło tego, Kasprzak dorzuci z 6 i wszystko się zgadza
    Hmm, nie wiem na czym opierasz swoje przypuszczenia. Czy piszesz o tym samym Zagarze który zrobił całe 3 pkt ostatnio w Lesznie ? Czy piszesz o tym samym MJJ który zrobił całe 2 pkt w Lesznie ? Czy piszesz o tym samym KK który zrobił całe 7 pkt na swoim torze w Lesznie ? No i na kim miałby Zmarzlik zrobić te 10 pkt ? Z tego co wiem nawierzchnia w Lesznie była równie przyczepna co ta w Gorzowie. Podczas ostatniego ubiegłorocznego meczu w Zielonej chyba Cyran tłumaczył coś, że nawierzchnia jest podobna ale temp. otoczenia inna niż zwykle i dlatego im nie idzie. Mimo, że Cieślak przygotował nawierzchnie jak na zawody młodzieżowe. Tor lekki łatwy i przyjemny. Pamiętasz tą gorycz która was trawiła po ubiegłorocznym łomocie ? Chyba już zapomniałeś jak ona smakuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pamiętasz tą gorycz która was trawiła po ubiegłorocznym łomocie ? Chyba już zapomniałeś jak ona smakuje
    Oj tam, oj tam. Trochę goryczy było, zepsuty wieczór, ale rano wstał nowy dzień Zawsze jest następny mecz, następny sezon i nowe nadzieje ...
    Teraz na poważnie: wierzę w zwycięstwo Stali, ale u buka bym chyba na to nie postawił. Będę zadowolony jak będzie fajny, zacięty mecz, a na prawdziwą napinkę przyjdzie czas w play-offach.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Kiedy wprowadzano ZZ to można ją było stosować, gdy zawodnik miał zwolnienie L4 na minimum 9 dni. Biorąc pod uwagę sobotnie SGP w Gorican, to Gollob musiałby w pakiecie z Derbami, zrezygnować też z łatwego zarobku tydzień później w meczu z Cze-wą na Śląskiej. Dużo kasy przeszłoby mu koło nosa (zdaje się, że dwa razy po 70.000 za mecz + biegopunktówka).

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty, Ciebie pogięło już chyba do końca. Z tego co sam zauważyłes ponad 50 % składu mamy zielonogórskiego. Ile procent ma Stal składu gorzowskiego ? Zmarzlik i Cyfer i już

    A Ty twierdzisz, że Stal jest bardziej gorzowska niż Falubaz zielonogórski ? Ciebie naprawdę chyba pogięło
    Mariusz pomylił Ci się chyba adresat tego posta hehA tak z mojej strony.Sami chcieliście tego Davidssona,zawsze coś nie pasowało,chcieliście silnej drużyny a teraz znowu narzekacie...Z kim my tu mamy przegrać.Z Pukiem?Dodam jeszcze jedno.Władek nie jest z Gorzowa tylko z Otynia dlatego podtrzymuje tradycje.Tą zawiść i jad przywiózł niestety ze sobą z naszych ziem i zarażał ludzi z krainy nad Wartą
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 26-07-2012 o 13:44

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Nie no... Jak my sie mamy bac druzyny gdzie liderem jest koles kilka sezonow temu od nas wyrzucony bo swoimi wynikami nie lapal sie do skladu, to rece opadaja. 57-33 to najnizszy wymiar kary.

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Hmmm, zacznijmy od tego, że ja nie wierzę w żaden brak Golloba. Moim zdaniem Gollob pojedzie w tym meczu, będzie miał ze dwa może trzy biegi aby się pokazać na naszym torze. Jak znowu będzie markował wejścia w łuk czy defekty to go Paluch zmieni. Ale i to będzie zależało od tego jak spisywać się będą pozostali zawodnicy Stali. Tym razem Paluch i spółka zmienili taktykę, chcą zaatakować znienacka. Bez żadnego rozgłosu bez Władkowych "brak zgody na przegraną" Idzie to wszystko wyczuć w przedmeczowych wywiadach włodarzy obu klubów, jedni drugim słodzą, wypowiadają się z szacunkiem o sobie nawzajem. Chyba idzie nowe jeśli mówimy o derbach, zobaczymy jak to będzie wyglądało po meczu

    Dodajcie go na zacną listę blokowanych i po sprawie. Nie ma sensu wchodzić z nim w pyskówki.
    Carlitos , ale kogo ? Chyba nie Bulę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmmm, zacznijmy od tego, że ja nie wierzę w żaden brak Golloba. Moim zdaniem Gollob pojedzie w tym meczu, będzie miał ze dwa może trzy biegi aby się pokazać na naszym torze. Jak znowu będzie markował wejścia w łuk czy defekty to go Paluch zmieni. Ale i to będzie zależało od tego jak spisywać się będą pozostali zawodnicy Stali. Tym razem Paluch i spółka zmienili taktykę, chcą zaatakować znienacka. Bez żadnego rozgłosu bez Władkowych "brak zgody na przegraną" Idzie to wszystko wyczuć w przedmeczowych wywiadach włodarzy obu klubów, jedni drugim słodzą, wypowiadają się z szacunkiem o sobie nawzajem. Chyba idzie nowe jeśli mówimy o derbach, zobaczymy jak to będzie wyglądało po meczu
    Mam podobne odczucia. Robienie z/z za Golloba to spore ryzyko. W ostateczności jeśli Gollob będzie cieniował to można go zmienić Zmarzlikiem + rezerwy taktyczne.
    Paluch pewnie czeka jeszcze na wyniki GP. Jeśli na twardym torze w Gorican Tomek da ciała to będzie jasne, że w ZG też nie będzie z niego pożytku.

    Carlitos , ale kogo ? Chyba nie Bulę
    Nie no, tego putacośtam

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    A ja sądzę jednak, że Paluch zrobi z/z za Golloba i zaryzykuje. W przypadku gdyby reszta zespołu zaprezentowała taką samą formę jak w poprzednich meczach, to jesteśmy w czarnej dupie Jak wiadomo Gollob jest w dołku psychicznym a nie sprzętowym, więc derby mogą go jeszcze bardziej zdołować. Wynik meczu jest nie do wytypowania, może być na styku a możemy wygrać ten mecz 60:30 a i tak nie będzie to żadna niespodzianka. Wystarczy, że Stal się napompuje a w trakcie meczu pęknie. Wydaję się, że w przeciwieństwie do zeszłych lat to my teraz mamy nóż na gardle, lecz mam nadzieję, że z presją sobie poradzimy jak zwykle. Czekam w końcu na obudzenie się Davidssona (choć po wczorajszym MPPK może pojechać jednak Jankes ), jakby tak zrobił z 9 pkt

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Gollob pojedzie, powiem więcej, oprucz PUKa będzie najskuteczniejszym zawodnikiem. Nie wiem z kąd u was takie dyrdymały w głowach.

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zaraz się okaże, że wszystkie ostatnie występy Golloba były jedynie zasłoną dymną przed derbami To chyba jedyny argument przemawiający za jego dobrym występem na Wrocławskiej

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    A ja sądzę jednak, że Paluch zrobi z/z za Golloba i zaryzykuje.
    He, he. Nic z tego. No oczywiście pomijam ewentualna kontuzje (czego mu w żadnym razie nie życzę) w sobotnim SGP. Paluch musi przynajmniej wypróbować Golloba. Wszyscy wiedzą, że u ans jest teraz nawierzchnia lekka, łatwa i przyjemna. I wcale nie zdziwię się jak sam Gollob po meczu powie, ze jeszcze na tak dobrej nawierzchni nie jechał w tym sezonie

    Jeśli jednak Gollob zacieniuje to Paluch go szybko (po dwóch biegach) zastapi. Wydaje mie się, ze taka decyzja będzie najmniej ryzykowna. Jesli by go nie wystawił w ogóle to może się anrazić na sporo zarzutów ze strony swoich pobratymców
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Paluch musi przynajmniej wypróbować Golloba.
    Gollob to aktualnie najsłabsze ogniwo w Stali. Takie piąte koło u wozu. Co więcej, odsunięcie Golloba od składu i wstawienie go jako z/z moim zdaniem poprawi mobilizację w zespole. Nie chce mówić, że reszta zespołu nie chce Golloba, tylko on może jedynie teraz bardziej przeszkodzić niż pomagać. Paluch zrobi jak będzie uważał, lecz nie zdziwię jak będzie z/z.

    P.S dokończę swoją myśl - odsunięcie od składu Golloba może skutkować tym, że reszta zespołu wreszcie uwierzy, że bez Miszcza też potrafi wygrać, a Gollob nie musi być tym nr jeden.
    Ostatnio edytowane przez Reliability (F) ; 26-07-2012 o 20:41

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    dokończę swoją myśl - odsunięcie od składu Golloba może skutkować tym, że reszta zespołu wreszcie uwierzy, że bez Miszcza też potrafi wygrać, a Gollob nie musi być tym nr jeden.
    Hmm, ryzykowna teza. Nie sądzę aby gorzowianom udało wygrać się mecz na W69 bez Golloba. A w razie porażki skutek będzie wręcz odwrotny od tego o którym piszesz. Poza tym pamiętaj, że Gorzów jeśli myśli o DMP to musi obudzić Golloba. Bez jego dwucyfrówek nie dadzą rady. A przecież jeśli wejdą do 1/4 to najprawdopodobniej będą musieli walczyć na torach Tarnowa, ZG, Leszna czy Torunia. I w tych meczach Gollob w formie będzie im niezbędny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie sądzę aby gorzowianom udało wygrać się mecz na W69 bez Golloba.
    Wcale nie sądzę, że Stali uda się w niedziele wygrać Z drugiej strony jak uda się wygrać bez Golloba, to pomyśl jak poczują się silni. Odsunięcie Golloba na jeden mecz też może dać pozytywne skutki dla niego samego. Dość myślenia o rywalach

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    To co?
    Jak co roku - Stal ma wielką, niepowtarzalną szansę, żeby wygrać?
    I w końcu kiedyś wygra, prawda?
    Okej.
    Trudno.
    Znowu poczujemy się młodo
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 27-07-2012 o 03:10

  35. Powrót do góry    #80
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Wątpię żeby zastosowano za Golloba Z/Z, po pierwsze nie sądzę żeby to był dobry pomysł bo jednak wyjazd to nie mecz u siebie i bez punktów Tomka walka o wygraną jest mało prawdopodobna, a zawsze są jakieś szanse że Tomek się w końcu przebudzi. A po drugie do Z/Z potrzebne jest zwolnienie lekarskie a co za tym idzie zgoda Tomka na to, a znając trudny charakter Tomka wątpię żeby tak poszedł Paluchowi i reszcie na rękę.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    To co?
    Jak co roku - Stal ma wielką, niepowtarzalną szansę, żeby wygrać?
    I w końcu kiedyś wygra, prawda?
    Okej.
    Trudno.
    Znowu poczujemy się młodo
    No nie, w zeszłym roku ciśnienie było większe. Po "zwycięskiej porażce" w ZG dwa lata temu podobnie. Ten mecz nie ma dla Stali tak dużego ciężaru gatunkowego, ponieważ i tak raczej znajdzie się w play-offach i prawdopodobnie wpadnie na Falubaz. Choć ewentualna jej wygrana skomplikowałaby życie zielonogórzanom. Tylko czy w fazie finałowej lepiej spotkać się z nimi, czy z Unią, od której dwa razy dostaliśmy w palnik, czy ze znajdującym się na krzywej wznoszącej Apatorem? W każdym razie najbliższy mecz pozwoli odpowiedzieć na kilka pytań:
    - co dalej z Gollobem?
    - czy Zmarzlik jest już na tyle dojrzałym zawodnikiem, żeby nie spalać się w takich meczach i wymaże niemiłe wspomnienia z zeszłego roku?
    - czy PUK również odegna zeszłoroczne demony ?

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jeśli ktoś chce się pobawić we wróżbite - polecam tę stronę :
    http://programzuzlowy.pl/ekstraliga/...tal-gorzow,296

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Duzers ostro trenuje przed derbami.

    Nie wygląda to najgorzej, oby w niedzielę był w pełni sprawny

    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/patr...eo,d26570.html

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Gollob pojedzie.Po prostu jak już po pierwszym swoim starcie przestanie udzielać wywiadów, zacznie wymachiwać łapkami do sędziego lub stosować dzwignie jest to znak że Tomasz jest tego dnia niedysponowany i należy go natychmiast zmienić
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 28-07-2012 o 02:34

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    z tym co mamy jezdzic i niedziele to wygramy

    nie bede przedstawial swoech subiektywnych statystyk

    ale nie ma innego sposobu

    ponizej 12 nie polegnaą gprzowiaki

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Jakie będą tegoroczne derby? Myślę, że bardzo emocjonujące i wyrównane. Stal imponuje w tym sezonie, a ostatni ich pojedynek, kiedy poradzili sobie przy niemal zerowym udziale Tomasza Golloba z najmocniejszą drużyną w tym sezonie, pokazuje, że stać ich na bardzo dużo. Nie wyobrażam sobie, aby najlepszego polskiego zawodnika miało zabraknąć w tym meczu. Moim zdaniem, od jego postawy wszystko zależy, a skazywanie go z góry na mizerny dorobek jest po prostu śmieszne. Nikt inny bowiem nie wstaje tak szybko z kolan jak Gollob i to czasem w zupełnie niespodziewanym momencie. Jest jeszcze drugi zawodnik w Stali, który ma coś do udowodnienia w Zielonej Górze, Bartek Zmarzlik. On w tym roku zachwyca, ale jakoś w Zielonej Górze nigdy w lidze nie błyszczał. Czy tym razem odczaruje swą niemoc? Ja jestem jakoś pełen obaw, że wychowanek naszych przeciwników tym razem pojedzie przynajmniej dobrze. Po Iversenie mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać, poniżej 9-10 punktów raczej nie zejdzie, bo niemal nigdzie mniej nie robi. Zagar i Jensen też będą bardzo groźni, a dawanie przykładu w postaci ich występu w Lesznie jest po prostu śmieszne, bo dlaczego mają akurat u nas taki mecz powtórzyć? Nie mówię, że tak nie będzie, ale jednak popatrzmy na cały sezon, gdzie obaj prezentują się jednak bardzo dobrze. Jest jeszcze Kasprzak, ale jakoś ja się go specjalnie nie obawiam, no ale te kilka punktów na pewno zrobi.

    A co w naszym Falubazie? Nerwowo. Tego meczu bowiem nie możemy przegrać. Wraca Dudek, ale w jakiej formie? Oby przypomniał sobie tą najwyższą z początku sezonu, bo wtedy realniej będziemy mogli myśleć o sprawieniu kolejnego psikusa Stali. Słabiej coś ostatnio u Jonssona, ale ja o niego jestem spokojny. Szczerze mówiąc, choć nie wskazują na to ostatnie wyniki, bardziej obawiam się o Protasiewicza, który zawsze podpala się w derbach. No i pytanie jak tym razem pojedzie para Holta - Sasza, bo to ich postawa może mieć kluczowe znaczenie dla Falubazu. Jest jeszcze Strzelec, który w ostatnim czasie jeździ lepiej i on może być takim "plusem dodatnim" w ekipie Rafała Dobruckiego. Łukasza Jankowskiego ja osobiście zastąpiłbym Jonasem Davidssonem. Nie wierzę w dobry występ wychowanka Unii Leszno w tak doborowym towarzystwie. Kogo on ma pokonać ze Stali? No, ale może się mylę...

    Stawiam, że wynik meczu rozstrzygnie się w ostatnim XV biegu przy wyniki 42:42, a będzie on wyglądał tak:
    Jonsson, Protasiewicz vs Gollob, Iversen

    Byle do jutra.
    Ostatnio edytowane przez wookie1982 ; 28-07-2012 o 10:46

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...powinna-wygrac

    Władysław zapowiedzał bez problemowe zwycięstwo Stali, czyli jestem już spokojny o wynik meczu
    Tylko Falubaz

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Za SF:

    Władysław Komarnicki poinformował, że nie pojedzie do Zielonej Góry. - Nie wybieram się i nie mam najmniejszego zamiaru się tam wybierać. Jeżdżę tam, gdzie mnie oczekują i tam gdzie jest normalnie.
    Czy mógłby ktoś zdefiniować wyraz "normalnie" ?

    Wieloletni sternik gorzowskiego klubu uważa, że żółto-niebiescy wywiozą z ul. Wrocławskiej trzy punkty. - Szczerze mówiąc to Stal powinna bez problemu wygrać, bo na dobrą sprawę w zielonogórskiej drużynie poza Andreasem Jonssonem i Piotrem Protasiewiczem nie ma kto jechać. Natomiast po rozmowie z Tomaszem Gollobem głęboko wierzę, że poprowadzi on klub do zwycięstwa - zakończył Komarnicki.
    Tez odetchnąłem po tych typowaniach. Ale czy ta wypowiedź jest "normalna" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...powinna-wygrac

    Władysław zapowiedzał bez problemowe zwycięstwo Stali, czyli jestem już spokojny o wynik meczu
    No tak, porozmawiał z Tomkiem i sprawa przesądzona. Gollob przywiezie komplet, mamy pozamiatane.

    PS - trzeba jeszcze trzymać kciuki za wieszcza Szczakiela. Ostatnio jak przeczytałem co wypisywał przed naszym meczem w Rzeszowie to od razu wiedziałem, że będzie w palnik. Panie Jurku 42-48 ! Please!

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...powinna-wygrac

    Władysław zapowiedzał bez problemowe zwycięstwo Stali, czyli jestem już spokojny o wynik meczu
    Ehhh ten Władzio

    Ostatnie 3 mecze wyjazdowe Stali:

    Bydgoszcz Gdańsk Leszno Razem
    1. Jensen 5 : 5 7 : 3 1 : 5 13 : 13 50,0%
    2. Gollob 5 : 5 6 : 2 2 : 8 13 : 15 46,4%
    3. Iversen 7 : 3 9 : 1 8 : 4 24 : 8 75,0%
    4. Zagar 5 : 5 4 : 4 3 : 5 12 : 14 46,2%
    5. Kasprzak 4 : 4 5 : 5 4 : 6 13 : 15 46,4%
    6. Zmarzlik 2 : 4 3 : 5 5 : 5 10 : 14 41,7%
    7. Cyfer 0 : 6 0 : 6 0 : 4 0 : 16 0,0%


    I ostatnie 3 potyczki Falubazu przy W 69:

    Rzeszów Cz-wa Gdańsk Razem
    1. Protasiewicz 7 : 2 8 : 2 10 : 0 25 : 4 86,2%
    2. Jankowski - : - 2 : 4 - : - 2 : 4 33,3%
    3. Loktajev 7 : 3 5 : 3 7 : 3 19 : 9 67,9%
    4. Holta 5 : 5 7 : 3 5 : 3 17 : 11 60,7%
    5. Jonsson 9 : 1 10 : 0 6 : 4 25 : 5 83,3%
    6. Strzelec 2 : 4 3 : 3 7 : 3 12 : 10 54,5%
    7. Dudek 3 : 5 7 : 3 - : - 10 : 8 55,6%


    Pamietając o tym, że derby rządzą sie swoimi prawami, uważam, że ... my tego meczu nie przegramy

    Wynik powinien się zakręcić w okolicach 47 (48) : 43 (42)

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •