Pokaż wyniki od 1 do 45 z 375

Wątek: XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach

    XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

    Sam nie wierzę, że jeszcze nie ma tego wątku. Już w niedzielę wielkie derby odwiecznych rywali. I jednym i drugim punkty są potrzebne aby myśleć o 1/4. Stal po kiepskim występie Golloba pokonała lidera z Tarnowa, Falubaz po przegranej w Rzeszowie tym bardziej potrzebuje tej wygranej. Ta ewentualna wygrana niewątpliwie uskrzydli zielonogórzan w dalszej części rozgrywek DMP, ewentualna przegrana może mieć przykre konsekwencje w walce o 1/4. Podobnie gorzowianie, jeśli udałoby im się wygrać ten mecz to dostaną takiego powera, że sam Cieślak się wystraszy, oby nie Czy w Stali zobaczymy Golloba ? Chyba jednak tak, przynajmniej takie słuchy dochodzą z obozu "wroga". czy w barwach Falubazu zobaczymy Patryka Dudka ? Chyba tak, przynajmniej Patryk tak twierdzi (RZG). W piątek Patryk będzie testował dwa nowe silniki, oby z pozytywnym skutkiem. Jaką nawierzchnię zobaczymy na W69 ? Moim zdaniem taką jak zawsze, nikt nie będzie szykował czegoś innego bo i po co ? Czy będzie Jonas Davidsson ? Chyba tak, Jabol jechac nie będzie mógł a Jankes jest jednak za słaby. Trzeba puścić Jonasa i modlić się aby mu chociaż jeden start wyszedł

    Stawiam 49-41 dla gospodarzy

    /edit
    Marcin

    PROSIMY o dodawanie nowych tematów w odpowiednich kategoriach i na odpowiednim poziomie zagłębienia. Przykładowo NOWY WĄTEK MECZOWY ----> FORUM TEMATÓW MECZOWYCH itp. DZIĘKUJEMY ZA POMOC!


    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 24-07-2012 o 20:11
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący Awatar kssg_47
    Dołączył
    23-06-2012
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob pewnie w składzie będzie ale znowu jego dorobek punktowy jest nie pewny Zauważyłem że Zagar zaczął wygrywać wyścigi nie licząc niedzielnej wpadki Magika i Grega i myślę że to będzie objawienie tygodni . Stawiam na wyrównaną walkę 46-44 .
    Ave! Ave Staleczka!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Złudne te nadzieje, póki co szczyt szczytów http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/6924

    Trzeba liczyć na Adama, nie obrażę się, jak wespół z Patrykiem zrobią 18 punktów

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Złudne te nadzieje, póki co szczyt szczytów http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/6924

    Trzeba liczyć na Adama, nie obrażę się, jak wespół z Patrykiem zrobią 18 punktów
    Protas tez cos jakby slabiej, dobrze ze AJ wali trojki no i Holta o dziwo cos tam jedzie

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Ja mam nadzieję, że zielonogórska widownia okaże wsparcie Tomkowi Gollobowi w tym tak trudnym dla niego okresie - mając w pamięci fakt, jak wiele radości przysporzył wszystkim polskim kibicom wygrywając niezliczone turnieje GP dla Polski i prowadząc drużynę narodową do mistrzostwa świata A mój typ: derby dla Stali, bo kiedyś trzeba wreszcie wygrać w ZG

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Ja mam nadzieję, że zielonogórska widownia okaże wsparcie Tomkowi Gollobowi w tym tak trudnym dla niego okresie - mając w pamięci fakt, jak wiele radości przysporzył wszystkim polskim kibicom wygrywając niezliczone turnieje GP dla Polski i prowadząc drużynę narodową do mistrzostwa świata
    Prędzej na Saharze piasku zabraknie Ale ja mu na prezentacji na pewno będę bił brawo.

    A mój typ: derby dla Stali, bo kiedyś trzeba wreszcie wygrać w ZG
    Jasne, np. 2112 r.

    Co do moich typów, to w zasadzie zadowoli mnie 46-44, różnica nie ma znaczenia, byleby tylko wygrać. Jestem spokojny o Patryka, AJ i Protasa. Nie wiem jak z derbami poradzi sobie Sasza, Holta i Joker. Na Cykora nie ma co liczyć. Wszędzie jedzie hmmm no właściwie to nic nie jedzie. Qrde kto by przed sezonem przypuszczał, że mu się mózg zlasuje. Wystarczyłoby żeby zamiast niego był gość na poziomie pana Kilokarpi albo Zengoty a szanse na obronę majstra byłyby duże. Przy takim składzie jaki mamy to nawet 3 miejsce nie jest pewne.


    EDIT - Cykor wygrał wyścig! I to z Darcy Wardem! SZOK
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 24-07-2012 o 21:02

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    EDIT - Cykor wygrał wyścig! I to z Darcy Wardem! SZOK
    No własnie, na wiele nie liczę, tylko na dwa takie biegi w wykonaniu Jonasa i bedzie OK
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jasne, np. 2112 r.
    Nie ma takiego czegoś.

    W Davidssona wierzę coraz mniej. Coś jakbym jechał autem na oparach Holta constans.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 24-07-2012 o 21:49

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Rachunek prawdopodobieństwa wskazuje, że kiedyś udać się musi. Tegoroczna szansa na wygranie meczu przez Gorzowian w ZG jest spora i czas wreszcie na zmianę dotychczasowej (już nudnej) rutyny w lubuskich derbach. Niech wreszczie Władek zapali to cygaro, przecież za te dostarczanie nam przez ostatnie lata tylu radości powinniśmy być mu wdzięczni. Szczerze mówiąc troszkę kibicuję w tym sezonie gorzowskiej drużynie, bo są w stanie wygrać rywalizację z tarnowską efemerydą, dofinansowywaną bez mojej zgody publicznym groszem. Stal może być zerdzewiała, zawarciańska i kobylacka, ale zawsze to rywal na poziomie. A za rok znów Gorzowiakom wpieprzymy.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Mam złe przeczucie. Wydaje mi się, że tym razem władkowe chłopaki odczarują tą niemoc przeciwko sasiadowi i zgarną cała pulę.A, Władzio na loży odpali cygaro z bananem na twarzy.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No OLT nie wrócą.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 02-08-2012 o 09:34

  12. Powrót do góry    #12
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    doping miazga, jak za starych dobrych czasów, gorzów ani razu nie słyszany na K

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Rzeka przy stadionie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    O co chodzi z tym sprawdzaniem tłumików przed meczem, co tam za przepychanki regulaminowe były?

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,526
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Tomasz Gollob (zawodnik Stali Gorzów): Niestety nie udało nam się odjechać spotkania. Pada bardzo mocno. To nie jest niczyja wina, pogoda splotła nam takiego psikusa. Bardzo miło działacze zielonogórskiego klubu przyjęli mnie przed spotkaniem. Tak powinno być wszędzie. Taka normalność powinna być nie tylko na torach, ale również w parkingu. Żużel jest sportem niebezpiecznym i trzeba się szanować.

    Sarkazm, czy Tomkowi na prawde sie podobało, a moze komara chciał wkurzyć?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Tomasz Gollob (zawodnik Stali Gorzów): Niestety nie udało nam się odjechać spotkania. Pada bardzo mocno. To nie jest niczyja wina, pogoda splotła nam takiego psikusa. Bardzo miło działacze zielonogórskiego klubu przyjęli mnie przed spotkaniem. Tak powinno być wszędzie. Taka normalność powinna być nie tylko na torach, ale również w parkingu. Żużel jest sportem niebezpiecznym i trzeba się szanować.

    Sarkazm, czy Tomkowi na prawde sie podobało, a moze komara chciał wkurzyć?
    A gdzie go wcześniej w parkingu nie miło przyjęli?

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Taka normalność powinna być nie tylko na torach, ale również w parkingu. Żużel jest sportem niebezpiecznym i trzeba się szanować.[/B]
    " Władysław Komarnicki poinformował, że nie pojedzie do Zielonej Góry. - Nie wybieram się i nie mam najmniejszego zamiaru się tam wybierać. Jeżdżę tam, gdzie mnie oczekują i tam gdzie jest normalnie. "

    To w koncu jest u nas normalnie czy nienormalnie? Wladek mowi jedno, bidon drugie, ktorego sluchac?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-07-2012 o 20:07

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Super mecz, brawa dla obu ekip, ale największe muszą być... dla Golloba

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wystarczy, żeby Gollob się budził tylko na mecze z Falubazem. Niczego więcej nie oczekuję Swoją drogą okazuje się, że Mario jest talizmanem Falubazu. Mario się zaszył w głuszy to i Falubaz dzisiaj z formą w lesie

    A tak serio, to takie derby chciałbym oglądać zawsze, walka na torze, a nie po za nim...Szacun dla obu ekip za walkę.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Wynik wydaje mi sie sprawiedliwy. Gratulacje dla Gorzowa za taka walke, choc w parkingu przed nominowanymi okazalo sie, ze druzyna taka bardzo jednomyslna i solidarna nie jest. Starajac sie patrzec obiektywnie musze przyznac, ze sportowo, na torze Stal ma pewniejszy i bardziej kompletny sklad.

    U nas chce przede wszystkim wyroznic Protasa. Pojechal jak na kapitana przystalo, z zebem, nie odpuszczal. Szkoda, ze Dudek pytany o dwa slabsze biegi nie powie wprost, ze stawka jest doskonala i przegrac w takim zestawie nie jest wstydem, tylko zawsze szuka w motocyklach i przelozeniach. Tam gdzie jedzie czterech musi przeciez ktos przyjechac ostatni. No, ale...
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,747
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Co innego by bylo jakby wygrali Falubaziaki.No ale coz i tak wszystko rozstrzygnie sie w play-offach

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No przyjaciele z północy, nie wykorzystaliście okazji jakich mało. Wynik sprawiedliwy. Piękna walka, mijanki były i emocje do samego końca. Szkoda tylko że w play offach takich mijanek już nie uświadczymy. Mecz będzie o stawkę i o takim torze za miesiąc możemy zapomnieć.
    Podobno była jakaś zadyma e parkingu Saszy ze Zmarzlikiem. Zmarzlik jeździ bardzo widowiskowo i ostro. W sumie to nie było żadnego faulu na wykluczenie, ale jak będzie tak pogrywał z Ruskimi to się to dla niego źle skończy bo to twarde chłopaki są i lubią oddawać

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Podobno była jakaś zadyma e parkingu Saszy ze Zmarzlikiem. Zmarzlik jeździ bardzo widowiskowo i ostro. W sumie to nie było żadnego faulu na wykluczenie, ale jak będzie tak pogrywał z Ruskimi to się to dla niego źle skończy bo to twarde chłopaki są i lubią oddawać
    Ten wiecznie wyszydzany przez was (przynajmniej przez niektorych) Gollob rozladowal atmosfere, bo zanosilo sie na bijatyke. Objal po ojcowsku Loktajewa i ruszyl z nim w kierunku boksu Saszy.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Strażak Mariusz:

    Stawiam 49-41 dla gospodarzy

    Reptile:

    51-39 to całkiem prawdopodobny wynik. Falubaz u siebie, a na wyjeździe to niebo, a ziemia. Zresztą Gorzów również.

    Zigi:

    Ja tam uważam, że akurat Gollob w tym meczu pojedzie lepiej niż do tej pory.


    Lugen:

    Wynik powinien się zakręcić w okolicach 47 (48) : 43 (42)


    AlterEgo:

    Łoktajew + Holta = 16


    thengel:


    Wynik: 50-40.
    Widac ze rezerwy mamy u juniorow, reszta swoj poziom chociaz najbardziej obawiam sie Jonssona gdyz ostatnio jedzie nieco slabiej niz 7-3 w skali Lugena.

    Reptile:

    To muszę skorygować swój typ z 51-39 na 49-41 dla ZG

    dillinger:

    dokładnego wyniku nie wytypuję, ale czuję coś że jutro Falubaz otrze się o bonusa; co to oznacza chyba wiadomo

    Szczakiel:

    Spodziewam się meczu na styku, w którym może wygrać zespół z Gorzowa, ale moim zdaniem remis będzie najsprawiedliwszym rezultatem. Typuję wynik: 45:45

    na co Cartlitos:

    - Uff. Dzięki panie Jurku!

    Zigi:

    Jestem dużo spokojniejszy o wynik dzisiejszego spotkania.
    (tego odwolanego)


    Koniec aktu pierwszego.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Strażak Mariusz:

    Stawiam 49-41 dla gospodarzy

    Reptile:

    51-39 to całkiem prawdopodobny wynik. Falubaz u siebie, a na wyjeździe to niebo, a ziemia. Zresztą Gorzów również.

    Zigi:

    Ja tam uważam, że akurat Gollob w tym meczu pojedzie lepiej niż do tej pory.


    Lugen:

    Wynik powinien się zakręcić w okolicach 47 (48) : 43 (42)


    AlterEgo:

    Łoktajew + Holta = 16


    thengel:


    Wynik: 50-40.
    Widac ze rezerwy mamy u juniorow, reszta swoj poziom chociaz najbardziej obawiam sie Jonssona gdyz ostatnio jedzie nieco slabiej niz 7-3 w skali Lugena.

    Reptile:

    To muszę skorygować swój typ z 51-39 na 49-41 dla ZG

    dillinger:

    dokładnego wyniku nie wytypuję, ale czuję coś że jutro Falubaz otrze się o bonusa; co to oznacza chyba wiadomo

    Szczakiel:

    Spodziewam się meczu na styku, w którym może wygrać zespół z Gorzowa, ale moim zdaniem remis będzie najsprawiedliwszym rezultatem. Typuję wynik: 45:45

    na co Cartlitos:

    - Uff. Dzięki panie Jurku!

    Zigi:

    Jestem dużo spokojniejszy o wynik dzisiejszego spotkania.
    (tego odwolanego)


    Koniec aktu pierwszego.

    a Ty co IPN?
    Macierewicza masz za dziadka że tu z jakimiś wycinkami wyjeżdżasz?
    to już nie można mieć swojego typu?
    W poście pomeczowym sam przypomniałem jak obstawiałem i nie wstydzę się tego.
    Mogłem sobie myśleć co mi się podoba i nic ci do tego, każdy ma prawo do pomyłkii.
    Jakoś nie przypominam sobie żebym przy okazji prowokował, a ty sobie koleś chyba ego musisz podciągnąć zamiast napisać coś o samym meczu.
    A jak tak bardzo chcesz to powycinam posty na temat waszego kapitana które pisaliście na OFICJALNYM forum klubu. Mieszaliście go z gównem, a jutro pewnie zaczniecie zbierać na jego pomnik. Opanuj się chłopczyku.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ostatnio mecze w Zielonej Górze to sama przyjemność. Naprawdę to, że z naszym klubem pożegnali się Piotr Ż i dwóch Grzegorzów to dar od niebios i mamy w końcu coś innego niż start - meta. Nawet mnie nie boli ten remis, bo obejrzałem bardzo dobre widowisko i mecz trzymający w napięciu do samego końca. Jasne, jakiś tam niedosyt pozostał, ale cóż to tylko sport. W sumie to ja się Gorzowa obawiałem już po meczu z Gdańskiem. Przede wszystkim ze względu na starty. Dzisiaj potwierdziło się, że w tym elemencie jesteśmy ostatnio słabiutcy. Taki Holta mógł sobie wyprzedzać na trasie Chrzanowskiego i Bogdanowa. Mówiłem - spokojnie, bo w Gorzowie takich ogórków już nie ma. Ale wszyscy byli zachwyceni.

    Protasiewicz - super mecz. aż dziwne, że tylko 11 pkt, bo chłop jechał kosmos. Słabe starty są jego największą bolączką.

    Jankowski - zrobił swoje. Więcej od niego nie oczekiwałem niż pojedynczy przebłysk. Chyba lepiej żeby jeździł on niż bezjajeczny Davidsson. Jakby mu pomóc jeszcze ze sprzętem to może te 4-5 pkt będzie robił.

    Loktajev - też dobrze, chociaż parę razy się dzisiaj zamotał na dystansie. źle obierał ścieżki i to było konsekwencją straty pozycji w biegu nr 12. Potem jakaś tam spina ze Zmarzlikiem, ale to zrozumiałe. Chłopak jest młody. On jest przyszłością Falubazu.

    Jonsson - jakiś taki bezbarwny jak na niego. Mógł zrobić więcej.

    Dudek - początek petarda, potem bardzo źle. Chyba trochę się pogubił ze sprzętem w środkowej fazie zawodów.

    Strzelec - starty świetne, ale potem był mijany jak tyczka. Może jednak brak doświadczenia i nerwy. Szkoda, bo gdyby choć raz dowiózł punkty po starcie to byśmy wygrali.

    W Gorzowie świetny mecz Golloba i Zmarzlika (byłem w szoku, nie powiem). Iversen zrobil swoje podobnie jak Kasprzak. Holta też spisał się na medal. Skutecznie puszczał swoich gorzowskich kolegów na dystansie, by ułatwić im pogon za myszowatymi jeźdźcami.

    Orzeł - dno i żenada. Jak taki człowiek może pełnić jakąkolwiek funkcję w poważnym klubie ? Po 15 biegu miałem ochotę olać ochronę, przeskoczyć przez bandę i po prostu porządnie mu przywalić. Zresztą chyba nie tylko ja. Burak jakich mało.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Mecz fajny , wynik do przyjęcia. Euforia gorzowskich szczekaczy jak zawsze, zreimisowali z Falubazem i wynurzyli się z nor i sieją szyderę. Na koniec seozonu jak zwykle poznikają jak kamfory na pół roku.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Orzeł - dno i żenada. Jak taki człowiek może pełnić jakąkolwiek funkcję w poważnym klubie ? Po 15 biegu miałem ochotę olać ochronę, przeskoczyć przez bandę i po prostu porządnie mu przywalić. Zresztą chyba nie tylko ja. Burak jakich mało.
    Hehe bez kitu. Jemu chyba stał ( o ile ma ) jak tam wymachiwał pod tym sektorem. Bez kitu wygladal, jakby Stal w koncu zdobyla DMP albo co najmniej wygrala ten mecz

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Orzeł - dno i żenada. Jak taki człowiek może pełnić jakąkolwiek funkcję w poważnym klubie ? Po 15 biegu miałem ochotę olać ochronę, przeskoczyć przez bandę i po prostu porządnie mu przywalić. Zresztą chyba nie tylko ja. Burak jakich mało.
    Debil pozostanie debilem. To mój cały komentarz.
    Gość powinien zostać ukarany za celowe prowokowanie.

    Ps. Powiadasz ochrona
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Dawno się tak nie naśmiałem podczas derbów i czytając tutaj o walce o bonusa
    Nic nie pisałem bo nie da się tutaj na forum wygrać walki z Falubazem na szczęście na torze to już inna bajka i powalczyć można.
    Sraka w gaciach pana kierownika po 14 biegu jak leciał na skargę do sędziego po prostu bezcenna
    Nie pozostaje nic tylko dodać:
    DERBY DLA GORZOWA!

    ps.Wiedziałem, że Tomasz wróci. Wielkie dzięki, że zrobił to już dzisiaj
    ps2. Agent Żyto ciągle na posterunku
    Ostatnio edytowane przez libky ; 07-08-2012 o 22:56

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Brawo Gollob, brawo Stal.
    Co do mnie - wpadłem w czarną dziurę czasową.
    Zawsze mogę coś zacytować z dawnej przeszłości, coś do czegoś porównać - a teraz co?...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wiesz Carlitos, szansa, nie szansa. Obie drużyny mogły to wygrać. Zawsze tak mozna powiedzieć. Ja typowałem przed 15-tym 5-1 dla Falubazu, bo Protas i Jonsson byli strasznie szybcy. Zresztą jeszcze jedno kółko i Piotrek by Golloba minął...

    Nie mniej najbardziej mnie bawi że Tomek wypalił w najbardziej odpowiednim z momencie.Ot taki pstryczek dla Zigiego od Pana Tomasza

    Dobra rada na przyszłość - jak chcecie widzieć Golloba na końcu stawki, to albo kopa po jaja, albo chociaż sam krawężnik, bo jak idzie się o co oprzeć po za środkiem toru, to ten gość was będzie kąsał.

    PS Właśnie tak Moher czekałem na twoje barwne porównanie po meczu, ale faktycznie ciężko coś wymyślić, a może po prostu - wszystko wraca do dziejowej normy, .... oby...
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 07-08-2012 o 22:58

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Wiesz Carlitos, szansa, nie szansa. Obie drużyny mogły to wygrać. Zawsze tak mozna powiedzieć. Ja typowałem przed 15-tym 5-1 dla Falubazu, bo Protas i Jonsson byli strasznie szybcy. Zresztą jeszcze jedno kółko i Piotrek by Golloba minął...
    A ja typowałem remis. Wiedziałem że Gollob nie spieprzy tego a PUK owszem (jak zawsze). Za dużo tych punktów pogubiliśmy na dystansie, żeby wygrać.

    Nie mniej najbardziej mnie bawi że Tomek wypalił w najbardziej odpowiednim z momencie.Ot taki pstryczek dla Zigiego od Pana Tomasza

    Dobra rada na przyszłość - jak chcecie widzieć Golloba na końcu stawki, to albo kopa po jaja, albo chociaż sam krawężnik, bo jak idzie się o co oprzeć po za środkiem toru, to ten gość was będzie kąsał.
    Heheh myślisz że my tego nie wiemy, Poczekaj miesiąc.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Co do Protasa to rzeczywiście pojechał dzisiaj kapitanę zawody, znacznie lepsze niż wskazuje na to ten nawet dobry wynik. Widać, że wiedział o co walczy i że to spotkania nawet jak o niczym konkretnym nie decydują są czymś niezwykłym i wyjątkowym. Bartek też o tym wie i naprawdę nie można mieć wielkich pretensji o ten jego atak choć rzeczywiście był on na granicy faulu. Szkoda, że nie miałem okazji oglądać Derbów za czasów Jancarza czy (w miarę młdego)Huszczy. To dopiero musiało być ciśnienie i walka

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ja wierzę, że coś wykombinujecie, tylko wiesz, jak to często jest jak się przeciw gościom tor przygotowuje. Już my cos o tym wiemy Można się sparzyć. W Gorzowie wiecie co zastaniecie, co wcale was pewnie optymizmem nie nastraja Podsumowując, teraz większy rebus ma Dobrucki niż Paluch.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Mariusz, to twoja wina ! Pojechałeś sobie na urlop i patrz co się dzieje !

    Gratulacje dla obu ekip. Mecz świetny i trzymający w napięciu do samego końca. Remis chyba sprawiedliwy .
    Holta - szkoda słów i pomyśleć jaki to był kiedyś świetny zawodnik.

    Szacunek dla Golloba i Zmarzlika, dla Protasiewicza też, bo nie odpuszczał i wypruwał sobie żyły żeby zdobywać punkty. Dzisiaj przegrywaliśmy w elemencie, który zwykle był naszym atutem czyli w startach.

    Ps. Rozumiem, że będą wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec przygłupa w okularach ?

    Nie mniej najbardziej mnie bawi że Tomek wypalił w najbardziej odpowiednim z momencie.
    Gollob trafił na swoją ulubioną nawierzchnie. Twardo z odsypującą się dużą więc było oczywiste, że na takim torze pojedzie dobrze .
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 07-08-2012 o 23:02

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Remis zasluzony. Obie ekipy pokazaly dobry zuzel. Zmarzlik kozacko, troche szczescia i mniej doswiadczenia Loktajewa ale mimo wszystko ladnie Bartek szaleje i sie rozwija sportowo. Gorzow byl dzis spokojnie do pokonania, trudno jednak wygrac mecz gdy ma sie w skladzie tak jezdzacego Holte... Nawet Jankowski wygral bieg...

    Gratulacje dla Gorzowa za 2 pkt. Z tego wynika, ze raczej spotkamy sie ponownie w polfinale PO.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A mnie się zdaje, że ten mecz ma duże znaczenie w kontekście podejścia psychologicznego. Od kilku lat nas tłuczecie i faktycznie po takich batach podejście do derbów jest inne, na pewno bardziej nerwowe. W tym roku może być trochę inaczej. Psychologiczna przewaga jest po stronie Gorzowa. To Dobrucki będzie szukał sposobu na tor, bo jak pokazał mecz ten dzisiejszy nie jest receptą na Stal. A jak wiesz, mistrzostwo polski wygrywa się przede wszystkim na własnym owalu.

    Podsumowując: władzio z wozu spasionym kotom lżej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •