Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 375

Wątek: XIV Runda DMP: Derby Ziemi Lubuskiej: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    I może zdąrzył zjeść coś przed Moherem
    W tej konkurencji to akurat Gollob nie ma szans - zawsze będę szybszy
    (faktycznie - groźniej wyglądał pod taśmą ten cały Kręcina, ale dałem radę) evilish:

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ponawiam zapytanie czy ktoś wie o co chodziło z tym sprawdzaniem motorów?
    Hmm, nie wiem o czym piszesz. Bo chyba nie o standardowym sprawdzaniu motorów przez sędziego przed meczem ? Każdy zawodnik musi mieć odebrane motory na których chce startować. Sedzia ma obowiązek sprawdzić motory pod względem regulaminowym, w tym roku szczególną uwagę nakazali sędziom zwracać na nowe tłumiki. Chodzi o to czy są licencjonowane i czy czasami nie mają rozwiercanych otworów.

    Jeśli idzie o epizod Golloba. Tu Gollobowi przyznaje całkowitą rację. Powinno być "tak normalnie" na wszystkich stadionach. I nie mylić tego z żadnym ekstar gestem ze strony włodarzy klubowych przy W69. Co z tego, ze jakiś cymbał gdzieś tam zapisał, że ekipę gości wpuszczamy na stadion na 2 godziny przed meczem. Wiadomo przecież jak wyglądają wojaże zawodników i ich teamów. Wraca taki Golloba (czy jakikolwiek zawodnik) z mechanikami całą noc z Gorican, udało się dotrzeć do celu nieco szybciej. I co maja goście stać pod stadionem jak te kołki skoro mogli by zaparkować na terenie stadionu i spokojnie przygotować sprzęt do meczu. Zdaje się, że o takiej normalności mówił Gollob.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    to w końcu w Zielonej Górze jest normalnie czy nie. Gollob mówi że tak a Komar że nie. Sam już nie wiem komu wierzyć, któryś chyba kłamie

    A co do tej normalności to o ile pamiętam to chyba w Gorzowie nie wpuszczają przed czasem zawodników na stadion.

    za Gazetą Lubuską

    " Co ciekawe Chudy był w Zielonej Górze znacznie wcześniej niż zapowiedział. Miejscowi spodziewali się go około 14, ale podróż z Gorican przebiegła sprawniej.Falubazowi działacze nie robili przeszkód , jak niegdyś wrocławscy i gorzowscy. Mechanicy Golloba rozłożyli sprzęt,a pan Tomasz odpoczywał przy kawie. Tak faktycznie było. Żużel to niebezpieczny sport i musimy się szanować - powiedział nasz czołowy zawodnik"

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    to w końcu w Zielonej Górze jest normalnie czy nie. Gollob mówi że tak a Komar że nie. Sam już nie wiem komu wierzyć, któryś chyba kłamie

    A co do tej normalności to o ile pamiętam to chyba w Gorzowie nie wpuszczają przed czasem zawodników na stadion.

    za Gazetą Lubuską

    " Co ciekawe Chudy był w Zielonej Górze znacznie wcześniej niż zapowiedział. Miejscowi spodziewali się go około 14, ale podróż z Gorican przebiegła sprawniej.Falubazowi działacze nie robili przeszkód , jak niegdyś wrocławscy i gorzowscy. Mechanicy Golloba rozłożyli sprzęt,a pan Tomasz odpoczywał przy kawie. Tak faktycznie było. Żużel to niebezpieczny sport i musimy się szanować - powiedział nasz czołowy zawodnik"
    W Gorzowie to jest derbowy standard. Co roku te same cyrki. Nasi "w odwecie" też parę razy takie zagrywki uskuteczniali (chociaż niekonsekwentnie, bo Nikodem był wpuszczany bez problemów i siedział u Roberta na kawie na długo przed meczem) ale tym razem dali sobie spokój.

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, nie wiem o czym piszesz. Bo chyba nie o standardowym sprawdzaniu motorów przez sędziego przed meczem ? Każdy zawodnik musi mieć odebrane motory na których chce startować. Sedzia ma obowiązek sprawdzić motory pod względem regulaminowym, w tym roku szczególną uwagę nakazali sędziom zwracać na nowe tłumiki. Chodzi o to czy są licencjonowane i czy czasami nie mają rozwiercanych otworów.

    Jeśli idzie o epizod Golloba. Tu Gollobowi przyznaje całkowitą rację. Powinno być "tak normalnie" na wszystkich stadionach. I nie mylić tego z żadnym ekstar gestem ze strony włodarzy klubowych przy W69. Co z tego, ze jakiś cymbał gdzieś tam zapisał, że ekipę gości wpuszczamy na stadion na 2 godziny przed meczem. Wiadomo przecież jak wyglądają wojaże zawodników i ich teamów. Wraca taki Golloba (czy jakikolwiek zawodnik) z mechanikami całą noc z Gorican, udało się dotrzeć do celu nieco szybciej. I co maja goście stać pod stadionem jak te kołki skoro mogli by zaparkować na terenie stadionu i spokojnie przygotować sprzęt do meczu. Zdaje się, że o takiej normalności mówił Gollob.
    Podczas krótkiej relacji Noga coś takiego powiedział ze dwóm zawodnikom sprawdzano motory konkretnie tłumiki, czyli nie chodziło o standardowe sprawdzanie przed meczem.

    Co do wpuszczania zawodników gości na stadion przed meczem to jest jednak ryzyko. Bo wlezie taki Sullivan i mają gospodarze kilkadziesiąt tysięcy w plecy. Lepiej trzymać takich z daleka do ostatniej chwili.

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Podczas krótkiej relacji Noga coś takiego powiedział ze dwóm zawodnikom sprawdzano motory konkretnie tłumiki, czyli nie chodziło o standardowe sprawdzanie przed meczem.

    Co do wpuszczania zawodników gości na stadion przed meczem to jest jednak ryzyko. Bo wlezie taki Sullivan i mają gospodarze kilkadziesiąt tysięcy w plecy. Lepiej trzymać takich z daleka do ostatniej chwili.
    Tak troche nie na temat.
    Panie moderatorze Mildura! Czy wzorem panskiego krajana Sputnicka moge sobie umiescic w stopce podpis "Jozef Dworakowski - czlowiek bez przyzwoitosci i kultury?"

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Tak troche nie na temat.
    Panie moderatorze Mildura! Czy wzorem panskiego krajana Sputnicka moge sobie umiescic w stopce podpis "Jozef Dworakowski - czlowiek bez przyzwoitosci i kultury?"
    Możesz - co mi do tego? Jestem moderatorem w dziale Hop -Bęc. Mowy nie ma, żeby ktoś mnie namówił do samobójczej misji bycia moderatorem w dziale żużel .
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Tak troche nie na temat.
    Panie moderatorze Mildura! Czy wzorem panskiego krajana Sputnicka moge sobie umiescic w stopce podpis "Jozef Dworakowski - czlowiek bez przyzwoitosci i kultury?"
    W sumie honor pojęcie względne więc by zadość uczynić Twoim żalom...

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Podczas krótkiej relacji Noga coś takiego powiedział ze dwóm zawodnikom sprawdzano motory konkretnie tłumiki, czyli nie chodziło o standardowe sprawdzanie przed meczem.
    No właśnie tu chodzi o zalecenia PZM-tu. Po ubiegłorocznej aferze z nawiercaniem tłumików (chyba Kennet) sedziom kazali w każdym meczu losowo wybrac kilka tłumików do sprawdzenia. Robia to na każdych zawodach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie tu chodzi o zalecenia PZM-tu. Po ubiegłorocznej aferze z nawiercaniem tłumików (chyba Kennet) sedziom kazali w każdym meczu losowo wybrac kilka tłumików do sprawdzenia. Robia to na każdych zawodach.
    Dobra Mariusz nie ściemniaj.Chcieli sprawdzić te Puka rakiety i wyjaśnić jego tegoroczną dyspozycjeO ile wiem to kontrolowali Jensena i Iversena.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    O ile wiem to kontrolowali Jensena i Iversena.
    Hmm, ja tam nie wiem czy tych dwóch akurat, być może. Wiem tylko, że na każdym meczu kogoś kontrolują z tymi rurami
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale chyba dla każdego jest jasne, że Duny mają coś z motorami czego nie mają inni.
    No chyba nie uwazacie, że średniacy typu Iversen czy Jenseny nagle uwierzyli w swój talent?!?!
    Natomiast kontrola pewnie była regulaminowa...
    Kiedy będzie wiadomo czy jedziemy tego 7.???

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Jesli odbedzie sie runda w Szwecji, czyli wieczorem

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja tam nie wiem czy tych dwóch akurat, być może. Wiem tylko, że na każdym meczu kogoś kontrolują z tymi rurami
    To nie sprzęt.Po prostu cmoknąłem jednemu takiemu cieniasowi przed sezonem i się poprawił.Tak jak kiedyś Dyzme i mistrza Polski wtedy Falubaz zdobył.W Norwegach nie gustuje jakby Bula pytał
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 31-07-2012 o 16:56

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja tam nie wiem czy tych dwóch akurat, być może.
    Nie wierzę. K.....wa nie wierzę. Gośc który wie co w każdym klubie się dzieję, teraz ostatnio nawet wie jak Józef z....ał Jarka i co mu dokładnie powiedział, nie wie kogo chcieli sprawdzic z Gorzowa na meczu w Zielonej......... Jeszcze raz nie wierzę
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Wyluzuj Mariano bo Ci żyłka pęknie. Dbaj trochę o siebie

    I zarazem pomyśl, co mnie to obchodzi komu oni sprawdzali te rury ?

    Gośc który wie co w każdym klubie się dzieję,
    No i kto Ci tych głupot naopowiadał ? Czy sam sobie to wymyśliłeś ? Moja wiedza opiera się na tym co piszą w mediach. A że akurat opisali ostatnio popisy Józefa to było głośno o tym osobniku. Co prawda chluby on Unii ostatnio nie przynosi a raczej obawy do wstydu. Dlatego poniekąd rozumiem Twoje rozgoryczenie i nie żywię żadnej urazy do Twojej osoby.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz 7.08.2012 o 20:30
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sharkeys Zobacz posta
    Mecz 7.08.2012 o 20:30
    Szkoda qwa że nie wyznaczyli godziny rozpoczęcia na 23. Bylibyśmy jak Barcelona. Tylko jeszcze Ramblas i Camp Nou by się przydało...

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wyluzuj Mariano bo Ci żyłka pęknie. Dbaj trochę o siebie

    I zarazem pomyśl, co mnie to obchodzi komu oni sprawdzali te rury ?



    No i kto Ci tych głupot naopowiadał ? Czy sam sobie to wymyśliłeś ? Moja wiedza opiera się na tym co piszą w mediach. A że akurat opisali ostatnio popisy Józefa to było głośno o tym osobniku. Co prawda chluby on Unii ostatnio nie przynosi a raczej obawy do wstydu. Dlatego poniekąd rozumiem Twoje rozgoryczenie i nie żywię żadnej urazy do Twojej osoby.
    Mariusz - jak to z mediów - ostatnio pisałeś, ze od zawodników, obecnych i byłych. To jak w końcu? I co tam w parkingach słychać?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Mariusz juz tyle postow napisal, ze sam sie gubi w tym co pisze .

    " To mało wiesz jeszcze. Sadzę, ze na dniach dowiesz się więcej. A rzecz w tym, że Józef wprost dał do zrozumienia Jarkowi, że to przez niego pozostali zawodnicy z Leszna podpisali deklaracje Cegle, w związku z czym od teraz Jarek może sobie szukać nowego pracodawce. W Unii od blisko tygodnia zawodnicy o niczym innym nie mówią jak tylko o tym, że Józef się wkrewił i wywalił Hampelka na zbity pysk. Tak tam u was wprost mówią wasi zawodnicy. Sadzą, ze Józef celowo tak pogrywa z Jarkiem aby im pokazać kto tam u was rządzi i gdzie ma pozostałych zawodników Unii. Jak myślisz, skąd pozostali zawodnicy Unii Leszno wiedzą o tym incydencie Jarka z Józefem ? Powiedzieć Ci ? Od samego Józefa. Chłopina już zadbał o to aby pozostali wiedzieli. Zrobił to w określonym celu. Ja tylko dopowiem Tobie, że od jednego z waszych zawodników dowiedział się Dobrucki, Cegła od Dobruckiego, Kołdi od Cegły a od Kołdiego Cieślak. Shrek osobiście potem dzwonił do Jarka i ten mu potwierdził te info. Stąd miałeś tak ostre wypowiedzi jak na Cieślaka. Stąd tak ostre wypowiedzi Cegły. O reszcie tej historii usłyszysz pewnie wkrótce "

    Oczywiscie wiedza oparta na tym co pisza w mediach Mariusz po prostu wymysla sobie jakies tezy i uparcie ich broni, w kazdym watku klubowym, meczowym itd encyklopedia sportsboardu

    Mariusz, czy Shrek dzwonił do Jarka ze stacjonarnego? czy z komórki?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-08-2012 o 10:59

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Mariusz - jak to z mediów - ostatnio pisałeś, ze od zawodników, obecnych i byłych. To jak w końcu? I co tam w parkingach słychać?
    No to zacytuj mi ten post gdzie pisałem, że wiem cokolwiek od zawodników ? Zacytuj albo przeproś

    Widze, ze T_zg chciał zabłysnąć. Ale i mu nie wyszło. Nie pierwszy raz zresztą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Widze ze ty tez chciales zablysnac, pokaz mi choc jedno slowo, gdzie pisze, ze wiesz cos od zawodnikow? Ja odnioslem sie do tego fragmentu " Moja wiedza opiera się na tym co piszą w mediach " . Podaj medialne informacje na temat tych rozmow, telefonow, informacji Dobruckiego od kogos z Leszna itd, jakis link, czy cos? Napisalem wyraznie, ze wymyslasz sobie jakies glupoty nie poparte zadnymi dowodami, a nie ze wiesz cos od zawodnikow, ale widze czytanie z rozumieniem to tez nie najmocniejsza strona.

    edit: " Widze, ze T_zg chciał zabłysnąć. Ale i mu nie wyszło. Nie pierwszy raz zresztą "

    ty błyszczysz caly czas, w kazdym watku
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-08-2012 o 13:30

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Szkoda qwa że nie wyznaczyli godziny rozpoczęcia na 23. Bylibyśmy jak Barcelona. Tylko jeszcze Ramblas i Camp Nou by się przydało... "

    Poszedłbym nieco dalej : 3.30 nad ranem . Byłoby trochę klimatu a'la wyścigi w Le Mans .A po meczu możnaby od razu do pracy pogonić. I jaka reklama spidłeja! Cały kraj by trąbił o tym pionierskim rozwiązaniu .

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "Szkoda qwa że nie wyznaczyli godziny rozpoczęcia na 23. Bylibyśmy jak Barcelona. Tylko jeszcze Ramblas i Camp Nou by się przydało... "

    Poszedłbym nieco dalej : 3.30 nad ranem . Byłoby trochę klimatu a'la wyścigi w Le Mans .A po meczu możnaby od razu do pracy pogonić. I jaka reklama spidłeja! Cały kraj by trąbił o tym pionierskim rozwiązaniu .
    Ech, o której by nie zrobili to i tak głupi przyjadę. A potem qwa powrót do Warszawy i zombie w pracy. Zna ktoś jakieś lekarstwo na chorobę o nazwie speedway ?

    EDIT do t_zg - Falubaz to nie tylko kibice z Zielonej Góry. Takie terminy są równie niewygodne dla gości jak i dla jakiś 30 % kibiców Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 01-08-2012 o 14:36

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Ale o co Ci chodzi ursus? Mi ta godzina pasuje, wiekszosci zielonogorzan pewnie tez ( edit: Carlitos, napisalem wiekszosci ). Myslisz, ze Władek ustalajac godzine derbow na 20 w GW myslal o kibicach zielonogorskich? Co to za reklama "spidłeja" była wtedy? Zepniesz dupe bedziesz o 24 w domu, chyba, ze płaczesz a w ogole sie nie wybierasz?

    edit: Carlitos...powiedzialem wiekszosci, a 70% to chyba wiekszosc? Ogolnie wiem, ze niewygodne, ale jak jedziemy gdzies w Polske ( nie mowie o wyprawie na 2 polowe wojewodztwa ) i mecz jest o 18-19 to nikt nie marudzi, a odleglosci pare razy wieksze. Ile to razy wracalem, nawet w tym sezonie grubo w nocy do Zielonej, a rano praca. I mialem wylewaz zale, ze mi godzina nie pasuje, dlatego nei jade i ze chu**wa promocja zuzla? Zrobiliby na 17, to by jeszcze wiecej osob nie przyszlo z powodu pracy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-08-2012 o 15:52

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Dajcie spokój Mariuszowi. Chłop cierpi na rozdwojenie jazni, raz jest Mariuszem a raz strażakiem Samem. Jeden nie wie co pisze drugi....

    "Jeden z zawodników zadzwonił do Dobruckiego, Dobrucki do Hampela, Hampel do Cieślaka, Cieślak do tresera swoich psów, Treser psów w tajemnicy powiedział to jednemu ze swoich wychowanków,tenże zadzwonił do żony Łukasza J........" K....wa ale nigdzie o tym nie było w mediach. Mariusz, lub Sam jak wolisz, skąd ty o tym wszystkim wiesz???????????
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Gdzie w Warszawie można obejrzeć Derby? Warka?

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to zacytuj mi ten post gdzie pisałem, że wiem cokolwiek od zawodników ? Zacytuj albo przeproś

    Widze, ze T_zg chciał zabłysnąć. Ale i mu nie wyszło. Nie pierwszy raz zresztą
    proszę bardzo :
    Nie, w Unii nikogo nie znam. Ale nie wykluczam, ze przyjdzie może kiedyś taki czas i Tobie zdradzę źródło mojej informacji w tej sprawie akurat. Nie wykluczam również, że wcześniej się dowiesz (Ty i Twoi koledzy) wszystkiego z mediów. To co dzisiaj było napisane w PS czy an SF to tylko namiastka, tak naprawdę to Józef chyba postanowił zniszczyć Hampelka. Musi być z niego zawzięta bestia Pamiętacie jak Cegła kiedyś wspominał na SF, że niektórzy z prezesów dzwonili do niego i go sztorcowali za to, ze "miesza w głowie zawodników" Jednym z tych prezesów był sam Jozin a drugim jego serdeczny kompan który lubi zapalić cygaro Pamietasz jak Cegła wspominał, ze prezesi lubią często przed kamerami klepać zawodnikó po plecach ? A z drugiej strony malują ich jako tych naciągaczy na kasę ? To było o Józefie i jego serdecznym koledze. Szczerze powiedziawszy to sam się zdziwiłem, ze najpierw ta awantura wybuchła w Lesznie. Ja byłem przekonany, ze najpierw wybuchnie w Gorzowie z Gollobem. Stawiałem na Tomka ze wzgledu na jego bardziej wybuchowy charakter niż Hampelka. Ale w Gorzowie jest cicho, każdy udaje, że nic się nie stało, że Tomek to fajny gość itd. Widocznie nie wziąłem pod uwagę, ze jednak Jozin to bardziej wybuchowy charakter niż Władek. A może Władek odsunął się an tyle od kasy klubowej, ze nie chce się wpierdzielać Zmorze ? Tego nie wiem. ALe fakt jest taki, że u was Jozin chciał postraszyć chyba wasza młodzież, i stąd te akcje Jozina na Jarku. Jozin obawia się najmocniej tego, że młodzi zawodnicy pójdą za starymi i zbojkotują (nie podpisza umów) SE. Dlatego wypierdzielił Jarka. Według mnie zastosował tutaj metodę kija i marchewki. Kij to wywalenie Jarka, marchewka to kasa. Teraz młodzi zawodnicy mają wiedzieć, ze kasa (po Jarku) zastaje do podziału w klubie. Ale jak ktoś jeszcze podskoczy to będzie miał całe gawno z tego tortu. Ot cała filozofia rządzenia pewnych szanowanych Panów
    Mariusz - poznajesz? 25lipca 22.34 w wątku klubowym Unii Leszno.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    I co Ty Mildura cytujesz?? Gdzie tu jest napisane ze wie cos od zawodnikow??

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    To mało wiesz jeszcze. Sadzę, ze na dniach dowiesz się więcej. A rzecz w tym, że Józef wprost dał do zrozumienia Jarkowi, że to przez niego pozostali zawodnicy z Leszna podpisali deklaracje Cegle, w związku z czym od teraz Jarek może sobie szukać nowego pracodawce. W Unii od blisko tygodnia zawodnicy o niczym innym nie mówią jak tylko o tym, że Józef się wkrewił i wywalił Hampelka na zbity pysk. Tak tam u was wprost mówią wasi zawodnicy. Sadzą, ze Józef celowo tak pogrywa z Jarkiem aby im pokazać kto tam u was rządzi i gdzie ma pozostałych zawodników Unii. Jak myślisz, skąd pozostali zawodnicy Unii Leszno wiedzą o tym incydencie Jarka z Józefem ? Powiedzieć Ci ? Od samego Józefa. Chłopina już zadbał o to aby pozostali wiedzieli. Zrobił to w określonym celu. Ja tylko dopowiem Tobie, że od jednego z waszych zawodników dowiedział się Dobrucki, Cegła od Dobruckiego, Kołdi od Cegły a od Kołdiego Cieślak. Shrek osobiście potem dzwonił do Jarka i ten mu potwierdził te info. Stąd miałeś tak ostre wypowiedzi jak na Cieślaka. Stąd tak ostre wypowiedzi Cegły. O reszcie tej historii usłyszysz pewnie wkrótce
    Tak KrisKiller masz prawo nie znać całego kontekstu dyskusji z której jasno wynikało, że "jego wiedza nie opiera się na tym co w mediach". Ponadto zwróć uwagę na moje "obecnych lub byłych"
    Chyba, że Mariusz ma dar przewidywania tego, co w tych mediach dopiero zaistnieje i to z duzym wyprzedzeniem. Szacuneczek
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 01-08-2012 o 19:31
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Daj spokój Mildura to wszystko co napisał Mariusz to w mediach było przecież :nightmare: Sa lub byli tutaj ludzie którzy faktycznie mają znajomości i wiedzą co piszczy (Falubazzini,Morciasz,JD czy Moher.Jesli kogos pominełem to sorry) ale sa też ludzie którzy udają , że cos wiedzą.I nie atakuje tutaj Mariusza tylko jeśli nie podaje sie żródła a odpowiada rzeczy w stylu "usłyszałem w kolejce po bułki" to coś jest nie tak Nikt z nas nie wie co wie Mariusz ale podawanie niesprawdzonych informacji na tym forum to chyba nie jest dozwolone.Prawda panowie moderatorzy?
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 01-08-2012 o 20:09

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Daj spokój Mildura to wszystko co napisał Mariusz to w mediach było przecież
    Alez oczywiście, że tak.

    K....wa ale nigdzie o tym nie było w mediach. Mariusz, lub Sam jak wolisz, skąd ty o tym wszystkim wiesz???????????
    Hmm, no to akurat usłyszałem jak stałem w kolejce po bułki.

    T_zg

    Widze ze ty tez chciales zablysnac, pokaz mi choc jedno slowo, gdzie pisze, ze wiesz cos od zawodnikow?
    A gdzie ja tak twierdzę ?

    ty błyszczysz caly czas, w kazdym watku
    Nie no, teraz przesadziłeś. Aż tak dobry nie jestem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Alez oczywiście, że tak.



    Hmm, no to akurat usłyszałem jak stałem w kolejce po bułki.

    T_zg



    A gdzie ja tak twierdzę ?



    Nie no, teraz przesadziłeś. Aż tak dobry nie jestem
    Nie ma jak to zrobic z siebie debila, a potem się tylko w tym pograżac .... Brawo Mario. Czekam na kolejne newsy z Twojej strony.

    ps.

    Częstochowa miała kiedyś Rafika, Falubaz ma Mariusza

    Jezeli chodzi o mecz to mam nadzieję że wygra Falubaz. Z drugiej zaś strony chyba lepiej dla Leszna będzie jak wygra Gorzów....Patrząc na składy obu drużyn to Falubaz za wielkich szans nie ma, ale wystarczy miszczowi splunąc pod koło i jednego zawodnika Gorzów ma mniej. Chociaż w ostatnim meczu pokazali że miszczunio nie jest im az tak niezbędny.....Trudno powiedziec. Jak wygra Falubaz to 46:44, jak Gorzów to wynik bedzie 39:51....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Nie ma jak to zrobic z siebie debila, a potem się tylko w tym pograżac .... Brawo Mario. Czekam na kolejne newsy z Twojej strony.
    Szanowny Mariano, debilem to trzeba być aby nie wiedzieć co pisze i o czym piszę. Debilem to trzeba być aby w pewnych sytuacjach żądać nazwisk.

    A tak poza tym to spoko koleś jesteś. Tylko troszkę dystansu Ci brakuje do siebie i życia


    Patrząc na składy obu drużyn to Falubaz za wielkich szans nie ma,
    No i wiedziałem, że się na tym sporcie nie znasz. Ty pewnie z Leszna jesteś co by wszystko mogło tlumaczyć
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-08-2012 o 21:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    No i gadaj z dupa to cię osra . Jeszcze nie dawno pisał, że wszystko wie z mediów, a teraz pisze że nazwisk informatora się nie podaje. Graty Mario. Ciebie się lepiej czyta niż ogląda jakikolwiek kabaret Utwierdzasz mnie w przekonaniu że jesteś drugim Rafikiem czyli d...lem
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie można obejrzeć Derby? Warka?
    Niestety Warka przy kinie Femina zakończyła wczoraj swoją działalność. Wielka szkoda, bo przez ostatnie trzy lata była miejscem wspólnego oglądania zawodów żużlowych.
    Życie próżni nie znosi i w niedzielę będziemy testować nowe miejsce do oglądzania żużla w Warszawie. Jeżeli wynik testu będzie pozytywny, odezwę się na forum i podam namiary.
    Pozdrawiam
    PS. W ramach nostalgi po zamykanej Warce przeglądałem zdjęcia ze wspólnego kibicowania. Zigi, czy to Ty znajdujesz się na załączonym obrazku?
    [IMG][/IMG]

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Tak, to musi być Zigi
    (szkoda Warki)

    ...natomiast - uwaga generalna - bardzo mi się podoba, że w zajawkach wątków na Sportsboardzie nasze derby przedstawiane są jako "Derby Ziemi". Może trochę przesada, ale coś w tym jest
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 02-08-2012 o 01:20

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Może trochę przesada, ale coś w tym jest
    Moher, to tak jak z Twoimi scenariuszami. Też czasami z czymś przesadzisz aby nadać odp. rangę wydarzeniu

    P.s
    No i czemu wsiadasz na motor bez kasku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Niestety Warka przy kinie Femina zakończyła wczoraj swoją działalność. Wielka szkoda, bo przez ostatnie trzy lata była miejscem wspólnego oglądania zawodów żużlowych.
    Życie próżni nie znosi i w niedzielę będziemy testować nowe miejsce do oglądzania żużla w Warszawie. Jeżeli wynik testu będzie pozytywny, odezwę się na forum i podam namiary.
    Pozdrawiam
    PS. W ramach nostalgi po zamykanej Warce przeglądałem zdjęcia ze wspólnego kibicowania. Zigi, czy to Ty znajdujesz się na załączonym obrazku?
    of course, robiłem wtedy za zapychającego w teamie Mohera. To chyba nie było w Warce tylko w tej knajpie na Nowym Świecie - przy okazji pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

    Jeśli chodzi o Derby Ziemi to w przypadku pogody która pozwoli nam przygotować tor tak jak lubimy powinniśmy powalczyć o bonus, w przeciwnym razie tylko wygramy .

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    [QUOTE=zigi1976;1450070]of course, robiłem wtedy za zapychającego w teamie Mohera. To chyba nie było w Warce tylko w tej knajpie na Nowym Świecie - przy okazji pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

    QUOTE]

    Masz rację, to był Rooster przy Krakowskim Przedmieściu, gdzie po 18 latach czekania świętowalismy kolejne mistrzostwo Falubazu. Wszyscy uczestnicy świętowania w obiektywie aparatu (telefon z minionej epoki) się nie zmieścili, ale tych niewidocznych i wodocznych też gorąco pozdrawiam. Mam nadzieję, że nasi żuzlowcy stworzą nam pretekst do kolejnej imprezy, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszam.
    Pozdrawiam
    [IMG][/IMG]

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://espeedway.pl/news,krzysztof_k...n,55917,1.html

    Ból pleców , czy sraczka przed-derbowa?

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    http://espeedway.pl/news,krzysztof_k...n,55917,1.html

    Ból pleców , czy sraczka przed-derbowa?
    Raczej to drugie. Pewnie jutro bol plecow zniknie jak reka odjal...

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Raczej to drugie. Pewnie jutro bol plecow zniknie jak reka odjal...


    Ciągle to samo, wczorajsze odwołanie meczu tez pewnie aby gorzowscy gladiatorzy , się nie przemęczali przed derbami.
    Znowu pampersy w barwach klubu widać.

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Raczej to drugie. Pewnie jutro bol plecow zniknie jak reka odjal...
    A tak nie jest tak jak u nas z ZZ? Czyli zwolneinie na iles tam dni? Nie wykluczyloby go to z jutrzejszych zawodow?

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •