Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: XIII Runda DMP: Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach

    XIII Runda DMP: Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa

    Składy zgłoszone przez zespoły:

    1. Daniel Nermark
    2. Mirosław Jabłoński
    3. Rafał Szombierski
    4. Grzegorz Zengota
    5. Grigorij Laguta
    6. Artur Czaja

    9. Ryan Sullivan
    10. Karol Ząbik
    11. Adrian Miedziński
    12. Darcy Ward
    13. Chris Holder
    14. Kamil Pulczyński

    W niedzielę 22 lipca 2012r. na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrane spotkanie XIII rundy ENEA Ekstraligi Unibax Toruń – Dospel Włókniarz Częstochowa. Zawody rozpoczną się o godz. 17.00, a bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny wcześniej.
    W najbliższą niedzielę dojdzie do spotkania drużyn, które przed sezonem stawiały sobie zgoła inne cele. Drużyna z Częstochowa zapowiadała twardą walkę o obronę ekstraligowego bytu i słowa te są jak najbardziej aktualne. Dospel Włókniarz Częstochowa zajmuje obecnie ostatnie, dziesiąte miejsce w tabeli ENEA Ekstraligi z dorobkiem sześciu punktów, jednak w wielu spotkaniach stawiał twardy opór swoim przeciwnikom. Najlepszym zawodnikiem częstochowskim jest Grigorij Łaguta, którego wspierają Daniel Nermark, Grzegorz Zengota oraz Kenneth Bjerre lub Chris Harris, jednak wyżej wspomniana dwójka z cyklu Grand Prix jeździ zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców spod Jasnej Góry. Drużyna Unibaksu Toruń walczy z kolei o awans do pierwszej „czwórki” gwarantującą walkę o medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Początek sezonów dla „Aniołów” nie był zbyt udany, bowiem aż dwukrotnie przegrali oni na MotoArenie. Od kilku tygodni zdecydowanie lepiej jeździ jednak Adrian Miedziński, a także Kamil i Emil Pulczyńscy i wyniki torunianin się znacznie poprawiły. Pewnymi punktami są z pewnością Chris Holdera oraz wracający po kontuzji Darcy Ward, a na własnym torze nie zwykł przegrywać także Ryan Sullivan. Obecnie Unibax zajmuje piąte miejsce w tabeli i aby myśleć o poprawieniu tej lokaty, w niedzielę musi zwyciężyć. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w Częstochowie lepszy okazał się Unibax Toruń zwyciężając 52:38.

    Bilety na spotkanie Unibax Toruń – Dospel Włókniarz Częstochowa można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl do piątku 20 lipca do godz. 22.00. Kasa Klubowa, w której również trwa sprzedaż wejściówek, jest otwarta codziennie w godzinach 10.00 – 16.00. W sobotę 21 lipca bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00. Natomiast w dniu zawodów 22 lipca kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00.

    Ponadto KST UNIBAX przypomina o konkursie wiedzy „Od Stali do Unibaksu”. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, czyli egzotycznej, dwuosobowej wycieczki wraz z osobą towarzyszącą, należy zakupić każdy program zawodów w całym sezonie 2012 i wyciąć oryginalny kupon z programu, a także zachować wszystkie bilety z sezonu lub zatrzymać karnet. Po zakończeniu sezonu KST UNIBAX będzie organizatorem wielkiego testu wiedzy, a jego uczestnikami testu będą osoby, które posiadają oryginalne kupony ze wszystkich programów ligowych w Toruniu w sezonie 2012 oraz opłacone bilety lub opłacone karnety.

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska
    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Na temat tego meczu można napisać tylko dwa zdania:
    pierwsze: obawiam się czy pogoda dopisze?
    drugie: a jeszcze bardziej o frekwencję na MA.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja mam propozycje, może gwoli sprawiedliwości teraz Włókniarz przygotuje tor w Toruniu?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ja mam propozycje, może gwoli sprawiedliwości teraz Włókniarz przygotuje tor w Toruniu?
    W sumie ok, tylko żeby było sprawiedliwie musielibyśmy coś odpieprzyć z nawierzchnią (na co się nie zapowiada) i nie chcieć samemu tego poprawić (co również jest mało prawdopodobne). Ale będziemy czujni, w straszeniu sędzią macie w kibicowskim składzie mojego idola.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Oficjalnie ten mecz jest odpuszczony, więc pełen luz. Liczę, że w tych okolicznościach chłopaki nieźle się zaprezentują, zwłaszcza Szumina będzie miał okazję pomachać łapką.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,161
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    To ,ze nie jedzie zaden jezdziec z GP niekoniecznie oznacza slabszy sklad Wlokniarza.
    Jeden i drugi wyglada jakby sie w tym GP znalazl z przypadku.
    Mecz moze byc calkiem ciekawy,bo Grisza tradycyjnie powalczy a i Nermark potrafi wygrywac biegi w Toruniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie macie się co pocieszać Torunianie to będzie nudny mecz do jednej bramki, nie dobijemy do 30 punktów. Tak jak napisał ckm-ista, to jest całkowicie odpuszczony mecz. Tego typu zawody to tylko ból głowy dla skarbnika, frekwencja zerowa a wypłaty za punktówki makabryczne.

    Przykro mi że mój Włókniarz prezentuje w tym roku tak żenujący poziom. Przepraszam Was za to.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,793
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 931 w 565 postach
    Grisza pewnie cos kolo 13-15 pkt w 6 biegach zrobi.Daniel pewno z 9.Zengi cos dorzuci z Szumina razem z 10 i juz nie bedzie zle.O juniorow sie nie martwmy,Wiecej niz 1 pkt nie zrobia.Chyba ze przez defekty rywali.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dobrze pisze veronek.

    Za cyrki, jakie odwalal przed meczem u nas Ryan, wykonczymy Unibax... finansowo
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Wiele było na ten temat powiedziane, ale z drugiej strony - na prawdę wierzycie że gdybyśmy jechali na takim torze jak chcieliśmy to byśmy ten mecz wygrali? Przegraliśmy go 14 punktami, ja nie wiem jak ten tor musiałby faktycznie wyglądać żebyśmy go wygrali bez Griszy Łaguty który chyba jako jedyny potrafiłby jechać w iście ekstremalnych warunkach.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 19-07-2012 o 11:05

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    veronek, ale przecież uważam odwrotnie. To że nasz zarząd olewa sprawę, to jak najlepiej dla losów meczu, gdyby podobnie potraktowano poprzednie spotkania zwłaszcza na torze domowym, dziś byśmy byli ubożsi w kompromitację z Gorzowem i pewnie bogatsi w parę dużych oczek. Bez zbędnej prechy, na luzaku chłopaki dadzą radę. Przynajmniej taką mam nadzieję.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Wiele było na ten temat powiedziane, ale z drugiej strony - na prawdę wierzycie że gdybyśmy jechali na takim torze jak chcieliśmy to byśmy ten mecz wygrali? Przegraliśmy go 14 punktami, ja nie wiem jak ten tor musiałby faktycznie wyglądać żebyśmy go wygrali bez Griszy Łaguty który chyba jako jedyny potrafiłby jechać w iście ekstremalnych warunkach.
    Oczywiście, że wierzą w to, że ten mecz by wygrali. Tak jak wierzą w to, że wygrali mecz u siebie z Rzeszowem mając w składzie już Łagutę.
    Wygraliście prawda? Dosłownie sukces goni (goniłby) sukces. I jeszcze większy byłby sukces, gdyby nie wyrównanie garbu na jednym z łuków.
    A feee... no prawie mistrzostwo...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Walczyć Lwy!
    Całe szczęście, że meczu nie będzie w tv.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Walczyć Lwy!
    Całe szczęście, że meczu nie będzie w tv.
    Widzę, że ostro się wziąłeś za nabijanie postów od rana. Uważaj żebyś się nie zmęczył.

    Co do meczu to niewiele można o nim napisać. Nie zapowiada się jakieś interesujące widowisko. Wprawdzie nie przepadam za ani za Bjerre ani za Harrisem, ale myślę, że zdobyliby oni więcej punktów niż najsłabszy z trójki Szombierski, Zengota, M.Jabłoński. Pozostaje mieć nadzieję na ciekawą walkę Laguty z Holderem i Wardem i z takimi oczekiwaniami pójdę na stadion.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Morciasz
    po Tobie nie spodziewałem się akurat takiej uszczypliwości ależ ktoś z Czewy musiał Tobie na odcisk nadepnąć?

    A o meczu. Nie ma co pisać, ot trza odjechać i tyle. Żal mi tylko toruńskiej pani księgowej (i nie tyle z powodu wyniku, co frekwecji na MA)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Naprawdę w Toruniu na taki mecz nie dało rady zrobić tańszych biletów? Dać ulgowe za 5/10 zł wraz z akcją skierowaną do młodzieży/studentów i stadion by się zapełnił.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,161
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Dalo sie ,ale po co?
    Czy nie lepiej ponarzekac na frekwencje?
    Sezon urlopowy wiec nie wiadomo czy obnizka przynioslaby spodziewany efekt a Stepien narazilby sie na krytyke karnetowcow.
    Po co ma sie wiec wchylac do strzalu?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-07-2012 o 08:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,830
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Daloby sie, ale po co? Zeby pozniej SB siadl pod naporem wpisow, jak to zly klub oszukuje karneciarzy?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Morciasz
    po Tobie nie spodziewałem się akurat takiej uszczypliwości ależ ktoś z Czewy musiał Tobie na odcisk nadepnąć?
    Na odcisk to mu akurat nikt nie stanął, ale sporo razy podeptano mu pluszaka. Aż oczko odpadło.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    po Tobie nie spodziewałem się akurat takiej uszczypliwości ależ ktoś z Czewy musiał Tobie na odcisk nadepnąć?
    A o meczu. Nie ma co pisać, ot trza odjechać i tyle. Żal mi tylko toruńskiej pani księgowej (i nie tyle z powodu wyniku, co frekwecji na MA)
    Jakiej uszczypliwości? Ile to było gadania ze strony częstochowian (i oficjeli i kibiców), że przecież z Toruniem mecz był
    do wygrania, ale te prace torowe, ale te płacze Sullivana itd. Kto by się spodziewał, że tylu częstochowian tak pojedzie
    po Sullivanie, który tyle dla CKMowskiego klubu tyle zrobił i to bez przekrętów z dziwnym nadawaniem obywatelstwa.
    Stanął ktoś spod Jasnej Góry w obronie Sullivana po meczu? Jakoś nie słyszałem. A pamięta ktoś konferencję po meczu
    i radosne zawiłości z tłumaczem? Też piknie.
    A potem może jakaś refleksja na temat porażki z Toruniem powinna się pojawić po meczu z Rzeszowem,
    z którym jechano nawet już z Griszką? A misia to mi uszkodzono swego czasu w Lesznie....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Oczywiscie - jak dwoch-trzech Wlokniarzy jedzie dobrze lub b. dobrze, to reszta musi totalnie zaj..ac. Tym razem padlo na Szumine i - o dziwo - Grigorija. Eh..
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    To był bardzo fajny mecz choć wynik na to nie wskazuje. Sporo było ładnej walki na trasie, właściwie dzięki Jabłońskiemu i Zengocie. Kto nie był niech żałuje.
    Liga zaczyna byc coraz ciekawsza. ktoś z lubuskiego wypada z p-o? U nas dość słabo Darcy. Za tydzień przy tych startach może być cienko.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Właśnie, może ktoś coś napisać o jeździe Mirka? Z tego co wiem to były jego pierwsze zawody na MotoArenie, a dziś nam tam liderował, dlatego jestem ciekaw.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Mirek dobrze startował i jeździł z zębem. Twardy tor mu raczej pasował i z geometrią jakichś wielkich problemów nie miał. Raz powiózł Warda dość ostro i lekko bezmyślnie (Darcy mu oddał, za co został słusznie wykluczony).

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,868
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,376 w 3,160 postach
    Liga zaczyna byc coraz ciekawsza. ktoś z lubuskiego wypada z p-o? U nas dość słabo Darcy. Za tydzień przy tych startach może być cienko.
    Skąd takie wnioski ? Moim zdaniem i Gorzów i Zielona Góra będa w 1/4
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Morciasz napisał:
    i to bez przekrętów z dziwnym nadawaniem obywatelstwa.
    Zaraz, zaraz ten sam zawodnik (Holta) zdobywał punkty dla Unibaxu z polską licencją w ubiegłym sezonie.
    Wtedy nie uwierało że jeździ jako Polak i nie przeszkadzały "przekręty" z dziwnym nadawaniem obywatelstwa. Teraz temat znowu powraca
    Goebbelsowskie kłamstwa i taka sama perfidia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-07-2012 o 03:06
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Morciasz napisał:
    Zaraz, zaraz ten sam zawodnik (Holta) zdobywał punkty dla Unibaxu z polską licencją w ubiegłym sezonie.
    Wtedy nie uwierało że jeździ jako Polak i nie przeszkadzały "przekręty" z dziwnym nadawaniem obywatelstwa. Teraz temat znowu powraca
    Goebbelsowskie kłamstwa i taka sama perfidia.
    Jakby człowiek był inteligenty albo uczciwy to by poszukał sobie w archiwum, że zawsze krytykowałem
    starty takich cudaków jak Smith i Holta - również w czasie, gdy startowali w barwach toruńskich.
    I zdania nie zmieniłem i zawsze je tak samo wyrażałem. EOT.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jakby człowiek był inteligentny albo zwyczajnie uczciwy to by używał właściwej nazwy klubu.
    Zawsze, a nie jak się podoba włodarzom klubu.
    p.s. I zdania nie zmieniłem i zawsze je tak samo wyrażałem. LOL
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-07-2012 o 12:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •