Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 52

Wątek: XII runda DMP: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (17.00)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    XII runda DMP: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (17.00)

    W niedzielę, tuż po finale DPŚ, we Wrocławiu odbędzie się mecz, który da kilka odpowiedzi odnośnie klasyfikacji generalnej dolnych rejonów E-ligi.
    Sparta wydaje się pewniakiem do zwycięstwa i generalnie innego scenariusza mimo najlepszych chęci nie widzę.

    Pierwszy mecz Włókniarz wygrał 52:26, czyli częstochowianom do bonusa wystarczy wynik 57:33.
    Pytanie tylko co daje Włókniarzowi bonus?
    W obecnej sytuacji raczej nic.

    Jeśli chodzi o składy to we Włókniarzu zabraknie Bjerre, którego zastąpi Harris.
    Osobiście uważam, że Anglik raczej nie osiągnie granicy 5-6 punktów.
    Z polskiego składu seniorskiego pojadą najprawdopodobniej Zengota i Jabłoński.
    Ciekawe czy ten pierwszy znów zaliczy wtopę?

    Mój typ na dziś: 50:40 dla Wrocławia.

    Zapraszam do dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Najważniejsze, żeby wszyscy cało odjechali te zawody.

    ... Pytanie tylko co daje Włókniarzowi bonus? ...
    Smutne jest to, że zwycięstwo też niewiele daje, o ile w pozostałej części sezonu nasi nie zepną pośladów. Terminarz jest taki, że nie bardzo (w obecnej, a nawet optymalnej formie) jest na kim narobić punktów, żeby uciec z miejsc 10,9. Baraże w zasadzie już są faktem, więc "żyletek" nie będzie. Ot, taki mecz przyjaźni.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Zawsze mozna "po torunsku" sprobowac nacisnac na sedziego, aby ten zarzadzil ubijanie toru Moze cos to da, bo na tradycyjnym wroclawskim gnojo-pastiwsku bedzie tylko placz i zgrzytanie zebow.
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie mówcie, że ten mecz nic nie da, bo ewentualny sukces może dać bardzo wiele. Wygrana we Wrocławiu(3 pkt) i wygrana 20 punktami z Wybrzeżem u nas daje nam właściwie pewne 8 miejsce, a przecież przyjedzie jeszcze do nas Leszno na 90% bez Hampela.

    Ale realistycznie patrząc to we Wrocku dostaniemy baty podobne do zeszłorocznych, ale bonus raczej powinniśmy obronić

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Awizowane składy:

    Dospel CKM Włókniarz Częstochowa:
    1. Daniel Nermark
    2. Grzegorz Zengota
    3. Mirosław Jabłoński
    4. Chris Harris
    5. Grigorij Łaguta
    6. Artur Czaja

    Betard Sparta Wrocław:
    9. Sebastian Ułamek
    10. Tai Woffinden
    11. Tomasz Jędrzejak
    12. Jesper B. Monberg
    13. Fredrik Lindgren
    14. Patryk Dolny

    Dla odmiany z juniorem Grisza, a Mirek znów z kim innym w parze, za to prowadzący

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Teraz ma Dymek pole do myslenia co zrobic by w barazach nie jechac ze Sparta tylko z Wybrzezem . Jakby nie patrzac nie ma słabszej druzyny niz nasz Włokniarz.
    Wtopa w niedziele straszna 55-35 /bonusa jak nie obronią na kolejny mecz przyjdzie Dymek z rodzina i sasiadami/ .
    Nie wiem na kogo postawic czy na Zengote czy Szumine obaj są cieńcy . Mysle ze Szombierski powinien jechac hanys to hanys poprostu twardziel.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wczoraj rozegrano w Ostrowie sparing na "torze zblizonym do wroclawskiego", ktory mial pomoc zawodnikom w przygotowaniu sie do niedzielnego meczu. Zęgota zdobyl w nim 11 pkt w 4 startach, Jabol 5+3, a Szumina 4+1. No i w ten sposob do Wroclawia jedzie Jabol oraz... Szumina. Nie powiem, motywy decyzji duetu Drabik & Dymek bardzo mnie ciekawia. Rzucaja kostka? Czy moze ciagna slomki?
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Jak jeden jegomość robił dwucyfrówki w mało znaczących dla Włókniarza zawodach dzień przed ligą to potem w niedzielę woził smród. 2 biegi Szombierskiego nie kwalifikują się nawet do tego, żeby nazwać to daniem mu szansy. Co innego powiedzmy 3 pełne mecze.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Orientuje się ktoś, czy wrocławski klub przestrzega surowo przepisów o wejściu do klatki dla kibiców gości, czy wejdzie się spokojnie przed meczem po dopisaniu do takiej listy, jaka była w tamtym roku?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Wczoraj rozegrano w Ostrowie sparing na "torze zblizonym do wroclawskiego", ktory mial pomoc zawodnikom w przygotowaniu sie do niedzielnego meczu. Zęgota zdobyl w nim 11 pkt w 4 startach, Jabol 5+3, a Szumina 4+1. No i w ten sposob do Wroclawia jedzie Jabol oraz... Szumina. Nie powiem, motywy decyzji duetu Drabik & Dymek bardzo mnie ciekawia. Rzucaja kostka? Czy moze ciagna slomki?

    To jest jakaś parodia! Przecież wyraźnie było mówione że treningi pokażą kto pojedzie do Wrocka i co? Jedzie najsłabszy senior - Szumina, a najlepszy siada na ławę.Szok! Chyba D&D ciągną słomki tak jak Kolega wyżej napisał.Nie bronię Zengoty, bo nie mogę na jego drewniany styl jazdy patrzeć i to że zaje**ł nam kilka meczy kwalifikowało go do odpoczynku od meczy ligowych, tylko jest jedno ale! po co gadka że treningi pokażą kto pojedzie na mecz do Wrocławia?? Poza tym uważam, że mimo wszystko Zengota ma większy potencjał i daje większe nadzieje na zdobycze punktowe na torze we Wrocławiu, gdzie liczy się start, niż Szumina i nie chodzi o sympatie do zawodników tylko o czysto sportowy aspekt sprawy.
    Czym się kierują D&S wybierając Szuminę po treningach w których Szumina był słabszy od Zengoty??
    Bo jeśli tym że trzeba dać szanse Szuminie w meczu ligowym bo Zengota zawodził to masakra!
    Szumina jest obecnie słabszy od słabego Zengoty. Niezrozumiałe dla mnie decyzje kadrowe.O co tu chodzi?
    Presja kibiców żeby dać szanse Szuminie?Jeśli tak to gratulacje! Liczy się dobro drużyny a nie jakieś chaotyczne decyzje.Proszę J.Dymka o wyjaśnienie tej sytuacji.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Niezłe jaja. Zasady nominacji były znane od tygodnia. Ciekawe skąd ta zmiana bo jest ona trochę niezrozumiała.

    Warto podkreślić, że Szumina w tamtym roku na Olimpijskim nie przywiózł żadnego zera evilish:evilish:evilish:

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Coś czuję, że odstawienie Zengoty od tego meczu odbije się wam czkawką. Nie żebym był jakimś wielkim fanem Zengiego, bo mnie on zawsze irytował swoim drewnianym stylem jazdy i cieszę się, że odszedł z ZG, ale gdzie jak gdzie na startowym torze we Wrocławiu mogłby przywieźć kilka cennych punktów.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    nie rozumie dlaczego zniewiesciały zawodnik który nie pokazał dosłownie nic poza meczem ze zgrzeblarką w Czestochowie miałby swoja osoba blokowac szanse Szombierskiemu ??
    Wolę patrzec na hanysa niz na faceta który sprawia wrazenie tylko przez pomyłke siedzacego na motorze.
    Ok , dosc pitolenia . Pora odpalac pojazdy i ruszac do Wrocka nie tylko po bonusa
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    zrozumiesz po tym meczu
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Drabik Dymek i pozostali dziiaj przekonają sie ,że gorycz jest naprawdę gorzka. Brak Zengoty to nie tylko porażka ale i brak bonusa.
    Poza Staleczką ,to właśnie Medalikom kibicuję od lat 80-tych ale dziś jestem za Spartą, właśnie dlatego,że tak potraktowano Grzegorza. Nermark mógł zawalać mecze, Harris także ale nie Zengi. DLACZEGO? I po co był trening w Ostrowie. Trzeba było powiedzieć Zengocie by siedział w domu bo i tak nie pojedzie a nie narażać chłopaka na koszty i robić z niego balona.
    Częstochowscy szowiniści- sami nic w życiu nie osiągneliście a rozliczacie zawodnika, który zgodził się przyjść do waszega bagienka, zaliczył kilba bardzo dobrych meczy(np.w Tarnowie) a gdy ma kłopoty to w zamian dostaje obelgi i inne inwektywy. WSTYD, kibice ze "świętego " miasta.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,787
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta
    Drabik Dymek i pozostali dziiaj przekonają sie ,że gorycz jest naprawdę gorzka. Brak Zengoty to nie tylko porażka ale i brak bonusa.
    Poza Staleczką ,to właśnie Medalikom kibicuję od lat 80-tych ale dziś jestem za Spartą, właśnie dlatego,że tak potraktowano Grzegorza. Nermark mógł zawalać mecze, Harris także ale nie Zengi. DLACZEGO? I po co był trening w Ostrowie. Trzeba było powiedzieć Zengocie by siedział w domu bo i tak nie pojedzie a nie narażać chłopaka na koszty i robić z niego balona.
    Częstochowscy szowiniści- sami nic w życiu nie osiągneliście a rozliczacie zawodnika, który zgodził się przyjść do waszega bagienka, zaliczył kilba bardzo dobrych meczy(np.w Tarnowie) a gdy ma kłopoty to w zamian dostaje obelgi i inne inwektywy. WSTYD, kibice ze "świętego " miasta.

    Sam jestes szowinista.Nie wiesz jak jezdzi w tym sezonie.Objezdza turnieje po całym swiecie,tam robi kompleciki.A pozniej przychodzi niedziela i nie ma sily wsiasc na motor i zrobic 5pkt.i pozniej niewyspany jest
    http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/4...5_35666241.jpg

    a co do tego turnieju to fakt.Nasi managerzy sa niezle ********ni.Zengi robi 11 pkt najwiecej sposrod druzyny.Ale szansy nie dostaje.Byc moze ulegli albo raczej na pewno presji kibicow.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    No to Szumina już można powiedzieć swoje zrobił 2 z bonusem w swoim pierwszym biegu.Czyli wiecej niz ostatnio Zengota.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,787
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Szumina jednak jest niesamowity.Cały sezon nie jezdzi a tu wozi Ułomka i Woffiego... OBy tak dalej

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Eh, przykro się słucha kolejnej porażki. Jesteśmy niewiarygodnie słabi w tym roku. Z pełną świadomością mówię, że w tym roku zasługujemy na spadek w 100%. Nie mamy szkolenia w Częstochowie, juniorzy to padaka - gdziekolwiek by nie jechali. Nie mamy "swoich" w składzie - co roku inny skład, w tym roku dodatkowo pompowany balonik jaka to silna paka... Nie ma na co i na kogo chodzić, nawet ta miłość wielka jakoś teraz po prostu maleje

    Szkoda... po prostu szkoda, takiego potencjału jaki ma Częstochowa - jako miasto, jako wierni kibice.

    Chris Harris - dziękujemy!
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 15-07-2012 o 18:39

  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    veronek, był kiedyś taki czas, że nie narzekałeś?
    narzekasz, narzekasz i jeszcze raz narzekasz.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A jest powód żeby się cieszyć? Jak tak to mi go podaj. Nie jestem kibicem od wczoraj tylko od 1995 roku (wcześniej byłem za mały by cokolwiek rozumieć, chociaż na mecze też chodziłem). Chodzę na praktycznie wszystkie mecze i mam prawo wymagać od drużyny której kibicuje, za którą swego czasu jeździłem po Polsce (jak było więcej czasu) czegoś więcej niż to, czym nas czarują w ostatnim czasie.

    Narzekam bo to co widzę, to co słyszę i to co odczuwam mnie irytuje. Jeśli jesteś zadowolony z tego jak wygląda nasza jazda - to gratuluje Ci ambicji.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,787
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Kolejna porazka.Bonus nic nie daje.Super ze Szumina tak pojechał.Zengota tak by nie pojechal.Tego jestem pewny.Nastepny mecz w Toruniu.Szumina ma teraz gwarancje wyjazdu I ciekawe kto pojedzie Zengi czy Jabol?Oto jest pytanie

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Brawo. Znów ustawili sobie -4 przed nominowanymi. Cymbały.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Kolejna porazka.Bonus nic nie daje.Super ze Szumina tak pojechał.Zengota tak by nie pojechal.Tego jestem pewny.Nastepny mecz w Toruniu.Szumina ma teraz gwarancje wyjazdu I ciekawe kto pojedzie Zengi czy Jabol?Oto jest pytanie
    A w sumie po co nam Dżipi rajder? Niech jedzie cała trójka do końca sezonu. I tak już nic w tym sezonie nie ugramy ponad 9 miejsce, szykujmy się do baraży. Niech jeżdżą Polacy - nas to taniej wyniesie, a i pieniądze w kraju zostaną.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    veronek, a KSM'u wystarczy? Pytam, bo sam nie liczyłem.

  26. Powrót do góry    #26
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A jest powód żeby się cieszyć? Jak tak to mi go podaj. Nie jestem kibicem od wczoraj tylko od 1995 roku (wcześniej byłem za mały by cokolwiek rozumieć, chociaż na mecze też chodziłem). Chodzę na praktycznie wszystkie mecze i mam prawo wymagać od drużyny której kibicuje, za którą swego czasu jeździłem po Polsce (jak było więcej czasu) czegoś więcej niż to, czym nas czarują w ostatnim czasie.

    Narzekam bo to co widzę, to co słyszę i to co odczuwam mnie irytuje. Jeśli jesteś zadowolony z tego jak wygląda nasza jazda - to gratuluje Ci ambicji.
    Jeśli chodzi o wyniki to nie ma się z czego cieszyć. Cieszyć można się z tego, że mamy w składzie Griszę i jeździmy w Ekstralidze mimo, że mieliśmy ogromne problemy.
    Niestety ciągłe narzekanie woła o pomstę do nieba. Skład mamy jaki mamy, a to, że będziemy walczyli o utrzymanie było wiadome od początku sezonu.
    Mecz był do wygrania. Szkoda tej 3 serii, ale pojechaliśmy we Wrocławiu na poziomie Falubazu nie korzystając z rezerw taktycznych, a Ty wyjeżdżasz że zasługujemy na spadek. Spadek równa się z odejściem Griszy, a wtedy już w ogóle nie będziesz miał się z czego cieszyć.

    Wow, sam od 1995r. opuściłem jeden mecz w Częstochowie i właśnie te lata doświadczeń nauczyły mnie, że nie ma co płakać po porażkach. Owszem, nie jestem zadowolony z tego sezonu, głównie z powodu porażki z Rzeszowem i niezbyt ciekawych meczów u nas. Raz jest lepiej raz jest gorzej, ale nigdy nie pomyślałbym, że zasługujemy na spadek.

    Ostatnie zdanie to już w ogóle mistrzostwo. Czy ja jestem zawodnikiem, że gratulujesz mi ambicji?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Ostatnie zdanie to już w ogóle mistrzostwo. Czy ja jestem zawodnikiem, że gratulujesz mi ambicji?
    To kibic nie ma ambicji? Jesteś po części sponsorem klubu, sponsor ma prawo wymagać i ma prawo ambicjonalnie podchodzić do widowiska które opłaca.

    KSM:

    Łaguta 8,95
    Nermark 7,66
    Zengota 4,95
    Jabłoński 5,88
    Szombierski 5,63
    Czaja 2,50

    35,57 - można jechać
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 15-07-2012 o 19:56

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kolejny przegrany mecz "do wygrania". Zgadzam sie ze spoo - przy podwojnej taktycznej Laguta - Nermark w nominowanych mozna bylo powalczyc o choc jeden punkcik wiecej. Wiec albo Grisze poniosla fantazja, albo po raz kolejny nasz duet menedzerski nieco przysnal.

    Wakacje dla Bjerre i Corky'ego - jestem w 100% za. Dosc nianczenia tych zuzlowych niedorozwojow i szukania tlumaczen dla tego, jak olewaja swoje wystepy we Wlokniarzu.
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wytłumacz w jaki sposób Bjerre olewa Włókniarz? Na ilu to treningach się NIE STAWIŁ w przeciwieństwie do Zengoty czy Nermarka(jego rozgrzeszają wyniki)?

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Hehe do wygrania to był dla Wrocławia i Sparta wygrała choć bardzo ospale im szło ale przez większość meczu kontrolowali wynik , cieszcie się że macie bonusa bo w Częstochowie jechało 2 zawodników więc się wam pofarciło

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taa do wygrania mieliscie, każdy miałby do wygrania jakby miał lepszych zawodników w zespole czekamy na Klindta jak po kontuzji wróci do formy to nikt z przyjezdnyc nie pomyśli nawet o wygranej

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Z informacji, które posiadam powrót Klindta w tym sezonie graniczy z science-fiction...

    Panowie opiszcie jak wizualnie wyglądał Szumina?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2010
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Panowie opiszcie jak wizualnie wyglądał Szumina?
    Jak na zawodnika drugiej linii wyglądał bardzo dobrze, o wiele lepiej niż na przykład Jabłoński, który sprawiał wrażenie jakby dość mocno walczył w motorem. W pierwszym swoim wyścigu Rafał bardzo ładnie wykorzystał blok Nermarka na Ułamku i Woffindenie przy kredzie, dzięki czemu idąc szerzej wyprzedził ich obu mimo przegranego startu (nie obyło się bez pozdrowień dla kibiców ). Ze startu najlepiej ruszył w wyścigu 11., w 14. z kolei dość spokojnie przywiózł 2 punkty, może także dzięki temu że Fredka dość długo męczył się z Harrisem. Pozostałych startów nie zapamiętałem.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Z informacji, które posiadam powrót Klindta w tym sezonie graniczy z science-fiction...
    Za dwa tygodnie ma się pojawić na treningach we Wrocławiu. Kiepskie źródło masz
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    To jest jakaś parodia! Przecież wyraźnie było mówione że treningi pokażą kto pojedzie do Wrocka i co? Jedzie najsłabszy senior - Szumina, a najlepszy siada na ławę.Szok! Chyba D&D ciągną słomki tak jak Kolega wyżej napisał.Nie bronię Zengoty, bo nie mogę na jego drewniany styl jazdy patrzeć i to że zaje**ł nam kilka meczy kwalifikowało go do odpoczynku od meczy ligowych, tylko jest jedno ale! po co gadka że treningi pokażą kto pojedzie na mecz do Wrocławia?? Poza tym uważam, że mimo wszystko Zengota ma większy potencjał i daje większe nadzieje na zdobycze punktowe na torze we Wrocławiu, gdzie liczy się start, niż Szumina i nie chodzi o sympatie do zawodników tylko o czysto sportowy aspekt sprawy.
    Czym się kierują D&S wybierając Szuminę po treningach w których Szumina był słabszy od Zengoty??
    Bo jeśli tym że trzeba dać szanse Szuminie w meczu ligowym bo Zengota zawodził to masakra!
    Szumina jest obecnie słabszy od słabego Zengoty. Niezrozumiałe dla mnie decyzje kadrowe.O co tu chodzi?
    Presja kibiców żeby dać szanse Szuminie?Jeśli tak to gratulacje! Liczy się dobro drużyny a nie jakieś chaotyczne decyzje.Proszę J.Dymka o wyjaśnienie tej sytuacji.
    Pozdrawiam

    Upss Szumina przepraszam, że nie wierzyłem chłopie w Ciebie Obyś do końca sezonu jechał w składzie i uratował nam ekstraligę.J.Dymek już nic nie musi wyjaśniać - wynik Szuminy wszystko wyjaśnił Szkoda tylko że znowu w dupę dostaliśmyJesteśmy w wyjątkowo ciężkiej sytuacji i zmierzamy prosto do play-out z Wybrzeżem.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Nie ma sie czym podniecac . Jest bez róznicy czy zajmiemy ostatnie czy przed ostatnie miejsce , w barazach trzeba bedzie ograc rywala . dzis mecz pokazał ze Sparta jest cieńka ,zobaczymy co zademonstruje Lotos w Czestochowie wtedy wielki strateg Dymek bedzie miał pole do popisu. Szombierski pokazał wiecej niz mógł tam pokazac zniewiesciały Zengota ,coz z tego skoro Jabłonski przycieniował nie wspominajac juz o Harise
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Za SF:

    Przed samym spotkaniem doszło do dość niecodziennej sytuacji. Niektórzy kibice wychodzili zdziwieni, kiedy oznajmiono im, że bilety w kasach się skończyły. Warto przy tym dodać, że na samym stadionie wcale nie było tłumów. Ostatecznie rozwiązano problem, wpuszczając część fanów za darmo.
    To chyba Ogor zgarnia ostatnio tak duza punktowke, ze Klocowej nie stac nawet na wydrukowanie 4 tys. biletow (przy najbardziej optymistycznym zalozeniu)?
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Jestem jak najbardziej za jazdą bez naszych jeźdźców z GP w najbliższych kolejkach. I tak musimy się szykować na baraże.
    Może Bjerre na końcówkę sezonu wróci do jako-takiej formy, wtedy może dostać szansę, bo w Harrisa, a raczej jego mechaników, już nie wierzę. Mam wrażenie, że Angol jest pod względem sprzętowym najgorszym zawodnikiem ekstraligi.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No niestety zarząd nie ogarnia tak banalnych spraw jak sprzedaż biletów :/ kibice chyba nie będą wpuszczani na stadion chociaż chcą przyjśc mimo tej całej lipnej organizacji czyli potęcjał jakiś jest nawet duży bym powiedział ale co zrobić kiedy do chodzi do takich sytuacji .. smutne to i tyle .. ale fajnie że zawodnicy nie zeszli do poziomu zarządu i dają rade dla nich warto przychodzić mimo problemów jakich nasz zarząd robi nie wiem co za tydzień może będą już bilety

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_CKM Zobacz posta
    Może Bjerre na końcówkę sezonu wróci do jako-takiej formy, wtedy może dostać szansę, bo w Harrisa, a raczej jego mechaników, już nie wierzę.
    Jak teraz nie pojeździ to w końcówce sezonu będzie miał idealny czas na zbijanie średniej. Bjerre ma jeździć, najlepiej jako uzupełnienie pary. Mimo mizerii jak na GP jeźdźca, jest mniej nieprzewidywalny niż Zengota i Jabłoński. Te 6-8 punktów zazwyczaj przywozi.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No, wyjasnilo sie, jak Dymek ustala sklad:

    W czternastej gonitwie na torze ujrzeliśmy Chrisa Harrisa. Czy Dymek nie rozważał wystawienia w tej gonitwie Mirosława Jabłońskiego, który w tym spotkaniu jechał na podobnym poziomie, co Brytyjczyk? - To był malutki dylemat. Można powiedzieć, że przed nominowanymi było losowanie. Jechali na podobnym poziomie, ale stanęło w końcu na tym, że pojechał Klopsik, ale Klopsik przywiózł kolejne zero.
    Czyli mialem racje
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    zrozumiesz po tym meczu
    Zrozumiałem, Zengota będzie miał wczesniej wakacje

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez spoo Zobacz posta
    Jak teraz nie pojeździ to w końcówce sezonu będzie miał idealny czas na zbijanie średniej.
    Jakie zbijanie jakiej średniej?
    Przecież na chwilę obecną to on ma KSM na poziomie Ryana Fishera.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Zawsze można mieć mniejszy np taki jak Zengota teraz.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    No niestety zarząd nie ogarnia tak banalnych spraw jak sprzedaż biletów :/ kibice chyba nie będą wpuszczani na stadion chociaż chcą przyjśc mimo tej całej lipnej organizacji czyli potęcjał jakiś jest nawet duży bym powiedział ale co zrobić kiedy do chodzi do takich sytuacji .. smutne to i tyle .. ale fajnie że zawodnicy nie zeszli do poziomu zarządu i dają rade dla nich warto przychodzić mimo problemów jakich nasz zarząd robi nie wiem co za tydzień może będą już bilety

    Hmm, a może klocowa doszła do wniosku, że jej więcej kibiców nie potrzeba. No przeciez uchwalili ten swój regulamin finansowy i 3 bańki jej starczą

    A tak swoją drogą to juz drugi mecz gdzie kibice mają problemu z kupnem biletów, śmieszne to jest w kontekście potyskiwań prezesów na spadek frekwencji
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •