Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 244

Wątek: 12 runda Ekstraligii: Unia Leszno - Stal Gorzów 15.07.2012 r.

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Będzie mi żal, gdy Tomusia G. wywalą w końcu Gorzowianie na emeryturę. ..

    Co by nie mówić, obecność pana Macham-Rączkami-bo-Nawet-Juniorzy -Mnie-Wyprzedają osłabia jego drużynę. Co może sobie pomyśleć taki Zmarzlik dla przykładu (robiący całkiem dobry wynik- brawo dla tego pana!) , gdy kapitan jego drużyny co roku odwala smutną szopkę w Lesznie? Przecież to demobilizuje zaspół.

    Gorzowa w Lesznie to można się bać najwcześniej wtedy, gdy przyjedzie bez Tomeczka..

    Unia brawo za walkę!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 15-07-2012 o 22:26

  2. Powrót do góry    #92
    Początkujący Awatar kssg_47
    Dołączył
    23-06-2012
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety znowu porażka...

    Gollob i pozostała część zespołu która jechała źle była cieniem dla samych siebie
    Ave! Ave Staleczka!

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Bedzie mi zal, gdy Tomusia G. wywala w końcu Gorzowianna emeryturę. Co by nie mówić, obecnosc pana Macham-Rączkami-bo-Nawet-Juniorzy -Mnie-Wyprzedają osłabia jego drużynę. Co może pomyśleć taki Zarzlik dla przykładu (robiący całkiem dobry wynik) , gdy kapitan jego drużyny co roku odwala smutną szopkę w Lesznie? Przecież to demobilizuje zaspół.

    Gorzowa w Lesznie to można się bać najwcześniej wtedy, gdy przyjedzie bez Tomeczka..

    Unia brawo za walkę!
    Mnie się marzy emerytura Golloba w Bydzi. By także w Gorzowie na niego gwizdali.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jeszcze zapomnialem napisac o jednym z moich ulubiencow Kasprzak SUPER STAR

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z uwagi na dużą swobodę pewnych zespołów na wyjazdach (szczególnie czytaj płaczki T.) moja propozycja do nowego regulaminu jest taka:

    - drużyna przyjezdna może wnieść zastrzeżenia co do toru. Jeśli jednak są bezzasadne automatycznie kara finansowa np. 50 000 zł za przedłużanie meczu, pajacowanie wkur... sędziego i ludzi na stadionie.
    Ostatnio edytowane przez bestseller ; 15-07-2012 o 22:35

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez CroCop Zobacz posta
    Na pana z twojego avatara o głosie pedzia gwiżdżą w całej Polsce , więc w ogóle nie powinieneś na ten temat się udzielać .
    A ja nie mówiłem że nie gwiżdżą. I nie sądzę też żeby to było jego głosem powodowane. Bo w klubach których kibice gwiżdżą też bywają zawodnicy o podobnym głosie.

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez CroCop Zobacz posta
    Na pana z twojego avatara o głosie pedzia gwiżdżą w całej Polsce , więc w ogóle nie powinieneś na ten temat się udzielać .
    Szkoda, że na forum nie opcji głosowej, może słysząc ciebie dowiedziałbym się jaki to jest głos pedzia.

    A co do Kasprzaka to on coś chyba obiecywał Komarowi przed sezonem, że niby to określoną liczbę punktów zdobędzie i godnie zastąpi Pedersena... hmm
    W kwestii toru to jedno mi się nie zgadza. Juz pomijam ocenę Palucha przed zawodami . Ale główny prowodyr zamieszania w wywiadzie dla TV stwierdził, że sędzia nakazał 0,5 h równanie toru. I całe szczeście, że nie zdażyłem odejść od odbiornika, bo po 2-3 min od w/w wywiadu, zawodnicy wyjechali na tor. Czyli może to pan Bidon vchciał tej 0,5 h przerwy a nie sędzia???
    Ostatnio edytowane przez irish82 ; 15-07-2012 o 22:39

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    - drużyna przyjezdna może wnieść zastrzeżenia co do toru. Jeśli jednak są bezzasadne automatycznie kara finansowa np. 50 000 zł za przedłużanie meczu, pajacowanie wkur... sędziego i ludzi na stadionie.
    Jakby byly bezzasadne to by sedzia nie reagowal, jak widac wg sedziego ubijanie to byl dobry pomysl.
    Moze inaczej z tym regulaminem. Za kazda decyzje sedziego, ktora sie miejscowym kibicom nie podoba kara 10 tysiecy z keiszeni arbitra? Oczywiscie tylko w Lesznie. Zeby nie wk... ludzi na stadionie

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wróciłem właśnie z meczu ... Super Tor super emocje brawo chłopaki , na trybunach ekstra atmosfera , niepotrzebne przyśpiewki w kierunku Golloba , trzeba wspierać swoich i zlewać na gości , Wrócił stary dobry Bally , Piotrek wraca do formy sprzed roku , Przemkiem miotało strasznie Jura i Toffek standart na smoku to samo Batch Kamil Mega zaskoczenie

    Z Gorzowa Brawo Puk i Bartek jechali aż miło (niepotrzebne pretensje Tobiasza , to jest Żużel nie bierki) Mistrza Świata i Kapitana naszej kadry przemilcze dla jego dobra.


    Oby wiecej takich widowisk na smoku , emocje do ostatich metrów oto chodzi w tym sporcie !!!


    hej hej unia mistrz !!!


    pozdrawiam żużlową brać ... a za 2 tygodnie na szlake przyjeżdza Tauron , może by tu jakąś niespodzianke ??? pozdro
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez CroCop Zobacz posta
    Na pana z twojego avatara o głosie pedzia gwiżdżą w całej Polsce , więc w ogóle nie powinieneś na ten temat się udzielać .
    te, baryton, ale błyszczysz!
    już czwarty post na SB i czwarta perełka..

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Gollob wydzwania do sędziego i narzeka na tor, a Piszczałka po meczu w Radiu Elka mówi że tor był równy dla każdego i można było jechać.
    Kto tu jest kłamcą i dlaczego IMŚ oraz kapitan reprezentacji Polski na DPŚ??
    Jak można na poważnie brać człowieka, który zamiast skupiać się na jeździe niemal w każdym biegu macha do sędziego.

    Dobrze chociaż że na klubowym forum Stali chłopaki nie dają się tak prymitywnie wodzić za nos i wiedza już kogo za rok w Stali nie będzie
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 15-07-2012 o 22:38

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jakby byly bezzasadne to by sedzia nie reagowal, jak widac wg sedziego ubijanie to byl dobry pomysl.
    Moze inaczej z tym regulaminem. Za kazda decyzje sedziego, ktora sie miejscowym kibicom nie podoba kara 10 tysiecy z keiszeni arbitra? Oczywiscie tylko w Lesznie. Zeby nie wk... ludzi na stadionie
    Tylko że było "sędzia kazał dodatkowo równać na prośbę drużyny gości" a Bidon próbował to przekłuć na "sędzia zarządził pół godziny przerwy bo tor jest tragiczny"

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez CroCop Zobacz posta
    Oglądanie meczów z Leszna to straszna katorga . Ktoś powinien raz na zawsze zrobić z tym rolniczym klubikiem porządek
    Klubikiem???? Chłopcze mówisz o najbardziej utytułowanym klubie w tym kraju.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Panowie byłem na stadionie wiec nie wiem co mówili w TV...

    Ale skoro przed meczem ani sędzia ani Paluch nie mieli zastrzeżeń to w czym problem? (żadnych prac przed meczem nie było)

    Sędzia w trakcie meczu pozwalał na wyjazd polewaczki w każdej przerwie, wszyscy zawodnicy jechali na pełen gaz poza jednym TOMASZEM GOLLOBEM który w każdym biegu i po żenująco wymachiwał do wieżyczki sędziowskiej aż po 10 biegu się doprosił jakiejś kosmetyki.

    Nikt poza GOLLOBEM cyrków nie odstawiał... Tor nie był idealnie równy i wiadomo, ale bez jaj idealnego nie ma nigdzie a koleine to nawet w Toruniu na łukach mają... Trzeba tez wziaść poprawkę na to że w tygodniu padało praktycznie w każdy dzień i to nie mało, a dziś też dwukrotnie krótko ale intensywnie...

    Gdyby Gorzów miał problemy od początku ale ***** PROBLEM MIAŁ TYLKO GOLLOB I TO DLATEGO ZE MU NIE SZŁO!

    Dobrze że POLSKA nie weszła do finału DPŚ bo Gollob chyba by wczoraj na tor w ogóle NIE WYJECHAŁ!

    EDIT/

    Sytuacji Musielak-Zmarzlik- według mnie zachowanie Tobiasza zupełnie nie potrzebne! Bartek jechał twardo i ostro ale fair.
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 15-07-2012 o 22:42
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jakby byly bezzasadne to by sedzia nie reagowal, jak widac wg sedziego ubijanie to byl dobry pomysl.
    Moze inaczej z tym regulaminem. Za kazda decyzje sedziego, ktora sie miejscowym kibicom nie podoba kara 10 tysiecy z keiszeni arbitra? Oczywiscie tylko w Lesznie. Zeby nie wk... ludzi na stadionie
    Nie twierdzę że to był zły pomysł. Sędzia decyduje bo przecież pogoda, warunki torowe itp. są zmienne. Niemniej dzisiaj widzieliśmy żenujące scenki i szukanie dziury w całym.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak a to ,ze mu podbilo kolo na koleinie to Mario nie zauwazyles.
    W powtorce i zwolnionym tempie idealnie bylo widac jak jest tor przygotowany i jak ich wszystkich podbijalo.
    Mniejsza z tym,lepszy taki tor niz sciezki mniej i bardziej przyczepne.
    Zwyciestwo Unii w pelni zasluzone.
    Tylko co z tymi jadrami Przemka?Poobijal sobie chlopak i moze byc problem,bo z Byka zostanie Wol.

    Ogarnij... Przemek często wywraca się nie atakowany przez nikogo. Weź za przykład ligę juniorów w Toruniu albo MDMP w ZG...

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Noski, mylisz się.
    Jakbyśmy weszli do finałów to Gollob siedziałby cicho i nic nie gadał. Zauważ że w przypadku turniejów GP jakoś nie ma w zwyczaju gestykulować jak tor mu nie pasuje. Tam jest nikim, a na naszym podwórku czuje się królem i to go upoważnia do takich reakcji.
    Moim zdaniem królem to on był, ale od jakiegoś czasu, zwłaszcza w polskiej lidze bliżej mu do błazna.

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Dobrze że POLSKA nie weszła do finału DPŚ bo Gollob chyba by wczoraj na tor w ogóle NIE WYJECHAŁ!
    Dokładnie w ten sam sposób pomyślałem oglądając finał DPŚ. Kiedyś potrafił jechać nawet na gównie. A dziś troche popada przed zawodami i mistrza już nie ma. Wg mnie coraz więcej kalkuluje.

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Noski, mylisz się.
    Jakbyśmy weszli do finałów to Gollob siedziałby cicho i nic nie gadał. Zauważ że w przypadku turniejów GP jakoś nie ma w zwyczaju gestykulować jak tor mu nie pasuje. Tam jest nikim, a na naszym podwórku czuje się królem i to go upoważnia do takich reakcji.
    Moim zdaniem królem to on był, ale od jakiegoś czasu, zwłaszcza w polskiej lidze bliżej mu do błazna.
    Bo tam ma wpisane w kontrakcie "za opinie krytyczne w stosunku do organizacji zawodów, stanu toru, decyzji sędziego tyle i tyle bugsów kary"

    Zauważyliście że w tym sezonie bo wysypie kar za "opinie krytyczne w stosunku do decyzji sędziego" (nawet spokojny Kołodziej dostał) skończyło się łażenie i płakanie do słuchawki sędziemu - nie ma nic. Ale nikt nie broni pluć na gospodarzy za stan toru.

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Czytam te komentarze i jestem poprostu w szoku !!! Tor extra emocje w każdym biegu do ostatnich metrów i jeszcze lamęty ??? Przecież ta słynna dziura na 2 łuku jest już od lat 90 , poprostu gdy robiliśmy kope nie była ona odczuwalna.


    I Dlaczego mnie nie dziwi że najbardziej lamętują panny Toruńskie ??? Bo spadek na 5 miejsce

    http://www.forum.stalgorzow.pl/viewtopic.php?t=1211


    haha proponuje poczytać , poprostu mistrzowie
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez deputamadre Zobacz posta
    BĘDĄ KARY, ŻE HEJ! Zobaczycie...
    Chrześniak Kowalskiego... zadzwon na prokurature i sie poskarż

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Przecież ta słynna dziura na 2 łuku jest już od lat 90
    No ładnie jednej dziury nie jesteście w stanie od lat 90 załatać Grubo

    W Gorzowie nie ma co się łamać tylko czekać na półfinał z Falubazem zrobić mocno przyczepny tor z paroma dziurkami i czekać jak ich opinie na temat bezpieczeństwa i lamentowania zmienią się o 180 stopni Już nie mogę się doczekać Protasiewicza, Holty, Davidsona i ulubionego Strzelca na takiej nawierzchni i głębokiej analizy cwaniaków którzy widzą niebezpieczny tor gdy jest im to na rękę.

    Jeśli chodzi o sam mecz to Leszno pokazało co to jest drużyna, jazda parą i zaangażowanie. Gollob i Zagar pojechali taką ch....ę, że tylko masa wulgaryzmów mogła by ją dostatecznie zcharakteryzować. MJJ odpuszczam bo chłopak zapowiadał wczoraj grubą imprezę i widać, że za kołnierz nie wylewał. Zresztą w tym sezonie robi 150% tego co się od niego oczekuje.

    Leszno to kapitalna ekipa jeśli chodzi o zawodników. Kibicuję wam zaraz po drużynie Stali. Tor to jednak inna kwestia i moje odczucia są również inne, ale możecie robić co chcecie, oby tylko ród Pawlickich przetrwał po tym obijaniu "jąder"
    Ostatnio edytowane przez libky ; 15-07-2012 o 23:12

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    No ładnie jednej dziury nie jesteście w stanie od lat 90 załatać Grubo

    W Gorzowie nie ma co się łamać tylko czekać na półfinał z Falubazem zrobić mocno przyczepny tor z paroma dziurkami i czekać jak ich opinie na temat bezpieczeństwa i lamentowania zmienią się o 180 stopni Już nie mogę się doczekać Protasiewicza, Holty, Davidsona i ulubinego Strzelca na takiej nawierzchni i głębokiej analizy cwaniaków którzy widzą niebezpieczny tor gdy jest im to na rękę.
    Jak zwykle...zamiast pogratulowac druzynie z Leszna to....ale Falubaz, czekam jak Falubaz, ciekawe jakby Falubaz...takie typowo zawarcianskie

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Unia Leszno - Stal Gorzow 51-39

    BEZ HAMPELA!!!

    dziekuje dobranoc piszcie se co chcecie

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Co tu dużo pisać... Wszyscy widzieli jak Gollob wyjechał do Palucha z pretensjami i za chwilę jeden pionek z drugim pionkiem zwanym Orłem wykonywali rozkazy PANA Tomka lecąc z pretensjami do sędziego. Jak by nie patrzeć to mamy w klubie falę jak w wojsku. Komar generał, pułkownik Gollob a reszta szeregowi.

    pozwoliłem zacytować sobie wypowiedź jednego kibica z forum Stali;
    bardzo obrazowo i bardzo trafnie powiedziane

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    t_zg

    Przejrzyj człowieku wątek zanim coś napiszesz i zobacz do czego się odnosiłem. Może wtedy zauważysz zgraję kibiców z Twojego miasta która w "typowy" dla siebie sposób poprawia mi humor po dzisiejszym meczu. Dobrze, że jesteście

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Przestańcie już nawijać o tej nawierzchni. Dla mnie to nie jest normalne aby 17 latek (Zmarzlik) zapierd....alał po tym torze aż miło a mistrz świata zamykał manetę. Nawet w TV było to widać. I też nie do końca chce mi się wierzyć, ze Gollob nie potrafi jechać po takim torze. Przecież po wygranym starcie, juniorzy z Leszna objeżdżali go jak chcieli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Gratulacje dla RKS Unia, minuch dla Tomka, plus dla Zmarzlika i Pawlickiego.

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no ale to nic odkrywczego. gollob rzadzil wszedzie gdzie jezdzil. A teraz jak mu dzialacze chca skubnac z tych ostatnich lat gdzie sie moze na powaznie dorobic - to on bedzie odwala takie a nie inne cyrki. Niech sie prezesina Stali martwi co dalej, a Dworakowski dalej siwieje gdy kolejny raz TV transmituje wyscigi traktorow na cala Polske.
    Dziwilsimy sie dlaczego zuzlowcy nic nie robia w sprawie wlansych zarobkow... moze wlasnie Gollob juz dziala?

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez nightwolf Zobacz posta
    Gratulacje dla RKS Unia, minuch dla Tomka, plus dla Zmarzlika i Pawlickiego.
    znowu gollob nie daje rady z młokosami. wtf? nawet zmarzlik go zawstydził który na smoku wręcz fruwał aż miło...

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Tor nie był idealny, ale nie opowiadajcie że był taki tragiczny. Byłem na meczu i zauważyliśmy z bracholem że riderzy podskakują w drugim łuku. No ale na litość boską tak jest na 90 % torów (nie tylko polskich). Zawody super (nie jestem obiektywny). Protesty Golloba żenujące. Nasza młodzież pojechała fantastycznie (łącznie ze Zmarzlikiem - ma na myśli polskich juniorów ogólnie). Na stadionie miałem trochę pretensji do Bartka Z., ale po ochłonięciu stwierdzam że.. no cóż głosik ma słaby, ale pojechał ostro i fair (1 sytuacja z Tofeekiem to przypadek), to jest żużel i bez takiej jazdy nie byłoby emocji. Przyszłość przed nim. Zastanawia mnie tylko dlaczego na tym forum zdecydowana większość Gorzowiaków zwala winę na tor, a na swoim własnym forum już potrafią trzeźwo ocenić dzisiejszy mecz. Jestem dumny z mojej drużyny i choć zakładałem dzisiaj porażkę, to jeśli będą w każdym meczu zostawiali tyle serca na torze co dziś, to wybaczę im wszystko. FORZA UNIA. ... I gdyby jeszcze ten Przemek nie obijał sobie "nabiału" tak często, to byłoby w ogóle super. Dzięki za dzisiejsze zwycięstwo - jeszcze nie wszystko stracone (play off). Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kasyx ; 15-07-2012 o 23:41

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A tak w ogóle:

    Ile to już razy w poprzednich latach czytałem z kim i ile to nie przegramy, że spadniemy, że wakacje w sierpniu, bla bla bla.... A potem przepraszam że nie wierzyłem itp, itd
    Więc poczekam do Niedzieli na wasze "odkupienie win"

    47:43
    Chłopaki jesteście?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tor jak tor.Jaj już sobie nie róbcie.Jesteście z Unibaxu(*****ista nazwa!), czy co?
    Leszczynianie przede wszystkim wygrywali starty.Zdecydowanie.Stal spotkanie przegrała w tym elemencie,a na krytykowanym torze wiele razy zdobywali pozycje.
    Więc tak źle nie było.Zresztą każdy widział 17 letniego Zmarzlika co wyrabiał,o juniorach gospodarzy nie wspomnę.
    Tomkowi w pierwszym wyścigu odebrali chęć do jazdy,i wraca temat toru.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    SUPER ZAWODY NA SMOKU KTO NIE BYŁ JEGO STRATA. Super że mecze Z Tarnowem i Zieloną nie lecą w tv bo może przyjdą na stadion kibice sukcesu.
    Ogólnie wszyscy na plus z małym wyjątkiem(Troy z każdym kolejnym kołkiem słabnie w oczach, widoczny brak kondycji, natomiast Przemek miał dzisiaj pecha)
    Jeszcze nie wszystko stracone, ale cieszy to jak młodziez **********!!! I na koniec bezcenne usłyszec jak po 14 biegu cały stadion skandował GDZIE JEST GOLLOB!!!

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    i tekst roku Bidona w wywiadzie dla TV po 10 biegu: "poprosiłem o równanie, bo chłopaki sobie nie dają rady" ....mistrzuniowi brak jaj by powiedzieć, że to on daje d....y...i zwala wszystko na resztę drużyny...dobrze powiedział Piszczałka w wywiadzie dla Elki, że tor był równy dla wszystkich i trzeba było trzymać gaz...

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Co do Upadku Przemka Pawlickiego. Mecz bez gleby, byłby stracony. Przecież ostatnio w Toruniu na lidze juniorów (na najlepszym torze pod słońcem haha) zaliczył glebę, jadąc na pierwszej pozycji przez nikogo nie atakowany. Dzięki temu upadkowi bydgoszczanie wygrali ten turniej. To taki szczegół, jego upadki już w ogólę mnie nie dziwią

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Zajefajne zawody - tylko jak zwykle dzięki wielkiemu mistrzowi przedłużone o pół godziny.. Dziury jeśli jakiekolwiek były to przez ubijanie przez cały tydzień, było twardo, gdyby nie dzisiejsze dwie krótkie ulewy byłoby mega twardo.

    PS.J-rules - od dawna piejesz do Leszna, boli coś?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mildura juz sie Ciebie pytalem w jendym watku o co Ci chodzi, zamilkles a teraz znowu Ci cos nie pasuje. Wiec ja zapytam: Co Ciebie konkretnie zabolalo?

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mildura juz sie Ciebie pytalem w jendym watku o co Ci chodzi, zamilkles a teraz znowu Ci cos nie pasuje. Wiec ja zapytam: Co Ciebie konkretnie zabolalo?
    Jakaś tak głęboka sympatia bije z każdego Twojego postu o Lesznie, że już mnie to nie dziwi - zawsze jak jest okazja dowalić, to czy słusznie czy nie przyłączasz się do chórku. Tak sobie tylko głośno myślę, bo dzisiaj wyścigi traktorów na życzenie Golloba który od dawna z wzajemnością czuje miętę do Unii
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 16-07-2012 o 00:08
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No to nie wiedzialem zes pan taki wrazliwiutki. Ja za wyjatkiem Baliny to czuje duzo sympatii do waszych zawodnikow, jedynie ten tor mi sie okropnie nie podoba, Dzis sie tak zachwycacie ile to walki nie bylo a ja tam widzialem jedna sciezke i jesli ktos z niej wypadl (przez koleinki i dziurki) to zostawal wyprzedzany.
    I troche to kiepsko wygladalo w TV, zawodnicy podskakuja, sedzia kaze ubijac, pustawe trybuny.
    Ale ja od Ciebie obiektywizmu nie oczekuje. Tylko ze sami dajecie (w domysle wasi klubowi wlodarze) pretekst aby inny mogli lapkami machac a sedzia sie z nimi zgadza.
    Mi wynik tego meczu bez kitu zwisa i powiewa, ale widowisko lubie obejrzec, a tutaj jakos mi sie nie podobalo.

    Wyjasnione?

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Absolutnie j-rules, absolutnie. Ja po meczu na stadionie jestem kontent, a na Twoje obiektywne opinie o wszystkim co Leszczyńskie nie bardzo liczę Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 16-07-2012 o 00:20
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A zeby nie bylo szefie - dyspozycja Golloba jestem wrecz zazenowany, bo wyadalo sie na SWc ze chlop zdecydowanie wraca do gry.
    Ale to jego zachowanie to nic nowego dla mnie, jezdzil w Tarnowie przez 4 lata. Kiedys Golloba sie kontraktowalo w pakiecie z bratem a dzis w pakiecie z narzekaniem na tor.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    darżynkiewicz dziwił się dlaczego gwizdano na tomka w lesznie.

    ZAPOMNIAŁ ŻE "OKRADŁ" NAS Z MAZURKA PODCZAS GRAND PRIX W LESZNIE!
    TEGO MU LESZNO NIE ZAPOMNI!


    Co do toru. Ani Zmarzlik ani Iversen nie narzekali. Bartek po zawodach powiedział, że tor był równy dla wszystkich! Wielu zapomniało, że cały tydzień padało w Lesznie.

    W Malili po deszczu,zbronowali,ubili i dosypali kilka ton i wszyscy jechali bez gadania, ale w finale SWC Golloba nie było.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 16-07-2012 o 01:02

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    darżynkiewicz dziwił się dlaczego gwizdano na tomka w lesznie.

    ZAPOMNIAŁ ŻE OKRADŁ NAS Z MAZURKA PODCZAS GRAND PRIX W LESZNIE! TEGO MU LESZNO NIE ZAPOMNI!
    No i jak tu z was nie kpic, jak brac was na powaznie? No nie ma jak

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Obstawiałem wygraną Stali. I co? Pomyliłem się i wcale nie jest mi przykro...
    Też nie rozumiem, dlaczego gwizdali dzisiaj na Golloba - przecież to był nasz ósmy zawodnik !!!

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •