Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 101 z 101

Wątek: XI runda DMP: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #91
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    Nie bede wyliczał bo zaraz napiszesz ze wszedlbys i do klatki z tygrysem. Taa wasz wyjazd nie byl zorganizowany, przypadkowo wszyscy ubrali się w jednakowe kolory i usiedli na jednym sektorze
    Przeczytaj w regulaminie co to znaczy wyjazd zorganizowany.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jestes taki regulaminowy to powinienes siedziec na sektorze dla kibicow przyjezdnych specjalnie do tego przystosowanym, a skoro macie zakaz to powinna pozostac relacja radiowa

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie nie karmcie trolla. Powiedział co wiedział, nie ma sensu z nim polemizować.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,924
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    Jak jestes taki regulaminowy to powinienes siedziec na sektorze dla kibicow przyjezdnych specjalnie do tego przystosowanym, a skoro macie zakaz to powinna pozostac relacja radiowa
    Kto Ci misiu tych głupot naopowiadał, że mam obowiązek siedzieć w sektorze dla kibiców przyjezdnych ? Kto Ci misiu powiedział, że ja mam zakaz stadionowy ? Nie zabieraj głosu w tematach Ci obcych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa jestem trollem bo śmialem skrytykowac krytykowanie Wielkiego Falubazu Skrytykowaliscie wszystko co sie dalo, nawet tor tego dnia rowny jak niemiecka autostrada. Fanatycy Spod Wieży nawet jak stoja to tego nie robia na miejscach siedzacych bo potem nikt nie chce wracac do domu w ufajdurzonych spodniach no ale co miasto to kultura Mariusz napisal ze nie dostal zakazu, to pytam jeszcze raz czemu nie siedziales na sektorze goscinnym? Pewnie ze w/g prawa nie byliscie grupa zorganizowana ale nie wmowicie mi ze nie ominęliście go wszystkimi mozliwymi objazdami To tak jakby zakaz spozywania alkoholu omijac poprzez picie browara w foliowym worku i jeszcze gadac ze przeciez tak mogę i nikt mi nie zabroni
    Lubię krytykę ale racjonalną i w 2 strony a nie przejechać po gospodarzach walcem a u siebie nie dostrzegać haniebnych zachowan (np. wchodzenie na stadion bez biletu).
    Ostatnio edytowane przez tairaterkes ; 08-07-2012 o 10:56

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Słuchaj, sekretariat (czy tam tairaterkes jak się piszesz), i wytłumacz wszystkim, jak to jest, że:
    - bilety we Wrocławiu są nie tylko drukowane na KONKRETNE spotkanie lecz także "ślepe", na cały sezon (są one w dniu meczu stemplowane bieżącym datownikiem);
    - mimo powyższego - tych biletów zabrakło na sektory 22-23

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Alter

    Bilety nazwijmy je rezerwowymi funkcjonują praktycznie w każdym klubie.
    W Zielonej tez dostalem kiedys taki bilet.
    Co do sytuacji z brakiem biletów to podejrzewam, że działacze klubu zgłosili taką, a nie inną liczbę kibiców przyjezdnych
    i taką właśnie sprzedali pulę biletów. (może na taką dostali w UM zgodę/opinię od policji, straży, pogotowia czy nawet sanepidu)
    Teraz tam pewnie każdemu patrzą na ręce. Oczywiście są to moje luźne dywagacje.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-07-2012 o 22:24
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Na inne sektory biletów nie zabrakło.
    I to mimo faktu, że na sektorach 16-17-18 bylo więcej ludzi, niz na 22-23

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tak jak napisałem, taka była prawdopodobnie zgłoszona dopuszczalna liczba kibiców w tych sektorach.
    Firma która chroniła imprezę w imieniu działaczy/organizatora zgłosiła takie liczby i stąd to nieporozumienie.
    Niewątpliwie ktoś popełnił błąd i rzecznik klubu lub osoba za to odpowiedzialna powinna wyjaśnić sytuację.
    Nie sądzę, aby ktoś świadomie robił Wam na złość.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-07-2012 o 23:00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Nie zrozumiałeś mnie...

    Bilety na sektory 22-23 chcieli zakupić też wrocławianie, których odsyłano od jednej kasy do drugiej i wszędzie był jeden tekst: skończyły się. Pewnie kibice mają ulubione miejsca a tu ZONK! Co ciekawe, to są dwa najdroższe sektory (poza tymi pod wieżyczką sędziowską) i można było tego dnia zarobić trochę dodatkowej kasy...

    Czy są limity na sektory...? Nie sądzę! Bo co to za limit 50% biletów na 100% miejsc?

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Alter

    Zakładam, że organizator (w tym przypadku firma ochroniarska) złożyła prospekt do UM w których założyła, że w danym sektorze będzie siedziało tyle i tyle ludzi. Będzie ich chroniło tyle i tyle ludzi. Mają takie i takie zaplecze sanitarne dla tych osób itd. Uważam, że jest to całkiem sensowne rozwiązanie niż sadzanie wszystkich ludzi na jednym łuku. To takie luźne spostrzeżenia.
    W Zielonej było sprzedawane zdecydowanie za dużo biletów na pierwszy wiraż. Dlatego wybierałem I lub H. nie pamiętam dokładnie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •