Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 582

Wątek: DpŚ na ŻuŻlu 2012 !!! Wydarzenie roku !!

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Do dzisiaj można było sądzić że najważniejszy jest wynik, ale nas olśniłeś, nie ważne jest czy drużyna wygra czy nie, ba lepiej niech nawet przegra, byleby zawody wyglądały na interesujące, czyli byle były mijanki. Nie ważne czy mijanki dla tego, że ten z tyłu jest lepszy, czy ten z przodu nie trzyma swojego poziomu.
    post jest taki, że w zasadzie odpowiedzią mógłby być sam cytat. w myśl zasady jak nas widzą... ale coś dodam. jestem kibicem własnej drużyny, nigdy mnie rozgrywki międzynarodowe jakoś specjalnie nie ciągnęły. jednak jedną rzecz obiektywnie trzeba przyznać (robię to zresztą od jakiegoś czasu): na FPS od pewnie 2 lat, nie idzie patrzeć. jak ktoś ma ochotę pooglądać speedway musi zainwestować w C+. wprowadzono tłumiki które stary żużel zabiły, różnica polega na tym, że w BSI starają się coś z tym robić i nie walą focha na rzeczywistość. a że jedynym sposobem jest odpowiednie przygotowanie nawierzchni- to to robią. polski FS gnije w bagnie po uszy, wynik ponad wszystko, dzięki czemu mamy taką frekwencje jaką mamy. różnice dostaliśmy na tacy wczoraj, ale Ty musisz wracać do Waszego perfekcyjnego toru i naszych żali.
    w bydgoskim radiu, bydgoski dziennikarz płakał podczas ostatniej relacji z meczu. że ten tor to powoli skandal, że zawodnicy nie potrafią przejechać płynnie pierwszego łuku, że można wypisać program po starcie. wczoraj oglądaliśmy jazdę na żyletki, po płotach, mijanki. znajdź różnicę.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Protas nie jechał na swoim torze, baranie.
    Łe no zigi on tam pół życia kółka kręcił, nie rób sobie żartów, to jest jego tor, a nie zielona okolica.
    Poza tym ciągłe wystawianie nogi na prostej, no jesteś szybszy to jedziesz.


    Co do cieślaka, on się w piersi może bić, ale to raczej Walasek powinien, choć przeprosić.

    Zawody super się oglądało, Gollob w bydzi jeździ najpiękniej, sorry władziu, ale taka jest rzeczywistość.

    Już się cieszę na baraż.


    Za SF:

    - Nie ma mowy, żeby w barażu wystąpił Walasek. Wybór zastępcy nie jest prosty, ale ze względu na to, że Krzysztof Buczkowski jest z nami od samego początku, trenował i ma wszystko przygotowane, pojedzie z nami do Malilli. Teraz mogę stwierdzić tylko tyle, że żałuję decyzji o wstawieniu Walaska w Bydgoszczy, ale co z tego. Jedziemy teraz walczyć do Szwecji - powiedział Cieślak.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 08-07-2012 o 09:04

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Jeżeli Buczkowski pojedzie za Walaska, to Polski może zabraknąć w finale...Obym się mylił
    Ostatnio edytowane przez bee3 ; 08-07-2012 o 09:10

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Prawdopodobnie i tak zabraknie.
    Buczek to była świetna opcja na Bydgoszcz, w Szwecji powinno być gorzej, choć z drugiej strony takiej błazenady jak wczorajsza Walaska być nie powinno.
    Czyli Kołodzieja nie będzie?
    C'mon You Gunners!

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Ma ktoś link aby obejrzeć w necie powtórkę zawodów albo bieg 20?

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Prawdopodobnie i tak zabraknie.
    Buczek to była świetna opcja na Bydgoszcz, w Szwecji powinno być gorzej, choć z drugiej strony takiej błazenady jak wczorajsza Walaska być nie powinno.
    Czyli Kołodzieja nie będzie?
    Cieślak rozważał wczoraj po zawodach na gorąco opcję Kasprzaka i Kołodzieja za Walaska i Protasiewicza.
    Oficjalnie poszedł komunikat o Buczkowskim.
    Moim zdaniem za duże ryzyko. Tym bardziej, że w barażu musimy wygrać.

  7. Powrót do góry    #142
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Myślę że Dania będzie faworytem tym bardziej jak wróci Nicki a my bez szans nie jesteśmy trzeba pojechać równo dołączą pewnie jeszcze nieobliczalni Angole bo Niemcy czy Czechy nic nie zrobią zobaczymy, a przyszły sezon pora na zmiany postawić na młodych Pawlicki Janowski do tego Hampel Koldi no ewentualnie jeszcze Gollob za Koldiego

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    drozd
    Za bardzo gloryfikujemy te aspekty. Skoro tak, to trza bylo brac rysia Dołomisiewicza. W żużlu najbardziej liczy siew chęć podejmowanego ryzyka, czytaj trzymanie manety.
    Ja bym tam Protasowi nie odmawial, bo wczoraj gaz trzymal i nie bal sie po bandzie jechac. Tylko ze czegos zabraklo. A od Protasa wymagac musimy wiecej - dwie jedynki byly niepotrzebne.

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Brawo ze Polewaczkowy sie przyznał do błędu z mialczkiem.

    Takiego syfu co pokazał Walas dawno nie bylo!

    Dziwi mnie powołanie jego i Protasa
    Ile można?
    Kandydat Buczek to juz jakieś jaja!
    Nie ten level!

    Pawliccy? Zmarzlik? Dudek?
    To powinny byc nazwiska oczekujące na zmiany a nie te same stare *****

    Przykład Janowskiego niech będzie tu potwierdzeniem
    GKS THE BEST

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Biedrona - przyznaj się - ile wypiłeś ?
    Pawlicki - kontuzja
    Dudek - takoż
    Zmarzlik - pomimo całej sympatii do tego zawodnika, nie dał by rady.

    Może Kasprzak albo Miedziński? Bez jaj.
    Szrek kombinował dobrze. Plaga kontuzji jednak spowodowała, że mógł jedynie wybierać pomiędzy Buczkiem a Walasem. Teraz każdy jest mądry, choć ja bym postawił na Buczka w Bydzi i Walaska w Szwecji.
    Inna sprawa jest taka, że Polska jadąc drugim składem, z kapitanem bez formy pojachała nieźle.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 08-07-2012 o 11:23

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dziwi mnie wasz zbiorowy pojazd po Cieślaku i "ja wiedziałem, że tak będzie". Gdzie byli ci wszyscy krytykanci przed zawodami ? Wtedy powołanie Walaska wydawało się logiczne ? Ewentualny start Buczkowskiego w Szwecji to pomyłka. Jeśli koniecznie chcieli wystawiac Krzycha to tylko w Bydgoszczy. Walasek pojechał kompletną mizerię, ale w tym sezonie w ligach polskiej i szwedzkiej przezentuje się bardzo solidnie i dla mnie wystawienie tego zawodnika w DPŚ było słusznym posunięciem.

    Osobiście nie jestem jakoś bardzo rozczarowany wczorajszym półfinałem. Obejrzałem dobre zawody, wygrali lepsi. Już przed rozpoczęciem DPŚ twierdziłem, że awans do finału i jakikolwiek medal to będzie ogromny sukces dla Polski. Mamy najsłabszą reprezentację od lat. Powodów tego jest kilka. Słabsza forma Golloba, kontuzja Hampela i Kołodzieja. IMO nie byliśmy żadnym faworytem wczoraj, a szanse rozkładały się po równo pomiędzy nas, Rosję i Danię. Ci drudzy zasłużenie wygrali i to pomimo słabego występu Griszy.

    Jeśli chodzi o naszych. Zachowałbym spokój i nie robił rewolucji w składzie. W miejsce Walaska powinien pojechać Pawlicki lub Kasprzak. Protasiewicza bym zostawił, bo chociaż nie jestem zwolennikiem bączka i wróżyłem, że jeśli ktoś da d.upy to będzie to prędzej Protas niż Walasek to jednak Piotr jest zawodnikiem o ogromnym doświadczeniu i w Szwecji może być przydatny. Wstawianie do składu Zmarzlika czy Buczkowskiego przemilczę. Ten pierwszy ma jeszcze czas i uważam, że na start w tak poważnej imprezie jak DPŚ jest za wcześnie. A Buczkowski..mógł jechać w Bydgoszczy (zresztą spodziewałem się, że pojedzie za Protasiewicza). W Malilli nie ma to sensu. Wątpię żeby Buczek zrobił tam szał.

    Podsumowując: Dobre zawody Golloba i Janowskiego (w którego wierzyłem od początku), średnie Protasa (nie zrobił szału, ale jakiejś totalnej żenady też nie) i katastrofa Walaska (ale jak wspominałem wcześniej za ogólną formą i dobre występy ten start mu się należał.)

    Jaki ja bym wystawił skład w Szwecji:
    1.Gollob
    2.Protasiewicz
    3.Janowski
    4.Pawlicki

    Nie można się poddawać. Dania jest do pokonania, nawet z Pedersenem. A nawet jeśli przegramy to ja pretensji i żalu mieć nie będę. Inne reprezentacje stoja w tym roku lepiej .

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    moze błądze i fantazjuje ale Gollob wchodzac w ostatni luk chyba celowo nie wchodzil pod lokiec Hancockowi. Nie chcal go wywiezc bo mogl to wykorzystac Emil. Zostal mu wiec atak ostatniej szansy pod duzej.
    Nie bardzo mogl zrobic cokolwiek innego.. Bieg masakra, a roznica w komentarzu miedzy Sky a naszym C+.... nie ma roznicy, tych dwoch komentarzy nie mozna poprostu porownac to jest inna klasyfikacja.
    No to w tym seoznie mamy juz dwa biegi sezonu i jedne z najlepszych biegow ever.

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Sobocz - komentarz Sky Sport - chciałoby się powiedzieć - poezja żuż... komentowania
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 08-07-2012 o 11:59

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mam nad Wami taką przewagę, że na Sky Sports oglądałem cały turniej i naprawdę śmiać mi się chciało, jak czytałem niektóre posty na temat Olkowicza. Ile można? Oczywiście współczuję polskiej (?) TV takiego abnegata, ale co zrobić?

  16. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    Brawo ze Polewaczkowy sie przyznał do błędu z mialczkiem.

    Takiego syfu co pokazał Walas dawno nie bylo!

    Dziwi mnie powołanie jego i Protasa
    Ile można?
    Kandydat Buczek to juz jakieś jaja!
    Nie ten level!

    Pawliccy? Zmarzlik? Dudek?
    To powinny byc nazwiska oczekujące na zmiany a nie te same stare *****

    Przykład Janowskiego niech będzie tu potwierdzeniem
    Daj spokój Biedrona, Buczek to taki zawodnik który nawet jak przegra start to masz pewność że będzie walczył. A taki p***owaty Walasek jak wystartuje to może dojedzie do mety, ale w tych zawodach pokazał że nie potrafi walczyć ani utrzymać pozycji.

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Buczek zdobędzie w barażu więcej punktów niż Protasiewicz.
    Będzie ciężko, ale wygramy z Duńczykami w tym barażu.

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Dziwi mnie wasz zbiorowy pojazd po Cieślaku i "ja wiedziałem, że tak będzie". Gdzie byli ci wszyscy krytykanci przed zawodami ?
    http://www.stalrzeszow.com/viewtopic...1931&start=700

    Tu.

    Juz nie chcialem sie nad nim pastwic, ale w kadrze obecni lub byli jego klubowi zawodnicy. Dudek wypalił z parma meczami i juz do kadry.

    Mój post z 30 czerwca.

    Szwecja

    Przemek - 1.968
    Janowski - 1,837
    Dudek - 2,00 (w pierwszych 3 meczach jechał z pozycji rezerwowego gdzie zrobił następujące wyniki: 14+1 (6), 14+1 (5) i 11+2 (6)

    Polska:

    Przemek jeździ z pozycji lidera i dźwiga odpowiedzialność za wynik. Zwłaszcza po kontuzji Hampela. Dudek z Janowskim startują na pozycjach juniora bez większego ciężaru przewodnictwa w drużynie. Obaj ani razu nie jechali w biegu nr 15, za to w każdym meczu startują i nabijaa srednia w biegach juniorskich.

    Gdyby nie wliczać w średnia Pawlickiego wyścigów nr 15, a Dudkowi i Janowkiemu wyścigów juniorskich maja następujące średnie:

    Pawlicki - 2,085
    Janowski - 2,051
    Dudek - 2,135
    Mam obliczone wszystkie średnie kadrowiczów. buczkowski o wiele gorzej wypada przy Pawlickim w Szwecji. Srednie nie jezdza. I jestem anty aby powolywac tylko na podstawie średnich. Dla mnie bardziej liczy sie wyczucie. Ale probuje rozmawiać językiem tych, ktorzy twierdza, ze jak np Walasek ma dobra srednia to juz mu sie należy. Jesli chodzi o srednie to w Szwecji Walasek z Protasiewiczem tez sa gorsi od Pawlickiego. A cieslak w dodatku gada jeszcze cos o odmlodzeniu kadry. Pawlicki w Bydgoszczy w tym roku dobrze pojechal w Kryterium i w lidze. Ale niestety dla Cieslaka i reszty licza sie tylko SREDNIE. Tez moge byc takim kołczem.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 08-07-2012 o 13:20

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie przesadzaj. Przecież Marek to najlepszy trener wszechświata i okolic

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Sobocz - komentarz Sky Sport - chciałoby się powiedzieć - poezja żuż... komentowania
    Panie Boże ześlij nam takich komentatorów! Czemuś pokarał nas Olkowiczem ?

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panie Boże ześlij nam takich komentatorów! Czemuś pokarał nas Olkowiczem ?
    Czy ten Olkowicz to rodzina tego z pzpn?

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Walasek ałt, Buczkowski in

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    Czy ten Olkowicz to rodzina tego z pzpn?
    Syn.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Protas nie jechał na swoim torze, baranie.
    Łukaszu Z !!!

    Trzymaj zwieracze na wodzy bo Ci żyłka pęknie

    Niektórzy pisali niedawno, że Gollob nie powinien jechać bo jest w słąbej formie.A teraz, że pojechał za słabo.Mimo, że był 3 zawodnikiem trunieju pod wzgledem zdobytych punktow.Normalnie swiat sie konczy.I tak zdobył wiecej niż dwaj wychowankowie pewnego klubu.

    Wine jednak za to niepowodzenie powinien ponieść Cieślak.Nie wiem czemu o nim sie pisze jak o najlepszym trenerze.Przecież on wiekszość lat spedził w klubach gdzie nie brakuje pieniedzy.Cieślak idz do jakiegoś biedniejszego klubu i wtedy pogadamy.Dla mnie out.

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    ze jak np Walasek ma dobra srednia to juz mu sie należy.
    Nie chodzi o średnią, bo średnie bywają mylące. Chodzi o ogólną dyspozycję, która moim zdaniem w przypadku Walaska jest w tym sezonie wysoka. W Rzeszowie to Walas jest liderem, nie Crump. W Szwecji również Greg punktuje solidnie. To + słabsza forma kilku innyvh rajderów i kontuzje Hampela oraz Kołodzieja spowodowało, że Cieślak miał pełne podstawy do tego by wystawić Walaska w składzie. Doszła jeszcze znajomość toru, bo przecież Grzechu jeszcze nie tak dawno jeździł w Bydgoszczy. Wiem, że liga to nie zawody międzynarodowe. Ale ja bym też wstawił Walaska do składu, inaczej z Protasiewiczem, który w tym sezonie jest dużo słabszy niż rok temu i tutaj też się dziwiłem dlaczego Cieślak wstawił Protasa.

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Nic nie piłem czy ja napisałem ze sa zdolni do jazdy...
    dość już tych samych nazwisk.
    Nie licząc Tomka oczywiście.

    Mozna było Ułamka powołać albo Chrzanowskiego
    W GP mieli epizody
    GKS THE BEST

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    http://www.stalrzeszow.com/viewtopic...1931&start=700

    Tu.

    Juz nie chcialem sie nad nim pastwic, ale w kadrze obecni lub byli jego klubowi zawodnicy. Dudek wypalił z parma meczami i juz do kadry.

    Mój post z 30 czerwca.



    Mam obliczone wszystkie średnie kadrowiczów. buczkowski o wiele gorzej wypada przy Pawlickim w Szwecji. Srednie nie jezdza. I jestem anty aby powolywac tylko na podstawie średnich. Dla mnie bardziej liczy sie wyczucie. Ale probuje rozmawiać językiem tych, ktorzy twierdza, ze jak np Walasek ma dobra srednia to juz mu sie należy. Jesli chodzi o srednie to w Szwecji Walasek z Protasiewiczem tez sa gorsi od Pawlickiego. A cieslak w dodatku gada jeszcze cos o odmlodzeniu kadry. Pawlicki w Bydgoszczy w tym roku dobrze pojechal w Kryterium i w lidze. Ale niestety dla Cieslaka i reszty licza sie tylko SREDNIE. Tez moge byc takim kołczem.
    Chciałeś zabłysnąć swoim postem i wyliczeniami, ale błądzisz...
    Dla Cieślaka liczy się tylko średnia ?
    To co robi Gollob w kadrze ? Co robi Janowski ?
    Po wczorajszym półfinale można powiedzieć jedno: Cieślak pomylił się tylko i wyłącznie w przypadku Walaska.
    Reszta naszych riderów pojechała swoje. Można się czepiać szczegółów, ale kto oczekiwał trzech ostatnich "3" od młodego Janowskiego ?
    Protas oczywiście mógł pojechać lepiej, ale IMHO zrobił swoje minimum...
    Zarzucasz Cieślakowi tylko gadanie o odmłodzeniu kadry....
    Janowski nie jest tym przykładem ? Wyważeniem między odmłodzeniem a oczekiwaniem sponsora, którego tak potężnego nie było jeszcze za czasów SWC?
    Oczywiście Cieślak mógł wstawić Pawlickich, Dudka i Janowskiego i miałby przygotowaną formułkę na wypadek porażki/sukcesu naszych.
    Drozd, proponuje zejść na ziemię i żyć w czasach obecnych....

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Chciałem tu zwrócić uwagę na radość Herbiego po biegu.
    Myślałem przez moment,że to Jankesi wywalczyli awans.:confused:Wymachiwał rękoma przed publicznością domagając się braw,klepał Emila i był bardzo konent z takiego obrotu sprawy.
    Tylko czy sportowo? Kibicował Rosji,czy mu coś obiecali za to jak przyjedzie pierwszy?Jego determinacja w walce o pietruchę dla amerykanów była wielka.
    I ta radość po biegu.
    Pamiętamy wszyscy jak za prezesury Ślaka w Tarnowie,wydymał Spartę nie docierając na mecz finałowy.
    Czy głupkowato uśmiechający się jankes zapomniał kto go karmi?
    Dla mnie jest skończony,tylko gwizdy.
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Hancock sie cieszyl bo wygral najsilniej obsadzony biegi ,dodatkowo bieg kozacki.Co prawda najmniej w nim kozaczyl ze wszystkich ale jak szczwany lis wykorzystal blad Tomka i chwala mu za to.Jeszcze tego brakowalo zeby amerykaniec wbrew sportowej rywalizacji puszczal do przodu Golloba.Chyba bym sie zrzygal.
    Pogratulowal Emilowi bo bylo czego.To sympatyczny gosc,bardzo lubiany w srodowisku.
    Nie doszukiwalbym sie jakis teorii spiskowych.


    Cos specjalnie dla sputnika.Tylko czy on zrozumie?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/296923/artiom-laguta-dla-sportowefaktypl-trener-sawina-nie-liczy-sie-z-moim-zdaniem
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-07-2012 o 19:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #165
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Po tym co widziałem wczoraj, jestem zdania że Duńczycy wezmą Puchar w tym roku i na to zresztą liczę. Fajna, odświeżona ekipa, która od początku sezonu spisuje się znakomicie we wszystkich ligach (mam na myśli tercet: Iversen, Madsen oraz MJJ).

    Co do zawodów - kapitalne, najlepsze w ostatnich sezonach. I dramaturgia i tor w starym bydgoskim stylu, stąd tyle walki. Nie można tak na lidze? Ano - niekoniecznie, bo trudniej o punkty... Tomek w 20 biegu jechał kosmos, to jak wyautował Emila na 3 miejsce było genialne. Ale... popełnił kardynalny błąd na drugim łuku trzeciego okrążenia. A byłby jeszcze pasjonujący baraż z Emilem. Cóż - to prawdopodobnie będzie nas kosztowało finał, ale... z kilku względów to dobrze, a druga sprawa, że TG jest ostatnim, do którego można mieć pretensje.

    Co do bohaterów. Na pewno Emil (najlepszy na torze w przekroju zawodów), na pewno Janowski (poza pierwszym biegiem - genialnie, mądrze - niczym profesor), ale moja impresja to jest MJJ, który po może nieco słabszym początku, potem fruwał. Dania zagrała VA BANK wystawiając Iversena do 19 i MJJ do 20 - zdawałoby się na pożarcie. Owszem tak było, zabrakło mu doświadczenia - ale namieszał w tym biegu, z takimi tuzami (tak dysponowanymi) sporo i o mały włos z dużej straty odebrałby awans Rosjanom na samej kresce. Na "swoim" torze w Malilla może fruwać.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-07-2012 o 19:50

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Buszmen - Tomek pojechał słabo i tyle....Bydgoszcz, tor "pod niego". Nie wiem - dla mnie strasznie się męczy. Nawet rok temu (gdzie też jechał tylko dobrze) wciągnąłby w takich warunkach to całe towarzystwo nosem.
    Możemy się załozyć - w finale jeśli Darcy pojedzie w pełni zdrowia, a za Watta będzie Batch - stawiam na Australię. Stawka - piwo w Olbrachcie

  32. Powrót do góry    #167
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wiesz no towarzystwo z biegów 16 i 20, to poza ewentualnie Holderem byli potencjalnie najmocniejsi z możliwych rywali, jakich mógł mieć. W 20 dodatkowo musiał się skupić na "dupieniu" Emila. To była mission impossible, choć bez jednego głupiego błędu by się udała. Inna sprawa, że ja kibicowałem Rosji

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FIM Monster Energy Speedway World Cup 2012

    Półfinał #1 - Bydgoszcz - trening + Zawody - w obiektywie:



    www.speedway-photography.pl

    Zapraszam
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Problem w tym że Walasek g... pojechał na betonie i pewnie Cieślak go odsunie a w Szwecji może być przyczepnie i w tamtych warunkach akurat Walasek może się zrehabilitować i pojechać bardzo dobre zawody a np.Gollob już nie będzie taki sam jak w Bydgoszczy.Dwie wtopy raczej się nie zdarzają i pewnie Walas będzie chciał wymazać tą klape jaką zaprezentował.Co do duńczyków to teraz czeka ich baraż który muszą jeszcze wygrać z Polakami.Urlop Nickiego może im się odbić zatem sraczką bo tam trzeba wygrać a to nie takie pewne.I tu być może kombinują aby od razu wyeliminować Polaków w barażu.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 08-07-2012 o 23:26

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Nie ma Hampela , nie ma finału.

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Buszmen - Tomek pojechał słabo i tyle....Bydgoszcz, tor "pod niego". Nie wiem - dla mnie strasznie się męczy. Nawet rok temu (gdzie też jechał tylko dobrze) wciągnąłby w takich warunkach to całe towarzystwo nosem.
    Możemy się załozyć - w finale jeśli Darcy pojedzie w pełni zdrowia, a za Watta będzie Batch - stawiam na Australię. Stawka - piwo w Olbrachcie
    Przesadzasz.Pojechal dobrze a ze nie jest w 100% formie to i pare punktow pogubil.Zreszta nawet w dawnej formie porazka z Hancockiem czy Emilem moglaby sie zdarzyc.
    Mlody Dun uciekl mu po bandzie a ze byl szybki i nie popelnial bledow to wygral w cuglach bieg z Gollobem.
    Wystarczylyby te punkty ktore wiozl Walasek ( przy jego ogolnej niemocy w sobote ) i nikt by nie probowal nawet rozliczac Golloba czy Protasa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 14:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Buczkowski przy całej sympatii nie widzę go w barażu. Cieślak zadziałał impulsywnie.
    I źle. sam się na szczęście przyznał. W Bydgoszczy powinien pojechać Buczkowski a teraz można zapytać dlaczego na przykład nie Jędrzejak.

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Problem w tym że Walasek g... pojechał na betonie i pewnie Cieślak go odsunie a w Szwecji może być przyczepnie i w tamtych warunkach akurat Walasek może się zrehabilitować i pojechać bardzo dobre zawody a np.Gollob już nie będzie taki sam jak w Bydgoszczy.Dwie wtopy raczej się nie zdarzają i pewnie Walas będzie chciał wymazać tą klape jaką zaprezentował.Co do duńczyków to teraz czeka ich baraż który muszą jeszcze wygrać z Polakami.Urlop Nickiego może im się odbić zatem sraczką bo tam trzeba wygrać a to nie takie pewne.I tu być może kombinują aby od razu wyeliminować Polaków w barażu.
    Nie myślałem że dożyję tej chwili ale jednak - zgadzam się z Rustym w 100 %.

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jest właśnie decyzja. Z jednej strony Walas wydaje się być 3x pewniejszy w Szwecji od Buczka, ale np. nie wiadomo, jakiego sprzętu używa. Pamiętajmy też, że jakby Cieślak niczego nie zmienił, fala krytyki byłaby większa niż na Wiejskiej

    Z drugiej strony, jakby trenejro zmienił Walaska na Pawlickiego, nie byłoby tematu. O ile oczywiście Przemek doszedł już do siebie po ostatnich problemach ze zdrowiem.

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jest właśnie decyzja. Z jednej strony Walas wydaje się być 3x pewniejszy w Szwecji od Buczka, ale np. nie wiadomo, jakiego sprzętu używa. Pamiętajmy też, że jakby Cieślak niczego nie zmienił, fala krytyki byłaby większa niż na Wiejskiej

    Z drugiej strony, jakby trenejro zmienił Walaska na Pawlickiego, nie byłoby tematu. O ile oczywiście Przemek doszedł już do siebie po ostatnich problemach ze zdrowiem.
    Najlepiej byłoby zabrać całą trójkę, zobaczyć jaki tor jest przygotowany i wtedy podjąć decyzję o tym kto jedzie. Walasek po takiej wtopie może być mega zmotywowany do jazdy, jak wiadomo gdy się Grzesio *****i to generalnie lepiej jedzie

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Czy firma Nice zaczęła teraz sponsorować reprezentacje Rosji ? Każdy z zawodników ma ich reklamę.

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Chciałeś zabłysnąć swoim postem i wyliczeniami, ale błądzisz...
    Tak chcialem błysnac matematyka na pozimie podstawówki.


    Dla Cieślaka liczy się tylko średnia ?
    To co robi Gollob w kadrze ? Co robi Janowski ?
    Gollob to ikona i chyba ktos kto nie wie co to jest zuzel wywalilby go z kadry dlatego ze ma mniejsza średnia o 0,2 punktu. Janowski zas jest jego pupilem za czasow gdy jeszcze licencji nie zrobil. Dlatego Janowski to była oczywista oczywistość ze jest w kadrze. O Pawlickim nie słyszałem nawet jednego słowa.


    Zarzucasz Cieślakowi tylko gadanie o odmłodzeniu kadry....
    No sorry jesli ktos mowi o odmlodzeniu kadry a pozniej wrzuca kolsei co maja po 37 i 35 lat to chyba mozna sie niecio czepic?

    Janowski nie jest tym przykładem ?
    Nie jest.

    Wyważeniem między odmłodzeniem a oczekiwaniem sponsora, którego tak potężnego nie było jeszcze za czasów SWC?
    Oczywiście Cieślak mógł wstawić Pawlickich, Dudka i Janowskiego i miałby przygotowaną formułkę na wypadek porażki/sukcesu naszych.
    Nie jestem zwolennikiem radykalizmu. Nie twierdze ze trzeba robic odmlodszenie skladu dla samego faktu. Dlatego jak moze zauważyłeś, ale raczej nie z tego co widze, Dudkowi mowilem nie. O mlodym Pawlickim nie wspomniałem, bo zyje na ziemi i nawet w czasach obecnych.


    Drozd, proponuje zejść na ziemię i żyć w czasach obecnych....
    Oszczedz sobie takich głupich haseł.

    Gollob, Hampel, Kołodziej, Pawlicki, Janowski, Buczkowski, Kasprzak - tak widziałem kolejność kadry.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 09-07-2012 o 12:44

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Drozd, i taka kolejnosc by byla gdyby nie kontzuje no jedynie Janowski bylby przed Pawlickim (wg mnie slusznie bo aktualnie ma bardzo dobra forme)
    Nie widze powodu dlaczego mielibysmy odpuszczac walke o zloto. trzeba kombinowac ze skladem. Wypadli Kolodziej z Hampelem - w ich meijsce Pawlicki i Buczek to spore ryzyko. o ile na polfinal moglo to byc niezle wyjscie to co z finalem?

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dla mnie było jasne że powinien jechać Szamek Tyle tylko, że on zdaje się uskarżał się na ból barku. Rację ma Drozd, że Cieślak nie odmłodził kadry, pomimo jakichś tam deklaracji. Szkoda trochę, ale w sytuacji kontuzji za wielkiego pola manewru nie miał.
    Buszmen, Kingpin - stawka jak stawka. Tor w Bydgoszczy to Tomek, a nie żadne Emile, Hancocki czy inne Jenseny i to jeszcze taki tor, który uwielbia. Wiem że forma nie ta, mimo to oczekiwałem podobnej miazgi, jak w drugiej części GP w Gorzwie Tam też nic nie grało na początku - potem latał (aż do finału). Kiedyś takie końcówki wygrywał i miałem wrażenie, że uwielbiał jak wszystko decydowało się w ostatnim biegu. Tomek nawet jak jeździł źle, to w Bydzi kasował wszystkich. I tyle
    Pozwolę sobie na takie podsumowanie: pomimo, że Polacy jechali w trzech, drugim składem, z liderem w nieidealnej dyspozycji to ani wynik Rosji, ani Danii mnie jakoś szczególnie nie powalił. Wręcz przeciwnie - powinni nas lać i patrzeć czy równo puchnie.
    Buszmen - wchodzisz w zakład?
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 09-07-2012 o 14:05

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mam nad Wami taką przewagę, że na Sky Sports oglądałem cały turniej i naprawdę śmiać mi się chciało, jak czytałem niektóre posty na temat Olkowicza. Ile można? Oczywiście współczuję polskiej (?) TV takiego abnegata, ale co zrobić?
    Oj, dużo można, dużo... Ciesz się, że masz Skaja. Może ktoś nagrał 16 lub najlepiej ostatni bieg z C+ to wklei popisówki. Pewien highlights jest tutaj: http://www.pokredzie.pl/home/artykul...ekowi-mikrofon
    A i tak mam wrażenie, że głupot było więcej

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •