Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sprzęt do wzmacniania mięśni nadgarstka

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cool Sprzęt do wzmacniania mięśni nadgarstka

    Witam! Chciałbym wzmocnić mięśnie nadgarstka, aby zwiększyć sprawność dłoni do tenisowych rozgrywek. Czy ktoś słyszał o takim nowym urządzeniu powerball? Na stronce poświęconej urządzeniu powerballs.com.pl piszą, że w czasie pracy z urządzeniem: "na Twój nadgarstek działa siła 20 kilogramów, urządzenie porusza się zaś z prędkością 250 obrotów na sekundę - bez baterii, bez silnika, wyłącznie dzięki mocy żyroskopu i twoich mięśni". Czy ktoś miał już doświadczenia z tym urządzeniem?? Czy faktycznie wzmacnia mięśnie nadgarstka??


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę bawię się wspinaczką, trochę też grywam w tenisa. Zauważam, że moje mięśnie nadgarstka są bardzo słabe. Po dłuższym wysiłku czuje ostry ból. Myślę, że to zmyślne urządzenie powerball może mi pomóc wzmocnić nadgarstka-muszę spróbować chyba. Narazie widzę, że jest bardzo ładne...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Najlepszy sprzęt do wzmacniania nadgarstka, kazdy facet nosi w spodniach!

    A tak serio to faktycznie powerball jest niezlym urzadzeniem, jednak dosyc trudne w obsludze, gdyz rozruch za pomoca ruchow nadgarstka jest dosyc skomplikowany. Wiecej tu chyba techniki nizi samej sily miesni i jezeli komus (tak jak mnie) nie bedzie sie udawalo tego rozruszac, to latwo sie zniechecic. Zawsze jednak mozesz sprobowac, chyba nie jest to az tak drogie by nie moc sobie pozwolic nawet gdy mialoby sie znudzic.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 28-06-2012 o 12:09

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2012
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie słyszałam, ale mnie zainteresowało to, bo po każdej grze moje nadgarstki bolą okropnie, szczególnie w nocy

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2013
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie słyszałam jeszcze o czymś takim, jednak ze swojej strony mogę polecić używany sprzęt do tenisa : erakiety.com, rakiety buty, torby i to wszystko w okazyjnej niskiej cenie, sama wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja miałem powerball Co prawda dostałem to od narzeczonej, w ramach prezentu (to miał być po prostu taki męski gadżet), ale to prawda, że po 2 tygodniach zabawy tym mój nadgarstek się wzmocnił. No i fajna zabawa z tym jest
    A co do tenisa fajnie jeszcze zrobić sobie fajne wyposażenie kortów tenisowych, czyli raczej polecam skupić się na akcesoriach do tenisa, a nie wzmocnieniu nadgarstka. Dobry sprzęt czyli rakieta itd. i TRENINGI w zupełności wystarczą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •