Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 277

Wątek: XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Tylko jeden zawodnik w ekipie Byków był w stanie zrobić wynik dwucyfrowy i to na dodatek jeżdżący z kontuzją. Wypada podziękować Przemkowi, że ratował twarz tej ekipy. Jura dalej padaka na wyjazdach, coś drgnęło w jeździe Troya, Balon standard na MotoArenie.

    Gratulacje dla Unibaxu za zwycięstwo i powodzenia w playoff.

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    9 pkt zgarnięte w ostatnich 4 meczach, jesteśmy na fali wznoszącej, dziś Unia nie postawiła żadnego oporu. oby tak dalej, może przy pomyślnych wiatrach wejdziemy do finału.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    może przy pomyślnych wiatrach wejdziemy do finału.
    Oj tam, oj tam. Od razu do finału. Może by tak najpierw do 1/4 co ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    ja będę pocieszniejszy od KSUnia i życzę wam prokuratora za wasze wałki, a co najmniej komisję z PKOL.
    Fala wznosząca? Przy takich i KKŻ może zostać Mistrzem Polski.

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Wróciłem z meczu mocno zawiedziony. Liczyłem na mecz na styku i piękną walkę. Okazało się, że jak nie ma gnojowiska na torze, to wielka unia nie istnieje.
    To był mecz z jakąś drużyną z pierwszej ligi Szkoda czasu na to. Miałem o tej drużynie znacznie lepsze zdanie ale dziś pokazali, że potrafią tylko na torze przygotowanym pod siebie.

    Oczywiście Baliński musiał (bo nie byłby sobą) zachować się bardzo chamsko na torze. Na szczęście wszyscy wyszli z tego cało, zwłaszcza Miedziak.

    Brawa dla tych kibiców z Leszna, którym się chciało przyjechać do Torunia, ładny doping z ich strony. Szkoda tylko, że drużyna nic nie pokazała.

    Może warto czasem potrenować na normalnym torze?

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Gratulacje Dla Drużyny Toruńskiej w pełni zasłużone zwycięstwo , sam mecz baaaa<ziew>rdzo nudny ... start i można było wpisywać wyniki do programu poza biegiem gdzie błąd popełnił Adamczewski oraz super ataku Miedziaka na Przemasa ... Sytuacja miedzy Balonem , a Adrianem bardzo rozdmuchana nic takiego sie nie stało Bally był już przodu , a Miedziak uderzył w jego tyle koło i został wybity z rytmu sytuacja jakich wiele.Po pierwszych 2 startach Holdera powiedziałem do syna dzis walnie 18 na luzaku , a tu szok opadł z sił i już tak nie szalał choć ogołem występ kozacki jak zresztą cały sezon ... ZZ na Darcy też na plus , Pulczasy - Szacun bardzo szybcy na na starcie i na trasie.Saletra jak zwykle na MA bardzo trudny do ogrania.

    Co do Byczków to Przemek , Troy ,Piotrek (na mnie zrobił dobre wrażenie , szkoda taśmy) kilogram mułu Balon i reszta ... To już 4 albo 5 mecz z rzedu gdzie Przemek naprawde nie peka choć tradycyjnie 15 bieg zawalił.

    Pozostaje Pogratulować Torunianom , choć broni napewno nie złożymy i powalczymy za 2 tygodnie ale trzeba doleczyć wszystkie urazy naszych młodych i walczymy na całego z Gorzowem , pozdro


    Ps.Transparent i Przyśpiewki jedna wielka Żenada ale w sumie sie tego spodziewałem
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez aniolek_666 Zobacz posta
    9 pkt zgarnięte w ostatnich 4 meczach, jesteśmy na fali wznoszącej, dziś Unia nie postawiła żadnego oporu. oby tak dalej, może przy pomyślnych wiatrach wejdziemy do finału.
    Dobre. Naprawdę dobre.

    Howard - jak rozumiem na normalny tor to tylko do Torunia?

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Jeszcze różnie może być. Żużel to taki sport.. Przypominam ,ze kilka tygodni temu (wcale nie tak dawno) to Unia była pewna pierwszej czwórki. Kontuzja Hampela ( + ubijanie cudzych torów w wyjazdowych meczach Unibaxu) i jest jak jest.. Ale kto wie...

    Więc mocno trzymam kciuki, by do tej fazy rozgrywek weszła Unia lub (w najgorszym razie) ktokolwiek inny (np. Polonia) byle nie Unibax... Trzymam kciuki za to!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-07-2012 o 20:01

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Mecz z tych przeciętnych widowiskowo. Drugi łuk był w cieniu, i nieco bardziej przyczepny. Szkoda że tak mało wody lali, ale u nas to norma. Wynik jak najbardziej obrazuje to co się działo na torze.

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oj tam, oj tam. Od razu do finału. Może by tak najpierw do 1/4 co ?
    w tym roku nie ma 1/4 (a raczej 1/3 finalu). PO zaczynają się od 1/2 finalu.

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Sytuacja miedzy Balonem , a Adrianem bardzo rozdmuchana nic takiego sie nie stało Bally był już przodu , a Miedziak uderzył w jego tyle koło i został wybity z rytmu sytuacja jakich wiele.
    Proponuję zahaczyć o okulistę. W Toruniu mamy kilka naprawdę dobrych salonów. Baliński będąc na czwartym miejscu władował się na wyprostowanym motocyklu w Adriana, ale w sumie można się było tego spodziewać. Dobrze, że Karol w jednym z wyścigów odpuścił na wejściu w pierwszy łuk bo mając tego oszołoma po lewej ręce nigdy nic nie wiadomo.

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Wróciłem z meczu mocno zawiedziony. Liczyłem na mecz na styku i piękną walkę. Okazało się, że jak nie ma gnojowiska na torze, to wielka unia nie istnieje.
    To był mecz z jakąś drużyną z pierwszej ligi Szkoda czasu na to. Miałem o tej drużynie znacznie lepsze zdanie ale dziś pokazali, że potrafią tylko na torze przygotowanym pod siebie.

    Oczywiście Baliński musiał (bo nie byłby sobą) zachować się bardzo chamsko na torze. Na szczęście wszyscy wyszli z tego cało, zwłaszcza Miedziak.

    Brawa dla tych kibiców z Leszna, którym się chciało przyjechać do Torunia, ładny doping z ich strony. Szkoda tylko, że drużyna nic nie pokazała.

    Może warto czasem potrenować na normalnym torze?
    A może bys sobie poszukał mojego wczesniejszego wpisu jak obiecałem ciekawy mecz? Pół składu porozbijane, dosłownie, a młodzież która mogłaby ich zastąpic w Polsce, bo każdy chce jeździć i zarabiać - dziś nie jutro.

    Także jak Howard spodziewałeś się zaciętego meczu to znaczy się, że nie śledziłeś z uwagą tego wątku
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Mecz z tych przeciętnych widowiskowo. Drugi łuk był w cieniu, i nieco bardziej przyczepny. Szkoda że tak mało wody lali, ale u nas to norma..
    Co ja pacze???
    Jak to możliwe że drugi łuk jest ,,nieco bardziej przyczepny ,, od reszty toru ..Przecież w rozumieniu betonowych braci ten tor byłby nieregulaminowy , a co za tym idzie kara ,nagana lub walkower ....Jak to możliwe ze w Toruniu na torze są miejsca bardziej betonowe i mniej betonowe???

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Proponuję zahaczyć o okulistę. W Toruniu mamy kilka naprawdę dobrych salonów. Baliński będąc na czwartym miejscu władował się na wyprostowanym motocyklu w Adriana, ale w sumie można się było tego spodziewać. Dobrze, że Karol w jednym z wyścigów odpuścił na wejściu w pierwszy łuk bo mając tego oszołoma po lewej ręce nigdy nic nie wiadomo.
    i widzisz kolego tak naprawdę to dzisiaj dzięki Balińskiemu tak naprawdę tylko przeżyłeś jakiekolwiek emocje ...a Ty jeszcze na nim psy wieszasz.

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Kazdy pojechał swoje. Mogłobyc nieco wiecej walki, ale cóż, u nas ciezko ostatnio o to, tym bardziej w takim upale. Fajnie ze sie rozjezdzają bliźniacy. może cos jeszcze ujadą

    O Lesznie nie ma co wspominać. Szkoda ze Jarka nie było, bo troche bysmy zobaczyli fajnego ścigania. A tak dostali łomot od druzyny płaczek i bab To nie przystoi prawdziwym żużlokom spod znaku byka

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Wode leje sedzia, zawsze on decyduje.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Mecz nudnawy, ale bez przesady. Jedzie się tak jak przeciwnik pozwala Walki trochę było. Wyprzedzali Torunianie bo znali ścieżki, geometria jest wymagająca i atak trzeba przygotować. No cóż - wszyscy z Torunia na + poza Ząbikiem. W Unii oczywiście fajnie Przemek, trochę Batch, dużo więcej spodziewałem się po Piotrku. Jedyna bezmyślna akcja - wiadomo kto Gość naprawdę atakuje źle. Nawet nie wiem czy atakuje, on poprostu wjechał w Miedziaka i powinien wylecieć z tego biegu.
    Mimo takiego wyniku (mogło być wyżej) ciągle uważam że Unia ma naprawdę fajny skład. Zabrakło Hampela i zdrowia (jak czytam) w teamie z Leszna. Przy pełnych składach byłoby ciekawiej i bardziej równo.

    PS: Howard, kup sobie mocnieejsze okulary, bo ani mnie, ani Aliena oczywiście nie dostrzegłeś - a machaliśmy białą chusteczką chyba z pół godziny
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 01-07-2012 o 20:34

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Wróciłem z meczu mocno zawiedziony. Liczyłem na mecz na styku i piękną walkę.
    Mając na uwadze ostatnie "osiągnięcia" Płaczek u siebie, miałeś prawo mieć pełne portki strachu, bo raczej tylko z tego mogły wynikać podstawy do emocji, chyba, że nie kupiłeś programu i myślałeś, że Hampel jedzie z nr 9....


    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    To był mecz z jakąś drużyną z pierwszej ligi Szkoda czasu na to.
    Chwała Bogu, że i Toruń potrafi w końcu pod siebie tor przygotować, jak widać można to z czasem opanować. Gratulacje
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 01-07-2012 o 21:16

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nasi w miarę ok z Leszna największe wrażenie zrobił na mnie bęben kibiców, naprawdę donośny, nasz bęben został wypunktowany

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Adrian Miedziński (Unibax Toruń): Cieszę się, że wygraliśmy. Wszyscy pojechali bardzo dobrze. Szkoda tego biegu z Damianem, ale ten zawodnik jest znany z takiej jazdy, więc nie będę tego komentować. Jestem zadowolony, że bracia Pulczyńscy pojechali fajne zawody, bo będziemy ich bardzo potrzebować w kolejnych meczach.

    Rafał Okoniewski może np powiedziec z jakiej jazdy Ty jesteś znany...oczywiście oprócz tego że ciągle się mażesz...

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    A gdzie Ty widzisz tutaj "mazanie"? Klawiatura cierpliwa...

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    pedrosio

    Przestań. W dobrym tonie byłoby przemilczeć zachowanie tego zawodnika z Leszna. Ilu torunian musi umierać balińskim za Unię? Jaguś, Ząbik, Ward dzisiaj Miedzinski kto jeszcze?

    Nazwisko tego żużlowego ..... napisałem celowo z małej litery bo nie zasługuje za jakikolwiek szacunek.

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Każdy z tych zawodników co opisałeś ma przynajmniej jedną jak nie parę akcji ,które doskonale wpisują się w teorię umierania ...tym razem za Apator i to nie rzadko leszczynskich zawodników.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Gratulacje Dla Drużyny Toruńskiej w pełni zasłużone zwycięstwo , sam mecz baaaa<ziew>rdzo nudny ... start i można było wpisywać wyniki do programu poza biegiem gdzie błąd popełnił Adamczewski oraz super ataku Miedziaka na Przemasa ... Sytuacja miedzy Balonem , a Adrianem bardzo rozdmuchana nic takiego sie nie stało Bally był już przodu , a Miedziak uderzył w jego tyle koło i został wybity z rytmu sytuacja jakich wiele.Po pierwszych 2 startach Holdera powiedziałem do syna dzis walnie 18 na luzaku , a tu szok opadł z sił i już tak nie szalał choć ogołem występ kozacki jak zresztą cały sezon ... ZZ na Darcy też na plus , Pulczasy - Szacun bardzo szybcy na na starcie i na trasie.Saletra jak zwykle na MA bardzo trudny do ogrania.

    Co do Byczków to Przemek , Troy ,Piotrek (na mnie zrobił dobre wrażenie , szkoda taśmy) kilogram mułu Balon i reszta ... To już 4 albo 5 mecz z rzedu gdzie Przemek naprawde nie peka choć tradycyjnie 15 bieg zawalił.

    Pozostaje Pogratulować Torunianom , choć broni napewno nie złożymy i powalczymy za 2 tygodnie ale trzeba doleczyć wszystkie urazy naszych młodych i walczymy na całego z Gorzowem , pozdro


    Ps.Transparent i Przyśpiewki jedna wielka Żenada ale w sumie sie tego spodziewałem
    Jal czytam analize taka analize sytuacji bandyty z Miedziakiem to nie dziwie sie ze nazywaja was rolnikami oderwanymi od pluga, koles ktory nie ma techniki tylko poluje na rywali na wyprostowanym motocyklu w kogos wjezdza to zakrawa na wykluczenie do konca kariery. co do transparentu to w granicach smaku i pokazujacy za kogo was ma cala zuzlowa Polska

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pedrosio, Ward w Apatorze nie jeździł

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Każdy z tych zawodników co opisałeś ma przynajmniej jedną jak nie parę akcji ,które doskonale wpisują się w teorię umierania ...tym razem za Apator i to nie rzadko leszczynskich zawodników.
    Pedrosio, oni "swoje wiedzą". Beton na torze i beton w główkach...

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Vice versa.

  27. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    pedrosio

    Przestań. W dobrym tonie byłoby przemilczeć zachowanie tego zawodnika z Leszna. Ilu torunian musi umierać balińskim za Unię? Jaguś, Ząbik, Ward dzisiaj Miedzinski kto jeszcze?

    Nazwisko tego żużlowego ..... napisałem celowo z małej litery bo nie zasługuje za jakikolwiek szacunek.
    Rozumiem, że Wiesław (któremu wspaniały turniej pożegnalny zorganizowaliście zresztą) zakończył karierę przez Damiana? Wypadek z IMP z udziałem Karola którego motocykl prowadzi, to też wina Damiana? No i piegus paluszek też złamał przez Damiana? (pewnie na Finale DPŚ w drugim biegu w Gorzowie w zeszłym roku)

  28. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    I znowu dyskusja zrobiła się jałowa. Ciekawi mnie tylko, co na transparencie napisali najlepsi kibice w Polsce.
    Berger - rozumiem, że cała żużlowa Polska zaczyna się i kończy w Toruniu i okolicach? Możesz rozwinąć swoją mysl, w granicach dobrego smaku oczywiście?

    Mecz skończył się mniej wiecej tak, jak się spodziewałem - to co stracili porozbijani Tobiasz z Kamilem to nadrobił równie porozbijany Przemek. Ta wygrana przejdzie do panteonu glorii Apatorian - po prostu jak walkę Dawida (a może i Damiana) z Goliatem po wiekach będziecie tą victorię jeszcze wychwalać.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Wie ktoś może, gdzie znajdę wyniki turniejów pożegnalnych Rómka Jankowskiego i Zenka Kasprzaka?
    Nie daję rady - jak dzieci w piaskownicy - nasika jeden to zaraz i dziesięciu sikających się znajdzie...
    Jankowski i Kasprzak nie kończyli karier w Unii Leszno
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    hehe Mildura wręcz koncertowo sprowadził na ziemie autora : Jarro
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Nie daję rady - jak dzieci w piaskownicy - nasika jeden to zaraz i dziesięciu sikających się znajdzie...
    Jankowski i Kasprzak nie kończyli karier w Unii Leszno
    Grunt to mieć same poważne argumenty.

    Nie sądziłam że doczekam dnia w którym bliźniaki P zrobią w sumie 17 punków, tylko po jednym zerze na głowę, i to właśnie na Unii, której juniorzy nie są podobno drewniani.
    No ale to tylko dlatego, że Unia taka porozbijana. A podobno jazda na betonie jest lekka, łatwa i przyjemna. Nawet jaj do niej nie trzeba zabierać.

    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Każdy z tych zawodników co opisałeś ma przynajmniej jedną jak nie parę akcji ,które doskonale wpisują się w teorię umierania ...tym razem za Apator i to nie rzadko leszczynskich zawodników.
    Gdzie się całemu nawet Apatorowi równać w tej dziedzinie z Balińskim


    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Rozumiem, że Wiesław (któremu wspaniały turniej pożegnalny zorganizowaliście zresztą) zakończył karierę przez Damiana? Wypadek z IMP z udziałem Karola którego motocykl prowadzi, to też wina Damiana? No i piegus paluszek też złamał przez Damiana? (pewnie na Finale DPŚ w drugim biegu w Gorzowie w zeszłym roku)
    Na szczęście nie każda próba walecznego matadora kończy się sukcesem.
    A o Wiesławie jednak g wiesz. I co to ma w ogóle do rzeczy?

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Gratuluję Unibaxowi zwycięstwa. Byliście lepszą drużyną i to nie podlega dyskusji. Co do sytuacji Miedziak vs. Bally to sędzia nikogo tzn. Balińskiego ani nie wykluczył, ani nie dał ostrzeżenia za niebezpieczną jazdę. Tak więc nie ma co tu sztucznie tematu wyolbrzymiać.

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    pedrosio

    Przestań. W dobrym tonie byłoby przemilczeć zachowanie tego zawodnika z Leszna. Ilu torunian musi umierać balińskim za Unię? Jaguś, Ząbik, Ward dzisiaj Miedzinski kto jeszcze?

    Nazwisko tego żużlowego ..... napisałem celowo z małej litery bo nie zasługuje za jakikolwiek szacunek.
    Uuuu, Balon na pewno po takim zagraniu nie będzie się mógł podnieść psychicznie... Pochwalcie się w końcu, jaki transparent przygotowaliście, coś w stylu Lee?

    Grunt to mieć same poważne argumenty.

    Nie sądziłam że doczekam dnia w którym bliźniaki P zrobią w sumie 17 punków, tylko po jednym zerze na głowę, i to właśnie na Unii, której juniorzy nie są podobno drewniani.
    No ale to tylko dlatego, że Unia taka porozbijana. A podobno jazda na betonie jest lekka, łatwa i przyjemna. Nawet jaj do niej nie trzeba zabierać.


    Ewidentnie Ci ulżyło, twórz dalej, twórz...
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 01-07-2012 o 23:02

  34. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Aerie - Emil zawsze z Unią u siebie ma mecze sezonu.
    Mhsol - udanego urlopu Ja do swojego jeszcze grubo ponad miesiąc

    Toruń jak odzyska ducha druzyny moze jeszcze sporo w tym roku namieszać.

    edytka - Mhsol - przyjdzie jeszcze czas - życzę oby jak najwcześniej
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 01-07-2012 o 23:03
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  35. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Aerie - miałem uciekać, ale jeszcze napiszę - Kocham Cię

    Mildura - dziękować, tylko że to taki urlop na pół gwizdka niestety... Oj pociągnęłoby się browca, pociągnęło....

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Coś w stylu wrocławskim czyli namalowane prosiaki na kawałku szmaty ... Sedzia jednak zachował przytomność umysłu i kazał szybko zwinąć buraką ta cudowną ''oprawe''
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Jankowski i Kasprzak nie kończyli karier w Unii Leszno
    No ale przecież to wasze chłopoki były, no nie? W dodatku byli mistrzami jazdy na znienawidzonym przez was betonie. Po napluciu pod koło nie istnieli.
    Krzyżaniak kariery w Toruniu nie kończył ale pożegnanie miał u nas, a jakże.
    Na ziemię to sprowadźcie donvito. Jego wiedza na temat końca kariery Jagusia jest zerowa, ale do pieca dołożyć to najważniejsze. Eh, rolniki, jak tu inaczej was nazywać.
    Co do Balińskiego to jeśli chcecie to umierajcie za niego. Tylko niech jego braki w technice jazdy oraz zdrowym rozsądku nie skupiają się na zawodnikach drużyny przeciwnej. Sporne sytuacje i powodowanie upadków przeciwników zdarzają się wielu zawodnikom. Tyle tylko, że innym się to zdarza a w przypadku Balińskiego stało się to manierą. Dodam że w mojej opinii zamierzoną manierą. On ma taki po prostu styl jazdy. Za to go tak "lubią".

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Mhsol
    Czy też Cię kocham w sumie jeszcze nie wiem, ale widzę żeśmy się trochę zgrali - ja też mam właśnie tydzień wolnego

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Mhsol
    Czy też Cię kocham w sumie jeszcze nie wiem, ale widzę żeśmy się trochę zgrali - ja też mam właśnie tydzień wolnego
    Zapraszam do HydeParku - oprócz 684 wątków mniej lub bardziej o polityce przydałby tam się jeden o wolnej miłosci lub inny w podobnym, hippi wydźwięku

    co do dyskusji o meczu, to ona już dawno przestała być merytoryczna, przestałem się łudzić...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  40. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No ale przecież to wasze chłopoki były, no nie? W dodatku byli mistrzami jazdy na znienawidzonym przez was betonie. Po napluciu pod koło nie istnieli.
    Krzyżaniak kariery w Toruniu nie kończył ale pożegnanie miał u nas, a jakże.
    Na ziemię to sprowadźcie donvito. Jego wiedza na temat końca kariery Jagusia jest zerowa, ale do pieca dołożyć to najważniejsze. Eh, rolniki, jak tu inaczej was nazywać.
    Co do Balińskiego to jeśli chcecie to umierajcie za niego. Tylko niech jego braki w technice jazdy oraz zdrowym rozsądku nie skupiają się na zawodnikach drużyny przeciwnej. Sporne sytuacje i powodowanie upadków przeciwników zdarzają się wielu zawodnikom. Tyle tylko, że innym się to zdarza a w przypadku Balińskiego stało się to manierą. Dodam że w mojej opinii zamierzoną manierą. On ma taki po prostu styl jazdy. Za to go tak "lubią".
    O Wojtek się ujawnił wreszcie i słynne jego plucie

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Aerie - tydzień to nie urlop Ja najpierw byczyłem się na koszt naszej służby zdrowia przez dwa tygodnie, a teraz na trzy uciekam w rodzinne strony...na wieś

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Aerie - tydzień to nie urlop Ja najpierw byczyłem się na koszt naszej służby zdrowia przez dwa tygodnie, a teraz na trzy uciekam w rodxzinne strony...na wieś
    Nie zaszkodziła Ci ta nasza służba zdrowia? Często jej się to zdarza. Udanego wypoczynku. Odcinasz się od speedwaya na trzy tygodnie, czy jednak nie do końca?

    EDIT do postu niżej: Niespodzianka- Baliński od kilku sezonów pracuje z psychologiem Robisz z Damiana demona, którym nie jest, ale jeżeli Ci z tym lepiej...
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 01-07-2012 o 23:19

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    KSUNIA - wolałbym się nie byczyć, a być rozanielonym Niestety czasami zdrowotne zonki się zdarzają. A żużel przez komórkę i laptopa , także jeszcze "merytorycznie" podyskutujemy Pozdrawiam i dziękuję.
    PS: Slaw - aleś Ty guuuuupi...
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 01-07-2012 o 23:23

  44. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Dla twojej informacji Bally z psychologiem pracuje od 3 lat ... Najlepsze akcje jednak dziś odwalał Ząbik celowanie w Pavlica wręcz mistrzowskie , dobrze że Jurek uciekł oszołomowi bo mogło sie skończyć tragicznie , Balon tak jezdzi już 19 lat i napewno tego nie zmieni ... my go uwielbiamy wy nienawidzicie to takze sie nie zmieni.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    KSUNIA - wolałbym się nie byczyć, a być rozanielonym Niestety czasami zdrowotne zonki się zdarzają. A żużel przez komórkę i laptopa Pozdrawiam.
    Bywaj zdrów! Podobnie jak Mildura życzę tego browara jak najszybciej.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •