Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 277

Wątek: XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    XI Runda DMP Apator Toruń - Unia Leszno

    Czas na mecz między zespołami które zajmą na koniec rundy zasadniczej 4 i 5 miejsce. Patrząc na układ tabeli i rozkład jazdy inaczej nie będzie.
    Zatem mecz o tzw. być albo nie być w PO
    Unia będzie miała ciężko bez Jarka Hampela, no bo kto pościga się z Holderem? (kolejny komplet?)
    Niestety bez kapitana Leszno jest na straconej pozycji, ale może znajdą się tu jacyś optymiści... Niemniej meczu bez walki oddać nie można. Wystawił bym Batcha- jak zawiedzie to po raz ostatni i szkolić młodzież (choć i tak mamy połowe już w składzie

    Moje typy :

    54:36 (rozsądek) , 45:45 (serce)

    Zapraszam do dyskusji.

    Ostatnio edytowane przez bartolini15 ; 24-06-2012 o 22:18

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Masz rację brachu. Przy obecnych składach i wyśrubowanych ksm-ach nieobecność lidera zabolała by każdą drużynę. U nas to już goodbye z PO. Ale... w zeszłym roku się udało (mimo samych kontuzji) i skończyło się medalem. Na tzreźwo płaczki wygrają ok. 53:37.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach

    XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

    Bilety na spotkanie Unibax Toruń – Unia Leszno można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl do piątku 29 czerwca do godz. 22.00. Kasa Klubowa, w której również trwa sprzedaż wejściówek, jest otwarta codziennie w godzinach 10.00 – 16.00. W sobotę 30 czerwca bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00. Natomiast w dniu zawodów 1 lipca kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00.

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska
    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN

    No więc zacznę od napinki. Rozgromimy Unię 49:41
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Jak zes tak zaczal,to bedzie dyskusja jakiej najstarsi gorale nie pamietaja.
    Normalnie nie moge sie doczekac.

    Dziekuje Ci panie,ze moja reka pokaral lesznianina
    i przysiegam na wszystko co ma moc nade mna
    ze polfinalu 2011 nie zapomne i z zemsta wroce
    zeby krzywdy nasze nie byly zapomniane
    a na cale leszczynskie plemie i pole
    spusc wszystkie plagi egipskie
    a tylko sie nie pomyl i nas krzyzakow nie doswiadczaj
    bo my sie swojego toru trzymamy.
    Wszedzie sie swojego toru trzymamy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-06-2012 o 20:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Jak przeczytałem wpis użytkownika lego w wątku toruńsko - wrocławskim, to chciałem zacząć nowy wątek na forum właśnie jego cytatem. Dla uściślenia o który mi chodzi:

    Czesto zapominamy o co chodzi w tym sporcie. Bo na pewno nie o wiesniakow i placzace baby. Prezesi graja naszymi nastrojami, bo kibica bardzo latwo nakrecic. Akurat nasi dwaj panowie sa najlepszym przykladem. Z jedenej strony gra nawierzchnia toru i narzekanie na konsekwencje (a ostatnio i frekwencje), z drugiej zabijanie widowiska na MA (i wynikajaca z tego niska frekwencje), narzekanie i wtykanie paluchow w przygotowanie nawierzchni przeciwnika. My tu wojujemy, a oni razem ustalaja nowe, coraz bardziej skomplikowane (i absurdalne) zasady. Osobne UFO to prezes Kowalski, komisarz Głód i ich "dzieci we mgle" (sędziowie). Maja duze szczescie, ze poziom polskiej pilki noznej jest zenujacy. Bo przy takich stadionach i nakretce juz dawno straciliby kibicow na rzecz pk.
    Ubiegł mnie kolego alienisko. Miałem nadzieję na powrót do merytorycznych wątków toruńsko - leszczyńskich. Niestety, Hrabia swoim tekstem szybko sprowadził mnie na ziemię...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    i teraz ja będę ten najgorszy
    KSUNIA wystarczy zajrzeć do wątku który cytujesz na ostatnie wpis(teraz przed ostatni) a byś widział, że to JOKE
    Ale jak już jesteśmy przy uprzejmościach, to Wy raczej jesteście bardzie "uprzejmi" niż My
    50-40

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    i teraz ja będę ten najgorszy
    KSUNIA wystarczy zajrzeć do wątku który cytujesz na ostatnie wpis(teraz przed ostatni) a byś widział, że to JOKE
    Ale jak już jesteśmy przy uprzejmościach, to Wy raczej jesteście bardzie "uprzejmi" niż My
    50-40
    Ta, może i joke, tyle że kilku użytkowników tak to odbierze, a znajdzie się jeden, który odniesie się do tego inaczej i zacznie się syf, jaki znamy z wątków naszych drużyn z ostatnich kilku miesięcy. Choć z drugiej strony można powiedzieć "był czas przywyknąć".

    Z innej beczki, bo na przepychanki, kto bardziej uprzejmy ochoty wielkiej nie mam - gdzieś w necie (może nawet tutaj na forum) przeczytałem, że na mecz z Unią gotowy do jazdy może być Ward. Ktoś z kibiców toruńskich może to potwierdzić, czy to jedynie niepodparta racjonalnymi przesłankami plota? Co prawda Z/Z i tak na torze toruńskim daje Unibaxowi dużą przewagę, ale z Darcym na pewno byłoby ciekawiej w sensie akcji na torze (choć kto wie po tej kontuzji).

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    szczerze trzeba powiedzieć, że nie mamy szans w Toruniu, jest to mecz dla nas który trzeba "objechać". 45:45 w pierwszym meczu to był maks co mogliśmy zrobić. Nie mamy atutów...


    Unia:
    Baliński - no niestety ale Bali na MA po prostu nie jedzie...to wie chyba każdy, aczkolwiek jakby zrobił koło 10 to byłoby przełamanie na MA
    Pavlic - u siebie mega, wyjazdy (oprócz Gorzowa) masakra
    Przemek - jedzie swoje, pewniak to nie jest, ale bez zastrzeżeń
    Troy - dno, dno, już widać muł
    Tobiasz - w tym sezonie jak dla mnie jedzie super, ale szału w Toruniu się nie spodziewam
    Kamil - niby talent, ale mnie nie przekonuje ani troszkę
    Piotrek - w lidze jedzie raz mi wyjdzie, raz nie wyjdzie...

    a Toruń:
    Holder, Ryan - u siebie mogą być niepokonani przez naszych
    Miedziak - coś mu w tym roku nie idzie ale z nami się zepnie
    Ząbik - ciężko powiedzieć, ale pare punkcików przywiezie
    Pulczasy - najbardziej przereklamowani juniorzy, tyle czasu a oni jakby bez postępu

    rozum mówi 55:35 ale ja mimo wszystko uważam, że jesteśmy nieprzewidywalni i możemy powalczyć

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak zes tak zaczal,to bedzie dyskusja jakiej najstarsi gorale nie pamietaja.
    Normalnie nie moge sie doczekac.

    Dziekuje Ci panie,ze moja reka pokaral lesznianina
    i przysiegam na wszystko co ma moc nade mna
    ze polfinalu 2011 nie zapomne i z zemsta wroce
    zeby krzywdy nasze nie byly zapomniane
    a na cale leszczynskie plemie i pole
    spusc wszystkie plagi egipskie
    a tylko sie nie pomyl i nas krzyzakow nie doswiadczaj
    bo my sie swojego toru trzymamy.
    Wszedzie sie swojego toru trzymamy.
    Szanowny kolego - zauważyłem błąd warszawski we wpisie- uprzejmie proszę, celem podniesienia poziomu merytorycznej dysputy o skorygowanie.

    Też nie zauważyłem tego wątku meczowego założonego cichcem na uboczu. Myślę jednak, że póki co jedyną obroną na poczynania obydwu drużyn jest dyskusja na poziomie Olsztyńskiej nocy kabaretowej. Na dyskusję o aspektach sportowych nie liczę. Szybciej spodziewam się tutaj małego kompendium wiedzy urologiczno-gastrycznej, lub poradnika w rodzaju "prawo a agrotechnika XXI wieku".

    Pozdrawiam i liczę na zagorzałą/zapiwną/abstynencką* polemikę.

    *niewłaściwe skreśl
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 25-06-2012 o 20:46
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Jeżeli chodzi o zagorzałość, to ja dziękuję - w poniedziałki nie pobieram

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    No właśnie kingpin, jesteś stanowczo niekonsekwentny
    Narazie jest miło, zobaczymy kto "wpuści" obserwatora

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mm_leszno Zobacz posta
    szczerze trzeba powiedzieć, że nie mamy szans w Toruniu, jest to mecz dla nas który trzeba "objechać". 45:45 w pierwszym meczu to był maks co mogliśmy zrobić. Nie mamy atutów...
    rozum mówi 55:35 ale ja mimo wszystko uważam, że jesteśmy nieprzewidywalni i możemy powalczyć
    My też jesteśmy nieprzewidywalni, już 2x u siebie wtopiliśmy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    No właśnie kingpin, jesteś stanowczo niekonsekwentny
    E tam,zaraz niekonsekwentny.Prowokacja.
    Wiedzialem ,ze jak napisze "leszczynskie" to sie Mildura przyczepi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-06-2012 o 20:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Obserwator w Toruniu niepotrzebny. Na miejscu tor sprawdzać będzie l'osservatore Romano(z błogosławionym Giuseppe).


    Zapuściłem Polsat Sport. Ale jaja, w Anglii świeci słońce! Niewiele poza tym.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 25-06-2012 o 21:18

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jak nisko upadliśmy aby jako kibice dwóch tak zasłużonych klubów idąc w zaparte, w swoich spiskowych teoriach nie móc normalnie porozmawiać o meczu?
    Jestem pewien, że nawet ta ciekawa próba Mildury potraktowania wątku z przymrużeniem oka nic nie da gdyż zawsze znajdzie się ktoś kto wznieci płomień i kolejni, którzy stać będą w kolejce z baniakiem benzyny (już zamówiłem cysternę ).

    Mecz niezwykle istotny dla obu ekip, stąd i napięcia są nieuniknione. Obie drużyny jeszcze żyją nadzieją wejścia do play-off. Przy czym Unia wie, że jak wróci Hampel nie będą tam statystami i mogą ostro zamieszać w walce o medale.
    Miejcie tą świadomość, drodzy lesznianie, że liczne jest grono kibiców toruńskich, którzy podziwiają Waszą drużynę (bez Balińskiego oczywiście, którego żaden kibic toruński nigdy nie strawi). Reszta to niezwykle ciekawa, młoda i ambitna drużyna, której nie można źle życzyć. Oczywiście biegunowo odmienne zdanie mamy ostatnio na temat leszczyńskich kibiców ale sami sobie na to zapracowaliście więc trudno się dziwić.

    Co meczu tym razem z Lesznem wygramy, niewiele ale wygramy i to jest najważniejsze.
    Co do wątku..... chyba dla spokoju własnej duszy bezpieczniej już będzie tu nie zaglądać. Idę o zakład, że dym będzie.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Senior Ząbik wspominał, że kontuzja Warda nie jest aż tak poważna i jak dobrze pamiętam to mówił, że za dwa tygodnie może wrócić do ścigania ale chyba Darcy nie chce umierać za Unibax bo gdzieś czytałem jak sam Ward się wypowiadał, że wróci na Drużynowy Puchar Świata. Za prędko nie chce wracać i jeździć z kontuzją bo ma wielkie plany na przyszłość, czy jakoś tak

    Leszno to fajna ekipa ale do pełni szczęścia brakuje im dwóch takich walczaków jak Pulczyńscy z chomikami w składzie byliby kpl drużyną
    Ostatnio edytowane przez koot ; 25-06-2012 o 23:12

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Miejcie tą świadomość, drodzy lesznianie, że liczne jest grono kibiców toruńskich, którzy podziwiają Waszą drużynę (bez Balińskiego oczywiście, którego żaden kibic toruński nigdy nie strawi).
    Pitolisz Ja Balona lubię. Swój chłop, przywiązany do barw, solidny, pracowity, oddany drużynie. Ze świecą takich szukać. No i tak jego niebezpieczna jazda na mój gust jest nieco demonizowana. Orłem speedwaya, to on może nie jest, ale też totalnym przypałem też nie. Czasem coś odwali, jak każdy, ale ja jakoś nie potrafię zapełnić palców jednej ręki gościami, których wysłał do szpitala...

    Mecz według mnie będzie zacięty. Raz, że nasz tor dla nikogo nie jest tajemnicą. Dwa, że Unia wie o co walczy z nami. Trzy, że jak sobie znowu zrobimy taki tor jak ostatnio, a Leszno się nastawi na starty, to będzie niewesoło. Powinniśmy wygrać, ale Unia może sprawić psikusa.

    Nie mniej ja dalej uważam, że celujemy w złoto i mamy to wygrać z palcem w dupie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    alienisko
    miałem na myśli toruńskich kibiców

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Naczy, że Buszmena?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Pitolisz Ja Balona lubię. Swój chłop, przywiązany do barw, solidny, pracowity, oddany drużynie. Ze świecą takich szukać. No i tak jego niebezpieczna jazda na mój gust jest nieco demonizowana. Orłem speedwaya, to on może nie jest, ale też totalnym przypałem też nie. Czasem coś odwali, jak każdy, ale ja jakoś nie potrafię zapełnić palców jednej ręki gościami, których wysłał do szpitala...
    mam tak samo jak ty... tzn nie może nie jest tak, że Balona lubię, jest mi kompletnie obojętny, irytuje mnie jednak ten pojazd po nim i demonizowanie jego chamskiej jazdy. generalnie jest to wyolbrzymianie, a sam Damian ma trochę pecha, podobnego do tego który parę lat temu miał Miedziak. Adrian też ze swojej nieumyślnej winy, po prostu błędów na torze swego czasu posyłał do szpitala np Okonia. Zdarza się, co zrobić. Tak samo było na linii Baliński - Ząbik, czy w ostatnim pojedynku z Wardem.

    Niestety nikomu do rozsądku nie przemówisz, a w niedziele na MA najpopularniejszą przyśpiewką będzie "Damian Baliński, największy ***** leszczyński" naprzemiennie z "Unia Unia zwal se kunia". Czyli żenada i wiocha [którą to tak często te same osoby określają Leszno] pełną gębą.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No właśnie. A propos Damiana, to jeśli chodzi o zrobienie czegoś z premedytacją, to jest tylko jeden taki bieg, w którym zresztą się nic nie stało, i który znam tylko z relacji radiowej, kiedy Wiecha podobno zygzakiem na prostej blokował i Jaguś sobie bieg odpuścił. Nie wiem ile w tym prawdy, ale to jedyna taka sytuacja, w dodatku chyba z przed 10 lat, czy coś, żeby Damianowi zarzucić jazdę nie fair.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    To sobie obejrzyj:

    http://www.youtube.com/watch?v=4Fb4hj7WEaY

    no brutalne to nie było, w sumie jakoś niebezpiecznie nie wyszło, choć kto wie co by było gdyby Jaguś jechał na pełen gaz. Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale z pewnością nie była to akcja chamska, po prostu Baliński jest trochę gorszy w ciągnięciu partnera za uszy niż Gollob

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No faktycznie, nic niebezpiecznego szczególnie, taki trochę pokraczny Tomasz Gollob. Z tym, że, nie wiem jakie kiedyś były przepisy, ale zdaje się, za blokowanie toru jazdy rywala po sprawdzeniu jego toru jazdy przez obejrzenie się dziś jest wykluczenie. Jeśli wtedy też tak było, to sędzia dał dupy Puszak chyba kiedyś u nas ze Spartą za takie coś poleciał jeśli mnie pamięć nie myli

    Anyway kolejna demonizowana sytuacja,w której generalnie nic się nie stało, a interweniować to powinien sędzia, nie kibice.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,326
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 33 w 19 postach
    Bez Damiana nie ma Unii. Kilkudziesięciu zawodników przewinęło się przez Unię przez ostatnie 17 lat. Bally był, jest i mam nadzieje jeszcze długo będzie. My go kochamy, rywale nienawidzą. To już się nie zmieni.
    Mecz prawdopodobnie w plecy. Brak Warda przy ZZ to mniejsza strata niż brak Hampela. Australijczycy raczej poza zasięgiem, Miedziński może kilka oczek zgubić, ale też bym tutaj na cuda nie liczył. Jedyną nadzieją na sukces jest całkowite wyłączenie z punktowania Ząbika i Pulczyńskich, choc i to może nie wystarczyć.
    Realnie patrząc ciężko będzie dobić do 40 i pewnie wysoko polegniemy. Przy splocie sprzyjających okoliczności jest możliwy remis lub minimalne zwycięstwo. Musiałby się jednak znaleźć jakiś kozak na Holdera lub Ryana.
    Nie mamy w drużynie słabeuszy, nie mamy też wybitnego lidera. W niedzielnym meczu brak Jarka będzie bardzo bolesny.

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Narzekacie, ze nie jest normalnie miedzy wami (kibice Torunia i Leszna) ale wystarczy spojrzec na tytul watku by stwierdzic ze tu normalnie byc nie moze... Poki takie bedziecie tematy zakladac, puty normalnie miedzy wami nie bedzie...
    Bez Jarka Hampela bedzie ciezko Unii cokolwiek ugrac w Toruniu. Dobicie do 40 uznam za sukces, niemniej Torun tez nie blyszczy a Leszno potrafi pokusic sie o niespodzianki (vide wygrana w Gorzowie). Licze osobiscie na zaciety mecz i trzymam kciuki za Leszno

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Przecież nikt się w Lesznie czy Toruniu nie łudzi, że będzie w najbliższym czasie normalnie a dyskusje będą tylko na poziomie sportowym... Czy jest jakieś lekarstwo na to? Tak, doprowadzić to wszystko do granicy absurdu. My na większość rzeczy i tak nie mamy wpływu, nawet głosowanie nogami (frekwencja) niewiele zaślepionym działaczom daje do myślenia. Łatwiej wymyślać tysiące teoryjek o "przejedzeniu" żużlem i konkurencyjnych nowych technologiach niż szukać winy w sobie.
    Co do Damiana to życzę każdemu klubowi mieć własną wersję takiego zawodnika - na pohybel przeciwnikom. Damian ma wielkie serce na które czasem brak techniki, zgoda. Ale ortopedie w kraju nie odnotowały z tego powodu zwiększonego natłoku.
    Jarek szybko nie wróci, mało tego sporo własnych kibiców korzystając z okazji już kreśli przyszłościowe plany Unii bez niego. Już nawet nie daje się zawodnikowi szans powrotu do zdrowia a w kwestii oszczędzania idzie się dalej niż tercet działaczy leszczyńsko-gorzowsko-toruńskich. Nie zastanawiając się nawet, ile zainteresowania sponsorów, mediów taki zawodnik w składzie generuje.
    Dlatego w tym roku dla Unii czas na naukę, Przemek musi udowodnić, że ma papiery na lidera bo za rok kończy się juniorka.
    Jak ktoś napisał - serce mówi mi, że będzie remis, rozum podpowiada, że...
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 26-06-2012 o 07:17
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Nie chcemy tu dyskutowac o Damianie,ale argument z ortopedia chybiony.
    Nickus tez nie odeslal zbyt duzo zuzlokow do szpitala,ale w morde pasowaloby mu dac.

    Co do meczu ,to latwo nie bedzie.
    Mam nadzieje,ze nie wsadza niezaleczonego Warda na motorek,bo i takie plotki slyszalem.
    Powinnismy sobie poradzic z Z/Z a jak nie,to po prostu jestesmy na dnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #29
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Zrobił się wątek o Balińskim. To dorzucę swoje trzy grosze, a propos porównania go z Pedersenem. Z moich obserwacji z meczów z nami, jeden i drugi jedzie ostro, ale nie przypominam sobie, żeby Damian miał jakieś pretensje i machał łapami po tym jak go ktoś równie ostro potraktował. Nawet jak go ostatnio Protas przykleił do płotu, to po wyścigu było spokojnie. Nicki pewnie zaraz by teatrzyk jak Ireneusz Krosny odstawił, albo by się obalił na tor.

    Co do meczu, to chwilę temu też jechaliśmy do Torunia po przegraną, a jak się skończyło? Nie skreślałbym zupełnie szans Unii, choć realnie patrząc na papier, to myślę, że 50:40 nie będzie zbyt wysokim wymiarem kary.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Narzekacie, ze nie jest normalnie miedzy wami (kibice Torunia i Leszna) ale wystarczy spojrzec na tytul watku by stwierdzic ze tu normalnie byc nie moze...
    och kochany, jaka liga tacy kibice/forum/atmosfera. równamy poziomem: oni nam ksm'em, my im ilorazem.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    43-47, bo kombinatorom trzeba utrzeć nosa. Walczyć na torze, a nie płakać przed co drugimi zawodami. Ile można płakać, biedny Ryan i Adik rzeczywiście mogą się odwodnić, nie wspominając o Pulkach.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Mecz ewidentnie do jednej bramki, pięknie będzie podziwiać jak Pulczyńscy kroją Leszczyńskie gwiazdeczki , bez Warda to 55-35 dla Krzyżaczków.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    No to... ucierajcie.... czekamy w niedziele

    52:38

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    "Wiadomo, że jedziemy na niezwykle ciężki bój, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wywieźć stamtąd zwycięstwo. Nie składamy broni, będziemy walczyć tak długo, jak starczy nam sił " - Bally (za SF)

    Nawet ja nie wierzę, ale podoba mi się podejście zawsze na max Ballyego i młodych
    Płaczki nawet tego nie znają- wygodniej szukać rozwiązań gdzie indziej.
    Tylko się Touń nie zagolopujcie i z rozpędu (przyzwyczajeniem) nie zakwestionujcie przygotowania toru.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Mecz ewidentnie do jednej bramki, pięknie będzie podziwiać jak Pulczyńscy kroją Leszczyńskie gwiazdeczki , bez Warda to 55-35 dla Krzyżaczków.
    Tu się kolego ośmieszyłeś albo strony ci się pomyliły z tymi "gwiazdeczkami".

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    porownywac Balinkskiego z PEdersenem nie mozna, no łej. Dzik to osobna liga. Zbierajac Emila, Zabika i Balinskiego do kupy, plus wybuchowosc Crumpa przed lat 5, uzyskalibysmy twor, ktory moze sie z Pedersenem rownac

    Mi sie marzy, zeby na to 4 miejsce wskoczyla druzyna, ktora da rade w 1 rundzie PO z kilowato-dolarami Cieslaka. Obojetnie, czy bedzie to Leszno, czy Torun.

    BTW, nie wiem, czy Unibax duzo zyska w momencie, kiedy zamiast 5 miejsca wejdzie do finalow, dostanie 3-4 w pysk i skonczy na 4.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    porownywac Balinkskiego z PEdersenem nie mozna, no łej. Dzik to osobna liga. Zbierajac Emila, Zabika i Balinskiego do kupy, plus wybuchowosc Crumpa przed lat 5, uzyskalibysmy twor, ktory moze sie z Pedersenem rownac

    Mi sie marzy, zeby na to 4 miejsce wskoczyla druzyna, ktora da rade w 1 rundzie PO z kilowato-dolarami Cieslaka. Obojetnie, czy bedzie to Leszno, czy Torun.

    BTW, nie wiem, czy Unibax duzo zyska w momencie, kiedy zamiast 5 miejsca wejdzie do finalow, dostanie 3-4 w pysk i skonczy na 4.
    4 miejsce zajmie Toruń (patrz kontuzja Jarka). Niestety z tą walecznością to tylko twoje mżonki. Wystarczy że Tarnów zrobi lekko przyczepny i znowu płacz :/

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    "Przyczyną dobrej postawy Anioła są nowo zakupione jednostki. - Jeden nowy silnik przyszedł dzisiaj do Torunia, także nie miałem jeszcze okazji go przetestować. Druga jednostka jest w drodze, powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. Walczymy cały czas i myślę, że obraliśmy właściwy tor." - Cała nadzieja w Adim 45:45.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    bo kombinatorom trzeba utrzeć nosa.
    tylko którym? będziemy rzucać monetą?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    "Przyczyną dobrej postawy Anioła są nowo zakupione jednostki. - Jeden nowy silnik przyszedł dzisiaj do Torunia, także nie miałem jeszcze okazji go przetestować. Druga jednostka jest w drodze, powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. Walczymy cały czas i myślę, że obraliśmy właściwy tor." - Cała nadzieja w Adim 45:45.
    Jak tor nie będzie właściwy to sędzia pomoże.
    40 punktów będzie dobrym wynikiem Unii ale wierzę że Damian przełamie swoją niemoc na "Cryarena" i wynik zakręci się koło remisu.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Mi sie marzy, zeby na to 4 miejsce wskoczyla druzyna, ktora da rade w 1 rundzie PO z kilowato-dolarami Cieslaka. Obojetnie, czy bedzie to Leszno, czy Torun.

    No gdyby tak zakopać topór wojenny i połączyć siły to myślę, że spokojnie. Wasz czwórka plus Pavlić(dał bym Balona ale nie przetrawicie ) i dwa Pawlickie i Cieślaka nie ma


    Co do meczu to będzie cieżko z racji tego, że u nas jest problem z wygrywaniem indywidualnym wyścigów. A tu znów co bieg będzie Holder, a jak nie on to Ryan lub Miedziak który jakby się rozkręcał choć powoli. Gdyby udało sie wyeliminować 2 chomiki, które ostatnio zaczeły mieć za dużą swobodę na swoim kółku do zabawy i szaleją to można powalczyć.

    Rozum mówi 49:41 serce 44:46
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    43-47, bo kombinatorom trzeba utrzeć nosa. Walczyć na torze, a nie płakać przed co drugimi zawodami. Ile można płakać, biedny Ryan i Adik rzeczywiście mogą się odwodnić, nie wspominając o Pulkach.
    No jeśli Bali w pierwszej serii startów kogoś unieszkodliwi to możecie o remisie pomyśleć.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Bogurodzica Dziewica, Bogiem sławiena Maryja,
    U twego Syna Gospodzina, Matko zwolena, Maryja !
    Zyszczy nam, spuści nam.
    Kyrie eleison.

    Twego dziela Krzciciela, Bożycze,
    Usłysz głosy, napełń myśli człowiecze.
    Słysz modlitwę, jąż nosimy,
    A dać raczy, Jegoż prosimy:
    A na świecie zbożny pobyt,
    Po żywocie rajski przebyt.
    Kyrie eleison.

    Staropolskim zwyczajem od dawien dawna począwszy na bitke do krwi żywej
    wzywam bractwo krzyżowej z jego wątpliwej rycerskości Urlichem von Stępniewskim na czele .
    Król Józef z rodu Bambrów sam zapowiada wojskami swymi zarządzanie ,które to w sile
    kwiata lesczyńskich junaków na ustalone miejsce przybędzie .Ducha drużyny strzegł będzie z
    rycerskości swej słynny Damianko z pod Dąbcza.Krwi zakonnej na tarczy jego kielich zapełniony .
    a i pewnikiem jak trza będzie i drugi się zapełni .
    Drżyjcie wiec plemiona zakonne bo wielkie miary rycerskość się zjeżdża.
    Pomni doświadczeń z lat ubiegłych o wasz honor wzywamy ,aby i wstydu na pół Królestwa nie było
    kiedy będziem was gołych do komnat puszczać.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No jeśli Bali w pierwszej serii startów kogoś unieszkodliwi to możecie o remisie pomyśleć.
    Tak jak i też któryś z Waszych super techników słynących z płynnej jazdy (Ząbik i Pulki).

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    pedrosio, może być, tylko przed nazwiskiem wielkiego mistrza zamiast "von" powinno być "won!".

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Typ , remis, na neutralnym byście mieli bęcki. Unia powinna przyjechać z prezesem NIKu, żeby zbadał nieprawidłowości wobec zamierzonego stanu czyli super lustrzanego jak stół toru o jednakowej granulacji z 1,5 cm luźną nawierzchnią bez jednej dziurki. NiK, gdyż obserwatorów i prokuraturę macie obsadzonych. Zapowiadałem wam karmę (co ocenzurowano, a może być większa). To tyle obiecanego onegdaj.

    Też mi jest przykro, że nastąpiła taka polaryzacja poglądów, sympatii i Bóg wie czego jeszcze. Może kiedyś się wyłagodzi, na razie są topory. My przynajmniej działamy z własnym torem (znaczy się sędziowie, to trochę jak Barcą obecnie traktują), a wy z pozostałymi torami, co jest bardziej nie fair, sami sobie odpowiedzcie.

    Wy tu o Balinie w analogii do mistrza Nickiego, ale najzdolniejszym kosiarzem, przepraszam uczniem Nickiego jest sam Ward (w pół roku Piotrka Pawlickiego, Protasia, czy Hampela załatwiać), proponuję strumień oskarżeń zogniskować na Aussim.
    Miedziak zapowiada, że ma silnik niewytestowany, może to będzie błyskawica na Byków
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 26-06-2012 o 14:29

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •