Pokaż wyniki od 1 do 45 z 277

Wątek: XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    XI Runda DMP Apator Toruń - Unia Leszno

    Czas na mecz między zespołami które zajmą na koniec rundy zasadniczej 4 i 5 miejsce. Patrząc na układ tabeli i rozkład jazdy inaczej nie będzie.
    Zatem mecz o tzw. być albo nie być w PO
    Unia będzie miała ciężko bez Jarka Hampela, no bo kto pościga się z Holderem? (kolejny komplet?)
    Niestety bez kapitana Leszno jest na straconej pozycji, ale może znajdą się tu jacyś optymiści... Niemniej meczu bez walki oddać nie można. Wystawił bym Batcha- jak zawiedzie to po raz ostatni i szkolić młodzież (choć i tak mamy połowe już w składzie

    Moje typy :

    54:36 (rozsądek) , 45:45 (serce)

    Zapraszam do dyskusji.

    Ostatnio edytowane przez bartolini15 ; 24-06-2012 o 22:18

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Masz rację brachu. Przy obecnych składach i wyśrubowanych ksm-ach nieobecność lidera zabolała by każdą drużynę. U nas to już goodbye z PO. Ale... w zeszłym roku się udało (mimo samych kontuzji) i skończyło się medalem. Na tzreźwo płaczki wygrają ok. 53:37.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach

    XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

    Bilety na spotkanie Unibax Toruń – Unia Leszno można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl do piątku 29 czerwca do godz. 22.00. Kasa Klubowa, w której również trwa sprzedaż wejściówek, jest otwarta codziennie w godzinach 10.00 – 16.00. W sobotę 30 czerwca bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00. Natomiast w dniu zawodów 1 lipca kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00.

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska
    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN

    No więc zacznę od napinki. Rozgromimy Unię 49:41
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Jak zes tak zaczal,to bedzie dyskusja jakiej najstarsi gorale nie pamietaja.
    Normalnie nie moge sie doczekac.

    Dziekuje Ci panie,ze moja reka pokaral lesznianina
    i przysiegam na wszystko co ma moc nade mna
    ze polfinalu 2011 nie zapomne i z zemsta wroce
    zeby krzywdy nasze nie byly zapomniane
    a na cale leszczynskie plemie i pole
    spusc wszystkie plagi egipskie
    a tylko sie nie pomyl i nas krzyzakow nie doswiadczaj
    bo my sie swojego toru trzymamy.
    Wszedzie sie swojego toru trzymamy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-06-2012 o 20:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Jak przeczytałem wpis użytkownika lego w wątku toruńsko - wrocławskim, to chciałem zacząć nowy wątek na forum właśnie jego cytatem. Dla uściślenia o który mi chodzi:

    Czesto zapominamy o co chodzi w tym sporcie. Bo na pewno nie o wiesniakow i placzace baby. Prezesi graja naszymi nastrojami, bo kibica bardzo latwo nakrecic. Akurat nasi dwaj panowie sa najlepszym przykladem. Z jedenej strony gra nawierzchnia toru i narzekanie na konsekwencje (a ostatnio i frekwencje), z drugiej zabijanie widowiska na MA (i wynikajaca z tego niska frekwencje), narzekanie i wtykanie paluchow w przygotowanie nawierzchni przeciwnika. My tu wojujemy, a oni razem ustalaja nowe, coraz bardziej skomplikowane (i absurdalne) zasady. Osobne UFO to prezes Kowalski, komisarz Głód i ich "dzieci we mgle" (sędziowie). Maja duze szczescie, ze poziom polskiej pilki noznej jest zenujacy. Bo przy takich stadionach i nakretce juz dawno straciliby kibicow na rzecz pk.
    Ubiegł mnie kolego alienisko. Miałem nadzieję na powrót do merytorycznych wątków toruńsko - leszczyńskich. Niestety, Hrabia swoim tekstem szybko sprowadził mnie na ziemię...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    i teraz ja będę ten najgorszy
    KSUNIA wystarczy zajrzeć do wątku który cytujesz na ostatnie wpis(teraz przed ostatni) a byś widział, że to JOKE
    Ale jak już jesteśmy przy uprzejmościach, to Wy raczej jesteście bardzie "uprzejmi" niż My
    50-40

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    i teraz ja będę ten najgorszy
    KSUNIA wystarczy zajrzeć do wątku który cytujesz na ostatnie wpis(teraz przed ostatni) a byś widział, że to JOKE
    Ale jak już jesteśmy przy uprzejmościach, to Wy raczej jesteście bardzie "uprzejmi" niż My
    50-40
    Ta, może i joke, tyle że kilku użytkowników tak to odbierze, a znajdzie się jeden, który odniesie się do tego inaczej i zacznie się syf, jaki znamy z wątków naszych drużyn z ostatnich kilku miesięcy. Choć z drugiej strony można powiedzieć "był czas przywyknąć".

    Z innej beczki, bo na przepychanki, kto bardziej uprzejmy ochoty wielkiej nie mam - gdzieś w necie (może nawet tutaj na forum) przeczytałem, że na mecz z Unią gotowy do jazdy może być Ward. Ktoś z kibiców toruńskich może to potwierdzić, czy to jedynie niepodparta racjonalnymi przesłankami plota? Co prawda Z/Z i tak na torze toruńskim daje Unibaxowi dużą przewagę, ale z Darcym na pewno byłoby ciekawiej w sensie akcji na torze (choć kto wie po tej kontuzji).

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    szczerze trzeba powiedzieć, że nie mamy szans w Toruniu, jest to mecz dla nas który trzeba "objechać". 45:45 w pierwszym meczu to był maks co mogliśmy zrobić. Nie mamy atutów...


    Unia:
    Baliński - no niestety ale Bali na MA po prostu nie jedzie...to wie chyba każdy, aczkolwiek jakby zrobił koło 10 to byłoby przełamanie na MA
    Pavlic - u siebie mega, wyjazdy (oprócz Gorzowa) masakra
    Przemek - jedzie swoje, pewniak to nie jest, ale bez zastrzeżeń
    Troy - dno, dno, już widać muł
    Tobiasz - w tym sezonie jak dla mnie jedzie super, ale szału w Toruniu się nie spodziewam
    Kamil - niby talent, ale mnie nie przekonuje ani troszkę
    Piotrek - w lidze jedzie raz mi wyjdzie, raz nie wyjdzie...

    a Toruń:
    Holder, Ryan - u siebie mogą być niepokonani przez naszych
    Miedziak - coś mu w tym roku nie idzie ale z nami się zepnie
    Ząbik - ciężko powiedzieć, ale pare punkcików przywiezie
    Pulczasy - najbardziej przereklamowani juniorzy, tyle czasu a oni jakby bez postępu

    rozum mówi 55:35 ale ja mimo wszystko uważam, że jesteśmy nieprzewidywalni i możemy powalczyć

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak zes tak zaczal,to bedzie dyskusja jakiej najstarsi gorale nie pamietaja.
    Normalnie nie moge sie doczekac.

    Dziekuje Ci panie,ze moja reka pokaral lesznianina
    i przysiegam na wszystko co ma moc nade mna
    ze polfinalu 2011 nie zapomne i z zemsta wroce
    zeby krzywdy nasze nie byly zapomniane
    a na cale leszczynskie plemie i pole
    spusc wszystkie plagi egipskie
    a tylko sie nie pomyl i nas krzyzakow nie doswiadczaj
    bo my sie swojego toru trzymamy.
    Wszedzie sie swojego toru trzymamy.
    Szanowny kolego - zauważyłem błąd warszawski we wpisie- uprzejmie proszę, celem podniesienia poziomu merytorycznej dysputy o skorygowanie.

    Też nie zauważyłem tego wątku meczowego założonego cichcem na uboczu. Myślę jednak, że póki co jedyną obroną na poczynania obydwu drużyn jest dyskusja na poziomie Olsztyńskiej nocy kabaretowej. Na dyskusję o aspektach sportowych nie liczę. Szybciej spodziewam się tutaj małego kompendium wiedzy urologiczno-gastrycznej, lub poradnika w rodzaju "prawo a agrotechnika XXI wieku".

    Pozdrawiam i liczę na zagorzałą/zapiwną/abstynencką* polemikę.

    *niewłaściwe skreśl
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 25-06-2012 o 20:46
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Jeżeli chodzi o zagorzałość, to ja dziękuję - w poniedziałki nie pobieram

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    No właśnie kingpin, jesteś stanowczo niekonsekwentny
    Narazie jest miło, zobaczymy kto "wpuści" obserwatora

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez aniolek_666 Zobacz posta
    9 pkt zgarnięte w ostatnich 4 meczach, jesteśmy na fali wznoszącej, dziś Unia nie postawiła żadnego oporu. oby tak dalej, może przy pomyślnych wiatrach wejdziemy do finału.
    Dobre. Naprawdę dobre.

    Howard - jak rozumiem na normalny tor to tylko do Torunia?

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Wode leje sedzia, zawsze on decyduje.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Drużyna wygrała po dobrym meczu a oni dalej płaczą. Ciężko Was zrozumieć ehh zakały ekstraligi

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Meczyk na lajcie.Spodziewalem sie wiekszego oporu ze strony Unistow.Mimo wszystko.


    Balon jak Balon.Cale szczescie ,ze od trzech lat ma lekarza .Nawet nie chce myslec co by bylo gdyby spuscili go z lancucha bez terapi.

    Mysle,ze w play-off bedziemy nie do pokonania i zgarniemy zloto.
    W kazdym badz razie ja juz prasuje koszule i zakladam krawat.

    Oprawa bezjajeczna.Ani to ladne ani smieszne.Trzeba bylo swinie na tor puscic.Jak pikowac to na calego.

    W innm watku zrobilo sie ciekawie.
    Zamiast trzymac fason do konca i pluc razem z innymi na Stepnia i Sullego narzekaja na tor.
    Beksy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-07-2012 o 08:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #17
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach


    Dla mnie bomba - oprawa roku normalnie ... trochę tanie i już było ale skoro na więcej apatorków - wibrat*rków nie stać to co zrobisz !
    Brakuje tylko na dole podpisu że ojciec autora tej nie bywałej oprawy nie płodził go z głową , lub zapomniał o kondonie
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    http://www.tv.ksul.pl/start/aktualnosci/1/337 -> od 45sek

    Właśnie obejrzałem tą akcje miedzy Balonem a Miedziakiem. Czy tu wszyscy twierdzą, że to był chamski atak Balona. Spodziewałem się jakiejś podcinki, zajechania drogi pod dechami, a tu wręcz przeciwnie to Miedziak ładował się w Balona jakby to było na wejściu w łuk, a to przecież wyjście z pierwszego łuku było, gdzie jeszcze ciasno. A na konferencji gamoń, mógł się pohamować z komentarzami, a nie za swoją gamoniowatość obarczać winą rywala z toru. wstyd!

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    http://www.tv.ksul.pl/start/aktualnosci/1/337 -> od 45sek

    Właśnie obejrzałem tą akcje miedzy Balonem a Miedziakiem. Czy tu wszyscy twierdzą, że to był chamski atak Balona. Spodziewałem się jakiejś podcinki, zajechania drogi pod dechami,
    Po Damianie sie spodziewales? Chyba zartujesz. Jego moglo pociagnac albo moze pasc ofiara bledu technicznego polegajacego na przeniesieniu tylka na tylne kolo przez co tez go ciagnie - ten tylek - w kierunku bandy jak jedzie tam akurat przeciwnik.
    Podcinka,zajezdzanie drogi pod dechami to nie w stylu Damiana.

    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    a tu wręcz przeciwnie to Miedziak ładował się w Balona jakby to było na wejściu w łuk, a to przecież wyjście z pierwszego łuku było, gdzie jeszcze ciasno. A na konferencji gamoń, mógł się pohamować z komentarzami, a nie za swoją gamoniowatość obarczać winą rywala z toru. wstyd!
    Jesli ktos sie w kogos wladowal to Damian w Miedziaka,choc wiecej w tym przypadku czy nawet winy Adriana niz zlych intencji Balona.
    Sedzia prawidlowo zareagowal a Adik zamiast machac lapkami mogl sie troche poscigac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-07-2012 o 19:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Właśnie obejrzałem tą akcje miedzy Balonem a Miedziakiem. Czy tu wszyscy twierdzą, że to był chamski atak Balona. Spodziewałem się jakiejś podcinki, zajechania drogi pod dechami, a tu wręcz przeciwnie to Miedziak ładował się w Balona jakby to było na wejściu w łuk, a to przecież wyjście z pierwszego łuku było, gdzie jeszcze ciasno. A na konferencji gamoń, mógł się pohamować z komentarzami, a nie za swoją gamoniowatość obarczać winą rywala z toru. wstyd!
    Jakim cudem zawodnik jadący wyraźnie z przodu może władować się w zawodnika jadącego z tyłu ?
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 02-07-2012 o 19:31

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jakim cudem zawodnik jadący wyraźnie z przodu może władować się w zawodnika jadącego z tyłu ?
    Widocznie nie był wyraźnie z przodu.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak naprawdę goowno widać na tym nagraniu. Miedziak zawężał, a Balon chciał mu się wcisnąć przy kredzie.
    Kompletnie nie widać tego co działo się między nimi w momencie kontaktu. Kamera musiałaby łapać obraz w linii wzdłuż prostej, a tak mamy płaski obrazek z którego nic nie wynika.

    Zresztą czego tu się wykłócać, jak nima o co ? To jest żużel raz jeden drugiego pyknie lub ma pretensje, a następnym razem role się odwrócą.

    Proszę niektórych zacietrzewionych leszczynian by przestali obrażać Unistów.
    Pisząc o toruńskich panienkach marne wydajecie świadectwo swoim rajderom, którzy z tymi panienkami ostro dostali w d...

    Pozdrawiam kumpli z Leszna.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak naprawdę goowno widać na tym nagraniu. Miedziak zawężał, a Balon chciał mu się wcisnąć przy kredzie.
    Kompletnie nie widać tego co działo się między nimi w momencie kontaktu. Kamera musiałaby łapać obraz w linii wzdłuż prostej, a tak mamy płaski obrazek z którego nic nie wynika.
    Ty chyba żartujesz? Nie widać kompletnie, co się działo? Po prostu nie chcesz widzieć albo wolisz udawać, że Balon to bandyta największy. W mojej opinii Balon liczył na to, że Miedziak pójdzie szeroko i zrobi się miejsce, a że Miedziak postanowił inaczej pojechać. Sytuacja jakich mnóstwo w tym sporcie. No ale można przecież rozdmuchać sprawę, pomachać łapami, jak Miedziak i afera gotowa.

    Co do wystawiania świadectwa. Taki urok sportu, czasami i z panienkami trzeba przegrać. Nie widzę w tym żadnej ujmy dla Unistów. No ale jeżeli dzięki temu czujesz się bardziej dowartościowany, to traktuj to w takich kategoriach. Na szczęście pojawiały się tutaj także głosy ze strony toruńskich kibiców, że gdyby Unia jechała w pełni sił i z Jarkiem to spotkanie mogłoby wyglądać nieco inaczej. No ale tak jak napisałem - jeżeli przegrana Unii z "panienkami" Cię podbuduje, to bardzo mnie to cieszy

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Slaw, spojrz tylko jak jedzie w tej syt Balinski. Juz po nim widac ze sie przygotowuje do pukniecia w Miedziaka. Doskonale wie ze zaraz dojdzie do kontaktu. Problem w tym ze Miedziak nie wie. A wiec czemu B... nie odpusci tylko z premedytacja wjezdza w zawodnika?
    Bo jest idiota?

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Czyli im więcej kontaktu tym więcej punktów . Z twojego rozumowania tak wynika. "fajnie że będzie kontakt może kontuzję złapię..." - tak wg Ciebie myślą zawodnicy. Problem w tym że Balon jedzie swoim torem, a Miedziak nie zmieścił się za Przemem i próbuje od strony krawężnika i tam nadział się na Balona. I takie mamy sobie dwie różne teorie . Żadnego chamstwa tam nie ma. Ot przypadek. Natomiast te "dwa agenty się przyciągają", mieli nie raz nie dwa takie sytuacje. Tylko Balon siedzi cicho, a Miedziak jak zwykle łapki i pretensje.

    cyt."...sie przygotowuje do pukniecia ... Miedziaka...."

    Dobre dobre, a gumę założył ?

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Widocznie nie był wyraźnie z przodu.

    Faktycznie, nie był.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Faktycznie, nie był.
    Co to jest?

    Przecież to wejście w łuk a nie wyjście. Patrząc na to zdjęcie można stwierdzić, że kontaktu między Miedziakiem a Balonem nie było wcale.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 02-07-2012 o 20:45

  28. Powrót do góry    #28
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Baliński powinien wziąć pod uwagę, że wychodząc tak ciasno z wirażu (na MA zwłaszcza) raczej poszerza się tor jazdy w kierunku do bandy. Miedziński będąc z przodu zawężał do krawężnika chcąc na prostej wejść pod lokieć innego leszczyniania i doszło do szczepienia.
    Pozdrawiam
    Marcin

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Faktycznie, nie był.
    Przecież to zaraz po _wejściu_ w łuk. W połowie wirażu Balon jedzie w krawężnik a Adrian próbuje za koło Przema. Cała sytuacja do bólu zwykła.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    ...
    Faktycznie, nie był.
    Chciałem się bawić we wklejanie jakieś fotki kilka sekund później, ale po cholerę to. Chodzi o to, że stosujesz Ty i Tobie podobni manię prześladowczą. Wyolbrzymiacie sprawy, które są normalne w żużlu. Jeszcze zrozumiałbym to u kogoś kto pierwszy raz takie coś widzi na żużlu, ale przecież w Toruniu to sami EKSPERCI, ZNAWCY ŻUŻLA, WSZECHWIEDZĄCY I WSZECHMOGĄCY!
    A jak tam Wasz Holderek, ładnie puknął Nikusia w półfinale jednego z tegorocznych GP, co nie! Bardzo mi się podobał, super hero! Bo to jest chłop z "jajami", a nie baba co się sama przewraca po przejechaniu mety!

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Serio ? Wyobraź sobie, że to zdjęcie ma na celu pokazać jaka była odległość pomiędzy Miedzińskim a Balińskim w momencie kiedy ten drugi zabrał się za swój manewr. Myślałem, że tego nie trzeba nikomu tłumaczyć, ale się przeliczyłem.
    Tak rzeczowo, naprawdę rzeczowo, bez żartów. To na tym zdjęciu widać, że Balon szykuje swój manewr na zawodnika w kasku niebieskim. To tak na podstawie zdjęcia. Właśnie zjeżdża do małej i będzie celował prosto w tylne koło tego niebieskiego i jeszcze wyniesie się na zewnętrzną, bo tak jest tylko na MA. Trochę mu Przemo przeszkadza, ale jak dobrze trafi to może Przemowi się nic nie stanie, a tamten zostanie potrzaskany. Tak pewnie Balon kombinował.



    A to MA - to jest skrót od Madagaskar??

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Ach ten bandyta Baliński jak on śmiał tam pojechać. Bardzo brutalny atak myślę, że po tej akcji toruńczycy mogą śmiało pisać pismo z prośbą do władz SE o nakaz montażu hamulców do motocykli przeciwników Unibaxu. Stop walce na torze, stop ścigania się, stop wyprzedzaniu toruńczyków. Od następnej kolejki proponuję jazdę na czas w odstępach 10s lub odstępy 30 metrowe. Albo lepiej nie bo jeszcze ktoś do Adrianny podjedzie na 2 metry i będzie się domagał wykluczenia. On jest z tego znany.
    W meczach z Unibaxem proponuję żużel na dochodzenie coś ala łyżwiarstwo drużynowe na dochodzenie!!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •