Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 277

Wątek: XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Dla twojej informacji Bally z psychologiem pracuje od 3 lat ...
    Ale poprawy nie ma żadnej, a nawet jest gorzej. Powiedz mu, żeby zmienił psychologa na jakiegoś fachowca.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Dla twojej informacji Bally z psychologiem pracuje od 3 lat ...
    To chyba jego syn jest tym psychologiem, bo efekty pracy są mizerne.

  3. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach


    Redaktor:Adrian co się stało w biegu z Damianem ??

    Adrian :No bo proszę Pana kopnął mnie ..wszyscy widzieli ..kopnął ,potem popchnął i przywiązał mi nogę do haka .

    Redaktor:Ale Panie Adrianie ...on Pana chyba nawet nie dotknął ...

    Adrian ...Yyyy ...dwa razy ...Karol z parkingu widział dwa razy uderzył mnie łokciem w kierownice ...yyyy i tu mam siniaka .Zobacz Pan ...oooo jaki wielki ...!!!

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To chyba jego syn jest tym psychologiem, bo efekty pracy są mizerne.
    A Jakich efektów wy oczekujecie ? ma przestac walczyć na trasie i być tak bezjajeczny jak Miedziński czy co ?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Berger Zobacz posta
    Jal czytam analize taka analize sytuacji bandyty z Miedziakiem to nie dziwie sie ze nazywaja was rolnikami oderwanymi od pluga, koles ktory nie ma techniki tylko poluje na rywali na wyprostowanym motocyklu w kogos wjezdza to zakrawa na wykluczenie do konca kariery. co do transparentu to w granicach smaku i pokazujacy za kogo was ma cala zuzlowa Polska


    Tak jak ten transparent???

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Drużyna wygrała po dobrym meczu a oni dalej płaczą. Ciężko Was zrozumieć ehh zakały ekstraligi

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Meczyk na lajcie.Spodziewalem sie wiekszego oporu ze strony Unistow.Mimo wszystko.


    Balon jak Balon.Cale szczescie ,ze od trzech lat ma lekarza .Nawet nie chce myslec co by bylo gdyby spuscili go z lancucha bez terapi.

    Mysle,ze w play-off bedziemy nie do pokonania i zgarniemy zloto.
    W kazdym badz razie ja juz prasuje koszule i zakladam krawat.

    Oprawa bezjajeczna.Ani to ladne ani smieszne.Trzeba bylo swinie na tor puscic.Jak pikowac to na calego.

    W innm watku zrobilo sie ciekawie.
    Zamiast trzymac fason do konca i pluc razem z innymi na Stepnia i Sullego narzekaja na tor.
    Beksy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-07-2012 o 08:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #234
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,584
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach


    Dla mnie bomba - oprawa roku normalnie ... trochę tanie i już było ale skoro na więcej apatorków - wibrat*rków nie stać to co zrobisz !
    Brakuje tylko na dole podpisu że ojciec autora tej nie bywałej oprawy nie płodził go z głową , lub zapomniał o kondonie
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No i po meczu. Spodziewałem się jednak więcej po Unii, a przez część zawodów patrzyło się na nich jak na Gdańsk. Nie wiem czy to kwestia toru, bo był troszkę inny niż zwykle, czy braku wiary.

    Co do oprawy, szok że była, żadnego szoku, że nędzna. Dobrze, że na wejściu nie dałem się nabrać i nie wrzuciłem do puszki tym gostkom.

    Co do sytuacji z Balińskim, hm, nie była taka zła. Tam ciasno było, on już jechał po kredzie i miejsca w sumie nie miał. Ja bym to w 4 powtórzył. Ewidentnie dupy dał sędzia, że tego nie przerwał. Jak zwykle, jak ktoś ryjem o tor nie zaryje, to jest wporzo.

    Potem Adrian zafundował nam fajną akcję na 2 łuku i to chyba jedyna godna zapamiętania z tego meczu rzecz.

    Ząbik katastrofa. Wolny ze startu niczym Pietrykowski, na trasie też wolny. Raz na 2 łuku wiózł się na szeroką (Pavlica?) na zasadzie, że albo go wprasuje w bandę, albo ten mu ucieknie. Szczęśliwie uciekł, bo byśmy pewnie na finał Euro nie zdążyli Jeszcze jeden taki mecz i do łask wróci Czerwiński, albo znajdzie się miejsce dla 3 juniora. Bo wątpię, by nasze kierownictwo wytrzymało w objeżdżaniu Karola.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  11. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Alien
    doczytaj proszę, że nie dojechał silnik dla Karola, stąd jechał na kucyku i taki wynik. Inaczej wczoraj pewnie by te swoje 4 pkt z Unią pyknął przy tej ich dyspozycji.

    Jeśli ktoś w tym wątku oczekiwał merytorycznej dyskusji to moje gratulacje za poczucie humoru

    A co do oprawy to moim zdaniem również była żenująca i podobnie jak Alien nie mam zamiaru dokładać nawet złotówki do tego typu transparentów. Dno i wstyd ale niczego szczególnego po naszym tzw. młynie już się nie spodziewam.

  12. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Alien
    doczytaj proszę, że nie dojechał silnik dla Karola, stąd jechał na kucyku i taki wynik.
    Dlaczego w naszym klubie co chwila dowiadujemy się, że ktoś ma tylko jeden dobry silnik?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Są też tacy co mają ich 26, ale to często też niczego nie gwarantuje.

    PS
    Mhsol- masz wiadomość

  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    http://www.tv.ksul.pl/start/aktualnosci/1/337 -> od 45sek

    Właśnie obejrzałem tą akcje miedzy Balonem a Miedziakiem. Czy tu wszyscy twierdzą, że to był chamski atak Balona. Spodziewałem się jakiejś podcinki, zajechania drogi pod dechami, a tu wręcz przeciwnie to Miedziak ładował się w Balona jakby to było na wejściu w łuk, a to przecież wyjście z pierwszego łuku było, gdzie jeszcze ciasno. A na konferencji gamoń, mógł się pohamować z komentarzami, a nie za swoją gamoniowatość obarczać winą rywala z toru. wstyd!

  15. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    http://www.tv.ksul.pl/start/aktualnosci/1/337 -> od 45sek

    Właśnie obejrzałem tą akcje miedzy Balonem a Miedziakiem. Czy tu wszyscy twierdzą, że to był chamski atak Balona. Spodziewałem się jakiejś podcinki, zajechania drogi pod dechami,
    Po Damianie sie spodziewales? Chyba zartujesz. Jego moglo pociagnac albo moze pasc ofiara bledu technicznego polegajacego na przeniesieniu tylka na tylne kolo przez co tez go ciagnie - ten tylek - w kierunku bandy jak jedzie tam akurat przeciwnik.
    Podcinka,zajezdzanie drogi pod dechami to nie w stylu Damiana.

    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    a tu wręcz przeciwnie to Miedziak ładował się w Balona jakby to było na wejściu w łuk, a to przecież wyjście z pierwszego łuku było, gdzie jeszcze ciasno. A na konferencji gamoń, mógł się pohamować z komentarzami, a nie za swoją gamoniowatość obarczać winą rywala z toru. wstyd!
    Jesli ktos sie w kogos wladowal to Damian w Miedziaka,choc wiecej w tym przypadku czy nawet winy Adriana niz zlych intencji Balona.
    Sedzia prawidlowo zareagowal a Adik zamiast machac lapkami mogl sie troche poscigac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-07-2012 o 19:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Właśnie obejrzałem tą akcje miedzy Balonem a Miedziakiem. Czy tu wszyscy twierdzą, że to był chamski atak Balona. Spodziewałem się jakiejś podcinki, zajechania drogi pod dechami, a tu wręcz przeciwnie to Miedziak ładował się w Balona jakby to było na wejściu w łuk, a to przecież wyjście z pierwszego łuku było, gdzie jeszcze ciasno. A na konferencji gamoń, mógł się pohamować z komentarzami, a nie za swoją gamoniowatość obarczać winą rywala z toru. wstyd!
    Jakim cudem zawodnik jadący wyraźnie z przodu może władować się w zawodnika jadącego z tyłu ?
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 02-07-2012 o 19:31

  17. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jakim cudem zawodnik jadący wyraźnie z przodu może władować się w zawodnika jadącego z tyłu ?
    Widocznie nie był wyraźnie z przodu.

  18. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak naprawdę goowno widać na tym nagraniu. Miedziak zawężał, a Balon chciał mu się wcisnąć przy kredzie.
    Kompletnie nie widać tego co działo się między nimi w momencie kontaktu. Kamera musiałaby łapać obraz w linii wzdłuż prostej, a tak mamy płaski obrazek z którego nic nie wynika.

    Zresztą czego tu się wykłócać, jak nima o co ? To jest żużel raz jeden drugiego pyknie lub ma pretensje, a następnym razem role się odwrócą.

    Proszę niektórych zacietrzewionych leszczynian by przestali obrażać Unistów.
    Pisząc o toruńskich panienkach marne wydajecie świadectwo swoim rajderom, którzy z tymi panienkami ostro dostali w d...

    Pozdrawiam kumpli z Leszna.

  19. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Slaw, spojrz tylko jak jedzie w tej syt Balinski. Juz po nim widac ze sie przygotowuje do pukniecia w Miedziaka. Doskonale wie ze zaraz dojdzie do kontaktu. Problem w tym ze Miedziak nie wie. A wiec czemu B... nie odpusci tylko z premedytacja wjezdza w zawodnika?
    Bo jest idiota?

  20. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Ach ten bandyta Baliński jak on śmiał tam pojechać. Bardzo brutalny atak myślę, że po tej akcji toruńczycy mogą śmiało pisać pismo z prośbą do władz SE o nakaz montażu hamulców do motocykli przeciwników Unibaxu. Stop walce na torze, stop ścigania się, stop wyprzedzaniu toruńczyków. Od następnej kolejki proponuję jazdę na czas w odstępach 10s lub odstępy 30 metrowe. Albo lepiej nie bo jeszcze ktoś do Adrianny podjedzie na 2 metry i będzie się domagał wykluczenia. On jest z tego znany.
    W meczach z Unibaxem proponuję żużel na dochodzenie coś ala łyżwiarstwo drużynowe na dochodzenie!!

  21. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Czyli im więcej kontaktu tym więcej punktów . Z twojego rozumowania tak wynika. "fajnie że będzie kontakt może kontuzję złapię..." - tak wg Ciebie myślą zawodnicy. Problem w tym że Balon jedzie swoim torem, a Miedziak nie zmieścił się za Przemem i próbuje od strony krawężnika i tam nadział się na Balona. I takie mamy sobie dwie różne teorie . Żadnego chamstwa tam nie ma. Ot przypadek. Natomiast te "dwa agenty się przyciągają", mieli nie raz nie dwa takie sytuacje. Tylko Balon siedzi cicho, a Miedziak jak zwykle łapki i pretensje.

    cyt."...sie przygotowuje do pukniecia ... Miedziaka...."

    Dobre dobre, a gumę założył ?

  22. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Widocznie nie był wyraźnie z przodu.

    Faktycznie, nie był.

  23. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak naprawdę goowno widać na tym nagraniu. Miedziak zawężał, a Balon chciał mu się wcisnąć przy kredzie.
    Kompletnie nie widać tego co działo się między nimi w momencie kontaktu. Kamera musiałaby łapać obraz w linii wzdłuż prostej, a tak mamy płaski obrazek z którego nic nie wynika.
    Ty chyba żartujesz? Nie widać kompletnie, co się działo? Po prostu nie chcesz widzieć albo wolisz udawać, że Balon to bandyta największy. W mojej opinii Balon liczył na to, że Miedziak pójdzie szeroko i zrobi się miejsce, a że Miedziak postanowił inaczej pojechać. Sytuacja jakich mnóstwo w tym sporcie. No ale można przecież rozdmuchać sprawę, pomachać łapami, jak Miedziak i afera gotowa.

    Co do wystawiania świadectwa. Taki urok sportu, czasami i z panienkami trzeba przegrać. Nie widzę w tym żadnej ujmy dla Unistów. No ale jeżeli dzięki temu czujesz się bardziej dowartościowany, to traktuj to w takich kategoriach. Na szczęście pojawiały się tutaj także głosy ze strony toruńskich kibiców, że gdyby Unia jechała w pełni sił i z Jarkiem to spotkanie mogłoby wyglądać nieco inaczej. No ale tak jak napisałem - jeżeli przegrana Unii z "panienkami" Cię podbuduje, to bardzo mnie to cieszy

  24. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Faktycznie, nie był.
    Co to jest?

    Przecież to wejście w łuk a nie wyjście. Patrząc na to zdjęcie można stwierdzić, że kontaktu między Miedziakiem a Balonem nie było wcale.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 02-07-2012 o 20:45

  25. Powrót do góry    #250
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Baliński powinien wziąć pod uwagę, że wychodząc tak ciasno z wirażu (na MA zwłaszcza) raczej poszerza się tor jazdy w kierunku do bandy. Miedziński będąc z przodu zawężał do krawężnika chcąc na prostej wejść pod lokieć innego leszczyniania i doszło do szczepienia.
    Pozdrawiam
    Marcin

  26. Powrót do góry    #251
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Faktycznie, nie był.
    Przecież to zaraz po _wejściu_ w łuk. W połowie wirażu Balon jedzie w krawężnik a Adrian próbuje za koło Przema. Cała sytuacja do bólu zwykła.

  27. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ty chyba żartujesz? Nie widać kompletnie, co się działo? Po prostu nie chcesz widzieć albo wolisz udawać, że Balon to bandyta największy.
    Czy Ty chłopie w swej nienawiści mózg straciłeś ? Gdzie Ty w moim poście widzisz atak na Balona ?
    Dodatkowo cytujesz fragment mojego posta, wyrywając z kontekstu to co Ci się podoba.
    Dobrze, że w Lesznie normalni ludzie stanowią większość i można z nimi obejrzeć wspólnie żużel z kubkiem piwka w dłoni.
    Wstyd przynosisz swoim pobratymcom, chory z nienawiści człowieku.

  28. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Patrząc na to zdjęcie można stwierdzić, że kontaktu między Miedziakiem a Balonem nie było wcale.
    Serio ? Wyobraź sobie, że to zdjęcie ma na celu pokazać jaka była odległość pomiędzy Miedzińskim a Balińskim w momencie kiedy ten drugi zabrał się za swój manewr. Myślałem, że tego nie trzeba nikomu tłumaczyć, ale się przeliczyłem.

  29. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    ...
    Faktycznie, nie był.
    Chciałem się bawić we wklejanie jakieś fotki kilka sekund później, ale po cholerę to. Chodzi o to, że stosujesz Ty i Tobie podobni manię prześladowczą. Wyolbrzymiacie sprawy, które są normalne w żużlu. Jeszcze zrozumiałbym to u kogoś kto pierwszy raz takie coś widzi na żużlu, ale przecież w Toruniu to sami EKSPERCI, ZNAWCY ŻUŻLA, WSZECHWIEDZĄCY I WSZECHMOGĄCY!
    A jak tam Wasz Holderek, ładnie puknął Nikusia w półfinale jednego z tegorocznych GP, co nie! Bardzo mi się podobał, super hero! Bo to jest chłop z "jajami", a nie baba co się sama przewraca po przejechaniu mety!

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Serio ? Wyobraź sobie, że to zdjęcie ma na celu pokazać jaka była odległość pomiędzy Miedzińskim a Balińskim w momencie kiedy ten drugi zabrał się za swój manewr. Myślałem, że tego nie trzeba nikomu tłumaczyć, ale się przeliczyłem.
    Tak rzeczowo, naprawdę rzeczowo, bez żartów. To na tym zdjęciu widać, że Balon szykuje swój manewr na zawodnika w kasku niebieskim. To tak na podstawie zdjęcia. Właśnie zjeżdża do małej i będzie celował prosto w tylne koło tego niebieskiego i jeszcze wyniesie się na zewnętrzną, bo tak jest tylko na MA. Trochę mu Przemo przeszkadza, ale jak dobrze trafi to może Przemowi się nic nie stanie, a tamten zostanie potrzaskany. Tak pewnie Balon kombinował.



    A to MA - to jest skrót od Madagaskar??

  30. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Czy Ty chłopie w swej nienawiści mózg straciłeś ? Gdzie Ty w moim poście widzisz atak na Balona ?
    Dodatkowo cytujesz fragment mojego posta, wyrywając z kontekstu to co Ci się podoba.
    Dobrze, że w Lesznie normalni ludzie stanowią większość i można z nimi obejrzeć wspólnie żużel z kubkiem piwka w dłoni.
    Wstyd przynosisz swoim pobratymcom, chory z nienawiści człowieku.
    Chłopie, weź zluzuj, bo jak tak dalej pójdzie, to Ci ze złości żyłka pęknie i kiepsko możesz skończyć. Przyznaję, z Twojej strony ataku na Balona nie było, moja wina. Miałem się odnieść do wypowiedzi, który była zaraz za Twoją, autorstwa j-rules. Po co od razu uderzasz w taki ton?
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 02-07-2012 o 21:10

  31. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Forumowicze z Unibaxu są zabawni. Tyle lamentu zrobili, a tu co ja widzę ? Zwykłe spięcie na torze jakich setki i winy Miedziaka i Balliny tu nie widzę , po prostu speedway. Teraz to mnie już wcale nie dziwi określenie toruńskie panienki, czy płaczki

  32. Powrót do góry    #257
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Za onet.pl:
    Doszło do kolejnego niepokojącego wydarzenia z udziałem pseudokibiców. Grupa nastolatków urządziła sobie ognisko w Dobrzejowicach. Tam zostali pobici przez półnagich kibiców, którzy pomylili ich z kibicami z innego klubu - informuje pomorska.pl.

    W pewnym momencie kilkunastu mężczyzn zbiegło po zboczu znajdującego się niedaleko ogniska młodych ludzi i zaatakowało ich. Napastnicy nie mieli na sobie koszulek, a ich twarze były przewiązane szalikami w barwach toruńskiego klubu żużlowego Unibax. Chłopcy biwakujący w Dobrzejowicach zostali brutalnie pobici. Więcej szczęścia miały dziewczyny, których pseudokibice nie zaatakowali.

    Jak powiedział prokurator Maciej Rybszleger, szef Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód, kibole uciekli, kiedy zorientowali się, że młodzież nie jest związana z żadnym klubem sportowym.

    Zamiast płakać na walke na torze weźcie się lepiej za siebie bo nie ciekawą wizytówkę wystawiacie sobie i całej żużlowej Polsce!

  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Ale i tak nic nie przebije śmiesznej mordki Miedzińskiego marudzącego jak to Damian zły jest.

    I te machające łapki Adrianka skrzywdzonego. Zabawny gość.

    Tak się składa,że sędzia niczego złego się w postawie Damiana w tym biegu nie dopatrzył (brak wykluczenia czy ostrzeżenia pod adresem zawodnika Unii)... Więc czego ten marudzi? Powinien dostać karę za te wygłupy i wszystko.

  34. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Za komentarz całej sytuacji wystarcza milczenie ze strony wyznawców Miedziaka i innych płaczków.
    Boli tylko, że dwóch najsłabszych braci Płaczków rozjechało naszą drużynę.

  35. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Bardzo brutalna jazda Balińskiego - jak mógł jechać swoja linią, skoro każdy normalny wie, że Miedziński, szczególnie na motoarenie jeździ tamtą ścieżką? Jak dla mnie wykluczenie do końca sezonu i leczenie w zakładzie zamkniętym.

    Jaki żużel wy chcecie oglądać w tym zacnym Toruniu? Faktycznie, to chyba dobry pomysł, by tory wyznaczyć jak na bieżni.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  36. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    KSUNIA i cala reszta.
    Malo wazne na co liczyl Balinski - liczy sie fakt, ze jak zwykle sie przeliczyl. Mgl tez liczyc ze torunianie stana i dadza sie objechac? Mogl. Bezsensu teoria. Widzial jak na dloni co sie dzieje.
    Slaw - nie pisalem nigdzie o chamstwie w tym ataku. Dla mnie to zwykly idiotyzm, pchac sie centrlanie w kogos. Co innego gdyby to bylo ladne, delikatne podejscie pod lokiec, wypchniecie lekkie w storne bandy. Wtedy bym wiesz co napisal? Ot: No, no Balinski pokazal ze umie wyprzedzic z glowa i nikt oporcz niego za Unie umierac nie musi. Oby tak dalej. No, ale temu zuzlowcowi znowu cos nie wyszlo, pewnie nagle go pociagnelo, nagly przypolyw mocy..
    No, a jak juz dyskutujemy i wklejamy fotki - prosze wklej swoja fotke. Ta na podstawie ktorej uwazasz ze Miedziak wcale z przodu nie byl.. Moze jest w filmie ta jedna jedyna kaltka w ktorej bedzie to widac a ktorej nikt nie moze dostrzec? Wtedy dyskusja bedzie inaczej wygladac,
    Miedziak se moze machac lapkami do woli. Jak tobie ktos zajedzie na skrzyzowaniu to jak reagujesz?
    Problem w tym ze Balinski nie lepszy bo dopiero co skrzeczal do kamery w poprzendim meczu ze sedzia podjal zla decyzje. Zawsze go bedziecie wybielac.
    Ja sie uwazam za obiektywnego w tym wypadku, bo za Miedzinskim delikatnie mowiac nie przepadam.

    PS. SLAW
    cyt."...sie przygotowuje do pukniecia ... Miedziaka...."

    Dobre dobre, a gumę założył ?
    No ja wiem ze my tu z humorem, ale na filmiku widac ze zarowno Miedziak jak i Balinski gumy mieli zalozone, mimo ze po tym betonie to i na rachewce by zajechali.
    A jak bedziesz wycinal skladniki zdan w cytatach to ciezko bedzie walczyc na argumenty !

    PS.2.
    Po dluzszej analizie stwierdzam ze ta guma u Balona jakby bardziej sflaczala

  37. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dla mnie to zwykly idiotyzm, pchac sie centrlanie w kogos.
    w istocie. idąc tropem lesznian można zacząć celować w kogoś w szczycie łuku nie łamiąc maszyny i faktycznie będzie się wówczas z przodu nie chce dramatyzować, w zasadzie niewiele chce bo lesznianie mają ostatnio klimakterium, ale to była kolejna balonowa rybka. zamiast wyłamać się bardziej żeby wyhamować Damian lubi wyprostować, żeby mu ktoś aby nie uciekł. standard. oni się dziwią, że na Balona mamy alergie przytaczając przykłady podobnych akcji całej masy aniołów z ostatnich lat. my mamy tego pecha, że jak Unista to zawsze Damian. myślę, że tu jest pies pogrzebany.

  38. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ...
    Slaw - nie pisalem nigdzie o chamstwie w tym ataku. ...
    A tak abstrahując od całości, to Baliński kogoś atakował, czy jechał swoim torem, a Miedziński atakował Przema. Na filmiku to jakby coś takiego właśnie pokazali...

    A zdjęcie to chętnie bym Ci wkleił, ale nie jestem aż tak biegły w hakerstwie komputerowym i jak robię stop klatkę to pojawia mi się kółeczko "PLAY", a wtedy już zbyt ładnie to nie wygląda. Może byś mógł mi pomóc i wrzucił fotkę tak z 1,5...2 sek później. Zobaczymy może nowe teorie spiskowe się pojawią?

  39. Powrót do góry    #264
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Skrzyżowanie trajektorii Miedziaka i Baliego było niezwykle lightowe przy morderczym ataku Ząbika na Pavlica. To że w waszym przypadku sprawiedliwość jest wybiórcza nie dziwię się. Straciłęm dawno ochotę na dyskusję z Turyńczykami, gdyż pijany i tak aprobuje swoją rzekomą trzeźwość

    Mildura
    Nie podpowiadaj im, bo za dwa lata to wprowadzą. Sulliban z Miedziakiem będzie się czuł bezpiecznie na kopie i na mokrym. Wstyd że tacy żużlowcy istnieją.

  40. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    2 strony dyskusji nad tematem, którego nie ma. Żadnej winy, ot zbieg okolicznosci niefartowny. A że Miedziak poczuł sie dotkniety...... Balon napewno tez by happy nie był po takim wjechaniu w niego.

    Co do akcji Ząbika, to była jedna tych 'desperackich' - ostrzezenie za taką jazde napewno sie należało. \

    Tym niemniej cały czas żal mi Leszczynian, ze muszą przeboleć taki łomot od druzyny bab i płaczków Bykom z rodowodem to nieprzystoi hehe

  41. Powrót do góry    #266
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    To byłą ,,jedna z tych desperackich ,, w tym meczu .Kolejna w meczu w Lesznie na Pavlicu (według Was jazda z ,,zębem,,) ,następna desperacka akcja na Damianie w IMP ,To tak na szybko.Tego gościa trzeba przymusowo leczyć ,zabrać mu motor i zabronic kontaktu z torem żuzlowym dla dobra innych porządnych ,normalnych zawodników.Aż dziw bierze ,że takie porzadnisie jak Miedziak czy Sulivan godzą się na to aby stawał z nimi do biegu . W większosci praktyvznie śmierdzi gipsem na kilometr.

  42. Powrót do góry    #267
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Koledzy, never ending story w koło Macieju?

  43. Powrót do góry    #268
    Użytkownik Awatar komin
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pokaz inteligencji kibice Torunscy dali tutaj: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html


    wiec proponuje z nimi nie dyskutowac, bo nie ma sensu i za chwile napisza,ze to "atak" Damiana ich tak rozloscil....
    Komin
    Unia Leszno Fan

  44. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    "..... szalikami w barwach klubu zuzlowego Unibax" .
    Nie wiedzialem ,ze Unibax dorobil sie grupy szybkiego reagowania.

    Oczyma wyobrazi widze,jak "apatorowcy bez karku" zakladaja szaliki Unibaxu i atakuja dzieci.

    Szczerze mowiac wymiekam.
    Nie wiem skad tyle nienawisci w narodzie rolniczym.Zalamka.
    Pukacie w dno od spodu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-07-2012 o 07:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    "..... szalikami w barwach klubu zuzlowego Unibax" .
    Nie wiedzialem ,ze Unibax dorobil sie grupy szybkiego reagowania.

    Oczyma wyobrazi widze,jak "apatorowcy bez karku" zakladaja szaliki Unibaxu i atakuja dzieci.

    Szczerze mowiac wymiekam.
    Nie wiem skad tyle nienawisci w narodzie rolniczym.Zalamka.
    Pukacie w dno od spodu.
    Może jak czytam o bandyckich poczynaniach Balona, na które zdaje się pół Torunia czekało z utęsknieniem, jak czekam, aż gdzieś ktos wrzuci tą akcję do sieci, by móc samemu ocenić a potem widzę takie coś, to przestaje się dziwić. Czytam - wjechał bezpardonowo, niemal staranował, nie opanował maszyny i tego rodzaju brednie... Dwie strony wątku o niczym. Jestescie tam w Toruniu tak nakręceni, że nie potraficie odpuścić. Skoro już z poobijaną młodzieżą bez lidera udało się wygrać >20 punktami to już wszystkie plamy zostały z Waszej druzyny zmyte. Chwała bohaterom.

    akcja Balona tak brutalna, jak tor w Lesznie przed ingerencją sędziego. tyle w temacie

    PS>J-rules - taak, od dawna widzę, że w temacie wszystko co z Leszna pełen obiektywizm
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •