Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 277

Wątek: XI kolejka Kombinuj Ekstraligi: Sędziowie Toruń - Preparatorzy Leszno, 1 lipca 17:00

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Uwaga krzyżackie panie wielki DB-est w niedziele wam nogi rozłoży.
    Hej,hej Unia mistrz !!!
    Szkoda was jak i portugasów
    Żużel i piwo to moje paliwo Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie ma się czego domyślać bo nawet przy -5 i śniegu był by PEWNY NA BETON...
    A to się rolniki zdziwią, Unibax od poniedziałku trenuje w Chałupach na baaardzo mocno przyczepnym:



    Info pewne na 99,9% od kolesia który soki marchwiowe z Marwit'a przywozi (bardzo dobre zresztą) codziennie rano do mojego osiedlowego sklepu sieci "PSS Społem"

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Może jakiś moderator wywalić z tego wątku wszystkie posty o tym badziewnym Euro ? 2,5 godziny nudy, dwa razy prawie przysnąłem. Rozmawianie o piłce w dziale żużlowym obraża speedway.

    Co do meczu to jestem spokojny, uważam nawet, że nie ma potrzeby stawiać na nogi Warda. Ciekawi mnie frekwencja. Meczu nie ma w tv, a nasi w sumie nie przegrali od trzech spotkań, więc może MA nie będzie świeciła w niedzielę pustkami.

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Może jakiś moderator wywalić z tego wątku wszystkie posty o tym badziewnym Euro ? 2,5 godziny nudy, dwa razy prawie przysnąłem. Rozmawianie o piłce w dziale żużlowym obraża speedway.
    Nie, bo ja jeszcze nic na ten temat nie dodałem

    No więc chciałbym dodać, że dobrze, że takie pajace nie komentują żużla, jak ten kolo dziś wmawiający nam co akcję, co to się niesamowitego dzieje, a potem, że na trybunach dzieje się więcej niż na boisku, chociaż tam cisza jak makiem zasiał, niczym na meczu miasta, którego nazwy się nie wymienia

    O!

    PS
    Kingpin trochę przesadziłeś

    PS2
    To prawda, że Wy, ziomki z Leszna, nigdy nie przyznacie, że Damian przesadził

    PS3
    Kto ma PS3?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Kingpin trochę przesadziłeś

    Jo ,jo.
    Zaraz napisze co mowiles o Balinskim i Unii podczas biesiady w Olbrachcie i zobaczymy kto przesadzil.
    Mnie tam co prawda nie bylo,ale Aerie zdala mi relacje.
    Trzy dni dochodzilem do siebie.
    Wiec ten,nie fikaj.


    Patrzac na sklady i znajac bylejakosc Balona i Juricy na MA nie powinnismy sie raczej bac o wynik.
    Nawet bylbym tego pewien,ale czort wie jak pojedzie Sully i Miedziak,o Zabiku nie wspominajac.
    Pawlisie MA raczej lubia,calkiem dobrze im tu idzie.
    Szkoda ,ze meczu nie ma w TV,bo nawet w oslabionych skladach byloby na co popatrzec.

    Odnosnie pytania mingoziego,to trzeba pilnowac aby nie przekroczyc ksm 43,bo na zmiane skladu sie nie zanosi.
    Przy nowych przepisach byloby to raczej nie wskazane.
    Chyba,ze Sully walnie focha i ucieknie z Polski,wtedy trzeba bedzie kombinowac aby z nowym raiderem zmiescic sie w ksm 39.
    Mimo mizernej formy latwo nie bedzie.

    Wypilismy wczoraj nasze zdrowie i od razu porzadek sie zrobil.
    Tego balaganiarza co wczoraj tak mieszal zbanowalbym dozywotnio,no ale nie jestem Adminem a tym tak jak i polskim sedziom brakuje jaj.

    Dzis na drugiej polowce tez sobie strzele Wasze zdrowie a w niedziele bede trzymal kciuki za Damiana i spolke,bo ja zawsze trzymam za slabszymi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-06-2012 o 12:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,449
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,710 w 1,016 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jo ,jo.
    Zaraz napisze co mowiles o Balinskim i Unii podczas biesiady w Olbrachcie i zobaczymy kto przesadzil.
    Mnie tam co prawda nie bylo,ale Aerie zdala mi relacje.
    Trzy dni dochodzilem do siebie.
    Wiec ten,nie fikaj.


    Patrzac na sklady i znajac bylejakosc Balona i Juricy na MA nie powinnismy sie raczej bac o wynik.
    Nawet bylbym tego pewien,ale czort wie jak pojedzie Sully i Miedziak,o Zabiku nie wspominajac.
    Pawlisie MA raczej lubia,calkiem dobrze im tu idzie.
    Szkoda ,ze meczu nie ma w TV,bo nawet w oslabionych skladach byloby na co popatrzec.

    Odnosnie pytania mingoziego,to trzeba pilnowac aby nie przekroczyc ksm 43,bo na zmiane skladu sie nie zanosi.
    Przy nowych przepisach byloby to raczej nie wskazane.
    Chyba,ze Sully walnie focha i ucieknie z Polski,wtedy trzeba bedzie kombinowac aby z nowym raiderem zmiescic sie w ksm 39.
    Mimo mizernej formy latwo nie bedzie.

    Wypilismy wczoraj nasze zdrowie i od razu porzadek sie zrobil.
    Tego balaganiarza co wczoraj tak mieszal zbanowalbym dozywotnio,no ale nie jestem Adminem a tym tak jak i polskim sedziom brakuje jaj.

    Dzis na drugiej polowce tez sobie strzele Wasze zdrowie a w niedziele bede trzymal kciuki za Damiana i spolke,bo ja zawsze trzymam za slabszymi.
    Nikt tak nie potrafi zawoalować przeprosin jak KIngPIn i jeszcze trzyma za słabszymi po prostu Anioł
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 28-06-2012 o 12:58

  7. Powrót do góry    #142
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No ja moze zatypuje (tak zebyscie w Toruniu mogli napisac czemu tak nie bedzie)

    UNIA LESZNO
    1. Przemysław Pawlicki 11
    2. Kamil Adamczewski 2
    3. Troy Batchelor 6
    4. Damian Baliński 8
    5. Jurica Pavlic 10
    6. Piotr Pawlicki 5
    7. Tobiasz Musielak 4
    RAZEM 46

    UNIBAX TORUŃ
    9. Ryan Sullivan 13
    10. Karol Ząbik 2
    11. Adrian Miedziński 9
    12. Darcy Ward 0
    13. Chris Holder 15
    14. Kamil Pulczyński 1
    15. Emil Pulczynski 3
    RAZEM 44

    Czemu mialoby tak nie byc? Pozniej wygrywamy z wszystkimi u siebie + we Wrocku i Gdansku i w 1/2 P.O ze Stala a nastepnie tradycyjny final z Falubazem i UNIA LESZNO MISTRZ POLSKI A.D 2012. Dziekuje.

    Pozdro (bez napinki)
    Ostatnio edytowane przez BykPL ; 28-06-2012 o 12:59

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pawlisie MA raczej lubia,calkiem dobrze im tu idzie.
    Ech Kingpin mógłbyś czasem zweryfikować swoją wiedzę. Młodszy Pawlicki jechał na MA raz w życiu podczas Zachodniej Ligi Młodzieżowej. To chyba trochę za mało aby stwierdzić, że nasz tor mu pasuje.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Myslalem ,ze czesciej.
    Ile zrobil punktow?

    Kto ma to stwierdzic? Ty czy Pawliccy?

    Obiecuje,ze nastepne wpisy beda robione przy pomocy wszelkich dostepnych w internecie statystyk.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-06-2012 o 15:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,449
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,710 w 1,016 postach
    Sport.pl: Klub żużlowy zalany betonem. Ligowa Polska się irytuje:

    http://www.sport.pl/sport/1,65025,12...e_irytuje.html

    "Na obcych torach Unibax regularnie prosi sędziego, by zmienić tor według uwag torunian.
    Na Motoarenie robić tego nie musi.
    Jednak w niedzielę Unia Leszno ma tak wyrównany skład, że może go zaskoczyć "

    "Trener Azotów Tauronu Tarnów i reprezentacji Polski, Marek Cieślak, już doradzał ekipie Unibaksu, by ta mniej "płakała" przed meczami analizując nawierzchnię, a bardziej skupiła się na walce. Po tym, jak Unibax wygrał we Wrocławiu, gdzie też zgłosił sędziemu, iż tor nie nadaje się do jazdy, junior Sparty Betardu Patryk Malitowski irytował się: - Goście przyjechali tutaj, i oczywiście nie pasował im tor. Zrobili sobie "beton" i na nim jechali. "

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Jak "zlewki" z tego forum i SF zlozy do kupy kolejnych 100 dziennikarzy w kolejnych 100 gazetach tez bedziesz to wklejal?
    Przeciez my to wszystko juz wiemy.
    Wiemy ,ze rownanie pol startowych przez busa zje...lo super hiper tor do walki w Czewie a Malitowski gdyby nie zebranie grud z toru przez lyzwe na ciagniku walnalby w meczu z nami komplet.
    Wiemy tez ,ze sedziowie regularnie psuja perfekcyjny tor w Lesznie.
    Wiemy tez ,ze Sully to placzek i wcale nie jestesmy z tego dumni.
    Napisz lemurze cos czego nie wiemy i przestanmy juz odgrzewac kotlety.
    Pogadajmy moze o Damianie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-06-2012 o 07:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pogadajmy moze o Damianie.

    ,,Co Ty qurva wiesz o zabijaniu .....,,

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Weź go Kingpin zostaw. On i tak już tego nie zrozumie. Oni sobie wbili już w głowę, że każdy traktor, czy polewaczka przed meczem to czarne knowania torunian. No bo przecież kiedyś to nigdy przed meczami polewaczki i traktory nie jeździły i nigdy sędziowie nie mieli uwag co do nawierzchni. Ja biorę jeszcze poprawkę, że większość z tych pięknisiów, którzy tak tu na forum błyszczą nigdy na torze nie było, ani przed, ani w trakcie meczu. Bo z daleka lepiej widać i świat opisany przez powielających i nudzących się dziennikarzy odpowiada ich widzeniu świata.
    A mnie wciąż zastanawia dlaczego np. w Lesznie jako z/z Jankowski za Hampela posłał do boju Musielaka zamiast Piotra Pawlickiego. To też na pewno knowania torunian były, żeby wysyłać dużo słabszego zawodnika. Jakoś kibice leszczyńscy wolą skupiać się na jęczeniu nad torem zamiast popatrzeć np. na najprostszy błąd taktyczny jaki tylko mógł się przydarzyć w wykonaniu ich menago.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Weź go Kingpin zostaw. On i tak już tego nie zrozumie. Oni sobie wbili już w głowę, że każdy traktor, czy polewaczka przed meczem to czarne knowania torunian. No bo przecież kiedyś to nigdy przed meczami polewaczki i traktory nie jeździły i nigdy sędziowie nie mieli uwag co do nawierzchni. Ja biorę jeszcze poprawkę, że większość z tych pięknisiów, którzy tak tu na forum błyszczą nigdy na torze nie było, ani przed, ani w trakcie meczu. Bo z daleka lepiej widać i świat opisany przez powielających i nudzących się dziennikarzy odpowiada ich widzeniu świata.
    A mnie wciąż zastanawia dlaczego np. w Lesznie jako z/z Jankowski za Hampela posłał do boju Musielaka zamiast Piotra Pawlickiego. To też na pewno knowania torunian były, żeby wysyłać dużo słabszego zawodnika. Jakoś kibice leszczyńscy wolą skupiać się na jęczeniu nad torem zamiast popatrzeć np. na najprostszy błąd taktyczny jaki tylko mógł się przydarzyć w wykonaniu ich menago.

    Jak widzisz Morciasz ...Powoli wszytsko się prostuje i jawi nam się ten który zaklina rzeczywistośc ....Tak jak w zeszłym roku większosc wieszała psy na Unii za taki tor a nie inny tak teraz coraz więcej klubów i dziennikarzy skłania się ku stwierdzeniu że to Toruń kombinuje ...I do końca teoretrycznie nie wiadomo czy tych wszystkich owych torów nieregulaminowych nie pieprzy sędzia w porozumieniu z klubem toruńskim każąc ubijac tor przyczepny .Tak czy siak chcecie czy nie prawie cała Polska ma was już za ,,płaczki ,,torowe i kombinatorów.Zaczęło się w Lesznie ....a teraz już leci .

  15. Powrót do góry    #150
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Po czym wnosisz kolego , że Musielak jest dużo gorszy od Piotrka ? W tym sezonie akurat jest inaczej i to Tofeek w/g wszystkich statystyk jest minimalnie lepszy , większość występów wyszła mu na + , a Piotrka też stać na wiele więcej z tym tylko , że się chyba musi jeszcze opierzyć w EL.
    Co do knowań torunian jak tu ująłeś , to nie pij tylko do nas.Cała żużlowa Polska widzi zachowanie krzyżoli przed każdym wyjazdowym meczem i głośno to komentuje.
    Byłeś w Lesznie i skoro nie opublikowałeś na forum żadnych zdjęć spreparowanego bagna to wnioskuję że tor był regulaminowy.Widocznie jeszcze można było wbić śrubokręt w tor , także trzeba go było ubijać aż dojdzie się to konsystencji zimnych flaków po węgiersku

    Co do samego meczu to logiczne jest to, że apatorki są zdecydowanym faworytem spotkania . Jednakże sądzę , że przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie powalczyć o korzystny wynik . Jeżeli obie drużyny nie zdobędą bonusa będę w pełni usatysfakcjonowany

    Ps.Moderatora proszę o zmianę tytułu wątku , bo nie znam osobiście takich drużyn i jest to trochę nie smaczne ...
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  16. Powrót do góry    #151
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mildus,
    Damian to swoj chlop,ja to wiem.
    Jak go spotkasz pogratuluj mu od Kingpina lojalnosci i przekaz mu ,ze niewielu jest zuzlowcow ktorzy doslownie umieraja za swoj klub.
    Napisz ,ze szacun ma u mnie za to wielki,ale zaznacz,ze fajnie by bylo aby za Unie umieral sam,bo ani Ward ani Sully ani inny zuzlowec spoza Leszna za Unie nie ma zamiaru umierac.
    Najlepiej niech sie rozpedzi na tym gnoju i z okrzykiem na ustach "UNIA!!" walnie lbem w bande.Koniecznie z kamera na kasku,bo chetnie bym to sobie pozniej obejrzal na YouTube.
    nie mogę się doczekać, jak w niedzielę mój idol Damian Baliński ładuje w płot Sullivana, najlepiej jeszcze gdyby ten połamał obie nogi i ręce, a póżniej będę na okrągło oglądał powtórki i przeżywał orgazm ze sto razy. W sumie to jeszcze mógłby lokowanego tak załatwić, kurdę kręgosłup czy coś... może się uda, trzymam mocno kciuki

    kingpin

    mój wpis jest niczym innym jak szyderczą odpowiedzią na Twoją jak mniemam szczerą wypowiedź. Tak żałosnego typa na sportsboardzie jeszcze chyba nie czytałem.

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    nie mogę się doczekać, jak w niedzielę mój idol Damian Baliński ładuje w płot Sullivana, najlepiej jeszcze gdyby ten połamał obie nogi i ręce, a póżniej będę na okrągło oglądał powtórki i przeżywał orgazm ze sto razy. W sumie to jeszcze mógłby lokowanego tak załatwić, kurdę kręgosłup czy coś... może się uda, trzymam mocno kciuki

    kingpin

    mój wpis jest niczym innym jak szyderczą odpowiedzią na Twoją jak mniemam szczerą wypowiedź. Tak żałosnego typa na sportsboardzie jeszcze chyba nie czytałem.
    Odpuść, w przypadku tego gościa nie warto. Jeżeli ktoś potrafi pisać tak żenujące teksty jak ten odnośnie Damiana, to szkoda czasu na jakąkolwiek polemikę z taką osobą.

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Szyderczy? Wiesz w ogole co to znaczy? Raczej nie,bo twoje wypociny nijak mozna podciagnac pod szydere.
    Postaraj sie bardziej,tak zeby mi w piety poszlo ale inni musza sie przy tym usmiechnac.Dasz rade?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,345
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta

    Ps.Moderatora proszę o zmianę tytułu wątku , bo nie znam osobiście takich drużyn i jest to trochę nie smaczne ...
    Popieram kolegę. Wiem, że to miał być taki żart, ale.... I tak wystarczy, że kibice klubu o nazwie (formalnie) Unibax posługują się wszędzie nazwą Apator...? Ale ok, ich prawo (??) , Jednak ja nie kibicuję "Preparatorom" Lecz Unii Leszno. Przyłączam się więc do prośby kolegi

    O kolega, powyżej mrozu ostro pojechał. Myśl, że za ostro (niestety)... Ale intencje oczywiste. Pytanie, czy Kingpin zrozumie (lub czy się przyzna, że zrozumiał) ze swoim wpisem prowokuje takie właśnie wpisy.... Dotychczas takich rzeczy (wpisów jak kingpinowy i teraz ten przesadzony powyżej) nie obserwowaliśmy raczej na tym forum... może idzie nowe? "Satyra" w stylu K. Wojewódzki...?

    O, Nie przyznał
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-06-2012 o 12:15

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    No oczywiscie,intencje mrozu oczywiste,moje tez ,bo przeciez jak zaznaczyl ten madrala,moje byly szczere.
    Rece opadaja jak sie czyta niektorych.
    Co chwile wbijacie nam szpile,w mniej juz bardziej wyszukany sposob,ale jak ktos sie odplaci pieknym za nadobne robi sie afere.
    Niektorzy z was to po prostu panienki i az zal pedrosia ,Mildury i jeszcze kilku innych chlopakow ,ze musza "obracac sie" w takim towarzystwie.

    Ciau swieto*******.

    Pogadam sobie po meczu z chlopakami z Leszna w milszej atmosferze,bo widze,ze zlecialo sie znowu kilku placzkow i miela w kolko to samo,jak baby.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-06-2012 o 12:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,345
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No oczywiscie,intencje mrozu oczywiste,moje tez ,bo przeciez jak zaznaczyl ten madrala,moje byly szczere.
    Rece opadaja jak sie czyta niektorych tlumokow.
    Co chwile wbijacie nam szpile,w mniej juz bardziej wyszukany sposob,ale jak ktos sie odplaci pieknym za nadobne robi sie afere.
    Niektorzy z was to po prostu stado baranow i az zal pedrosia ,Mildury i jeszcze kilku innych chlopakow ,ze musza "obracac sie" w takim towarzystwie.

    Ciau swieto*******.
    Tego typu "szpil" jak Twoja o Balińskim nie zauważyłem wśród poprzedzających Twoją "wypowiedź" wpisów kibiców Unii. Głupio sprowokowałeś, ale się nie przyznasz (albo tego nie rozumiesz?)...

    W sumie wolę być takim "tłumokiem" jak jestem, niż kimś takim jak Ty. I uważaj z obrażaniem innych bo zdecydowanie przesadzasz.... Może dla niektórych jesteś zabawny, dla mnie raczej żałosny w tym uporze i zwykłym chamstwie...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-06-2012 o 12:32

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,705
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tego typu "szpil" jak Twoja o Balińskim nie zauważyłem wśród poprzedzających Twoją "wypowiedź" wpisów kibiców Unii. Głupio sprowokowałeś, ale się nie przyznasz (albo tego nie rozumiesz?)...
    rozumie ale się nie przyzna, ten typ tak ma
    nie zmienia to faktu, że wpis mroza uświadamia nam co miał na myśli Lem... możecie mnie poprawić, ale życzenie komuś żeby "walnął głową w bandę" ciut się różni od "życzenia komuś połamania kręgosłupa". tylko czekać, aż zaczniemy sobie życzyć przed meczem, aby kolejny kolarz się powiesił, najlepiej jakiś zdolny junior.
    mrozu- jeśli myślisz, że to było śmieszne/usprawiedliwione/szydercze to po prostu jesteś idiotą. nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby spłodzić takiego posta. mam nadzieje, że jesteś jeszcze młody i nie wszystko stracone.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 29-06-2012 o 12:41

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    rozumie ale się nie przyzna, ten typ tak ma

    Przyzna ,przyzna,ale jak zaczeli na mnie wieszac psy po tym wpise i wmawiac mi intencje ktorych nie mialem, pomyslalem,ze i tak to juz nic nie zmieni.
    Kazdy rozumie ten wpis na swoja modle i niech tak zostanie.

    Rozmawialem z Damianem na gadu-gadu i wyjasnilem sprawe,przeslal mi foto ktore wkleil donvito.
    Z "nimi" nie bede nic wyjasnal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-06-2012 o 12:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Panowie, grzecznie, bo wam zamknę temat do niedzieli evilish:

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Panowie, grzecznie, bo wam zamknę temat do niedzieli evilish:
    Wszystko przez ten głupi internet
    A wystarczyłoby sobie urządzić bitwę na torty wszystkim by ulżyło
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    nie mogę się doczekać, jak w niedzielę mój idol Damian Baliński ładuje w płot Sullivana, najlepiej jeszcze gdyby ten połamał obie nogi i ręce, a póżniej będę na okrągło oglądał powtórki i przeżywał orgazm ze sto razy. W sumie to jeszcze mógłby lokowanego tak załatwić, kurdę kręgosłup czy coś... może się uda, trzymam mocno kciuki

    kingpin

    mój wpis jest niczym innym jak szyderczą odpowiedzią na Twoją jak mniemam szczerą wypowiedź. Tak żałosnego typa na sportsboardzie jeszcze chyba nie czytałem.

    Ale po co tak nerwowo

    Kochajmy sie , słoneczko grzeje w niedziele bedzie piękny mecz
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Po czym wnosisz kolego , że Musielak jest dużo gorszy od Piotrka ? W tym sezonie akurat jest inaczej i to Tofeek w/g wszystkich statystyk jest minimalnie lepszy , większość występów wyszła mu na + , a Piotrka też stać na wiele więcej z tym tylko , że się chyba musi jeszcze opierzyć w EL.
    Po postawie w tamtym konkretnym meczu - nie tylko zdobyczy punktowej, którą Pawlicki wykręcił dużo lepsza, ale i po stylu jazdy.
    Proste?

    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Co do knowań torunian jak tu ująłeś , to nie pij tylko do nas.Cała żużlowa Polska widzi zachowanie krzyżoli przed każdym wyjazdowym meczem i głośno to komentuje.
    "Cala Polska widzi". Masz jakieś badania statystyczne? Na razie najwięcej piany biją koledzy z Leszna,
    i to gdzie Torun sie nie ruszy i z kim nie jedzie. A podpieranie się przez tylu leszczynian Malitowskim jest naprawdę
    śmieszne. Malitowski nie potrafi przywieźć dwóch punktów w zawodach młodzieżowych na swoim torze,
    a na podstawie jego dumania snuje się jakieś dumania na temat wyniku całego meczu ekstraligowego?
    Problemem Wrocka nie było polanie (!) wewnętrznej przez sędziego, a brak treningów, osłabienie już
    i tak osłabionego składu.

    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Byłeś w Lesznie i skoro nie opublikowałeś na forum żadnych zdjęć spreparowanego bagna to wnioskuję że tor był regulaminowy.
    A może warto nauczyć się odróżniać tor spreparowany, od toru nieregulaminowego, oraz od takiego, który nadaje się do spokojnej jazdy
    po drobnych poprawkach? W Częstochowie i Wrocku żadnych wielkich prac nie było, totalny standard jak przed większością meczów.
    W Lesznie nie wiem co się działo przed południem, nie wiem jaki tor zastał obserwator to się nie wypowiadam.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 29-06-2012 o 14:16
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #163
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    "Cala Polska widzi". Masz jakieś badania statystyczne? Na razie najwięcej piany biją koledzy z Leszna,
    i to gdzie Torun sie nie ruszy i z kim nie jedzie. A podpieranie się przez tylu leszczynian Malitowskim jest naprawdę
    śmieszne.

    Co prawda żabnymi badaniami na tę chwilę nie dysponuję , dopiero mam zamiar takie przeprowadzić . Chociaż w zasadzie jeżeli taki autorytet jak M.Cieślak w obawie o zdrowie Sullivana ( martwił się żeby się chłopak nie odwodnił ) w końcu się wku*wił i powiedział co mu leży na sercu to coś jest na rzeczy. Założę się z Tobą o dobrą butelkę whisky ( którą możemy potem razem obalić ) , że taka sytuacja jak miała miejsce w Lesznie czy Częstochowie ze strony torunian nie raz sie powtórzy . Jeżeli do półmetka apatorkom udało się wszystkie mecze jechać u siebie to trzeba próbować dalej ... Malitowski jeszcze musi dużo chlebka zjeść , żeby coś osiągnąć a jego wypowiedź jest dla mnie tylko potwierdzeniem reguły.


    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A może warto nauczyć się odróżniać tor spreparowany, od toru nieregulaminowego, oraz od takiego, który nadaje się do spokojnej jazdy
    po drobnych poprawkach? W Częstochowie i Wrocku żadnych wielkich prac nie było, totalny standard jak przed większością meczów.
    W Lesznie nie wiem co się działo przed południem, nie wiem jaki tor zastał obserwator to się nie wypowiadam.
    Jeżeli by były to drobne poprawki , to gospodarze by nie dostawali szału na postawę torunian ... I nie było by takiego szumu w mediach.Najbardziej dziwi mnie to że wasi kolarze na prawdę potrafią zapier*alać , nawet w Anglii gdzie by było ciężko rowerem się złamać.W Polsce natomiast jest inaczej bo jak jakiś gamoń w marynarce przyjedzie , postraszy to już jest po zawodach !
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,705
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Wszystko przez ten głupi internet
    A wystarczyłoby sobie urządzić bitwę na torty wszystkim by ulżyło
    desery mleczne/ryżowe

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    desery mleczne/ryżowe
    To by było nie fair, bo my już tym trenowaliśmy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Najlepiej na jogurty - niektórzy Torunianie mają wprawę A tak odnośnie meczu - ktoś chętny na piwo w ogródku?

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,705
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Najlepiej na jogurty - niektórzy Torunianie mają wprawę A tak odnośnie meczu - ktoś chętny na piwo w ogródku?
    to nie były jogurty... tą tajemną wiedzę posiadają jedynie Ci co zjedli, zamiast rzucać

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Najlepiej na jogurty - niektórzy Torunianie mają wprawę A tak odnośnie meczu - ktoś chętny na piwo w ogródku?
    Przypuszczam, że ja. Ale jeszcze nie wiem

    Masz już bilet?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Chociaż w zasadzie jeżeli taki autorytet jak M.Cieślak w obawie o zdrowie Sullivana ( martwił się żeby się chłopak nie odwodnił ) w końcu się wku*wił i powiedział co mu leży na sercu to coś jest na rzeczy
    Marek Cieślak - autorytet w kwestii przygotowania torów. Ty masz zamiar wystąpić na jakiejś nocy kabaretowej i już układasz dowcipy ? Ten faktycznie jest niezły.
    A tekst o odwodnieniu Sullivana powiedział Drabik a nie Cieślak, gratuluję zorientowania.

  35. Powrót do góry    #170
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Marek Cieślak - autorytet w kwestii przygotowania torów. Ty masz zamiar wystąpić na jakiejś nocy kabaretowej i już układasz dowcipy ? Ten faktycznie jest niezły.
    A tekst o odwodnieniu Sullivana powiedział Drabik a nie Cieślak, gratuluję zorientowania.
    Właśnie , ale musisz mi wybaczyć bo dzisiaj jest Piotra i Pawła także wiesz Pomyliłem osoby ale fakt pozostaje niezmienny
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Faktycznie już mnie nudzi to przepychanie się z tym torem - wystarczy mi te sto trzydzieści osiem moich postów wychwalających Jankesa i piętnujących Torunian. Myślę, ba jestem pewien, że większość z nich na samo wspomnienie Unii Leszno czerwieni się ze wstydu. Mi to wystarczy, nie trzeba im tego wypominać każdego dnia. No chyba, że to jednak Kingpin wysłał nam tego obserwatora - wtedy nie popuszczać i trzymać aż spuchnie

    Nie trzeba tego wałkować tysiąca razy, bo Stępniewski i spółka to na moją skromną wiedzę nie są aktywnymi userami SB. Chyba, ze się mylę...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Właśnie , ale musisz mi wybaczyć bo dzisiaj jest Piotra i Pawła także wiesz Pomyliłem osoby ale fakt pozostaje niezmienny
    Rzeczywiście fakt pozostaje niezmienny : Jeśli chodzi o przygotowywanie torów Cieślak zajmuje chyba ostatnie miejsce wśród osób, które mogą uchodzić za autorytety.

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeśli ciągle wypominać Cieślakowi wybryki sprzed piętnastu laty, to i owszem. Jakby spojrzeć na świeższe dokonania, ciężko znaleźć lepszego.

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    2007 rok to raczej nie jest tak odległa przeszłość.

  40. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Rzeczywiście fakt pozostaje niezmienny : Jeśli chodzi o przygotowywanie torów Cieślak zajmuje chyba ostatnie miejsce wśród osób, które mogą uchodzić za autorytety.
    Dziwne stwierdzenie. Shrek zawsze robi taki tor jaki mu pasuje, a i coś trafnie podpowiedzieć też umie.

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Nie trzeba tego wałkować tysiąca razy, bo Stępniewski i spółka to na moją skromną wiedzę nie są aktywnymi userami SB. Chyba, ze się mylę...

    Mylisz się i to bardzo, nie jedna sprawa z naszego wątku szybko przeciekała, kto nadaje nie wiadomo kingpin nie chce się przyznać mhosol tak samo choć ma darmowy browar w ogródku przed stadionem.
    Nawet sam Karkosik nieraz wchodzi na forum pod pseudonimem Tusiekx.

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    No to d_pa blada, ja jak byłem w klubie po żadnych forach się nie szlajałem, a tu odkryłem, że i Karkosik i Stępniewski i onegdaj Rufin... Może i sam Kowalski z Szymańskim swoje złote nieraz pomysły wymyślają zainspirowani niektórymi zlotymi myślami tu się pojawiajacymi. Wow
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nawet sam Karkosik nieraz wchodzi na forum pod pseudonimem Tusiekx.

    Tusiekx to była wyjątkowa postać, więc kto wie, kto wie.... Szkoda że jak w zeszłym roku w wątku po meczu w Lesznie, tłumaczył coś różową czcionką takiemu jednemu, to nikt do niego nie zagadał i nie zapytał o to co naprawdę ważne. Teraz pozostają tylko domysły.
    O samych zawodach ciężko coś napisać, tym bardziej że dyskusja rozbiegła się w różnych kierunkach i nie wiadomo właściwie czego dotyczy. Tak powalonego wątku meczowego dawno nie było

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ale po co tak nerwowo

    Kochajmy sie , słoneczko grzeje w niedziele bedzie piękny mecz
    Ja już Ciebie kocham a najbardziej te wszystkie piękne kibicki speedwaya z Leszna (szczególnie te, które miałem okazję poznać "bliżej" ). Można powiedzieć nawet, że zasiałem wam ziarenko nadziei na przyszłość

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ja już Ciebie kocham a najbardziej te wszystkie piękne kibicki speedwaya z Leszna (szczególnie te, które miałem okazję poznać "bliżej" ). Można powiedzieć nawet, że zasiałem wam ziarenko nadziei na przyszłość
    Kolego Ty ROLNIKÓW w sianiu ziarna nie wyręczaj...

    My najlepiej wiemy co i jak

    Jedno co jest na pewno u was fajne to ten stadion zadaszony. Miło, że człowiek raz w roku jadąc na wyjazd nie musi śledzić prognozy pogody. Choć akurat dziś spogladanie na Vojens wskazane.
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 30-06-2012 o 12:41
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •