Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 840

Wątek: PSŻ Poznań - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PSŻ Poznań - wątek klubowy

    Przeglądając przed chwilą stronę klubu zauważyłem że w zakładce władze spółki http://www.pszpoznan.pl/info.php/wla...1de62f81f.html "znikło" nazwisko pana Darka Górznego, i zostało zamienione "krechą". Co ciekawe nie ma również nazwiska (byłego?) wiceprezesa Michała Sądeja.
    Czy oznacza to, że Ci panowie już nie kierują naszym klubem? Jeżeli oni odeszli to wróżę duże kłopoty dla klubu ponieważ kierownictwo nad naszym zespołem trzyma jeszcze mniej osób, dla których według mnie PSŻ to tylko dobry interes, i nic więcej.

    Wie ktoś coś na ten temat, może jakiś użytkownik ma informację z pierwszej ręki? Wydaję mi się, że bez powodu usunięto te nazwiska. Jednak należą się nam jakieś wyjaśnienia chociażby na stronie głównej klubu. I kto teraz zostanie nowym prezesem??


    _________________________________________________

    Hunter, to nie są moje domysły... Tak podaje strona PSŻ jeżeli z dnia na dzień zmienia się skład zarządu to chyba nie jest to normalne, i jest czymś spowodowane... Dlatego założyłem ten wątek aby czegoś się dowiedzieć... I proszę Cię z łaski swojej nie blokuj tego wątku bo nie masz do tego podstaw...
    Nie naruszam żadnego punktu regulaminu,
    -wątek się jeszcze nie wyczerpał
    -nie urażam ani nie szkaluje nikogo
    A uważam że zamykając ten wątek nadużywasz swoich kompetencji


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydownie wątek nie powinnien być zamykany i mogę cię tylko przeprosić jako moderator. Prawda jaka jest to sam widzisz (na stronie PSŻtu) a dla czego tak jest myślę że wkrótce wszyscy się dowiemy. Na pewno nastąpią zmiany, choć nie doszukiwałby się na Twoim miejscu jakiś niecnych czynów. A juz na pewno pisanie, że ktoś ma w tym interes i szykuje się swoisty ,,skok na kasę,, to już chyba przesada. Panowie którzy znikneli Tobie nadal działają w klubie (na pewno jeden z nich conajmniej).

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tym że wątek nie powinien być zamykany to wiem, nie mam nic do Huntera bo wpadki się zdarzają ;)

    Wracając do tematu
    Nie doszukuję się żadnych niecnych czynów chociaż ludzie którzy zostali w zarządzie nie budzą u mnie dobrych nastrojów.. Pretensje mam raczej do tego, że po cichu usunięto te nazwiska w zakładce zarządu... A na stronie głównej nikt nic nie wyjaśnił. Wydaje się mi że kibicom należą się jakieś informacje i to niezwłoczne.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pretensje mam raczej do tego, że po cichu usunięto te nazwiska w zakładce zarządu... A na stronie głównej nikt nic nie wyjaśnił. Wydaje się mi że kibicom należą się jakieś informacje i to niezwłoczne.
    Zyzio, po mojemu to Ty sie ciesz, że odbyło sie to bez zbędnego rozgłosu. Uwierz mi, że nie chciałbyś by z odwołania czy tam odejścia prezesa klubu zrobiono taką afere jak miało to miejsce w Pile w przypadku pana Wieczorka... Bo zbytni rozgłos wokół tego często klubowi szkodzi.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce rozgłosu chce wyjaśnień...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie którzy znikneli Tobie nadal działają w klubie (na pewno jeden z nich conajmniej).
    Ale ktory? Bo jednego to ja nie znam wogole...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwierz mi, że nie chciałbyś by z odwołania czy tam odejścia prezesa klubu zrobioną taką afere jak miało to miejsce w Pile w przypadku pana Wieczorka...
    Jeszcze trochę, a dzięki naszemu forum sami ją zrobimy.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce rozgłosu chce wyjaśnień...
    Ja Cie rozumiem. Też uważam, że jakieś oficjalne info kibicom sie należy. Tylko próbuje Ci uświadomić, że z dwojga złego lepiej już jeśli wszystko odbywa sie po cichutku, tak że nawet kibice o tym nie wiedzą, niż jak robi sie z tego afere, co potem jest chętnie nagłaśniane przez szukające taniej sensacji media. Uwierz mi, wiem co mówie...

  9. Powrót do góry    #9
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A wszystko zaczęło się od niewinnego przeglądania przez Zyzia strony internetowej PSŻ. ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisze ten pomysł tutaj dlatego że jest z wiązany z zarządem . Chodzi mi żeby został utworzony wątek "pytania do zarządu"
    Wiem że można pisać do nich za pośrednictwem e-maila ale wydaję mi się że było by tutaj lepiej napisać. Oczywiście to jest pomysł .

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Już też myślałam o takim wątku.Na forum ROW jest taki wątek,na forum Stali chyba też coś takiego widziałam.
    Jestem za.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już też myślałam o takim wątku.Na forum ROW jest taki wątek,na forum Stali chyba też coś takiego widziałam.
    Jestem za.
    No i nawet więcej klubów ma coś takiego jak się nie mylę .

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł świetny, ale czy zarząd będzie chciał na te pytania odpowiedzieć?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł świetny, ale czy zarząd będzie chciał na te pytania odpowiedzieć?
    No to chyba jasne że jeżeli pytanie jest nie na miejscu to zarząd napewno takiej osobie nie odpowie na pytanie .

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo klubowa kasa świeci pustkami i rozpoczyna się ucieczka z okrętu który nabiera wody,
    albo miejsce prezesa szykowane jest dla możnego sponsora który bedzie wówczas "wujkował" Skorpionom.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Albo klubowa kasa świeci pustkami i rozpoczyna się ucieczka z okrętu który nabiera wody,
    albo miejsce prezesa szykowane jest dla możnego sponsora który bedzie wówczas "wujkował" Skorpionom.
    Albo,albo.Po co snuć domysły?Jeśli coś się dziej,będzie na pewno oficjalne info.Gdybaniem jeszcze nikt daleko nie zaszedł.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie o to chodzi Magdo, że nie ma żadnej informacji...
    Nie ma prezesa; zrezygnował, został zdymisjonowany, niezależnie jaka była tego przyczyna. Info na stronie powinno pojawić się zaraz po tym jak zostaliśmy bez prezesa. A do tej pory żadnych informacji.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości prezes jeszcze widnieje w KRS. Również v-prezes Michał Sądej.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo tam zanim zmienią to upłynie trochę wody w Warcie ;) Ale na pewno, za kilka miesięcy się zmieni

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zyzio to może napisz do biura i Ci odpowiedzą : press@pszpoznan.pl

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma prezesa; zrezygnował, został zdymisjonowany, niezależnie jaka była tego przyczyna.
    Jezeli cos jest na rzeczy to co najwyzej rezygnacja, nie odsuwa sie od szefowania klubem osoby, ktory ma najwieksze doswiadczenie, umiejetnosci i jest z pewnoscia najbardziej rozpoznawalna osoba z poznanskiego srodowiska zuzlowego w zuzlowej Polsce (niech mnie ktos poprawi, ale jest chyba tez czlonkiem wladz PZMotu w Warszawie?).

    Ale ja nie reaguje nerwowo, jezeli cos sie zmienia to z pewnoscia tak by nie wplywalo to na druzyne i wizerunek klubu, w gabinetach a nie w mediach... czekam spokojnie na stosowny komunikat, a bede sie denerwowal jak sie cos w KRS zmieni a nie bedzie oficjalnego info...

    ps. z tego co sie dowiedzialem to Pan Sądej nie jest czlonkiem zarzadu od kilku miesiecy...

  22. Powrót do góry    #22
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    ps. z tego co sie dowiedzialem to Pan S±dej nie jest czlonkiem zarzadu od kilku miesiecy...
    Jak to? Przecież od kilku miesięcy to ten zarząd dopiero istnieje.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. z tego co sie dowiedzialem to Pan S±dej nie jest czlonkiem zarzadu od kilku miesiecy...
    Jak to? Przecież od kilku miesięcy to ten zarząd dopiero istnieje.
    Więc robi się coraz ciekawiej... znawca PSŻ a od kogo się dowiedziałeś o tym że pan. Sądej nie jest członkiem od jakiegoś czasu już? I czy te info jest pewne, bo jeżeli tak to chyba klub jest nam winien jakieś wyjaśnienia!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mojego info jakies 2-3 miesiace juz nie jest...

    Zyzio o jakich Ty wyjasnieniach piszesz? Rozumiem dot. Prezesa jesli cos jest/bedzie na rzeczy, ale czlonkow zarzadu? Przeciez to sie zmienia co kilka miesiecy praktycznie, w klubie ja kojarze w trakcie ostatnich 2 lat co najmniej z 5-6 zmian osobowych w zarzadzie i zadne wyjasnienia nie byly konieczne, publikowane...

    Tu nie ma nic do wyjasniania - nas tylko powinno interesowac by klub sie rozwijal i tyle powinnismy oczekiwac...

    ps. przypominasz mi swoja postawa pewna grupe w srodowisku poznanskim znana, ale moze to tylko zludzenie;-)

    ps. poza tym siejesz niepotrzebny zamet - co ma to kto jest w zarzadzie spolki do funkcjonowania klubu? to nie stowarzyszenie to organizacja kapitalowa i bezposredniego przelozenia zarzad spolki na sam klub wcale nie musi byc...

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2010
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.mmpoznan.pl/10159/2010/3/11/psz-poznan-zmienia-nazwe-bo-ma-sponsora?districtChanged=true


    może to ma zwi±zek

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2009
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. [b]poza tym siejesz niepotrzebny zamet - co ma to kto jest w zarzadzie spolki do funkcjonowania klubu?
    A wiec powiem ci tak ze ma to bardzo duze znaczenie bo jezeli ktos rezygmuje z funkcji w społce w ktora włozył jakis kapitał to pozostali sa zobowiazani taka osobe spłacic a napewno to nie sa grosze dla naszego klubu...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A wiec powiem ci tak ze ma to bardzo duze znaczenie bo jezeli ktos rezygmuje z funkcji w społce w ktora włozył jakis kapitał to pozostali sa zobowiazani taka osobe spłacic a napewno to nie sa grosze dla naszego klubu...
    Ciekaw jestem gdzieś słyszał bądź przeczytał, że Prezes Górzny nie jest Prezesem? Gdzie słyszałeś lub czytałeś, że Prezes Górzny wycofuje się ze spółki i chce sprzedać swoje udziały?
    Jak na razie to Wy siejecie defetyzm! Sorry, że to napiszę ale co Was obchodzi to, że spółka nie ma Prezesa (jeśli go faktycznie nie ma) skoro nic złego się nie dzieje? To jest prywatna spółka i nic nikomu do tego. Gdyby drużyną w dalszym ciągu kierowało Stowarzyszenie no to ok, wtedy rozumiem.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2009
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 100 % zgadzam się z Hunterem. Nie ma podstaw do tego , żeby panikować. W świecie biznesu i nie tylko jest normalną rzeczą , że zachodzą zmiany na miejscu prezesa danej spółki, a zmiany te nie powodują destabilizacji w działaniu firmy. W naszym przypadku nie wiadomo nawet czy do takiej zmiany ma dojść.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dodam, że Prezes Górzny był widziany w Rybniku w parku maszyn. Uspokojeni? :)

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dodam, że Prezes Górzny był widziany w Rybniku w parku maszyn. Uspokojeni? :)
    A dla niedowiarków
    http://foto.sportowefakty.pl/index.p...=5&g=4058&z=20 ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Was. Cieszę się, że istnieją Kibice, którym na sercu leży dobro poznańskiego żużla.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Pozdrawiam Was. Cieszę się, że istnieją Kibice, którym na sercu leży dobro poznańskiego żużla.
    Istnieją ;).
    Górzny był widziany z Rybniku,jest to udokumentowane,a tym co sieją niepotrzebnie panikę i drążą dziurę w całym dziękujemy.
    Niestety ludzie mają to do siebie,że na siłę lubią szukać sensacji.Przecież zawsze kiedy coś ważnego wydarzy się w klubie,jest podawane oficjalne info.Także skończcie z domysłami i innymi duperelami,bo aż żal czytać jak na siłę próbujecie doszukiwać się afer i spisków.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Was. Cieszę się, że istnieją Kibice, którym na sercu leży dobro poznańskiego żużla.
    Istnieją ;).
    Górzny był widziany z Rybniku,jest to udokumentowane,a tym co sieją niepotrzebnie panikę i drążą dziurę w całym dziękujemy.
    Niestety ludzie mają to do siebie,że na siłę lubią szukać sensacji.Przecież zawsze kiedy coś ważnego wydarzy się w klubie,jest podawane oficjalne info.Także skończcie z domysłami i innymi duperelami,bo aż żal czytać jak na siłę próbujecie doszukiwać się afer i spisków.
    Moje dwa dni w kraju i refleksje.
    Magda naprawdę jesteś bardzo prawa i uczciwa.
    Zazdroszczę Tobie tej Cennej Cechy.
    Jednak bardziej się dziwię Twojej łatwowierności.
    Mam prośbę, oceniaj ludzi nie patrząc jaką funkcję zajmują (to sie bardzo szybko zmienia) ale co sobą prezentują.
    Do 1989r liczyła się czerwona książeczka.
    Obecnie Zdrowy Rozsądek jednak nam pozostał.




  34. Powrót do góry    #34
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Moje dwa dni w kraju i refleksje(...)
    :D :D :D

    Kociuuu, obiecaj że kiedyś ukażą się drukiem Twoje złote myśli.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kociu,czy Górzny mało zrobił dla speedwaya w Poznaniu?
    Nie interesują mnie domysły,plotki i gdybanie.
    Nic złego się nie dzieje,więc po co drążyć temat?
    Może lepiej wróć tam skąd przyjechałeś,może z kolejnym powrotem refleksje będziesz miał jeszcze bardziej głębokie.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Banda poklepywaczy po ramieniu i tyle.
    Ktoś zauważył coś niepokojącego i zapytał.
    Wy jednak nie dostrzegacie ważnej rzeczy: o to mogą także pytać potencjalni sponsorzy jak i obecni (oni też czytają internet! odkrycie, nieprawdaż?)
    Lepiej aby temat padł na klubowym forum niżby odkrył to zastanawiajacy się nad przeznaczeniem własnych pieniedzy sponsor a skoro temat padł to znaczy że jest to sygnał dla klubu i zarządu, żeby zadbać o przejrzystość.
    I nie pier**cie w tym miejscu o spółkach, biznesie itd. bo klub żużlowy czy jest sp. z o. o. czy stowarzyszeniem żyje z tego co dostanie od sponsorów i przejrzystość działań jest kluczowa dla wizerunku i wiarygodności.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wy jednak nie dostrzegacie ważnej rzeczy: o to mogą także pytać potencjalni sponsorzy jak i obecni (oni też czytają internet! odkrycie, nieprawdaż?)
    Lepiej aby temat padł na klubowym forum niżby odkrył to zastanawiajacy się nad przeznaczeniem własnych pieniedzy sponsor a skoro temat padł to znaczy że jest to sygnał dla klubu i zarządu, żeby zadbać o przejrzystość.
    No skoro Tobie tak zależy na tym aby sponsorzy wchodzili do klubu to po co piszesz o póki co domysłach - przecież jak sam zwróciłeś uwage sponsorzy przeglądają Internet. A takimi spekulacjami tylko robisz złą otoczkę wokół klubu.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No skoro Tobie tak zależy na tym aby sponsorzy wchodzili do klubu to po co piszesz o póki co domysłach - przecież jak sam zwróciłeś uwage sponsorzy przeglądają Internet. A takimi spekulacjami tylko robisz złą otoczkę wokół klubu.
    Nie ja jestem źródłem spekulacji a wpis na oficjalnej stronei klubowej

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To,że władze w zarządzie się zmieniają,nie świadczy to o tym,że w klubie się źle dzieje,a ludzie tutaj na siłę próbują snuć przypuszczenia,dlaczego Górzny zrezygnował.Jak Stowarzyszenie będzie miało taką potrzebę,da informację,jak nie to mówi się trudno,mi takie rzeczy do szczęścia potrzebne nie są.Nie zdziwiła bym się,gdyby pojawiła się tylko wzmianka,coś na zasadzie "z dniem...,nowym prezesem Stowarzyszenia został...".Tyle.Bo po co więcej?!!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2010
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Stowarzyszenie będzie miało taką potrzebę
    "z dniem...,nowym prezesem Stowarzyszenia został..."
    Spółki Magdo, nie mylmy pojęć.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ok,Spółka.Tak czy inaczej,na tym forum były poruszane tematy,których żywot wypalał się samoistnie,bo nic złego się nie wydarzyło,a panika i domysły były wielkie.
    Zatem po co tworzyć niesamowite historie i dawać pożywkę innym,nie widzę najmniejszego sensu.
    Info może się pojawić,a nie musi.Jak mawiają KMWTW i z mojej strony koniec,bo nudą wieje.

  42. Powrót do góry    #42
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Banda poklepywaczy po ramieniu i tyle.
    Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed nami tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed nami tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy...
    Basala, jak się nie mylę, to cytujesz jakiegoś "kibica" Apatora. :D Ty niepoprawny Radiosłuchaczu!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda81
    Kociu,
    Może lepiej wróć tam skąd przyjechałeś,może z kolejnym powrotem refleksje będziesz miał jeszcze bardziej głębokie.

    /edit basala

    Kociuuu, jeszcze jeden taki tekst i wylatujesz z tego forum. Bez odbioru.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda81
    Kociu,
    Może lepiej wróć tam skąd przyjechałeś,może z kolejnym powrotem refleksje będziesz miał jeszcze bardziej głębokie.
    ?????????????????????????????????????????????????? ????????

    /edit basala

    Kociuuu, jeszcze jeden taki tekst i wylatujesz z tego forum. Bez odbioru.
    Słucham również dobrych rad więc wracam tam ?.

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •