Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 111

Wątek: VII Runda SE: Stal Gorzów - Unia Leszno, 3 czerwca 2012, 19:30

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach

    VII Runda SE: Stal Gorzów - Unia Leszno, 3 czerwca 2012, 19:30

    Mecz, który zapowiada się na jednostronne widowisko. Stal w tym roku jest u siebie piekielnie mocna i chyba nawet najwięksi optymiści nie przewidują, by Unia mogła powalczyć o wygraną. W zasięgu marzeń jest co najwyżej korzystny wynik, choć będzie o niego trudno. Ciekawe jak wypadną pojedynki liderów oraz czy Jura, mimo iż w tym roku na wyjazdach jedzie mizernie, znowu zaprezentuje się w Gorzowie dobrze? Ciekawie zapowiada się również rywalizacja młodzieżowców. Z jednej strony utalentowany Bartek Zmarzlik, z drugiej strony zdolna leszczyńska młodzież.

    Zapraszam do dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Mecz, który zapowiada się na jednostronne widowisko. Stal w tym roku jest u siebie piekielnie mocna i chyba nawet najwięksi optymiści nie przewidują, by Unia mogła powalczyć o wygraną. W zasięgu marzeń jest co najwyżej korzystny wynik, choć będzie o niego trudno. Ciekawe jak wypadną pojedynki liderów oraz czy Jura, mimo iż w tym roku na wyjazdach jedzie mizernie, znowu zaprezentuje się w Gorzowie dobrze? Ciekawie zapowiada się również rywalizacja młodzieżowców. Z jednej strony utalentowany Bartek Zmarzlik, z drugiej strony zdolna leszczyńska młodzież.

    Zapraszam do dyskusji.
    Gorzów to wygra, ale coś mi się zdaje że Leszno spośród wszystkich ekip, zrobi w rundzie zasadniczej najlepszy wynik w Gorzowie. Piszę o RZ, bo oczywiście w play offach przyjemność odprawienia z kwitkiem Stali rezerwuję dla Falubazu
    Wiadomo na czym teraz jedzie Gorzów - tor dość podobny do tego co w ostatnich latach miało u siebie Leszno. Dlatego powinniście czuć się na takiej nawierzchni całkiem dobrze. Typuję 50-40 no chyba że będzie padało, bo wtedy to się cuda mogą dziać.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Zgadzam się z Carlitosem i twierdzę, że kibice z Leszna mogą śmiało przyjeżdżać z podniesionymi głowami i liczyć na bardzo przyzwoity wynik. Może rzeczywiście szanse na wygraną, nie są olbrzymie ale 40+ punktów to sprawa jak najbardziej realna. Jurica, Piotrek, Przemek czy Jarek to zawodnicy którym nasz tor leży wybitnie. Co prawda Pawliccy nie mieli jeszcze okazji startować na ligowej nawierzchni ale mając przy sobie bardziej doświadczonych kolegów powinni szybko dojść do ładu z ustawieniami i solidnie zapunktować. Na waszym miejscu, choć to oczywiście po meczu w Zielonej niemożliwe, zostawił bym w domu Damiana i zabrał Troya bo i jemu zdarzyło się w ostatnich latach odjechać świetne zawody na Jancarzu.

    Jeśli chodzi o Gorzów to widoczny jest ostatnio spadek formy Golloba i Zmarzlika a i Zagar jedzie słabiej niż w zeszłym sezonie. Nie zdziwi mnie absolutnie jeśli wejdziecie w mecz podobnie jak w Zielonej i zaczniecie od mocnego 1:5. Wystarczy, że Bartek przyśnie lekko na starcie( co mu sę niestety znowu notorycznie zdarza) a w 1 biegu z takimi przeciwnikami nawet w Gorzowie nic nie ugra. O Cyferku nie a co nawet pisać bo to jednak 2 klasy niżej, zarówno sportowo jak i sprzętowo. Pewne 9 punktów na nim macie(no może jak się spotka z Adamczewskim o powalczy)

    Jak dla mnie najtrudniejszy mecz na Jancarzu i jedyna drużyna która może ugrać te magiczne 40 punktów, chociaż oczywiście jest możliwość, że skończy się jak zwykle. Wiele zależy od tego jak pojedzie ww. gorzowska trójka.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez libky ; 28-05-2012 o 16:44

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Patrząc na obecną formę naszych to 40 pkt będzie super wynikiem. Jeśli nasi się nie pogubią z przełożeniami w 2 części zawodów tak jak w Zielonej. Może w końcu cały zespół pojedzie równo i każdy zrobi swoje pkt, to już będzie ciekawie
    Z drugiej strony u nas brakuje lidera który w trudnym momencie może pociągnąć wynik, 2 lata temu mieliśmy Jarka, Janka i Leigh, w zeszłym roku tylko Jarka a w tym jak na razie to nikogo.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja pomimo całej mojej sympatii nie wierzę, by Leszno choćby zbliżyło się w Gorzowie do 40 pkt. Stal jest u siebie nie do ruszenia, a Byki niestety póki co raczej nie imponują formą (cała drużyna). 55-35 stawiam w ciemno.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Nie no spoko - czas naprężyć muskuły. Stal ma małe szanse na wygraną. Hampel i Przemek jadą jak przystało na liderów drużyny, Batch z każdym rokiem jest jak wino - tylko lepszy, szczególnie technicznie i sprzętowo to już inna, nie widziana w Gorzowie półka. Adamczewski i Jura po kontuzji to wspaniała i pewna druga linia, której zazdrości nam każda drużyna. Piotrek Pawlicki i Tobiasz Musielak - hmm, tutaj może być ciężko. A w rezerwie jeszcze czyha Damian, któremu jak wiadomo Jancarz zawsze leżał. Drżyjcie Stalerni - nadciąga leszniańskie Tsunami.

    Pozdrawiam.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmmm, spokojnie. Cholera wie co wyjdzie w tym meczu. Stalerna zaliczyła już dwie kary za źle przygotowany tor po meczu z Rzeszowem i Falubazem. Widać, że komuś się nie podoba tamtejsza nawierzchnia. Zobaczymy co Paluch z Gałą przygotują na Leszno
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmmm, spokojnie. Cholera wie co wyjdzie w tym meczu. Stalerna zaliczyła już dwie kary za źle przygotowany tor po meczu z Rzeszowem i Falubazem. Widać, że komuś się nie podoba tamtejsza nawierzchnia. Zobaczymy co Paluch z Gałą przygotują na Leszno
    Cwaniaku, gdybyś ogarniał, to wiedziałbyś, że kara za mecz z Rzeszowem wynikała z tego, że tor skaszaniony został w związku z opadami deszczu. Paluch i Gała źle to ogarnęli, przez co wyszło takie trochę gnojowisko, więc nie dziwię się, że nas ukarano. Co do meczu z Wami, nie wiadomo, co tam się Waszemu kierownictwu nie podobało, skoro żaden z Waszych zawodników nie zgłaszał ani w ogóle nie mówił nic złego o stanie toru? Ba, Dudek wyjechał na niego jakby startował tutaj od lat, on nawet nie jechał, on płynął. I rekord w pierwszym starcie. A nic wielkiego się na torze nie działo, jeśli chodzi o kosmetykę, byłem na stadionie na ponad godzinę przed meczem.

    Mówiąc krótko, tor będzie przygotowany w ten sam sposób. Unia to nie Falubaz. Poza tym fajnie wygląda skarga klubu, który zasłynął z praktyk towarzysza Żyto i słynnego "selektywnego" toru Mam nadzieję, że Stal złoży jakieś wyjaśnienia, bo tak naprawdę nikt o tym się nigdzie nie zająknął, nawet nikt w Falubazie nie skarżył się na tor w tv i innych mediach.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cwaniaku, gdybyś ogarniał, to wiedziałbyś, że
    No własnie "cfaniaku" gdybyś ogarnął to wiedziałbyś, że Falubaz (z tego co mi wiadomo) żadnych zastrzeżeń odnośnie nawierzchni nie zgłaszał, niejako sam to potwierdzasz swoimi wpisami powyżej. To sam Wojaczek zarządził ( jeszcze na grubo przed meczem) tak a nie inaczej i to on osobiście umieścił odpowiedni wpis w protokole zawodów.Mogę się tylko domyślać, że do działań Wojaczka mogła przyczynić sie nałożona kara za mecz z Rzeszowem. I ten wpis własnie był powodem ukarania przez SE. Oczywiście, że Dudek czuł się dobrze na tym torze podczas zawodów, nie wiem jednak jak on wyglądał na godzinę przed zawodami a tego dotyczyły uwagi Wojaczka. jedyne co mówił Dobrucki to o tym, że prosili sędziego i gospodarzy o poprawienie pierwszego luku, tam gdzie kiedyś była ta wyrwa. Z tego co wiem zarówno sędzia jak i gospodarze zgodzili sie z tym faktem i poprawki wykonali. czy to jednak było powodem kary to tego nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-05-2012 o 19:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie "cfaniaku" gdybyś ogarnął to wiedziałbyś, że Falubaz (z tego co mi wiadomo) żadnych zastrzeżeń odnośnie nawierzchni nie zgłaszał, niejako sam to potwierdzasz swoimi wpisami powyżej.
    Wyżej początek wypowiedzi a niżej koniec
    ...jedyne co mówił Dobrucki to o tym, że prosili sędziego i gospodarzy o poprawienie pierwszego luku, tam gdzie kiedyś była ta wyrwa. Z tego co wiem zarówno sędzia jak i gospodarze zgodzili sie z tym faktem i poprawki wykonali. czy to jednak było powodem kary to tego nie wiem.
    To zgłaszał Dobrucki coś sędziemu czy nie?
    Wracając do kary dla tego do którego cała Polska napierdal....ła to ciekawe czy zapłaci jako osoba prywatna czy zasłoni się immunitetem?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie "cfaniaku" gdybyś ogarnął to wiedziałbyś, że Falubaz (z tego co mi wiadomo) żadnych zastrzeżeń odnośnie nawierzchni nie zgłaszał, niejako sam to potwierdzasz swoimi wpisami powyżej. To sam Wojaczek zarządził ( jeszcze na grubo przed meczem) tak a nie inaczej i to on osobiście umieścił odpowiedni wpis w protokole zawodów.
    Zmora:

    "I to jest problem o którym mówię. Wszyscy wiedzą, że tor jest tak szykowany aby był atutem gospodarzy, więc goście próbują gospodarzom zabrać tą przewagę i u sędziego kwestionują stan toru. Sędzia stoi w niezręcznej sytuacji, bo jeżeli nie wykona prac kosmetycznych o które prosi drużyna gości, to w przypadku upadku i kontuzji zawodnika sędzia zostaje oskarżany przez drużynę gości że to jego wina, bo nic nie zrobił z torem. W efekcie często jest tak, że sędzia, który wchodzi na tor na godzinę przed rozpoczęciem zawodów często dla świętego spokoju zarządza jakieś prace kosmetyczne na torze o czym musi napisać w swoim sprawozdaniu, a Ekstraliga Żużlowa zgodnie z regulaminem wszczyna postępowanie dyscyplinarne. Dobrym przykładem takiego stanu rzeczy jest nasz ostatni mecz ligowy w Gorzowie, podczas którego w pierwszych pięciu wyścigach rekord toru poprawiany był aż cztery razy. W tym w pierwszym wyścigu przez świetnie dysponowanego w tym roku Patryka Dudka reprezentującego drużynę przyjezdną. Zawodnik drużyny gości w pierwszym stracie bije rekord toru, a gospodarz jest ukarany za niewłaściwe przygotowanie toru?! I co bardzo ważne, sędzia nakazał kosmetykę toru na wniosek sztabu szkoleniowego drużyny przeciwnej."



    Masz jeszcze jakieś pytania? Chcesz nam coś jeszcze wyjaśnić?

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Nie no spoko - czas naprężyć muskuły...
    To nie o to chodzi żeby się spinać. Po Zielonej pozostał niedosyt bo można było ugrać więcej, w Tarnowie te parę oczek więcej też straciliśmy na trasie. Ja po prostu mam nadzieję że chłopaki będą walczyć skutecznie z nimi. Gorzów zlał Toruń i Zieloną, prawie wygrał w Tarnowie, po cichu liczę że mogą nas troszkę zlekceważyć, po karach może coś zrobią innego z torem i im nie przypasi. Osobiście uważam że naszych bez napinki stać na pokojnie 37-38 pkt.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    I co bardzo ważne, sędzia nakazał kosmetykę toru na wniosek sztabu szkoleniowego drużyny przeciwnej."

    Masz jeszcze jakieś pytania? Chcesz nam coś jeszcze wyjaśnić?
    Naturalnie, że chciałbym. Chciałbym wiedzieć czy te akurat uwagi były powodem kary oraz czy te uwagi Dobruckiego miały racje bytu czy też nie ? No bo jeśli nasz sztab zauważył faktycznie na tym pierwszym łuku jakąs wyrwę, dziurę czy co tam jeszcze to chyba słusznie zrobił zgłaszając to odpowiednim służbom. Tak czy nie ? Przypomnę tylko, ze w wywiadzie w TVP Sport Rafał mówił, ze jakiś większych uwag do toru nie mieli poza kosmetyczną sprawą na pierwszym łuku, Cegła zaraz zresztą tłumaczył to, zacienieniem tej części toru. Poza tym to po co cytujesz wypowiedź Zmory ? Co on innego może powiedzieć, przeciez wiadomym jest, ze on akurat będzie starał się wybielić, taka jego rola. Co tak naprawde było powodem kary jest napisane w protokole sędziowskim. I raz jeszcze powtarzam, co innego jest wniesienie oficjalnego protestu na stan nawierzchni, to musi być załączone do protokołu a co innego są drobne uwagi w kwestii kosmetyki toru. Takie uwagi zdarzają się praktycznie w każdym meczu ale ich sędzia nie ma obowiązku wpisywać do protokołu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    naszych bez napinki stać na pokojnie 37-38 pkt.
    Ja uważam, że to Wasze minimum. Nie, żebym uważał Was obecnie za mocną drużynę, ale po prostu mam świadomość, że zarówno Hampel, Pavlic jak i Pawliccy czują się w Gorzowie wybornie i nawet mimo słabszej formy w dotychczasowych meczach, tutaj mogą zwyczajnie zaskoczyć i odnaleźć się na torze, który po prostu lubią. Hampel nie błyszczy, ale jak sędzia będzie przymykał oko na jego starty, to różnie może być. Pierwszy bieg możemy zebrać nawet 1:5, a wiadomo jak się potem niewygodnie odrabia...

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    . Poza tym to po co cytujesz wypowiedź Zmory ? Co on innego może powiedzieć, przeciez wiadomym jest, ze on akurat będzie starał się wybielić, taka jego rola. [/B]
    Świat się kończy - Mariusz (fakt mimochodem) przyznał że wszelkie oświadczenia Kierownictwa Falubazu a także wypowiedzi Dobruckiego po ostatnich derbach w Gorzowie ( te o tym ze ktoś tam kogoś straszył ale ten co wiedział od 1 biegu podpisał) służą jedynie wybielaniu . No to się doczekaliśmy czasów.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,681
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    na moje oko bedzie nokaut - w Lesznie brak armat a z doswiadczeniem tez sie nie przelewa, tor w Gorzowie technicznie trudny do tego trudna nawierzchnia w tym sezonie.. Niby nawierzchnia Bykom przeszkadzac nie powinna, i niby ten tor dobrze zna leszczynska mlodziez, ale Stal w takim gazie, u siebie - wg mnie zludzen nie zostawia

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Mimo pewnych nieprzyjemnych chwil, jakie przeżyłem na stadionie w Lesznie (głównie w ostatnich latach, dawniej spokojnie siadałem na Smoczyku wśród miejscowych kibiców i nie musiałem ukrywać, ze jestem z Gorzowa; czy fakt, że teraz jest inaczej, należy przypisać obecności Golloba w Stali?), czuję dużą sympatię do obecnej drużyny Byków (zwłaszcza gdy w składzie nie ma Batchelora, którego średnio trawię) - mieszanka rutyny z młodością, skład oparty na zawodnikach związanych z regionem - taki żużlowy Athletic Bilbao. Nie są jednak na tyle kompletną drużyną, żeby już teraz walczyć o najwyższe laury - choć, jak młodzi się rozjeżdżą, to kto wie. W najbliższym meczu będzie im jednak ciężko powalczyć o więcej niż 40 pkt biorąc pod uwagę fakt, jak równo Stal jedzie na własnym torze.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Unię ogolono w Tarnowie i Zielonej Górze, teraz czas na Gorzów. Tego meczu boję się najbardziej, bo każdy widzi jak Stal zapieprza w tym sezonie. Trochę pesymistycznie podchodzę do tematu, ale wydaje mi się, że 36 punktów ze strony Unii to maks na jaki nas stać. I to głównie przy otwarciu 5-1, 4-2 i dobrej jeździe Jarka (w 6 startach oczywiście).
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Unię ogolono w Tarnowie i Zielonej Górze, teraz czas na Gorzów. Tego meczu boję się najbardziej, bo każdy widzi jak Stal zapieprza w tym sezonie. Trochę pesymistycznie podchodzę do tematu, ale wydaje mi się, że 36 punktów ze strony Unii to maks na jaki nas stać. I to głównie przy otwarciu 5-1, 4-2 i dobrej jeździe Jarka (w 6 startach oczywiście).
    całkiem możliwy wynik pod warunkiem, ze Tomek Gollob z parkingu nie wyjedzie....

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2010
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie , Rzeszów ugrał 39 to Leszno nie zrobi 36 ?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    całkiem możliwy wynik pod warunkiem, ze Tomek Gollob z parkingu nie wyjedzie....
    Wyjedzie, wyjedzie. CZas mu przeciez zacząc KSM zbijać. Tak aby w przyszłym roku mniej kosztować
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tomek dopisze sobie aneks do kontraktu i w razie odejscia Stal za niego nic nie krzyknie.
    Podobnie zrobia z nowymi kontraktami inne gwiazdy,bo to one wlasciwie dyktuja warunki.
    Sredniaki i slabeusze moga kosztowac.

    Wracajac do meczu,Stal na swoim torze jest nie do ruszenia.
    Nie wiem na ile dosc udany wystep do polowy meczu w Zielonce byl wynikiem lepszej jazdy Unistow czy moze slaboscia Falubazu,ale nawet fajnie tam jechali.
    Stal to jednak Stal i tu tak wesolo raczej nie bedzie,choc niewykluczone,ze po 1 biegu beda prowadzic.
    Wynik 54-36 chodzi mi po glowie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Liczę na bardzo dobrą jazdę Pawlickich. W Złotym Kasku młody wygrał , Przemek był trzeci. Do tego Pavlic , który nawet jak wszędzie cieniował to na Jancarzu zawsze kozaczył. Dochodzi oczywiście Hampel, Balinskiego natomiast jakos nie bardzo widzę w tym meczu . Dlatego mam nadzieję na zacięte biegi a wynik w granicach 52:38.
    Zastanawia Zagar - jest w tym sezonie słabszy niż w poprzednim i nie sugeruję się tylko występem w Tarnowie. Mam nadzieję , że chłop sie trochę ogarnie w II części sezonu.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tramall Zobacz posta
    Panowie , Rzeszów ugrał 39 to Leszno nie zrobi 36 ?
    A pamiętasz ile punktów zdobył wtedy lider gorzowskiej Stali? gdyby nie jego "płatny komplet" to Rzeszów pewnie z 30 by nie wyszedł
    a tak po prawdzie to przy normalnej jeździe Tomka w meczu z leszczyńską drużyną to myślę że Team Pawliccy i ska zdoła na Jancarzu zdobyć min. 36-38pkt

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Patrząc jaki KSM będzie w przyszłym roku obowiązywał, to śmiem twierdzić że bez bata Unia dobije lekko do 40 oczek

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Patrząc jaki KSM będzie w przyszłym roku obowiązywał, to śmiem twierdzić że bez bata Unia dobije lekko do 40 oczek
    A może właśnie jadą się podłożyć - przepraszam, źle się wyraziłem - walczyć o ten przyszłoroczny kosmiczny KSM?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    A pamiętasz ile punktów zdobył wtedy lider gorzowskiej Stali? gdyby nie jego "płatny komplet" to Rzeszów pewnie z 30 by nie wyszedł
    a tak po prawdzie to przy normalnej jeździe Tomka w meczu z leszczyńską drużyną to myślę że Team Pawliccy i ska zdoła na Jancarzu zdobyć min. 36-38pkt
    Nie pamiętam ile zdobył, ale coś chyba nie za dużo, bo oglądałem retransmisję na TVP Gorzów i kibice gwizdali po 13-tym biegu prawie jak po finale GP w Lesznie, a po 14-tym to nawet bardziej (nie wiem skąd na trybunach było na tym meczu tylu kibiców Falubazu i Unii Leszno).

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Nie pamiętam ile zdobył, ale coś chyba nie za dużo, bo oglądałem retransmisję na TVP Gorzów i kibice gwizdali po 13-tym biegu prawie jak po finale GP w Lesznie, a po 14-tym to nawet bardziej (nie wiem skąd na trybunach było na tym meczu tylu kibiców Falubazu i Unii Leszno).
    He,he dokładnie ale oni pewnie gwizdali na Sówke jak mógł objechac ikonę po podstawówce

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    He,he dokładnie ale oni pewnie gwizdali na Sówke jak mógł objechac ikonę po podstawówce

    Widzisz ikona po podstawowce robi jeden punkt a Ty musisz 2 miechy tyrac na polu rolniku

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Może ktoś z Gorzowa poinformować o pogodzie?

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie ma szans dzisiaj w Gorzowie na żużel ... Kibice z Leszna niech zostaną w domu po co się denerwować...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2007
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pada od prawie dwóch godzin. Deszcz nie jakiś ulewny ale jednak...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Hmmm, jadą... Oby tylko wszyscy skończyli mecz zdrowi. Dzisiaj w TVP podano informację, że Unia ma w chwili obecnej KSM 39,78 chyba, a że od początku roku cieniują wszyscy, to można przyjąć, że Dworakowski niczym Napoleon już nakazał zbijanie KSMu W przyszłym roku zmieścimy się bez problemu

    Do boju UNIA!
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 03-06-2012 o 19:42

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    dawaj Bali **** z Cyferem przegrać

    brzuch trzymałeś za słabo kciuki

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Zmarzlik coś bierze chyba. Kto go dotknął w wejściu w łuk w ósmym biegu?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Ale Zmarzlik wymyśla...

    Trochę deszczu, ścieżek brak i robi się ciekawie... Choć i tak będzie pewnie w tył, ale może zacznie mocniej padać


    pozdr

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Bidon jak spojrzał na wieżyczkę sędziego to ten od razu włączył czerwone światło

    A Pawlicki podobnie jak w swoim czasie Dudek start miał idealny.

    Ale jaja, Musielak sponiewierał Golloba
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar komin
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co ten sedzia wyprawia !
    Gollob cos dzisiaj cieniutko... HAHAHA Brawo Toffik !!!
    Komin
    Unia Leszno Fan

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Tobiasz!!!!!!! Rewelacja, bez żadnego respektu, brawo!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    tomcio zobaczył koło Musielaka i narobił w majty

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Kamil ale zawalił bieg. Mogło być 5:1 dla Unii!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Tobiasz Musielak - wczoraj zyskał fanów w Gorzowie, po tym jak wciągnął za uszy do finału IMŚJ Zmarzlika, dzisiaj ma nowych wielbicieli, wśród kibiców "kochających" T.Golloba.
    Szkoda że interes mojej drużyny, nie pozwala do końca kibicować bykom. Chociaż, po dzisiejszej porażce Apatora, wszystko wskazuje na to, że w czwórce pojadą zarówno leszczynianie jak i Falubaz. Więc Unia do boju !!!
    Wygląda na to, że psychiczna przewaga jest po stronie gości. Wśród Stalowców spokój zachowuje tylko Iversen i Kasprzak.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Musielak czesze bidona, aż miło popatrzeć

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Musielak czesze bidona, aż miło popatrzeć
    I to po zewnętrznej!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •