Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 122

Wątek: VII KOLEJKA SE Unibax Torun - Unia Tarnow , 03.06.2012

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Howard

    Jeśli rzeczywiście z Przedpełskimi i Pietrykowskim jest aż tak źle (chociaż rok temu ten ostatni prezentował się jak na swój wiek przyzwoicie) rozsądnie będzie dać jeszcze 3-4 mecze Ząbikowi. Jeśli jednak będzie woził śliwki, to bezwzględnie i bez sentymentów wariant opisany przeze mnie powyżej powinien być zastosowany.

    Dlaczego? Pamiętajcie, że za rok na pozycji juniora będą mogli startować tylko zawodnicy z KSM poniżej 4,00. To wykluczy z tej pozycji Emila. Siłą rzeczy trzy biegi oprócz Kamila będzie musiał śmigać jeszcze ktoś - rachunek jest prosty, jeśli KSM będzie tak niski (39) to Emil może zastąpić jako senior Ząbika, a do Kamila doskoczy np. Paweł Przedpełski. Jego zera teraz, mogą zaprocentować w przyszłości - jeśli ktoś odpowiednio go psychicznie poprowadzi, to zera go nie przybiją, a nauczy się walczyć ze stresem, presją, poczuje atmosferę. Tego nie da się zastąpić niczym innym. Ząbik niech spróbuje odjechać kilka spotkań i zobaczycie, czy jest w ogóle jakaś szansa na to, że się odbuduje. Na razie dajecie mu jeździć tylko z powodu sentymentów, niestety..
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Drabol ma sporo racji, zwłaszcza w kontekście puszczania Emila 5 razy w każdym meczu, ale jedna uwaga - Łukasz Przedpełski do składu wskoczyć nie może [a szkoda, bo mi zaimponował na PLM] bo jest wypożyczony do Wandy. Chyba że teraz ten regulamin na to zezwala, ciężko mi się już w tym połapać.

    Co do wpuszczenia Pawła Przedpełskiego do składu. Zgadzam się i jednocześnie nie zgadzam się z Howardem. Na pewno wpuszczenie teraz Pawła nie gwarantuje absolutnie żadnych punktów. Jednak jeździ całkiem poprawnie i pokonać zawodników pokroju Michalskiego, Dolnego, Kociembę, Łęgowika jest w stanie, zwłaszcza na swoim torze. Kurczę teraz w PLM w Toruniu pojechał średniawo a jednak Macieja Fajfera czy Marcela Szymko za sobą przywiózł. Nie wiem tylko jak poradzi sobie na trudnych, przyczepnych torach, ale przecież Kamil Pulczyński też wiecznie tam leży pod bandą

    Przy odważnym założeniu, że jednak te występy w lidze i innych zawodach mu coś dadzą, to jest to dla nas jakaś nadzieja. Nie widzę innej możliwości jak takie umiarkowanie odważne posunięcie [w praktyce 1-2 starty w meczu].

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez DRABOL Zobacz posta
    Howard

    Jeśli rzeczywiście z Przedpełskimi i Pietrykowskim jest aż tak źle (chociaż rok temu ten ostatni prezentował się jak na swój wiek przyzwoicie) rozsądnie będzie dać jeszcze 3-4 mecze Ząbikowi. Jeśli jednak będzie woził śliwki, to bezwzględnie i bez sentymentów wariant opisany przeze mnie powyżej powinien być zastosowany.

    Dlaczego? Pamiętajcie, że za rok na pozycji juniora będą mogli startować tylko zawodnicy z KSM poniżej 4,00. To wykluczy z tej pozycji Emila. Siłą rzeczy trzy biegi oprócz Kamila będzie musiał śmigać jeszcze ktoś - rachunek jest prosty, jeśli KSM będzie tak niski (39) to Emil może zastąpić jako senior Ząbika, a do Kamila doskoczy np. Paweł Przedpełski. Jego zera teraz, mogą zaprocentować w przyszłości - jeśli ktoś odpowiednio go psychicznie poprowadzi, to zera go nie przybiją, a nauczy się walczyć ze stresem, presją, poczuje atmosferę. Tego nie da się zastąpić niczym innym. Ząbik niech spróbuje odjechać kilka spotkań i zobaczycie, czy jest w ogóle jakaś szansa na to, że się odbuduje. Na razie dajecie mu jeździć tylko z powodu sentymentów, niestety..
    Madrego to i warto poczytac,ale mam nadzieje,ze ksm dla nas w przyszlym roku to bedzie 43.
    Nawet po tak przecietnym sezonie jaki jedziemy w tej chwili,za Chiny ludowe nie zmiescimy sie w 39.
    Zreszta ciezko bedzie kazdej druzynie.

    To jak Jaskolki? Od niedzieli zaczynacie zbijac KSM czy dalej prężycie klate?
    Pewnie jak przegracie to zbijacie.

    Umknelo mi czy Cieslak przed tym meczem zdazyl nas juz obrazic ?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-06-2012 o 08:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    To jak Jaskolki? Od niedzieli zaczynacie zbijac KSM czy dalej prężycie klate?
    Pewnie jak przegracie to zbijacie.

    Umknelo mi czy Cieslak przed tym meczem zdazyl nas juz obrazic ?
    Kingpin
    Jedziemy z Was zrobić ciasto do pierników
    A tak bardziej poważnie, jeśli jest się kibicem drużyny, która nigdy nie spadła z EL (Emil zaraz przypomni, że też nigdy do niej nie awansowała), to można sobie KSM zbijać, natomiast jak się zaznało przez lata wzlotyów i upadków (z przewagą tych drugich), to trzeba bracie lać wszystkich jak leci, bo za rok może już nie być okazji. Kto bowiem dzisiaj wie, co nam nasi kochani działacze zafundują w przyszłym roku.
    Ostatnio edytowane przez miles ; 02-06-2012 o 09:31

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ja mam nadzieję, że Ward pozamienia jaskółki w krowę
    A tak poważnie - nie chcę nawet myśleć ile przyjmiemy w paszczę jeśli zabraknie Miedziaka. Mecz będzie na styku, i mam nadzieję że do 48 dobijemy

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Zawody el. IMŚ na Ukrainie trwają, więc z tego powodu mecz w Toruniu nie zostanie przełożony. W Austrii też jadą, więc Madsen i Miedziński jutro zapewne meldują się w składach.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    I fajnie!
    Na MA jest daszek nad torem, tak że nie ma już żadnych przeszkód.

    A dzisiejszy bezpośredni pojedynek Miedziak - Leon, 1:0 dla Leona. Jutro rewanż.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cos masakryczne pustki na stadionie jak na taki mecz!!!

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Straszny ten dzwon Emila... W zeszłym roku Musielak w Lesznie w podobny sposób skończył sezon...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez domino2321 Zobacz posta
    Cos masakryczne pustki na stadionie jak na taki mecz!!!
    Nie ma się co dziwić jak na pięć biegów nie było jeszcze żadnej mijanki. Niech tak dalej tor przygotowują to niedługo sami dla siebie będą jeździć.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    #GetWellDarky

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie ma się co dziwić jak na pięć biegów nie było jeszcze żadnej mijanki. Niech tak dalej tor przygotowują to niedługo sami dla siebie będą jeździć.
    Co Ty gadasz...?!
    Mijanek jest sporo-nasi są mijani nader często-po prostu emocje jak ta lala .

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie ma się co dziwić jak na pięć biegów nie było jeszcze żadnej mijanki. Niech tak dalej tor przygotowują to niedługo sami dla siebie będą jeździć.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

    Mnie sie jednak wydaje,ze to moze nie byc wina przygotowania toru,ale bardziej wlasnie wina niestety tych nowych tlumikow,ktore odbieraja duzo mocy silnikom. Przecież za nim je wprowadzono to natorach nie tylko w Toruniu bylo zdecydowanie wiecej walki.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Pięknie pojechali parą. Greg kapitalnie pilnował Maćka.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Gomólski dzisiaj minus 6pkt. W zeszłym roku śledziłem "dokonania" tej gwiazdeczki... Przerośnięte ego.

    A Najwer szaleje, jak zwykle - za co on wykluczył Kołodzieja?
    edyta. Chyba przejrzał powtórki, ciekawe, czy nie mógł zaliczyć 5-1 dla Torunia?
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 03-06-2012 o 18:28
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Pech torunian, nie był to ostatni łuk, więc bieg musi być powtórzony.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    To moze zakonczmy rozgrywki juz dzisiaj. Ta powtorka to absurd wiekszy niz regulamin finansowy.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Proponuje przy każdym prowadzeniu tarnowian przewracać się jednemu z naszych na ostatnim okrążeniu.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    #GetWellDarky

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    majzek ten przepis jest od kilkunastu lub kilkudziesieciu lat, skąd Twoje zdziwienie? Nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji w regulaminie. Rzadko zawodnicy tej samej drużyny wpadają na siebie i to jeszcze na początku 4 okrażenia. Sędzia nie miał się tu nad czym zastanawiać, przepisy sa konkretne. Na szczęście dla "ducha sportu" w powtórce było to samo.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Gomólski dzisiaj minus 6pkt. W zeszłym roku śledziłem "dokonania" tej gwiazdeczki... Przerośnięte ego.

    A Najwer szaleje, jak zwykle - za co on wykluczył Kołodzieja?
    edyta. Chyba przejrzał powtórki, ciekawe, czy nie mógł zaliczyć 5-1 dla Torunia?

    Najwer nie wykluczyl Kolodzieja.Zaraz po przerwanym biegu realizator pokazal,ze jest wykluczony kask bialy!A pan R.Noga to zbyt czesto wprowadza w blad kibicow.

  20. Powrót do góry    #65
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Proponuje przy każdym prowadzeniu tarnowian przewracać się jednemu z naszych na ostatnim okrążeniu.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    Proponuje zapoznać się z kołem i walnąć się w czoło. Śpiewacie wypier**j na żużlowca który mało co się nie połamał. Baranie łby a nie kibice.
    You will never walk alone.

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Ja się nie dziwię przepisom, wiem co mówią (w Szwecji i Anglii są rozsądniejsze). Ale sędzia powinien się zachować się zgodnie z duchem sportu i tyle. Poza tym czerwoną flagę zwycięzcom biegu pokazano już za metą. Aptekarstwo i tyle w temacie.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przezywacie jak by ta sytuacja miala jakikolwiek wplyw na ten mecz...
    Bylo znow 5-1 i nie ma tematu, a to ze Apator jest dzis duzo gorszy widac golym okiem, dobrze dla nich ze dzis zapowiada sie tez porazka Falubazu w Gdansku

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez gierappa Zobacz posta
    Proponuje zapoznać się z kołem i walnąć się w czoło. Śpiewacie wypier**j na żużlowca który mało co się nie połamał. Baranie łby a nie kibice.
    Barani łeb to ty masz jak nie zauważyłeś ze mnie tam na stadionie nie ma. A co ja sobie przed telewizorem śpiewam to już nie twoja sprawa.

    25 lat kibicowania tej drużynie ale takiej żenady jak w tym sezonie to nie pamiętam. Panie Karkosik ja bym tej kupy swoim nazwiskiem nie firmowal.


    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 03-06-2012 o 18:50
    #GetWellDarky

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Powtórka i tak skończyła się podwójnym zwycięstwem dla gospodarzy, więc sprawiedliwości stało się zadość.

    Holder powieziony cztery razy na 1:5 na Motoarenie. Chyba w najczarniejszych przewidywaniach Torunia takiego wariantu nie było

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    .............ale mijanek na tej motoarenie


    ps. bardzo mnie cieszy to zwycięstwo gości. To już druga porażka Apatora na własnym torze. Oby tak dalej , a może JEDYNA przy dobrych wiatrach załapie się do ,,czwóreczki''

  26. Powrót do góry    #71
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Wali mnie to czy śpiewasz, czy nie. Na stadionie w większości to baranie łby które tylko rzucają wyzwiskami mimo że ktoś o mały włos się nie połamał.

    Mecz wygrany i powiem tak : hołoto z młyna ,,na kolana'' - placek na deser.

    Koniec przekazu
    You will never walk alone.

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Można gratulować ekipie z Tarnowa. Są mocni w tym roku, co tutaj dużo pisać. Unibax postawił na czterech liderów w tym sezonie i jak jeden z nich nie pojedzie (albo jak dzisiaj dwóch), to Unibax ma pozamiatane. Mecz nudny, mijanki można policzyć na palcach jednej ręki. Gratulacje Jaskółki!

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    .............ale mijanek na tej motoarenie
    A co ciekawsze Noga przed meczem powiedział, że tor na szerokiej był bardziej przyczepny niż przy krawężniku. Nieregulaminowy tor? Przecież nawierzchnia musi być jednakowa na całej szerokości i długości
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 03-06-2012 o 19:11

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrekj66 Zobacz posta
    Przezywacie jak by ta sytuacja miala jakikolwiek wplyw na ten mecz...
    Bylo znow 5-1 i nie ma tematu, a to ze Apator jest dzis duzo gorszy widac golym okiem, dobrze dla nich ze dzis zapowiada sie tez porazka Falubazu w Gdansku
    Mecz się jeszcze nie skończył, a Falubaz się przebudził więc ta porażka może Apator sporo kosztować.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Faktycznie teraz Falubaz odrabia, wygra lepszy)

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    O co wam chodzi z tym Falubazem?? Przecież nawet przed tym meczem nie mieliśmy po co się za nimi oglądać. Tym bardziej teraz.

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez mazjek Zobacz posta
    O co wam chodzi z tym Falubazem?? Przecież nawet przed tym meczem nie mieliśmy po co się za nimi oglądać. Tym bardziej teraz.
    Nie do końca masz rację, ponieważ Apator wygrał z Włókniarzem z taką różnicą że bonus zgarną na pewno. Ja po tym co teraz pokazują w Gdańsku nie jestem pewien wygranej, więc te punkty z Tarnowem miałyby jednak znaczenie.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Gratulacje Jaskoleczki.
    Dobrze,ze nasi odrobili nieco w koncowce,jest szansa na bonusa.

    Tor torem,ale zeby sie scigac trzeba miec cos pod dupa.
    Nasi ewidentnie w tym elemencie bladzili.
    Sully na wlasnym torze jedzie na trzech maszynach ,bo na dwoch innych ciezko jest sie mu zalapac na szpryce Unistow.
    Holder wypadek przy pracy.Zdarza sie.Miedzin norma.
    Kamil w pierwszym biegu pojechal z jajem,w drugim jak pipa.Tez norma.
    Tego meczu nie bylo jak wygrac a wynik lepszy od jazdy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-06-2012 o 19:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Janowski ojcem zwycięstwa. Dobry junior daje duże możliwosci taktyczne, szkoda że głupia ekstraliga chce nam zabrać w 2013 tę odrobinę taktyki, wysyłając dobrego juniora na pozycje 1-5, 9-13. Zaraz po nim wyróżniłbym Kołodzieja i Hancocka. Madsen dobrze, Vaculik średnio. Z drugiej strony pechowo ale również słabo (swój pierwszy bieg) Holder. Emil Pulczyński również pechowo, choć z tego co pamiętam on często świetnie zaczyna a kończy na zero.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tor torem,ale zeby sie scigac trzeba miec cos pod dupa.
    I cos miedzy nogami. Coraz mniej sie dziwie ze nasi maja juz wszedzie opinie panienek.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Jaskolki, kolejny meczyk do przodu. To bardzo ciekawa i wyrownana druzyna. Patrzac na jazde para Herbiego i Magica doszedlem do wniosku, ze chyba juz przed startem kazdy z nich wiedzial gdzie sie spodziewac kolegi z pary. Klasa.
    Torun bardzo mocny na papierze, ale co mecz czegos brakuje. To moze byc jedna z tych druzyn, co na mecie zalapie sie do PO, a potem to juz moze byc zupelnie inna ekipa.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    co się dzieje z frekwencja w Toruniu ? Tamten sezon na meczach 6-7 tys teraz nie lepiej mimo ze przyjeżdża lider ... Wytłumaczy mi ktoś ?

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    co się dzieje z frekwencja w Toruniu ? Tamten sezon na meczach 6-7 tys teraz nie lepiej mimo ze przyjeżdża lider ... Wytłumaczy mi ktoś ?
    Widocznie wcześniej pojawiali się na meczach kibice sukcesu, a jak drużynie idzie trochę słabiej to wygląda to tak jak disiaj mogłeś zobaczyć w TV.

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Gratulacje dla Unii, bezdyskusyjna wygrana!

    Tor... ja nie wiem. Serio? Mam 30 zł płacić za bilet, by po starcie zajmować się czymś innym, bo wiem, że przez 4 kółka nic się nie stanie? Jeszcze jedne takie zawody, i nie ważne do przodu, czy w plecy, a moja noga nie postanie na MA do końca roku. Za takie gówno to ja mogę 10 zł płacić.

    Pytanie za 100 punktów. Czym sobie Miedziński zasłużył w stosunku do Ząbika na start w 14 biegu?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gratulacje Jaskoleczki.
    Dobrze,ze nasi odrobili nieco w koncowce,jest szansa na bonusa.
    Przypominam, że rewanż odbędzie się w Tarnowie, nie w Toruniu

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Gratulacje dla jaskółek. Ban dożywotni dla toromistrza. Antyżużel, antytor, antyreklama żużla. 5:1 5:1, 1:5, 1:5
    Dziadzia + Magic - miazga na stracie.
    Dramat i żenua.
    Darcy - super
    Nieźle Ząbik - naprawdę fajnie jechał, szkoda że nie było o co zaprzeć koła.
    Kara się nam należała za takie widowisko - jeszcze raz gratulacje dla jakółek.
    Czas na toromistrza z WR - mówię poważnie.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2007
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Gadamy pipcymy wysyłamy czytelny sygnał do wszystkich: mediów, kierownictwa drużyny może czasem nawet osób związanych z zawodnikami i co? Dupa. Po raz kolejny uraczono nas torem, który w istocie warty był 10 niebieskich zł a nie 30. Nie wiem kto jest w końcu odpowiedzialny za ten tor, ale na laickie moje oko już po samym wejściu na stadion było widać, że Holder, ani Ward na dystansie nie poszaleją jeśli starty spierdzielą. (i nie zmieni tego jeden atak Sullivana na popełniającego błąd Kołodzieja, albo jeżdżącego kosmicznie przy bandzie Holdera).

    Nikt nie beknie za ten marazm, bo zawsze znajdzie się kilku optymistów (m.in. na tym forum), którzy będą wierzyć że Miedziak zacznie w końcu jechać, a Sullivan znów stanie się królem MA; forma zawodników fizyczna i/lub sprzętowa u wszystkich naszych gwiazdeczek (może poza aussi twins) jest niższa w porównaniu do ubiegłego roku i nie zanosi się na żaden cud, więc do jasnej ciasnej zacznijcie "kombinować" z torem jeśli ktoś marzycie o tym żeby sezon nie skończyć przedwcześnie; w istocie na kolejny mecz musi przyjść 1000 kibiców, żeby komuś w tym palniku zaświeciła się żarówka.

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Dzisiejszych punktów może braknąć w ostatecznym rozrachunku tymbardziej, że Byki wygrały dzisiaj na zawarciu.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Zigi, o czym Ty gadasz. Dla Torunia już jest po sezonie.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    To ja byłem z tych optymistów przed meczem którzy wierzyli w zwyciestwo nawet przy padaczce połowy skłądu. A tu sie musiała taka wpadówa Chrisowi zdarzyc ......i w duuuupe

    Przed sezonem miało byc czterech muszkieterów, po pierszym meczu juz mielismy trzech, dzisiaj tylko dwóch i to nie bezbłędnych i 43 nastukali, trzeba sie cieszyc, bo może byc juz tylko lepiej hehe

    Janowski rozłożył nam mecz na łopatki. Juz taki występ pamiętam w barwach Sparty u nas na Moto. Co do sytuacji w tabeli, to przynajmniej Leszno dzisiejszym zwycięstwem ucięło możliwosci życia mżonkami i marzeniami Sezon po zasadniczej sie kończy, i trzeba żywić nadzieje ze ta spora dawka czasu pozwoli na zmiane dzisiejszego staniu rzeczy.

    Zawodnicy i kierownictwo to rzecz wtórna , z klubem jesteśmy na ZAWSZE
    TYLKO APATOR

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    WIELKIE gratulacje dla Tarnowa i brawa dla tej małej grupy kibiców, którzy przyjechali do Torunia dopingować swoich. Było warto.

    Dziś było widać komu zależy i kto o co jedzie w tym roku. Teraz już chyba nawet najwięksi niepoprawni optymiści zejdą na ziemię
    Unia to kandydat do medalu, być może nawet złota w tym roku. Unibax jedzie już o pietruchę. Teraz możemy już bez żadnego stresu o wynik testować Bartka Przedpełskiego czy Pietrykowskiego. Ząbik też pojechał dziś całkiem ładnie, może warto dać mu kolejną szansę? Tak czy inaczej Czerwiński nie jest nam już do niczego potrzebny.
    Po latach tłustych, przyszły lata chude i czas się z tym pogodzić i kibicować dalej.

    gierappa
    nie słyszałem osobiście aby tak krzyczeli na stadionie ale jeśli tak było to przyznaję Tobie rację.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •