Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 106

Wątek: 26/05/2012 GP Szwecji - Goeteborg.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    26/05/2012 GP Szwecji - Goeteborg.

    Po raz piąty z rzędu zawody zostaną rozegrane na sztucznym torze w Goeteborgu.
    Wygrywali tam, Holta ! , Emil, Bjerre, Holder.
    Czy wygra któryś z nich ?
    A może znowu w finale spotkają się starzy wyjadacze?
    Byleby nie padało.

    Podium:
    Gollob
    Crump
    Bjerre
    Kolejność dowolna.

    Dla przypomnienia wyniki 2011 (zawody przerwane po 4 seriach):

    1. Chris Holder (Australia) – 10 (2,3,3,2)
    2. Greg Hancock (USA) – 10 (3,2,2,3)
    3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 9 (3,3,3,u)
    4. Janusz Kołodziej (Polska) – 9 (2,2,3,2)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 8 (1,1,3,3)
    6. Thomas H. Jonasson (Szwecja) – 8 (1,3,2,2)
    7. Jason Crump (Australia) – 6 (3,3,w,-,-)
    8. Andreas Jonsson (Szwecja) – 6 (0,2,1,3)
    9. Tomasz Gollob (Polska) – 6 (1,0,2,3)
    10. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 6 (3,1,1,1)
    11. Jarosław Hampel (Polska) – 5 (1,1,2,1)
    12. Nicki Pedersen (Dania) – 4 (2,0,d,2)
    13. Chris Harris (Wielka Brytania) – 4 (0,2,1,1)
    14. Kenneth Bjerre (Dania) – 2 (2,u,0,w)
    15. Rune Holta (Polska) – 1 (0,1,0,0)
    16. Artiom Łaguta (Rosja) – 1 (w,0,1,0)
    R1. Simon Gustafsson (Szwecja) – 1 (1)
    R2. Dennis Andersson (Szwecja) – 0 (0)

    I'm a rocker
    I'm a roller
    I'm a right out of controller

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    a ten Bjerre to z jakiej paki? Przeciez to obecnie najslabszy zawodnik GP (jezeli chodzi o jazde na wszystkich frontach, nie o punkty GP).

    w finale stara gwardia: Crump, Nicki, Greg i Gollob.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Hampel nie lubi (wręcz, jak sam mówi, boi się) toru na Ullevi. Raczej nie liczyłbym na żadne kokosy z jego strony, półfinał to max. Mocni będą tradycyjnie Szwedzi (mimo wszystko także Anton, który zawsze tu latał, a rok temu prawie wygrał ten urwany turniej. Btw, w stawce 18 zawodników - 7 niebiesko-żółtych :o) i ci, którzy są w tym momencie, jak dla mnie, głównymi pretendentami do tytułu: Nicki i Gollob. W finale jeszcze Holder i Emil. Ogólnie wielkich przetasowań w tabeli nie będzie, ale trochę punktów do lidera znów może stracić Jarek.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Hampel ostatnio łamie schematy i tam gdzie powinien pojechac dobrze jedzie slabo. Tutaj wszystko wskazuje ze pojedzie slabo - wiec sa szanse ze zaskoczy
    W finale Holder Emil Nicki i oby ktorys z naszych

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Nicki
    Holder
    Gollob
    Crump

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A kto jedzie z dziką kartą?
    Finał...myślę, że Gollob, Hancock, Nicki i ktoś z trójki Emil, Holder, Lindbaeck.
    Dobre wyniki mogą też strzelić - Crump, Fredka. Może Jarek, chociaż średnio jestem przekonany. Ale obym się mylił i chciałbym, aby Jarek zastąpił Nickiego w finale.
    Mam nadzieję, że i tym razem dzikokartowiec pomiesza nieco w zawodach jak ostatnio Josek Franc

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A kto jedzie z dziką kartą?
    Dzika Karta - Thomas Jonasson (Szwecja)

    Rezerwowi:
    17. Linus Sundstrom (Szwecja)
    18. Simon Gustaffson (Szwecja)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No tak, w sumie wybór nie dziwi. Ale jakoś (chyba przez późną porę, przemęczenie po pracy i piwko) nie mogłem sobie nikogo dopasować.
    Dzięki za info!

  9. Powrót do góry    #9
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nieciekawy ten wypadek Golloba w Szwecji. W ostatniej serii, w końcu jechał jak trzeba. Pewne prowadzenie i defekt na ostatnim kółku, który spowodował upadek - motocykl spadł na leżącego Golloba. Oby skończyło się na strachu, bo nieciekawie to wygląda.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To chyba nie tyle motor, co upadek prosto na głowę i ryzyko skręcenia karku (dosłownie). Ale podniósł się sam i chyba też sam doszedł do parkingu, zatem nie powinno być aż tak źle.

    PS. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego od początku sezonu tak wielu umieszcza w czołówce każdego GP Emila. Czym sobie zasłużył, że niby?

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tez mi sie wydaje ,ze motocykl nie spadl na Golloba ale wygladalo to faktycznie nieciekawie.
    Przez dluzsza chwile Tomek lezal w bezruchu i az mnie ciarki przeszly.
    Greg klasa sama w sobie.

    Sobotch,Emil mial juz byc wedlug niektorych kilkakrotnym mistrzem swiata i nie wspominali ,ze chodzi o MSJ.Wiec nie odbieraj jego zagorzalym fanom odrobiny satysfakcji i pozwol umieszczac sympatycznego Rosjanina choc w czolowce. Zreszta ciezko go nie lubic,bo to jeden z tych kozakow dla ktorych warto interesowac sie speedwayem a jak w glowie sobie nieco poukladal moze i nieco zatracil skutecznosc ale za to zyskal wiekszy szacunek.Przynajmniej u mnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-05-2012 o 07:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Że się tak zapytam: gdzie wy oglądaliście tą transmisje z Gollobem? Jakis filmik z tego upadku jest?

    Ja mam póki co fotke:

    Ostatnio edytowane przez zdzichu328 ; 23-05-2012 o 12:04

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Transmisja była na Canal + (szwedzka wersja).
    Pozdrawiam
    Marcin

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Numery startowe i obsada biegów jutrzejszego turnieju:



    Biegi 2 i 13 będą MEGA

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Najciekawiej zapowiada się chyba bieg 20. Oby tylko tor był do walki.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Najciekawiej zapowiada się chyba bieg 20. Oby tylko tor był do walki.
    A nie 12 i 13?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    W biegu 12-tym jedzie Andersen, w 13-tym natomiast Harris. To wpływa na osłabienie obsady tych wyścigów, co oczywiście wcale nie oznacza, że nie będą one ciekawe.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    bieg 15 mi sie tez podoba.

  19. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamięta ktoś które pola niosły najlepiej w 2011 ? na tym torze ?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2007
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pierwsze pole - 8 zwyciestw, drugie i trzecie po 2 a czwarte 4.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    a jakie są prognozy pogody na jutro w Geteborgu ?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2007
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    Że się tak zapytam: gdzie wy oglądaliście tą transmisje z Gollobem? Jakis filmik z tego upadku jest?

    Ja mam póki co fotke:

    http://www.youtube.com/watch?v=93gX9...ilpage#t=6353s
    ale pomoc to jakos wolno szla, gdyby sie dusil czy cos takiego to nie za ciekawie. Greg klasa. Cale szczescie, ze motocykl nie uderzyl go w glowe, malo brakowalo.

    Co do jutra to moze Lindback zamiesza, rok temu, mimo zalanego toru byl niezly, w tym na podobnie dlugim w Auckland tez w czolowce.
    Ostatnio edytowane przez cphx ; 25-05-2012 o 22:14

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Co do upadku (zobaczyłem dopiero po wrzutce linku cphx - dzięki) to dwie sprawy mnie zaskoczyły.
    Po pierwsze opieszałość służb medycznych...zwłaszcza po skutkach niedawnego upadku Rico wydawałoby się, że medycy będą mieli większe ciśnienie na niesienie pomocy...a pan niosący torbę medyczną wyglądał jakby się zastanawiał czy szluga odpalić.
    Druga sprawa, która mnie zaskoczyła - przy Tomku zatrzymali się Greg i Chris. Rywale. Herbie został z Tomkiem na tyle długo, aż zobaczył, że temu jednak nic nie zagraża. A Walasek? Kolega z drużyny i rodak? Pojechał sobie jak gdyby nigdy nic do parkingu przejeżdżając obok leżącego na torze kolegi. Trochę mnie to szokuje.

    Ciekaw jestem jaki wpływ na dyspozycję Golloba będzie miał ten upadek. Z tego co mówiono to miał wstrząs mózgu.
    Szybki pewnie znów będzie Holder, który mnie zaskakuje w tym sezonie w cyklu. Nicki, Herbie też powinni poszaleć. Hampel? Ciężko powiedzieć. Mam też mieszane uczucia co do Crumpa, ale on potrafi mając słaby sezon skończyć go na pudle, więc zawsze jest groźny. Lindbeack...ma ciekawy sezon - w SGP prezentuje się nadzwyczaj dobrze.
    Najciekawsze biegi w mojej opinii: 2, 12, 13, 15, 20.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Upadek wskutek defektu. Trcohe nim wstrzasnelo ale raczej bez wiekszych konsekwencji. Zachowanie Grega i Chrisa - klasa. Walasek - on jest z ZG.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mentikk, nieprawda. Oglądałem transmisję i karetka pojawiła się na mój gust błyskawicznie, na tyle ile można. Inna sprawa, że sam upadek nie wyglądał w jakikolwiek sposób tragicznie - przy niewielkiej prędkości Tomasz upadł na ziemię i nic nie wskazywało na coś niezwykłego. Dopiero w powtórkach okazało się, że uderzył głową i stąd cała sytuacja. Tym niemniej, rzadko kiedy po tego typu zdarzeniach służby reagują równie szybko.

    Co do biegu, absolutny faworyt to nr 8

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tym niemniej, rzadko kiedy po tego typu zdarzeniach służby reagują równie szybko.
    Ogolnie masz przyjacielu racje, ale tak rozsadnie myslac - s;uzby powinny reagowac szybko w kazdym przypadku - wszak za darmo tego nie robia a i zdrowie ridera najwazniejsze.
    PS. Faktycznie bieg 8 przeoczylismy a zapowiada sie wysmienice..

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 40 w 15 postach
    Gollob ma tendencje do uderzania lewą stopą w osłonę łańcuszka sprzęgłowego i czyni to dość często, jak wiadomo osłona jest plastykowa i nie jest twarda, prawdopodobnie więc sam Tomek przyczynił się do zerwania łańcuszka sprzęgłowego, na powtórkach wyraźnie widać, że w momencie uderzenia stopą w osłonę następuje defekt (1:48:39).

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Greg i Holder potrafili podjechać do rywala i ewentualnie pomóc,a Walasek z jednej drużyny tylko popatrzył,pewnie się uśmiechnął,że Gollob leży i pojechał!Dzisiaj mam nadzieje na kolejne piękne emocje i duże punkty Tomka do generalki.Nie musi wygrać,ważne są punkty.15 mnie zadowoli,więcej będzie super!Czołówka pewnie za bardzo się nie zmieni po tym turnieju.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak jest, wyszczerzył zęby i z dzikim zadowoleniem pojechał dalej. Jak czytam podobne posty, nóż się w kieszeni otwiera. Żaden z komentatorów nie pomyśli, że Walasek pewnie widział wyjeżdżającą karetkę i uznał, że nic tam po nim. Pewnie za chwilę poczytam też o pretensjach do sędziego, że nie przerwał biegu. To takie polskie.

  31. Powrót do góry    #31
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co do upadku (zobaczyłem dopiero po wrzutce linku cphx - dzięki) to dwie sprawy mnie zaskoczyły.
    Po pierwsze opieszałość służb medycznych...zwłaszcza po skutkach niedawnego upadku Rico wydawałoby się, że medycy będą mieli większe ciśnienie na niesienie pomocy...a pan niosący torbę medyczną wyglądał jakby się zastanawiał czy szluga odpalić. (...)
    Nie chcę tłumaczyć szwedzkich służb medycznych, ale wydaje mi się, że sędzia po upadku Golloba nie przerwał biegu, gdyż upadek zdarzył się na przedostatnim łuku i nie było tam niczyjej winy, poza samym poszkodowanym. A skoro bieg nie był przerwany, a tym samym nie było czerwonego światła, to medycy nie mogli wbiec na tor. Uczynili to, może nie "wbiegli", ale zaraz po zakończeniu wyścigu. Nie chce mi się teraz przeglądać jeszcze raz tego filmiku, ale być może byli oddaleni od łuku o jakieś kilkadziesiąt metrów...

    A co do dzisiejszego Grand Prix, to u buka stawiam na Lindbaecka. Kurs 29.0 jest bardzo zachęcający. Ale zabezpieczę się i postawię też na N.Pedersena i Holdera.
    Ale i tak pewnie wygra kto inny Niestety, ale czuję, że ani Gollob i ani Hampel nie będą w finale... Jarek jak chce awansować do półfinałów, to musi to sobie zapewnić przed swoim ostatnim startem w 20 biegu. Wprawdzie będzie startował z pierwszego pola, ale przeciwników ma pierwszej klasy.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak jest, wyszczerzył zęby i z dzikim zadowoleniem pojechał dalej. Jak czytam podobne posty, nóż się w kieszeni otwiera. Żaden z komentatorów nie pomyśli, że Walasek pewnie widział wyjeżdżającą karetkę i uznał, że nic tam po nim. Pewnie za chwilę poczytam też o pretensjach do sędziego, że nie przerwał biegu. To takie polskie.
    Jestem kierowcą już niemal 18 lat - ilu kierowców po wypadku jest w stanie udzielić poszkodowanym fachowej pomocy? Kto jest bez winy niech pierwszy kamień rzuci. Nie każdy ma papiery na ratownika medycznego, jak Walas zobaczył karetkę pewnie odpuścił.

    Ale Grega za postawę należy bardzo pochwalić - typowo polskie to tylko narzekać i ganić, a tak rzadko chwalić...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Jestem podobnego zdania co Crosand. Nie ważne jest miejsce, tylko ilość punktów. Ja może będę bardziej powściągliwy i zadowoli mnie "dycha" w wykonaniu Tomasza. To jest Goeteborg, a nie Kopenhaga, żeby wymagać aż tylu punktów. Dzisiejsze zadanie to przetrwać, nie stracić zbyt wiele, aby po Kopenhadze i Gorzowie już liderować. Motywacja chyba jest...



    A Jarkowi jestem wdzięczny za Leszno, bo dzięki niemu Tomasz nie popadł w marazm braku rywalizacji na krajowym podwórku, tylko cały czas się spina, żeby pokazać, że jeszcze mu "się chce" i że wciąż potrafi...

    P.S Świetny wywiad z Plechem na espeedway.pl
    Ostatnio edytowane przez zdzichu328 ; 26-05-2012 o 12:00

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez jawos Zobacz posta
    Gollob ma tendencje do uderzania lewą stopą w osłonę łańcuszka sprzęgłowego i czyni to dość często, jak wiadomo osłona jest plastykowa i nie jest twarda, prawdopodobnie więc sam Tomek przyczynił się do zerwania łańcuszka sprzęgłowego, na powtórkach wyraźnie widać, że w momencie uderzenia stopą w osłonę następuje defekt (1:48:39).
    To nie ma kompletnie nic wspólnego. Gdyby był jakiś związek to Tomasz by tego po prostu nie robił. Siła z jaką działa łańcuszek sprzęgłowy jest tak potężna, że wszelki kontakt z plastikową osłonką sprawia, że w osłonce wytwarzają się przetarcia porównywalne do wytapiania plastiku. Nie ma to jednak żadnego wpływu na stan łańcuszka. Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie w jaki sposób Tomasz musiałby machać nogą, żeby sprowokować dłuższy kontakt łańcuszka z osłonką. To wbrew pozorom dosyć sztywnie zamocowany element i przy motorze stojącym na stojaku trzeba naprawdę mocniej przycisnąć w kilku miejscach żeby doszło do tarcia.
    Upadek wcale nie wyglądał tak tragicznie jak wynikało z pierwszych opisów, ale jak wiadomo między "efektownością" karambolu, a skutkami końcowymi często bywa przepaść (patrz wypadek śp. Lee). Oczywiście niepokoił długi bezruch Tomasza i... skandaliczne zachowanie służb medycznych, które wydawały się obojętne na zdarzenia z toru, ale... Tomasz to kot, który zawsze upada na cztery łapy. I oby tak do końca świata!
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 26-05-2012 o 12:17
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2010
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta

    P.S Świetny wywiad z Plechem na espeedway.pl
    Wywiad rzeczywiście dobry, ale z tym umawianiem się Plech trochę przegiął - równie dobrze skoro w SGP jest czterech Szwedów to mogliby się ugadać, że za każdym razem puszczają przodem takiego Jonssona a spinają się przede wszystkim na Polaków. Szybko pojawiłyby się głosy że spółdzielnia i niesprawiedliwość...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta

    Ale Grega za postawę należy bardzo pochwalić - typowo polskie to tylko narzekać i ganić, a tak rzadko chwalić...
    Bez przesady,jam Polak i chwale Cie na kazdym kroku.

    Mam nadzieje na poprawe Hampela i przynajmniej status quo Golloba.
    Klasyfikacja bardzo sie zawezyla,wiec kazde GP jest wazne a Tomek w Goeteborgu tez potrafi pojechac.
    Gorzej wygladalo to z Jarkiem,ale czas sie przelamac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    J-rules
    Zachowanie Grega i Chrisa - klasa. Walasek - on jest z ZG.
    No toś sobie powód znalazł. Długo nad nim myślałeś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    narazie ciekawieTomus Gollob sie nie popisuje..

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar ShaqAttack
    Dołączył
    29-08-2009
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Widok Dźwigni kręcącego bączka bezcenny

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    no i wrocil Stary dobry Nikus.I mam nadzieje ze wreszcie Kenio sie obudzil.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    narazie ciekawieTomus Gollob sie nie popisuje..
    Za to Jareczek i owszem , 2 lotne = 4 punkty.
    3 lotne = 5 punktów. Słabo.
    Ostatnio edytowane przez Rocker ; 26-05-2012 o 20:15
    I'm a rocker
    I'm a roller
    I'm a right out of controller

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Czy tylko mi się wydaje, że tor jest do "żopy" ? jadą gęsiego od początku do końca - niezbyt ciekawe zawody...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Czy tylko mi się wydaje, że tor jest do "żopy" ? jadą gęsiego od początku do końca - niezbyt ciekawe zawody...
    11 bieg wygladal bardzo ciekawie..

  44. Powrót do góry    #44
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Czy tylko mi się wydaje, że tor jest do "żopy" ? jadą gęsiego od początku do końca - niezbyt ciekawe zawody...
    no bez przesady...coś się dzieje. czego przykładem był pełen walki 11 bieg. rzadko zdarza się, żeby cała czwórka niemalże ciągle mieściła się w jednym kadrze...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    to prawda że 12 wyścig był ciekawy ale wcześniejszego posta napisałem po 10 biegu no nic - oglądamy dalej... Gollob chyba juz może iść pod prysznic...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •