Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 132

Wątek: VI runda DMP: UNIA Tarnów - STAL Gorzów (20 maja 17:00)

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Madsen ma w tym sezonie przebłyski, widziałem go na żywca na Falubazie i jego brak jest ewidentną stratą Unii przed meczem ze Stalą.
    Wcześniej typowałem na okolice +6-8, teraz wynik moim zdaniem oscyluje wokół remisu.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie odnośnie godziny rozpoczęcia meczu. TVP podaje 17,25 , a na wszystkich portalach jest godz. 17,00, transmisja z opóźnieniem, czy bedą czekac na TVP?

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    P.S
    Dziwna sprawa z tym Madsenem. Czyżby miał chorobę filipińską ?
    Raczej nie, bo od piątku kiedy dotarła wiadomość, że może być nieobecny, raczej by ją wyleczył.
    Bardziej się obawiam o chorobę duńską, jeżeli to faktycznie nie jest ostra infekcja, ale to tylko takie moje dywagacje.

    A poza tym, piękna pogoda w Tarnowie i szykuje się fajny meczyk bez względu, czy będzie Leon czy nie.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na chwilę obecną tylko Gorzów może wyciągnąć 2pkt z Tarnowa.
    Ciekawe w jakiej dyspozycji będzie dziś Madsen bo od jego punktów będzie dużo zależało .
    Wynik typuję 4..-4..


    Mądry ustępuje głupiemu!
    Smutna to prawda ,toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik Awatar Brudne_Serce
    Dołączył
    20-05-2009
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie rozumiem trochę emocjonowania się tematem Madsena. Nie wiem czy tylko dla mnie to było tak oczywiste, że ten gościu i tak pojedzie w tym meczu, że nie zwróciłem nawet przez chwilę większej uwagi na te newsy. Tarnowianie chcieli stworzyć zasłonę dymną i może lekko rozluźnić obóz gorzowski podając takie info przed meczem

    Według mnie mecz może mieć dwa oblicza. Pierwsza opcja to spasowani na swoim torze gospodarze odjeżdżają gościom na samym początku na bezpieczną odległość i kontrolują spotkanie do końca. Druga opcja natomiast (za której spełnienie będę trzymał kciuki) jest taka, że po przed meczowym spacerze po torze Gollob podpowiada chłopakom co i jak trzeba wsadzić w motor żeby dobrze 'ciągło'. Wtedy całe spotkanie jedziemy na styku, niby to remis, a jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowa Gollob z Iversenem dowożąc w 15 biegu 4:2 dla gości ustanawiając wynik meczu na 44:46

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Piękna walka i tasowanie w 13 biegu pomiędzy Gollobem a Hanckock'iem - niesamowity wyścig ale tor - przygotowany super! są mijanki wynik na styku - będzie się działo do końca zawodów

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Gollob bedzie mistrzem w tym roku, jest w gazie jak w 2010

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Mało brakowało i pstryczek w nos był by konkretny.Mimo że Stal w tym meczu bez punktów to ewidentnie widać że jak ktoś ma się kogoś obawiać to raczej Tarnów Stali niż na odwrót.Bonus pewny.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skywalker-RM Zobacz posta
    Mało brakowało i pstryczek w nos był by konkretny.Mimo że Stal w tym meczu bez punktów to ewidentnie widać że jak ktoś ma się kogoś obawiać to raczej Tarnów Stali niż na odwrót.Bonus pewny.
    Nie chcę się czepiać, ale za takie gadanie to nie Tarnów zasługuje na pstryczek w nos

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Gratulacje dla Tarnowa i podziękowania dla Stali za walkę do samego końca. Po 11 biegu blado to wyglądało, no i ten tor w pierwszych biegach nie zapowiadał takiego ścigania.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki dla Tarnowa. Meczyk niczego sobie.
    I'm a rocker
    I'm a roller
    I'm a right out of controller

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skywalker-RM Zobacz posta
    Mało brakowało i pstryczek w nos był by konkretny.Mimo że Stal w tym meczu bez punktów to ewidentnie widać że jak ktoś ma się kogoś obawiać to raczej Tarnów Stali niż na odwrót.Bonus pewny.
    Na twoim miejscu byłbym bardziej ostrożny z tym bonusem. Po dzisiejszym meczu widać że obie drużyny są bardzo mocne w tym sezonie. Na początku sezonu świetnie jedzie Iversen i Jensen. Niedyspozycja jednego zawodnika (dzisiaj Madsena i Zagara) może powodować że mecz jest na styku. W rewanżu może być podobny wynik. Piękne widowisko trzymające w napięciu do ostatniego biegu.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar Brudne_Serce
    Dołączył
    20-05-2009
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kriskro Zobacz posta
    Po dzisiejszym meczu widać że obie drużyny są bardzo mocne w tym sezonie. Na początku sezonu świetnie jedzie Iversen i Jensen. Niedyspozycja jednego zawodnika (dzisiaj Madsena) może powodować że mecz jest na styku.
    Równie dobrze można powiedzieć, że niedyspozycja Zagara wpłynęła na przegraną Stali. Nie ma teraz co gdybać Czekam na rewanż!

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kriskro Zobacz posta
    Na twoim miejscu byłbym bardziej ostrożny z tym bonusem. Po dzisiejszym meczu widać że obie drużyny są bardzo mocne w tym sezonie. Na początku sezonu świetnie jedzie Iversen i Jensen. Niedyspozycja jednego zawodnika (dzisiaj Madsena i Zagara) może powodować że mecz jest na styku. W rewanżu może być podobny wynik. Piękne widowisko trzymające w napięciu do ostatniego biegu.
    Napisałem że bonus pewny bo mam w pamięci jazdę Kołodzieja i Hancocka w Gorzowie.Praktycznie za każdym razem jadą fatalne zawody na Jancarzu i w tym Hancockowi nawet Cieślak nie pomoże.W Tarnowie była jedna dziura ale w Stal były dwie(Zagar i Zmarzlik) a wiadomo jak oni potrafią jeździć na swoim torze.

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    W Tarnowie była jedna dziura ale w Stal były dwie(Zagar i Zmarzlik) a wiadomo jak oni potrafią jeździć na swoim torze.
    Hmm, ja bym rzekł, ze w pierwszej fazie zawodów to w Stali były trzy dziury, Zmarzlik, Zagar i Kasprzak (1,2,0). Stąd +10 różnicy po 11 biegu. Dopiero potem KK się ogarnął i przywiózł dwie trójki. Nie kumam o co chodzi z tym tarnowskim torem ale gołym okiem widać, ze taki Janowski, Hancock czy Vaculik z Kołdim lepiej czują się na wyjazdach niz u siebie.

    Jeśli idzie o bonus to nic nnie jest jeszcze przesądzone.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja bym rzekł, ze w pierwszej fazie zawodów to w Stali były trzy dziury, Zmarzlik, Zagar i Kasprzak (1,2,0). Stąd +10 różnicy po 11 biegu. Dopiero potem KK się ogarnął i przywiózł dwie trójki. Nie kumam o co chodzi z tym tarnowskim torem ale gołym okiem widać, ze taki Janowski, Hancock czy Vaculik z Kołdim lepiej czują się na wyjazdach niz u siebie.

    Jeśli idzie o bonus to nic nnie jest jeszcze przesądzone.
    Na podstawie którego meczu wyjazdowego oceniasz zawodników z Tarnowa? W Bydgoszczy czy w Zielonej Górze?
    Ostatnio edytowane przez krystyn ; 20-05-2012 o 19:50

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja bym rzekł, ze w pierwszej fazie zawodów to w Stali były trzy dziury, Zmarzlik, Zagar i Kasprzak (1,2,0). Stąd +10 różnicy po 11 biegu. Dopiero potem KK się ogarnął i przywiózł dwie trójki. Nie kumam o co chodzi z tym tarnowskim torem ale gołym okiem widać, ze taki Janowski, Hancock czy Vaculik z Kołdim lepiej czują się na wyjazdach niz u siebie.

    Jeśli idzie o bonus to nic nnie jest jeszcze przesądzone.
    Mariuszowi po prostu gul skoczył jak zobaczyl, ze ta przeceniona, słaba wyjazdowa Stal spisala sie lepiej w meczu z Tarnowem mimo porazki niz Falubaz ktory szczesliwe uratowal remis u Siebie. Zaraz sie okaze,ze tor na w69 jest ulubionym kolodzieja hancocka madsena i vaculika a u Siebie oni traca polowe tej wartosci.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja bym rzekł, ze w pierwszej fazie zawodów to w Stali były trzy dziury, Zmarzlik, Zagar i Kasprzak (1,2,0). Stąd +10 różnicy po 11 biegu. Dopiero potem KK się ogarnął i przywiózł dwie trójki. Nie kumam o co chodzi z tym tarnowskim torem ale gołym okiem widać, ze taki Janowski, Hancock czy Vaculik z Kołdim lepiej czują się na wyjazdach niz u siebie.

    Jeśli idzie o bonus to nic nnie jest jeszcze przesądzone.
    hahaha pewnie. Janowski, Vaculik i Kołodziej lepiej czuja sie na wyjazdach. Jeszcze tylko napisz klasyczne: "Stal póki co bardzo dobrze, ale mecz prawdy..."

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Padają opinie że Paluch żle zrobił bo w 15 biegu postawił Golloba od wewnątrz a Puka który miał lepsze starty z pod bandy.Mi się wydaje że jednak dobrze zrobił bo liczył na to że Gollob przywiezie trójkę a Iver sobie jakoś poradzi i będzie 3:3 lub coś więcej jednak to nie wyszło ale mecz znakomity,bonus pewny,walka o mistrzostwo w tym roku jak najbardziej realna i widać że nie czuć już oddechu Władka który lepiej sprawdza się jako publicysta

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    gołym okiem widać, ze taki Janowski, Hancock czy Vaculik z Kołdim lepiej czują się na wyjazdach niz u siebie.
    Już dawno takich bzdur nie czytałem. Widac masz coś z oczami, bo co bo dzisiaj nie zdobyli kompletów? A może przeciwnik zwyczajnie nie pozwolił.
    Co do wyniku niedosyt jest, ale 44 punkty przed meczem brałem w ciemno. Widać jest moc w nas. Stawiam tezę, że w tym sezonie znowu bierzemy wszystkie bonusy

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Padają opinie że Paluch żle zrobił bo w 15 biegu postawił Golloba od wewnątrz a Puka który miał lepsze starty z pod bandy.Mi się wydaje że jednak dobrze zrobił bo liczył na to że Gollob przywiezie trójkę a Iver sobie jakoś poradzi i będzie 3:3 lub coś więcej jednak to nie wyszło ale mecz znakomity,bonus pewny,walka o mistrzostwo w tym roku jak najbardziej realna i widać że nie czuć już oddechu Władka który lepiej sprawdza się jako publicysta
    Myślę że to jednak Tomek sam sobie wybierał pole startowe. Myślę że w finale ligi o taki wynik będzie bardzo ciężko

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Myślę że to jednak Tomek sam sobie wybierał pole startowe. Myślę że w finale ligi o taki wynik będzie bardzo ciężko

    Ale komu ? Unii czy Stali ?

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Co do wyniku niedosyt jest, ale 44 punkty przed meczem brałem w ciemno. Widać jest moc w nas. Stawiam tezę, że w tym sezonie znowu bierzemy wszystkie bonusy
    Pewnie, że tak. Dobrze, że tą moc macie jak zwykle w RZ. Potem coś się zatrze i będzie jak zawsze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skywalker-RM Zobacz posta
    Ale komu ? Unii czy Stali ?
    myślę że Gorzów nie uzyska tam w finale 44pkt, zdobędzie 43

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Mnie tam po raz pierwszy w tym roku Stal tak w całości przekonała i pokazała, że będzie bić się w tym sezonie o złoto. Tylko ignorant może twierdzić, że Gorzowianie nie są o krok od bonusa. Z kim mamy tego bonusa przegrać jeśli w Tarnowie nie ma jednego zawodnika któremu nasz tor by jakoś specjalnie leżał(w przeciwieństwie do imienników z Leszna). Owszem, to jest sport i różne rzeczy mogą się dziać przed czy w trakcie meczu ale w normalnych warunkach Unia może co najwyżej zakręcić się w okolicy 40 punktów.

    Jestem w pełni usatysfakcjonowany tym wynikiem. W sumie zawiódł tylko Zagar bo 17 letniemu Zmarzlikowi jestem w stanie takie wyniki wybaczyć. Jest dobrze i to Stal pokazała, że w tej chwili jest najlepsza w całej lidze. Niestety system rozgrywek niczego nie gwarantuje i to na jakim miejscu skończą Stalowcy to daleka melodia przyszłości...
    Ostatnio edytowane przez libky ; 20-05-2012 o 20:30

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    myślę że Gorzów nie uzyska tam w finale 44pkt, zdobędzie 43
    Pod warunkiem ze bedzie w tym finale a nie skonczy jak zawsze

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie, że tak. Dobrze, że tą moc macie jak zwykle w RZ. Potem coś się zatrze i będzie jak zawsze
    Ty się chłopie martw żeby Wam się Duzers nie zatarł, bo jak do tej pory to junior Wam wynik zespołu ciągnie!!!

    ps
    Odpowiedz mi o który wyjazd Tarnowa Ci chodziło?

    Cytat Zamieszczone przez kriskro Zobacz posta
    Pod warunkiem ze bedzie w tym finale a nie skonczy jak zawsze
    W tym roku powinno być łatwiej, Falubaz na drodze nie stanie.
    W końcu mamy w ich składzie swoją piątą kolumnę, zawodnika z którego się śmiali jak jeździł w Stali.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Jestem zadowolony ze zwycięstwa przed meczem brałbym taki wynik w ciemno. Aha i bonusa nie oddajemy bez walki ! ( liczymy na pomoc Krzysinka )
    BTW: Tekst o naszych jakoby nie radzili sobie na domowym torze mnie rozśmieszył to samo mogę powiedzieć patrząc na jazdę Golloba w tym roku na Gorzowskim owalu. W Tarnowie czuł się jak ryba w wodzie a w domu sie męczy.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal-55 Zobacz posta
    Już dawno takich bzdur nie czytałem. Widac masz coś z oczami, bo co bo dzisiaj nie zdobyli kompletów? A może przeciwnik zwyczajnie nie pozwolił.
    Co do wyniku niedosyt jest, ale 44 punkty przed meczem brałem w ciemno. Widać jest moc w nas. Stawiam tezę, że w tym sezonie znowu bierzemy wszystkie bonusy
    Odpowiedz na to pytanie jest proste.Mariusz ciągle widzi Puka gaszącego światło więc musiało być coś z torem nie tak,do tego był beton więc pojawił się kogel-mogel w zeznaniach

  31. Powrót do góry    #76
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja myślę, że Stal mogła tu ugrać minimum remis, ale popełniono błąd taktyczny przed 15 biegiem. Jeśli Gollob sam tak wybrał - to niestety w dużej mierze na niego spada odpowiedzialność za porażkę, przy czym jednocześnie to jemu Stal w dużej mierze zawdzięcza ten "dobry wynik". Gollob nie miał dziś startów, więc jak go zamknęli to miał bardzo ciężko. Z D od razu szukałby prędkości i mógłby coś zdziałać na trasie, z kolei Puk dysponujący dobrym startem mógł namieszać na B.

    No ale teraz to można sobie gdybać. Mecz pokazał, że na tę chwilę te drużyny wyraźnie odskoczyły. Mimo zwycięstwa UT na dziś to chyba Stal jest o koło lepsza.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Mnie tam po raz pierwszy w tym roku Stal tak w całości przekonała i pokazała, że będzie bić się w tym sezonie o złoto. Tylko ignorant może twierdzić, że Gorzowianie nie są o krok od bonusa. Z kim mamy tego bonusa przegrać jeśli w Tarnowie nie ma jednego zawodnika któremu nasz tor by jakoś specjalnie leżał(w przeciwieństwie do imienników z Leszna). Owszem, to jest sport i różne rzeczy mogą się dziać przed czy w trakcie meczu ale w normalnych warunkach Unia może co najwyżej zakręcić się w okolicy 40 punktów.

    Jestem w pełni usatysfakcjonowany tym wynikiem. W sumie zawiódł tylko Zagar bo 17 letniemu Zmarzlikowi jestem w stanie takie wyniki wybaczyć. Jest dobrze i to Stal pokazała, że w tej chwili jest najlepsza w całej lidze. Niestety system rozgrywek niczego nie gwarantuje i to na jakim miejscu skończą Stalowcy to daleka melodia przyszłości...
    hehehe

    Znowu tradycyjna napinka u braci mniejszych. Szczerze mówiąc to z tak cienkimi juniorami to raczej powalczycie o brąz. Sezon jest jeszcze długi, a prawdziwa walka zaczyna się w PO.

    Przypomina mi się PO 2010 kiedy dostaliście orgazmu po przegranym meczu na W69. Sam Władysław Czerwononosy mówił :
    "ta porażka jest jak zwycięstwo"
    Pamiętam jacy byliście pewni wygranej u siebie,się skończyło wszyscy wiecie
    Widać tylko,że nic to was nie nauczyło. To dobrze .

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Mecz mógł zadowolić nawet najwybredniejszego kibica!szkoda,że Cieślak nie zdecydował się na ZZ za Leona.Jak chłopak był chory to mógł sobie odpuścić dzisiejszy mecz.Chciał pomóc ,a o mały włos by "położył" nam mecz.przy zastosowanej zz-tce mecz na spokojnie 50-40 tak jak stawiałem przed meczem!Kołodziej,Hancock,Vaculik i Janowski by go godnie zastąpili i nie byłoby tej nerwówki!podsumowując mecz,ze zdrowym Madsenem wynik jak wyżej.. Trzeba przyznać jednak ,że Gorzów to mocna druzyna...

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Zgodze się z wami. Na Stal w tej chwili nie ma bata. A co ciekawe ten wynik zorbilo trzech zawodnikow. bo umowmy sie punkty KK troche na trupach (chociaz fakt ze przebudzl sie w najlepszym momencie)
    Generalnie bylo niespodziewanie, bo malo kto z Tarnowian bral pod uwage 1-5 w 14 biegu. W przeszkadzajkach byl remis. Jamróg poprzeszkadzał Jaskowi w gonieniu rywala, to samo zaaplikował PUK Gollobowi chwile pozniej.
    Jednak co mi sie rzucilo w oczy to fatalna postawa reszty zawodnikow Stali. Gdzie tam byla walka? Zagar zjezdzal z toru, Kasprzak na poczatku tez, Zmarzlik przeciez rekordzista owalu i to samo.
    Na poczatku Hancock byl bardzo wolny, stracil punkt na niesamowitym MJJ. Ja wiem ze chlopak jest w gazie i papiery ma ale..

    BTW. Po meczu wiadomo, ze i w Tarnowie popelniono blad taktyczny. Janowski powinien jechac w biegu 12, bo 14 i tak 1-5. No ale to sie okazalo dopiero po meczu, wiec podobnie jak z bledem Stali w biegu 15

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący Awatar kryzys78
    Dołączył
    14-11-2010
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    hehehe

    Znowu tradycyjna napinka u braci mniejszych. Szczerze mówiąc to z tak cienkimi juniorami to raczej powalczycie o brąz. Sezon jest jeszcze długi, a prawdziwa walka zaczyna się w PO.

    Przypomina mi się PO 2010 kiedy dostaliście orgazmu po przegranym meczu na W69. Sam Władysław Czerwononosy mówił :
    "ta porażka jest jak zwycięstwo"
    Pamiętam jacy byliście pewni wygranej u siebie,się skończyło wszyscy wiecie
    Widać tylko,że nic to was nie nauczyło. To dobrze .
    A wy widzę do znudzenia gadacie że prawdziwa walka zacznie się w PO etc. etc. Nikt nie powiedział, że będziemy wygrywać mecz za meczem i taka porażka z takim rywalem i jeszcze na ich torze ujmy nam nie przynosi. A Wy musicie teraz ostro zapierniczać aby do tych PO się dostać. My mimo wszystko jesteśmy o kilka kroków bliżej od PO niż Wy, prawda??

    Co do meczu bardzo zresztą po raz kolejny podobał mi się MJJ, pojedynki Golloba Z Herbim to mistrzostwo świata, mega solidny Iversen, przebudzenie Kaspera pod koniec zawodów. Generalnie dobry prognostyk przed kolejnymi meczami.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam pogratuluję Stalowcom, bo jest czego. Szczerze się nie spodziewałem, że przekroczą 40 punktów. Oczywiście na wyniku zaważyła niepełna dyspozycja Madsena, ale to i tak nie umniejsza dobremu wynikowi. Patrząc na ostatnie mecze Grega i Janusza w Gorzowie, bonus dla Stali raczej pewny, zasłużyli sobie.

    Co się stało z Vaculikiem? Pół meczu OK, potem totalna padaka. Janowski też ciągle nie ciągnie, jakby pewnie chciał.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Meczyk łady. Przy tak wyrównanych zespołach nie ma co pisać, że Gorzów czy Tarnów ma mistrza. Sezon jest długi a formę trzeba dowieźć do finału więc może być jeszcze różnie. W play offach na pewno będzie większa mobilizacja każdej z drużyn w "czwórce" i każdy wynik możliwy (jak się odpowiednio "przygotuje" tor). Wracając do mecz to chyba faktycznie lepszym wyjściem byłoby ZZ za Madsena. Ale czasu nie cofniemy, liczy się wygrana. O bonus może być ciężko jednak na chwilę obecną nasi bardzo dobrze jadą na wyjazdach więc nie przekreślałbym naszych szans.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kryzys78 Zobacz posta
    A wy widzę do znudzenia gadacie że prawdziwa walka zacznie się w PO etc. etc. Nikt nie powiedział, że będziemy wygrywać mecz za meczem i taka porażka z takim rywalem i jeszcze na ich torze ujmy nam nie przynosi. A Wy musicie teraz ostro zapierniczać aby do tych PO się dostać. My mimo wszystko jesteśmy o kilka kroków bliżej od PO niż Wy, prawda??

    Co do meczu bardzo zresztą po raz kolejny podobał mi się MJJ, pojedynki Golloba Z Herbim to mistrzostwo świata, mega solidny Iversen, przebudzenie Kaspera pod koniec zawodów. Generalnie dobry prognostyk przed kolejnymi meczami.
    Szczególnie że Kasper ostatnie dwa lata spędził w Tarnowie i powinien tam jechać jeden z lepszych meczów w sezonie Gratulacje dla obu ekip, po wyniku widać, że spotkanie było bardzo wyrównane. Jeżeli nie będzie żadnych przykrych niespodzianek, to prawdopodobnie finał będzie w takiej samej obsadzie.

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    hehehe

    Znowu tradycyjna napinka u braci mniejszych. Szczerze mówiąc to z tak cienkimi juniorami to raczej powalczycie o brąz. Sezon jest jeszcze długi, a prawdziwa walka zaczyna się w PO.
    Gdzie Ty tam napinkę widzisz. Przeczytaj sobie prosty człeku jeszcze raz zdanie po zdaniu to co napisałem być może zrozumiesz czytany przez siebie tekst...
    Nie będziesz wtedy powtarzał tego co napisałem innymi słowami sugerując, że napisałem coś zupełnie innego.
    Inna sprawa, że w 2010 roku nie mieliśmy takiego atutu toru jak obecnie a wyjazdowe wyniki nie wyglądał tak dobrze jak w tym sezonie...

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Fajny meczyk , Gorzów .... wiecie co ... z tym się trzeba oswoić .

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bieg 13...piękno w najlepszym wydaniu...na torze i na trybunach. Bieg po pasjonującej walce wygrywa kapitan gości...biegowe zwycięstwo gości...mecz na styku. Cały stadion na stojąco oklaskami dziękuje uczestnikom biegu...Gollob objeżdża rundę honorową...deszcz braw ze strony tarnowskiej publiczności... Szlagier...

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Gorzów potwierdził, że jest głównym faworytem do złota. Nie patrząc tylko na dzisiejszy mecz ale na cały sezon, "różnicę" robią Jensen oraz Iversen. Każdy z nich przywozi 3-4 punkty więcej niż oczekiwano a to oznacza, że na wyjeździe Stal u najsilniejszego przeciwnika zamiast ok. 40 punktów robi wynik blisko remisu. A w Gorzowie 50 oczek robią na luzie, z każdym.
    Tarnów jest najgroźniejszym rywalem, bo na dzisiaj nie widzę w wielkim finale ani Apatora (dziura na 5-tym seniorze, przeciętni juniorzy, słaby sezon Miedziaka) Byków z Leszna (brak drugiego lidera, nierówny skład, i najważniejsze na dzisiaj brak atutu własnego toru), czy Falubazu (Holta, Davidsson, Protas). Z tej trójki największy potencjał jest chyba w Falubazie ale wracajmy do dzisiejszego meczu.

    Jaskółki nie sa jeszcze dobrze wjeżdżone we własny tor, świadczy o tym duża liczba błędów, utraty pozycji, po źle obranych ścieżkach.
    2 bieg Hancock-Jensen odejście od krawężnika, Madsen w 5 biegu (choć tu jego choroba, niepewność na motocyklu była chyba główną przyczyną) 7 bieg Hancock - Gollob, 14 bieg Janowski-Jensen - odejście od krawężnika, 15 bieg Kołodziej -Iversen, Janusz na mocno zlanym torze dwukrotnie jedzie za szeroko na pierwszym łuku. Biegu 13 Hancock - Gollob nie liczę, bo po pierwsze Gollob wykazał w nim wielki kunszt, trudno tu mówić o jakiś wielkich błędach Grega, po drugie mieli nieco inaczej spasowane motocykle, Amerykanin był lepiej spasowany na starcie a Pan dźwignia, szybszy na dystansie. Gollob pokazał dzisiaj wielką klasę ale bez szybkiego wyjścia spod taśmy ciężko zakręcić się koło kompletu.

    Czyli Unię Tarnów stac na to aby nawet będacą w wysokiej formie Staleczkę puknąć u siebie 10 punktami, tylko czy to wystarczy na rewanż? Moim zdaniem może być mało, bo na Śląskiej Zardzewiała powinna ujechać 52-54 oczka. Różnica jednak jest taka, że na Zawarciu ten tor robią od ubiegłego sezonu i prędzej czy później ktoś może go rozgryźć na tyle, że przekroczy tam 40 punktów a kto ma to zrobić jak nie Cieślak? Z drugiej strony ten sam człowiek potrafi przygotować coś ekstra na jedne zawody i zaskoczyć przeciwnika, vide zeszły rok i półfinał Falubaz - Stal G.

    Podsumowując, dzisiejszy mecz pokazał przede wszystkim siłę Władkowych, ale Jaskółki też nie mają powodów do zmartwień. Dużo dalej do ewentualnego finału mają pozostałe ekipy.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Obejrzalem relacje tvp. Unia u siebie ma rezerwy w kilku postaciach:
    1. Janowski - to wciaz nie jest ten Jano, chociaz jest juz duzo lepiej
    2. Madsen - wyraznie oslabiony, rzucalo nim po torze, kiepski refleks
    3. Walka o miejsce w skladzie. Od poczatki sezonu jest walka o miejsce w skladzie. Gomólski i Lampart oraz Jamróg. Wiadomo, ze zaden z nich to nie górna półka, ale do PO ktorys z nich powinien zlapac forme na te kilka punktow u siebie. Jamróg w sumie jedzie na tyle na ile kazdy liczyl, dziura w postaci seniora powinna zostac zalatana. Widze jednak, ze Cieslak jest obiektywny i kazdemu daje szanse. I o to chodzi.

    Oczywiscie w Gorzowie polegniemy, mimo ze mamy na seiro dobra druzyne. Tylko ze naszym lideorm tor w Gorzowie nijak nie pasuje. Nie jest jednak powiedziane ze Stal nie pogubi punktow na innych torach, chocby w derbach. Najwazniejsze to byc w top4 a poki co idzie wg planu obydwu tych druzyn.

  44. Powrót do góry    #89
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Brawo dla obu ekip za stworzenie pięknego widowiska. Z Naszej strony swoje pojechali dwaj liderzy: Hancock i Koldi, jeśli idzie o Madsena to niestety słabszy mecz, i tu trochę paradoks bo prawdopodobnie Unia lepiej by wyszła na Z/Z. Jeśli idzie o Vacullika zaczął wyśmienicie niestety dwa ostatnie biegi słabiej. Lampart widać że bardzo chciał i walczył ambitnie lecz nie przełożyło się to na dorobek punktowy ale ja bym go mnie skreślał i dał Mu jeszcze szansę. Co do Naszej juniorki to Janowski się przebudza i jest już lepiej ale stać Go niewątpliwie na więcej. Jamróg swoje zrobił, jak zwykle bardzo waleczny. W ogóle myślę że Jamróg jest jak na razie wielkim zaskoczenie,m in plus jeśli idzie o Tarnowia, przy takim śiwetnym składzie włączył się aktywnie o walkę o miejsce w meczowej siódemce i co najważniejsze jak na razie robi lepsze wrażenie niż Lampard z Gomólskim.
    Co do ekipy Stali to świetni Gollob z Iversenem. Jeśli idzie o Iversena to widać że jest w gazie i jakby jexdził w GP to z taką formą by powalczył chyba o medal. Dalej Kasprzak podobnie do Vaculika w naszym zespole z tym że źle zaczął lepiej skończył.Znakomicie Jensena który w rywalizacji jak na razie dwóch najlepszych ekip przechyla szalę na stronę Stali, jździ rewleacyjnie ciekawe jak potoczy się dalej jego kariera. Słabo Zagar i juniorzy i dzięki temu wygraliśmy. Chociaż Zmarzlik w bodajże XII biegu zrobił swoje.
    O bonus jak na ten moment może byc ciężko choć przy tak wysokim poziomie różnie może być

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Bonus, bonus, bonus - przecież na 99% bonus w Gorzowie = minimum dwa punkty wywiezione z Jancarza!! Na dzień dzisiejszy jest to mission impossible

    Meczyk piękny - myślę, że wreszcie zawody w Tarnowie mogły podobać się kibicom w całej Polsce - widać rękę Cieślaka na torze! Tor był równy, do walki i to przełożyło się na parę biegów na najwyższym poziomie.

    Co do samego wyniku : gorzowianie powiedzą : Gdyby nie słaby dzień Zagara i Zmarzlika, tarnowianie: Gdyby nie chory Madsen...

    Panowie, cytując klasyka (Kazika): Gdyby to najczęstsze słowo polskie,gdyby mama miała ****a, to by była ojcem...

    Najważniejsze, że mecz mógł się podobać, a wynik cieszy zarówno kibiców w Tarnowie, jak i tych w Gorzowie . Potwierdza to niestety fakt, że na dzień dzisiejszy to Stalowcy są faworytem numer 1 do złota, ale może to i dobrze


    Pozdrawiam

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •