Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 132

Wątek: VI runda DMP: UNIA Tarnów - STAL Gorzów (20 maja 17:00)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach

    Post VI runda DMP: UNIA Tarnów - STAL Gorzów (20 maja 17:00)

    Trudno się pozbierać po fatalnej niedzieli 13 maja, ale pomimo pogłosek o przełożeniu VI kolejki jedziemy.

    Oto mamy starcie na szczycie dwóch niepokonanych drużyn: lider podejmuje wicelidera. W ostatnich latach Gorzów wywoził punkty z Tarnowa (2008 46:47, 2010 43:46, 2011 41:49), za czasów świetności Jaskółek gorzowianie jeździli przez szereg lat klasę niżej (ostatnie zwycięstwo Unii nad Stalą to I-ligowa potyczka zakończona wynikiem 59:31 w... 2003 roku).

    Nie trzeba chyba przypominać, że częścią współczesnej historii Unii są Kasprzak i przede wszystkim Tomasz Gollob, który spędził w Małopolsce niezwykle owocne 4 lata uwieńczone m.in. 2 tytułami DMP.

    Awizowane składy:
    Tarnów
    9. Greg Hancock
    10. Dawid Lampart
    11. Leon Madsen
    12. Martin Vaculik
    13. Janusz Kołodziej
    14. Jakub Jamróg

    Gorzów
    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Michael Jepsen Jensen
    3. Matej Zagar
    4. Niels Kristian Iversen
    5. Tomasz Gollob
    6. Bartosz Zmarzlik

    Sędzia zawodów: Piotr Lis (Lublin)


    Zapraszam do dyskusji!

    Ostatnio edytowane przez Sorel ; 16-05-2012 o 17:46

  2. Powrót do góry    #2
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Mecz zapowiada się arcyciekawie i myślę że wynik w każdą stronę jest możliwy. Obie ekipy (chyba każdy się zgodzi) jak do tej pory spisują się zdecydowanie najlepiej w tym sezonie. Gorzów wydaje mi się nie co mocniejszy aczkolwiek myślę że atut własnego toru przeważa minimalnie szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
    Jeśli idzie o liderów to ze strony Gości wiadomo: Gollob i Kasprzak całkiem nie dawno stanowili o sile tarnowskich Jaskółek, a ich pojedynki z Hancockiem i Kołodziejem powinny przysporzyć sporo emocji.Równie pasjonująco zapowaidaja się pojedynki dwóch rewelacyjnych par Iversen/Zagar kontra Madsen/Vaculik.
    Ciekawe kogo wystawi pod nr 10 Cieślak, czy jak ostatnio Gomólskiego?? czy może swoją nowa szansę otrzyma Lampart??. Którykolwiek z tej dwójki to będzie niestety na tle świetnego Jensena wypada blado, a jeśli idzie o juniorkę to wydaje się że delikatny plus dla pary Janowski/Jamróg (bo zakładam że ich ustawi w parze trener) chociaż warto pamiętać że Janowski jak na razie szału nie robi i nie zdziwiłbym się jakby został objechany przez Zmarzlika a i Cyfer sroce z pod ogona nie wypadł i na pewno nie odpuści.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Bardzo ciekawie sie to zapowiada. Zmarzlik trzepnal juz u nas chyba rekord toru w tym sezonie.. Takze fury na Tarnow to on ma. Zagar kiedys jeszcze za czasów jazdy w Rzeszy tez byl u nas na derbach mega szybki. Gollob wiadomo.. MJJ jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jedynie PUK u nas jakos nigdy nie blysnal, ale teraz nawierzchnia jakby bardziej pod niego niz za betonowych czasow.

    Ogolnie Gorzów to jedna ekipa ktora moze u nas wygrac.
    Ale z drugiej strony -ostatnie mecze tych druzyn w Moscicach byly na styku - tyle ze sklad Unii byl w ostatnich latach, dleikatnie mowiac mizerny, w porownaniu do obecnego.
    Aby wygrac Hancock z Kolodziejem musza byc niemal nieomylni, niczym z Lesznem, Janowski musi ciulac punkty na rywalach, zas para Madsen-Vacul nie przegrywac..
    No chyba ze Jamróg poprawi starty Bo te ma fatalne, mimo szybkiego motorka w trasie ciezko bylo mu nadrobic stracony dystans podczas ostatniego meczu.
    Kolejnego smaczku dodaje fakt ze MJJ byl kiedys do Tarnowa przymierzany
    Bardzo ciekawe co wykmini Cieślinho. Ostatnio wypowiadals ie ze Lampart dostanie szanse jak sie wykaze chociaz na treningach. No ale od Gomóly chyba slabszy nie bedzie - Ginger w ogole naszego toru nie czuje.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Meczyk najlepiej spisujących się w tym sezonie drużyn - Gorzów wydaję się mocniejszy ale my mamy Cieślaka i własny tor więc liczę na minimalne zwycięstwo zresztą a Gorzowiaki swoim zachowaniem w niedziele zasłużyli na lanie więc fajnie by było wygrać. Myślę że nawet pasowało by coś wywiesić w stylu " Rico nie potrafiliście uszanować więc od jutra nie będziecie liderować" .

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ogolnie Gorzów to jedna ekipa ktora moze u nas wygrac.
    Eee tam, nie tak dawno Vaculik twierdził, że Tarnów nie ma z kim przegrać anwet na wyjeździe. A Ty tu takie herezje głosisz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    Meczyk najlepiej spisujących się w tym sezonie drużyn - Gorzów wydaję się mocniejszy ale my mamy Cieślaka i własny tor więc liczę na minimalne zwycięstwo zresztą a Gorzowiaki swoim zachowaniem w niedziele zasłużyli na lanie więc fajnie by było wygrać. Myślę że nawet pasowało by coś wywiesić w stylu " Rico nie potrafiliście uszanować więc od jutra nie będziecie liderować" .
    Zostaw już RICO w spokoju!!!

    A w niedzielę wygra lepszy, ten który pierwszy spasuje się do toru, oraz popełni mniej błędów.
    Gorzów może ten mecz wygrać, Tarnów musi -musi bo pretendent do podium nie może (przynajmniej nie powinien) przegrywac na swoim torze.

    A teraz czas czas na napinkę:
    od niedzieli kierunkowy do Tarnowa 43:47

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eee tam, nie tak dawno Vaculik twierdził, że Tarnów nie ma z kim przegrać anwet na wyjeździe. A Ty tu takie herezje głosisz
    Oj boli was ten fuksiarski remis z II kolejki. Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Oj boli was ten fuksiarski remis z II kolejki. Pozdrawiam
    Czemu piszesz "was" ? Skoro tylko ja z zielonogórzan, póki co, poczyniłem tu wpis. Inna kwestia ta ta, że faktycznie ten remis to wypadek przy pracy któy miejsca mieć nie powinien. No nic, trzeba będzie to naprawić w rundzie rewanżowej i zlać niektóre zarozumiałe dupska
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu piszesz "was" ? Skoro tylko ja z zielonogórzan, póki co, poczyniłem tu wpis. Inna kwestia ta ta, że faktycznie ten remis to wypadek przy pracy któy miejsca mieć nie powinien. No nic, trzeba będzie to naprawić w rundzie rewanżowej i zlać niektóre zarozumiałe dupska
    Oj Mariusz, Ty to jesteś niereformowalny

    Każdy kibic wpisujący się na forum jest jednostką niezależną od żużlowców, więc to, że Vaculik coś tam powiedział, to nie jest stanowisko całego Tarnowa. Podobnie, jeżeli Falubaz wygra w Tarnowie, to wierz mi, że żadnych zarozumiałych dupsk nie zlejecie, no chyba, że miałeś na myśli Vaculika

    Zauważ, że mimo obaw przedsezonowych, w Tarnowie tak wśród kibiców, jak i zawodników, nastroje są stonowane. Każdy kto obserwuje ligę, widzi, że na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z głównych faworytów do medalu, ale nie ma jeszcze półmetka sezonu i na ferowanie wyników jest zdecydowanie za wcześnie.

    Prawda jest jednak taka, że jeżeli chcemy mieć spokojny byt w pierwszej 4, to musimy u siebie wygrywać ze wszystkimi, bez względu czy jest to Gorzów, Zielona czy Czewa. Skład na pewno na to pozwala!

    Gorzów jest bardzo mocny, są praktycznie kompletnym zespołem, ale My mamy niezawodną u siebie parę Vacul-Madsen + Janusza, Grega i Janowskiego. Wydaje mi się, że wygramy to spotkanie, ale na bonus w rywalizacji ze Stalą nie liczę - naszym tor na Jancarzu nie leży ewidentnie i możemy tak dostać lanie podobnie jak inni pretendenci (Zielona i Toruń).

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy taki temat by przeszedł na meczu - Przed 3 biegiem właczone bursztynowe swiatło, minuta ciszy i tylko warkot motocykli z parkingu

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Prawda jest jednak taka, że jeżeli chcemy mieć spokojny byt w pierwszej 4, to musimy u siebie wygrywać ze wszystkimi, bez względu czy jest to Gorzów, Zielona czy Czewa. Skład na pewno na to pozwala!
    Eee tam, już nie musicie. macie wygrany mecz w Bydzi i zremisowany w Zielonej więc możecie sobie pozwolić na jakąś wpadkę u siebie. No chyba, że mocno liczycie sie z możliwością przegrania z Falubazem. Wtedy to co innego
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eee tam, już nie musicie. macie wygrany mecz w Bydzi i zremisowany w Zielonej więc możecie sobie pozwolić na jakąś wpadkę u siebie. No chyba, że mocno liczycie sie z możliwością przegrania z Falubazem. Wtedy to co innego
    Rozumiem serce kibica, ale na dzień dzisiejszy na pewno nikt, poza kibicami Zielonej Góry nie wierzy w to, że Falubaz stać na zwycięstwo w Tarnowie. Jonsson + Dudek nie wystarczą. Ja jako kibic Unii z Tarnowa twierdzę, że jeżeli wygramy ze Stalą Gorzów, to nikt w tym sezonie nie wygra na Z3. Chyba, że wystąpią jakieś kontuzje, a tego nikomu nie życzę.


    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ja jako kibic Unii z Tarnowa twierdzę, że jeżeli wygramy ze Stalą Gorzów, to nikt w tym sezonie nie wygra na Z3.
    No i o to w tym sporcie chodzi, wiara czyni cuda. Dziwię sie tylko temu "jeśli wygramy ze Stalą" co znaczy "jeśli" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na dzień dzisiejszy może i nie. Zaczniemy w to wierzyć, gdy przyjdzie czas

    Jak Madsen z Vaculikiem utrzymają formę na 18-20 punktów zusammen, to ciężko będzie o jakąkolwiek niespodziankę. Kasprzak też chyba nie podskoczy liderom Jaskółek, zatem +10 dla Tarnowa nie zdziwi nikogo.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak Madsen z Vaculikiem utrzymają formę na 18-20 punktów...
    A Puk z Zagarem nagle tą formę straca

    Niestety układ jest prosty:

    jeśli Tarnów wygrywa u siebie z Częstochową 50:40 (a Zengi mówił że mogli tam wygrać), a Gorzów wygrywa w Częstochowie 32:58 to...

    dalej uważam że tu wszystko jest możliwe
    Ostatnio edytowane przez krystyn ; 17-05-2012 o 13:33

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I tak się będę spierał - poza Gollobem nie będzie kto miał w Tarnowie biegów wygrywać. Poza tym PUK i Zagar nie muszą tracić niczego poza atutem toru

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    I tak się będę spierał - poza Gollobem nie będzie kto miał w Tarnowie biegów wygrywać. Poza tym PUK i Zagar nie muszą tracić niczego poza atutem toru
    A w rekordzistę tarnowskiego toru też nie wierzysz?
    Chociaż z drugiej strony jest w Zielonej Górze ktoś, kto jednak wierzy w "DŹWIGNIĘ"

  18. Powrót do góry    #18
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sobotch: uważasz, że tegoroczna dyspozycja Iversena to efekt atutu toru? To chyba sporo torów na świecie stanowi dla niego atut... Tak czy siak Tarnów faworytem, mam nadzieję, że nie będzie wyżej niż 8-10, co daje duże szanse Stali na bonus. Rewanż w finale.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie uważam. Tak samo nie uważam, żeby spisał się w Tarnowie równie dobrze, jak niedawno we Wrocławiu. Na Mościcach para Iversen-Zagar trafi na dwóch liderów z prawdziwego zdarzenia i parę równą im samym. Ich dotychczasowe zawody były jednym sporym piece of cake, teraz trafią na prawdziwych gospodarzy.

  20. Powrót do góry    #20
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Równą to nie Zdecydowanie nie. Ale u siebie ta środkowa para UT może być nawet lekko lepsza. Bardziej obawiam się jednak o Zagara, który był najsłabszym zawodnikiem Stali w meczach wyjazdowych. Iversen poza Polską odjechał kilka "niezłych" wyjazdów w innych ligach. Mam natomiast małe obawy co do dyspozycji TG na tym "nowym" torze. Zobaczymy - chyba pierwszy tak ciekawy mecz w tym sezonie. Na dziś dwójka tych drużyn sporo uciekła reszcie, natomiast ciężko skonfrontować je między sobą. Coś mi jednak mówi, że... tor w Tarnowie będzie wyjątkowo nieprzychylny dla Stali, a tor w Gorzowie dla Unii - ale mimo wszystko wyniki wróżę w RZ: ok +8-10 w Tarnowie i ok. +16 w Gorzowie. W finale może być różnie Stal na pewno będzie celowała w lidera - jednak myślę, że ze względu na traumę, pomijając obecny układ sił, który jest dla niej mocno korzystny - woleliby sobie oszczędzić połfinału z Falubazem i pojechać z Lesznem/Toruniem. Zwłaszcza z Unią.

    Ok, to wszystkie karty do końca ligi rozdałem
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-05-2012 o 15:34

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Chciałbym, żeby mecz był na styku i był prawdziwym widowiskiem, tak aby pozwolił choć na chwilę zapomnieć o niesmaku związanym z derbami. Atut własnego toru sprawia, że więcej szans daję tarnowianom, ale będę zadowolony jeśli zdobędziemy ponad 40 pkt. Taki rezultat jest możliwy, nawet jeśli się zdarzy, że jeden czy dwóch zawodników Stali kompletnie zawali mecz. Będziemy wtedy trzymać wynik rezerwami taktycznymi. W Stali szokuje mnie postawa Iversena; wymiata przecież nie tylko w Polsce, ale i w lidze angielskeij i szwedzkiej, był drugi w 1. turnieju Mistrzostw Danii. Zastanawiam się tylko, czy starczy mu sił w sytuacji, gdy jeździ wszędzie, gdzie się da. Swoją drogą to kilku Duńczyków złapało niezłą formę (Pedersen, Madsen, Jensen) i mogą sporo namieszać w DMŚ.

  22. Powrót do góry    #22
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No mnie zastanawia głównie, kto ich napędza. Nicki to wiadome, ale reszta zastanawiający progres w szybkości i co za tym idzie wynikach. Czyżby Karger wrócił do gry?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i o to w tym sporcie chodzi, wiara czyni cuda. Dziwię sie tylko temu "jeśli wygramy ze Stalą" co znaczy "jeśli" ?

    Człowieku ogarnij się! fuksem urwaliście nam punkt tylko dzięki upadkowi vaculika a ty chcesz żeby falubaz wygrał w Tarnowie? Zapomnij!!! (nie chodzi o napinke a realne szanse obu ekip w tym meczu).Jeśli chodzi o najbliższy mecz z Gorzowem to wygramy ten mecz w granicach 48-42,50-40!kasprzaka to wogóle się nie obawiam,góra 4 pkt,gollob swoje zrobi,z pary iversen-zagar któryś zawali mecz,zmarzlik zakręci się koło 6pkt..

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    Człowieku ogarnij się! fuksem urwaliście nam punkt tylko dzięki upadkowi vaculika a ty chcesz żeby falubaz wygrał w Tarnowie? Zapomnij!!! (nie chodzi o napinke a realne szanse obu ekip w tym meczu).Jeśli chodzi o najbliższy mecz z Gorzowem to wygramy ten mecz w granicach 48-42,50-40!kasprzaka to wogóle się nie obawiam,góra 4 pkt,gollob swoje zrobi,z pary iversen-zagar któryś zawali mecz,zmarzlik zakręci się koło 6pkt..
    czyli Stal ma szansę zrobić w tym meczu taki sam wynik jak "medaliki"?

    43:47mówi Ci to coś

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    czyli Stal ma szansę zrobić w tym meczu taki sam wynik jak "medaliki"?

    43:47mówi Ci to coś
    Tak mnie mówi! TO nowy kierunkowy do Tarnowa od poniedziałku, dobrze pamiętam?

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    od niedzielnego wieczoru, niedzielnego!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    czyli Stal ma szansę zrobić w tym meczu taki sam wynik jak "medaliki"?

    43:47mówi Ci to coś
    nic mi to nie mówi! natomiast 50-40 już tak! hahaha,kolejni robią sobie nadzieje przed meczem w tarnowie,ale dobrze mieć nadzieje choć pare dni!w niedziele skończy się gorzowski sen.nie będzie łatwo ,ale wygramy tego jestem pewien.ps.jeśli wolisz to stal może sobie zrobić taki sam wynik jak leszno."medaliki?" super wykładnik naszej formy haha.troszkę nasi ich zlekceważyli sami się przyznali,ale z lesznem było już na 100%,ze stalą będzie podobnie..czyli koncentracja na maksa..

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    nic mi to nie mówi! natomiast 50-40 już tak! hahaha,kolejni robią sobie nadzieje przed meczem w tarnowie,ale dobrze mieć nadzieje choć pare dni!w niedziele skończy się gorzowski sen.nie będzie łatwo ,ale wygramy tego jestem pewien.ps.jeśli wolisz to stal może sobie zrobić taki sam wynik jak leszno."medaliki?" super wykładnik naszej formy haha.troszkę nasi ich zlekceważyli sami się przyznali,ale z lesznem było już na 100%,ze stalą będzie podobnie..czyli koncentracja na maksa..
    I po co ta napinka? Skoro taki jesteś pewny wygranej, to może przedzwoń do Gorzowa, niech nie przyjeżdżają. Nie zapomnij tylko podesłać wypełnionego programu, żeby wiedzieli jak wypłacić zawodnikom punktówkę...

    Ciekawe, jak kilka meczów może sprawić, że niektórzy czują się tak mocarnie. W Toruniu też wypinali klaty, a przyjechał słaby Falubaz i pozamiatał. Cieślak nie gwarantuje, że Stal położy się przed Wami i odda 2 punkty. A gadanie tak jak wyżej, że Kasprzak max 4 pkt, Zagar albo PUK zawali i do tego Zmarzlik 6, śmieszy mnie już całkowicie. Żebyście tylko w niedzielę nie załapali zdziwka, to tylko sport.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Egzekutor zawsze sie napina taka jego natura. Ryba musi pływac, Egzektuor musi sie napinac
    Ja tam widze ciezka przeprawe, ale 4 pkt Kasprzaka mile widzane

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Luźne łydki.

    Nie nastawiam się na wygraną w Tarnowie bo to za mocna ekipa żeby ją pojechać na ich terenie ale to nie zmienia faktu że liczę na ostrą walkę i w miarę wyrównany mecz.Jak pojadą na około 42-43 pkt to będę bardzo zadowolony bo to powinno dać bonus.

    Kibice jaskółek niech trochę zluzują bo wiele się wydawało Częstochowianom a potem Zielonogórzanom a kończyło się masakrą.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skywalker-RM Zobacz posta
    Kibice jaskółek niech trochę zluzują bo wiele się wydawało Częstochowianom a potem Zielonogórzanom a kończyło się masakrą.
    A kto się tak spina po za egzekutorem ? Po za tym to wy najlepiej powinniście znać gorycz porażki z perspektywy ostatnich lat . . . galacticos .

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    W niedziele zabraknie Leona Madsena. Rosną szanse Gorzowa...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    A skąd te informacje?

    +
    Już mam http://uniatarnow.net/newsy/liga_polska/542

    Kto w Tarnowie może za niego jechać?
    Ostatnio edytowane przez Sensej ; 19-05-2012 o 13:41

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Wszyscy mogą zastępować Madsena.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Jeżeli Madsena rzeczywiście nie będzie to szanse Stali znacznie rosną. Z Madsenem faworytem na pewno będzie Tarnów, ale Stal moim zdaniem 40 pkt. na pewno by zrobiła. Natomiast jeżeli Tarnów pojedzie z ZZ, to wystarczy, że jeden z czwórki zawodników: Hancock, Kołodziej, Janowski, Vaculik pojedzie słabiej i Tarnów może przegrać. Oczywiście jeżeli cała czwórka nie zawiedzie, to brak Madsena będzie niewidoczny, bowiem koledzy godnie go zastąpią.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Natomiast jeżeli Tarnów pojedzie z ZZ, to wystarczy, że jeden z czwórki zawodników: Hancock, Kołodziej, Janowski, Vaculik pojedzie słabiej i Tarnów może przegrać. Oczywiście jeżeli cała czwórka nie zawiedzie, to brak Madsena będzie niewidoczny, bowiem koledzy godnie go zastąpią.
    E tam, bez przesady. Te 50 punktów u siebie można poskładać nawet jadąc trzema solidnym zawodnikami (każdy po 6 startów) z jednym słabiej dysponowanym seniorem przywożącym jakieś jedynki i punktami drugiego juniora.

    Chociaż oczywiście brak Madsena to ewidentne osłabienie składu Unii, jeśli druga linia Gorzowa będzie miała swój dzień to każdy wynik jest możliwy. Typuję remis 45:45

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Co by nie mówić, Leon Madsen jest obecnie w wysokiej formie, sprzęt ma dobrze spasowany, ale nie jest obecnie zawodnikiem na 14-15 punktów z takim przeciwnikiem jak Gorzów.
    Owszem zakręciłby się gdzieś koło 10-11 punktów. I teraz przy normalnej dyspozycji liderów Unii, oraz Vacka i Janowskiego, są w stanie za Leona wykręcić te 9 punktów. Fakt, można zakładać wpadkę któregoś z wcześniej wymienionych zawodników, ale nikt nie jest w stanie zagwarantować, że taką wpadkę nie mógłby mieć Leoś i wówczas moglibyśmy mieć pewnie ze trzy biegi w palnik.
    Tak że spokojnie, przy tak wyrównanym składzie Z/Z za zawodnika drugiej linii nie przesądza o niekorzystnym wyniku.
    Zresztą z Madsenem, czy bez nikt tu nie mówi że będzie z Gorzowem łatwo. Jest to mocna drużyna na fali i wynik w każdą stronę jest możliwy.
    Wiadomo, szanujący się kibic wierzy w swój zespół i ma do tego pełne prawo, jednak tor wszystko zweryfikuje.
    Ostatnio edytowane przez WaluS ; 19-05-2012 o 17:27

  38. Powrót do góry    #38
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale o czym mu tu mowimy ? My jestesmy Unia Tarnow i to nas musza sie bac a nie odwrotnie. Przyjezdza Gorzow ? i co z tego pytam ? Przyjedzie zostanie wychlostany niczym dziwka z szanhajskiego burdelu i wroci z podkulonym ogonem do domu. I tyle na ten temat.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Ale o czym mu tu mowimy ?
    Nie mówimy a piszemy, jeśli włączając to forum słyszysz głosy skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

    My jestesmy Unia Tarnow i to nas musza sie bac a nie odwrotnie.
    Skoro tak piszesz już zaczynam się bać, chowam się pod kołdrę i nie wychodzę do poniedziałku.

    Przyjezdza Gorzow ?
    TAK

    i co z tego pytam ?
    W sumie nic, drużyna jak drużyna której średnio idzie w tym sezonie.

    Przyjedzie zostanie wychlostany niczym dziwka z szanhajskiego burdelu i wroci z podkulonym ogonem do domu. I tyle na ten temat.
    Ty to musisz być światowy człowiek, taka wiedza o obyczajach nardów ze wschodu to zapewne nie przypadek

    ps.Slammer, na zdrowie!

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziękuje i wzajemnie

  41. Powrót do góry    #41
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Brak Madsena to na pewno bardzo spore osłabienie gdyż jest jak na razie Naszym bardzo mocnym punktem. Ale na szczęście jest Z/Z który daje dodatkowe biegi Naszym pozostałym liderom i tragedii nie powinno być. Sporo będzie zależeć od Janowskiego na którego liczę że nawiąże walkę z liderami Stali.Do boju Jaskółki!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Slammer ja bardzo lubię Unię ale historycznie to Jaskółki mogą co najwyżej klęknąć przed Stalą z otwartymi ustami.Unia to to nie Real Madryt żeby pisać "My jestesmy Unia Tarnow i to nas musza sie bac a nie odwrotnie"

    Uważaj żebyś za 9 h nie musiał się chować po kątach bo sport lubi niespodzianki vide wczorajszy finał LM.BTW. Wielkie brawa dla Chelsea

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Szkdoa ze nie ebdzie Madsena. Chcieli wszyscy zobaczyc przeciwko sobie te dwie pary drugiej linii. Madsen na te 10 pkt u siebie byl niemalze pewniakiem. Zakladam wiec ze dzis bedzie Vacul przebudzenie.
    PS. Sky, wygrana Chelsea niespodzianka? Chyba ciezko mowic o niespodziewanej wygranej jednej z druzyn w finale LM. Podobnie bedzie dzisiaj w Moscicach. Wygrana zadnej z druzyn niespodzianka nie bedzie.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dlaczego Madsen nie startuje ? Jakaś kontuzja ?

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skywalker-RM Zobacz posta
    Slammer ja bardzo lubię Unię ale historycznie to Jaskółki mogą co najwyżej klęknąć przed Stalą z otwartymi ustami.Unia to to nie Real Madryt żeby pisać "My jestesmy Unia Tarnow i to nas musza sie bac a nie odwrotnie"

    Uważaj żebyś za 9 h nie musiał się chować po kątach bo sport lubi niespodzianki vide wczorajszy finał LM.BTW. Wielkie brawa dla Chelsea
    Ty jesteś tego doskonałym przykładem
    Najbardziej lubię jak po przegranym meczu drużyny z miasta w którym mieszkasz stajesz się natychmiast kibicem drużyny wygranej vide Falubaz .


    Żeby nie było OT, to liczę na spokojne zwycięstwo Unii. Po za składem - który mają silniejszy niż drużyna z zawarcia - posiadają jeszcze jeden atut, a zwie się on Cieślak.
    Jestem pewien, że Marek już wie co zrobić aby ten mecz wygrać. Stawiam na 50:40.

    P.S
    Dziwna sprawa z tym Madsenem. Czyżby miał chorobę filipińską ?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •