Zobacz wyniki ankiety: Euro 2012 wygra ...

Głosujących
78. Ankieta zamknięta
  • Anglia

    2 2.56%
  • Chorwacja

    3 3.85%
  • Czechy

    1 1.28%
  • Dania

    1 1.28%
  • Francja

    1 1.28%
  • Grecja

    0 0%
  • Hiszpania

    16 20.51%
  • Holandia

    9 11.54%
  • Irlandia

    0 0%
  • Niemcy

    24 30.77%
  • Polska

    16 20.51%
  • Portugalia

    1 1.28%
  • Rosja

    0 0%
  • Szwecja

    0 0%
  • Ukraina

    1 1.28%
  • Włochy

    3 3.85%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 205

Wątek: Euro 2012 - dyskusja ogólna

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach

    Euro 2012 - dyskusja ogólna




    Przez prawie cały czerwiec na boiskach Polski i Ukrainy odbywać się będzie jedna z największych imprez sportowych na świecie. Na Mistrzostwa Europy zakwalifikowały się praktycznie wszystkie najmocniejsze ekipy ze Starego Kontynentu. Dla krajów gospodarzy organizacja tej imprezy to nie tylko wyróżnienie, ale także duży krok cywilizacyjny w kierunku dogonienia zachodniej Europy. Nie wszystkie plany zdołano zrealizować, jednak chociażby to co zrobiono pozostanie jeszcze na długo po mistrzostwach. Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat zbliżającego się Euro 2012. Na sam początek zachęcam również do zagłosowania w sondzie, zobaczmy na kogo stawiają forumowicze Sportsboard. W tym wątku do rozpoczęcia imprezy dyskusja dotyczyć będzie szans poszczególnych ekip na odniesienie sukcesu na ME. Gdy rozpoczną się mecze stworzone zostaną dwa kolejne wątki dotyczące spotkań Biało-Czerwonych oraz pozostałych drużyn w turnieju. Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem typowania wyników meczów na ME to również taka możliwość istnieje i zostanie utworzony osobny dział. Nasze forum jest ostatnimi czasy typowo żużlowe, jednak na pewno wśród kibiców speedwaya jest również spora ilość miłośników piłki kopanej. Zachęcam zatem ich, jak i oczywiście wszystkich pozostałych do dyskusji dotyczącej imprezy, jakiej pewnie w następnych kilkudziesięciu latach w Polsce już nie będzie.

    Co do samego turnieju, to odbywać się będzie on w dniach 8 czerwiec - 1 lipiec na ośmiu stadionach Polski i Ukrainy. Mecz otwarcia rozegrany zostanie w Warszawie, natomiast spotkanie finałowe na stadionie w Kijowie. Losowanie grup okazało się bardzo łaskawe dla Reprezentacji Polski, która w Warszawie zmierzy się z Grecją oraz Rosją, natomiast we Wrocławiu z Czechami. Skład wszystkich grup Euro 2012 przedstawiam poniżej.


    Grupa A

    POLSKA
    GRECJA
    ROSJA
    CZECHY

    Grupa B

    HOLANDIA
    DANIA
    NIEMCY
    PORTUGALIA

    Grupa C

    HISZPANIA
    WŁOCHY
    IRLANDIA
    CHORWACJA

    Grupa D

    UKRAINA
    SZWECJA
    FRANCJA
    ANGLIA

    Ostatnio edytowane przez gulas ; 09-05-2012 o 00:32

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie widzę powodu założenia osobnego tematu na wierzchu forum, zamiast w dziale Piłka nożna.
    Ci kopacze na to nie zasługują, nawet jeżeli mistrzostwa odbywają się częściowo w naszym kraju.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Polska -Grecja 1-1
    Polska - Rosja 0-3
    Polska -Czechy 0-1

    Wziołem udział w sondzie , obstawiłem druga ojczyzne Holandie bo nie widze dla niej rywala.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Polska -Grecja 0-0
    Polska - Rosja 0-2
    Polska -Czechy 1-1

    Wziąłem udział w sondzie, obstawiłem Niemców, z tymi młodziakami w składzie mają potencjał, oby w finale z Chorwacją.
    Coś czuję, że na typerze w ME można będzie się nienajgorzej obłowić .

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Cała Polska zyje Euro i trzyma kciuki za naszych za wyjatkiem jednego goscia !
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/apel-...wiadomosc.html.
    Czasem zastanawiam sie kim on jest ? Polakiem ? Niemcem ? Zydem ? Ufoludkiem ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jest Polakiem z Łodzi i może mieć swoje zdanie, aczkolwiek wg peowców nie może.
    To, że krytykuje go ta właśnie partyjka karierowiczów i nierobów, uważam za symptomatyczne.
    Również nienawidzę Smudy i jego pomijania kluczowych zawodników typu Boruc i Żewłakow.

    ---
    gulas

    Nazwiska piszemy zgodnie z ich prawdziwym brzmieniem. Proszę również bez zbędnych epitetów
    Ostatnio edytowane przez gulas ; 09-05-2012 o 16:50

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Polacy standardowo zagraja mecz otwarcia, mecz ostatniej szansy i mecz o honor. dziekuje za uwage

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jan był dobrym bramkarzem wiec musiał centralnie dostac piłką w pałe ! Zgadza sie moze miec swoje zdanie ! Swiadczy o nim pseudonim "ucho". Wolf , nie mieszaj polityki do sportu , mówie o tym ze gosc mógł wpiąc szpilke w garnitur / CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA /wtedy by tak nie bzdurzył . W moich oczach jest teraz zwykłym xxxxx i yyyyy. Brez wzgledu na to co pokaza nasi artysci ,nigdy bym sie nie zeszmacił kibicujac niemcom. Ale to moje zdanie . Przeciesz kazdy je miec moze. No nie ?

    ---
    gulas

    Każdy następny post zawierający inwektywy pod adresem kogokolwiek będzie usuwany.
    Ostatnio edytowane przez gulas ; 09-05-2012 o 23:34
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Niestety w naszych realiach niegdyś dobrzy piłkarze prawie nigdy nie zostają dobrymi działaczami, a bardzo dobrymi to już nigdy, czego przykładami są krzykliwy Janek i miłościwie nam panujący prezes PZPN. Z Janka chociaż można się pośmiać, ale i przyznać muszę że czasem ma jakieś ciekawe myśli, ale kompletnie nie potrafi tego przekazać. O prezesie wolę się nie wypowiadać bo nie chce bana za bluzgi.

    Co do postawy naszych kopaczy to t_zg napisał w zasadzie wszystko, dlatego nie oczekuję po nich zbyt wiele. Jak coś strzelą i nie zaliczą podobnego blamażu jak z Hiszpanią to będę zadowolony.

    Moim faworytem byliby Hiszpanie, jednak Xavi i Iniesta czyli zawodnicy którzy w mojej opinii są w głównej mierze przyczynili się do zdobycia przez Hiszpanię ostatnich tytułów nie są w najwyższej formie, to samo Torres, Puyol'a pewnie nie będzie dlatego zagłosowałem na Holendrów.
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 10-05-2012 o 00:34

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    BRAMKARZE:

    Igor Akinfiejew (CSKA Moskwa), Wiaczesław Małafiejew (Zenit Sankt Petersburg), Anton Szunin (Dynamo Moskwa)

    OBROŃCY:
    Aleksandr Aniukow (Zenit Sankt Petersburg), Aleksiej Bieriezucki (CSKA Moskwa), Wasilij Bieriezucki (CSKA Moskwa), Siergiej Ignaszewicz (CSKA Moskwa), Władimir Granat (Dynamo Moskwa), Jurij Żyrkow (Anży Machaczkała), Roman Szaronow (Rubin Kazań), Roman Szyszkin (Lokomotiw Moskwa)

    POMOCNICY:
    Igor Denisow (Zenit Sankt Petersburg), Konstantin Zyrianow (Zenit Sankt Petersburg), Roman Szyrokow (Zenit Sankt Petersburg), Denis Głuszakow (Lokomotiw Moskwa), Magomed Ozdojew (Lokomotiw Moskwa), Igor Siemszow (Dynamo Moskwa), Dmitrij Kombarow (Spartak Moskwa), Alan Dżagojew (CSKA Moskwa), Marat Izmaiłow (Sporting Lizbona)

    NAPASTNICY:
    Andriej Arszawin (Zenit Sankt Petersburg), Aleksandr Kierżakow (Zenit Sankt Petersburg), Artiom Dziuba (Spartak Moskwa), Aleksandr Kokorin (Dynamo Moskwa), Roman Pawluczenko (Lokomotiw Moskwa), Paweł Pogrebniak (Fulham)
    Fajną kadrę mają Rosjanie. Tylko dwóch piłkarzy spoza ligi rosyjskiej ...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Fajną kadrę mają Rosjanie. Tylko dwóch piłkarzy spoza ligi rosyjskiej ...
    To norma w niektórych reprezentacjach, w klasyfikacji wg liczby zawodników spoza swojej ligi w czołówce obok Rosjan są Anglicy (1), Ukraińcy (2), Włosi (3), Irlandczycy (3 poza ligą angielską) i Hiszpanie (3).

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pytanko

    Kupiliście już może bilety?
    Chciałbym tutaj wymieniać się wskazówkami jak nalepiej i najtaniej kupić bilet.
    (mówię tutaj o cenach rynkowych, a nie czarnorynkowych)
    Chwalcie się też na jakim meczu będziecie

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pytanko

    Kupiliście już może bilety?
    Chciałbym tutaj wymieniać się wskazówkami jak nalepiej i najtaniej kupić bilet.
    (mówię tutaj o cenach rynkowych, a nie czarnorynkowych)
    Chwalcie się też na jakim meczu będziecie

    pozdrawiam
    Założyłem już taki wątek 2 dni temu
    Wybieram się na ...

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wenger o Naszych szansach wyjścia z grupy.
    http://www.sport.pl/euro2012/1,10907..._i_Czechy.html
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    W sumie z Wengerem można się zgodzić. Grupa niby wyrównana, jednak to nasi mają najmniejsze doświadczenie w pobycie na takich imprezach. Rola gospodarza może zarówno pomagać (doping kibiców) jak i stresować. Szkoda, że w konflikt ze Smudą wdał się Boruc, bo nie wiem czy to nie on jest obecnie nr 1. w Polsce. Szczęsny rozegrał cały sezon w Arsenalu, grał w LM, ale Boruc również jest jednym z lepszych bramkarzy w Serie A. Za to powołanie dla Fabiańskiego bardzo ciężko zrozumieć. Pierwszy mecz będzie tym kluczowym. Bo jeśli z Rosją przyjdzie grać z nożem na gardle to niestety ostatni mecz będzie już tak jak ostatnio to bywało meczem o honor.
    #MistrzJestJeden

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda, że tak niewielu liczy na naszą kadrę. W marudzeniu i utyskiwaniu to każdy jest dobry, ale żeby coś konstruktywnego, to ni chu chu, bo przecież tak nie można. Naród pieniaczy.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    To się nazywa trzeźwe podejście do sprawy. Co z tego, że na prawej stronie mamy Piszczka, jak z lewej Wawrzyniak znów się wywróci, albo dostanie siatę i trzeba będzie grać atak pozycyjny a nie bardzo jest kim. Aby grać z kontry trzeba mieć bardzo dobrze poukładaną defensywę, a u nas środkowi obrońcy potykają się o własne nogi, albo zderzają się ze sobą, a w dodatku nie było dwóch meczy z rzędu aby zagrali tą samą czwórką w obronie. Deficyt obrońców, a Smuda najlepszego obrońcę naszej kiepskiej ligi Żewłakowa zostawia w domu, natomiast rozważa zabranie Boenisch'a który przez dwa lata zagrał kilkanaście minut.
    Napastnika mamy jednego. Brożek nie gra, Sobiech czasem końcówkę dostanie, Grosik to raczej skrzydłowy, dla Kucharczyka to za wysokie progi puki co, a Jeleń bez formy.
    Jak powalczyć na turnieju kiedy ma się czterech dobrych zawodników, kilku czasem miewa przebłyski, ale szału nie robią, a reszta to statyści. Żeby chociaż oni jakoś zgrani byli, ale to też kuleje.
    Normalnie huraganowy powiew optymizmu.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Szkoda, że tak niewielu liczy na naszą kadrę. W marudzeniu i utyskiwaniu to każdy jest dobry, ale żeby coś konstruktywnego, to ni chu chu, bo przecież tak nie można. Naród pieniaczy.
    Może realistów. Jedni nazwą to marudzeniem, drudzy trzeźwą oceną sytuacji. Smuda tak zadbał o anturaż kadry, że trudno ją polubić.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Ma być coś konstruktywnego? Ok, niech będzie. Moim zdaniem nie chodzi tutaj o polubienie kadry, bo pewnie chodzi tutaj mojemu poprzednikowi głównie o paszporty dla obcojęzycznych, lecz zdroworozsądkowe podejście do umiejętności naszych grajków. Niech będzie ta trójka z Dortmundu, niech będzie do tego Szczęsny z Arsenalu (chociaż moim zdaniem obecnie daleko od formy), niech będzie do tego w dobrej dyspozycji Obraniak i na tym chyba by było tyle. W moich oczach dobrym piłkarzem również jest Mierzejewski, jednak wątpliwe to by na boisku spodziewać się go jednocześnie z Obraniakiem. Obrona to nie pamiętam, by dwa mecze z rzędu zagrała jednakowym zestawieniem. Smuda liczy na Perquisa, jednak popatrzmy w tabele ligi francuskiej i jego FC Sochaux na granicy spadku z drugim wynikiem w lidze pod względem straconych bramek. Do tego przesunięty na środek obrony Wasyl, ewentualnie Dudka, którego Auxerre gdy obrócić tabele to wtedy na czele. W pomocy gramy przeważnie pięcioma zawodnikami, więc oprócz Kuby i Obraniaka zapewne mogą się znaleźć Rybus, Murawski i pewnie Dudka, ewentualnie Polański. Na szpicy Lewandowski, który w Dortmundzie ma za sobą naprawdę klasowych zawodników, bo można być nawet Messim ale nie mając odpowiedniego wsparcia od pozostałych graczy nic wielkiego się nie uda zrobić. I gdzie tutaj widzieć coś optymistycznego? Nadal jest to pieniactwo czy może odpowiednie, realne podejście do tematu?
    #MistrzJestJeden

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Szczerze, to szczerze. Mało mnie obchodzi, skąd kto, lubiłem Olisadebe mimo jego słomianego zapału.
    Tu zniechęca mnie skutecznie osoba Smudy, prostaka i plebejusza, nie potrafiącego sklecić jednego zdania w poprawnej polszczyźnie.
    Ten mały dyktatorzyna swoimi decyzjami odnośnie Boruca i Żewłakowa, a zarazem faworyzowaniem swoich posłusznych osiołków, tylko pogłębił moją do niego niechęć.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jak dla mnie wiadomosc super !!

    http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/p...9,artykul.html.

    Gosc nie tak dawno w cafe-futbol stwierdził z miną Ahonena ze jest najlepszym polskim obrońcą a ja uwazam ze taki Golański lub Lisowski są zdecydowanie lepsi od Kubusia.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Lewa obrona to niestety newralgiczna pozycja w naszej reprezentacji. Jak nie zagra Wawrzyniak (chociaż z nim ponoć nie jest aż tak źle) to będzie Boenisch, który na poważnie w piłkę grał ostatnio chyba kilkanaście miesięcy temu. Dodatkowo najnowszą informacją jest to, że mający mieć pewne miejsce w składzie Perquis nie może do końca wyprostowywać ręki. Nie wiem na ile się ten stan może zmienić przez najbliższe dwa tygodnie, jednak nie wygląda to milo. Pomyśleć, że w zamian za niego może zostać powołany Głowacki to już całkiem ręce opadają. Zobaczymy w sobotę, kiedy to na murawę ma wyjść aktualnie najlepsza 11tka. Słowacja to nie Łotwa i jakiś to sprawdzian przygotowań będzie. W ramach żartu (chociaż pewnie mało śmiesznego) dodam, że na treningach nasza reprezentacja ma komunikować się po angielsku. Do czego to doszło.
    #MistrzJestJeden

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    W ankiecie
    Euro 2012 wygra ...
    na Polskę zagłosowało 18%. Wiara w narodzie nie ginie

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Hehe możecie sobie po mnie jechać ile chcecie, ale ja jestem chyba jedynym Polakiem, który Euro 2012 ma tak głęboko w d...ie że każda debilna reklama w nakręcającej Euromanię TV powoduje że włazi mi jeszcze głębiej To czy nasza ekipa wyjdzie czy nie jest mi totalnie obojętne W czasie meczy wolę być na rybach czy oglądać w TV nawet snooker czy pokera Ciekawe czy jest ktoś na forum który ma takie samo zdanie Jedyne co super to fakt, że w czasie meczy będzie dużo wolnych dobrych miejsc na łowiskach, luzy w mieście itp

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    ... mnie nie jest obojętne . Jako kibic zawsze i wszędzie dopingować polaków będę .

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    Hehe możecie sobie po mnie jechać ile chcecie, ale ja jestem chyba jedynym Polakiem, który Euro 2012 ma tak głęboko w d...ie że każda debilna reklama w nakręcającej Euromanię TV powoduje że włazi mi jeszcze głębiej To czy nasza ekipa wyjdzie czy nie jest mi totalnie obojętne W czasie meczy wolę być na rybach czy oglądać w TV nawet snooker czy pokera Ciekawe czy jest ktoś na forum który ma takie samo zdanie Jedyne co super to fakt, że w czasie meczy będzie dużo wolnych dobrych miejsc na łowiskach, luzy w mieście itp
    Szczerze to Ci powiem, że Ci współczuję
    W d... mam te wszystkie reklamy.
    Dla mnie Euro, MŚ od strony sportowej to kwintesencja sportu. Odliczam czas od Euro do MŚ, a później znowu do EURO itd., tak jak odliczam czas od ZIO do letnich IO, a później znowu do ZIO itd..

    Jeszcze raz współczuję i życzę udanego brania
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 26-05-2012 o 00:55

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    Hehe możecie sobie po mnie jechać ile chcecie, ale ja jestem chyba jedynym Polakiem, który Euro 2012 ma tak głęboko w d...ie że każda debilna reklama w nakręcającej Euromanię TV powoduje że włazi mi jeszcze głębiej To czy nasza ekipa wyjdzie czy nie jest mi totalnie obojętne W czasie meczy wolę być na rybach czy oglądać w TV nawet snooker czy pokera Ciekawe czy jest ktoś na forum który ma takie samo zdanie Jedyne co super to fakt, że w czasie meczy będzie dużo wolnych dobrych miejsc na łowiskach, luzy w mieście itp
    Nie jesteś jedyny. Nawet wśród kibiców piłkarskich. Część klubowych środowisk kibicowskich w Polsce omija Euro szerokim łukiem wyklinając komercyjny charakter tej imprezy. Dla nich prawdziwa piłka to rozgrywki klubowe i specyficzna wojenna atmosfera wokół pojedynków ligowych.

    Zresztą w żużlu istnieje podobna filozofia ("liczy się tylko liga, SGP i SWC są be"), więc wiecie o czym mowa

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    liga to podstawa ! Na Euro gra jednak reprezentacja Polski . Rozumie ze trudno kibicowac Wawrzyniakowi , Kucharczykowi czy innym "wybrańcom" Smudy ale pamietac nalezy ze graja jednak z orzełkiem.
    A wedkarzom szczerze wspólczuje . łowiac ryby mozna zwałęsieć.
    Po kontuzjach bramkarzy Smuda powinien dzwonic do Boruca , przeprosic goscia i niech sie zjawia jak najszybciej. To samo powinien zrobic z Peszko
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Co do Boruca można się zgodzić, ale w obecnej rzeczywistości jednak nie miałby miejsca w bramce u Smudy. Peszko natomiast moim zdaniem nie jest wart reprezentacji. W swoim niemieckim zespole był jednym z najsłabszych zawodników, a że poziom w zespole w ogóle zbyt porywający nie był to i spadło się FC Koln. Podolski widząc co się święci już wcześniej dogadał się z Arsenalem. Nie wiem do końca jaka jest sprawa z tym łokciem Perquisa, jednak jeśli jest tak jak pisałem we wcześniejszym poście, to jest raczej szaleństwem desygnować go do pierwszej '11' chociażby w dzisiejszym meczu. Przed chwilą miał spotkanie z glebą i widać, że musi grać na jakiejś blokadzie, w ogóle rękaw tej chorej ręki ma dłuższy. Tyle było sparingowych spotkań, tylu się zawodników przewinęło przez kadrę, a na koniec na środku obrony zostajemy z nominalnym prawym obrońcą (Wasilewski) i polskim Francuzem (ewentualnie francuskim Polakiem) Perquisem, w dodatku kontuzjowanym.
    #MistrzJestJeden

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Nie jesteś jedyny. Nawet wśród kibiców piłkarskich. Część klubowych środowisk kibicowskich w Polsce omija Euro szerokim łukiem wyklinając komercyjny charakter tej imprezy. Dla nich prawdziwa piłka to rozgrywki klubowe i specyficzna wojenna atmosfera wokół pojedynków ligowych.

    Zresztą w żużlu istnieje podobna filozofia ("liczy się tylko liga, SGP i SWC są be"), więc wiecie o czym mowa
    A co ma komercyjny charakter imprezy do tego co się dzieje na boisku? Przecież to są dwie różne sprawy. Jak ktoś wrzuca to do jednego worka to jest żaden kibic. W 2006 roku mój znajomy, średnio interesujący sie piłką, wylosował bilet na finał w Berlinie i był na nim z żoną, która w ogóle nie wie o co biega.
    Igrzyska Olimpijskie też na zewnątrz są komercyjne, a na placach boju jest to kwintesencja sportu.
    Nie ma lepszych piłkarskich imprez jak MŚ i EURO, gdzie zawodnicy są całkowicie zaangażowani w wynik. Walczą dla swoich krajów.
    Byle ból w udzie kluczowego zawodnika wywołuje sraczkę w połowie narodu.
    Pierwszy przykład z brzegu: Niemcy. Bayern zj...ał finał, a oni się martwią, czy piłkarze Bayernu nie są zdołowani psychicznie przed Euro. Analizują każdy uśmiech na twarzy zawodnika
    Jak ktoś mówi, że omija szerokim łukiem to się dzieje na boisku, to jest żadnym kibicem piłki.
    Trybuny mnie średnio interesują, bo wiadomo jak to wygląda. Mogłoby by lepiej, tu się w pełni zgadzam, ale tu wszystko co najważniejsze w tym wszystkim to jest to co się dzieje na boisku.
    Naprawdę, trzeba by *****iście "kumatym", aby mówic, że ma się w dupie Euro od strony sportowej, na codzień kibicując w lidze swojej ekipie piłkarskiej.

    P.S. Dzisiaj mialem małą wycieczkę po okolicach i widziałem coraz więcej polskich flag na samochodach i to mi się *****iście podoba. W d... mam focha strzelanego przez garstkę kumatych na codzień lansujących się na stadionach na *****istych patriotów. Akurat ich zdanie najmniej mnie interesuje, bo to nie oni decydują o sile i powodzeniu mojej ojczyzny.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Euro bez Glika, Jodłowca i Kucharczyka. Zadowoleni maruderzy?

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jodłowiec i Kucharczyk oczywiscie out !!! Ale Glik ?? Hmmm , Smuda zostawia Matuszczyka , Brozka , Wawrzyniaka liczac na cud ?? Zreszta kadry nie ma co krytykowac , za krytyke Janek "sznurówka" Tomaszewski własnie został zawieszony ..........na miesiac
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    liga to podstawa ! Na Euro gra jednak reprezentacja Polski . Rozumie ze trudno kibicowac Wawrzyniakowi , Kucharczykowi czy innym "wybrańcom" Smudy ale pamietac nalezy ze graja jednak z orzełkiem.
    A wedkarzom szczerze wspólczuje . łowiac ryby mozna zwałęsieć.
    Po kontuzjach bramkarzy Smuda powinien dzwonic do Boruca , przeprosic goscia i niech sie zjawia jak najszybciej. To samo powinien zrobic z Peszko
    Grają z orłem na piersi w wyniku konsekwencji kibiców, już zapomniałeś?
    W związku z tym, że kadrę prowadzi Smudzin i że nie gra Boruc i kilku innych zawodników, z których mielibyśmy pożytek, także zlewam te zawody.
    Pomijam fakt, że w nodze liczą się tylko i wyłącznie mistrzostwa świata, a to to dodatek dla frustratów i element bez znaczenia .

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Napisz jeszcze, że wstydzisz się tak samo, jak taki jeden.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    liga to podstawa ! Na Euro gra jednak reprezentacja Polski .
    W tym problem, że nie gra. Gdyby grała to i kibice by się tym interesowali. Trudno dopingować zbieraninę polsko-niemiecko-francuską.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Napisz jeszcze, że wstydzisz się tak samo, jak taki jeden.
    Decyduj o tym, co sam piszesz i nie staraj się nawet narzucać swojej wizyjki innym
    Skoro nie rozumiesz słowa pisanego, to nie komentuj moich postów

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Pociągiem na EURO
    od znajomego dziennikarza dowiedziałem się, że w związku z powyższym Irlandczycy wynajęli sobie autokary z Litwy, żeby dojeżdżać na mecze.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Zapominalskim przypominam, że zostało już tylko 18 godzin na oddanie swoich typów w Typerze Euro 2012!

  39. Powrót do góry    #39
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Ja napiszę krótko, wprawdzie nie ze wszystkimi decyzjami Smudy się zgadzam i nie wszystko Mi się podoba ale zawieszam narazie wszelkie narzekanie i krytykę i poprostu trzymam kciuki. Po za tym jestem jakoś optymistą, mistrzostwa u Nas, grupa może nie łatwa ale łatwiejszej być nie mogło. Myślę że nie wyjście z gruy będzie mega porażką a nawet klęską.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2012
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja optymistycznie licze, ze Polska wygra. najpierw grupe, a pozniej pojdzie juz z gorki : ), trzeba wierzyc w swoich, szczegolnie gdy tak ciezko trenuja :

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Zaczyna się, wszędzie propaganda sukcesu, Dańce i Hołdysy .
    Oby wstyd nie był zbyt wielki .

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Ktoś jakiś czas przed turniejem powiedział, że jeśli Polacy nie wyjdą z tej grupy, to nie wyjdą z żadnej. Niestety moim zdaniem pierwszy krok ku właśnie braku ćwierćfinału został postawiony. Mecz dramatyczny, Polacy zostali z nieba sprowadzeni prawie że do piekła. Pierwsza połowa kozacka, z wieloma bardzo korzystnymi sytuacjami do zdobycia gola, jednak druga to już jakieś nieporozumienie. Jeżeli winna temu jest kondycja zawodników, to ja się pytam gdzie się podziały zmiany?!?!? Wygląda na to, że Smuda zadowolił się remisem. Osobiście nie mogę tego pojąć. Przed Polską przecież dwa, chyba jeszcze trudniejsze mecze. Obym był złym prorokiem, ale chcąc cokolwiek zdziałać w naszej grupie dzisiejszy mecz koniecznie trzeba było wygrać.
    #MistrzJestJeden

  43. Powrót do góry    #43
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Szczerze mówiąc jestem wściekły. Pierwsza połowa szczególnie początek rewelacyjny ale potem tragedia...Grecja grała dość słabo i myślę że powinniśmy to wygrać przynajmniej 3-0!. Dla mnie ten remis jest prawie jak porażka graliśmy w przewadze mieliśmy przeciwnika na tacy. Druga połowa niestety tragiczna, a już brak zmian ze strony Smudy jest dla mnie kompletnie niezrozumiały....

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Żałosne widowisko w drugiej połowie.
    Grają u siebie, niesieni dopingiem, z badziewną Grecją, osłabioną po czerwonej kartce i co?
    Boenisch zagrał katastrofalnie. Rybus całkowicie niewidoczny. Nic to jednak przy tym pajacu w bramce. Miał dwie sytuacje. W pierwszej minął się z piłką, niepotrzebnie wyszedł z bramki i to na nim leży główna odpowiedzialność za utratę bramki. Co zrobił potem widzieli wszyscy. I tak nawet to nie jest najgorsze, Szczytem jest asekuranctwo Smudy. Dziadyga zadowolony był z remisu i zamiast przycisnąć te łazęgi to on broni wyniku i nie wpuszcza nikogo świeżego na boisko. W dodatku ma jeszcze czelność w wypowiedzi pomeczowej skonstatować, że ogólnie jest zadowolony, mogło być gorzej, że w meczach otwarcia zazwyczaj są remisy i nade wszystko, że ze Sborną gramy o całą pulę... Putiny nas zjedzą dup* i rozstrzelają przynajmniej różnicą 3 bramek.
    Po dzisiejszej nędzy ciężko być optymistą co do awansu do top8.
    C'mon You Gunners!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Patrząc na przebieg meczu 1:1 to dobry wynik, mogło być 1:2 ale Tytoń uratował sprawę. W drugiej połowie w porównaniu z pierwszą nasi wyglądali jakby w ogóle nie wyszli na boisko, Grecy grając w dziesiątkę zdominowali, przeciwnika. Wszyscy oprócz Lewandowskiego i Piszczka w drugiej połowie byli własnym cieniem z pierwszej. Błaszczykowski nieobecny, Obraniak w drugiej części miał tylko straty. Murawski jak go nie lubię to w pierwszej połowie wywarł na mnie dobre wrażenie, w drugiej gościa nie było, nie pierwszy raz mu się to zdarza w reprezentacji, a i w Lechu Poznań również czasem się przytrafia (co to za piłkarz co gra tylko przez 45 min). W następnym meczu jego miejsce powinien zająć Dudka.
    Zawodnikiem meczu został oczywiście Szczęsny, za straconego gola za którego w główniej mierze on odpowiada i za karnego + czerwona kartka. Gdy bramkarz wychodzi z bramki piłka ma być jego, nie ważne czy wyłapie czy wypiąstkuje, ma skasować akcję, a on skasował Wasilewskiego i to w sytuacji gdy ten utrudniał życie napastnikowi. I tu należy wspomnieć że najlepszy obecnie Polski bramkarz, Euro ogląda przed telewizorem, bo trener ma na niego focha. Część winy za utratę bramki ponosi również Boenisch, wrzutka poszła ze strefy za którą on odpowiada, a oceniając cały występ Boenischa to był po szczęsnym najgorszy zawodnik w drużynie. Pierwsza połowa w jego wykonaniu to katastrofa, w obronie sporo strat, które musieli po nim naprawiać inni, głupi faul pod polem karnym, a do przodu nie grał nic. W drugiej połowie, jego gra do przodu wyglądała lepiej ale jest współwinny utraty bramki oraz pięknie podał do Samarasa, ale ten na nasze szczęście nie strzelił. Moim zdaniem w meczu z Rosją Boenisch nie powinien zagrać.
    Karygodnym było nie przeprowadzanie zmian przez Smudę, gdy piłkarze oddychali rękawami. Sporo wcześniej przed euro Wojciech Kowalczyk często wspominał że Smuda ma tylko jedną 11 a reszta jedzie na wycieczkę- jak widać nie mylił się.
    Jest już po pierwszej kolejce w grupie A i można powiedzieć, że wyjść z tej grupy będzie bardzo ciężko, w mojej opinii z taką grą w drugiej połowie jest to niemożliwe, gdyż patrząc jak zaprezentowali się Czesi, którzy mimo iż polegli dość sromotnie to i tak prezentowali się lepiej niż nasi. Rosja jest daleko poza naszym zasięgiem.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •