Zobacz wyniki ankiety: Euro 2012 wygra ...

Głosujących
78. Ankieta zamknięta
  • Anglia

    2 2.56%
  • Chorwacja

    3 3.85%
  • Czechy

    1 1.28%
  • Dania

    1 1.28%
  • Francja

    1 1.28%
  • Grecja

    0 0%
  • Hiszpania

    16 20.51%
  • Holandia

    9 11.54%
  • Irlandia

    0 0%
  • Niemcy

    24 30.77%
  • Polska

    16 20.51%
  • Portugalia

    1 1.28%
  • Rosja

    0 0%
  • Szwecja

    0 0%
  • Ukraina

    1 1.28%
  • Włochy

    3 3.85%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 205

Wątek: Euro 2012 - dyskusja ogólna

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Znalezione na necie


  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na szczęście przewidziałem, że tak będzie i wziąłem wolne BYć może Polska zagrała tak dobry mecz gdzieś za czasów Engela, ale to było tak dawno, że ciężko sobie przypomnieć. Tym niemniej, skoro mecz ułożył się tak a nie inaczej, Ruskich należało stłamsić i zniszczyć. Szkoda, tym razem zabrakło szczęścia, bo czerwoni ledwo stali na nogach.

    Spodziewał się ktoś? To jest moja drużyna!!!
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 13-06-2012 o 13:04

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Remis z Ruskimi to pozytyw, ale pamiętać należy, że daliśmy ciała z Grecją.
    Oby udało się okiwać Pepików, wtedy wiele spraw pójdzie w zapomnienie.
    Co do zadym nie będę się wypowiadał, bo miało to kilka przyczyn, ale winni są ci, którzy sprowokowali zajście.

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Chylę czoła, przed naszą drużyną, w ogóle się tego nie spodziewałem. Widząc skład jaki przygotował Smuda na ten mecz myślałem, że stawianie autobusu w bramce to nie najlepszy pomysł, gdyż nasza obrona nie jest monolitem. A tu ogromne zaskoczenie, bo obrona byłaby nawet na zero z tyłu gdyby Piszczek nie zgubił krycia przy stałym fragmencie. Sprawa awansu jest otwarta, ponadto nasi sąsiedzi z południa mają problem z Rosickim, bez którego sporo tracą w ofensywie.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Heh, prawie 100000Ł kary dla RZPN i -6 pointów na starcie kolejnych kwalifikacji Nie cackają się

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Kara punktowa jest w zawieszeniu aż do baraży Euro 2016. Mają możliwość jeszcze odwołania się od tych kar.
    #MistrzJestJeden

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Duke,przesadzach chlopie.

    Atmosfera przed,na i po meczach jest fantastyczna i widac to nawet z perspektywy TV.
    Strefy kibica wypelnione po brzegi,kolorowo na ulicach,nawet jak ktos dostanie w pysk i zaleje sie krwia,nie widac bo tez czerwono.
    Organizacyjnie nigdy na takiej imprezie nie bedzie perfekcyjnie,nawet w Japonii.
    Pamietajmy,ze organizuja to tez ludzie a nie roboty i kazdy moze popelnic jakis blad.Dodajac do tego caly przekroj spoleczenstwa uczestniczacego w tej zabawie, poczawszy od profesorow na zwyklych tryglodytach konczac,zgrzyty sa nieuniknione.
    Ogolnie jednak jestem pod wrazeniem,choc wielkim kibicem pilkarskim nie jestem.
    Jakies zadymy wczoraj byly i zakajdankowano kilku prawdziwych kibicow,ale mysle,ze ktos za nich poreczy i wyjda.
    W koncu lali ruskich a to sie zawsze chwali.

    Co do gry naszej druzyny,to mam wrazenie,ze troche punktow ucieklo.
    Slaby mecz z Grecja i dobry mecz z Rosja.
    Grecje mimo wszystko mielismy na widelcu a z Rosja zabraklo szczescia,szczegolnie w 1 polowie.
    Szkoda,bo mielibysmy komfortowa sytuacje w ostatnim meczu.
    Pepiki tak latwo meczu nie oddadza,ale stac nas aby wyslac ich do domu.
    King, ja nie piszę o atmosferze w strefie kibica, tylko na stadionie.
    Byłem na narodowym na meczu z Portugalią, widziałem i ziewałem. Jeżdżę na mecze repry od kilkunastu lat i po wspomnianym meczu pozostał niedosyt jak wielki kanion. Mecz otwarcia z konieczności a nie wyboru oglądałem w strefie i nie mam powodów do narzekań. Trochę ruchu na ulicach też nie zaszkodzi, tym bardziej że ganianki za ruskimi nie są pozbawione sensu.
    Prawda, że błędów nie robi ten, który nic nie robi, można więc pewne rzeczy wybaczać. Problem w tym, że piłka w tym wszystkim zaczyna schodzić na drugi plan. Przede wszystkim kasa. Tych co marudzą na moje posty zapytam czy: byli na stadionie na meczach Polski, czy udało się wam wygrać bilet na wspomniane mecze i czy w drugiej puli biletów brali udział płacąc haracz za kartę.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Holendrzy jada do domu?
    Nawet jesli rozbija Portugalczykow w niedziele to musza liczyc na pomoc Niemcow...

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Duke

    Jeżdzisz na mecze reprezentacji od kilkunastu lat
    i nie potrafisz odróżnić pokazowego meczu towarzyskiego od spotkań finałów Euro?
    Ganianki za ruskimi nie są pozbawione sensu?
    Coś z Tobą jest nie tak.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Z "pomocą" Niemców raczej nie powinno być problemu. Są drużyną o klasę lepszą od Duńczyków, a w dodatku nie mogą sobie specjalnie pozwolić na porażkę, bo ta może wyrzucić ich nawet z turnieju.
    Holendrzy grają beznadziejnie. Kibicuje im od dziecka i dlatego martwi mnie ich kiepska dyspozycja. Van Persie jest cieniem snajpera z Arsenalu, Robben gra bardzo słabo, Affelay jest tragiczny. Obrona wygląda na jedną z gorszych na tym turnieju. Pomimo wszystko mam nadzieję, że kulną Portugalię dwoma bramkami i w zasadzie niezasłużenie wejdą do ćwierćfinału. Portugalczycy swoją drogą też strasznie kaleczą, a CR7 nadaje się chyba na największy niewypał turnieju.
    C'mon You Gunners!

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Duke Zobacz posta
    Trochę ruchu na ulicach też nie zaszkodzi, tym bardziej że ganianki za ruskimi nie są pozbawione sensu.
    Prawda, że błędów nie robi ten, który nic nie robi, można więc pewne rzeczy wybaczać. Problem w tym, że piłka w tym wszystkim zaczyna schodzić na drugi plan. Przede wszystkim kasa. Tych co marudzą na moje posty zapytam czy: byli na stadionie na meczach Polski, czy udało się wam wygrać bilet na wspomniane mecze i czy w drugiej puli biletów brali udział płacąc haracz za kartę.
    Duke, możesz rozwinąć swoją złotą myśl? jaki sens widzisz w polowaniu na rosyjskich kibiców, których jedyna winą, jest to, że są z Rosji i idą w koszulkach swojej reprezentacji?
    Pikniki bite po gębach, kopane po głowie w stosunku 5 na 1 przez naszych pożal się Boże psuedopatriotów, broniących Polskę przez ruskim zaborem. Przecież to jest Dramat. Dobrze, że tego dramatu w Polsce jest na szczęście tak mało.
    Już nie mówię o wstydzie na cały świat. Jak to ktoś dobrze ujął: Paru durniów nie zepsuje imprezy. Chyba nie napiszesz mi teraz o marszu, albo o eksponowaniu sowieckich symboli, ktorych w sumie było bardzo mało?

    Poza tym System sprzedaży biletów nie sprawia tego, że piłka schodzi na dalszy plan. Euro to jest właśnie kwintesencja piłki. Kibice na stadionie może schodzą na dalszy plan, ale nie piłka sama w sobie. Bardziej piłka schodzi na drugi plan podczas pompowania atmosfery i polityczno-historycznego balona przed takimi meczami jak ten z Rosją. Poziom absurdu przed tym meczem już dawno został przekroczony.


    Ale ta Holandia słaba. Mogą podziękować Portugalii, że w ogóle są w grze Jednak Dania to nie była wpadka, tylko obraz tego zespołu.

    W naszej grupie Grecja cieniutka i w ogóle dziw, że z nimi zremisowaliśmy.

    Jak dla mnie Tytoń powinien bronić z Czechami. Spokój, opanowanie, praktycznie zero popełnianych błędów.

    Pozdro

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Duke, możesz rozwinąć swoją złotą myśl? jaki sens widzisz w polowaniu na rosyjskich kibiców, których jedyna winą, jest to, że są z Rosji i idą w koszulkach swojej reprezentacji?
    Pikniki bite po gębach, kopane po głowie w stosunku 5 na 1 przez naszych pożal się Boże psuedopatriotów, broniących Polskę przez ruskim zaborem. Przecież to jest Dramat. Dobrze, że tego dramatu w Polsce jest na szczęście tak mało.
    Już nie mówię o wstydzie na cały świat. Jak to ktoś dobrze ujął: Paru durniów nie zepsuje imprezy. Chyba nie napiszesz mi teraz o marszu, albo o eksponowaniu sowieckich symboli, ktorych w sumie było bardzo mało?

    Poza tym System sprzedaży biletów nie sprawia tego, że piłka schodzi na dalszy plan. Euro to jest właśnie kwintesencja piłki. Kibice na stadionie może schodzą na dalszy plan, ale nie piłka sama w sobie. Bardziej piłka schodzi na drugi plan podczas pompowania atmosfery i polityczno-historycznego balona przed takimi meczami jak ten z Rosją. Poziom absurdu przed tym meczem już dawno został przekroczony.
    (...)
    Pozdro
    1. Przede wszystkim nie chodzi o polowanie na kibiców idących w koszulkach reprezentacji, tylko idących w prowokacyjnym pochodzie na czele którego była szmata z sierpem i młotem. Dopiero później ją zdjęli , po interwencji.
    2. Kibice z Rosji którzy nie szli w pochodzie tylko poza nim byli ignorowani, nikt ich nie kopał po głowie. Dowiedz się więcej, dużo tego w relacjach bezpośrednich w necie. Jak czytam takie teksty to zastanawiam się oo co niektórym chodzi - powielacie fałszywe informacje i ufacie im jak stado owiec. Jakby tego mało to w czapę od ruskich dostał reporter wybiórczej, też pewnie był "kibolem".
    3. W całej sprawie nie chodzi o zadymę jakby się niedoinformowanym wydawało. Sens jest głębszy i jeśli ktoś go neguje to nie ma prawa czuć się Polakiem. Gdyby taki marsz ustawili sobie np Portugalczycy to pies z kulawą noga by ich olał.
    Tu chodzi o Ruskich. Cała afera to gra polityczna, Putin miał we wtorek ogromną manifestację w Moskwie, to trzeba było odwrócić ichniejszą uwagę. Nawet "w trybie natychmiastowym" wysłał do Polski swojego człowieka, a Tuska zjechał przez telefon. Obejrzyj sobie ruską tv lub ich gazety internetowe. Pytanie - po co daliśmy im możliwość całej akcji? Po co podkładamy się do ich gry naszym kosztem? Np we Francji jest jasny przepis, że jeśli manifestacja może wywołać zamieszki, to nie ma zgody. Jeśli mimo to się zejdą, wtedy nie jest na legalu i wchodzą ostro białe kaski. Tak samo u Angoli i Niemców.
    Skoro jednak HGW się podlizała, to trzeba było pokazać, że nie będą z sierpami i młotami paradować potomkowie tych, którzy niszczyli naszą inteligencję w łagrach, mordowali i wywozili na Sybir. Teraz ich dzieci maja sobie śpiewać w Polsce: Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica ? Do czego to prowadzi? Podoba się? Kto na to pozwala? Tu jest problem, który trzeba sygnalizować, a nie łykać to co podają w tvn. Nawet historię chcą ze szkół usunąć i zastąpić ją pogadankami. Ciekawie opisuje to ten blog: http://natemat.pl/10195,reforma-nauc...o-improwizacja A do tego w podręcznikach historii jest takie pytanie: http://niezalezna.pl/27386-gazeta-wy...ch-do-historii.
    Jednym słowem - zachwyt nad tą sytuacją jest przerażający, a mieszanie do tego imprez sportowych totalnym sk...twem.
    Naród który nie dba o historię nie zasługuje na egzystencję, tracąc pamięć traci życie. Czy to kibole chuliganka czy nie, to inna sprawa, nie wszyscy którzy tam byli identyfikują się z kibicami, znaczna część to po prostu patrioci. A że "ktoś dostał w nos, to popłakał się ktoś" - tak bywa.
    Obejrzyj sobie ten film, jest całkowicie apolityczny: http://www.youtube.com/watch?v=cIDkhBjOS3w , dla niecierpliwych od 0:55. Albo to: http://www.youtube.com/watch?v=mL9R8HwTROY.


    W kwestii biletów - swoje napisałem, dla tych co twierdzą że prawdziwy kibic nie siedzi przed tv tylko siedzi na trybunach: http://www.youtube.com/watch?v=TfeIG...layer_embedded . Z kolei doping: sektorówka prawie jak w Gorzowie (od 3:00), i piękne janusze którzy zamiast stać na baczność przy hymnie, bawią się komórkami (3:55): http://www.youtube.com/watch?v=WA6RXfHGsUU

    Sportowo: Holandia mnie całkowicie zawiodła, Niemcy zaskoczyli (po pierwszym meczu). Szkoda Duńczyków, ale tylko i wyłącznie ich wina. Kto drugi? Raczej Portugalia.
    U nas Polacy przejdą Pepików i trafią na Niemców :eagerness: Ruskie też wychodzą.
    Ostatnio edytowane przez Duke ; 14-06-2012 o 12:08

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Duke napisał:
    W całej sprawie nie chodzi o zadymę jakby się niedoinformowanym wydawało. Sens jest głębszy i jeśli ktoś go neguje to nie ma prawa czuć się Polakiem. Gdyby taki marsz ustawili sobie np Portugalczycy to pies z kulawą noga by ich olał.
    Duke jest prawdziwym kibicem i prawdziwym Polakiem, jego media są jedynie prawdziwe, a reszta kłamie i manipuluje.
    Kibice poza pochodem w rosyjskich koszulkach byli ignorowani.
    (dlatego w różnych częściach miasta dochodziło do zamieszek i były aresztowania(Domy centrum, praga, nowy świat), a podobno przemarsz był jeden) Nie wiem jak można nazywać patriotami kogoś kto ********** się z policją, atakuje bezbronnych ludzi lub niszczy ich mienie (samochody)
    No cóż, dobrze że oglądasz świat zza bydgoskiej firanki.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-06-2012 o 01:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Parodia ! kara dla bydlaków w zawiasach !!?? Ci co zaatakowali kibiców z Rosji są gorsi niz bydło bo nigdy nie zdazyło sie by pijana krowa atakowała kogokolwiek.
    Rząsa sciemnia , udaje ze nie wie kto bedzie bronił z Czechami , czuje ze wystawia Szczesnego , jakos nie mogą zrozumiec ze na dzien dzisiejszy tylko Przemek Tytoń.
    Wczoraj sie zdołowałem patrzac na wyczyny Robena i jego kolesi , niby grali ale nie jako druzyna tylko zwykłe indywidualnosci. W cuda nie wierze wiec faworyt mistrzostw chyba out ! Nie tak to miało byc ! Dzic kciuki za Chorwatów i Irlandczyków za 1 zł u buka płaca 230 jak Irlandia wygra mistrzostwa.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Wiem że wojna polsko- ruska to dla niektórych temat nadrzędny, ale proponuję aby choć na miesiąc odciąć się od polityki i skupić się na ME. Ja w TV oglądam tylko mecze, nie mam pojęcia co się dzieje na świecie, czy w cyrku przy ul Wiejskiej i jestem przeszczęśliwy.
    Co do obsady bramki to jestem za tym aby wystawić Tytonia, który zasłużył sobie aby być nr 1 w bramce. Wiem że obecnie łatwo krytykować Szczęsnego, ale mam wrażenie że jest lekko "przereklamowany" lub obecnie nie jest w najwyższej formie. W końcówce sezonu w barwach Arsenalu dość często zdarzało mu się mieć nie najlepszą interwencję i ten stan rzeczy przeniósł się na reprezentację. Moim skromnym zdaniem bramkarzem nr 1 w Polsce jest Boruc, ale...
    Co do postawy Holendrów, to jestem nią mocno zawiedziony, stawiałem ich w roli faworytów, a tu najprawdopodobniej udział w mistrzostwach zakończą na fazie grupowej. Robben w barwach klubu przegrał wszystko i jest na najlepszej drodze, aby poprowadzić reprezentację Holandii w tym samym kierunku.
    Dziś inni faworyci Hiszpanie grają z Irlandią i to jest dobra okazja dla obrońców tytułu aby nabrać rozpędu. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Włochów którzy przeciw Hiszpanii zagrali dobry mecz, z Chorwacją która pogoniła Irlandczyków.
    Także zero, zadym, polityki. tylko piłka nożna

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Szczerze mowiac to nie widzialem ,zeby prawdziwi polscy patrioci atakowali prawdziwych rosyjskich patriotow.Bardziej skupili sie na normalnych rosyjskich kibicach.
    Dlatego z zaciekawieniem i zdziwieniem przeczytalem Twoj post Duke.
    Problem polega na tym,ze Ty stawiasz znak rownosci miedzy kibolem i patriota a recze Tobie,ze tym ludziom w wiekszosci przypadkow jest obojetne kogo naparzaja.
    Trafi sie Polak,dobrze,Rusek jeszcze lepiej.Nie raz i nie dwa dawali upust swojemu pustoglowiu.
    Wstawki z obchodow rocznicy PW i laczenie tego z tym co sie stalo w sobote to zwykle dranstwo z Twojej strony.
    Wiekszosc z tych bandytow w trakcie jakiegos konfliktu pozostaloby zwyklymi bandytami,nikim wiecej a nie jeden "Janusz" poswiecilby sie dla Ojczyzny.
    Zmagasz sie z tym samym problemem co niektorzy politycy czy przytoczony przez Ciebie Petelicki.
    Zamiast bandytow,widzicie patriotow w dodatku tych przykladnych.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-06-2012 o 19:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szczerze mowiac to nie widzialem ,zeby prawdziwi polscy patrioci atakowali prawdziwych rosyjskich patriotow.Bardziej skupili sie na normalnych rosyjskich kibicach.
    Dlatego z zaciekawieniem i zdziwieniem przeczytalem Twoj post Duke.
    Problem polega na tym,ze Ty stawiasz znak rownosci miedzy kibolem i patriota a recze Tobie,ze tym ludziom w wiekszosci przypadkow jest obojetne kogo naparzaja.
    Trafi sie Polak,dobrze,Rusek jeszcze lepiej.Nie raz i nie dwa dawali upust swojemu pustoglowiu.
    Wstawki z obchodow rocznicy PW i laczenie tego z tym co sie stalo w sobote to zwykle dranstwo z Twojej strony.
    Wiekszosc z tych bandytow w trakcie jakiegos konfliktu pozostaloby zwyklymi bandytami,nikim wiecej a nie jeden "Janusz" poswiecilby sie dla Ojczyzny.
    Zmagasz sie z tym samym problemem co niektorzy politycy czy przytoczony przez Ciebie Petelicki.
    Zamiast bandytow,widzicie patriotow w dodatku tych przykladnych.
    King, ja nie neguję tego, że oberwał jakiś zwykły kibic od jakiegoś idioty z kominiarą na głowie, i nie piszę że to jest OK. Są to przypadki jednostkowe, które są wyolbrzymiane przez obce media do rangi hańby narodowej i tak też tutaj powtarzane.
    Ja piszę że nie można odpuścić reakcji na manifestację, bo tylko źle o nas świadczy. Wyobraź sobie marsz Greków w Istanbule, Turków w Armenii czy Japończyków w Mandżurii. W 98 Angole we Francji przeszli przez dzielnicę arabską z hasłami W.P. Też były zadymy, a wina spadła na Anglików. U nas wina jest miejscowych. Na Ukrainie też się ganiają, ale tamtejsza prasa nie robi z tego afery, tylko zamiata pod dywan. U nas trzeba robić aferę, zamiast "prać brudy w czterech ścianach".
    Jak mają nas szanować w świecie, kiedy sami się nie szanujemy?

    Śledziłem relacje niezależne i rozmawiałem z kolegą który był na miejscu przed w trakcie i po. Znam relację z pierwszej ręki, a nie mam jakichkolwiek powodów żeby jemu nie wierzyć, przeciwnie nigdy nie zawiódł i wierzę w jego słowa. Otóż zaczepki były w całej Warszawie, na starówce, w marketach, tramwajach, metrze itd. Tego nie unikniesz, raz dostanie Rusek, raz Polak, Chorwat i inni w zależności od sytuacji. To efekt przechlania i złych emocji. Jednak ci Rosjanie którzy nie szli w pochodzie przechodzili w kierunku stadionu bez zaczepek i sami o tym mówili w wywiadach, że nikt się do nich nie pruł. Atakowani byli ci co szli w pochodzie i się z niego wyłamywali. Zresztą tak jak pisałem wyżej cała sprawa to polityka, a nie niezmożona chęć manifestowania święta narodowego. Jeśli myślisz że dla mnie kibol=patriota, to jesteś w błędzie. W każdej grupie znajdą się idioci. Sygnalizuję żeby nie generalizować. Pamiętaj też o psychologii tłumu, w nim po piwku nawet najskromniejszy cienki bolek może ześwirować i pognać cwałem na przeciwnika. Znam takich osobiście.

    Wstawki z obchodów PW wkleiłem celowo, żeby pokazać że nie wszyscy kibole są tymi których wrzucasz do jednego wora. Nie uważam żeby było to draństwo. Petelicki widzi wśród kiboli tych o których piszę i tych o których Ty piszesz. I podpowiada co można zrobić. Czy w przypadku jakiejkolwiek wojny, zastanawiałeś się kto miałby nas bronić? Ci o których mówisz że pozostaliby bandytami zdziwiliby Ciebie, a ci w których wierzysz- zawiedli. Jestem pewien. Sadzisz że janusze stanęliby do broni. Chyba drewnianej. Ilu z nich było w wojsku? Ilu ma kat. D czy C? Zresztą podgadaj sobie z kimkolwiek z jakiejkolwiek misji - Afgan, Irak, na pewno kogoś znasz, a dowiesz się ilu jest wśród nich kiboli, a ilu kiboli na wyjazd na misję się nie dostało.

    Wychodzimy poza temat, ale inaczej się nie da. My lubimy się pastwić nad innymi co widać w postach, zamiast zastanowić się jak wykorzystać tą siłę. Nie wierzę że wszyscy idioci lejący na ulicach kogo popadnie, byli źli. Nie można po prostu przeanalizować i wyciągnąć wnioski? Lepiej wyzywać ich od debili troglodytów i innych?

    Jeśli ktoś napisze że wg mnie dać im jeszcze ciepłe posadki i luksusy - to niech lepiej zastanowi się nad sobą. Myślenie nie boli.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Niestety wrzuciles wstawki z obchodow w kontekscie tego co stalo sie w niedziele i tak to odebralem.Wyszlo jak wyszlo.
    Na temat ewentulanego konfliku i obroncow zdania nie zmienie.Ktos kto nie szuka zadym niekoniecznie jest tchorzem i odwrotnie,ktos kto w tlumie i przy wsparciu kolegow zachowuje sie jak gieroj, niekoniecznie jest odwazny.
    Pewnie znasz nie jednego ktory w grupie potrafi przykozaczyc a jak idzie sam ulica najchetniej szedlby kanalami,ze strachu.
    Mniejsza z tym,zostawmy to juz.

    Oranje sie pakuja,u Emila w Czewie zaloba,ale taka gra na nic innego nie zasluzyli.
    Niemcow wezmiemy w cwiercfinalach w WMG na klate i wyrownamy porachunki.Pewien posel sie rozplacze,ale to juz nie problem Polakow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-06-2012 o 23:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Duke napisał:
    Nie wierzę że wszyscy idioci lejący na ulicach kogo popadnie, byli źli. Nie można po prostu przeanalizować i wyciągnąć wnioski? Lepiej wyzywać ich od debili troglodytów i innych?
    Nie no, niektórzy z tych idiotów to dobre, prawe chłopaki, a to że dadzą komuś w twarz albo zdemolują mu samochód wcale nie znaczy że są źli!
    Klawiatura przyjmie wszystko. Są tutaj moderatorzy aby utemperować tego nacjonalistycznego przygłupa? Przecież to jest już żenujące. Jak ktoś z zewnątrz to przeczyta i upubliczni szerszemu gronu te wypowiedzi to forum będzie pośmiewiskiem dla normalnych ludzi, a temu debilowi chyba o to chodzi. To jest forum sportowe, a nie polityczne. Niech produkuje się na forum niezależni.pl czy solidarni2010 i tam usprawiedliwia poczynania tych bandytów.

    Wracając do właściwego sensu tego wątku to mamy pierwszą drużynę, która pożegnała się oficjalnie z turniejem. Myślę, że niektóre drużyny też mają już iluzoryczne szanse na ćwierćfinał, ale dopóki piłka w grze.
    Jeśli chodzi o Irlandię to podobno 100'000 kibiców przyjechało do Polski. Najwięcej ze wszystkich nacji.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-06-2012 o 01:30
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    hmmmmmmmm

    jakby Ci to blacktop powiedzieć, ten "nacjonalistyczny przygłup"akurat nie wyzywa żadnego forumowicza i rozpoczął całkiem ciekawą dyskusję na poziomie, w temacie w którym nic się nie dzieje.

    Dyskusja ogólna o EURO musi wykraczać daleko poza sport, bo to wydarzenie wielopoziomowe.

    Wyroki nie byłyby w zawiasach, gdyby skazanymi byli recydywiści, więc mamy tu do czynienia z porządnymi obywatelami, nie mającymi wcześniej konfliktów z prawem. Ostatnią racjonalną rzeczą byłoby wsadzanie ich do pierdla z zawodowymi kryminalistami. Inna sprawa, że postępowanie uproszczone z KPK urąga wszelkim standardom demokratycznego państwa prawa, a obciążenie tylko na zeznaniach policjantów, którzy byli zajęci zabezpieczaniem, a nie rozpoznawianiem sprawców jest śmieszne, ale to daleko idąca gra polityczna. Trzeba zamknąć paru gości pod publiczkę.

    Jeśli jeden chuligan kroi szalik drugiemu to traktuję to jako zasady gry, prawo powinno wkraczać gdy zaczepia się ludzi nie chcących się w to bawić. Niespecjalnie mnie ta sprawa interesuję, bo to incydent niewielkiej skali rozdmuchany przez media. Zawsze są jakieś akcje przy takiej kupie ludzi, a antagonizmy państwowe dodatkowo je poglębiają. Nie ma wojen trzeba ponadnarodowo rywalizować w sporcie.

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Akurat mamy wyroki skazujące na karę bezwzględnego więzienia dla recydywistów.
    Dzisiaj takie też zapadały. Pozostałe wyroki są rzeczywiście śmieszne. Za czynną napaść na policjanta grzywna lub kara w zawiasach.
    Jeśli dla ciebie to jest dyskusja na poziomie,że Euro to syf, że ganianki za ruskimi były uzasadnione lub że ci którzy biją na ulicach innych ludzi i nie są źli to nie mam pytań. Mamy do czynienia z porządnymi obywatelami bez zawiasów? prezentujesz/popierasz dno marginesu.
    Zawsze znajdą się ludzkie odpady żeby usprawiedliwić tego typu zachowania.
    Ja dla takich typów nie mam szacunku. Żeby była jasność dla ciebie też nie mam szacunku. . Idziesz sobie spokojnie ulicą w barwach i nagle kopie cię piatka bandytów,. Fajnie co?
    p.s. Jeśli ktoś kradnie komuś szalik to skąd wiadomo, że okradziony wyznaje jego zasady gry. Ma to wypisane na czole?
    Nie każdy, kto nosi szalik jest chuliganem. Co więcej chuligani są w mniejszości i z reguły nie noszą szalików. I to nie oni ustalają zasady gry jak to napisałeś. Od tego jest prawo. Jeśli prawo jest kulawe tak jak w Polsce to są jeszcze zasady, które respektują normalni ludzie, ale tego od ciebie nie oczekuję.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-06-2012 o 10:33
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    hmmmmmmmm

    Ale Ty chyba niewiele o tym prawie wiesz, więc może na ten temat nie ma co z Tobą dyskutować. Właściwie nie ma sensu na żaden, nie wiem po co krzyczysz o braku szacunku wyzywasz, a zapominasz jakkolwiek uargumentować swoich "racji".

    Ale, że jest późno, nikogo lepszego pod ręką nie mam, a do meczu nr 2 finału NBA jeszcze trochę czasu to podyskutujemy.

    Czynna napaść to na ogół bronienie się przed policyjną pałą, albo inny przejaw zdrowego nieposłuszeństwa, jeden z najbardziej kuriozalnych artykułów w materialnym prawie karnym pod względem podciągania pod ten przepis wszystkiego związanego z kontaktami z policją. Głupszy jest tylko zakorzeniony komunistycznie "chuligański charakter czynu". W procesie boli to postępowanie uproszczone, z dyżurami adwokackimi i znowu jakieś radzieckie teorie o obrońcy jako pomocniku, który ma "dyżur" w celu "bronienia" przestępców. Dyżur to może mieć cieć, albo salowa co by pacjent się nie zlał w gacie, a nie obrońca w procesie w cywilizowanym kraju. Ta regulacja nie sprawdziła się wcale, jest na bakier z konstytucją, a przede wszystkim jest nieskuteczne i służy do ścigania pijanych kierowców, czyli przestępców popełniających de facto wykroczenie, które na bazie nagonki medialnej jest najbardziej haniebnym czynem społecznie po pedofilii i gwałcie.

    Nigdzie nie piszę, że te bójki popieram. Nie popieram wyolbrzymiania takiej kropelki do wielkiej skali i wypowiadania się jako ekspert w sprawie o której wiem niewiele i niewiele mnie ona zajmuję.

    Twoje poglądy to najgłupszy i najbardziej wyśmiewany penalny populizm. Zaskoczyłeś mnie, bo myślałem że tacy ludzie już nie funkcjonują, a na pewno nie w "naszym skomputeryzowanym" pokoleniu. Wsadzanie do więzienia to ostateczność, a skoro wiadomo że sprawca czynu nie powtórzy(bo nie powtórzy się marsz ruskich), dostał nauczkę i grzywnę to cel kary został osiągnięty. Co tu usprawiedliwiać? Jeśli są dowody to śmiało- wydajmy wyrok, ale na bazie ustawy karnej, a nie opinii publicznej. Szkoda, że ten wyrok jest wydawany w postępowaniu, które urąga zasadą publicznego procesu. Tak decydować może nauczycielka w szkole, która musi działać szybko.


    Jeśli spokojnego człowieka kopie 5 ludzi to jest pobicie, ale lepiej żeby tego gościa przeprosili, wypłacili mu nawiązkę niż gnili bezużytecznie na koszt tych Twoich porządnych obywateli w więzieniu.

    Bo jeśli jacyś obcy ludzie widzą pod sklepem w samochodzie "barwy" wrogiego klubu to mogą się zapytać czy chcesz się o nie bić, czy jesteś spokojnym obywatelem i nie masz ochoty na takie zabawy. A jeśli ktoś chce, albo idzie do lasu ze sprzętem czy bez - to jest to jego sprawa- bo społeczna szkodliwość czynu jest żadna i tutaj nie ma żadnego przestępstwa, bo brakuje istotnego punktu w strukturze.

    Ja nie mam problemów z ludźmi z innymi klubami, bo to kwestia urodzenia i sympatii, pewnie gdybym był z Częstochowy też ośmieszałbym się Lwem w avatarze. Ubolewam, że stadiony żużlowe czerpią z piłkarskich, bo lubię kibiców innych drużyn siedzących z gospodarzami, zawsze można liczyć na jakieś docinki. Sport bez emocji i rywali jest bez sensu.

    Tak jak mówię, sprawa jest mi obojętna, bo takie ekscesy muszą się zdarzyć przy skali wydarzenia, ale naiwne jest szukanie winy tylko w naszych rodakach. Szkoda, że sami się nadstawiamy w świecie, bo dużo prowokacji ze strony rosyjskiej było już od kilku tygodni. Naiwna jest też wiara w to, że Ruscy cieszą się z rozpadu ZSRR.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mijasz się na każdym kroku z prawdą, a niektórzy bandyci już siedzą. I to jest najważniejsze. p.s. Najlepiej na prawie znają się ci pod celą...
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-06-2012 o 20:08
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Ciekawa sytuacja w grupie C: Hiszpanie i Chorwaci grają przeciwko sobie w Gdańsku i... mogą wyeliminować Włochów niezależnie od wyniku meczu w Poznaniu. Przy remisie wyższym niż 1:1 (np. 2:2, 3:3) Włochy odpadają.

    Było już coś takiego w 2004 roku, Duńczycy i Szwedzi zagrali na 2:2 w ostatnim meczu grupowym i Italia pojechała do domu.

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Duke Zobacz posta
    King, ja nie neguję tego, że oberwał jakiś zwykły kibic od jakiegoś idioty z kominiarą na głowie, i nie piszę że to jest OK. Są to przypadki jednostkowe, które są wyolbrzymiane przez obce media do rangi hańby narodowej i tak też tutaj powtarzane.
    Ja piszę że nie można odpuścić reakcji na manifestację, bo tylko źle o nas świadczy. Wyobraź sobie marsz Greków w Istanbule, Turków w Armenii czy Japończyków w Mandżurii. W 98 Angole we Francji przeszli przez dzielnicę arabską z hasłami W.P. Też były zadymy, a wina spadła na Anglików. U nas wina jest miejscowych. Na Ukrainie też się ganiają, ale tamtejsza prasa nie robi z tego afery, tylko zamiata pod dywan. U nas trzeba robić aferę, zamiast "prać brudy w czterech ścianach".
    Jak mają nas szanować w świecie, kiedy sami się nie szanujemy?

    Śledziłem relacje niezależne i rozmawiałem z kolegą który był na miejscu przed w trakcie i po. Znam relację z pierwszej ręki, a nie mam jakichkolwiek powodów żeby jemu nie wierzyć, przeciwnie nigdy nie zawiódł i wierzę w jego słowa. Otóż zaczepki były w całej Warszawie, na starówce, w marketach, tramwajach, metrze itd. Tego nie unikniesz, raz dostanie Rusek, raz Polak, Chorwat i inni w zależności od sytuacji. To efekt przechlania i złych emocji. Jednak ci Rosjanie którzy nie szli w pochodzie przechodzili w kierunku stadionu bez zaczepek i sami o tym mówili w wywiadach, że nikt się do nich nie pruł. Atakowani byli ci co szli w pochodzie i się z niego wyłamywali. Zresztą tak jak pisałem wyżej cała sprawa to polityka, a nie niezmożona chęć manifestowania święta narodowego. Jeśli myślisz że dla mnie kibol=patriota, to jesteś w błędzie. W każdej grupie znajdą się idioci. Sygnalizuję żeby nie generalizować. Pamiętaj też o psychologii tłumu, w nim po piwku nawet najskromniejszy cienki bolek może ześwirować i pognać cwałem na przeciwnika. Znam takich osobiście.

    Wstawki z obchodów PW wkleiłem celowo, żeby pokazać że nie wszyscy kibole są tymi których wrzucasz do jednego wora. Nie uważam żeby było to draństwo. Petelicki widzi wśród kiboli tych o których piszę i tych o których Ty piszesz. I podpowiada co można zrobić. Czy w przypadku jakiejkolwiek wojny, zastanawiałeś się kto miałby nas bronić? Ci o których mówisz że pozostaliby bandytami zdziwiliby Ciebie, a ci w których wierzysz- zawiedli. Jestem pewien. Sadzisz że janusze stanęliby do broni. Chyba drewnianej. Ilu z nich było w wojsku? Ilu ma kat. D czy C? Zresztą podgadaj sobie z kimkolwiek z jakiejkolwiek misji - Afgan, Irak, na pewno kogoś znasz, a dowiesz się ilu jest wśród nich kiboli, a ilu kiboli na wyjazd na misję się nie dostało.

    Wychodzimy poza temat, ale inaczej się nie da. My lubimy się pastwić nad innymi co widać w postach, zamiast zastanowić się jak wykorzystać tą siłę. Nie wierzę że wszyscy idioci lejący na ulicach kogo popadnie, byli źli. Nie można po prostu przeanalizować i wyciągnąć wnioski? Lepiej wyzywać ich od debili troglodytów i innych?

    Jeśli ktoś napisze że wg mnie dać im jeszcze ciepłe posadki i luksusy - to niech lepiej zastanowi się nad sobą. Myślenie nie boli.
    Witaj

    Myślenie nie boli. Więcej Duke, stawiam tezę, że każdy myśli doskonale w wyobrażeniu o świecie jakiego akurat się dorobił. Ty jesteś świetnym tego przykładem.

    Wiesz, też puszczam bąki, przy mnie puszczają, czasem bywa nawet zabawnie. Ale bywają takie chwile i miejsca, że tego po prostu się nie robi. Najbardziej jadowite są te cichacze, anonimowe. Takie śmierdzące, tchóżliwe bąki w kominiarkach..

    Prawdziwych kibiców/Polaków/partiotów to oczywiście nie dotyczy. Oni FUCK EURO, a zatem konsekwentnie zapewne na mecze nie chodzą, w telewizji nie oglądają, niech robią co tylko chcą, byle dali święty spokój całej reszcie.

    pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Arkadius ; 15-06-2012 o 20:30
    let the metal flow.

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arkadius Zobacz posta
    Witaj

    Myślenie nie boli. Więcej Duke, stawiam tezę, że każdy myśli doskonale w wyobrażeniu o świecie jakiego akurat się dorobił. Ty jesteś świetnym tego przykładem.
    Albo takim świecie jaki mu wmówiono. Ty jesteś świetnym tego przykładem.
    Ja sobie nie daję wpoić pewnych rzeczy o których wiedziałem wcześniej że są inne. Dorobiłem się świata w którym jestem odporny na wszelkie opcje polityczne i sztuczki medialne.
    Wiesz, też puszczam bąki, przy mnie puszczają, czasem bywa nawet zabawnie. Ale bywają takie chwile i miejsca, że tego po prostu się nie robi. Najbardziej jadowite są te cichacze, anonimowe. Takie śmierdzące, tchóżliwe bąki w kominiarkach.
    Nie biegam w kominiarkach, puść bąka w kominiarce może się Tobie spodoba. I odklej się ode mnie jeśli sadzisz że popieram wszystkich którzy "protestowali" w Warszawie. Następny "generał pelikan". P.S. przejdź na Chrome albo Firfox`a, tam jest autokorekta. Walisz wielbłądy aż żal patrzeć, mimo że raz poprawiałeś tekst.
    Prawdziwych kibiców/Polaków/partiotów to oczywiście nie dotyczy. Oni FUCK EURO, a zatem konsekwentnie zapewne na mecze nie chodzą, w telewizji nie oglądają, niech robią co tylko chcą, byle dali święty spokój całej reszcie.

    pozdrawiam serdecznie
    Powtarzam myślenie nie boli, jeśli nie wiesz o czym piszesz, nie znasz się, to po prostu nie pisz. Wtedy unikniesz babola.
    Ci co krzyczą "Fuck €uro" nie mają nic przeciwko piłce i mistrzostwom. I wbij sobie to do głowy raz, a dobrze. Tym ludziom chodzi o sposób organizacji, marginalizacji, wszędobylskiej komercji i wykorzystywaniu imprezy do celów politycznych. Nie wszyscy biegają w kominiarkach. Przestań żywić się papką z wybiórczej czy tvn, rozszerz horyzonty na inne źródła informacji, przeczytaj, obejrzyj i sam wyciągnij wnioski. Nie czekaj aż ktoś za ciebie pomyśli, bo później tworzysz dziwne konstrukcje

    pozdrawiam serdecznie

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zluzujcie lydki Panowie.
    Teraz to jest najwazniejsze:

    http://http://www.youtube.com/watch?v=9WkihLZ5ZnM
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Duke Zobacz posta
    Albo takim świecie jaki mu wmówiono. Ty jesteś świetnym tego przykładem.
    Ja sobie nie daję wpoić pewnych rzeczy o których wiedziałem wcześniej że są inne. Dorobiłem się świata w którym jestem odporny na wszelkie opcje polityczne i sztuczki medialne.

    Nie biegam w kominiarkach, puść bąka w kominiarce może się Tobie spodoba. I odklej się ode mnie jeśli sadzisz że popieram wszystkich którzy "protestowali" w Warszawie. Następny "generał pelikan". P.S. przejdź na Chrome albo Firfox`a, tam jest autokorekta. Walisz wielbłądy aż żal patrzeć, mimo że raz poprawiałeś tekst.


    Powtarzam myślenie nie boli, jeśli nie wiesz o czym piszesz, nie znasz się, to po prostu nie pisz. Wtedy unikniesz babola.
    Ci co krzyczą "Fuck €uro" nie mają nic przeciwko piłce i mistrzostwom. I wbij sobie to do głowy raz, a dobrze. Tym ludziom chodzi o sposób organizacji, marginalizacji, wszędobylskiej komercji i wykorzystywaniu imprezy do celów politycznych. Nie wszyscy biegają w kominiarkach. Przestań żywić się papką z wybiórczej czy tvn, rozszerz horyzonty na inne źródła informacji, przeczytaj, obejrzyj i sam wyciągnij wnioski. Nie czekaj aż ktoś za ciebie pomyśli, bo później tworzysz dziwne konstrukcje

    pozdrawiam serdecznie
    Super,

    Zapraszam zatem do Wrocka, od 15. - po powrocie z górek działamy w strefie kibica i generalnie w centrum. Zapraszam serdecznie, bierz dziewczynę/żonę i wpadaj, nocleg i całą resztę masz zorganizowaną. Byłoby mi i mojej Damie niezmiernie miło. Pozdro!
    let the metal flow.

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arkadius Zobacz posta
    Super,

    Zapraszam zatem do Wrocka, od 15. - po powrocie z górek działamy w strefie kibica i generalnie w centrum. Zapraszam serdecznie, bierz dziewczynę/żonę i wpadaj, nocleg i całą resztę masz zorganizowaną. Byłoby mi i mojej Damie niezmiernie miło. Pozdro!
    Dziękuję z zaproszenie, ale mam już zaplanowany weekend. Będziemy zatem kibicować Naszym oddzielnie, ale tak samo. Pozdrawiamy Ciebie i Twoją Damę, ja i moja Dama . POLSKA, BIAŁO-CZERWONI !!!

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Świetny mecz Szwedów z Anglikami brameczki palce lizać . Roy Hodgson szukałem w Wiki jeszcze nie ma nadanych honorów przez Królową .... zrobił krok ku temu.

    Wspaniałe mistrzostwa bramki, mecze, kibice ... a jutro ? ....( Irlandczycy są *****iści "śmieciuchy" jedne ) a my nie możemy być gorsi .

    KTO WYGRA MECZ ??? !!! ??? !!!

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Do tego wszystkiego naprawdę spora liczba bramek.
    Super organizacja i te tłumy zadowolonych, uśmiechniętych ludzi.
    p.s. Irlandczycy śpiewający: Polska, Biało-Czerwoni! bezcenne
    Oczywiście dla miejscowych talibów, najlepiej jak coś się nie uda, wszędzie widzą spisek i wykorzystywanie imprezy do celów politycznych. buhahahaaa
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-06-2012 o 00:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    @blacktop

    Przywoływałeś w jednej z powyższych wypowiedzi moderatora zatem chcę Cię poinformować, że poglądy jakie cechują wpisy Duka w tym kraju nie są zabronione. Nie uważam zatem, byś musiał reagować w taki sposób w jaki zareagowałeś czyli poprzez inwektywy. Tylko ludzie słabi i pozbawieni argumentów dopuszczają się obrażania innych. Jeśli nie zgadzasz się z takimi czy innymi poglądami to proszę byś na przyszłość dał tego wyraz w bardziej merytoryczny, pozbawiony epitetów sposób. Jeżeli jednak nie potrafisz utrzymać emocji na wodzy to lepiej powstrzymać się od pisania.

    Już nie jako moderator, a użytkownik forum chciałbym byś mi odpowiedział (jeśli chcesz) dlaczego Twoim zdaniem nie można mówić o tym co się nie udało? Moim zdaniem powinno się o tym mówić, pisać i we wszelki inny sposób dawać do zrozumienia tym którzy obiecując góry złota nie dotrzymali słowa. Niestety, a może jednak było to nieuniknione, ale piłkarski wątek zszedł również na politykę. Nasz kraj od dłuższego czasu niestety tą polityką jest przesiąknięty i nie wydaje się, by mogło to się zmienić. Jedni żyją z tego że istnieją drudzy i na odwrót. Z tego wszystkiego rodzi się coraz to bardziej negatywna energia, która kiedyś będzie musiała znaleźć wyjście z tego nadmuchiwanego nienawiścią balona. Może się to zakończyć niestety tragicznie. Odniosę się jeszcze do kwestii ostatnich zajść w Warszawie. Oczywiście, że wszelakie formy bójki, naruszania nietykalności policji i inne tego typu rzeczy, które zdarzyły się ostatnio są naganne. Jednak wszyscy wiemy, że polski wymiar sprawiedliwości cechuje patologia, więc wśród wyroków skazujących są też same grzywny czy zawiasy. Pytanie nasuwa się jednak takie, czy zamiast karać już za popełnione czyny nie lepiej było zrobić wszystko by do tego nie dopuścić? Zgoda na 'przemarsz' kibiców rosyjskich była jedną z najgorszych decyzji jakie podjęła w swoich dwóch już niespełna kadencjach HGW. Dodatkowo zachęty premiera do wspólnego uczestnictwa z Rosjanami w tym marszu po prostu zakrawają na kpinę. Ktoś całkowicie pozbawiony wyobraźni może nawoływać do tego typu zachowań. Na szczęście nikt nie został poważniej poszkodowany ale tego typu precedens jest bardzo niebezpieczny. Zdolność przewidywania powinna być dla urzędników magistratu stolicy czymś bez czego nie powinni podejmować żadnej decyzji. Niestety, ale zgoda ta była stricte polityczna a nie uzasadniona jakimikolwiek konkretnymi argumentami. Polityczna ukierunkowana na dobrze zaplanowaną prowokację, których w ostatnich dniach bez liku (np. Palikot, okładka Newsweeka). Jednak jak widać im bardziej jedni chcą sprowokować tym bardziej inni sprowokować się nie dają i pozostają przy swoim założeniu 'zawieszenia broni' na czas Euro. Można tak jeszcze długo jednak na takie dyskusje może lepiej zostawić czas po turnieju?

    Przejdźmy jednak do ME. Dziś mogliśmy oglądać chyba najlepszy jak dotąd mecz w turnieju, oraz najładniejszą bramkę. Niesamowicie dziś grał Zlatan, można powiedzieć że był wszędzie. Rozgrywał, podawał, strzelał. Jednak do dobrego wyniku z Synami Albionu było to niewystarczające. Anglicy pewni swego też nie mogą jeszcze być, chociaż dzisiejsze poczynania Ukraińców nie napawają optymizmem i zatem w ostatnim meczu to Anglicy będą zdecydowanymi faworytami. Nasze Orły jutro grają swój najważniejszy mecz w turnieju. Smuda ma kilka zagwostek do rozwiązania przede wszystkim związanych z kontuzjami, chociaż też tak może być, że jest to wybieg czysto taktyczny i bezproblemowo w jutrzejszym meczu zagrają wszyscy z trójki Dudka, Polański, Perquis. To samo dotyczyć może Rosickiego. Zapowiada się niesamowity mecz i niech wygra lepszy
    #MistrzJestJeden

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gulas, to bardzo miło, że pozwalasz na swoim forum wyzywać od debili. Moje gratulacje, dla blacktopa również, bo osiągnął swój cel

    Film "MECZ O WSZYSTKO" to majstersztyk, motyw muzyczny po raz pierwszy od lat odświeżył Neil Robertson na ostatnich MŚ w Sheffield. Wielki szacun dla tego zawodnika

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gulas

    Nie sądzę, aby gloryfikowanie pościgów i mordobicia za kibicami jakiejkolwiek obcej drużyny było zgodne z dobrymi obyczajami.Nie mówiąc już o charakterze prawnym tych incydentów. Doszło tutaj na forum do wielu przekłamań i nieścisłości. Mamy do czynienia z bezpodstawnym atakiem, dziwnych tworów którzy mają problem z postrzeganiem rzeczywistości. Jeśli masz z tym problem to może nie powinieneś być moderatorem. Mówiąc szczerze, to dyskusja w tym wątku siadła od czasu kiedy nacjonaliści przejeli tutaj kontrolę. No cóż, rozmawiałem wiele razy z właścicielem tegoż forum. Darek twierdzi, że jest to forum sportowe. Wszelkie szumowiny odsyła na właściwe fora dla nacjonalistów czy kiboli. Należy oddzielić sport od polityki. Powtarzam jeszcze raz, może powinieneś zmienić zajęcie?
    Co do przemarszu Rosyjskich kibiców to nie uważam, że było to złe posunięcie. Do zamieszek musiało dojść. To wiedzieliśmy już po losowaniu. HGW nie wiem czy wydała pozwolenie, czy nie ale marsz był pod kontrolą. Obserwowałem zamieszki w Dortmundzie czy Wiedniu a tam nie było zbyt fajnie. Tam podczas mistrzostw aresztowano ponad 300 osób jednego dnia, a u Nas prawie połowę mniej. Staty przemawiają na Naszą korzyść. Uważam, że decyzja była dobra. Mimo, że niektórzy nie zgodzą się z tą opinią.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Gulas- która bramka była dziś najładniejszą na turnieju? Bo o ile Carolla była ładna, to ta Walcota to zwykła szmata.

    Blacktop - napisałeś to jakbyś nauczył się tego tekstu na pamięć. Dzieci w podstawówce potrafią już tworzyć zdania złożone, może jeszcze nie jest za późno.

    Nie rozumiem ogólnopolskiej podniety tym filmikiem, ale jeśli ma jutr/dziś pomóc w zwycięstwie to możecie go linkować częsciej niż Gotye.

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lu-kash, mam za sobą studia i obronę pracy z historii prawa
    Nie wiem po co skomlałeś u mnie o bilety?
    Przecież takim ludziom się nic nie załatwia,
    bo potem można się tylko wstydzić.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-06-2012 o 04:04
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Raczej naśmiewałem z możliwości zakupu po cenie nominalnej. Ale jak masz dalej po cenie nominalnej to daj znać, będę skomleć dalej.

    Gratuluję zainteresowań naukowych, bardzo przydatne , ale jakbyś napisał to od razu to wyjaśniłbyś źródło swoich średniowiecznych poglądów na sprawy procesu karnego.

    A że jesteś po podstawówce to zdążyłem zauważyć, masz na forum 10 letni staż, a 10 lat temu ja przy rejestracji nie sądziłem, że napiszę na tym forum więcej niż 50postów. W nicku jest jeszcze pokemon, a wszystko dlatego, że zajęty był normalny nick.

    Wiesz doskonale, że masz tu taką renomę, że niezależnie czego bym nie napisał to i tak Ty będziesz persona non grata w każdym wątku na tym forum.

    Ja się przyczepiłem do Ciebie w tym wątku, bo późną nocą wyzywasz innych forumowiczów, ale może nie mam racji i może tak przed snem wyładowujesz napięcie.

    Więcej luzu,
    pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    kto patrzał na Szwedów ?? Szkoda gosci i żal sciska cztery litery ze takie druzyny wracaja do domu. Pozostaje wierzyc ze Ukraina ich pomsci w meczu z anglikami.
    Dzis ostatni lub przedostatni mecz Smudy. Wymeczone 2-1 oby ! Tytoń w bramce i od 70 min Wolski na boisku.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Gulas- która bramka była dziś najładniejszą na turnieju? Bo o ile Carolla była ładna, to ta Walcota to zwykła szmata.
    Welbeck. Bramka Kuby spadła na drugą pozycję wg mnie.

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    @sobotch

    Jak widzisz nie pozwalam na wyzwiska. Po prostu czasem lepiej posta z takiego typu inwektywami zostawić nienaruszonego i zwrócić komuś uwagę w oddzielnym poście. Napisz proszę jeszcze co to za cel o którym piszesz udało się osiągnąć autorowi tych wyzwisk?

    @blacktop

    Z tego co można w tym wątku przeczytać, to pewnym zachowaniom jakie miały miejsce podczas zajść w stolicy sprzeciwiają się wszyscy. Mijają się z prawdą zatem Twoje słowa o gloryfikowaniu. Też bardzo chciałbym by wątek ten był czysto sportowy, jednak jak już mnie przeszłość nauczyła w Polsce z wszystkiego można zrobić problem polityczny. Nie inaczej jest i tutaj. Zatem powtórzę, że dotychczas prezentowane tutaj poglądy przez wszystkich uczestników dyskusji nie są w Polsce zabronione. Nie ma potrzeby jednak wyzywać ich od szumowin, debili, tworów i innych. Osobiście nie mam problemów z postrzeganiem rzeczywistości i też nie zamierzam zmienić swojego zajęcia. Może zastanowiłbym się, gdybyś to Ty zechciał przejąć moderowanie tym wątkiem. Obawiam się jednak, że wtedy cenzura i to taka znana z najgorszych lat Polski powojennej byłaby tutaj na porządku dziennym. Niestety ale właśnie tak można zinterpretować Twoje słowa o poparciu odsyłania osób, którzy mają inne zdanie od Ciebie.

    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Gulas- która bramka była dziś najładniejszą na turnieju? Bo o ile Carolla była ładna, to ta Walcota to zwykła szmata.
    A mi właśnie chodzi o tą trzecią bramkę Danny Welbeck zrobił to moim zdaniem w sposób niesamowity.
    #MistrzJestJeden

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Gulas, to właśnie nie o tę Ci chodzi. O bramce Welbecka zapomniałem, bo nie spodziewałem się, że ona może być tak wysoko w rankingach., inna sprawa że na tym EURO nie było jeszcze takiego "gola turnieju", czyli woleja z 30 metrów. Jedyny strzał z dystansu to dramatyczna intwerencja Issaksona. Przestałem się dziwić, że Tytoń wygryzł go z bramki PSV.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Jak nie o tę jak o tę mi chodzi Chyba lepiej wiem o której bramce pisze. Gol na 3:2 dla Anglii, wczorajszy mecz Anglia - Szwecja. Bramki z dystansu mają swój urok, ale takie techniczne zagrania jak wczoraj również często są wysoko oceniane. Do ładnych goli można również zaliczyć czwartkowy gol Pirlo z rzutu wolnego. Strzał idealnie pomiędzy głowy wyskakujących w murze Chorwatów i bramkarz nie miał większych szans na obronę.
    #MistrzJestJeden

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    No właśnie nie.

    Myślałem, że wahasz się między 1, a 2 bramką Angoli, bo pierwsza była cudowna(bo takiej w przeciwieństwie do pozostalych nigdy nie strzeliłem i nigdy nie strzele, chyba że na PS ), a druga słaba, a wyszedłem na durnia, bo najlepsza dla Ciebie była ta 3. Ale Walcota od Welbecka odróżniam. Jeszcze

    Oby dziś bramki Polaków zajęły całe podium w takiej klasyfikacji.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach


    A wy jak typujecie ???
    PROWOKATOR.... !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •