Zobacz wyniki ankiety: Euro 2012 wygra ...

Głosujących
78. Ankieta zamknięta
  • Anglia

    2 2.56%
  • Chorwacja

    3 3.85%
  • Czechy

    1 1.28%
  • Dania

    1 1.28%
  • Francja

    1 1.28%
  • Grecja

    0 0%
  • Hiszpania

    16 20.51%
  • Holandia

    9 11.54%
  • Irlandia

    0 0%
  • Niemcy

    24 30.77%
  • Polska

    16 20.51%
  • Portugalia

    1 1.28%
  • Rosja

    0 0%
  • Szwecja

    0 0%
  • Ukraina

    1 1.28%
  • Włochy

    3 3.85%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 205

Wątek: Euro 2012 - dyskusja ogólna

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Zgadzam się z przedmówcami grając u siebie przy pełnym stadionie z wynikiem 1:0 przy liczebnej przewadze nie wygrać takiego meczu to katastrofa. Brak zmian i znowu to tak dobrze znane człapanie na boisku jakby ponownie zostali zajechani treningami. Ruskie z taką formą naszej kadry zrobią z nas marmoladę tym bardziej jak znam nasze podejście to nasi zagrają z pełnymi gaciami... W tym meczu trzeba wyjść z dwoma napastnikami ,a nie ograniczać ofensywę do Lewandowskiego. Kiepsko to widzę bo Rosjanie zagrali ładnie , ofensywnie i skutecznie.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie mam satysfakcji z powodu dennego występu zbieraniny Smudy.
    Od początku było wiadomo, że pozytywne wrażenie mogą sprawić ci, którzy mają pewne pozycje w klubach i potrafią przenieść to na niwę reprezentacji.
    Najtragiczniejszą pomyłką tej reprezentacji, poza doborem piłkarzy, jest osoba trenera.
    To, że jego nieudolnośc została mu setki razy wytknięta, nie robi na nim żadnego wrażenia, to, że wyrzuca pod byle pretekstem trzon drużyny poza nawias, bo mu podskakują, jest usprawiedliwione, bo Franio ma poparcie w centrali.
    O tym, jak przebiegać może mecz z ruskimi, koledzy wyżej już napisali, mam nadzieję, że goście ze wschodu w strojach z odpustowymi szarfami nie będą zbyt surowi.
    Czesi ze swoją konsekwencją i jakimkolwiek pomysłem na grę też wydają się być poza zasięgiem.
    Nieogranie łysiejących dziadków z nękanej kryzysem Grecji to bolesna lekcja, ale nie dla nas, tylko dla oby już ostatnimi siłami dychającego pzpn.
    Propagandzia sukcesu zwykle kończy się w ten sposób.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gówno prawda. Remis z Bolszewią, wygrana z Czechami i elegancki awans. Najlepiej poddać się na starcie, to takie polskie.

    Remis to porażka bez dwóch zdań, ale to i tak najlepszy pierwszy mecz naszych od dawien dawna. Poza tym, nie miałem najmniejszych wątpliwości, że Tytuń obroni karnego (są świadkowie ), hero of the day.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Patrząc na przebieg meczu 1:1 to dobry wynik, mogło być 1:2 ale Tytoń uratował sprawę. W drugiej połowie w porównaniu z pierwszą nasi wyglądali jakby w ogóle nie wyszli na boisko, Grecy grając w dziesiątkę zdominowali, przeciwnika. Wszyscy oprócz Lewandowskiego i Piszczka w drugiej połowie byli własnym cieniem z pierwszej. Błaszczykowski nieobecny, Obraniak w drugiej części miał tylko straty. Murawski jak go nie lubię to w pierwszej połowie wywarł na mnie dobre wrażenie, w drugiej gościa nie było, nie pierwszy raz mu się to zdarza w reprezentacji, a i w Lechu Poznań również czasem się przytrafia (co to za piłkarz co gra tylko przez 45 min). W następnym meczu jego miejsce powinien zająć Dudka.
    Zawodnikiem meczu został oczywiście Szczęsny, za straconego gola za którego w główniej mierze on odpowiada i za karnego + czerwona kartka. Gdy bramkarz wychodzi z bramki piłka ma być jego, nie ważne czy wyłapie czy wypiąstkuje, ma skasować akcję, a on skasował Wasilewskiego i to w sytuacji gdy ten utrudniał życie napastnikowi. I tu należy wspomnieć że najlepszy obecnie Polski bramkarz, Euro ogląda przed telewizorem, bo trener ma na niego focha. Część winy za utratę bramki ponosi również Boenisch, wrzutka poszła ze strefy za którą on odpowiada, a oceniając cały występ Boenischa to był po szczęsnym najgorszy zawodnik w drużynie. Pierwsza połowa w jego wykonaniu to katastrofa, w obronie sporo strat, które musieli po nim naprawiać inni, głupi faul pod polem karnym, a do przodu nie grał nic. W drugiej połowie, jego gra do przodu wyglądała lepiej ale jest współwinny utraty bramki oraz pięknie podał do Samarasa, ale ten na nasze szczęście nie strzelił. Moim zdaniem w meczu z Rosją Boenisch nie powinien zagrać.
    Karygodnym było nie przeprowadzanie zmian przez Smudę, gdy piłkarze oddychali rękawami. Sporo wcześniej przed euro Wojciech Kowalczyk często wspominał że Smuda ma tylko jedną 11 a reszta jedzie na wycieczkę- jak widać nie mylił się.
    Jest już po pierwszej kolejce w grupie A i można powiedzieć, że wyjść z tej grupy będzie bardzo ciężko, w mojej opinii z taką grą w drugiej połowie jest to niemożliwe, gdyż patrząc jak zaprezentowali się Czesi, którzy mimo iż polegli dość sromotnie to i tak prezentowali się lepiej niż nasi. Rosja jest daleko poza naszym zasięgiem.
    Ludzie naoglądaliście się i nasłuchaliście Cafe Futbol czyli Kowalczyka z Hajto i jadzicie po Boenishu... PIERWSZA BRAMKA to żadna jego wina! Koleś wyszedł za swoim zawodnikiem na 30 metr. W tym momencie Rybusowi urywa się koleś po skrzydle dostaje podanie i wrzuca. To Rybus Zawalił bo dał uciec zawodnikowi którego krył! DO tego idiotyczne zachowanie Szczęsnego i bramka gotowa... Boenish zawalił przy karnym bo złamał linie spalonego. I to tyle. Nie uważam by grał tak tragicznie. Piszczek wielki gwiazdor po prawej też niczego wielkiego nie zagrał. Błaszczykowski to w ogóle porażka bo zupełnie meczu nie udzwignął jako kapitan.W 2 połowie się schował i był zupełnie niewidoczny. A Zdecydowanie najsłabszy na boisku to był RYBUS. Nie zagrał wczoraj nic choć potrafi wiele...

    Paradoksalnie z Ruskimi może być łatwiej. Bo będziemy grali z kontry to co lubimy i potrafimy najlepiej. U ruskich najsłabsza jest obrona i bramkarz wiec jakieś szanse na bramki są. Gorzej że są mocni w ataku i grają dość kombinacyjnie. Choć wczoraj Czesi po prostu zagrali zbyt mało agresywnie i na za dużo im pozwalali. Piszczek musi nakryć czapką Arshawina i jakieś 30% potencjału ataku ruskich spadnie...

    A najbardziej żałosne są komentarze, że jesteśmy najsłabsi i żadnych szans nie mamy nawet z Czechami. Nasi zagrali bardzo dobrą 1 połowę, zremisowali mecz, za to Czesi zagrali cienko dostali 4:1! ale i tak nas zmiotą tak? Ciekawe czy jakby to nasi dostali 4:1 z Ruskimi a Czesi zremisowali z Grekami to co by się gadało? Oczywiście też że nasi są słabi i z Czechami szans nie mają... Polska mentalność...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 09-06-2012 o 12:13
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zgadzam się w 100% z Noskim. Dopóki piłka w grze...

    Mecz z Grekami został już przeanalizowany przez wszystkich w Polsce, bo jak to zwykle bywa w czasach wielich imprez sportowych każdy z nas jest najlepszym trenerem .

    Wczoraj po obejrzeniu meczu Rosja-Czech również uważam, że możemy pokonać Ruskich. Szczególnie, że we wczorajszym meczy bardzo często popełniali błędy w obranie, a Czechom zabrakło skuteczności i determinacji. Praktycznie cały czas była jedna wielka dziura na środku pola, co naszym grajkom powinno pasować.

    Do Boju!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ludzie naoglądaliście się i nasłuchaliście Cafe Futbol czyli Kowalczyka z Hajto i jadzicie po Boenishu... PIERWSZA BRAMKA to żadna jego wina! Koleś wyszedł za swoim zawodnikiem na 30 metr. W tym momencie Rybusowi urywa się koleś po skrzydle dostaje podanie i wrzuca. To Rybus Zawalił bo dał uciec zawodnikowi którego krył! DO tego idiotyczne zachowanie Szczęsnego i bramka gotowa... Boenish zawalił przy karnym bo złamał linie spalonego. I to tyle. Nie uważam by grał tak tragicznie. Piszczek wielki gwiazdor po prawej też niczego wielkiego nie zagrał. Błaszczykowski to w ogóle porażka bo zupełnie meczu nie udzwignął jako kapitan.W 2 połowie się schował i był zupełnie niewidoczny. A Zdecydowanie najsłabszy na boisku to był RYBUS. Nie zagrał wczoraj nic choć potrafi wiele...
    No właśnie na tym polega słaba gra zawodnika, że nie utrzymał linii spalonego, głupio faulował, wybijał pod nogi przeciwnika, nie kasował akcji po których padały bramki, nie miał pewnych interwencji, tylko koledzy z drużyny musieli jego wywijasy poprawiać. I nie nasłuchałem się nikogo to tylko i wyłącznie moja opinia. Co do Piszczka również się nie zgadzam, niby nie pokazał nic ciekawego, ale jego stroną nie poszła żadna groźna akcja Greków, a w pierwszej połowie w swoim stylu podłączał się do akcji ofensywnych. W drugiej połowie nie szedł do przodu bo reszta grała padakę, więc skupił się na obronie, czyli zagrał tak jak należało.

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A najbardziej żałosne są komentarze, że jesteśmy najsłabsi i żadnych szans nie mamy nawet z Czechami. Nasi zagrali bardzo dobrą 1 połowę, zremisowali mecz, za to Czesi zagrali cienko dostali 4:1! ale i tak nas zmiotą tak? Ciekawe czy jakby to nasi dostali 4:1 z Ruskimi a Czesi zremisowali z Grekami to co by się gadało? Oczywiście też że nasi są słabi i z Czechami szans nie mają... Polska mentalność...
    Ale my jesteśmy najsłabsi, świadczy o tym chociażby pozycja w rankingu. Czesi dostali lanie, bo brakowało im argumentów w grze ofensywnej, ale rozegranie piłki mają bardzo dobre. W mojej opinii to co prezentują Czesi w zupełności wystarczy na naszą reprezentację, oraz powinno dać dobry wynik Grekami. Rosja wcale nie jest taka słaba w obronie, jak to wczoraj podkreślał jeden z komentatorów, natomiast w ofensywie jest bardzo mocna i znajduje się obecnie poza zasięgiem w grupie A.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Gówno prawda. Remis z Bolszewią, wygrana z Czechami i elegancki awans. Najlepiej poddać się na starcie, to takie polskie.

    Remis to porażka bez dwóch zdań, ale to i tak najlepszy pierwszy mecz naszych od dawien dawna. Poza tym, nie miałem najmniejszych wątpliwości, że Tytuń obroni karnego (są świadkowie ), hero of the day.
    No taaaak, ekipie wyszedł znakomity mecz ... Zremisujemy z ruskimi ... Wygramy z czechami ... Śpij dalej i nie poddawaj się

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czasami mi się zdaje, że bardzo trendy jest u niektórych bycie antykibicami. Zero wiary i emocji, za to czysta satysfakcja i uciecha, że naszym znowu może się powinąć noga. Nauki sfrustrowanego życiem Janka nie idą na marne

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czasami mi się zdaje, że bardzo trendy jest u niektórych bycie antykibicami. Zero wiary i emocji, za to czysta satysfakcja i uciecha, że naszym znowu może się powinąć noga. Nauki sfrustrowanego życiem Janka nie idą na marne
    ciekawe, że jeśli chodzi o golloba to te same osoby są wiecznie zakochanymi nastolatkami

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    GP to nie DMŚ. Tak samo można uznać, że mnóstwo ludzi nie lubi Boenischa, bo jest Niemcem (przykład), ale ci sami ludzie kibicują mu teraz jako elementowi kadry.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    i po Euro
    Dalismy ciała , i jak powiada Wojtek Kowalczyk nie wyjdziemy ze smiesznej ,beznadziejnej grupy bo po prostu jestesmy cieńcy !!!
    Zal było patrzec na poczynania naszych artystów od Szczesnego zaczynajac a na osmiu nieszczesnych konczac . Nikt poza Lewandowskim i Piszczkiem nic nie pokazał . Smuda chciał zrobic zmiane w 93 minucie , tyle tylko ze mecz sie skonczył w 92.
    Bęcki od ruskich , moze uda sie ograc Czechów i miec nadzieje ze Ruskie nie puszcza ostatniego meczu Grekom bo zgasimy swiatło .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Mnie najbardziej uderza niewykorzystany potencjał tej drużyny, bo mam wrażenie, że ci piłkarze i w takim zestawieniu są w stanie grać kilkadziesiąt procent lepiej, całe mecze na poziomie tego co w pierwszych 20 minutach. Problemem jest Smuda, jego brak wyrafinowania taktycznego i jednak to, że jest pierwszym któremu gotuje się w głowie. Było to widać już parę dni temu (po co on publicznie gada o tym, że nie może spać i non stop go nosi). Facet mimo tylu lat trenowania najlepszych polskich drużyn nie potrafi opanować zżerającej go tremy. Jak mają się czuć jego piłkarze, którzy w swoim coachu powinni widzieć ostoję spokoju i kogoś godnego ich całkowitego zaufania? Uważam, że w 90% to jest obecnie optymalny skład reprezentacji, mówię o nazwiskach, bo wiadomo, że Boenisch i Perquis nie grają na swoim normalnym poziomie (zwłaszcza ten pierwszy to piłkarz z papierami, z dobrą techniką i ciągiem na bramkę; szczególnie widać to, jak pomyślimy o posusze jaką od zawsze mieliśmy na lewej obronie). Jednak już teraz w miarę jednoznacznie dociera do nas, że to co mogłoby być "darmowym" bonusem tej drużyny, czyli zgranie i siła kolektywu, nie zostało osiągnięte (linia obrony nie umie złapać skutecznie na offsajd, bo jakie może być jej zgranie po 180 min wspólnej gry z kelnerami - to nie ich wina, tylko selekcjonera). Pozostaje liczyć na zwycięstwo koncepcji chaosu i skuteczność pojedynczych zrywów tych bardziej utalentowanych kopaczy. Może wybiegam w przyszłość być może bezsensowne w tym momencie (wszystko się może zdarzyć), ale mam nadzieję (pewnie płonną), że reprezentację już na el. do MŚ'14 dostanie jakiś zagraniczny fachowiec (który swojej pracy z kadrą nie będzie rozpatrywał w perspektywie godnościowo-martyrologicznych oczekiwań narodu, czyli odejdzie element presji) z wybitnym zmysłem taktycznym i autorytetem wśród zawodników (ergo dokładne przeciwieństwo Smudy). Bo materiał ludzki jest, tylko trzeba z niego umieć coś ulepić.

    Jeszcze, co do pojazdów po Szczęsnym. Mocno zawalił przy pierwszym golu, ale tym faulem to akurat uratował nam tyłek (wespół z Tytoniem) i to płacąc za to bardzo wysoką cenę indywidualną, więc nie rozumiem krytyki. Jak on miał pilnować linii spalonego? Podobnie, większość pastwi się nad Boenischem, a nie dostrzega kompletnej kaszany Rybusa, który albo potykał się o własne nogi, albo piłkę wyciągano mu jak juniorowi. Ewidentnie się zagotował, ale przy takim trenerze, ja też bym przed meczem nie wychodził z kibla. Swoją szansę powinien dostać Grosicki albo Mierzejewski (wiem, że to nie jego pozycja, ale umiejętności ma bardzo duże, szkoda by się marnowały na ławce, gorzej niż Rybus nie zagra, poza tym jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem).
    Ostatnio edytowane przez mazjek ; 09-06-2012 o 17:21

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Smuda miał zamiar robic zmiany ...po meczu . I to nie Grosicki miał wejsc , nie Wolski tylko człowiek z nikad , pomyłka w kadrze Brozek !! Z Ruskimi ten sam skład ! skoro potrafili grac 45 minut to moze tez zaskocza i Rybus tez w pierwszej 11 . Tak czy siak bedzie trudno nie wygralismy z najsłabszym zespołem grupy .Szkoda.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Czechów załatwił Kadlec ( obrońca biegający jak ślepy we mgle wolny, spóźniony ) + otwarta gra z ruskimi . Grać z ruskimi mocno cofnięci i z kontry + presing na własnej połowie , może ?? da efekt ale czy nasi są wstanie wytrzymać ?
    Remis z Grekami daje cały czas możliwość wyjścia z grupy . Rosjanie wykorzystali bezlitośnie wszystkie błędy Czechów ,którzy wydawali się być z początku meczu bardziej zdeterminowani .... ale dostając dwa strzały to każdemu trudno się podnieść chociaż strzelili na 2-1 .

    Na pewno jako zespół Rosjanie zaprezentowali się lepiej w przeciągu całego meczu w porównaniu z nami i Grekami nie znaczy ,że muszą tak zagrać dalej .

    Jeszcze Polska nie zginęła .... !!!
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 09-06-2012 o 18:46

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czasami mi się zdaje, że bardzo trendy jest u niektórych bycie antykibicami. Zero wiary i emocji, za to czysta satysfakcja i uciecha, że naszym znowu może się powinąć noga. Nauki sfrustrowanego życiem Janka nie idą na marne
    To, że ktoś realnie patrzy na możliwości naszego zespołu, to, że ktoś widzi w naszych przeciwnikach o wiele większy potencjał wcale nie oznacza, że można kogoś nazwać antykibicem. Osobiście bardzo chciałbym, by nasi zaszli jak najdalej, ale zarówno ja jak i pewnie rzesza innych osób może sobie chcieć. Liczą się realia. Nie są to zatem wcale nauki sfrustrowanego życiem Janka, tylko trzeźwe spojrzenie poparte wieloma przykładami z lat ubiegłych. W ostatnich latach dostawaliśmy się na ME i MŚ a co na tych turniejach się działo, to wszyscy wiemy. Można tutaj wyliczać błędy w przygotowaniu zawodników, w złym ich doborze, w ogólnym zachowaniu trenera przed imprezą ale na to chyba jeszcze przyjdzie czas. Powtórzę zatem może jeszcze raz, że jeśli ktoś ma takie a nie inne spojrzenie na siłę naszej reprezentacji (do czego oczywiście ma prawo) to proszę, by nie nazywać takich osób (także mnie) antykibicami.

    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Smuda miał zamiar robic zmiany ...po meczu . I to nie Grosicki miał wejsc , nie Wolski tylko człowiek z nikad , pomyłka w kadrze Brozek !! Z Ruskimi ten sam skład ! skoro potrafili grac 45 minut to moze tez zaskocza i Rybus tez w pierwszej 11 . Tak czy siak bedzie trudno nie wygralismy z najsłabszym zespołem grupy .Szkoda.
    Z tego co Smuda na konferencji pomeczowej mówił, to Brożka miał wprowadzić o wiele wcześniej, ale sytuacja ze Szczęsnym wszystko zmieniła. Co do braku innych zmian, to nadal odpowiedzi od trenera nigdzie nie wyczytałem a zapewne mnie i pewnie wielu innych bardzo to interesuje. Ostatnie Emil twoje zdanie nie mija się z prawdą, z tym tylko wyjątkiem, że zdanie takie obecnie powinni sobie mówić Grecy, a nie Polacy. Mimo gry na własnych śmieciach to jednak my jesteśmy najsłabszym zespołem w grupie. Wszyscy nasi rywale aby zagrać na Euro 2012 musieli oczywiście z dobrym skutkiem zagrać w eliminacjach. Odpowiedzcie sobie na pytanie czy w czasie właśnie tych eliminacji dysponowaliśmy odpowiednią kadrą by zakwalifikować się do turnieju?
    #MistrzJestJeden

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hm, może i trochę przesadziłem, za co sorry. Tym niemniej, co to za kibic, który po profesorsku przepowiada klęskę, mimo że nasi zagrali dopiero jeden mecz, i do tego wcale nie najgorszy. Czasami mi się wydaje, że niektórzy cieszą się, gdy Polakom nie idzie, bo mogą sobie wówczas powiedzieć "a nie mówiłęm, ja wiedziałem, że tak będzie". Malkontenctwo bez granic

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Hehehehe w meczu Holandia-Dania podobnie jak u mnie w domu w fife na xboxie syn mnie ciśnie jak ..... pi pi pi .... a ja mu szmatę w kulam
    -------------------------------------------------------------------------------

    Edit

    P.S. No ale GP Danii w którym Gollob pyknie wszystkich się zaczyna

    ------------------------------
    P.S Jakie puchy na trybunach w Danii hahaha za Darią na trybunie głównej puchy jak w lesie
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 09-06-2012 o 20:05

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    widzicie , kazdy ma swoje widzimisie . Dla mnie Holandia jest głownym faworytem a dzis trzymałem kciuki za Danią z prostej przyczyny , mianowicie chciałbym by Niemcy 13 czerwca spakowali sie juz do domu ! Ale mecz super , jak dla mnie najlepszy z trzech które były.
    Teraz CR-7 da victorię Portugali i jak dla mnie super !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Niemcy Portugalie wciagna nosem... Dla mnie to glowny faworyt do mistrzostwa. Holandia mnie rozczarowala a wedlug mnie tylko oni lub Hiszpanie maja szanse zatrzymac Niemcow. Zagrali jednak slabo, przede wszystkim nieskutecznie. No nic. Czas na boj Niemcy-Portugalia i wynik w granicach 3:0!

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Stawiam na remis
    P.S. Czyli EŻ jest dycydentem !!!!!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcecie wiedzieć co powiedział jeden z komentatorów BBC1 w trakcie drugiej połowy meczu Polska - Grecja?

    "Oglądamy mecz prawdopodobnie dwóch najgorszych drużyn w turnieju"

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Helmuty się znowu kulnęły. Klepią tę piłkę i zawsze coś wcisną. Pierwsza połowa spotkania Por-Nie była dramatycznie nudna, całe szczęście że rozkręcili się w drugiej. W każdym bądż razie ani jedni, ani drudzy mnie nie zachwycili. Dużo lepsze wrażenie zrobiła przegrana dziś Holandia, która w moim mniemaniu, pomimo dzisiejszej porażki, i tak wyjdzie z grupy ogrywając przy tym Niemców i Portugalię.
    C'mon You Gunners!

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Jak to bylo kiedys slynne powiedzenie:
    Wszyscy graja w pilke ale wygrywaja Niemcy! Cos w tym jest. Zreszta u nich nawet slabe mecze wygladaja zazwyczaj jak ten. Nic im nie wychodzi ale bramke i tak w koncu strzela. Nie bylbym taki pewny czy Holandia ich ogra, Niemcy zazwyczaj rozkrecaja sie powoli ale systematycznie i niezwykle skutecznie. Zyczylbym sobie jednak by bie te druzyny wyszly z tej grupy i spotkaly sie w walce o Final.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czasami mi się zdaje, że bardzo trendy jest u niektórych bycie antykibicami. Zero wiary i emocji, za to czysta satysfakcja i uciecha, że naszym znowu może się powinąć noga. Nauki sfrustrowanego życiem Janka nie idą na marne
    Przypieprzasz się do niewłaściwej osoby, to nie ja zestawiałem skład tej ekipy.
    Kibicem jestem od dzieciaka i dużo wcześniej wyraziłem swoją opinię co do kadry Smudy, która się niestety sprawdza.
    I nie wycieraj sobie czegokolwiek Jankiem z łaski swojej, bo mendzisz właśnie jego stylu.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Jak to bylo kiedys slynne powiedzenie:
    Wszyscy graja w pilke ale wygrywaja Niemcy! Cos w tym jest. Zreszta u nich nawet slabe mecze wygladaja zazwyczaj jak ten. Nic im nie wychodzi ale bramke i tak w koncu strzela. Nie bylbym taki pewny czy Holandia ich ogra, Niemcy zazwyczaj rozkrecaja sie powoli ale systematycznie i niezwykle skutecznie. Zyczylbym sobie jednak by bie te druzyny wyszly z tej grupy i spotkaly sie w walce o Final.
    To powiedzenie Gary Linekera było prawdziwe, ale w ostatnich latach jest wręcz przeciwnie, na końcu Niemcy zawsze przegrywają (Bayern i Bayer w Lidze Mistrzów przegrali 4 z 5 ostatnich finałów, reprezentacja poległa w finałach MŚ2002 i ME2008, Werder i Borussia w finałach Pucharu UEFA). Więc wielu kibiców naszych zachodnich sąsiadów chyba nie przeżyje kolejnego przegranego finału

    Inna sprawa, że lepiej już mieć takie osiągnięcia jak Niemcy niż na każdej wielkiej imprzezie kończyć na rozgrywkach grupowych...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Jak Niemcy gdzieś się "przekulali" to co najwyżej w 2002 roku, do finału. Niemcy od ponad 6 lat grają bardzo dobrą, widowiskową piłkę. Wczorajszy mecz był jednym z gorszych w ich wykonaniu w ostatnich latach. Ale też tak się gra jak przeciwnik pozwala. Niemcy swoje akcje mieli i w końcu wykorzystali.
    Po drugiej stronie Portugalczycy nie potrafiący trafic w bramkę. Szkoda, że Gomez nie strzelił na początku spotkania, a dopiero pod koniec. Tak to byłby meczyk od początku

    Za to Holandia-Dania to był miodzik Lubię takie niespodzianki, dlatego bardziej byłem po stronie Danii i chciałem, aby dowiozła zwycięstwo. Bardzo mądra i inteligentna gra Duńczyków. A wykończenie akcji u Holendrow cieniutkie.
    Ogólnie jak do tej pory dobre mistrzostwa.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gwiazdki się nie sprawdzają Robben nic, van Persie nic, Ronaldo nic, Nani lekko ponad nic. Odnoszę głupie wrażenie, że to coraz bardziej standardowy obrazek - najlepsi gracze najlepszych klubów dostają totalnej zadyszki.

    Wolf, istnieje jeszcze coś takiego, jak wiara kibica, szczególnie jeśli się jest nim od małego

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Oj dajcie spokoj Wolfowi, nie oglada, nie kibicuje, jego sprawa. Jak widze gdy nasi sie w drugiej polowie mecza a Smuda zadnych zmian nie robi to czlowieka ******* bierze. Szczerze mowiac to po czesci rozumiem Wolfa.

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach

    dopóki piłka w grze...

    "ja wiedziałem", "sprawdza się", "a nie mówiłem". to nie jest znawstwo, to typowe polskie narzekactwo, wynikające z niskiej samooceny i kompleksów. klasyczne polactwo (po definicje i przyczyny odsyłam do rafała ziemkiewicza).
    jak już pisałem wcześniej, gdy sprawa dotyczy golloba, to te same osoby znajdą tysiące usprawiedliwień: dźwignia nie wyszła, damian ukradł start, "gała toru nie umiała". gdy gollob jedzie padakę, to bidon jest zawsze do połowy pełny. pusty nigdy.

    szukajmy pozytywów. a pozytyw jest taki, że polscy piłkarze rozegrali najlepszy mecz o stawkę w fazie turniejowej od 10 lat, czyli od czasu gdy po długiej przerwie awansowali do grupy państw, biorących udział w mistrzostwach świata i europy. pierwsza połowa była fantastyczna. totalna dominacja polaków, podania z prawej strony na lewandowskiego, atak za atakiem, strzał murawskiego, muśnięcie głową lewandowskiego, a chwilę później genialna bramka. nie jakieś bezradne i chaotyczne wciśnięcie piłki do bramki greków, co drzewiej bywało, ale piękna akcja rozprowadzona nie przez portugalczyków czy holendrów, ale polaków. i ten ryk z mojego gardła, którego się nie spodziewałem ani nikt z mojego towarzystwa
    druga połowa dramatyczna. odrodzenie greków, czerwona kartka, karny, genialny tytoń, bramka ze spalonego. z nieba do piekła i z powrotem, jak ktoś napisał. czego można chcieć więcej?

    mecz z rosją może być całkiem innym meczem.

    garść statystyk dla polski z meczu z grecją:
    35 - liczba ataków przeprowadzonych przez polaków (grecy - 21)
    13 - strzały na bramkę
    4 - celne

    statystyki dla rosji z meczu z czechami:
    44 - ilość ataków rosjan (czesi - 39)
    17 - strzały
    7 - celne

    jakichś gigantycznie wielkich dysproporcji nie ma. a widać, że grecy nastawieni byli wyjątkowo defensywnie. mimo to polacy dość łatwo wjeżdżali na pole karne greków.

    dla porównania statystyki dla meczu rosji z grecją z 2008 r. (to były te same drużyny z drobnymi zmianami), kiedy - przypominam - rosja rozbiła w ćwierćfinałach ofensywnie grającą holandię 3:1.

    33 - ilość ataków rosjan
    16 - strzały na bramkę greków
    5 - strzały celne (grecy - 6)

    mecz skończył się 1:0 dla rosjan. grecy też strzelili bramkę, ale ze spalonego.

    grecy grają brzydko, defensywnie, ale za darmo tytułu nie dostali. kto się spodziewał spacerku, wygranej 3:0 (w tym z główki lewandowskiego, z wolnego obraniaka i z rajdu błaszczykowskiego przez pół boiska), ten się po prostu nie zna. trzymajmy kciuki. będzie dobrze.

    ok, spadam na falubaz.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Gwiazdki się nie sprawdzają Robben nic, van Persie nic, Ronaldo nic, Nani lekko ponad nic. Odnoszę głupie wrażenie, że to coraz bardziej standardowy obrazek - najlepsi gracze najlepszych klubów dostają totalnej zadyszki.

    Wolf, istnieje jeszcze coś takiego, jak wiara kibica, szczególnie jeśli się jest nim od małego
    Nie kibicujesz nożnej, więc co możesz o tym wiedzieć?
    Ja kibicuję, ale po prostu wiem, że Smudzie się to nie uda i nie ma to nic wspólnego z czarnowidztwem.
    Mecze jak do tej pory obejrzałem wszystkie i twierdzę, że wieje sandałem, gra na małej przestrzeni, presja i gra o wszystko w każdym meczu, co nie sprzyja finezji, gdyż strach i odpowiedzialność pętają nogi grajków.
    Poszerzenie liczby ekip do 24 może stanowić pewne rozwiązanie i wyluzować atmosferę.

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie kibicuję, nie mam pojęcia, nie znam się ani trochę. W przeciwieństwie

    Kadra to nie tylko Smuda, ale też zawodnicy, których zawsze obronię, o ile tylko zobaczę u nich ochotę i ambicję, a tego póki co, nie zabrakło. Dla ciebie dotychczasowe mecze bywały biedne, dla mnie nie najgorsze, wyłączając Niemcy-Portugalia. Że niby poprzednie Euro/MŚ oglądało się lepiej? No proszę Cię

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie kibicuję, nie mam pojęcia, nie znam się ani trochę. W przeciwieństwie

    Kadra to nie tylko Smuda, ale też zawodnicy, których zawsze obronię, o ile tylko zobaczę u nich ochotę i ambicję, a tego póki co, nie zabrakło. Dla ciebie dotychczasowe mecze bywały biedne, dla mnie nie najgorsze, wyłączając Niemcy-Portugalia. Że niby poprzednie Euro/MŚ oglądało się lepiej? No proszę Cię
    Kadra to przede wszystkim zawodnicy, jakość meczy poprawiła się, ale co wyjścia z grupy nadal nie mam złudzeń.
    Smuda to zło, w wyniku własnych chorych ambicji pozbawiający kadrę kluczowych zawodników.
    Żałuję, że nie obejrzę jutro meczu z ruskimi, oby naszym poszło jak najlepiej.

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No widzisz, wreszcie zauważasz jakieś pozytywy, i słusznie Czepiajmy się po fakcie , jak odpadną bez walki, a nie teraz, kiedy do standardowego "mecz o honor" jeszcze dość daleko.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Pozytyw to mega stadiony i atmosfera, jednocząca naród.
    Nastrój bardzo by mi się poprawił, gdybyśmy wyszli z grupy .

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez nightwolf Zobacz posta
    Pozytyw to mega stadiony i atmosfera, jednocząca naród.
    Nastrój bardzo by mi się poprawił, gdybyśmy wyszli z grupy .
    Mega stadiony - tak
    Atmosfera - żartujesz.
    Wyjście z grupy - jak najbardziej.

    Dodatkowo:
    Plus dla :O ... sędziów za to, że pozwalają grać mimo fauli i reagują wtedy kiedy drużyna faulująca uzyska korzyść. Dzięki temu ta gra się klei od bramki do bramki.
    Minus dla wszelkiej maści psychologów i innych dziwolągów którzy wmówili piłkarzom że są *****iści i w ogóle super, przez co ci ostatni są napompowani i za wszelką cenę chcą wejść z piłką do bramki, bo przecież są fantastyczni i najlepsi. Skorzystały na tym farbowane szkopy kolejnym ślizgiem za 3 pkt.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Duke

    Nie wiem jaka jest atmosfera w Bydgoszczy,
    ale w Warszawie jest *****ista. Lepsza według mnie niż na poprzednim Euro czy MŚ w Niemczech na meczach Polaków.
    Na stadionie podczas meczu było gorąco, ale sympatycznie.
    Owszem można się czepiać formy dopingu, ale nie było tak źle jak można zobaczyć czy usłyszeć w TV.
    ale na boga gdzie Ci ludzie mieli się czegoś nauczyć,
    na Małyszu?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 11-06-2012 o 22:41
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Duke

    Nie wiem jaka jest atmosfera w Bydgoszczy,
    ale w Warszawie jest *****ista. Lepsza według mnie niż na poprzednim Euro czy MŚ w Niemczech na meczach Polaków.
    Na stadionie podczas meczu było gorąco, ale sympatycznie.
    Owszem można się czepiać formy dopingu, ale nie było tak źle jak można zobaczyć czy usłyszeć w TV.
    ale na boga gdzie Ci ludzie mieli się czegoś nauczyć,
    na Małyszu?
    Zależy co nazywasz atmosferą. Dla mnie atmosfera jest wtedy, kiedy kibice dopingują w sposób zorganizowany, kiedy wiedzą jak i co śpiewać. Nie cierpię widoków pajaców z perukami i wymalowanymi gębami, którzy nie potrafią wymienić składu kadry narodowej. I nie mówię tylko o Polakach, bo ten rak zżera nie tylko polskich kibiców. Byłem ostatnio na meczu siatkarskiej repry M i siedziałem obok takich właśnie. Kiedy w przypływie emocji chciałem zagadać o tym jak nasi siatkarze grają, to nie wiedzieli o kim mówię. Wszędzie celebryci i politycy nie znający składów, strategii, historii itp. Ale opinie wygłaszać i gęby wystawiać do szkła to pierwsi.
    Piłka nożna dla kibiców.
    Jeśli słyszę ile biletów poszło do sprzedaży dla kibiców to chętnie odbezpieczyłbym karabin. Bo te trafiły do wypasionych pysków z p.tfu.zpn i sponsorów. Mogłem prawie za darmo wziąć od sponsorów bilet, wystarczyło potwierdzić sms. Na ch** mi jednak bilet do Doniecka? Odmówiłem i trafi do kogoś innego, a przecież tam w Doniecku czy innym Charkowie jest jakiś normalny Ukrainiec, który całe życie zapierdzielał w kopalni i raz w życiu mógłby pójść na mecz z Angolami. Za cały trud niewątpliwie zj*****go życia.
    Żenująca impreza.
    Uefa dostała grube siano za wyłączność na browar i colę, a co Polska ma z tego? Gówno, bo działają na prawach fundacji. Za naszą kasę robią autostrady które będą się sypać i które będą naprawiane za naszą kasę, a my będziemy płacić za przejazd. Firmy budowlane plajtują, ludzie nie mają wypłat od miesięcy. Byleby pokazać że Polak potrafi. A gówno! Zostanie jeden wielki syf. Ale za to ruskie bedą paradować po stolicy ze sztandarami bo im tuskowłazy pozwolili. Ciekawe, czy gdyby w Moskwie np. 3 maja był mecz na jakiejkolwiek imprezie, to pozwoliliby nam paradować.
    Takich smrodów jest dużo, dużo więcej i nawet ciężko o tym pisać.

    Jestem oczywiście za mistrzostwami, kibicuję Reprezentacji, ale sama impreza i jej organizacja to jeden wielki syf. Prawdziwi kibice w większości siedzą przed tv, a ci dla których futbol jest egzotyką robią sobie fotki gdzie to nie byli i jak nie kibicowali.
    Ostatnio edytowane przez Duke ; 11-06-2012 o 23:37

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ja uważam, że najlepszy doping jest na spontanie z pewnymi nawykami, które zostały gdzieś tam nabyte. Nie mieliśmy dotąd takiej możliwości bo klubowe stadiony dopiero wybudowano bądź są w budowie. Zorganizowany doping całych rodzin od dawna funkcjonuje w Niemczech czy na Wyspach, Turcji, Hiszpanii, Włoszech czy Grecji. Nie nadrobimy tego dystansu na tych mistrzostwach, być może nie nadrobimy go nigdy. Funkcjonują też spore antagonizmy między poszczególnymi grupami. Podzielone jest środowisko kibiców. Nie potrafimy oddzielić repry od rozgrywek klubowych, a pzpn nie robi nic aby to odmienić.
    No cóż Janusze zdominowali występy reprezentacji ale pisanie że bilety trafiły wyłącznie do pzpn jest totalną bzdurą.
    Między nimi byli też normalni kibice którzy stworzyli naprawdę świetną atmosferę.
    Tylko co ty możesz wiedzieć o atmosferze a zwłaszcza organizacji skoro tam nie byłeś?
    Za całą organizację odpowiada UEFA, za system dystrybucji biletów również.
    Tak było w Niemczech i Austrii/Szwajcarii tak jest też w Polsce.
    Nie widzę żadnych różnic organizacyjnych.
    Sama impreza i jej organizacja to jeden wielki syf?
    Do tej pory nie zauważyłem, ale skoro tak uważasz to dalej pluj jadem.
    Taka już Twoja natura.
    p.s.Prawdziwi kibice jeżdżą za swoją drużyną, a nie siedzą przed TV.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-06-2012 o 01:23
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ja uważam, że najlepszy doping jest na spontanie z pewnymi nawykami, które zostały gdzieś tam nabyte. Nie mieliśmy dotąd takiej możliwości bo klubowe stadiony dopiero wybudowano bądź są w budowie. Zorganizowany doping całych rodzin od dawna funkcjonuje w Niemczech czy na Wyspach, Turcji, Hiszpanii, Włoszech czy Grecji. Nie nadrobimy tego dystansu na tych mistrzostwach, być może nie nadrobimy go nigdy. Funkcjonują też spore antagonizmy między poszczególnymi grupami. Podzielone jest środowisko kibiców. Nie potrafimy oddzielić repry od rozgrywek klubowych, a pzpn nie robi nic aby to odmienić.
    No cóż Janusze zdominowali występy reprezentacji ale pisanie że bilety trafiły wyłącznie do pzpn jest totalną bzdurą.
    Między nimi byli też normalni kibice którzy stworzyli naprawdę świetną atmosferę.
    Tylko co ty możesz wiedzieć o atmosferze a zwłaszcza organizacji skoro tam nie byłeś?
    Za całą organizację odpowiada UEFA, za system dystrybucji biletów również.
    Tak było w Niemczech i Austrii/Szwajcarii tak jest też w Polsce.
    Nie widzę żadnych różnic organizacyjnych.
    Sama impreza i jej organizacja to jeden wielki syf?
    Do tej pory nie zauważyłem, ale skoro tak uważasz to dalej pluj jadem.
    Taka już Twoja natura.
    p.s.Prawdziwi kibice jeżdżą za swoją drużyną, a nie siedzą przed TV.
    Sądziłem że przez długi czas, kiedy nic nie pisałem coś się zmieni w Twoim stylu. Moja wiara w ludzi po raz kolejny mnie zawiodła. Dawno dawno temu pisałem Tobie, że lubisz w swoich postach przypisywać oponentom paskudne cechy. Cechy którymi sam błyszczysz. Istnieją też inne opinie, niż te których jesteś wyznawcą. Ten fundamentalizm w opiniach owocuje tym, co popełniłeś.
    I nie pisz mi o kibicach w Grecji czy Turcji bo brzmisz "delikatnie mówiąc" niewiarygodnie. Nie moralizuj mi tez o tym gdzie prawdziwy kibic jeździć powinien, bo w gruncie rzeczy g***o o mnie wiesz. Jak zresztą o większości rzeczy o których wyżej piszesz.
    Nie byłem na samym meczu, m. in. z powodów o których wyżej pisałem (ciekawe czy ty byłeś, w co wątpię), tak samo jak wiele milionów zainteresowanych w tym kraju. Czy to oznacza że oni też się nie znają ? A co z tymi ze "sporymi antagonizmami między poszczególnymi grupami"? Zapytaj ich ile razy przy zakazach wyjazdowych siedzieli na tych samych trybunach co ich wieczni przeciwnicy? Wiem, w tvn i wybiórcej o tym nie piszą, więc skąd masz wiedzieć... Znasz się jak osioł na cwałowaniu.

    Bez odbioru na zawsze.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2010
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak najbardziej jestem za ,jakby nie było mieszaną drużyną biało-czerwonych,ale po meczu z Grecją i ostatecznym remisem, jakoś nie wyobrażam sobie naszych w dojściu do finału.Dzisiejszy mecz z Rosją pokaże na co naszych stać,chociaż oczami wyobraźni widzę porażkę.Rosja pokazała już na co ich stać chociażby w grze z Czechami.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2010
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Euro 2012. Polska - Rosja. Ten mecz pokaże, czy Polska pasuje do tego turnieju


    Mecz z Rosją odpowie, ile jest warta reprezentacja Polski. - Wymagam żelaznej dyscypliny - mówi selekcjoner Franciszek Smuda. Analityk reprezentacji ostrzega przed tercetem Kierżakow-Dzagojew-Arszawin.

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Duke

    Bądźmy poważni, choć przez chwilę.
    Odwiedziłem oba Euro, oraz MŚ. Nie musze bazować na GW czy TVN.
    Mogłem osobiście ocenić atmosferę tych imprez.
    Ty wszystko oceniasz w kategorii syfu.
    Jest to o tyle zabawne że Twoja ocena jest widziana zza bydgoskiej firanki.
    Rozumiem, że masz mocno rozbudowane ego, ale bez przesady.
    Nie widzę tych twoich argumentów, bo zwyczajnie brak ci doświadczenia na mistrzowskich imprezach.
    Nie pogadamy, jak zawsze niestety.

    Wracając do dzisiejszego meczu, to jednak jestem zawiedziony. Wydarzeniami przed stadionem jak i samym wynikiem.
    Po meczu we Wrocku było wiadomo, że wynik meczu Polaków z Rosją nie ma już tak wielkiego znaczenia.
    Będzie decydował ostatni mecz, a dzisiaj grano głównie o prestiż.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-06-2012 o 01:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Duke, jezeli tacy prawdziwi kibice jak Ty siedza przed tv zamiast byc na miescie/stadionie podczas meczu to szczerze mowiac lepiej zeby tam zostali dla dobra tej dyscypliny i atmosfery. Wszedziesz widzisz smrod i syf dookola mistrzostw, szczerze Ci wspolczuje jak rowniez ludziom z Twojego otoczenia, ze na co dzien musza przebywac z kims takim.

    Bez odbioru.

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    black , widze ze musze Ci przyznac szacunek. MŚ ? Mecz dobry , zastanawia mnie sciagnięcie Dudki , na Onecie oceniony jako najgorzej grajacy zawodnik. Wg mnie grał niezle.
    z Czechami wcale nie musi byc łatwo , oni graja o to co my. Jaja moga byc tak jak przewidywałem . Rosja -Grecja 0-1 i wszystko w temacie.
    Dzis Holandia musi pokazac miejsce w szyku Podolskim. Ogólnie mistrzostwa ciekawe. Aha , black mój jedyny mecz na zywo w Poznaniu tez był super !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Duke,przesadzach chlopie.

    Atmosfera przed,na i po meczach jest fantastyczna i widac to nawet z perspektywy TV.
    Strefy kibica wypelnione po brzegi,kolorowo na ulicach,nawet jak ktos dostanie w pysk i zaleje sie krwia,nie widac bo tez czerwono.
    Organizacyjnie nigdy na takiej imprezie nie bedzie perfekcyjnie,nawet w Japonii.
    Pamietajmy,ze organizuja to tez ludzie a nie roboty i kazdy moze popelnic jakis blad.Dodajac do tego caly przekroj spoleczenstwa uczestniczacego w tej zabawie, poczawszy od profesorow na zwyklych tryglodytach konczac,zgrzyty sa nieuniknione.
    Ogolnie jednak jestem pod wrazeniem,choc wielkim kibicem pilkarskim nie jestem.
    Jakies zadymy wczoraj byly i zakajdankowano kilku prawdziwych kibicow,ale mysle,ze ktos za nich poreczy i wyjda.
    W koncu lali ruskich a to sie zawsze chwali.

    Co do gry naszej druzyny,to mam wrazenie,ze troche punktow ucieklo.
    Slaby mecz z Grecja i dobry mecz z Rosja.
    Grecje mimo wszystko mielismy na widelcu a z Rosja zabraklo szczescia,szczegolnie w 1 polowie.
    Szkoda,bo mielibysmy komfortowa sytuacje w ostatnim meczu.
    Pepiki tak latwo meczu nie oddadza,ale stac nas aby wyslac ich do domu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-06-2012 o 09:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •