Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Kolejarz Opole 2012

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejarz Opole 2012

    Chyba jestem ślepy albo nie ma takiego wątku [unbelievable...] Założę więc go Wam i pozdrawiam z Zielonej Góry


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    W niedzielę miał być w Opolu trening punktowany.
    Czy zawody się odbyły?
    Jeżeli tak, to jakie były wyniki?

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Wieloletni prezes klubu na SF lamentuje , że miasto "olało" ( cyt.) opolski żużel i zamykają klub. Tylko jak to możliwe , że przez ostanich 10( czy ile tam lat prezesuje Drozd) koniunktura w praktycznie każdym klubie w PL się zmieniała , a tylko w Opolu zawsze była bryndza za panowania tego prezesa? Wniosek z tego raczej taki , iż jest totalnie nieudolny w pełnieniu swej funkcji i lepiej dla opolskiego żużla będzie , gdy jego czas się skończy i ogarnie temat ktoś inny.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...-zamykamy-klub

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    W czasie prezesury imć prezesa Drozda, dwukrotnie zdarzyło mi się oglądać szlakę na stadionie Kolejarza.
    Z tego co widziałem i usłyszałem od znajomych z Opola, to w zasadzie wszyscy tam zdawali sobie sprawę, że z tym prezesem opolski klub nie ma żadnej przyszłości. Dowiedziałem się, że problem było to, że brakowało odważnych, którzy gościa odsuną od prezesury i zajmą się na poważnie klubem.
    W mieście wojewódzkim Opolu jest klimat dla żużla. Niestety, drugi w sercach opolan (po Odrze) klub zaczyna przegrywać rywalizację o sympatię kibiców z hokeistami i szczypiornistami. Szkoda, że przez te ostatnie grube kilka, pozwolono by ta dyscyplina znalazła się w cieniu nie tylko piłkarzy.

    Mam jednak nadzieję, że to nie koniec, a wręcz przeciwnie narodziny czegoś lepszego w opolskim żużlu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-01-2015 o 22:15
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #5
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Nie wypowiadam się na temat pana Drozda i jego prezesury, ale likwidacja Kolejarza to byłaby hańba. Dorobek klubu nie należy może do najbardziej imponujących w historii polskiego żużla, ale pięćdziesiąt parę lat tradycji i garść medali z różnych rozgrywek budzi jednak szacunek, podobnie jak symbol opolskiego żużla Jerzy Szczakiel. Tego nie da się zastąpić jakimś śmiesznym nowym tworem pod nazwą typu KŻ Flamastry Pierdziszewski-Wędliny Mąciwór-Opole. Smutne, że tak łatwo, lekką ręką odrzuca się tradycję, by ewentualnie stworzyć w jej miejsce wydmuszkę.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Zaraz, zaraz, przecież KS Kolejarz Opole został już dawno temu zlikwidowany!

    Tak samo jak żużlowy WKM Sparta, KS Polonia Piła, BKS Polonia Bydgoszcz i wiele innych.
    Byliśmy, my kibice, oszukiwani (często sami chcieliśmy być)przez różnej maści działaczy, polityków i innych cwaniaczków, że to wciąż te same kluby. Ci ludzie powoływali nowe kluby, centrala przyklepywała im miejsca w ligach.
    Likwidowali w ten sposób zobowiązania i najczęściej kradli dalej. Dla pozorów i splendoru oczywiście sukcesy poprzedniego klubu przypisywano nowym tworom. Wrocław jest nielicznym przykładem tego, że zbudowano z rozsądkiem coś nowego. Niestety najczęściej historia nowego tworu toczyła się tak, jak ostatnie lata działalności ich klubu-protoplasty. Tak właśnie było m.in. w Opolu.

    Największą odpowiedzialność za to wszystko ponosi PZM ze swoją GKSŻ w szczególności.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #7
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    To nie jest tak. Kluby musiały zmienić zasady funkcjonowania, formę prawną i organizacyjną, ponieważ zmienił się ustrój, a wraz z nim realia gospodarcze. Sparta jest tą samą Spartą, choć nie taką samą. We wczesnych latach 90. wyprowadzono sekcję żużlową z klubu, który zajmował się także innymi dyscyplinami sportu motorowego. Podobnie sprawy mają się z Polonią Bydgoszcz, gdzie przecież speedway był częścią klubu wielosekcyjnego jeszcze na początku poprzedniej dekady. Teraz żużel jest samodzielny, ale to ciągle "ta" Polonia. Piła to akurat inna bajka.

    Równie dobrze można by napisać, że obecna Legia Warszawa albo Śląsk Wrocław to całkiem inne kluby, niż te sprzed dziesięcioleci, bo kiedyś były wojskowe, a teraz nie są. A po prostu zmieniły się czasy i realia funkcjonowania w sporcie, stąd niezbędne zmiany.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    vicar (09-01-2015)

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No właśnie popierając takie numery, przyklepujemy takie wałki.

    Wyprowadzenie żużla z WKM i założenie WTS i pozostawienie mu miejsca w ekstraklasie to był taki sam szwindel jak wyprowadzenie żużla z BKS Polonia i założenie BTŻ Polonia(czy ŻKS ? - sam już nie pamiętam, która Polonia jest która) . Ucieczka od zobowiązań z równoczesnym zachowaniem miejsca w lidze była wspólnym mianownikiem obu tych zmian.

    Nie było to wymuszone zmianą ustroju tylko odcięciem się od zobowiązań.

    To przede wszystkim przez akceptowanie takich wałków jest w polskim żużlu tak jak jest. Przecież to były zwykłe szwindle, a Ty je wybielasz.

    Szczerze mówiąc Franz, to nie spodziewałem się po Tobie, że rozgrzeszasz takie przekręty.

    O numerach pod egidą ASPRO to książkę można by napisać, a tu czytam, że czasy i zmiany ustrojowe wymusiły wrocławskie żużlowe przepoczwarzenie.
    Heehehehehehee, życie i ludzie cały czas mnie zadziwiają.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-01-2015 o 18:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Żadnego szwindla tu nie widzę z niczyjej strony. Z tego co zrozumiałem miasto Opole tego klubu nie likwiduje, a jedynie zaprzestaje dalszego finansowania tej kulawej organizacji. Na ich miejscu również nie chciałbym dawać kasy na klub, gdzie nie widać żadnych perspektyw na poprawę, a jedynie na dalsze lata marazmu i degrengolady. Skoro Pan Drozd nie widzi możliwości prowadzenia klubu bez miejskiej dotacji to znaczy, że jest zwyczajnie słaby. Być może to jest dobry i oddany klubowi człowiek, ale chyba po prostu brakuje mu zdolności do tego, żeby osiągnąć z tym klubem coś więcej. Na czele klubu stoi jeśli dobrze pamiętam od ok. dekady, cały ten okres klub wegetował, nie rozwijając się w żaden sposób. Nie wierzę, że w mieście takim jak Opole nie ma potencjału by stworzyć solidny klub co najmniej I-ligowy. Ja w tym tąpnięciu widzę tylko szansę na stworzenie w Opolu czegoś sensownego.

    Jeszcze odnośnie rzekomego szwindla: nie można tej sytuacji porównywać z pamiętną podmianą BKS-u na BTŻ. Tam szwindel rzeczywiście miał miejsce, i polegał na tym, że de facto założono nowy klub, który starty rozpoczął od Ekstraligi, zamiast jak każdy inny nowy twór od najniższej klasy rozgrywkowej. Nowy klub z Opola (o ile oczywiście powstanie), tak czy inaczej wystartuje w PLŻ 2, więc w czym problem?

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Nie przeczytałes chyba poprzednich postów. Nikt tych sytuacji nie stawia na równi.

    Mowa była o tym, że Kolejarz Opole tak naprawdę zlikwidowany był dużo wcześniej. Założono nowy klub, zdaje się, że TŻ Cemwap, a z czasem do nazwy wprowadzono ponownie słowo Kolejarz.

    Była to jedna z wielu tego typu rejterad przed finansowymi tarapatami. Przykładami takich zachowań były wspomniane wałki we Wrocku, Bydgoszczy czy Pile. O tym, w oderwaniu od sytuacji opolskiej pisaliśmy z Franzem.

    Ewentualne powstanie kolejnego klubu w Opolu może mieć pozytywny wpływ na opolski żużel. Nie ma więc co udawać, że to jakiś historyczny kataklizm.
    Być moze zaczną od zera od najniższej ligi, więc oczywistym jest, że to będzie inna sytuacja niz z bydgoską Polonią. Jeśli zaś będą próbowali wyprowadzić obecny klub na prostą to tym bardziej insza inszość.

    Tak, naprawdę myślimy to samo.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-01-2015 o 21:06
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #11
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No właśnie popierając takie numery, przyklepujemy takie wałki.

    Wyprowadzenie żużla z WKM i założenie WTS i pozostawienie mu miejsca w ekstraklasie to był taki sam szwindel jak wyprowadzenie żużla z BKS Polonia i założenie BTŻ Polonia(czy ŻKS ? - sam już nie pamiętam, która Polonia jest która) . Ucieczka od zobowiązań z równoczesnym zachowaniem miejsca w lidze była wspólnym mianownikiem obu tych zmian.
    Problem polega na tym, że Ty oceniasz pod kątem etyki postępowania, a ja stwierdzam fakty. Niezależnie bowiem od Twojej oceny, stan faktyczny wygląda tak, iż obecna Sparta i obecna Polonia kontynuatorami działań poprzednich struktur, czyli są to te same kluby, tyle że w nowych realiach. Możesz pisać o szwindlach itp., ale to nie zmieni w żaden sposób rzeczywistości. Swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego żużlowa Polonia miałaby cierpieć z powodu długów całego wielosekcyjnego klubu...
    Właściwie zgodnie z Twoim tokiem dowodowym praktycznie żaden polski klub w żadnej dyscyplinie sportowej nie ma tradycji dłuższej niż dwadzieścia parę lat, bo wszędzie były przekształcenia, zmiany i... szwindle właśnie. Parafrazując znaną Ślązaczkę: sorry, taki mieliśmy klimat (polityczno - gospodarczy).

    Cytat Zamieszczone przez Semen
    Nie było to wymuszone zmianą ustroju tylko odcięciem się od zobowiązań.

    To przede wszystkim przez akceptowanie takich wałków jest w polskim żużlu tak jak jest. Przecież to były zwykłe szwindle, a Ty je wybielasz.
    Powtarzam: niczego nie wybielam, bo w ogóle moim celem nie jest ocena takiego czy innego postępku działaczy klubowych tudzież PZM. Stwierdzam stan faktyczny, opisuję rzeczywistość, która jest konkretna, bez względu na potępienie z Twojej strony. A co do zmian, podyktowanych załamaniem poprzedniego ustroju, to było ogólne stwierdzenie, dotyczące upadku lub przekształceń dotychczasowych "sponsorów" (czyli zakładów pracy) oraz początku funkcjonowania w warunkach gospodarki rynkowej, gdzie tak "popularne" dyscypliny jak trial czy caravaning nie mają raczej racji bytu, a na pewno nie w połączeniu z popularnym i komercyjnym speedwayem.

    Cytat Zamieszczone przez Semen
    Szczerze mówiąc Franz, to nie spodziewałem się po Tobie, że rozgrzeszasz takie przekręty.
    Cóż, widocznie nie jestem w stanie sprostać Twoim wysokim standardom moralnym. Nic na to nie poradzę, chociaż przykro mi w pewien sposób, gdyż mam szacunek dla Twojej wiedzy i opinii. Ale mówiąc całkiem szczerze, ja ogólnie jestem złym człowiekiem, więc nie bądź zdziwiony na przyszłość. Uprzedzam pod kątem ewentualnego wybielania kolejnych szwindli i przekrętów przeze mnie.

    Cytat Zamieszczone przez Semen
    O numerach pod egidą ASPRO to książkę można by napisać, a tu czytam, że czasy i zmiany ustrojowe wymusiły wrocławskie żużlowe przepoczwarzenie.
    Heehehehehehee, życie i ludzie cały czas mnie zadziwiają.
    Napisz więc taką książkę. Chętnie przeczytam, serio. Obiecuję, że będę jednym z pierwszych nabywców i nawet poproszę Cię o autograf. Oczywiście liczę, że w owej publikacji znajdą się wypowiedzi niegodziwie wykorzystanych przez ASPRO Knudsena, Śledzia, Barona i innych, którzy z nowym, podłym i uciekającym od zobowiązań tworem pod nazwą WTS nie chcieli mieć nic wspólnego.
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 10-01-2015 o 04:17
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Są kontynuatorami to fakt, nie są to te same kluby to też fakt.
    W tym drugim punkcie się nie zgadzamy, a dla mnie on jest istotny. Fakty

    Do reszty się nie odniosę, bo przerabiałem to już z niektórymi (na szczęście nielicznymi) kibicami z Bydgoszczy, którzy też nie potrafili pogodzić się z tym, że drużyna, której kibicują jest wystawiona do rozgrywek przez nowy/następny klub.


    Normy moralne to brzmi górnolotnie, ale prawdą jest, że powszechnie obowiązujące w Polsce standardy zachowań w wielu przypadkach są dla mnie nie do przyjęcia.
    ... może jestem jakiś dziwny, ale jak patrzę na to bagno, które mamy w kraju to chyba nie jest ze mną aż tak źle.

    Mimo, że napisałem ostro szanuję Twoją Osobę, także luz.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-01-2015 o 13:29
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego żużlowa Polonia miałaby cierpieć z powodu długów całego wielosekcyjnego klubu...
    W tamtych czasach, gdy Polonia Bydgoszcz nagle stwierdziła, że cały klub jest zadłużony z wyjątkiem sekcji żużlowej,
    Apator posiadał sekcje szachową i brydżową zdaje się tez jeszcze miał - coś rok, czy dwa później
    narobiło się 1,5 miliona długów. O my głupcy - spłaciliśmy swoje zobowiązania zamiast obciążyć nimi tych
    kilkudziesięciu szachistów, czy brydżystów... A tak na serio - jest jeden organizm - to cały organizm
    powinien ponosić konsekwencje. Zresztą z Polonią B. też okazało się, że nawet z tą przekazaną do
    innego klubu o tej samej nazwie (sic!) "sekcją" jest przekręt, bo działacze mieli jako warunek startów
    w e-lidze spłacić wszystkie swoje zobowiązania poczym okazało się, że wiszą trenerowi Koselskiemu
    poważne kwoty i jakiemuś tam młodzieżowcowi (teraz nazwiska nie pamiętam). Powinni wylecieć na
    zbity pysk do najniższej ligi i tyle. W porównaniu z tym co jest dzisiaj dużo gorzej pewno by nie było,
    a może byłoby lepiej, bo środowisko miałoby szansę się zreformować i działać na zdrowych zasadach.
    A dziś w Polonii Bydgoszcz, która jest klubem miejskim nie ma szans chyba na lepsze, chyba, że
    objawi się jakiś Szejk. Klub jest miejski i zadłużony, prezydent Bydgoszczy Bruski żużla nie lubi i koniec
    - stagnacja kojarząca się z podtrzymywaniem życia na kroplówce.
    Nie będzie normalnie dopóki kluby będą się zadłużać i przekazywać długi do jakiś stowarzyszeń,
    fundacji, spółek i w ten sposób tych długów się pozbywać - i z roku na rok będą jeździć pod tą
    samą nazwą Polonia Bydgoszcz, Włókniarz Częstochowa, czy inne. Jesteś innym podmiotem, nie jesteś
    związany z poprzednikiem - to proszę bardzo, startuj od zera w najniższej lidze sportowej, ale
    pod inną nazwą, bez prawa nawiązywania do laurów poprzednika. Chcesz być kontynuatorem tradycji
    - zachować ciągłość - bierzesz odpowiedzialność za poprzednika - również finansową.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #14
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W tamtych czasach, gdy Polonia Bydgoszcz nagle stwierdziła, że cały klub jest zadłużony z wyjątkiem sekcji żużlowej,
    Nikt nie twierdził, że sekcja żużlowa nie jest zadłużona. Jej długi (1,2 mln zł) przeszły do BTŻ.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 03-02-2015 o 09:09
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W tamtych czasach, gdy Polonia Bydgoszcz nagle stwierdziła, że cały klub jest zadłużony z wyjątkiem sekcji żużlowej,
    Apator posiadał sekcje szachową i brydżową zdaje się tez jeszcze miał - coś rok, czy dwa później
    narobiło się 1,5 miliona długów. O my głupcy - spłaciliśmy swoje zobowiązania zamiast obciążyć nimi tych
    kilkudziesięciu szachistów, czy brydżystów... A tak na serio - jest jeden organizm - to cały organizm
    powinien ponosić konsekwencje. Zresztą z Polonią B. też okazało się, że nawet z tą przekazaną do
    innego klubu o tej samej nazwie (sic!) "sekcją" jest przekręt, bo działacze mieli jako warunek startów
    w e-lidze spłacić wszystkie swoje zobowiązania poczym okazało się, że wiszą trenerowi Koselskiemu
    poważne kwoty i jakiemuś tam młodzieżowcowi (teraz nazwiska nie pamiętam). Powinni wylecieć na
    zbity pysk do najniższej ligi i tyle. W porównaniu z tym co jest dzisiaj dużo gorzej pewno by nie było,
    a może byłoby lepiej, bo środowisko miałoby szansę się zreformować i działać na zdrowych zasadach.
    A dziś w Polonii Bydgoszcz, która jest klubem miejskim nie ma szans chyba na lepsze, chyba, że
    objawi się jakiś Szejk. Klub jest miejski i zadłużony, prezydent Bydgoszczy Bruski żużla nie lubi i koniec
    - stagnacja kojarząca się z podtrzymywaniem życia na kroplówce.
    Nie będzie normalnie dopóki kluby będą się zadłużać i przekazywać długi do jakiś stowarzyszeń,
    fundacji, spółek i w ten sposób tych długów się pozbywać - i z roku na rok będą jeździć pod tą
    samą nazwą Polonia Bydgoszcz, Włókniarz Częstochowa, czy inne. Jesteś innym podmiotem, nie jesteś
    związany z poprzednikiem - to proszę bardzo, startuj od zera w najniższej lidze sportowej, ale
    pod inną nazwą, bez prawa nawiązywania do laurów poprzednika. Chcesz być kontynuatorem tradycji
    - zachować ciągłość - bierzesz odpowiedzialność za poprzednika - również finansową.
    Utopia.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Utopia.
    a ile ty w życiu zarobiłeś pieniędzy że piszesz utopia? Pewnie nikt Ciebie nigdy nie przekręcił na parę złotych że piszesz takie bzdury.

    ps. hehe Bartek menago w łopolu

  18. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2016
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cukrzyca 100% poparcia

  19. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze w nastepnych sezonach sie odrodza a miasto dofinansuje remont stadionu. Im wiecej osrodkow tym lepiej dla sportu w Polsce

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Na jakim watku jak nie na tym...
    Zmarł Jerzy Szczakiel. Smutna wiadomosc.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (01-09-2020)

  22. Powrót do góry    #20
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cześć Jego pamięci!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •