Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 172 z 172

Wątek: IV Runda DMP Stal Rzeszów - Apator Toruń 27.05.2012

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Już nieaktualne, liczyłem na cud w 14 i chciałem 15 na żywo posłuchać...

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no i kolejny raz "krajowy lider" pokazał na co go stać w tym sezonie...
    a brat Kamil razem z managerem Kowalikiem powinien udać się na zasłużony urlop

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2007
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Niezależnie od wyniku naszym już należy się szacun. Wynik przyzwoity. Faktycznie szkoda, że nie ma Warda ale w Rzeszowie też jednego niestety brakuje.
    Gdyby tylko Emil wreszcie załapał o co w tym chodzi
    Na szacun zasługuje tylko Chrispy. Reszta można się było spodziewać...

    Miedziak dalej czarna d***, bo jak nazwać jednorazową wygraną z Okoniewskim (nie wliczam slabą juniorkę rzeszowską), który widać troszkę zdziwił się torem na początku.
    Sullivanowi za tę podwyżkę przedsezonową wybiłbym w ogóle z głowy jakiekolwiek premie na przyszły sezon. 9 pkt w 6 startach... Lider...

    Patrząc na zdobycz z zastępstwa 4 pkt i 0 Pulczasa w nominowanym wygralibyśmy z Darkiem... pewnie tez minimalnie, bo choćby nasz kapitan miał okazję zapoznać się z torem ciut szybciej... Brawo działacze, brawo Kowalik... profesjonalizm pełną gębą .

    Nie zgadzam się z Cegielskim że wracamy na właściwe tory. Dalej błądzą nasi i tylko Holder podtrzymuje optymistów na duchu i zapewne będzie dawał argument do gadania że jesteśmy wśród najlepszej 4.
    Ostatnio edytowane przez urek ; 27-05-2012 o 22:06

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    no i kolejny raz "krajowy lider" pokazał na co go stać w tym sezonie...
    a brat Kamil razem z managerem Kowalikiem powinien udać się na zasłużony urlop
    zabierając ze sobą kolegę Czerwińskiego.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    No i gratulacje zarówno dla zwycięzców za wygraną, jak i dla pokonanych za honorowy wynik.

    Holder to jednak mega klasa zawodnik. Sully i Miedziak zrobili tyle ile mogli. Reszta to już tylko milczenie.

    Jeszcze raz gratulacje dla Rzeszowa może będzie to choć niewielka, maleńka osłoda gorzkich chwil, które ostatnio przyszło im przeżywać. Życzę z całego serca pozostania w Ekstralidze.

    Co do naszych - ja jestem szczęśliwy, przegrali honorowo!!! Można spokojnie iść spać

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Czysty, duży komplet na trudnym terenie - robi wrażenie.
    Gratulacje dla Żurawi - teraz może być tylko lepiej.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez gajewmic Zobacz posta
    zabierając ze sobą kolegę Czerwińskiego.
    zapomniałem...
    a najgorsze jest to że blokuje miejsce w składzie jeżeli już nie Karolowi to juniorom. tak klub podobno dba o rozwój juniorów. phi...

  8. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Jak w meczu z Tarnowem nie pojedzie któryś z młodych obojętnie czy za Zbycha czy Kamila, to ja pierdzielę, obejrzę sobie to w tv.

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2010
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szybko :
    Holder nie do ugryzienia , choć gdyby nie błąd to Walasek dał by mu radę.
    Sullivan - chimeryczny i bez wyrazu
    Miedziak - średnio .
    Reszta bez komentarza

    Kylmaekorpi - dobrze spasowany - będzie drugi Watt.
    Lahti - dziękujemy , wolno i bez wyrazu .
    Crump - wolny jakiś , wynik dobry , jazda już nie bardzo
    Sówka - bardzo ładnie , ostatnie zero na innym motocyklu .
    Adamczak - nawet nawet , na Pulczyńskich wystarczyło.
    Okoń - nie spasowany zupełnie , zero startów , wolno na trasie.
    Walasek - trochę szkoda jego pierwszego biegu ale OK.

    Ogólnie wygraliśmy z 3,5 zawodników , gdyby był Ward to było by w plecy. Rzeszów pechowo na początku

    Tor jakiś dziwny - twardo , jak zaczęło się odsypywać to lali wodę.

    Rzeszów wciąż jedzie jak na wyjeździe.

    Toruń poza kosmicznym Holderem jakoś tak bez zęba.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    zapomniałem...
    a najgorsze jest to że blokuje miejsce w składzie jeżeli już nie Karolowi to juniorom. tak klub podobno dba o rozwój juniorów. phi...
    Zera Czerwińskiego to inaczej smakują niż Ząbika. Są takie bardziej strawne. Proponuje wypożyczyć jakiegoś juniorskiego szmaciarza i wstawić go za Kamila. Już nie bedzie drażnił "ludzik" swoją jazdą kibiców z Torunia. Bedą się cieszyć z zer szmaciarza.

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie było najgorzej. spodziewałem się, że w takim składzie uzbieramy ok 38-40 pkt i tak pewnie by było, gdyby nie kosmiczna postawa Holdera. Miedziński nie pierwszy raz zawiódł w biegu o stawkę, Ryan powinien przywieźć mimo wszystko kilka punktów więcej natomiast postawa Kamila i Sałaty nie nadaje się do skomentowania. Na Tarnów obowiązkowo Pietrykowskie, Przedpełskie czy jakiekolwiek inne perełki za tą dwójkę.

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A podobno to Ryan jest płaczkiem. Niektórym użytkownikom tego forum nie dorasta on jednak do pięt. Przez 13 biegów wynik na styku mimo braku zawodnika numer 2 w drużynie. Unia Leszno jadąc w optymalnym zestawieniu uzbierała w Rzeszowie całe 3 punkty więcej, ale co tam, lepiej sobie ponarzekać. Chce mi się śmiać czytając opinie o tym, że play-off został nam wybity z głowy. Tym, którzy głoszą takie mądrości polecam analizę tabeli i terminarza, zajmie to góra 5 minut.
    K.Pulczyński jest oczywiście do zmiany, ale o tym wiadomo od dawna i dzisiejszy mecz w zasadzie tylko to potwierdził.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 27-05-2012 o 22:31

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    kiedy jest ten mecz ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Zabovsky, nic dodać, nic ująć.

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Zera Czerwińskiego to inaczej smakują niż Ząbika. Są takie bardziej strawne. Proponuje wypożyczyć jakiegoś juniorskiego szmaciarza i wstawić go za Kamila. Już nie bedzie drażnił "ludzik" swoją jazdą kibiców z Torunia. Bedą się cieszyć z zer szmaciarza.
    Szmaciarza to jednak robisz z siebie pisząc takie teksty.
    Zwykła nienawiść dymi wam z dyni... tak to szło w jednej piosence. No ale rozumiem że trzeba jakoś rozładować emocje.

    Zero to zero, nie ważne z jakiej wsi wywodzi się jego zdobywca.
    Chyba że będzie jeździł jakiś rokujący junior, no ale - Waszym zdaniem - każdy i tak jest gorszy, przynajmniej sprzętowo od Kamila, więc o czym rozmowa.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 27-05-2012 o 22:50

  16. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chce mi się śmiać czytając opinie o tym, że play-off został nam wybity z głowy. Tym, którzy głoszą takie mądrości polecam analizę tabeli i terminarza, zajmie to góra 5 minut.
    Że wybity z głowy to na pewno przesada, ale póki co naprawdę trzeba mieć w sobie dużo dobrej woli, żeby widzieć optymistycznie nasz awans do PO. Z Falubazem dostaniemy w dwumeczu -5, więc nie bardzo po co jest się za nimi rozglądać, a Unia Leszno ma w miarę realne szanse nawet na bonusa z ZG. Zremisowali w Rzeszowie, wiec mają nad nami jak na razie +1 korespondencyjnie. Zobaczymy jak im pójdzie w Częstochowie, ale to dopiero pod koniec RZ. Nasze szanse leżą w wyjazdowych zwycięstwach, ale całkiem prawdopodobne, że już nie przywieziemy z wyjazdów więcej niż 2 pkt. (Wrocław lub Gdańsk, dziś straciliśmy sporą okazję), a Leszno jeszcze trochę uszczknie. Na razie klucz to wygrać choćby minimalnie z Tarnowem, potem przyjdzie test sezonu czyli Smoczyk. I będzie wiadomo dużo, dużo więcej. Mimo, że UL jest w tym roku słaba, to my jesteśmy jeszcze słabsi, bo podziurawieni.

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Kamil, Kamil, Kamil - przecież wygrał z Crumpem a tak poważnie to dzięki temu że Joonas pojechał wyśmienicie, oraz brak Warda mecz skończył, się jak skończył cieszy wygrana ale jak pisałem wcześniej: bonusa Rzeszów w tym sezonie to raczej nigdzie nie ugra. Gdyby był Ward to może Wy cieszlibyście się z wygranej słabo u Was pojechali trzej panowie o nazwiskach kończących się po szlachecku - "ski"

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Blackcross, o Stocha Ci chodzi chyba, bo nie załapałem dowcipu

    A tak poważnie nie wyszedł Wam do końca fiński eksperyment? Kilokarpii wyśmienicie, ale Kuciapsson potrafił przywieźć u Was Hampela i Pawlickiego. Pewnie nie wystarczyłoby to na Unibax z Wardem, ale nie byłoby tak równo do 13 wyścigu. Adamczak to było niezłe posunięcie, szkoda że chłopak zaliczył dzwona na otwarcie, bo mogło być pewnie jeszcze lepiej. Okonia też chyba stać na więcej. Mimo wszystko wygrana w pełni zasłużona, a działacze Unibaxu niech sobie plują w brodę!

    Co do panów na "ski" mamy jeszcze parę takich perełek w obwodzie. Tylko trzymamy je w ukryciu, aż osiągną wiek seniorski
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 27-05-2012 o 23:26

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky

    Chce mi się śmiać czytając opinie o tym, że play-off został nam wybity z głowy. Tym, którzy głoszą takie mądrości polecam analizę tabeli i terminarza, zajmie to góra 5 minut.

    No cóż, zazdroszczę optymizmu nawet tego przez 5 minut.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    zabovsky

    Chce mi się śmiać czytając opinie o tym, że play-off został nam wybity z głowy. Tym, którzy głoszą takie mądrości polecam analizę tabeli i terminarza, zajmie to góra 5 minut.

    No cóż, zazdroszczę optymizmu nawet tego przez 5 minut.
    Rozumiem, że patrząc na tabelę więcej optymizmu mają pod Jasną Górą.

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No cóż. Łudziłem się że może dadzą radę. Ale jak zobaczyłem obsadę 14 biegu po naszej stronie to.... w zasadzie sama obsada sprowadziła mnie na ziemię
    Holder (obok Pedersena) to w tej chwili chyba najbardziej równy grajek.
    Za brak drugiego Turbo Twin - ktoś powinien w klubie beknąć.

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    polewaczka napisał(a)

    Rozumiem, że patrząc na tabelę więcej optymizmu mają pod Jasną Górą.

    No, cóż na koniec sezonu wyjdzie na to samo.
    No może 5 minut więcej optymizmu.
    Mówiąc poważniej. Po przegranej z ostatnią drużyną w tabeli i Fochach z osłabionym Włókniarzem to bym jednak zluzował.
    Wy jesteście optymistami. Moje gratulacje.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 28-05-2012 o 09:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2010
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz na styku ze względu na Holdera . Od 5-6 wyścigu wiedziałem że Marma mecz wygra.Kolejność biegów raczej była do przewidzenia(poza Sówką i 0 Crumpa).
    Do 14 biegu udawało się jakoś trzymać , potem Toruniowi zabrakło armat.
    Rzeszów po prostu był równiejszy . Oba teamy miały mega dziury (Czerwiński i Lahti) i zaskoczenia na plus (mimo wszystko 18 Holdera i nadzwyczaj szybcy Sówka i Jonas). Dodać do tego pecha Marmy w biegu młodzieżowym i defekt Okonia i wynik byłyby koło 51-39.
    Rzeszów popełnił falstart w tym sezonie + brak objeżdżenia na nowym torze no i ta tragedia. Będzie jak zawsze , raczej nie spadniemy i na play offy szans nie ma. Ważne by coś powygrywać u siebie co powinno przychodzić coraz łatwiej. Tylko tor trzeba troszeczkę przyczepniejszy robić bo nie było gdzie koła zaczepić. Niestety od jakiegoś czasu robi się twardo (wiadomo że dziś tor był pod pogodę i pod Sullivana , żeby nie płakał )

    Toruń też nie powinien narzekać bo niby nie było kim jechać a 42 punkty uzbierali. Miedziak mimo wszystko coś tam się starał więc nie ma sensu po nim jechać. Będzie Ward i będzie git. Bonusa oczywiście macie w kieszeni. Wasz jedyny problem to juniorzy : Kamila to by chyba dziś nawet Kret objechał a i Emil o 2 punkty za dużo zdobył . Zdaje mi się że jakieś 2 sezony temu robili większe wrażenie.

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tramall Zobacz posta
    Toruń też nie powinien narzekać bo niby nie było kim jechać a 42 punkty uzbierali.
    Toruń ma co narzekać, bo mimo właśnie słabej postawy niektórych z tych, którzy powinni pojechać
    uzbierano właśnie aż 42 punkty. To ile by uzbierano, gdyby ciut lepiej pojechali Miedziński
    i Sullivan i gdyby był Ward? Niby gdybologia, ale widać jak Rzeszów jest słabą drużyną...
    z którą przegrała drużyna jeszcze słabsza tego dnia. Z Rzeszowa powinniśmy te 2 punkty wywieźć,
    a tak Leszno nam na Rzeszowie o 1 punkt odskoczyło, a nie sądzę, żeby przy Hetmańskiej
    poległy ekipy Zielonej, Gorzowa czy Tarnowa. Za tydzień przyjeżdża tu Bydgoszcz i... też
    może być różnie jeżeli obudzi się Woźniak i Gapiński. No nic - jedziemy dalej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Z Rzeszowa powinniśmy te 2 punkty wywieźć,
    a tak Leszno nam na Rzeszowie o 1 punkt odskoczyło, a nie sądzę, żeby przy Hetmańskiej
    poległy ekipy Zielonej, Gorzowa czy Tarnowa
    .
    Ja po tym co widziałem to też nie sądzę żeby na Motoarenie poległy ekipy z Gorzowa i Tarnowa (bo ZG już zmiotło). Więc tak naprawdę jakie to ma znaczenie?

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    No, cóż na koniec sezonu wyjdzie na to samo.
    W sumie racja to co na pechu Lwów (Łaguta) Unibax ugrał, to frajersko w Rzeszowie za darmo oddał (Ward).

    Między optymizmem a pesymizmem, jest jeszcze taki obszar, który można nazwać realizmem. Sporo kolejek jeszcze do końca. Zdarzyło się takim jednym oberwać 34:59 u siebie w rundzie zasadniczej, a jak się dalej sprawy potoczyły pewnie pamiętasz

    Po prostu nie wszyscy w Toruniu są płaczkami, ot co.

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    No cóż, zazdroszczę optymizmu nawet tego przez 5 minut.
    Zawsze mi się wydawało, że jestem realistą. Starałem się analizować poszczególne zagadnienia zanim zabierałem głos i w kwestii oceny szans na awans Apatora do play-off w życiu nie nazwałbym siebie optymistą.
    Jak jednak powszechnie wiadomo to co sądzą o nas inni jest ważniejsze od tego co sądzimy o sobie sami. Dzięki więc za wyprowadzenie z błędu i powodzenia w walce o 9 miejsce.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 28-05-2012 o 13:21

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky

    1.przegraliście u siebie z Falubazem
    2.przegraliście z ostatnią drużyną w Rzeszowie gdzie "tylko"zremisowała drużyna z Leszna
    (pomijam okoliczności Waszej wygranej w Czestochowie)
    Na tym etapie rozgrywek straciliście dość dużo punktów,
    aby myśleć o pierwszej czwórce,
    a Tobie chce się śmiać z tych którzy skazują Was na ligową wegetację.
    Chyba że śmiech to jest taki Twój przejaw bezradności.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    To nie tak Blacktop tzn. masz rację w tym co napisałeś ale...chodzi o to że kibice Apatora nie przyzwyczajeni są do porażek - zawsze od lat - zwłaszcza w ostatnich latach Toruń bił się o medale, co na swój sposób dla Apatora było już trochę...nudne bo ile można wygrywać u siebie średnio po +20 punktów każdemu się po czasie znudzi... z kolei teraz mamy pierwszy sezon, w którym Apator "cieniuje" i jak tak dalej pójdzie to bardzo prawdopodobnym jest walka o conajwyżej środek tabeli... czego oczywiści im nie życzę mimo wszystko mam nadzieję że dadzą radę i z walki o PO wyeliminują (albo jak nie oni to ZG, bądź Gorzów, czy Leszno) papierowych tygrysów z pewnego miasta, oddalonego o 80 km na zachód od Rzeszowa

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    To nie tak Blacktop tzn. masz rację w tym co napisałeś ale...chodzi o to że kibice Apatora nie przyzwyczajeni są do porażek - zawsze od lat - zwłaszcza w ostatnich latach Toruń bił się o medale, co na swój sposób dla Apatora było już trochę...nudne bo ile można wygrywać u siebie średnio po +20 punktów każdemu się po czasie znudzi... z kolei teraz mamy pierwszy sezon, w którym Apator "cieniuje" i jak tak dalej pójdzie to bardzo prawdopodobnym jest walka o conajwyżej środek tabeli... czego oczywiści im nie życzę mimo wszystko mam nadzieję że dadzą radę i z walki o PO wyeliminują (albo jak nie oni to ZG, bądź Gorzów, czy Leszno) papierowych tygrysów z pewnego miasta, oddalonego o 80 km na zachód od Rzeszowa
    Ależ Was wszystkich boli że Tarnów właczył sie do walki o medale i wkoncu MUROWANI faworyci jak Leszno, Toruń trzepią gaciami już w 1/3 sezonu że nie wejdą do PO . Szkoda że Rzeszów cieniuje bo jak by oni jeszcze byli w czubie tabeli to większość z Was przypomniałaby sobie że u nich jest sponsorem PGE

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robin_Hood Zobacz posta
    Ależ Was wszystkich boli że Tarnów właczył sie do walki o medale i wkoncu MUROWANI faworyci jak Leszno, Toruń trzepią gaciami już w 1/3 sezonu że nie wejdą do PO .
    Strasznie mnie to boli. Nie mogę przestać wręcz o tym myśleć. Choć po cichu Tobie się przyznam, że jak myślę o przyszłości
    to wiem, że bardziej będę trzepał gaciami jak kiedyś do walki o medale włączą się Krosno, albo Miszkolc... przecież to jest
    porażające... ten Tarnów, no właśnie ten Tarnów... wow
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Spółka Ekstraliga Żużlowa zweryfikowała wynik meczu z 27 maja pomiędzy PGE Marmą Rzeszów i Unibaksem Toruń na 46:42. Na torze uzyskano rezultat 48:42, ale w zespole z Rzeszowa niezgodnie z przepisami wystąpił Damian Adamczak, który zdobył dwa punkty.
    Zawodnik Orła Łódź Adamczak wystąpił w Marmie na zasadach "gościa", ale według komunikatu Ekstraklasy zgoda na jego udział w zawodach była wadliwa. W związku z tym od wyniku zespołu z Rzeszowa odjęto zdobyte przez niego punkty.


    Ale jaja - tak w Toruniu "zapomnieli" że Ward ma w tym czasie inne zawody, a u nas bo "umowa była wadliwa" a gdzie podstawa prawna, przepis?

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Jaja to by były, gdyby Adamczak zdobył 7 pkt.

    Nie ma co Ekstralipa...

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wiec to jednak Morciasz mial racje,a ja czlowiek malej wiary kwestionowalem jego interpretacje.
    Zwracam honor.Jednak jego wiedza jest wieksza niz dzialaczy z Rzeszowa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Całe szczęście, że nie wpłynęło to na wynik meczu. Wtedy dopiero byłaby zadyma, a tak pozostało bez zmian. Strasznie nie lubię takiego grzebania przy zielonym stoliku.

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Centrala się nie postarała i nie wygraliście meczu przy zielonym stoliku.
    Nie wiem jak Was będą forować ale i tak do p-o się nie dostaniecie.
    Niestety. Z g#wna bata... ale zawsze mogą ukarać przeciwnika za złe przygotowanie toru
    (mimo że ten na MA jest mocno... kontrowersyjny)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #172
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Tak przez przypadek tu zajrzałem i widzę, że ciężki humor blackiego jak zwykle znalazł wielu amatorów

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •