Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 76 z 76

Wątek: Kibice PSŻ Poznań na Facebooku

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Mrozik, nie...nie obrażajmy się. To, że ktoś ma inne zdanie na jakis temat, nie upoważnia nas do "jechania" po tej osobie. Nie bądźmy tacy, jak ONI
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2012
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podejrzewam, że zwykły kibic ma gdzieś te wszystkie "dąsy" to zarządu PSZ, (no chyba że ktoś ma obsesje będzie żużel -będą kibice, wiec lepiej skupić się na tym, a jak nie masz ochoty to nie przeszkadzaj tym, którym na tym zależy i nie mów, że "nawet im kibicujesz" bo Twoje wpisy temu zaprzeczają.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2012
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Mrozik, nie...nie obrażajmy się. To, że ktoś ma inne zdanie na jakis temat, nie upoważnia nas do "jechania" po tej osobie. Nie bądźmy tacy, jak ONI
    Masz rację,przepraszam.

    ONI są wszędzie :confusion:
    Ostatnio edytowane przez Mrozik ; 23-06-2012 o 22:32

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiam sie dlaczego tak wszyscy po sobie jedziecie. Nie chcecie mieć żużla w Poznaniu ok.Dajcie jednak szanse tym co chcą cokolwiek robić a potem krytykujcie.Byłem też sceptycznie nastawiony ale daje im szanse.Chciałbym aby w Poznaniu był jednak żużel i to przez duże Ż. Nie wyobrażam sobie kibicować innym drużynom/miastu w którym nie mieszkam.Więc albo Skorpiony albo NIC.
    ps.Brawo Bartosz byłeś dziś wielki :congratulatory:

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Powiało mrozem:tongue-new: z tego wątku....Tak się składa,że wczoraj wymieniłam kilka zdań ze znajomym-zaczęło się od Euro,a skończyło na naszej winogradzkiej lidze podwórkowej..Usłyszałam-:"grałem w Polonii,ale teraz ma być tam żużel";te słowa z ust kogoś,kto się żużlem nie interesuje...bezcenne!Ja wierzę i mam nadzieję!

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2012
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    edek ja, cały czas próbuję sie z tym przebić, ale ktoś cały czas się ze mnie nabija, dzieciaki.... to znaczy wiem kto i duchu chce mi się śmiać, że tak poważni ludzie robią z siebie takie pośmiewisko.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Może, znając chociażby burzliwą przeszłość Pana Prezesa Ładzińskiego w klubie z Warmińskiej, zwyczajnie nie chcą podpisywać swoim nazwiskiem ich działalności? Nie wiem... Naprawdę nie wiem...
    Urbi, musisz koniecznie napisać coś więcej o tej burzliwej działalności Pana Prezesa. Jeśli nie napiszesz, to zachowujesz się w czystym stylu kaczyńskim.
    Poczytaj, na pewno to dostrzeżesz.

    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują, iż o tym, że cokolwiek dzieje się, aby speedway powrócił do Poznania, tylko się mówi...Nic więcej
    Czy naprawdę jest to dla Ciebie powód do uśmiechu.
    Zrozum, chopie, Twoje schadenfreude wywołuje u mnie alergię.
    Napisz, że nie o to Ci chodzi, że tylko zapętliłeś się w ironii...

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2012
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez persymonak1 Zobacz posta

    cały czas próbuję sie z tym przebić, ale ktoś cały czas się ze mnie nabija, dzieciaki.... to znaczy wiem kto i duchu chce mi się śmiać, że tak poważni ludzie robią z siebie takie pośmiewisko.

    Chłopie,nikt nie wie kim jesteś i nikt się z Ciebie nie nabija.Dzieciaki tutaj raczej nie piszą podobnie jak i „poważni' ludzie.

    Urbi wyraził wątpliwość co do możliwości przebudowy stadionu,po kilku miesiącach zupełnej ciszy na ten temat ze strony Stowarzyszenia,a Ty doszukujesz się jakiegoś drugiego dna.Czy według Ciebie jest czymś niestosownym i bulwersującym zadanie takiego podstawowego dla kibicow pytania,że trzeba się doszukiwać jakiś spisków,knowań,ataków na obecnych działaczy?

    To forum kibiców i niektórzy chcą wiedzieć ile zostało zrealizowane z szumnych zapowiedzi budowy stadionu.To przecież podstawa do reaktywacji drużyny.

    Zakładam,że jesteś kibicem i nie chcesz wiedzieć co dalej z klubem?Przecież zostało zaledwie kilka miesięcy na zrobienie czegokolwiek na stadionie,a tam się nic nie dzieje.

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
    To forum kibiców i niektórzy chcą wiedzieć ile zostało zrealizowane z szumnych zapowiedzi budowy stadionu.To przecież podstawa do reaktywacji drużyny.
    Projekt koncepcji rozbudowy stadionu jest złożony w Urzędzie Miasta. leży sobie wygodnie na którymś z wypełnionych po brzegi biurek. Do końca Euro2012 odpowiedz z urzędu spodziewać się nie ma co. Po Euro będzie odpowiedź i się okaże, czy można rozpocząć rozbudowę obiektu czy też (odpukać) nie. Do momentu otrzymania zgody od władz miasta nie można wbić łopaty więc nie wiem czego jeszcze oczekujesz.

    Pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2012
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mrozik, wszystko było by dobrze gdybyś rzeczywiście jak to mówisz "wyrażał swoją wątpliwość" ja takową również posiadam, tylko że jak dla mnie to Twoje wpisy nie wyrażają żadnej wątpliwości tylko od razu kładą krzyżyk i skazują na niepowodzenie działalność stowarzyszenia, wiesz, trudno jest zaczynać wszystko od nowa, od zera, kiedy w dodatku wciąż po Tobie "jadą". Zdaję sobie sprawę, że do końca swego istnienia będziesz nienawidził obecnych Władz PSŻ i będziesz robił wszystko żeby choć pod zmienionym nickiem siać jakieś wątpliwości, przykro mi, że tak jest, ale na szczęście Twoje 5 min być może już minęło.. i całe szczęście bo może choć powoli ale teraz żużel w Poznaniu stanie na mocnych podstawach.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Słowo "nienawidził" jest dalece, dalece na wyrost. Natomiast prawdą jest, że to pewnych osób z dzisiejszych władz Stowarzyszenia nie mam po prostu zaufania. Ten mój pogląd rodził się, kiedy byłem na zewnątrz tego, co się działo wokół poznańskiego środowiska speedwaya i potęgował w czasie, kiedy już byłem jego częścią. Nie chodzi mi tutaj o sam sens podjęcia prób reanimacji tworu, jakim jest PSŻ, bo to inicjatywa zacna i sam jej przyklaskuje. Problem według mnie leży w tym, iż nie do końca wierze w czyste intencje co niektórych osób, w których rękach znajduje się teraz ten "żużlowy respirator". Ale to zupełnie mój prywatny podgląd.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez urbi_et_orbi ; 24-06-2012 o 21:33
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2012
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez persymonak1 Zobacz posta

    mrozik, wszystko było by dobrze gdybyś rzeczywiście jak to mówisz "wyrażał swoją wątpliwość" ja takową również posiadam, tylko że jak dla mnie to Twoje wpisy nie wyrażają żadnej wątpliwości tylko od razu kładą krzyżyk i skazują na niepowodzenie działalność stowarzyszenia, wiesz, trudno jest zaczynać wszystko od nowa, od zera, kiedy w dodatku wciąż po Tobie "jadą". Zdaję sobie sprawę, że do końca swego istnienia będziesz nienawidził obecnych Władz PSŻ i będziesz robił wszystko żeby choć pod zmienionym nickiem siać jakieś wątpliwości, przykro mi, że tak jest, ale na szczęście Twoje 5 min być może już minęło.. i całe szczęście bo może choć powoli ale teraz żużel w Poznaniu stanie na mocnych podstawach.

    Persymonak1,taka konsekwencja w tropieniu i podejrzeniach jest nawet zabawna,ale chłopie uważaj bo potem powrót do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie może być trudny a nawet niemożliwy.

    Swoja drogą sprawdź monitor,może jest tam ukryta kamera która Ciebie śledzi i na razie nie wychodź na balkon,właśnie przelatuje amerykański albo rosyjski satelita :black_eyed:

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2012
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mnie interesuje w takim razie co takiego można ugrać chcąc tworzyć żużel? Nie rozumiem po co tak kpić z tego i z tych ludzi, którzy jak widać walczą, może nie zrobili jeszcze tyle ile kibice oczekują ale działają, coś dzieje, są plany, ciszę się z tego powodu, że to się powoli podnosi i odradza. Mam świadomość, że nic nie stanie się na pstryknięcie palcem, nawet jeśli nie pojadą w przyszłym sezonie, pojadą później ale żużel nie umrze w Poznaniu, a to chyba nam wszystkim chodzi. Może i zraziłeś się do pewnych osób ale jak to sam napisałeś to jest Twój prywatny pogląd, nie niszcz nadziei w kibicach, którzy czekają i są wierni swojemu klubowi.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy moderator jest tu obecny ? Wszystkie posty nie na temat (łącznie z tym), do usunięcia.

    Mrozik, żałosne jest to, że nie mając argumentów, albo zmieniasz temat, albo jak rasowi hejterzy bez klasy i polotu wytykasz komuś IQ.
    Do takich tekstów jak Twój o "81", nawet nie powinnam się odnosić, bo jaki poziom reprezentują wszyscy widzą. O ile można pisać o jakimkolwiek poziomie.
    Myślę, że jak odwrócimy te 81, to wyjdzie nam IQ, ale Twoje. Tak w Twoim stylu odbijając piłeczkę.

    Każdy ma prawo do własnego zdania.
    Jeśli ktoś wierzy ma do tego prawo, tak samo jak ten, kto uważa, że nic z tego nie będzie.
    Ale nikt nie wyśmiewa tych "niewierzących", nie przelicza ich IQ.
    Na szczęście do głosów zawistnych i tych na nie jestem już przyzwyczajona.
    Dlatego już się nie wysilaj, bo Twoje "błyskotliwe" wypowiedzi trafiają w próżnię.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2012
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Droga Magdo Bez Odbioru,

    przyznaję,swojego IQ nigdy nie badałem,ale kiedyś zmierzyłem i wychodzi na to,że to odwrócone 81 to ...nie tego nie napiszę,wstydzę się :o

    Ten niewinny żarcik z wczoraj był odpowiedzią z mojej strony na Twój przytyk przyrównujący mój nick do nazwy sklepu.

    Teraz patrząc na to z szerokiej perspektywy kilkunastu godzin widzę że zareagowałem niewłaściwie.

    Pięknej kobiecie zawsze wolno więcej

    Za przeprosiny niech posłużą słowa piosenki:


    Hej hej nie obrażaj się

    Nie strzelaj foch plis

    Ja wiem jestem głupi

    Ale proszę wybacz mi

    Moje żałosne żarty

    Moje słowa które ranią Cię



    Więc nie dąsaj się

    Wybacz mi

    W tej ciszy jest mi źle

    No nie dąsaj się

    Przecież Ty też dobrze nie czujesz się



    Więc koniec ciszy już

    No proszę koniec foch

    Ty dobrze wiesz ze ja długo tak nie mogę żyć

    Że za jedno twoje słowo kupię ci tysiąc róż

    Że dam ci serce i do niego klucz

    Nie płacz już

    Ja zmienię się

    To nie czas na smutek

    Teraz pora szczęścia jest
    Ostatnio edytowane przez Mrozik ; 25-06-2012 o 02:16

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    https://www.facebook.com/pages/Kibic...56467464402997

    Dalej ludzie, wbijać i lajkować!
    Nie spać, niech coś się dzieje!
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam serdecznie jestem tutaj nowy ale bardzo lubie speedway i wierzę głeboko ze nasz klub powstanie i jeszcze niejeden raz motory zawarczą na gołaju

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez zukzuzlowiec Zobacz posta
    Witam serdecznie jestem tutaj nowy ale bardzo lubie speedway i wierzę głeboko ze nasz klub powstanie i jeszcze niejeden raz motory zawarczą na gołaju
    A co to jest "gołaj"?
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magda81 Zobacz posta
    A co to jest "gołaj"?
    sorki zawsze mi sie ta literówka wkreca golaj jutro głosowanie oby sie udało

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Odświeżona strona na FB, zapraszam.

    https://www.facebook.com/pages/Kibic...ref=ts&fref=ts
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Zapraszam na nową stronę o żużlu w Poznaniu. Czasy Poloneza, turnieju o puchar MTP, MŚP, PSŻ oraz wiele fajnych wspomnień. Na bieżąco będziemy wracać do dawnych czasów! -->www.facebook.com/zuzelpoznan

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Uwaga.
    Poszukiwany sponsor na pewną, zacną akcję
    Chętnych do sypnięcia groszem zapraszam na profil Kibice PSŻ Poznań (pisać na pw).

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Kibice!
    Jeżeli ktoś chciałby się dorzucić do graffiti, które upamiętniać będzie Czerwiec'56 proszę pisać na priv. Dla wszystkich Wielkopolan, ale tekże dla całej Polski, Czerwiec'56 był wydarzeniem, które pokazało, że duch w narodzie nie umarł. Jako kibice PSŻ Poznań chcemy uczcić i upamiętnić ofiary tamtych dni, upamiętnić ich bohaterstwo i dumę.
    Dlatego zachęcamy do zrzucenia się na w/w pracę. Całość przedsięwzięcia kosztować będzie ok 200zł. Pokażmy, że wciąż jesteśmy, że pamiętamy o historii, że barwy czarno-żółte nigdy nie zginą, jak nie zginie pamięć o Czerwcu'56.

    Właśnie przed chwilą jeden kibic wpłacił 100zł!
    Dzięki Marcin!
    Naprawdę zachęcam do wpłat, a będzie okazałe graffiti!

    Edit.
    Kolejne 50zł. Fajnie, że są jeszcze pojedyńcze osoby, które na każdy pomysł nie mają wy******.
    Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez SMU ; 29-06-2014 o 18:11
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez SMU Zobacz posta
    Fajnie, że są jeszcze pojedyńcze osoby, które na każdy pomysł nie mają wy******.
    Dzięki!
    Być może nie nadążam za współczesnym słownictwem, ale postawienie w ten sposób sprawy nieco mnie dotyka. Dla mnie to zacna rzecz, którą czynisz, ale też stan moich finansów jest mocno opłakany i zanim wydam 5zł, to je najpierw z dwóch stron oglądam. Takie stwierdzenie to wrzucanie wszystkich do jednego wora; czy ma kase, czy jej nie ma "ma wy******."
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Molineux, tu nie chodzi o kasę, bo wiem, że jak możesz, to zawsze dorzucasz.
    Tak było od zawsze, chociażby z oprawami. Każdy by coś chciał, ale nikt nie chciał się dorzucić, taki urok kibiców PSŻ.
    Dużo gadania, marudzenia, a jak przyszło co do czego, nie było nikogo by pomóc czy się dorzucić.
    Ale spoko, to tylko luźne stwierdzenie, że ludzie mają wywalone. Tym bardziej teraz, kiedy PSŻ nie jedzie i istnieje teoretycznie z nazwy.
    Kogo może obchodzić graffiti teraz, jak nie ma klubu, kiedy nie obchodziło nikogo nic jak klub istniał?!
    Graffiti będzie dzięki trzem osobom i fajnie, że się takowe znalazły.
    Dzięki chłopaki!
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny pomysł, bardzo mi się to podoba

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Z dniem dzisiejszym Scorpio Maurus Ultras przechodzi do historii.
    Wiąże się to z brakiem opraw oraz zorganizowanym dopingiem na meczach PSŻ Poznań w kolejnych sezonach, które mam nadzieję przed nami. Decyzja została podjęta w bólach, ale życie układa się czasami tak, że nie na wszystko jest czas i fundusze.
    Oczywiście jest jeszcze Stowarzyszenie Skorpiony, które ciągle funkcjonuje i może od nowego początku będzie organizowało Wam życie kibicowskie na Golaju, kto wie?!
    Strona Kibice PSŻ Poznań zostaje i dalej będzie promować kibicowski styl życia oraz Nasz klub, PSŻ Poznań.
    Dzięki wszystkim, którzy kiedykolwiek dorzucili się do opraw, szczególnie w ostatnim sezonie naszych startów.
    Z kibicowskim pozdrowieniem, M.
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SMU za jego przydatny post!

    Molineux (21-09-2015)

  29. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za wiele pracy, ale to co najlepsze oby przed nami.

  30. Powrót do góry    #74
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazmierz Zobacz posta
    Dzięki za wiele pracy, ale to co najlepsze oby przed nami.
    Ciężko robić oprawy w pojedynkę - dwie osoby. To kosztowne i czasochłonne. Niestety nigdy, nikt nie był skory aby dorzucić się do opraw, a mogło być jeszcze lepiej i można by to dalej ciągnąć w nowych czasach. Z tego miejsca chcę jeszcze podziękować Jackowi. bez którego oprawy w sezonie 2011 by się nie pojawiły. Również wielkie dzięki dla Pana Włodzimierza, który przeznaczył 500zł na oprawę setnego meczu. Mam nadzieję, ze Stowarzyszenie Skorpiony pociągnie temat kibicowski dalej. W końcu oni jako pierwsi zaczęli to kręcić. Może po tej przerwie będzie jakiś fajny, nowy start. Tego im życzę.
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  31. Powrót do góry    #75
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Miałam się nie angażować, ale nie potrafię. Trwa zbiórka na trzy oprawy w sezonie 2017. Jeżeli ktoś chciałby i może się dorzucić to poniżej podaję numer konta. A tym, którzy już wpłacili BARDZO DZIĘKUJĘ.

    50 1020 5558 1111 1539 9870 0068

    z dopiskiem "na oprawę"

    Termin wpłat do połowy lutego.

    Pozdrawiam.
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  32. Powrót do góry    #76
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Zbiórka na oprawy trwa i do ostatecznej sumy brakuje 1000zł. Jeżeli zależy Wam na fajnym klimacie na stadionie, to zapraszam do wpłat - nie muszą być to wielkie sumy, każdy przysłowiowy grosz się liczy.

    Zaczynamy wszystko od podstaw i będziemy chcieli, aby na Golęcinie było inaczej niż na większości stadionach w Polsce. Na naszej trybunie "Pod Zegarem", znajdzie się miejsce dla wszystkich, bez wykluczeń i postaw ksenofobicznych. Chcemy, aby każdy, kto kocha żużel mógł cieszyć się nim bez żadnych obaw.
    Wracamy znowu do małych kroków, ale tym razem mamy nadzieję, że uda się systematycznością i wytrwałością dotrzeć do miejsca, w którym cały sektor się zapełni i będzie można dobrze usłyszeć doping. Wszystkich, którzy chcieliby z nami tworzyć klimat na Golaju zapraszamy serdecznie .
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •