Strona 1 z 209 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 9389

Wątek: Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach

    Apator Toruń 2014 - wątek klubowy

    teraz wlasciwa kategoria

    Dość już chyba klepania w poprzednim wątku. Mamy koniec listopada. Wyglada na to ze wystartujemy w nowym sezonie. Takze zakładam nowy wątek.

    Tych , którzy mają watpliowsci lub chcą śrubować wynik na 300 stron - oczywiscie błogosławie w srubowaniu wyniku.



    Skład chyba kompletny:

    1. Emil Sajfutdinow
    2. Chris Holder
    3. Darcy Ward
    4. Adrian Miedziński
    5. Tomas Gollob
    6. Paweł Przedpełski
    7. ostatnia niewiadoma


    Jak sprawdzi sie ten team?
    Czy wygramy wszystkie mecze w sezonie?
    Czy doznamy upokorzenia nie dostania sie do czwórki? czym sprawimy niechybną radość naszym oponentom


    ZAPRASZAM DO DYSKUSJI


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    terrax (07-09-2014)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda tylko młodego. W tym sezonie nierzadko jechał po 5-6 razy, ciesząc oczy nie tylko samych torunian, a teraz to trzy występy w meczu będą musiały wystarczyć.

    PS. Piękny burdel sami sobie robicie
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 22-11-2013 o 14:30

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    W lidze mamy gonić, tu mamy gonić. No dajcież no spokój. Ile można.
    Szczerze mówiąc im więcej robię symulacji w kontekście wzmocnienia Gorzowa
    Zagarem, Leszna Nickim, Tarnowa Hancockiem, Wrocka Janowskim, Zielonej
    polskim Łoktajewem tym bardziej trudne wydaje mi się nadgonienie tej straty
    -8, żeby na p-o wystarczyło. Choć mam nadzieję, że przeciwnicy się powycinają
    między sobą na bonusach, a tu powinniśmy zdobyć tych bonusów wiele i na nich
    odrobić ze 2-3 punkty do niektórych. Ale jest pytanie ile odniesiemy zwycięstw
    na wyjazdach u ww. piątki drużyn? Wypada, że potrzebne są co najmniej dwa
    zwycięstwa wyjazdowe z ww. piątką i komplet punktów z Czewą i Gdańskiem.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 22-11-2013 o 23:45
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #4
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    We Wrocławiu - pewna wygrana
    W Tarnowie - wygrana
    W Lesznie - wygrana
    W Zielonej - koło remisu
    W Gorzowie - raczej plecy

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ciekawe jak to by się miało jak by Stal wykupiła licencję od Unibaxu na starty w Ekstralipie i wtedy kto by płacił kary
    Bo coś mi się obiło o uszy w kolejce po szmalec.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W lidze mamy gonić, tu mamy gonić. No dajcież no spokój. Ile można.
    Szczerze mówiąc im więcej robię symulacji w kontekście wzmocnienia Gorzowa
    Zagarem, Leszna Nickim, Tarnowa Hancockiem, Wrocka Janowskim, Zielonej
    polskim Łoktajewem tym bardziej trudne wydaje mi się nadgonienie tej straty
    -8, żeby na p-o wystarczyło. Choć mam nadzieję, że przeciwnicy się powycinają
    między sobą na bonusach, a tu powinniśmy zdobyć tych bonusów wiele i na nich
    odrobić ze 2-3 punkty do niektórych. Ale jest pytanie ile odniesiemy zwycięstw
    na wyjazdach u ww. piątki drużyn? Wypada, że potrzebne są co najmniej dwa
    zwycięstwa wyjazdowe z ww. piątką i komplet punktów z Czewą i Gdańskiem.
    Po dwa zwycięstwa Tarnowa,Leszna,Zg,Gorzowa i Wrocławia nad Gdańskiem i Czewą nam w tym na pewno nie pomogą Liczyłem że te ekipy jakieś punkty tej piątce będą odbierały.

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,679
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    We Wrocławiu - pewna wygrana
    W Tarnowie - wygrana
    W Lesznie - wygrana
    W Zielonej - koło remisu
    W Gorzowie - raczej plecy
    W Zielonej w plecy,bo bedzie Walkower
    tak poza tym to w Tarnowie plecy,Leszno tez.Ide nawet o zaklad.
    Dzwignia to juz raczej slaba 2 linia na wyjazdach a po zmianie trenera czuje ze Leszno bedzie miec atut toru wreszcie.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Przewiduję 4-5 kolejek i pierwsze smrody w drużynie. Za dużo gwiazd i ambicji w jednym miejscu

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    W Zielonej w plecy,bo bedzie Walkower
    tak poza tym to w Tarnowie plecy,Leszno tez.Ide nawet o zaklad.
    Dzwignia to juz raczej slaba 2 linia na wyjazdach a po zmianie trenera czuje ze Leszno bedzie miec atut toru wreszcie.
    W Lesznie tez w plecy, przeciez jak zobacza taka pare Pedersen-Balinski pod tasma, to "defekty" na starcie murowane.

    Wszystko tez zalezy od tego, czy Gollob obejdzie sie bez kontuzji. Przeciez bez Golloba bez sensu startować.

  11. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Dobrze, że jest to -8. Inaczej byłaby liga bez emocji Nawet jak nie wjedziemy do PO, to będzie można puszczać teksty o moralnym triumfie i takie tam. Win-win.

  12. Powrót do góry    #11
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    W Lesznie tez w plecy, przeciez jak zobacza taka pare Pedersen-Balinski pod tasma, to "defekty" na starcie murowane.
    A Baliński to będzie jeździł w Unii? Gollob nie musi punktować jak lider, aby Unibax w takim zestawieniu wygrywał mecze. Ok - ja napisałem, jak to dziś widzę. Wiadomo, że dojdzie dużo czynników. Kontuzje, forma itp i spojrzenie im bliżej pojedynków się może zmienić, ale dla mnie to tak właśnie wygląda. Wpieprz w Gorzowie, 3 w miarę pewne zwycięstwa (w tym we Wrocku - formalność) i ciężko wróżyć w ZG.

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Zapoznałem się z wieloma analizami możliwości awansu do pierwszej czwórki przy ujemnych ośmiu oczkach na starcie.
    Większość z nich, może nawet wszystkie, opierały się na dorobkach punktowych drużyn, które zajęły czwarte miejsca po rundzie zasadniczej w sezonach 2005-2011. Wybór sezonów oczywiście podyktowany był tym, że w sezonie 2014 ilość drużyn i punktacja mają być identyczne.

    Nie byłbym sobą gdybym nie przyjrzał się uważnie tym prognozom, a raczej wynikom na których je oparto.
    Znalazłem jeden, moim zdaniem istotny mankament tych porównań.

    Zauważyłem, że tak naprawdę samo zliczanie i uśrednianie wyników drużyn z czwartych miejsc jest obarczone sporym błędem. Fakt, że drużyna z tego miejsca zdobyła w danym sezonie 23 pkt.(Unia L -2011) nie oznacza, że tyle było potrzebne do zajęcia tej pozycji po RZ, bo piąta ekipa w tym samym sezonie ugrała w RZ 12 pkt.(Stal RZ-2011). Pytanie, ile więc w tym 2011 potrzeba było pkt do zajęcia czwartej lokaty?
    Nie wiem i tego nie da się policzyć, ale zadałem sobie trud przeanalizowania zdobyczy drużyn z miejsc 4-5 w sezonach 2005-2011 i wyśrodkowania(uśrednienia) wyników drużyn z obu tych miejsc:

    2005 21 i 19 śr. 20
    2006 18 i 16 śr. 17
    2007 16 i 16 śr. 16
    2008 16 i 17 śr. 16,5
    2009 19 i 19 śr. 19
    2010 17 i 17 śr. 17
    2011 23 i 12 śr. 17,5

    Zauważcie, że rozrzut tych średnich nie jest jakiś duży. Średnio to jest ~17,57, a po odrzuceniu dwóch skrajnych to 17,4. Co oczywiście nasuwa od razu skojarzenie, że połowa punktów z meczów to 0,5x28=14 i połowa bonusów to 0,5x7=3,5. Sumując 14+3,5=17,5. Banalne prawda? Do tego potwierdzone wynikami z omawianych lat.

    Przyznam szczerze, że te wyniki bardzo mnie zaskoczyły, bo sam w pierwszych szacunkach obstawiałem, że powinni zdobyć jakieś 28 lub 29, żeby po odjęciu było 20 lub 21, co powinno wystarczyć.

    Proszę abyście moje wywody potraktowali z przymrużeniem oka, bo to jednak tylko zabawa liczbami.
    Życie pisze swoje scenariusze.

    ... a muszą jeszcze wystartować i nie uciec z żadnego meczu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-11-2013 o 17:10
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    mazjek (22-11-2013)

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dla mnie sprawa awansu do PO ( nie mylić tylko skrótów czasem ) jest bardzo realna. 7 wygranych na swoim torze , wygrane 3 mecze wyjazdowe , do tego choćby 5 bonusów i nie ma bata, aby nie zająć przynajmniej 4 miejsca . Pozostałe aspirujące do play-of drużyny bedą się tłuc między sobą na wygrane i bonusy . I to wystarczy. Warunek : brak kontuzji, a przynajmniej nie więcej jak w innych drużynach.


    ps. z innej beczki :
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...ign=newswidget

    Bunio będzie do Kongresu startował, już rozpoczął lobbing
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 22-11-2013 o 17:59

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (22-11-2013)

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Dokładnie zgadzam sie z Ursusem. Moim zdaniem już nawet z bonusów (a kto wie czy nie bedzie ich max czyli 7!) można prawie straty odrobic. Do tego siedem zwyciestw u siebie i coś na wyjezdzie. I czwórka jest dość realna.

  18. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Chyba dobrym pomysłem byłoby wysyłanie do Torunia zespołów w maksymalnie młodzieżowym składzie. I tak szans na wygraną nie ma, a przynajmniej młodzież trochę szlifów nabierze. Zarząd winien być zadowolony z kompletu zwycięstw u siebie do max 20.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sopell za jego przydatny post!

    sobotch (22-11-2013)

  20. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Jeśli zapadnie decyzja o przystąpieniu do rozgrywek, to dla właściciela nie będzie to miało najmniejszego znaczenia ile będzie musiał zapłacić za punktówkę. Mówiąc po chłopsku jeśli ktoś decyduje się na coś bez względu na koszty, to nie patrzy na drobne.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Kontraktując Emila działadze dali pewność, że klub przystąpi do rozgrywek. Chyba.

    W PO będzie na pewno ciężko się znaleźć mając na uwadze, że -8 pkt to dość sporo jak na 8-klubową ligę. Dodatkowo jestem pewien, że Falubaz i Włókniarze dołożą wszelkich starań, żeby Toruń się do "czwórki" nie załapał. Jak będzie trzeba to i z Gdańskiem u siebie przegrają.

  22. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jeśli zapadnie decyzja o przystąpieniu do rozgrywek, to dla właściciela nie będzie to miało najmniejszego znaczenia ile będzie musiał zapłacić za punktówkę. Mówiąc po chłopsku jeśli ktoś decyduje się na coś bez względu na koszty, to nie patrzy na drobne.
    Dla właściciela to ten sport generalnie nie ma najmniejszego znaczenia.

  23. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... a to już inny temat w którym nie różnimy się zdaniami.
    Mój wpis dotyczył tego o czym rozmawialiśmy, tj. o konsekwencjach ewentualnych wysokich zwycięstw.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Chyba dobrym pomysłem byłoby wysyłanie do Torunia zespołów w maksymalnie młodzieżowym składzie. I tak szans na wygraną nie ma, a przynajmniej młodzież trochę szlifów nabierze. Zarząd winien być zadowolony z kompletu zwycięstw u siebie do max 20.
    brawo za ten pomysł zgodny 100% z fair play w rozumieniu CBA Czestochowa.
    a potem takie cioły najgłośniej wrzeszczą o zasadach. honorze i postawach sportowych.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi EMILKA za jego przydatny post!

    Stev (22-11-2013), wokie (01-12-2013)

  26. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    brawo za ten pomysł zgodny 100% z fair play w rozumieniu CBA Czestochowa.
    a potem takie cioły najgłośniej wrzeszczą o zasadach. honorze i postawach sportowych.
    Czy możesz wskazać jeden post, w którym "wrzeszczę o zasadach, honorze i postawach sportowych"? W mojej opinii przedstawione działanie będzie zgodne z interesem każdej innej drużyny - młodzież będzie się miała okazję objeździć w doborowym towarzystwie. Chyba możemy się zgodzić, że dla Zarządu - bo to podnosiłem - widowisko sportowe nie ma żadnego znaczenia.
    Poza tym brak umiejętności prowadzenia polemiki bez uciekania sie do inwektyw świadczy jedynie o Twojej, a nie mojej kulturze.

  27. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA
    brawo za ten pomysł zgodny 100% z fair play w rozumieniu CBA Czestochowa.
    a potem takie cioły najgłośniej wrzeszczą o zasadach. honorze i postawach sportowych.
    Masz rację. Lepiej nie przyjeżdżać do Torunia wcale. I tak tam przegramy (i pewnie wszystkie inne drużyny również) wiec NIE MA SENSU JECHAĆ...
    No cóż... wasza drużyna pewnie by w podobnej sytuacji właśnie tak zrobiła...
    Ostatnio edytowane przez sprytnyd ; 22-11-2013 o 19:52

  28. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Chyba dobrym pomysłem byłoby wysyłanie do Torunia zespołów w maksymalnie młodzieżowym składzie. I tak szans na wygraną nie ma, a przynajmniej młodzież trochę szlifów nabierze. Zarząd winien być zadowolony z kompletu zwycięstw u siebie do max 20.
    Bardzo dobry pomysl.Pewnie te druzyny skladaja sie z samych tchorzy wiec lepiej dac pojezdzic prawdziwym choc jeszcze mlodym mezczyzna.Przynajmniej smrodu spod siodelka nie trzeba bedzie wachac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-11-2013 o 20:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bardzo dobry pomysl.Pewnie te druzyny skladaja sie z samych tchorzy wiec lepiej dac pojezdzic prawdziwym choc jeszcze mlodym mezczyzna.Przynajmniej smrodu spod siodelka nie trzeba bedzie wachac.
    Ja rozumiem krótką pamięć, ale że aż tak...:/

  30. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kingpin

    Raczej w drugą stronę. Prawdziwi sportowcy nie chcą mieć nic wspólnego z tchórzami.
    To wasz klub jest synonimem tchórzostwa.
    Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie rywalizacji w tym sezonie z Toruniem.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-11-2013 o 20:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (22-11-2013)

  32. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Jak Unibax nie jest w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem to spier...ala ze stadionu i powołuje się na ideę fair-play, ale jak buduje ekipę, z którą inni nie będą w stanie nawiązać walki, to wszystko jest w porządku. Myślę, że ani działacze, ani kibice toruńskiego klubu nie obraziliby się, gdyby na mecze na MA kluby wysyłały składy juniorskie lub zwyczajnie oddawały te mecze walkowerem. Przecież byłoby to w pełni zgodne z głoszoną przez ten klub retoryką uczciwości w sporcie.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    shelve (22-11-2013)

  34. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Trochę skrzywiliście pomysł, który poddałem - swego czasu tak robiła Bydgoszcz a potem zbierała plon w postaci dobrej postawy Woźniaka. Naprawdę - Łęgowik, Malczewski, Polis gdyby pojechali po 6 biegów w Toruniu, to takie doświadczenie by procentowało.

  35. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    brawo za ten pomysł zgodny 100% z fair play w rozumieniu CBA Czestochowa.
    a potem takie cioły najgłośniej wrzeszczą o zasadach. honorze i postawach sportowych.
    Mój Boże. Dla konsumentów Unibaxu działanie zgodne z regulaminem jest niepojęte

    Likwidując KSM górny zlikwidowaliśmy też KSM dolny, a więc żadna drużyna nie musi wystawiać w Toruniu najlepszego składu. Ba, gdyby np. kilka dni później Włókniarz czekał mecz decydujący o PO, to wystawianie liderów na taką ekipę byłoby samobójstwem. Nie miałbym nic przeciwko składowi:
    1. Szombierski
    2. Malczewski
    3. Jabłoński
    4. Polis
    5. Czaja
    6. Łęgowik
    7. Max Drabik

    Choć zapewne kontrakty na to nie pozwalają Mielibyśmy pełny przegląd całego składu, a chłopaki mieliby świetną szansę do pokazania się. Gdzie byłby Przedpełski, gdyby przypadkiem nie znalazł się w "meczowym" Unibaxu?
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 22-11-2013 o 20:47

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bonjo za jego przydatny post!

    Sopell (22-11-2013), kapitan bomba (22-11-2013)

  37. Powrót do góry    #29
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Naprawdę - Łęgowik, Malczewski, Polis gdyby pojechali po 6 biegów w Toruniu, to takie doświadczenie by procentowało.
    LOL. Większą bzdurę ciężko tu przeczytać.

  38. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Mielibyśmy pełny przegląd całego składu, a chłopaki mieliby świetną szansę do pokazania się. Gdzie byłby Przedpełski, gdyby przypadkiem nie znalazł się w "meczowym" Unibaxu?
    Dokładnie to miałem na myśli.
    Pamiętam chyba pierwszy punkt zdobyty przez Haja we Wrocławiu dał im zwycięstwo. Co prawda później kariery zawodniczej nie zrobił, ale pojechał chyba wtedy z rezerwy i uratował wynik. Gdzieś przecież chłopaki muszą sie szlifować. To czemu nie na tak gorącym gruncie i na tle naprawdę świetnych grajków.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    LOL. Większą bzdurę ciężko tu przeczytać.
    To przypomnij sobie, jak objeżdżał się Woźniak czy Przedpełski. Gdzie by oni dziś byli, gdyby kierowano się Twoja logiką.
    Z wymienionych jedynie chyba Polis nie jechał w EE

  39. Powrót do góry    #31
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To przypomnij sobie, jak objeżdżał się Woźniak czy Przedpełski. Gdzie by oni dziś byli, gdyby kierowano się Twoja logiką.
    Z wymienionych jedynie chyba Polis nie jechał w EE
    LOL. Widzę jeszcze brniesz. Co ma uczyć jazda 30 metrów za rywalami, tylko dlatego że to jest EE? Tak samo objeżdżało się setki innych zawodników. Ci co mieli smykałkę się rozwinęli, a Ci co nie - nie. Proste.

  40. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jak Unibax nie jest w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem to spier...ala ze stadionu i powołuje się na ideę fair-play, ale jak buduje ekipę, z którą inni nie będą w stanie nawiązać walki, to wszystko jest w porządku. Myślę, że ani działacze, ani kibice toruńskiego klubu nie obraziliby się, gdyby na mecze na MA kluby wysyłały składy juniorskie lub zwyczajnie oddawały te mecze walkowerem. Przecież byłoby to w pełni zgodne z głoszoną przez ten klub retoryką uczciwości w sporcie.
    Ten wywód jest całkiem logiczny jednak ma 2 wady. Po pierwsze Unibax nie powoływał się na zasady fair play tylko na dżentelmeńską umowę z której jedna strona okazała się politykiem PO. Druga rzecz to te walkowery w Toruniu i młodziezowe składy miałyby sens jedynie kiedy Unibax nie dostałby kary. Jednak kiedy kara jest to każdy taki wybryk KOL musiałby nagradza c od 0,5 mln w górę.

    Trochę skrzywiliście pomysł, który poddałem - swego czasu tak robiła Bydgoszcz a potem zbierała plon w postaci dobrej postawy Woźniaka. Naprawdę - Łęgowik, Malczewski, Polis gdyby pojechali po 6 biegów w Toruniu, to takie doświadczenie by procentowało.
    Jak ma się to do zasad fair play o które od 22.09 walczą tutaj nieskazitelni szermierze sprawiedliwości?

  41. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Po pierwsze Unibax nie powoływał się na zasady fair play tylko na dżentelmeńską umowę
    Na co? Jakieś dowody, że taka dżentelmeńska umowa była? Bo jak nie masz dowodów to traktuj tą ciekawostkę jako wymysł bujnej wyobraźni pewnego redaktorzyny z przeglądu sportowego.
    Druga rzecz to te walkowery w Toruniu i młodziezowe składy miałyby sens jedynie kiedy Unibax nie dostałby kary. Jednak kiedy kara jest to każdy taki wybryk KOL musiałby nagradza c od 0,5 mln w górę.
    A niby na jakiej podstawie, co? Pokaż mi gdzieś w regulaminie punkt, że drużyna musi wystawiać najmocniejszy skład jaki posiada. Od razu podpowiem... nie szukaj, nie ma tam takiego punktu. Wystarczy, że będzie 6 zawodników i w tym nie więcej niż 3 obcokrajowców. Jeszcze dodam, że KSM nie obowiązuje bo tego być może też nie wiesz. Więc na jakiej podstawie KOL miałby nakładać karę na drużyne, która postanowi w meczu pojechać 'drugim' składem lub młodzieżowcami?
    Jak ma się to do zasad fair play o które od 22.09 walczą tutaj nieskazitelni szermierze sprawiedliwości?
    Masz rację. Lepiej nie przyjeżdżać wcale bo rywalizacja z tak silnym składem toruńskim przecież nie ma sensu... i tak przegramy. Albo ostatecznie można przyjechać i spierd**** ze stadionu. Ot, filozofia toruńska...

  42. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    LOL. Widzę jeszcze brniesz. Co ma uczyć jazda 30 metrów za rywalami, tylko dlatego że to jest EE? Tak samo objeżdżało się setki innych zawodników. Ci co mieli smykałkę się rozwinęli, a Ci co nie - nie. Proste.
    Ty również. Jak nigdy nie wystartują z najlepszymi to za cholerę się nie dowiemy jak będą jechali. Przedpełski chyba debiutował w EE w Tarnowie i wcale nie było mu łatwo. Też marudziłeś wtedy?
    Sądzisz, że Polis jadący z pozycji juniora w składzie z Griszą i MJJ będzie jechał lepiej niż w składzie z Czają i Łęgowikiem?
    Ostatnio edytowane przez Sopell ; 22-11-2013 o 22:19

  43. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Ja tu widzę tylko oburzenie kibiców toruńskich faktem zniesienia KSMu - na czym im chyba najbardziej zależało Nikt z pewnością nie będzie wystawiał juniorów "na złość", ale po prostu kierując się logiką. Dla wszystkich poza Falubazem (gdyby doszedł Walasek i Łoktajew jechał jako junior) mecz w Toruniu to będzie mecz o pietruszkę.

    Robiąc skład na >65 punktów/mecz trzeba się liczyć z nudą na Motoarenie.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 22-11-2013 o 22:26

  44. Powrót do góry    #36
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ty również. Jak nigdy nie wystartują z najlepszymi to za cholerę się nie dowiemy jak będą jechali
    Jak to nie? Podaj uzasadnienie swojej tezy. Rozumiem, że jak np. Teodroczyk nie zagra przeciwko Barcelonie, to nie dowiemy się, czy jest gwiazdą krajowego formatu, czy jest to napastnik klasy światowej?

    Jak masz skill, to wchodzisz i rozpie#rdalasz, jak np. Przedpełski właśnie. A wcześniej wielu innych. Jak nie masz skilla, to czy oglądasz plecy Czaji, czy Warda - nauki ci to nie da.

  45. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Po pierwsze cała e-liga pojedzie przeciw Karkosikowi. Cała nadzieja w Wojtku z EE i Andrzejom z PZM, że pomogą przy terminarzu i przy doborze komisarzy, szczególnie podczas meczu w Lesznie i Gorzowie.

    Ale mam nadzieję, ze skład Torunia będzie w trakcie sezonu się mocno zmieniał. 4 grajków w GP! Zobaczymy jak skład aniołów będzie wyglądał po Auckland. Do tego w trakcie meczy mogą być jaja jak dyrektorowi sportowemu rozładuje się telefon. Kupowanie złota w żużlu coś okropnego.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 23-11-2013 o 02:00

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie rywalizacji w tym sezonie z Toruniem.
    Nie? A to takie proste. Jak mawiał Paczpan: "dwa razy wpie...ol"
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 23-11-2013 o 02:00

  47. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Po pierwsze cała e-liga pojedzie przeciw Karkosikowi. Cała nadzieja w Wojtku z EE i Andrzejom z PZM, że pomogą przy terminarzu i przy doborze komisarzy, szczególnie podczas meczu w Lesznie i Gorzowie.

    Ale mam nadzieję, ze skład Torunia będzie w trakcie sezonu się mocno zmieniał. 4 grajków w GP! Zobaczymy jak skład aniołów będzie wyglądał po Auckland. Do tego w trakcie meczy mogą być jaja jak dyrektorowi sportowemu rozładuje się telefon. Kupowanie złota w żużlu coś okropnego.
    Jasne. Mała zagadka: który klub w przeciągu ostatnich 6 lat nie kupił żadnego zawodnika ze średnią powyżej 2 pkt/bieg?
    To może jeszcze druga: w którym klubie e ligi będzie w składzie meczowym 50%+ zawodników związanych z nim od początków swojej zawodowej kariery.

    Kupno jak wuj. Wskaż wzory budowane, do naśladowania.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 23-11-2013 o 02:01
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  48. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    . Do tego w trakcie meczy mogą być jaja jak dyrektorowi sportowemu rozładuje się telefon.
    Bedzie z nich troche smiechu.
    Jasiu Z jest trenerem dla początkujących
    Mirosław K jest trenerem dla zaawansowanych
    Sławomir K łaczy to wszystko i bedzie instruował ich telefonicznie
    Kierowca Romana niejaki J.N bedzie gdzies w kącie trzymal telefon przy uchu i nasłuchiwał czy jest zgoda Bosa na jechanie, czy nie.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 23-11-2013 o 01:59

  49. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    ...Robiąc skład na >65 punktów/mecz trzeba się liczyć z nudą na Motoarenie.
    Jaka nuda. Każdorazowo będą emocje, czy Toruń przekroczy 60 pkt, aby o bonusa być spokojnym.

  50. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    wygramy wszystko. nie ma opcji. po prostu inaczej tego nie widzę. 30-0

  51. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak to nie? Podaj uzasadnienie swojej tezy. Rozumiem, że jak np. Teodroczyk nie zagra przeciwko Barcelonie, to nie dowiemy się, czy jest gwiazdą krajowego formatu, czy jest to napastnik klasy światowej?

    Jak masz skill, to wchodzisz i ***********sz, jak np. Przedpełski właśnie. A wcześniej wielu innych. Jak nie masz skilla, to czy oglądasz plecy Czaji, czy Warda - nauki ci to nie da.
    Przedpełski skill nabył właśnie dlatego, że został rzucony na głęboką wodę i okazało się, że umie pływać. W kałuży jeszcze nikt się nie nauczył.

  52. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    słabo jest... jesteśmy całe -8 punktów i -20 stron do tyłu. panowie. pokażcie na co was stać.

  53. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    słabo jest... jesteśmy całe -8 punktów i -20 stron do tyłu. panowie. pokażcie na co was stać.
    Panie i Panowie,
    a gdzie jest nasz poprzedni wątek 283-stronicowy?
    Nie widzę go nigdzie - wycięli!
    Help!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 1 z 209 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •