Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jesteśmy czy nas nie ma ?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    icon4.gif Jesteśmy czy nas nie ma ?

    Wielu z nas chce znowu poczuć metanol, zapach grillowanej kiełbasy, usłyszeć ryk motocykli. Mamy dużo czasu, aby pokazać, że jesteśmy, że nie zginęliśmy, że czekamy na stadion. Dziś kibice Kolejorza wybrali się na trening grajków, aby przypomnieć im po co są w klubie. Może warto tak z dwa razy przypomnieć władzom PSŻ, że jesteśmy. Że niech nie gadają, a działają, niech nie obiecują, niech pokażą, że coś robią. Kilka haseł na transparentach, race, flagi. Nie dajmy się znów nabić w butelkę. Myślałam, że będę mieć wywalone na nowe miejsce, na władze klubu. Nie mam. Tęsknię, brakuje mi wyścigów, dopingu, pikników - wszystkiego. Dlaczego mamy rezygnować ? Chcę chodzić na żużel, chcę jeździć na wyjazdy, chcę znów wykłócać się z użytkownikami forum . Zbierzemy się, czy nadal będziemy sobie dyskutować i czekać na cud ? Jesteśmy czy nas nie ma ?!

    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Jesteśmy...chyba trochę pochowani po kątach...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak zawsze to samo, czyli zero odzewu. Zamiast pokazać, że warto coś w tym mieście zrobić dla poznańskich kibiców, to nie. Lepiej umawiać się na mecze do Honolulu. Ja się nie dziwię, że mają na nas w......e. Niczego się nie domagamy, nie chcemy - czekamy aż samo do nas przyjdzie. Bo co ? Bo się należy ? A ja się pytam komu i za co ? Czasami trzeba pokazać charakter, aby coś osiągnąć, trzeba przypomnieć o sobie. Chociaż czemu ja się znowu tak dziwię ? Jak trzeba było się zebrać i pójść pod UM, to też nie było chętnych. I nieważne, że niczego by to nie zmieniło. Ważne by pokazać, że komuś zależy. Ktoś napisał, że nie ma żużla w Poznaniu, a SSSŻ organizuje sobie bal. I bardzo dobrze ! Zawsze jakaś wzmianka w mediach się pojawi. Nie ma klubu, są kibice. I ci kibice powinni się pokazywać jak najczęściej i jak najgłośniej. Sami siebie wykluczamy.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda spokojnie bo 40ki nie dotrwasz , nie ma co sie newrować.Zapalonych kibiców jest może z 20 reszta to kibice sukcesu.Puki jest jak jest czyli bez stadionu-klubu itd.nic nie zdziałasz.
    Ja na tą chwilę śmigam autem pooklejanym w ciągu tego wekandu byłem w Lesznie ,Pile wszyscy mnie widzą i sie pewno dziwią że jeszcze jesteśmy.Więc tak naprawde to trzeba czekać czy klub sie w końcu odbuduje.Jak ktoś chce może czynnie pomóc przy jego odbudowie ale to czy chce to jest jego decyzja.Ja po wcześniejszej pomocy2006-2010 sobie odpuszczam.

    p.s nie tylko tu są ludzie i ludziska
    Brałem udział w protestach przeciwko podwyżkom ceny paliw.Było nas 110miast i ponad 20tys ludzi.Ci co nie brali udziału wysmiewali sie z nas,mówili pisali co to da,kazali jechać na Wiejska a nie na ulicach Poznaia protestować.Łamali przepisy wyprzedzajac nas na autostradzie pasem awaryjnym i po trawie.Skorzystali by wszyscy.
    Wieć jak dla mnie to na razie LUZ i robić swoje

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cool

    Nawet w Łodzi promuję Poznań. Mam zminiaturyzowany kewlar na lusterku samochodu z PSŻ który dostałem od stowarzyszenia w zeszłym roku. Jakoś w Łodzi nikt mi szyby nie wybił przez niego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •