Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 105

Wątek: Na mecze do Łodzi ?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Na mecze do Łodzi ?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...skich-kibicow/

    To piękne że inni pamiętają o nas ale nie wydaje mi się aby ktoś jechał ok.200 km na mecz ... Wydaje mi się że Gniezo i Leszno też wyjdą z taka inicjatywą.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Bardzo miło ze strony Pana Skrzydlewskiego - pewnie chociaż raz się udam do Łodzi na jakiś meczyk od tak
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie fajny pomysł. Czy ktoś pojedzie czy nie to jego wybór. Raczej inny problem widzę i o ile coś nie zmienią to uznam to za slogan. O jakiej grupie zorganizowanej możemy mówić? Bym chciał pojechać sobie sam czy z kimś. Jakby przepustką był dowód osobisty plus szal to z chęcią się przejadę.

    No to Łowca jedziemy o ile Skrzydełko zmieni reguły wejścia.
    Ostatnio edytowane przez Kazmierz ; 06-02-2012 o 21:24

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli będzie więcej chętnych to tu zrobi się listę kto by jechał i wtedy pojedziemy większą grupą .
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Myślę Kaziu, że możemy jechać tradycyjnie w lany poniedziałek - taka tradycja jeśli Orzeł będzie jechał u siebie.

    Masz rację Piekarnik - można tu zrobić listę chętnych i po problemie.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zdecydowanie wybieram Leszno, lepszy poziom, czołówka zawodników i o wiele bliżej niż do Łodzi. Na pewno nie będę jeżdził do Gniezna , tam sami wiecie że liczy się tylko pierwszy łuk a później zero walki.
    Fajnie by było na meczu e-ligi pokazać jakiś transparent z napisem, np.
    Poznań - know-how to kill sport



    może nawet w telewizji tvpsport by go pokazali

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazmierz Zobacz posta
    O jakiej grupie zorganizowanej możemy mówić?
    Kaziu, w ubiegłym roku zorganizowaliśmy się w sobotę rano. Byliśmy jak najbardziej zorganizowani. Tylko czy warto 200 km dymać na I ligę zamiast 100 na ekstra do Leszna? No chyba, że do Grudziądza (wprawdzie trochę dalej). Basala pewnie chętnie pojedzie z nami. A może piwo postawi?
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy mecz Orzeł jedzie w Lublinie, za to Unia będzie gościć Włókniarza. Kiedy mecze nie będą się pokrywać można jeździć do Łodzi. Wydaje mi się, że inicjatywa p. Skrzydlewskiego jest bardzo miła i warto z nie skorzystać. Prawda, że do Leszna jest 100 km, ale trzeba jechać pociągiem, który nie zawsze pasuje itp. Wynajęty autokar pomknie do Łodzi autostradą i będzie na miejscu w podobnym czasie jak pociąg w Lesznie. Ponadto w Łodzi jeździ wielu byłych Skorpionów, więc warto pojechać w barwach Ja bym się pisał na Łódź i jeszcze bym pojechał w barwach PSŻ-u do Gniezna wspierać Orła...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Na chwilę obecną wielu z nas stało się banitami bez klubu. Oczywiście niektórzy w większym lub mniejszym stopniu sympatyzują z innymi klubami i niech tak zostanie, bo Poznań nigdy żużlem nie stał. Ale jeśli chcemy być widoczni i pokazać, że speedway w Poznaniu nie umarł to pokazujmy się. Gdziekolwiek. Z powyższych powodów będzie to nieco trudne, bo różni ludzie kibicują różnym drużyną. Jedni nie lubią Startu, inni Leszna, jeszcze inni Ostrowa itp. To może NAS wykruszyć.

    Znacznie lepiej, gdy będą to wyjazdy w większej grupie. W takiej sytuacji możecie na mnie liczyć. Będę. Nawet do Leszna pojadę. Z inicjatywą wyszedł Skrzydlewski, jednak na oficjalnym forum Orła próżno szukać wpisów na ten temat (być może ktoś zna inne). Mimo wszystko to ciekawy pomysł ze wzgl. na dobre relacje kibiców oraz Szczepana i Trojana.

    Takie wyjazdy, to nie jakaś nonszalancja, ale możemy też mocno podkreślić swoją tożsamość. Dla siebie- owszem, ale przede wszystkim dla "miasta, które wie jak zabić sport". Uważam, że to może mieć głębszy sens. Może warto się organizować?

    I tu o głos są proszeni też Skorpiony z SSSż. Ich pomoc w organizacji takowych, może być istotna.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    I tu o głos są proszeni też Skorpiony z SSSż. Ich pomoc w organizacji takowych, może być istotna.
    Nie widzę problemu z organizacją i napisaniu na stronie SSSŻ , facebooku informacji dotyczącej wyjazdu do Łodzi. Zobaczymy ile osób będzię chętynch na taki wyjazd.
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z uwagi na fakt, iż w sezonie 2012 PSŻ Poznań nie wystartuje w rozgrywkach ligowych,
    SSSŻ Skorpiony planuje zorganizować wyjazdy na mecze do takich miast jak:
    Łódź,Toruń,Zielona Góra,Bydgoszcz.

    Jeżeli tylko będą chętni na wyjazd autokarem

    BĘDZIEMY JE ORGANIZOWAĆ !!

    więcej informacji o planowanych wyjazdach będziemy informować na naszej stronie w dziale AKTUALNOŚCI i zakładce WYJAZD

    http://www.skorpiony.org.pl/wyjazd
    Ostatnio edytowane przez Piekarnik92 ; 12-02-2012 o 20:52
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Wyjazdy atrakcyjne. Zwłaszcza w kontekście pierwszoligowych potyczek w wymienionych powyżej trzech ostatnich miastach
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Pewnie mu sie pomyliło,nic nie szkodzi

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Żeby to chociaż wielkopolskie ośrodki były. To można by wybaczyć pomyłki.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Żeby to chociaż wielkopolskie ośrodki były. To można by wybaczyć pomyłki.
    Z Wlkp została tylko Piła no chyba że chciałeś jechać do G autokarem ale tam to jak będzie za free to nawet nie jadę

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dobre. Nabijajcie kabzę innym klubom. Szczególnie temu z Gniezna. Może do Gdańska jedźcie, tam też są fajne pojedynki :mad: Dlaczego kibice PSŻ chcą jeździć tam, gdzie niekoniecznie są mile widziani ? Dostaliśmy zaproszenie do Łodzi i na tym można by się skupić. Tam nas chcą. Chociaż osobiście raczej się nie wybiorę. Wolałabym tę kasę przeznaczyć na coś innego - na coś co będzie przypominać, że w Poznaniu jest ciągle PSŻ. Tutaj, mieszkańcom i władzom.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale film. Nie ma żużla w moim mieście, ale nie będę jeździć na inne, do których mam niedaleko, bo wzbogacam jakiś klub. Najlepiej w ogóle zerwać z tym sportem.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jaja to są takie, że kibice PSŻ pchają się tam gdzie ich nie chcą. Zostańcie fan clubem Unii, Startu, Orła, Piły - zróbcie flagę FC Poznań i śmigajcie na mecze. Powodzenia.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magda81 Zobacz posta
    Dobre. Nabijajcie kabzę innym klubom. .....
    Magda, ja bym tego nie nazywał nabijania kasy innym klubą, skoro p.Skrzydleski daje wstęp kibicom z Poznania za darmo to Orzeł Łódź nie zarobi nic na kibicach z Poznania.

    A drugą stroną tego medalu jest też fakt że niech miasto POZnań* zobaczy że mieszkańcy Poznania wywożą swoje pieniądze zarobione w mieście które "stawia na sport" do innego miasta !!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dlatego napisałam, że skoro Łódź zaprasza to najlepiej tam się udać. A miasto Poznań od początku ma w D PSŻ i zwisać im będzie, że kibice z Poznania jeżdżą na mecze gdzie indziej. Nawet im to na rękę będzie, że się kibiców z Poznania pozbędą. A co lepsze. Pewnie nawet tego faktu nie zauważą.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast pisać czy jechać czy nie zacznijmy wybierać na jaki mecz chcemy się wybrać ...

    Proszę chętne i zainteresowane osoby o podanie nr. (np. Mecz 1) . I kolejka 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

    Mecz 1.Bydgoszcz - Zielona Góra
    2.Leszno - Częstochowa
    3.Gorzów - Toruń
    4.Piła - Gniezno
    5.Ostrów - Grudziądz
    Ostatnio edytowane przez Piekarnik92 ; 13-02-2012 o 08:40
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Proponuję Zieloną Górę. Na pewno Was przyjmą gościnnie - tym bardziej jak pojedziecie w barwach.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Wymieniłeś mecze z zeszłego roku. Nawet nie zajarzyłeś meczu Bydgoszcz - Dauga.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę chętne i zainteresowane osoby o podanie nr. (np. Mecz 1) . I kolejka 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

    Mecz 1.Bydgoszcz - Zielona Góra
    2.Leszno - Częstochowa
    3.Gorzów - Toruń
    4.Piła - Gniezno
    5.Ostrów - Grudziądz
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piekarnik92 Zobacz posta
    Proszę chętne i zainteresowane osoby o podanie nr. (np. Mecz 1) . I kolejka 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

    Mecz 1.Bydgoszcz - Zielona Góra
    2.Leszno - Częstochowa
    3.Gorzów - Toruń
    4.Piła - Gniezno
    5.Ostrów - Grudziądz
    Mecz nr 5
    Dla mnie domowym torem w tym roku będzie Ostrów
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    W jakiej roli byśmy mieli występować w meczu nr 5? Ostrovia z GKM nie lubią się. Będziemy pomiędzy młotem a kowadłem, bo Ostrów to nasz region i powinniśmy z nimi trzymać, ale część osób chce dopingować Norbiego. Zanim wybierzemy, to lepiej takie rzeczy wziąć pod uwagę byśmy nie wyszli na baboli.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za opcją nr. 2. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Ciekawe jak spiszą się Pawliccy? Włókniarz ma coś udowodnienia po kompromitacji sprzed roku.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak chcecie teraz zorganizować wspólny wyjazd,jak większość ma pewnie jakieś ulubione zespoły sprzed lat i tam pewnie będzie jeździć indywidualnie.

    Propozycja pana Skrzydlewskiego jest miłym gestem i niczym więcej.Poza tym jak taki wyjazd miałby technicznie wyglądać-szaliki Skorpionów,czapeczki i flagi?Proponuję w takim razie wyjazd do Zielonej Góry i dopingowanie Unii Leszno,bądź dla zwolenników Falubazu wyjazd do Gorzówa i doping dla myszy oczywiście wszystko w naszych barwach i zorganizowanej grupie

    Kibiców w Poznaniu cementował własny klub,a teraz to realne jest co najwyżej jakieś wspólne oglądanie zawodów w pubie od czasu do czasu.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Pewnie dużo kibiców co tylko kibicowali Poznaniowi w tym roku wybierze Leszno.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę trochę kontrowersji co do wyboru meczu... Dlatego też dałem wam abyście wybrali mecz żeby wiedzieć na czym się stoi i gdzie ewentualnie wybrać się na mecz .
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Ostrovia z GKM nie lubią się. Będziemy pomiędzy młotem a kowadłem, bo Ostrów to nasz region i powinniśmy z nimi trzymać, ale część osób chce dopingować Norbiego.
    Bardzo dobra uwaga.
    Poza tym kibiców poznańskich łączy z grudziądzkimi pewna sympatia, lub przynajmniej szacunek. Podobnie z Ostrowskimi.
    Należy się wystrzegać sytuacji, w której zachowanie mniejszości psuje opinię większości. Kto zakłada barwy, ten podejmuje zobowiązanie w imieniu wielu ludzi. Trzeba o tym pamiętać.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Wy tak na powaznie z tymi barwami na meczach innych druzyn??? mam nadzieje, ze to sa jakies jaja...
    Rozumiem jakis transik, przypominajacy o tym ze byl PSZ i moze bedzie w 2013, ale bez barw. Czemu mialoby sluzyc lazenie w barwach PSZ-tu po innych stadionach?
    Czy ktos moze ogarnac ten temat?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sankt, bez socjologa się nie obejdzie. Przynajmniej, jeśli chodzi o mnie.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Sam podchwyciłem ten temat, ale po powyższych wpisach wydaje mi się to jednak bez sensu. Nie wyrobiliśmy sobie przez te kilka sezonów takich układów, żeby zdecydowanie być zwolennikiem jakiejś konkretnej drużyny. Jeżdżenie po różnych stadionach i różnych klubach mija się z celem. Może pomysł w pewnym sensie (wspólne oglądanie zawodów żużlowych) fajny, ale takie skakanie może nas tylko narazić na pośmiewisko w światku kibiców żużlowych.

    Czy ktoś nas gdziekolwiek oficjalnie zapraszał? Kibice?
    1.Bydgoszcz - Zielona Góra
    -rozumiem, że tutaj chcielibyście kibicować Falubazowi? Boooo???
    2.Leszno - Częstochowa
    -tu nie pytam, bo gro Poznaniaków tam zaczynało przygodę
    3.Gorzów - Toruń
    -strzał w kolano, bo jedni i drudzy olewają nas ciepłym moczem i przy odrobinie szczęścia możemy zebrać po kubku od jednych i drugich
    4.Piła - Gniezno
    -a tu komu? ja np. zdecydowanie za Startem
    5.Ostrów - Grudziądz
    - a tu za Ostrovią bez dwóch zdań.

    I każdy może w ten sposób napisać swoje, po czym okaże się, że to jednak bez sensu.
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 14-02-2012 o 01:29

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ciężko się nie śmiać. Jedziecie na żużel do dowolnego miasta żeby obejrzeć dobry mecz, ale koniecznie trzeba na nim komuś kibicować, bo inaczej się nie da... Ile jest miast, w których Poznania się nie lubi? Nie znam się - Gniezno, może Piła, coś jeszcze? A stało się komuś z Poznania, jak wkraczał na obcy teren w czarno-żółtym szaliku? Też nie wiem. Widywałem mnóstwo takich osób w ZG podczas zawodów indywidualnych (m.in. IMP) i nikomu chyba włos z głowy nie spadł... Zdecydujcie się tylko, czy jedziecie na żużel-mecz, czy może tylko po to, żeby śpiewać coś w stylu "Ostrovia pany" (przykład, bez czepiania proszę). Jak tylko z tej drugiej przyczyny, to ja bym sobie na starcie odpuścił.

    Kilka razy byłem z kumplami na zawodach w Rawiczu, gdy ekstraliga miała wolne lub Falubaz walczył na dalekim wyjeździe. Żużel może z innej półki, ale zawsze, poza tym nigdy nie było problemów żeby się przejść po różnych sektorach i pogadać z kibicami przeciwnych drużyn (m.in. Rawicz, Ostrów, Krosno). Nie dość, że fajny folklor i poznawanie nowych klimatów (które jakby nie patrzał, poszerzają nieco horyzonty), to i czasem można było obejrzeć całkiem niezły mecz - o ile nie było zbyt dużych dziur.

    W czym problem? Ile głów, tyle zdań. Nie ma co wam wróżyć jakiegokolwiek dogadania się, skoro każdy patrzy tylko po swojemu, a i większości wydaje się, że bez konkretnego kibicowania nie ma po co iść na mecz. Nawet mi tego nie żal.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Uważam,że powinniśmy pokazywać się w naszych barwach-dlatego,żeby o nas nie zapomniano..Jeśli przerwa poznańskiego speedwaya potrwa rok-pół biedy,ale jeśli (oby nie!!!)dłużej,to różnie może być.Tak,jak zauważył sobotch,nie trzeba kibicować komuś konkretnie,zwłaszcza,gdy nie mamy faworyta...Martwi mnie to,że stanowiąc tak małą grupę nie możemy być bardziej jednomyślni przy podejmowaniu różnych decyzji.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    1.Bydgoszcz - Zielona Góra
    -rozumiem, że tutaj chcielibyście kibicować Falubazowi? Boooo???
    Trochę off topic, ale nie omieszkam:
    Łatwo powiedzieć czemu Falubaz jeśli wspomni się skład drużyny z 2006.
    Zielona Góra, Gniezno i Leszno były dla PSŻ podstawowymi źródłami zawodników i pomocy organizacyjnej.

    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    3.Gorzów - Toruń
    -strzał w kolano, bo jedni i drudzy olewają nas ciepłym moczem i przy odrobinie szczęścia możemy zebrać po kubku od jednych i drugich
    Przy odrobinie szczęścia można zebrać wszędzie. Np. na Bułgarskiej.
    Jeśli moje własne doświadczenia (nie jedno) miałyby o czymkolwiek świadczyć, to w Gorzowie barwy PSŻ wzbudzają reakcje obojętne lub pozytywne.

    Cytat Zamieszczone przez Bojownik73 Zobacz posta
    Martwi mnie to,że stanowiąc tak małą grupę nie możemy być bardziej jednomyślni przy podejmowaniu różnych decyzji.
    Kiedy zbiera się grupa znajomych, wtedy mogą w miarę łatwo dojść do wspólnego wniosku. Tutaj natomiast zazwyczaj rozmówca to ani brat, ani swat.
    Poza tym, jak mniemam, mowa jest o organizowaniu wyjazdów pod szyldem "kibice PSŻ" - takiej zabawie w ambasadorów klubowo-kibicowskich. Poza tym, że niesie to ze sobą pewne konsekwencje wizerunkowe, nie jest to grupa złożona ze znajomych o podobnych sympatiach i gustach. Nic dziwnego, że o konsensus nie jest łatwo.

    Kolega sobotch też chyba myli prywatny wypad z wyjazdem organizowanym przez SSSŻ.

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza kolejka faktycznie budzi skrajne emocje. Może warto ją odpuścić. Niech każdy jedzie gdzie chce. Ja wybieram Leszno. Ważniejszą kwestią jest moim zdaniem wyjazd do Łodzi. Kibice poznańscy zostali oficjalnie zaproszeni i jeżeli chcemy pokazać, że tacy istnieją powinniśmy przynajmniej na pierwszy mecz Orła się wybrać. W tym wypadku nie ma problemu z barwami. Co więcej są nawet wskazane. Propozycja pana Skrzydlewskiego dotyczyła grupy zorganizowanej, dlatego warto to ogarnąć.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    DumnySkorpion- tez mi sie tak wydaje,jezeli nikt nie ma klubu któremu kibicował (prócz Psz) to powinien wybrać zaproszenia Skrzydlewskiego - oczywiscie jezeli wyjazd bedzie organizowany bo samemu bezsensu jechać.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sankt1910 Zobacz posta
    A Wy tak na powaznie z tymi barwami na meczach innych druzyn??? mam nadzieje, ze to sa jakies jaja...
    Rozumiem jakis transik, przypominajacy o tym ze byl PSZ i moze bedzie w 2013, ale bez barw. Czemu mialoby sluzyc lazenie w barwach PSZ-tu po innych stadionach?
    Czy ktos moze ogarnac ten temat?
    Sankt, to są jaja - na fakcie. Tylko nasi kibice mogli wpaść na tak "genialny" pomysł, aby w barwach PSŻ jeździć na mecze innych drużyn.
    Niestety nigdy nie było na PSŻ nikogo kto ogarnąłby to wszystko.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z kibicami PSZ jest jak z tym kotem na pustyni, ktory stwierdzil, ze nie ogarnia tej kuwety Przypominam sobie wyjazd do Gdanska, gdzie w naszym sektorze zawisly szaliki Falubazu i Wybrzeza. Bo sie komus wydawalo, ze wszyscy nas kochaja. Potem okazalo sie ze stalismy sie posmiewiskiem wsrod kibicow speedway'a na caly kraj... Szykuje sie powtorka z rozrywki???

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magda81 Zobacz posta
    ... Tylko nasi kibice mogli wpaść na tak "genialny" pomysł, aby w barwach PSŻ jeździć na mecze innych drużyn.
    czyli nikt nie może jechać gdziekolwiek bo Ty sobie tego nie życzysz ?



    Cytat Zamieszczone przez Magda81 Zobacz posta
    ...Niestety nigdy nie było na PSŻ nikogo kto ogarnąłby to wszystko.
    Magdo, dla czego Ty tego nie zrobiłaś ? ? ?

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marek, kazdy ma prawo jezdzic gdzie chce, na jakikolwiek mecz, tylko dlaczego w barwach PSZ? Oto jest pytanie. Podaj mi chociaz jeden argument. Wyprzedze Twoja odpowiedz. Jezeli chcesz przypomniec ze PSZ byl, jest i bedzie, niekoniecznie musisz sie afiszowac w szaliku na kazdym stadionie na ktory pojedziesz. Dla mnie sprawa jest prosta i oczywista: Mowic o PSZ jak najbardziej, jak wspomnialem w innym poscie mozna powiesic jakis trans o PSZ. Ale lazenie w barwach po obcych stadionach jest wyglupem do potegi. Chyba ze znowu kibice PSZ-tu chca byc posmiewiskiem i przy okazji dostac po kubku.

  44. Powrót do góry    #44
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A ja odwrócę pytanie - nie rozumiem, czemu łażenie w barwach PSŻ-u po innych stadionach jest złe tudzież niemądre? Co to komu przeszkadza?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A ja odwrócę pytanie - nie rozumiem, czemu łażenie w barwach PSŻ-u po innych stadionach jest złe tudzież niemądre? Co to komu przeszkadza?
    No właśnie,jeśli mam naklejki na aucie i jeżdżę tym autem po całym kraju,a zwłaszcza w rodzinne strony (czyt.Piła i okolice),gdzie każdy wie,co się stało i może wyśmiać do bólu,to dlaczego nie miałabym mieć szalika na meczu innych drużyn.Uważam,że każda forma przypominania jest ważna,a dodatkowo wydaje mi się,że w jakiejś oszalikowanej grupce można zwrócić szczególną uwagę...a któż kopałby leżącego??Czy zakładając szalik PSŻ w szczytnym celu beszczeszczę (co za słowo!)honor klubu?Dla mnie beszcześci go bardziej ten,kto np:zakłada czapkę Lecha i zatacza się z puszką piwa po rodzinnym mieście...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •