Pokaż wyniki od 1 do 45 z 105

Wątek: Na mecze do Łodzi ?

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Na mecze do Łodzi ?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...skich-kibicow/

    To piękne że inni pamiętają o nas ale nie wydaje mi się aby ktoś jechał ok.200 km na mecz ... Wydaje mi się że Gniezo i Leszno też wyjdą z taka inicjatywą.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Bardzo miło ze strony Pana Skrzydlewskiego - pewnie chociaż raz się udam do Łodzi na jakiś meczyk od tak
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie fajny pomysł. Czy ktoś pojedzie czy nie to jego wybór. Raczej inny problem widzę i o ile coś nie zmienią to uznam to za slogan. O jakiej grupie zorganizowanej możemy mówić? Bym chciał pojechać sobie sam czy z kimś. Jakby przepustką był dowód osobisty plus szal to z chęcią się przejadę.

    No to Łowca jedziemy o ile Skrzydełko zmieni reguły wejścia.
    Ostatnio edytowane przez Kazmierz ; 06-02-2012 o 20:24

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli będzie więcej chętnych to tu zrobi się listę kto by jechał i wtedy pojedziemy większą grupą .
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Myślę Kaziu, że możemy jechać tradycyjnie w lany poniedziałek - taka tradycja jeśli Orzeł będzie jechał u siebie.

    Masz rację Piekarnik - można tu zrobić listę chętnych i po problemie.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zdecydowanie wybieram Leszno, lepszy poziom, czołówka zawodników i o wiele bliżej niż do Łodzi. Na pewno nie będę jeżdził do Gniezna , tam sami wiecie że liczy się tylko pierwszy łuk a później zero walki.
    Fajnie by było na meczu e-ligi pokazać jakiś transparent z napisem, np.
    Poznań - know-how to kill sport



    może nawet w telewizji tvpsport by go pokazali

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazmierz Zobacz posta
    O jakiej grupie zorganizowanej możemy mówić?
    Kaziu, w ubiegłym roku zorganizowaliśmy się w sobotę rano. Byliśmy jak najbardziej zorganizowani. Tylko czy warto 200 km dymać na I ligę zamiast 100 na ekstra do Leszna? No chyba, że do Grudziądza (wprawdzie trochę dalej). Basala pewnie chętnie pojedzie z nami. A może piwo postawi?
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy mecz Orzeł jedzie w Lublinie, za to Unia będzie gościć Włókniarza. Kiedy mecze nie będą się pokrywać można jeździć do Łodzi. Wydaje mi się, że inicjatywa p. Skrzydlewskiego jest bardzo miła i warto z nie skorzystać. Prawda, że do Leszna jest 100 km, ale trzeba jechać pociągiem, który nie zawsze pasuje itp. Wynajęty autokar pomknie do Łodzi autostradą i będzie na miejscu w podobnym czasie jak pociąg w Lesznie. Ponadto w Łodzi jeździ wielu byłych Skorpionów, więc warto pojechać w barwach Ja bym się pisał na Łódź i jeszcze bym pojechał w barwach PSŻ-u do Gniezna wspierać Orła...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Na chwilę obecną wielu z nas stało się banitami bez klubu. Oczywiście niektórzy w większym lub mniejszym stopniu sympatyzują z innymi klubami i niech tak zostanie, bo Poznań nigdy żużlem nie stał. Ale jeśli chcemy być widoczni i pokazać, że speedway w Poznaniu nie umarł to pokazujmy się. Gdziekolwiek. Z powyższych powodów będzie to nieco trudne, bo różni ludzie kibicują różnym drużyną. Jedni nie lubią Startu, inni Leszna, jeszcze inni Ostrowa itp. To może NAS wykruszyć.

    Znacznie lepiej, gdy będą to wyjazdy w większej grupie. W takiej sytuacji możecie na mnie liczyć. Będę. Nawet do Leszna pojadę. Z inicjatywą wyszedł Skrzydlewski, jednak na oficjalnym forum Orła próżno szukać wpisów na ten temat (być może ktoś zna inne). Mimo wszystko to ciekawy pomysł ze wzgl. na dobre relacje kibiców oraz Szczepana i Trojana.

    Takie wyjazdy, to nie jakaś nonszalancja, ale możemy też mocno podkreślić swoją tożsamość. Dla siebie- owszem, ale przede wszystkim dla "miasta, które wie jak zabić sport". Uważam, że to może mieć głębszy sens. Może warto się organizować?

    I tu o głos są proszeni też Skorpiony z SSSż. Ich pomoc w organizacji takowych, może być istotna.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    I tu o głos są proszeni też Skorpiony z SSSż. Ich pomoc w organizacji takowych, może być istotna.
    Nie widzę problemu z organizacją i napisaniu na stronie SSSŻ , facebooku informacji dotyczącej wyjazdu do Łodzi. Zobaczymy ile osób będzię chętynch na taki wyjazd.
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •