Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 105

Wątek: Na mecze do Łodzi ?

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Proponuję spotkać się 7.04 na Golaju. Napijemy się, odpalimy trochę piro, posiedzimy przy flagach, pogadamy, pośpiewamy i się rozejdziemy .
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Dla Ciebie to może zniewaga, dla mnie całkiem sympatycznie. Dlaczego? Bo takie coś pokazałoby, że w innych miastach ciągle szanuje się i pamięta o kibicach PSŻ, którzy istnieją, chwilowo nie mają gdzie się podziać, ale nadal kochają żużel i swój klub. ...... Po prostu jedziecie na luziku do miasta, gdzie nikt nie będzie robił problemów czarno-żółtym barwom i gdzie elegancko obejrzycie sobie fajny mecz w swoim podzegarowym towarzystwie. I nie będzie przyjemnie, biorąc pod uwagę okoliczności?

    Może tak po prostu należy cieszyć się z tego, że będziecie mieli gdzie się spotkać jak za dawnych czasów, a nie ciągle dorabiać ideologię, że źle i źle, bo coś tam. Marudzenie w stylu starej repety.
    I tu się z Tobą zgadzam w 100 %

    Zaprosili - można skorzystać z zaproszenia, zaproszą inni też można skorzystać - co nie oznacza że trzeba jechać ! wszystko zależy od chętnych.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    SOBOTCH.
    Fajnie, że nas zaprosili do Łodzi. Dlaczego nikt już więcej nas nie zaprosił? Czy jeśli dostaniemy zaproszenie z Grudziądza np. to myślisz, że ktoś z Ostrowa nas zaprosi? Czy jeśli zaproszenie dostaniemy z Bydgoszczy, to czy możemy liczyć na zaproszenie później z Torunia? Albo z Gorzowa i Zielonej? Jak nas będą postrzegać?
    Uważasz nadal, że to tylko swobodny, niezobowiązujący wypad na żużel? Moim zdaniem grubo się mylisz. Niby to tylko "wypad", ale czy na pewno w jakimś tam sensie niezobowiązujący?

    Oficjalnie istnieje tylko u nas SSSŻ i oni takowe zaproszenia przyjmują, bądź nie. Nieoficjalnie (choć nie do końca) istnieje też SMU i Eka z Golaja.

    Może warto, żeby Oni też przedstawili swoje zdanie?
    Być może gdyby chcieli, zabraliby głos.

    Ja osobiście odcinam się od tego typu integracji.
    Ze wzgl. na koligacje rodzinne pierwszy raz na zawodach byłem w Zielonej (ale tego pamiętać nie mogę). W IIpoł 80-tych zacząłem mocno kibicować Stali G. Byłem zakochany w żółto-niebieskich. 2 sezony (95-96), nałożyło się kilka rzeczy mniej/bardziej istotnych, że stałem się fanem Startu Gniezno. Mam też kuzyna w Toruniu i w tym samym nieco czasie doskakiwałem na Apatora i TKH (ale zupełnie turystycznie). Oprócz tego w moim życiu zawsze był obecny Lech.

    Wierz mi, że taka sytuacja powoduje wewnętrzne rozbicie, a wśród innych kibiców zostaje się zwykłą k... Od 2006 kiedy ruszył ligowo PSŻ pozostaje Skorpionem. I nawet jeśli już nie będzie istniał to zostaję Skorpionem. Nie będę uczestniczył w różnego rodzaju podchodach, był przyjacielem wszystkich i nikogo, bo to prędzej czy później spowoduje dla nas nieprzyjemności.

    Pamiętasz historię kibiców Sparty Wrocław, gdy weszli w 1991 do Ekstra? (wtedy 1szej ligi). Robili to samo co my. Minęło lat IKS i dziś są niemal sami.

    A historia lubi się powtarzać. Z historii należy wyciągać wnioski. Mam wrażenie, że dziś próbujemy być kopią tamtych kibiców Sparty, którzy wtedy kochali wszystkich. Pierwsza kosa z Unią po niecałym sezonie 1992, potem już z górki/pod górkę i kolejni ich atakowali.

    Ja jestem zwykłym piknikiem, ale już nie laikiem. Dobra rada z mojej strony. Nic więcej.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Molineux !

    Nie znam Ciebie osobiście (chyba), ale wydaję mi się że nie dasz sobie nic wytłumaczyć i nie chcesz odpuścić.
    Sam piszesz że "..SSSŻ otrzymało zaproszenie i je przyjmą lub nie.." no to daj spokój, sssż chce zorganizować wyjazd na ten mecz jak to robią od samego początku, niech zbiorą kibiców PSŻ i niech jadą, dla czego Tobie to tak przeszkadza ?
    nie chcesz nie jedź, jedź gdzie chcesz lub siedź w domu, nikt Ciebie nie zmusza do wyjazdu gdziekolwiek !

    i proszę nie odpisuj, bo ja już nie mam zamiaru
    Temat jest "Na mecze do Łodzi" i niech takim zostanie, niech tu się dzieje dyskusja tych co chcą jechać,
    ja niestety jednak nie będę mógł, choć bardzo bym chciał

    Pozdrawiam, miłego weekendu !

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Nie wiem,nie znam się może ,na czym to wszystko polega,ale widzę to tak:część z nas to kibice PSŻ z pewną ideologią-albo PSŻ,albo nic ,bo obciach,itp.Szanuję to,choć zapatruję się inaczej.Pierwszy raz w Gnieźnie -2009rok siedziałam wśród kibiców Startu w ich sektorze jako kibi(ka)PSŻ ,rzecz jasna i nie byłam jedyna,co więcej przychodzący kibice Startu poza lekkim zdziwieniem nie okazywali jakichkolwiek negatywnych uczuć względem nas...
    Jeśli ruszę gdziekolwiek w barwach PSŻ w tym sezonie,to będę mieć na myśli tylko chęć obejrzenia dobrego meczu bez kibicowania jednej ,czy drugiej drużynie,a życząc udanych indywidualnych startów naszym byłym zawodnikom...

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To raz jeszcze, bo miałam kilka przemyśleń.

    Do Łodzi zostali zaproszeni kibice, czyt. wszyscy kibice nie samo SSSŻ.
    Dlatego decyzja powinna być wspólna - dla wspólnego dobra.

    Pomyślcie teraz. Jedna grupa kibicowska na PSŻ wywiesza na stadionie krzyż celtycki, falangę, Che, czy inne dziadostwo. I co ? Czy wszyscy kibice PSŻ wyznają takie poglądy ? Nie. Dlatego dla wspólnego dobra wszystkie krzywe i niepewne akcje powinny być gaszone w zarodku, a przede wszystkim powinien być jeden głos w danej sprawie. Niestety u nas kibice zawsze byli podzieleni i aby zrobić coś wspólnie trzeba było sobie żyły wypruć, a i tak nie było wiadomo czy cel zostanie osiągnięty. A gdyby takich zaproszeń było więcej ? To co ? Jedni pojadą do Łodzi, inni do Gniezna, a jeszcze inni do Grudziądza ? Chodzi o to, że każdy może sobie pojechać w dowolne miejsce, ale nie pod szyldem kibiców PSŻ. Pojechać, ale incognito. Skoro ludzie z SSSŻ kumali się z Rybnikiem, to na mecze do Rybnika powinniście pojechać wspierać "przyjaciół". A my jak zawsze jak chorągiewka na wietrze i wszędzie liżemy dupy i wszystkich kochamy. I zapominamy z kim się "przyjaźniliśmy" w poprzednim sezonie. Uważam, że jeśli gdzieś jechać, to bez barw i incognito. Po prostu na żużel, bez wspierania innych i robienia z siebie po raz kolejny przydupasów.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2009
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko czy kibice poznańskiego żużla w swoim grafiku ujęli wizytę na inaugurację sezonu w Grudziądzu na meczyk z Ovią? Jeśli nie to mimo wszystko zapraszam. Norbi będzie zachwycony!

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez keny Zobacz posta
    Mam pytanko czy kibice poznańskiego żużla w swoim grafiku ujęli wizytę na inaugurację sezonu w Grudziądzu na meczyk z Ovią? Jeśli nie to mimo wszystko zapraszam. Norbi będzie zachwycony!
    A załatwisz im "wjazd" gratis tak jak w Łodzi? Bo to ten sam termin.

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2009
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiadam NIE! Myślałem tylko że Norbi to coś więcej niżeli darmowy wjazd na stadion. Mimo to może jednak ktoś się skusi i Szczepana odłoży na kolejny termin.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Już kiedyś pisałem, ale powtórzę. Żaden człowiek (zawodnik) nie jest większy niż jego klub.

    Bez wzgl. na sympatię, na którą sobie Norbi zasłużył, MY jesteśmy PSŻ Poznań i powinniśmy delikatnie obchodzić się z takim kibicowaniem, takimi wizytami.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez keny Zobacz posta
    Odpowiadam NIE! Myślałem tylko że Norbi to coś więcej niżeli darmowy wjazd na stadion. Mimo to może jednak ktoś się skusi i Szczepana odłoży na kolejny termin.
    Norbert zawsze będzie Skorpionem ! Ale fan clubu w Poznaniu nie ma, aby za nim jeździł po Polsce. Jest szacunek i kibice na pewno na swój sposób dopingować go będą.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadal brak chętnych do zapełnienia autokaru na wyjazd do Łodzi na mecz w niedzielę 15 kwietnia !

    Do wtorku 9 kwietnia czekamy na chętnych, w przypadku braku chętnych do wyjazdu nie dojdzie !!!
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A ile ten wyjazd kosztuje i ile osób brakuje jeszcze?
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osób brakuje dużo. Co do kosztów wyjazdów wszystko na stronie : http://www.skorpiony.org.pl/wyjazd
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z uwagi na brak chętnych na wyjazd do Łodzi by skorzystać z zaproszenia Klubu Orzeł Łódź i kibiców z SSSŻ „Orły”, SSSŻ Skorpiony by nie podnosić kosztów wyjazdu postanowiło odwołać wyjazd !
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •