Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 105

Wątek: Na mecze do Łodzi ?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boze Ty widzisz i nie grzmisz.... Rece opadaja gdy sie czyta co piszecie...

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem kto napisał że jedziemy w barwach klubowych na mecz do innego miasta...

    Pojedziemy do Łodzi wydaje mi się (że można założyć barwy )
    - II - do Leszna (można założyć barwy)
    do Bydzi również

    Nie ma co się rozpisywać na temat barw ... Będzię wyjazd będzie info .
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piekarnik92 Zobacz posta
    Nie wiem kto napisał że jedziemy w barwach klubowych na mecz do innego miasta...

    Pojedziemy do Łodzi wydaje mi się (że można założyć barwy )
    - II - do Leszna (można założyć barwy)
    do Bydzi również

    Nie ma co się rozpisywać na temat barw ... Będzię wyjazd będzie info .
    Milej zabawy. Ale potem nie placzcie ze ktos komus zabral szalik...
    Na pewno czesc kibicow w Polsce wspolczuje kibicom z Poznania, ale to nie powod by obnosic sie w barwach na stadionach, gdzie i tak nie wiesz co Cie spotka.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sankt1910 Zobacz posta
    Milej zabawy. Ale potem nie placzcie ze ktos komus zabral szalik...
    Na pewno czesc kibicow w Polsce wspolczuje kibicom z Poznania, ale to nie powod by obnosic sie w barwach na stadionach, gdzie i tak nie wiesz co Cie spotka.
    Masz na myśli że jedziemy żeby się nadstawiać innym ??? Chyba jesteś w błędzie. ! I tak jak napisałeś że część kibiców w Polsce współczuje nam to dlaczego mamy dostać po kubkach skoro nie mamy klubu ,a przyjeżdżamy po to aby patrzeć na dobry mecz.
    SSSŻ Skorpiony
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez marek_psz Zobacz posta
    czyli nikt nie może jechać gdziekolwiek bo Ty sobie tego nie życzysz ?
    Jak kiedyś zadasz jakieś sensowne pytanie to może Ci odpowiem.

    Vicar, Ty tak na serio pytasz ?

    Kibice PSŻ nie rozumieją jednego. Że na stadionach powinny funkcjonować barwy tylko i wyłącznie lokalnej drużyny. Kibice PSŻ nie rozumieją, że barwy można stracić, że niekoniecznie nas lubią w innych ośrodkach. Stracone szale w Grudziądzu, Gdańsku, Zielonej Górze. Na szczęście nikt nie dostał po pysku, a może i źle, bo czegoś by się w końcu może ktoś nauczył. Czy fajnie by było gdyby na mecze PSŻ przychodzili ludzie np. w szalach Wybrzeża ? Na moim stadionie chcę widzieć swoje barwy i kibicować swojej drużynie. Jak chcę jechać na wyjazd do innego miasta rekreacyjnie, to barwy zostawiam w domu, bo tam nie jeździ mój klub, a przy okazji można się narazić na nieprzyjemności. Bojowniczko, jeździsz w barwach PSŻ, ok. Po prostu jesteś kobietą, jedziecie z dzieciakami nikt Was nie będzie ruszał. Ale wątpię aby kibice z innych miast przeszli obojętnie obok zorganizowanej grupy, która przyjechała na ich mecz w swoich barwach. Miejscowi, kibice gości i kibice PSŻ. Ładny cyrk.

    Sankt, sęk w tym, że nie grzmi, bo go nie ma

    Róbcie co chcecie. Śmiali się z nas, śmieją i jak widać będą nadal.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bojownik73 Zobacz posta
    jeżdżę tym autem po całym kraju,a zwłaszcza w rodzinne strony (czyt.Piła i okolice),gdzie każdy wie,co się stało
    Intrygujące. Co się stało? Bo nie wiem.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sankt, sęk w tym, że nie grzmi, bo go nie ma

    Sęk Madziu to będziesz miała jak jest)) i specjalnie dla Ciebie kiedyś zagrzmi!!!
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Róbcie co chcecie. Śmiali się z nas, śmieją i jak widać będą nadal.[/QUOTE]

    Myśle że coś w tym jest, więc mam propozycje jedźmy ewentualnie w barwach tam gdzie nas zaprosili!!!
    Osobiście jestem na kilku obcych stadionach w sezonie i na rozgrywki ligowe NIGDY nie zabieram barw PSŻ bo i po co????

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda ma wprawdzie kontrowersyjne posty, ale trudno się z nią w tym wypadku nie zgodzić.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Czyli co? bez szali walymy do Ostrowa? Piły? ewentualnie Leszna. Jest taka miejscowość. Mniejsza niż wymienione, ale też mają żużel. OSTRÓW. Ostrovia Ostrów.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piekarnik92 Zobacz posta
    Nie wiem kto napisał że jedziemy w barwach klubowych na mecz do innego miasta...

    Pojedziemy do Łodzi wydaje mi się (że można założyć barwy )
    - II - do Leszna (można założyć barwy)
    do Bydzi również

    Nie ma co się rozpisywać na temat barw ... Będzię wyjazd będzie info .
    Co w tym jest takiego pięknego? Wolisz dostać po mordzie od tyfusów czy falubazów?

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...moim zdaniem żyjemy w wolnym kraju, tak mi się przynajmniej wydaje...heheh ale tak serio, to jak ktoś chce jechać do Łodzi, Leszna etc...to niech sobie tam jedzie, ale lepiej było było zawiesić jakiś transparent z jakimś trafnym hasłem...typu: "żużel w Poznaniu nigdy nie zginie" czy coś takiego, lepsze to niż bujać się w naszych barwach po obcym stadionie...
    "Skorpiony nie wszystek umrę"

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    i to rozumiem... dostrzegam po wpisie sankt1910. nie wiem dlaczego tego wcześniej tego nie zczaiłem, ale pewien trans warty jest uwagi. i to wszystko. już nic więcej w temacie integracji.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Znowu to samo. Olał żużel, bez szalika nie jedziemy, bo nie ma sensu. Szacun za bezgraniczne przywiązanie do barw, ale nawet w minimalnym stopniu nie wierzę, że zależy wam na emocjonowaniu się żużlem jako takim. Dlatego też z zasady warto odpuścić temat i dać sobie spokój

    Jak się mam z czegoś śmiać, to na pewno bardziej z postu Magdy, niż z chęci pokazania gdzieś w Polsce, że poznańscy kibice jednak nie zginęli.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kilka razy byłem z kumplami na zawodach w Rawiczu, gdy ekstraliga miała wolne lub Falubaz walczył na dalekim wyjeździe.
    Przestań. Pojechaliście zorganizowaną grupą z szalami Falubazu? Bo my tutaj o tym piszemy. W naszym wypadku każdy pojedzie sobie na mecz gdzie chce, jak było przed 2006. Ci którzy zarazili się tym sportem w czasie istnienia PSŻ, pojadą sobie... też gdzie im się podoba. Ale o zaznaczaniu się grupowym raczej mowy być nie może.

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Prawdopodobnie umiem czytać Tak, pojechaliśmy z szalami, oznakowanymi autami, a takich grup było kilka. To co prawda tylko Rawicz, ale i tak nikt się nie przejmował jakimiś biednymi sytuacjami, bo jechaliśmy obejrzeć żużel i pogadać z innymi kibicami. O żużlu, nie o barwach.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Tylko, że Wy macie uznaną markę na całej Polsce. Pojechaliście do Rawicza w większej grupie. OK. A dlaczego nie do Leszna? Bydgoszczy? Gorzowa? A my malutcy? Nie dość, że nas nikt nie poważa to jeszcze mamy nadstawiać pośladki? Jeśli jakiś klub wyjdzie z inicjatywą (Skrzydlewski to osoba, a nie klub czy kibice), że chciałby, abyśmy ich wspomagali- to zupełnie inna sprawa. Jestem w stanie poświęcić swoje jakieś ulubione kluby dla ideoligii PSŻ, ale tylko gdy będą warte uznania. W obie strony oczywiście. Nawet jeśli załóżmy szef kibiców Falubaz oficjalnie zaprosiłby nas na mecze, to nie dam się połechtać. W zamian za co moja odpowiedź, pytanie.

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, zainteresowany tematem porozsyłałem kilkanaście emaili do firm świadczących usługi transportu osobowego. Ceny za przejazd do Łodzi i powrót do Poznania w dniu 15 kwietnia 2012 r. kształtują się w granicach od 1470 złotych do 2400 złotych (piszę o firmach które przeprowadziły dla mnie takie kalkulacje i odpisały na emaile).
    Treść najatrakcyjniejszej oferty kopiuję i wklejam do wglądu:

    Nawiązując do zapytania pragnę przedstawić ofertę firmy www……… na przewóz Osób z Poznania do Łodzi.

    W załączniku przesyłam zdjęcia autokaru.

    Opis :

    BOVA FUTURA
    Ilość miejsc 50+1 , klimatyzacja , webasto, DVD , wc , zasłony , sypialnia, fotele odchylane i rozsuwane , podnóżki, caffebar , lodówka , oświetlenie indywidualne, składane tacki , siateczki, przyciemniane szyby boczne , półki na bagaż podręczny , duże luki bagażowe, mikrofon , 2 monitory. Autokar jest bardzo wygodny i komfortowy.

    Zapewniamy wysoki poziom kultury kierowcy , miłą atmosferę oraz rzetelne podejście do wykonywanej pracy

    Ilość km – 210 km w jedną stronę
    210 x 3.50 zł netto/km x2 = 1.470 zł netto+8%VAT
    Postój – gratis.

    Cena zawieraj przejazd na wyznaczonej trasie , opłaty via-toll oraz ubezpieczenie pasażerów NNW (10.000 na jedną osobę)

    Cena nie zawiera ewentualnych parkingów oraz opłat na autostradzie.

    Mam nadzieję , że oferta spotka się z zainteresowaniem z Pana strony.

    Pozdrawiam serdecznie.
    Proszę o odpowiedź.


    Zaokrąglając kwotę 1470 do 1500 złotych dodajemy do tego:
    8% VAT – około 120 złotych
    Opłaty za przejazd autostradą – około 200 złotych w obie strony.
    W sumie wychodzi 1820 złotych. Gdy tą kwotę podzielimy przez 50 osób wyjdzie 36,40 złotych na osobę. Myślę, że nie jest to wysoki koszt a wierzę że ktoś z Was ma znajomych przewoźników i może byłaby możliwość załatwić transport jeszcze tańszy o kilka złotych na osobę.
    Kochani, skorzystajmy z zaproszenia jeśli nam to proponują i pokażmy jak bardzo tęsknimy za żużlem w Poznaniu, pozdrówmy działaczy i kibiców w Łodzi, obejrzyjmy zawodników których starty dawały punkty i radość naszym Skorpionom.
    Ja wraz z dwójką swoich nastoletnich dzieci uzbrojony w barwy PSŻ chętnie pojadę (już jest nas trzech . I w nosie mam co sobie pomyślą w Krakowie, Lesznie czy w Gdańsku. Dajcie znać, jeżeli macie możliwość załatwienia tańszego transportu. Ja mogę się zająć tworzeniem listy osób chętnych na wyjazd 15 kwietnia na spotkanie Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils. Namówcie znajomych, jedźmy, będzie wesoło – chyba . Dla osób zdecydowanych na wyjazd podaję swój email: stukstuk@o2.pl . Pozdrawiam, za jakiś czas napiszę czy jest odzew, Roman.

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2010
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich kibiców, szczególnie poznańskich.

    Widzę, że zaciekle dyskutujecie i tym gdzie moglibyście obejrzeć żużel w sezonie 2012. Ja jako kibic z Łodzi z miła chęcią obejrzał bym z Wami mecz. Byłem w Poznaniu i atmosfera na trybunach jest bardzo miła. Podobnie jak w Łodzi. Myślę, że nie tylko ja Was miło przyjmę, ale też reszta kibiców. Do Łodzi nie jest tak daleko, a myślę, że spotkania w Łodzi będą emocjonujące. Skorzystajcie z zaproszenia Skrzydlewskiego i do zobaczenia przy 6-go Sierpnia .

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie, nie wiem na jakich zasadach jest to przyjmowanie kibiców w Łodzi bo myślę że Poznaniacy bez problemu mogli by usiąść z kibicami Orła, a nie z przyjezdnymi w klatce. Również byłem w Poznaniu i szczerze mówiąc atmosfera na meczach Łódź-Poznań i Poznań-Łódź była praktycznie taka sama zapraszamy. Dajcie znać gdybyście jechali do Łodzi wezmę szal również Poznania. Walczcie o Poznań bo warto

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawiązując do mojego postu z 25.02.2012 r. chciałem poinformować, że na wyjazd wstępnie poza moją trójką zgłosiły się jeszcze 4 osoby. Wiosna idzie, jedźmy, pokręćmy żółto-czarnymi szalikami, pośpiewajmy razem z łódzkimi kibicami. Został miesiąc z kawałkiem, czasu mało a oko zapewne się ucieszy spoglądając na speedway w miłej atmosferze. Jakby co mój email pozostaje bez zmian: stukstuk@o2.pl

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest z nami kolejna osoba - Julia (już ósma) )).

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest też Rafał (dziewiąty) . No i zwerbowałem MAJKELA - (dziesiąty).
    Ostatnio edytowane przez ---ROMAN--- ; 10-03-2012 o 22:17

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ---ROMAN--- Zobacz posta
    W sumie wychodzi 1820 złotych. Gdy tą kwotę podzielimy przez 50 osób wyjdzie 36,40 złotych na osobę.
    Co w momencie nie uzbierania 50 osób ? a np. 40 osób, to kwota wyjdzie na 45,00 zł ?
    i gdzie i komu można dokonywać wpłat ?

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez marek_psz Zobacz posta
    Co w momencie nie uzbierania 50 osób ? a np. 40 osób, to kwota wyjdzie na 45,00 zł ?
    i gdzie i komu można dokonywać wpłat ?
    Przecież są też busy przewożące po 12 - 14 - 18 osób albo małe autobusy na 30 osób. Chyba jeszcze nie warto myśleć o wpłacie, jeśli zbierze się większa grupa to znajdziemy wspólnie właściwy środek lokomocji, a pieniądze możemy wpłacać bezpośrednio np. na konto przewoźnika. Wówczas nikt nie będzie musiał myśleć że zostanie oszukany. Wszystko przecież jest do ustalenia, ile osób tyle pomysłów. Ja w dalszym ciągu robię listę osób zdecydowanych na wyjazd. Myślę jednak, że pod koniec tego miesiąca trzeba będzie zamknąć listę i ustalić szczegóły wyjazdu. Pozdrawiam i czekam...
    Ostatnio edytowane przez ---ROMAN--- ; 11-03-2012 o 21:15

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ---ROMAN--- Zobacz posta
    Przecież są też busy przewożące po 12 - 14 - 18 osób albo małe autobusy na 30 osób.
    tylko wtedy cena na osobę wzrośnie

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Edek07 no to jako zawodowiec rozpuszczaj wici , im nas będzie więcej tym raźniej i taniej. Myślę, że na koniec miesiąca gdy już będziemy wiedzieli ile osób chce jechać do Łodzi trzeba będzie się zorientować w sprawie dobrego i taniego przewoźnika.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ---ROMAN--- Zobacz posta
    Edek07 no to jako zawodowiec rozpuszczaj wici , im nas będzie więcej tym raźniej i taniej. Myślę, że na koniec miesiąca gdy już będziemy wiedzieli ile osób chce jechać do Łodzi trzeba będzie się zorientować w sprawie dobrego i taniego przewoźnika.
    Wici rozpuszczone będzie dobrze

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo ROMAN , znalazł się ktoś kto uciął tę jałową dyskusję , gdzie lepiej i czy lepiej w barwach czy bez . Magda na początku marca założyła nowy temat i zapytała "jesteśmy czy nas nie ma" . Taki wyjazd byłby odpowiedzią na to pytanie i podziękowania dla Pana Skrzydlewskiego za pamięć . Proponowałbym na taki wyjazd przygotować transparent z napisem "Poznań stawia na sport" i po jednej stronie zdania umieścić logo PSŻ , a po drugiej internetową uśmiechniętą buźkę z przymrużonym okiem , gdzieś to zostanie zauważone.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pzm dzisiaj co niektórych pozamiatał i tym samym wiemy już co i jak więć jedziemy
    http://www.skorpiony.org.pl/aktualno...yjazd-do-odzi-

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pozdrówcie Łódź. Fajnie tam było. Szkoda, że nie będę mógł się wybrać w tym roku.

    A propos wyjazdu organizowanego przez SSSŻ, macie jakoś blisko na Warmińską, że tam ustalacie punkt zbiorczy?
    Pytam bez ironii. Może z niedużym zdumieniem w kaprawych oczkach.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Pozdrówcie Łódź. Fajnie tam było. Szkoda, że nie będę mógł się wybrać w tym roku.

    A propos wyjazdu organizowanego przez SSSŻ, macie jakoś blisko na Warmińską, że tam ustalacie punkt zbiorczy?
    Pytam bez ironii. Może z niedużym zdumieniem w kaprawych oczkach.
    Od samego poczatku stamtąd były organizowane wyjazdy.Nie ma sensu na tą chwilę tego zmieniać. A czy blisko hmm 30 min z buta

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Czyli co? Kibicujemy Orłowi? Ale tak w ogóle czy tylko w Łodzi?

    To jak WY, którzy podnosiliście wszem i wobec głos niemal dozgonnej miłości czerwonoskórym banitom, teraz chcecie stanąć przeciw swojemu Iron Maiden na inauguracje? A może kibicować Orłowi chcecie tylko wtedy, kiedy będzie to wygodne? A co z Norbim? Też wtedy, kiedy będzie to wygodne? (ogół nie dotyczy wszystkich, raczej dozgonnych Adamowi i Norbertowi).

    Rozumiem. Jesteśmy kibicami żużla z Poznania i lubimy rodzinną atmosferę. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeden lubi jak mu skrzypce grają, inny jak mu buty śmierdzą.

    W USA takie postrzeganie kibicowania jest dość powszechnym zjawiskiem. Może to i fajne, ale z drugiej strony wygląda to, że jesteśmy zabardzo gościnni między pośladkami. Róbta co chceta, widocznie pozostało wrócić mi do korzeni i niech ch... strzeli ten PSŻ. Wybaczcie. Kocham PSŻ, ale sztucznych idei nie będę zwolennikiem.

    PS. EDYTUJĄC: Że nie jestem zwolennikiem takiej formy, zdałem sobie sprawę, gdy ktoś napisał nieco mądrzej ode mnie (sankt, Magda). Pierwotnie nawet ją propagowałem. Byłem zachłyśnięty tym, że MY kibice PSŻ możemy zaznaczyć się wspólnie w świecie żużlowym. Po dniu doszło do mnie, że specyfika naszego miasta nie pozwoli na to, bo duża część z nas ma jakieś tam ulubione ekipy (i ja też) i nie będzie przeciw nim występować. Załóżmy, że rocznik starszy niż 85-90 już kiedyś kibicował innym i chodził/jeździł do innych ośrodków, z którymi się związał w mniejszym/większym stopniu.
    i DALEJ. Nie wyobrażam sobie, by dziś kibicować na wyjeździe Orłowi, kiedy lubię Start Gniezno. Pewne rzeczy nie zanikają. Załóżmy, że mam jechać do Łodzi kibicować... no właśnie komu? Orłowi? Z Orłem mam tyle wspólnego co z mercedesami... czyli nic.
    Podejrzewam, że większość z Was jadących ma tam rodziny lub lubicie to przeklęte miasto? Nie drążę tematu, by nie pogorszyć sprawy.

    Jeśli dostaniecie oficjalne zaproszenie z Wrocławia, Rzeszowa, Gorzowa, Gdańska, Rawicza, Koziej Wólki to też pojedziecie? A co!
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 15-03-2012 o 18:15

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Są też tacy, którzy do ponownego odrodzenia PSŻ-U (możliwe?) nie obejrzą nawet jednego meczu na żywo, dla zasady. Takie coś również trzeba podziwiać.

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    nie. pojadą sobie jak Ty do Rawicza niegdyś. niezobowiązująco.

    PS. i będą na żużlu, na trybunach obecni zawsze.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    nie. pojadą sobie jak Ty do Rawicza niegdyś. niezobowiązująco.

    PS. i będą na żużlu, na trybunach obecni zawsze.
    No to będzie nas więcej, 15.04 w Rawiczu jedzie Opole i całą rodziną bedziemy tam dopingować!!!

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Czyli co? Kibicujemy Orłowi? Ale tak w ogóle czy tylko w Łodzi?

    To jak WY, którzy podnosiliście wszem i wobec głos niemal dozgonnej miłości czerwonoskórym banitom, teraz chcecie stanąć przeciw swojemu Iron Maiden na inauguracje? A może kibicować Orłowi chcecie tylko wtedy, kiedy będzie to wygodne? A co z Norbim? Też wtedy, kiedy będzie to wygodne? (ogół nie dotyczy wszystkich, raczej dozgonnych Adamowi i Norbertowi).

    Rozumiem. Jesteśmy kibicami żużla z Poznania i lubimy rodzinną atmosferę. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeden lubi jak mu skrzypce grają, inny jak mu buty śmierdzą.

    W USA takie postrzeganie kibicowania jest dość powszechnym zjawiskiem. Może to i fajne, ale z drugiej strony wygląda to, że jesteśmy zabardzo gościnni między pośladkami. Róbta co chceta, widocznie pozostało wrócić mi do korzeni i niech ch... strzeli ten PSŻ. Wybaczcie. Kocham PSŻ, ale sztucznych idei nie będę zwolennikiem.

    PS. EDYTUJĄC: Że nie jestem zwolennikiem takiej formy, zdałem sobie sprawę, gdy ktoś napisał nieco mądrzej ode mnie (sankt, Magda). Pierwotnie nawet ją propagowałem. Byłem zachłyśnięty tym, że MY kibice PSŻ możemy zaznaczyć się wspólnie w świecie żużlowym. Po dniu doszło do mnie, że specyfika naszego miasta nie pozwoli na to, bo duża część z nas ma jakieś tam ulubione ekipy (i ja też) i nie będzie przeciw nim występować. Załóżmy, że rocznik starszy niż 85-90 już kiedyś kibicował innym i chodził/jeździł do innych ośrodków, z którymi się związał w mniejszym/większym stopniu.
    i DALEJ. Nie wyobrażam sobie, by dziś kibicować na wyjeździe Orłowi, kiedy lubię Start Gniezno. Pewne rzeczy nie zanikają. Załóżmy, że mam jechać do Łodzi kibicować... no właśnie komu? Orłowi? Z Orłem mam tyle wspólnego co z mercedesami... czyli nic.
    Podejrzewam, że większość z Was jadących ma tam rodziny lub lubicie to przeklęte miasto? Nie drążę tematu, by nie pogorszyć sprawy.

    Jeśli dostaniecie oficjalne zaproszenie z Wrocławia, Rzeszowa, Gorzowa, Gdańska, Rawicza, Koziej Wólki to też pojedziecie? A co!
    Jedż do Gniezna 9.04 i może ci przejdzie ale tam też będzie Łódź.Jest to jednorazowy wyjazd na którym możemy pokazać że istnieja poznańscy kibice i zamiast pieniadze zostawiać w Poznaniu jedziemy je wydawać gdzie indziej.
    Na koniec nie ma Psż-tu to tak naprawdę nie ma komu kibicować gdziekolwiek by sie pojechało jesteśmy OBCY.
    Ostatnio edytowane przez Edek07 ; 15-03-2012 o 21:06

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    być może PIKNIK niezrozumiale napisałem. to była ODP do SOBOTCHa. ja w Rawiczu nie zasiadam na inaugurację. w Gorzowie? czemu nie?

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    czyli co chcesz mi uświadomić EDEK, bo nie wiem.

    rozumiem, że jednorazowo chcemy wykorzystać gościnność Orła? potem Ich w d... ruchniemy?

    przecież następnym razem zaprosi nas Unia, Falubaz, Polonia, Włókniarz. I wtedy tam pojedziemy?
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 15-03-2012 o 21:35

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    czyli co chcesz mi uświadomić EDEK, bo nie wiem.

    rozumiem, że jednorazowo chcemy wykorzystać gościnność Orła? potem Ich w d... ruchniemy?

    przecież następnym razem zaprosi nas Unia, Falubaz, Polonia, Włókniarz. I wtedy tam pojedziemy?
    Napisałem że w każdym mieście gdziekolwiek jest żużel i byśmy pojechali jesteśmy NIKIM póki nie mamy swojej drużunu i nie startujemy w lidze.
    Tak jak uzbieramy za każdym razem autobus będziemy wszystkich r****ć.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wporzo. Teraz rozumiem. Przy okazji nie omieszkaj też poinformować o tym kibiców Łodzi, że ich lubimy, ale tylko wtedy kiedy nam pasuje. Jeśli nie ogarną się z terminem, to mamy ich w d... (hot-dog).

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Wporzo. Teraz rozumiem. Przy okazji nie omieszkaj też poinformować o tym kibiców Łodzi, że ich lubimy, ale tylko wtedy kiedy nam pasuje. Jeśli nie ogarną się z terminem, to mamy ich w d... (hot-dog).
    Czy ty jesteś tak naiwny i myslisz że poznaniacy będa jeżdzić i kibicować inne drużyny nie mająć swojej.Prędzej zasiądą prze szkalnym ekranem nie wydając ani złotówki.Kibiców Orła nie muszę o niczym informować zapraszając nas do siebie napewno sie orientują że nie będziemy jeździć na ich wszystkie mecze.

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    I też wiedzą zapewne, że będziemy kibicować im wtedy, kiedy nam się to spodoba? Spoko.

    Następnego tygodnia zaprosi nas ktoś z Krosna, to tam będzie organizowany autobus, potem do Bydgoszczy, do Ostrowa... ups. A co jeśli w tym meczu będzie konfrontacja Ostrów-Łódź? a nic. powie Im się, że dzisiaj jesteśmy neutralni. Zawsze lubiliśmy Łódź, ale dziś wolimy Ostrów. Generalnie to przyjechaliśmy się zabawić.

    PS. Jeśli lubimy Orła to dlaczego nie zorganizować bliskiego wyjazdu na inaugurację do Gniezna? Dwa autokary. Dla przyjaciół z Łodzi i będzie nas łącznie najmniej 200.

    Rozumiem, że kibicujemy Łodzi ale tylko w czwartki, soboty i u siebie od czasu do czasu? Pozostałe dni rezerwujemy dla Lublina, Zielonej, Leszna i Tarnowa?
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 15-03-2012 o 23:18

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moli, ale płyniesz ))

    Jak dla mnie możecie jechać, co więcej - skoro musicie, to nawet i w barwach ! Jestem w stanie to zrozumieć, chociaż ledwo, ledwo.
    Mam jednak WIELKĄ nadzieję, że nie będziecie razem z kibicami z Łodzi dopingować ich drużyny. Wierzę, że sobie usiądziecie jak zawsze i posiedzicie spokojnie .
    A jeśli już komuś się zachce coś krzyknąć, to niech krzyknie "Robert Miśkowiak" ! Bo naprawdę sobie nie wyobrażam, że jedziecie tam i krzyczycie "Orzeł Łódź".
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    na starość już nie mam zamiaru odwalać kaszanki. już za mną za dużo takich rzeczy Magda.

    niech jadą gdziekolwiek. niechciałbym kuzynowi z Torunia tłumaczyć więcej, że lubimy wszystkich i wszyscy nas lubią (się śmieją)... i dlaczego w Gdańsku nas najbardziej lubią.
    dla niektórych to sprawa oczywista, dla innych łopatologia, a jeszcze dla innych przyzwoitość. już sam w życiu za dużo namieszałem i właśnie dla dobra PSŻ i żółto-czarnych barw chciałbym tego uniknąć. jestem już starszy, niż młodszy i z własnego doświadczenia wiem, że nie tędy droga. przyzwoitość nakazuje być przyzwoitym. to mi pachnie lanserką. nie ma żadnych opowiedzianych zasad. nigdy z resztą ich nie było. tzn. były, ale nikt ich nie dostrzegł (nawet ja). teraz tylko to moja przestroga.

    jeśli teraz (w kryzysie dla PSŻ) nie zaciśniemy pośladków, to później one tym bardziej będą dostępne. i czy tego będziemy chcieli czy nie.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    "Jeśli dostaniecie oficjalne zaproszenie z Wrocławia, Rzeszowa, Gorzowa, Gdańska, Rawicza, Koziej Wólki to też pojedziecie? A co!"

    Dla Ciebie to może zniewaga, dla mnie całkiem sympatycznie. Dlaczego? Bo takie coś pokazałoby, że w innych miastach ciągle szanuje się i pamięta o kibicach PSŻ, którzy istnieją, chwilowo nie mają gdzie się podziać, ale nadal kochają żużel i swój klub. Co to w ogóle za teksty, że jak jest zaproszenie z Łodzi, to trzeba kibicować Orłowi, a za chwilę fałszywie komuś innemu? Po prostu jedziecie na luziku do miasta, gdzie nikt nie będzie robił problemów czarno-żółtym barwom i gdzie elegancko obejrzycie sobie fajny mecz w swoim podzegarowym towarzystwie. I nie będzie przyjemnie, biorąc pod uwagę okoliczności?

    Ale oczywiście jak 3 tygodnie później pojedziecie do Grudziądza oglądać Kościucha, to automatycznie będzie oznaczać, że macie w poważaniu Łódź i całą resztę... Sorry, Molineux. Z tego, co czytam, masz już trochę lat, zatem takie myślenie dziwi mnie podwójnie.

    Może tak po prostu należy cieszyć się z tego, że będziecie mieli gdzie się spotkać jak za dawnych czasów, a nie ciągle dorabiać ideologię, że źle i źle, bo coś tam. Marudzenie w stylu starej repety.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •