Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 218

Wątek: Ekstraliga 2012 - opinie, komentarze, typowania

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach

    Ekstraliga 2012 - opinie, komentarze, typowania

    Jako ze powoli składy zaczynaja sie krystalizowac uważam ,że można powoli zaczynać typowac poszczegolne szanse każdego zespołu

    Falubaz Zielona Góra - Ten zespoł przez regulamin mogł poniesc najwieksze straty ze wzgledu na uczestnikow w GP.Odszedl Greg Hancock ktorego ma zastapic Rune Holta.Dla antyfanow Falubazu jednak dobrych wiesci nie mam.Ten zespol na pewno dalej bedzie sie liczyl w walce o zloty medal DMP 2012.Nie zdziwie sie jak Jablonski wygryzie ze skladu Davidssona bo ma ku temu potencjal.

    wyjsciowy sklad

    1.Jonsson
    2.Davidsson/ K.J
    3.Holta
    4.Ł.Jankowski
    5.Protasiewicz
    6.Strzelec
    7.Dudek

    plusy:Mocni liderzy + solidny zawodnik pod 2 (J.D lub K.J) no i czolowy polski junior Dudek
    minusy: Niewiadomo jak sobie poradzi Jankowski lub jego zastepca

    prognoza:Brak medalu bylby sensacja.

    Unia Leszno- Mimo ze zespol opuscil Kolodziej to jednak przyszli bardzo utelentowani bracia Pawliccy.Mysle ze obu stac na 8-10 pkt w meczu.Jesli swoja dyspozycje utrzyma reszta ekipy to Leszno jest jak co roku blisko medalu.

    wyjsciowy sklad

    1.Hampel
    2.Musielak
    3.Balinski
    4.Batchelor
    5.Prz.Pawlicki
    6.Adamczewski
    7.Pi.Pawlicki

    plusy: bardzo mocna juniorka
    minusy: brak drugiego mocnego lidera pokroju Hampela

    Prognoza : pierwsza czworka


    Stal Gorzow - Odszedl Pedersen i Andersen w ich miejsce sciagnieto Kasprzaka i MJJ.Jesli uda sie Gollobowi przelamac kryzysy Kasprzaka to Stal bedzie mocna i u siebie i na wyjezdzie.Dlatego to czy bedzie zloto,medal czy szoste miejsce w duzej mierze zalezy wlasnie od Kasprzaka


    wyjsciowy sklad

    1.Gollob
    2.MJJ
    3.Zagar
    4.Iversen
    5.Kasprzak
    6.Cyfer
    7.Zmarzlik

    plusy- rowny sklad bez dziur
    minusy- brak

    prognoza : czolowe lokaty

    [b]Unibax Torun [b/] - W miejsce Holty przyszedl Ward.Sklad wydaje sie bardzo mocny i tak jak w Gorzowie duzo zalezy od jednego grajka tutaj jest nim Ward.Bo jesli pojezie to na co jest predysponowany to Unibax bedzie wysoko.Ciekawe co pojedzie tez Zabik.


    wyjsciowy sklad

    1.Sullivan
    2.Zabik
    3.Ward
    4.Miedzinski
    5.Holder
    6.E.Pulczynski
    7.K.Pulczysnki

    plusy: mocna 4 seniorow
    minusy: niepewny Zabik i chimeryczni juniorzy

    prognoza : pierwsza czworka


    Unia Tarnow - Unia poczynila w zimie najwieksze zakupy.Sklad prezentuje sie calkiem niezle ale to czy bedzie medal w duzej mierze zadecyduje od Cieslaka czy posklada te klocki w jedna calosc.Duza zalezec bedzie tez od Vaculika.

    Wyjsciowy sklad

    1.Hancock
    2.Lampart
    3.Kolodziej
    4.Madsen
    5.Vaculik
    6.Janowski
    7.K.GOmolski

    plusy - rowny sklad,Marek Cieslak
    minusy - niepewny Lampart i coraz starszy Hancock

    prognoza - walka o pierwsza czworke

    Sparta Wroclaw - Mimo straty Janowskiego udalo sie we Wroclawiu zbudowac przyzwoity sklad.Ulamek i Lindgren powinni te ekipe ciagnac.Licze ze w koncu eksploduje talent Taia W i ten bedzie regularnie zdobywal po 8-9 pkt w kazdym meczu (stac go na to).Malitowski pokazal juz w zeszlym roku ze w jakiejsc czesci moze zastapic Janowskiego

    wyjsciowy sklad

    1.Ulamek
    2.Klindt
    3.Jedrzejak
    4.Woffinden
    5.Lindgren
    6.Malitowski
    7.Kociemba

    plusy - rowni seniorzy choc bez szalu
    minusy - brak pewniakow

    prognoza

    Stal Rzeszow - W Rzeszowie jak co roku zapowiedzi medalu a konczy sie na 5-6 miejscu.Jesli dogadaja sie z Walaskiem to sklad bedzie bardzo solidny.Ale do medalu to jednak czegos zabraknie (klasowego juniora).Crump,Walas,Okon i Ricko to jednak troche za malo.Czy objawieniem bedzie fin Kylmakorpi?

    wysjciowy sklad

    1.Walasek ???
    2.Kylmakorpi
    3.Okoniewski
    4.Richardson
    5.Crump
    6.Kret
    7.Bubel ???

    plusy - rowna seniorka
    minusy - juniorzy

    prognoza - poza strefa medalowa

    Wybrzeze Gdansk - W Gdansku zbudowano ciekawa ekipe.Od Pedersena oczekuje sie po 10 pkt + w kazdym meczu.Jak dla mnie najwiekszym objawieniem tego zespolu bedzie Maxim Bogdanov.Nie zdziwie sie jak w kazdym meczu bedzie wozil po 8-10 pkt.Jesli swoja dyspozycje utrzyma rekonwalescent Swiderski i do tego swoj talent wykorzysta mlody Pieszczek to Gdansk moze namieszac choc o medalu mowy nie ma.

    wyjsciowy sklad

    1.Jonasson
    2.Bogdanov
    3.Swiderski
    4.Chrzanowski
    5.Pedersen
    6.Szymko
    7.Pieszczek

    plusy - kilku zawodnikow mogacych eksplodowac
    minusy - brak drugiego lidera

    prognoza - zalezaca od wielu czynnikow

    Wlokniarz Czestochowa - Z Czewy naplywaja pozytywne wiesci o przejmowaniu klubu przez KJG.udalo sie zatrzymac Lagute,ktory nie powinien stracic nic ze swojej skutecznosci,a kto wie czy nie bedzie jeszcze lepszy z wiekszym budzetem.Mowi sie o Harrisie i Mirku Jablonski.Jak dla mnie to wyglada to srednio ale na utrzymanie powinno starczyc

    wyjsciowy sklad

    1.Nermark
    2.Zengota
    3.Harris
    4.Szombierski
    5.G.Laguta
    6.Czaja
    7.Malczewski

    plusy - kilku swietnych fighterow
    minusy - niepewna juniorka

    prognoza : walaka o utrzymanie

    Polonia Bydgoszcz - Z druzyny odszedl 2 lider Grzegorz Walasek.W jego miejsce pozyskano mlodszego Lagute i Buczkowskiego.Obaj maja predyspozycje aby robic po 7-10 pkt w kazdym meczu.Jesli tak uczynia to Bydgoszcz powinna spokojnie si eutrzymac

    wyjsciowy sklad

    1.Emil
    2.Kosciecha
    3.Artiom
    4.Buczkowski
    5.Gapinski
    6.Wozniak
    7.Curylo

    plusy - rowny sklad i solidni juniorzy
    minusy - brak drugie pewniaka typu Emil

    prognoza : spokojne utrzymanie


    Moj Typ (z przymruzeniem oka)

    1.Falubaz
    2.Stal Gorzow
    3.Unia Leszno
    4.Unia Tarnow
    5.Unibax Torun
    6.Stal Rzeszow
    7.Wybrzeze Gdansk
    8.Polonia Bydgoszcz/Wlokniarz Czestochowa
    9.Polonia Bydgoszcz/Wlokniarz Czestochowa
    10.Sparta Wroclaw

    Zapraszam do dyskusji i swoich przemyslen


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale ale. Dodaj że Hancock mimo że coraz starszy to nadal solidny,uważasz to za minus?bzdura.Druga sprawa w Unii Tarnów dodaj jako plus bardzo mocna para juniorska
    W Stali Rzeszów nie zgadzam się z tobą że po przyjściu Walaska będzie to solidny skład,wg mnie jest wręcz odwrotnie to skład na miejsca 6-10 nie czarujmy się.

    No ale ,moim skromnym okiem:
    1.Unia Tarnów
    2.Falubaz
    3.Apator
    4.Unia Leszno
    5.Stal Gorzów
    6.Wybrzeże
    7Stal Rzeszów
    8.Wrocław
    9Częstochowa
    10.Bydgoszcz

    w każdym razie drużyny pod numerami 1-5 i 6-10 powinny zakręcić się kolo tamtego miejsca,bo niewierze że przykładowo Bydgoszcz czy Czestochowa wdrapie się do czwórki

    Mimo zamieszania z regulaminem liga zapowiada sie baaardzo wyrównana

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    A może dzięki nowemu regulaminowi?
    Autorze wątku, dobra robota, gratuluję.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jako ze powoli składy zaczynaja sie krystalizowac uważam ,że można powoli zaczynać typowac poszczegolne szanse każdego zespołu

    Falubaz Zielona Góra
    prognoza:Brak medalu bylby sensacja.
    Tutaj zgoda, chociaż w obronę tytuły specjalnie nie wierzę. Poza tym w wyjściowym składzie będzie Sasza Loktajew a nie Jankowski.
    Też wcale się nie zdziwię, jak Jabłoński wskoczy do pierwszego składy gdy ktoś z pary Holta/Davidsson zacznie cieniować po całości.

    Mój typ - drugie miejsce

    Unia Leszno
    Prognoza : pierwsza czworka
    Zgoda, chociaż trudno mi uwierzyć, żeby zdobyli majstra. Nie wierzę w cały sezon Pawlickich bez poważnego dzwona. Trudno też zakładać, że Hampel zaliczy równie fenomenalny sezon w lidze. Może im zabraknąć kogoś na miarę Kołodzieja 2010. Mój typ - 3 miejsce


    Stal Gorzow
    Stal powinna walczyć o medal. Przy odrobinie szczęścia może nawet awansują do finału, ale bliżej im do 4 miejsca.

    [b]Unibax Torun [b/]
    Doroczny faworyt. Nie inaczej będzie w przyszłym roku. Teoretycznie powinni wygrać te ligę. Tyle że teoretycznie to mistrzami powinni być od 3 ostatnich sezonów, a nic nie wskórali.

    Unia Tarnow
    Cieślak to *****isty szpec ale nie magik. To nie jest ekipa na medal. Jak komuś się wydaje, że Greg zawojuje ligę to niech sobie sprawdzą jego wyniki z Falubazu. Solidny zawodnik, ale szału nie było. Za rok mocniejszy nie będzie.
    Bardzo dużo będzie zależało od tego na ile uda się przebudować tor w Tarnowie. Generalnie uważam, że mają skład na 5 miejsce, nie wyżej.

    Sparta Wroclaw
    Całkiem fajna ekipa, jak na skromny budżet, ale o utrzymanie będzie ciężko. Coś mi jednak podpowiada że się uda. Znowu

    Stal Rzeszow
    Brakuje tu jeszcze jednego grajka, aby zrobić medal. Nie mają praktycznie juniorów a to ich będzie drogo kosztowało. Ekipa na 5-6 miejsce.

    Wybrzeze Gdansk
    Mimo całej mojej sympatii dla Wybrzeża, to nie jest skład rokujący coś więcej niż walka o utrzymanie. Jak dla mnie "faworyt" do 10 lokaty.

    Wlokniarz Czestochowa
    Nie wiem jak oni to robią, ale mimo tego że stali na skraju bankructwa sklecili niezły team. Myślę że 7-8 miejsce jest jak nabajrdziej realne.

    Polonia Bydgoszcz
    prognoza : spokojne utrzymanie
    A dla mnie faworyt do spadku. Wiem, że na papierze są mocniejsi niż np. Czewa ale coś mi podpowiada, że Niespadająca poleci i to hukiem.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Wybrzeze Gdansk
    Jak dla mnie "faworyt" do 10 lokaty.

    Polonia Bydgoszcz
    A dla mnie faworyt do spadku.
    Carlitos, mógłbyś się w końcu zdecydować.
    C'mon You Gunners!

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    żal ściska niektórym poślady że Cieślak i Greg wybrali Tarnów,odrazu zarzuty że jeden nie jest magikiem a drugi jest przeciętny i stary za to Protasiewicz napewno powtórzy drugi kapitalny sezon że o jednorekim Holcie nie wspomne(nawet nie jednorękim bo obie są na skraju kalectwa)

    Carlitos , jeśli chodzi o Toruń to sie zgodze,mocna paczka i minimalny faworyt ligi

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Carlitos... wg Twojego "typowania" w przylszym sezonie nie uswiadczymy DMP...

    Ja powiem tak. na ten moment o zloto powalcza Tarnów (równy skład, a Cieslak wie co z takim zrobic), Toruń (od lat dobrze prowadzona polityka, sprawdza sie), Gorzów (moze nie sprawdza sie jak w Toruniu, ale sklad montowany z glowa i dosc stala polityka kadrowa), Zielonka (obroncy, mimo straty Grega, maja wyrownany sklad na kazdej pozycji) - zupełnie nie przekonuje mnie Leszno - ale tak to z nimi jest, papierowo rzadko przekonuja a potem jada jak z nut. No, ale teraz typujemy typowo papierowo

    Teksty w stylu Hancock lepszy nie bedzie hm... to te same teksty co: Jonsson nie powotrzy takiego sezonu, Łaguta juz swoj seozn zycia mial, podobnie Kołodziej, albo juz calkiem po bandzie - Holta bedzie tylko slabszy..
    Musicie panowie przyznac, ze to wasze bardziej zachcianki.

    PS. Chętnie przyjme zaklad ze Hancock bedzie mial na swoim torze srednia okolo 2,7.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 19-12-2011 o 23:48

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    żal ściska niektórym poślady że Cieślak i Greg wybrali Tarnów
    Nie wiem jak innym ale mi faktycznie żal jest Herbiego i Shreka. Obaj wprowadzali w ekipie siłę spokoju

    Toruń co roku jest najpoważniejszym faworytem SE i niech tak zostanie, osobiście nie mam nic przeciwko. A tak poza tym to ciężko jest cokolwiek dzisiaj wytypować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    1/2
    Falubaz - 2 solidnych liderow + holta ze zdrowymi nadgarstkami.
    Unia l - balinski ma dobry co 2 sezon 2x pawliccy > 1x kolodziej w dodatku nie majacy roku konia.

    3/4/5
    Apator - brak slawka kryjoma ich zaboli a wiadomo ze w toruniu i okolicach brak ludzi majacych o zuzlu pojecie duet trenersko menadzerski to cofniecie sie 3 kroki w tyl. slaba juniorka - jedyny + to mlody kangur ale ma za lepkie paluszki do tego jego milosc "bratnia"? do holdera - nie wroze tej mieszance za ogromna kase finalu e-ligi.
    Stal - ani wzmocniona ani oslabiona. pedersen > kasprzak. kluczem do sukcesu bedzie postawa zagarow i iversenow.
    Unia T - solidny sklad - zapowiada sie najazd januszow na forum mam chyba deżawi ciezko typowac jak to wypali w praktyce papierowo skald silny ale wszyscy nie pojada.

    6/7/8/9
    Wybrzeże - zawalcza z polonia sklad nie ma szans na pierwsza piatke.
    Stal Rzeszów - jak wyzej.
    Wrocław - jak wyzej.
    Częstochowa - a tu z czystej sympatii powinienem zatypowac ta druzyne na ostatnim miejscu ale dadza rade i cudem sie utrzymaja.

    10
    Bydgoszcz - kosciecha? gapinski? BUCZKOWSKI??? jeden emil ktory jak znam zycie niejednego dzwona w gp zaliczy to za malo, brak juniorki. brak solidnego polaka w skladzie. ja typuje i zycze spadku(ktos spasc musi )
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 20-12-2011 o 00:06

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Carlitos, mógłbyś się w końcu zdecydować.
    Polonia 9 miejsce, Wybrzeże 10. A mistrzem chyba wreszcie Toruń.
    Co do średniej Hancocka w Tarnowie to byłbym gotów się zgodzić, ale pod warunkiem, że Unia będzie jechała na takim torze jak w 2011 r. a wiemy doskonale że tak nie będzie. Dlatego Greg już nie będzie tak fruwał po tarnowskim owalu, ale zamiast tego Janowski z Kołodziejem będą się tam czuć jak ryby w wodzie.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-12-2011 o 00:03

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Moje typy :

    1-3. Gorzów - równie mocni jak w 2011, Komar odchodzi.
    1-3. Zielona Góra - prawie tak samo mocni jak w 2011
    1-3. Leszno - skład zbudowany ze swoich = sukces
    4. Toruń - mocna "4" ale za słaby drugi rzut by zdobyć medal
    5. Tarnów - "dream team" ale czy napewno?
    6. Bydgoszcz - solidny skład, z rewelacją sezonu - A.Łagutą
    7-8 Częstochowa - jest Łaguta, jest Nermark, jest jednak kasa?
    7-8 Rzeszów - mega przepłacony skład, fatalni juniorzy
    9. Wrocław - nie ma Magica, nie ma Kenia, nie ma zabawy
    10. Gdańsk - dopełnienie tradycji, czyli awans, a potem spadek

  12. Powrót do góry    #12
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Wyraźne dwie "piątki". Czyli będzie 2 mega przegranych.

    1. Gorzów
    2. Leszno
    3. Zielona Góra
    4. Toruń
    5. Tarnów

    6. Bydgoszcz
    7. Rzeszów
    8. Wrocław
    9. Częstochowa
    10. Gdańsk

    Z tym, że kolejność zwłaszcza w drugiej piątce może być bardzo różna. W pierwszej też. Trochę mi to przypomina Eliteserien 2011.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Falubaz : Skład na pewno słabszy niż ten z początku zeszłego sezonu (celowo piszę "z początku" ze względu na Dobruckiego), ale mogło być gorzej. Dużo będzie zależało od tego czy Protasiewicz w końcu się przełamie i przestanie dobre sezony przeplatać ze słabymi. Tak czy siak w czwórce powinni się znaleźć.

    Unia L. : Hampel zaliczy pewnie lekki regres. Nadal będzie zdecydowanym liderem Unii i czołowym zawodnikiem ligi, ale nie wydaje mi się aby drugi rok z rzędu był w stanie tak samo dominować. Pawliccy to zagadka, stać ich na wiele, ale ich urazogenność jest powszechnie znana. W tej sytuacji dużo może zależeć od Balińskiego, a jako że wątpię w jego dobre wyniki, stawiam Leszno poza pierwszą czwórką.

    Stal G. : Skład porównywalny z zeszłorocznym, na moje oko ciut słabszy. Nie wierzę w jakiś zbawienny wpływ Golloba na Kasprzaka. Szczerze mówiąc bawią mnie te wszystkie opowieści jak to niby zawodnik X pod skrzydłami Chudego przejdzie niezwykłą metamorfozę i nagle zacznie jechać jak z nut. W zeszłym roku z tych zbawiennych mocy miał korzystać Andersen, a jak wyszło wszyscy wiemy. Do czwórki jednak powinni wjechać, bo to co straci Kasprzak powinni nadrobić MJJ ze Zmarzlikiem, jednak w finale Władkowych nie widzę.

    Apator : Ciężko być w stu procentach obiektywnym. Wydaje mi się, że zbudowaliśmy całkiem fajny zespół. Kompletną zagadką jest Ząbik, ale też nikt tu od niego nie wymaga cudów. Kluczem do sukcesu będzie postawa Warda. Jako kibic Apatora mam nadzieję, że uda mu się powtórzyć wyniki z minionego sezonu dzięki czemu Toruń po dwóch latach przerwy ponownie zamelduje się w finale.

    Stal Rz. : Miał być dream team, a jest bardzo przeciętnie. Crump dalej będzie liderem, to pewne. Sporym wzmocnieniem jest transfer Walaska w miejsce Kuciapy, o ile oczywiście Greg podpisze. Schody zaczynają się później. Kylmaekorpi to zagadka, chociaż długi tor w Rzeszowie powinien mu akurat pasować. Okoniewski jest nieprzewidywalny, ale na tle krajowych seniorów nr 2 w innych drużynach wypada całkiem przyzwoicie. Problemem może być Richardson. Dziwię się, że Marta tak usilnie na niego stawia. To już nie ten sam Rico co kilka lat temu, a i blisko 400 metrowy owal chyba akurat Brytyjczykom nie bardzo pasuje. Mój typ to miejsce w środku tabeli.

    Sparta : Stojąc trochę z boku tej transferowej karuzeli Klocowa zmontowała całkiem ciekawy skład. Gdyby został Janowski to Wrocław mógłby być kandydatem na czarnego konia rozgrywek. Tak będzie walka o utrzymanie i nie wiadomo czy do osiągnięcia tego celu nie zabraknie właśnie Magica.

    Unia T : Bardzo mocny skład. Z pewnością tarnowianie najbardziej obłowili się tej zimy. Dużo będzie zależeć od tego czy Kołodziej będzie bardziej przypominał tego grajka z sezonu 2010 czy 2011. O dyspozycję Janowskiego i Hancocka jestem spokojny (wszystkim wypominającym Herbiemu coraz więcej wiosen na karku przypominam, że Greg jest zaledwie parę miesięcy starszy od Golloba, któremu dziwnym trafem nikt na tym forum nie zagląda w metrykę). Zagadką będzie zmodyfikowany tor i to jest chyba najważniejsze zadanie dla Jaskółek, aby sprawiał on kłopot tylko zawodnikom gości. Jeśli uda się to zrealizować, widzę Unię w finale.

    Włókniarz : Tu nie ma się za bardzo nad czym rozpisywać. Włókniarz ma drużynę o potencjale podobnym do zeszłorocznego co powinno znaleźć odzwierciedlenie w tabeli. Na szczęście w lidze pojadą dwa zespoły więcej przez co można przypuszczać, że spadnie kto inny.

    Polonia : Awansować z niższej ligi i zbudować słabszą ekipę. Takie rzeczy tylko nad Brdą Zapowiada się na walkę o utrzymanie i nieciekawe derby. Przynajmniej emocje będą mieli w Bydgoszczy do samego końca rozgrywek bo coś czuję, że pojadą sobie baraże.

    Wybrzeże : Taki nijaki ten skład. Niby jest lider, kilku solidnych seniorów i utalentowany junior, ale nie ma się czym zachwycać. Taka trochę Stal Rzeszów w gorszym wydaniu. Spadku raczej nie będzie bo są słabsi "papierowo", ale na pierwszą czwórkę nie ma żadnych szans. Zanosi się więc na to, że największą atrakcją dla gdańszczan będzie śledzenie rozwoju młodego Pieszczka.

    Huh, ale strzeliłem referat, ciekawe czy ktoś to przeczyta Na koniec typ tabeli na przyszły sezon (jak wróżyć to na całego) :

    1. Apator Toruń
    2. Unia Tarnów
    3. Falubaz Zielona Góra
    4. Stal Gorzów
    5. Unia Leszno
    6. Stal Rzeszów
    7. GKS Wybrzeże Gdańsk
    8. Włókniarz Częstochowa
    9. Polonia Bydgoszcz (utrzymanie po barażach)

    10. Sparta Wrocław

  14. Powrót do góry    #14
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zabovsky chetnie przeczytalem,zgadzam sie z tobą ,jedynie zamienmy miejsca w finale i będzie super

  15. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Typy to rzecz subiektywna, a zwłaszcza przy tak wyrównanych składach trudno się spierać. Ja jednak pozwolę się nie zgodzić i twierdzę, że Buczkowski + A. Łaguta > Walasek + Gizatulin. Natomiast kompletnie nie przemawia do mnie Tarnów w kontekście walki o mistrza. Skład zbudowany na trzech zawodnikach, z czego ani Kołodziej ani Janowski nie są pewniakami. Magica konsekwentnie od wielu lat uznaję za zawodnika bardzo przereklamowanego i nie zmienia tego tytuł IMŚJ i dobra średnia ligowa. Może się mylę, albo jestem nienormalny, albo całkowicie się nie znam: dla mnie to bezbarwny gość, który NIC nadzwyczajnego jeszcze nie pokazał (sama jazda). Naprawdę, ja w prywatnym rankingu mam go za cieniasa. W 2011 jechał słabo i w BEL i w Eliteserien (poza kilkoma przebłyskami). Na papierze to ekipa podobna to... WTS Wrocław 2010. Hancock - Bjerre (tu plus), Janowski - Janowski, Madsen - Madsen (tu minus), Świderski - Kołodziej (tu plus, ale nie jakiś ogromny), no i OK drewniak Vaculik to jednak lepiej niż Jeleniewski. Sumarycznie może korzystnie, ale według mnie - nie ma czym się zachwycać. Nie widzę ich w starciu z najbardziej kompletnymi drużynami ligi: Gorzowem oraz Lesznem, które dysponują w dodatku największym atutem toru. Falubaz jeśli zostawi Loktajeva, to raczej też inny poziom, choć tu przypuszczam że bardziej odbije się czkawką gorsza dyspozycja Davidssona (bez wątpienia klucz do sukcesów ZG i Piraterny w 2011) oraz Jonssona (to myślenie życzeniowe).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-12-2011 o 02:17

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Buszmen,
    żeby Pawliccy nie wyszli bokiem Unii

    Ja się z typowaniem wstrzymam do oficjalnego podania składów.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    To może ja tak po mojemu potypuję.

    Faworytem dla mnie jest drużyna sąsiadów. Mają solidną czwórkę i względnych (choć przyhamowanych jakby w rozwoju ostatnio) juniorów. Ciekawe też co pokaże Ząbik po powrocie do domu. Nie jest też pewne, czy Ward utrzyma tą dyspozycję z minionego roku. Może tak, a może się u niego powtórzyć nawet sezon 2010, który to wpłynął na decyzję o wypożyczeniu ligę niżej.

    Falubaz ma trójkę liderów, którzy jakby nie patrzeć należą do grona najlepszych ligowców. PePe tradycyjnie powinien swoje robić i zbierać punkty na torze. Holta przypuszczam iż będzie w formie i pokaże, że miniony sezon był po prostu wypadkiem w jego wykonaniu. Co do AJ'a to jestem ciekaw czy powtórzy dobry sezon i utrzyma formę, czy może czeka go maleńki regres. Niemniej jest to solidny zawodnik i można oczekiwać, że określone punkty będzie woził. Jonas przy stabilizacji poziomu będzie silnym punktem drużyny, chociaż właśnie jako stabilnego zawodnika go nie widzę. Potrafi zrobić 2, albo 13 pkt w meczu. Loktajew/Jankes to typowo na zapchajdziury i w ich wykonaniu więcej niż 2 punkty na mecz będzie sukcesem. Juniorka w ZG całkiem niezła - Dudek, który w mojej opinii nie jest szałowym zawodnikiem mimo wszystko konsekwentnie punkty z toru zbiera, a Strzelec czy Rogowski pokazywali już co nieco umiejętności, więc tylko czekać, aż się rozwiną.

    Unia Leszno. Skład wydaje się mocny, jednak w mojej opinii jest to przesadzone. Po pierwsze za dużo w tym składzie jest juniorów, a nie czarujmy się - nawet utalentowani Pawliccy nie gwarantują tych samych zdobyczy jakie zdobywali dwie klasy rozgrywkowe niżej. Jedynym pewniakiem w drużynie jest Hampel. Batchelor czy Pavlic to też zawodnicy nieobliczalni i mogą zarówno z każdym wygrać, jak i przegrać. Kluczową rolę odegra dyspozycja Balińskiego, chociaż ja nigdy do niego przekonany nie byłem. Ale to takie moje osobiste spojrzenie na Damiana.

    Stal Gorzów...wydaje się być na podobnym poziomie co w sezonie minionym. Pedersen i Andersen wymienieni na Kasprzaka i MJJ powinni sumarycznie wypadać podobnie. Nie ma jednak tego uderzenia na bieg nominowany, jakim była para TG-Nicki. Jednak jeśli Zagar będzie trzymał się na poprawnym na jego możliwości poziomie, a Zmarzlik nadal robił postępy to Stal może się znaleźć wysoko.

    Stal Rzeszów. Wg mnie drużyna bez wyrazu. Niby jest (a właściwie ma być) wzmocnienie Walaskiem, ale to jest jeden z dwóch obok Crumpa solidnych zawodników. Więc z zapowiedzi walki o medale raczej nici. Okoń, Rico nie gwarantują dobrej jazdy, a Kylmakorpi to chyba z łapanki się tam znalazł. Juniorzy nie prezentują żadnego poziomu.

    Unia Tarnów. Obwieszczeni mistrzami okresu transferowego. Jest silna dwójka seniorów w postaci Herbiego i Koldiego, jak i silny junior w postaci Janowskiego. Uzupełnienie jednak nie powala - Vaculik wciąż nie może znaleźć swojego miejsca, a Madsen jest cieniem samego siebie z czasu startów w Sparcie. Cieślak będzie mógł udowodnić swoją wartość poprzez zdobycie z tą drużyną medalu.

    Sparta Wrocław. Z wielkich problemów, wielkich "ucieczek" z klubu i zapaści finansowej udało się skomponować ciekawy skład. Mimo to jednak zespół wydaje się być słabszy niż rok temu. Fredka nie jest zawodnikiem na poziomie Kenia, a nie sądzę aby Ułamek dostatecznie szybko odnalazł się na wrocławskim torze by jeździć na poziomie Świdra. No chyba, że zostanie tor zabetonowany Formacja juniorska straciła niemal całą swoją siłę uderzenia przy odejściu Maćka. Malitowski pokazał co prawda już kilka razy, iż ma w sobie potencjał lecz uważam, że to jeszcze nie jest ten moment, kiedy może być solidnym juniorem walczącym w ELidze z każdym. Za rok czy dwa sytuacja może się już odwrócić. Po Kociembie nie wiadomo czego się spodziewać.

    Wybrzeże. Drużyna niby ma solidnych zawodników. Jest lider Nicki, jest silny polski rajder w postaci Świderskiego. Jest utalentowany (chociaż niewiadomy) junior w postaci Pieszczka. Ale jak w ELidze poradzą sobie zawodnicy tacy jak Jonasson, Bogdanovs czy Chrzanek? THJ przypuszczam iż jest w stanie walczyć na poziomie, jednak dwaj pozostali to jak dla mnie zawodnicy na I ligę.

    Włókniarz - po wielkiej zapaści i widmie nieuzyskania licencji klub dostał nagle solidne wsparcie. Pozbyto się także Kefira, co wg mnie też pomoże tej drużynie. Na pewno silnym punktem będzie Laguta jako lider. Co nieco powinien pokazać Harris, który ma co udowodnić w polskiej lidze. Nermark, Szombierski, M. Jabłoński czy Zengota są zawodnikami niepewnymi. Każdy z nich może zaskoczyć. Pozytywnie bądź negatywnie. W Nermarku widziałbym więcej plusów niż minusów, jednak cała trójka Polaków to zawodnicy w mojej opinii zbyt słabi, aby zaprezentować dobrą jazdę przez cały sezon.

    Na koniec moja Polonia. Pewnie będzie subiektywnie (jak chyba każdy oceniając swoja drużynę), ale ta drużyna może namieszać. Może, ale nie musi. Poza Emilem i Gapińskim jest 3 b. niepewnych seniorów. Czy Artiom przypomni sobie jak się jeździ i wygrywa? Ten tor mu leży, co już pokazywał. Jednak musi mu leżeć przez cały sezon. Czy Buczek jest w stanie jeździć stabilnie i pewnie w każdym meczu? W I lidze pokazał, że tak. Pozostaje liczyć, że się tym podbudował psychicznie. Jednak nie ma takiej pewności. W Bydgoszczy powinien być groźny, lecz na wyjazdach może nie istnieć. Kościecha to wg mnie nieporozumienie. Pozostawienie go w tej drużynie to zajęcie miejsca i osłabienie. Zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, iż prowadzono rozmowy z Świderskim nawet całkiem zaawansowanie, który jest znacznie silniejszym zawodnikiem. No ale sezon to wykaże. Juniorzy...co roku mówi się, że powinni...to i tamto... niby stale ich umiejętności rosną, ale wydaje mi się, że zbyt wolno w stosunku do rywali. Wg mnie będą przeciętną parą juniorów - gdzieś w połowie "tabeli". Może zakontraktowanie Morrisa i Kułakowa wpłynie na seniorów i da im nieco kopa - zmusi do przykładnej jazdy.

    Tabelka po mojemu (chyba bardziej po rundzie zasadniczej, bo PO to też loteria):
    1. Apator
    2. Falubaz
    3. Stal G.
    4-5 Unia Leszno - Unia Tarnów
    6. Stal Rzeszów
    7-8 Włókniarz - Polonia
    9. Wybrzeże
    10. Sparta

    Oczywiście wielu się nie zgodzi. Wasze prawo
    Zastrzegam sobie możliwość zmiany poglądów!

    Pamiętać trzeba, że sezon jest długi i jedna kontuzja może zmienić oblicze drużyny diametralnie. Ale oby się obyło bez poważnych zdarzeń.

  18. Powrót do góry    #18
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    10
    Bydgoszcz - kosciecha? gapinski? BUCZKOWSKI??? jeden emil ktory jak znam zycie niejednego dzwona w gp zaliczy to za malo, brak juniorki. brak solidnego polaka w skladzie. ja typuje i zycze spadku(ktos spasc musi )
    Typowanie to jedno, a życzenie spadku to drugie. Niesympatyczny jesteś, oby Twojej Unii nikt nie życzył spadku.

    Brak juniorki? Juniorki to nie ma Rzeszów, Czewa. Nasi mogą być lepsi poza tym od Wybrzeża czy Sparty. To już prawie połówka tabeli.

    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Moje typy :
    6. Bydgoszcz - solidny skład, z rewelacją sezonu - A.Łagutą
    Panie i Panowie - wiemy już kto będzie rewelacją sezonu, mimo że do sezonu jeszcze 3 miesiące A kto będzie największym zawodem?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Częstochowa nie ma juniorki? Jeśli myślicie że Malitowski, Woźniak czy Curyło będą wozić więcej punktów od Czaji to konkretnie się zawiedziecie już po pierwszych spotkaniach

    Czaja na wyjeździe zrobił juniorów: Rzeszowa, Tarnowa, Falubazu - wygrywając biegi.
    U siebie nasi juniorzy przegrali tylko dwa biegi i to w stosunku 4-2 z juniorami z Leszna (niepodważalnie lepsi) i Wrocławia (M.Janowski). Reszta albo kończyła się zwycięstwami albo remisami.

    Nie piszę że mamy kosmicznych juniorów, ale taka Polonia czy Sparta (z Malitowskim) wyraźnie pod tym względem przecenia swoich juniorów na tle młodzików z Częstochowy.

    Zaznaczam - ten sezon będzie zgoła odmienny od ubiegłego. Nareszcie w Częstochowie są pieniądze na płacenie na bieżąco zawodnikom. I taki Czaja w ubiegłym roku dopiero debiutował w lidze, idę o zakład że w przyszłym sezonie gorzej niż w 2011 nie pojedzie.

    Poza zasięgiem jest dla nas juniorka z Leszna. Z Gorzowianami u nas już w tym roku powalczyliśmy, z Torunianami zremisowaliśmy (d na starcie Kajzera), z Zielonogórzanami zremisowaliśmy u siebie i wygraliśmy 5-1 na wyjeździe.

    To są formacje juniorskie stawiane dużo wyżej ponad juniorami z Częstochowy.

    A jest jeszcze niewiadoma w postaci Gdańska, mizeria w postaci Rzeszowa i wspomniana Bydgoszcz i Wrocław. Wszystko zweryfikuje sezon - ale to są tylko juniorzy, nie spodziewajcie się po nich cudów bo się zawiedziecie.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 20-12-2011 o 13:28

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Typowanie to jedno, a życzenie spadku to drugie. Niesympatyczny jesteś, oby Twojej Unii nikt nie życzył spadku.
    nie spnaj sie tak. jestem szczery. uwazam ze bydgoszcz ma sklad cienki jak sik komara. uwazam ze juniorka u nich nie istnieje. uwazam ze polonia to jeden zawodnik + plastrony. tak mysle i tak typuje. porownujac z innymi ekipami uwazam, ze ta najbardziej zasluguje na spadek. mocno walczyla ze sparta... ale sparta mimo utraty trzonu skladu sie psotarala i zmontowala calkiem calkiem zespol nie majac kasy - majac atmosfere jak w polonii, majac tak samo beznadziejne wladze w klubie i tak samo male wsparcie na trybunach...

    co do typowania mojej unii do spadku ani mnie to zeibi ani grzeje i tak wszystko zweryfikuje tor. im niej bedzie unia typowana tym lepiej...

  21. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie zrozumiałeś mnie - co innego typować, co innego życzyć.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    ale to są tylko juniorzy, nie spodziewajcie się po nich cudów bo się zawiedziecie.
    I vice versa
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Typy to rzecz subiektywna, a zwłaszcza przy tak wyrównanych składach trudno się spierać. Ja jednak pozwolę się nie zgodzić i twierdzę, że Buczkowski + A. Łaguta > Walasek + Gizatulin.
    Krakowskim targiem znak równości ? Teoretycznie Laguta może zyskać na Gizatullinie mniej więcej tyle punktów co Buczkowski straci w porównaniu z Walaskiem. Niestety ja uważam, że beniaminek utrzymujący skład na ubiegłorocznym (pierwszoligowym) poziomie tak naprawdę robi krok w tył. Nie możemy też zapominać, że w przypadku Polonii wiele spotkań, głównie na ich torze, prawdopodobnie będzie się rozstrzygać w biegach nominowanych. Wcześniej mieli względnie silną parę na 15 wyścig w postaci Sajfutdinova i Walaska, teraz z tego duetu został tylko Sajfutdinov.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Magica konsekwentnie od wielu lat uznaję za zawodnika bardzo przereklamowanego i nie zmienia tego tytuł IMŚJ i dobra średnia ligowa. Może się mylę, albo jestem nienormalny, albo całkowicie się nie znam: dla mnie to bezbarwny gość, który NIC nadzwyczajnego jeszcze nie pokazał (sama jazda). Naprawdę, ja w prywatnym rankingu mam go za cieniasa. W 2011 jechał słabo i w BEL i w Eliteserien (poza kilkoma przebłyskami).
    Przyznaję, że jakoś nie miałem szczęścia do trafiania na mecze Janowskiego w zeszłym sezonie BEL. Z tego co pamiętam widziałem tylko jeden, w którym akurat wypadł bardzo przyzwoicie. W Elitserien faktycznie trochę poniżej oczekiwań, zwłaszcza pod koniec sezonu. Ale uznawanie go za przereklamowanego cieniasa to chyba zbyt odważna opinia W Polsce spisywał się bez zarzutu praktycznie przez cały sezon : był liderem Sparty, zajął wysokie miejsce w IMP (kto wie czy ten defekt z trzeciej kolejki nie pozbawił go szans na medal). IMŚJ to również sukces warty odnotowania, głównie z powodu pokonania Warda.
    Jeśli chodzi o "samą jazdę" jak wspomniałeś, to pisałem o tym już kilka miesięcy temu, również w rozmowie o Janowskim. Nie każdy rodzi się Markiem Loramem i nic na to nie poradzimy

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Toruń
    tutaj 4 liderów, trochę gorzej prezentuje się piąty senior i juniorzy, ale wszyscy się
    osłabili i tutaj wydają się być pewniakiem do medalu.
    2. Leszno
    Myślę, że zamiana przeciętnego Kołodzieja na braci Pawlickich wyjdzie Unii na plus.
    3. Zielona Góra
    Mogą być na pudle, ale jak utrzyma Pepe i AJ formę z tego sezonu, a Holtę nie będą
    "bolały nadgarstki". Jak historia pokazuje to AJ-owi nigdy się nie udało utrzymać formę z
    dobrego poprzedniego sezonu. Z resztą podobnie jest z Pipetą.
    4. Gorzów
    Myślę, że to szczyt możliwości tej drużyny jeśli wejdą do play-offów można uznać za
    sukces.
    5. Tarnów
    Czuję, że nie będą się liczyć w walce o medale. Dobra para juniorów, ale.. no właśnie
    uważam że z Gorzowem będą się bili o 4 miejsce w play off-ie. Z pierwszą trójką nie
    wróże im zbyt dużych szans.
    6. Rzeszów
    Crump + Walasek, reszta mnie w ogóle nie przekonuje. Do tego mierni juniorzy.
    7. Bydgoszcz
    Młoda ekipa i waleczna. Zawodników takich jak Gapa, Artiom czy Buczek stać na
    robienie 10 pkt na mecz jak i 5-6 pkt. Jeśli ustabilizują formę utrzymanie będzie
    spokojne. Myślę, że będzie u siebie wszystko wygrywać, ale na wyjeździe będzie ostro
    w plecy. Oczywiście jedynym wyjątkiem będzie mecz w Toruniu gdzie Apator nie ma
    szans.
    8. Gdańsk
    Tutaj ich miejsce z czystej sympatii Wyżej nie sięgną po prostu
    9. Wrocław
    Brak lidera, bo ciężko traktować za takiego Ułomka czy Lindgrena, ale uważam że się
    utrzymają bo barażu.
    10. Częstochowa
    Cóż ktoś musi być ostatni w typowaniu. Jest Grisza, ale Nermark i Harris by musieli
    mieć sezon życia by pomóc Włókniarzowi w utrzymaniu, do tego mierni juniorzy..

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Haha Kobe jak zwykle leczy kompleksy na Włókniarzu Czekaj jak to było? 48-42, 47-43?

    Ja wiem że typowanie zazwyczaj jest subiektywne, ale trzeba zachować zdrowy umiar Twoja Polonia ma jednego zawodnika pierwszej linii i 4 zawodników drugiej, przy czym żaden z nich 8 pkt. nie gwarantuje. Jeśli Wy w tym roku nie spadniecie, uznam to za dar od niebios.

  25. Powrót do góry    #25
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kobe wszystkich zaskakuje,Bydgoszcz lepsza od Włókniarza i to o 3 pozycje?nieźle

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Haha Kobe jak zwykle leczy kompleksy na Włókniarzu
    Ja nie muszę, ale może Ty powinieneś.. ?
    Cytat Zamieszczone przez VRN Zobacz posta
    kobe wszystkich zaskakuje,Bydgoszcz lepsza od Włókniarza i to o 3 pozycje?nieźle
    Ty też zaskakujesz .. Tarnów na pierwszym miejscu .. Dobre..

  27. Powrót do góry    #27
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kobe_bks Zobacz posta
    Ja nie muszę, ale może Ty powinieneś.. ?

    Ty też zaskakujesz .. Tarnów na pierwszym miejscu .. Dobre..
    przynajmniej ja mam realne nadzieje a nie 7 miejsce samym Emilem który pewnie złapie kilka dzwonów na GP

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realne.. ? Proszę Cię Może Hancock zaliczy kilka dzwonów lub Kołodziej (ten to dopiero lata w powietrzu).. Mniej czynników musi zaistnieć by Polonia zajęła 7 miejsce niż Tarnów 1..

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Sądzę że więcej.

    Macie pewnego (chociaż też bym się w 100% nie zgodził) Emila.
    Macie Gapińskiego, który może pojechać tak jak rok temu w Gorzowie, może równie dobrze tak jak 2 lata temu w Częstochowie, zawodnik totalnie nieobliczalny. Ale nigdy nie w 100% pewny.
    Macie młodego Łagutę, w tym sezonie ewidentnie przejechał się na ekstralidze, to zawodnik podobny do Bogdanovsa, raczej wysoką średnią zawdzięczał specyficznemu torowi w Dauga.
    Macie Kościechę, gościa który powyżej pewnego poziomu nie wejdzie, to taki typowy przeciętniak jeśli chodzi o ekstraligę.
    Macie Buczkowskiego i tu bym się najwięcej spodziewał poza Sajftudinovem. Widzę w nim potencjał na 8-10 pkt. co mecz. Ale równie dobrze może wozić ogony, to jednak ekstraliga.

    Juniorów macie słabych, powalczą tylko na swoim torze.

    Spadliście z Walaskiem, Jonssonem, Emilem, to teraz z samym Emilem macie wojować o połowę tabeli? Na prawdę u Was musiałoby wypalić dużo więcej czynników.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kobe_bks Zobacz posta
    Realne.. ? Proszę Cię Może Hancock zaliczy kilka dzwonów lub Kołodziej (ten to dopiero lata w powietrzu).. Mniej czynników musi zaistnieć by Polonia zajęła 7 miejsce niż Tarnów 1..

    Jeśli Buczkowski, Gapiński czy Łaguta są zawodnikami którzy według ciebie mogą zaskoczyć i robić nawet po 10 pkt w meczu to niby dlaczego uważasz że nie miał by zaskoczyć Vaculik, Janowski i Kołodziej? Prędzej zaskoczy Kołodziej z Vaculikiem niż Gapiński z Buczkowskim

  31. Powrót do góry    #31
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzisz kobe, niemusze ci już nic wyjaśniać bo panowie wyżej ci to świetnie zoobrazowali

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Panowie, nauczcie się w końcu, że Polonia zawsze jest mocna, zarówno latem jak i zimą*!





    *latem w 1 lidze, zimą w Ekstralidze

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Macie młodego Łagutę, w tym sezonie ewidentnie przejechał się na ekstralidze, to zawodnik podobny do Bogdanovsa, raczej wysoką średnią zawdzięczał specyficznemu torowi w Dauga.
    (...)
    Juniorów macie słabych, powalczą tylko na swoim torze.
    Spadliście z Walaskiem, Jonssonem, Emilem, to teraz z samym Emilem macie wojować o połowę tabeli? Na prawdę u Was musiałoby wypalić dużo więcej czynników.
    Artem tak bardzo zawdzięczał wysoką średnią 2010 własnemu torowi, że na wyjazdach był lepszy od Grigorija i Nermarka... Znalazł się znawca-specjalista od siedmiu boleści...
    Mam nadzieję, że chłopak w tym roku, odciążony przez wylecenie z GP, po prostu odpali. Przede wszystkim na własnym torze.

    Juniorów mamy przyzwoitych. Nie są to Pawliccy, czy Dudek, ale z całą pewnością są lepsi od młodych częstochowskich parasoli. Naprawdę, nie ma co porównywać.

    Spadliśmy, jak doskonale pamiętasz, bez Emila. Gdyby nie ten drobny szczegół, to spadlibyście tam gdzie było wasze miejsce po tamtym sezonie. Rok później uratowało was powiększenie ligi. Co się odwlecze, to nie uciecze. Dobrze, gdyby stało to się już w nadchodzącym sezonie. Według mnie szanse są około 25%. Takie jak Sparty, Wybrzeża i Polonii, która również ma skład dziadowski i do końca walczyć będzie o utrzymanie.
    C'mon You Gunners!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Juniorów mamy przyzwoitych. Nie są to Pawliccy, czy Dudek, ale z całą pewnością są lepsi od młodych częstochowskich parasoli. Naprawdę, nie ma co porównywać.
    No ja bym sie tak nie rozpedzal... Czewa wcale slabiutkich juniorów nie ma, w dodatku pobawili sie juz klockami o nazwie ekstraliga. Czaja pozostawial dobre wrazenia rowniez na wyjazdach. Takze z tymi parasolami toś wacpan, moim skromnym zdaniem, doyebaw

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No ja bym sie tak nie rozpedzal... Czewa wcale slabiutkich juniorów nie ma, w dodatku pobawili sie juz klockami o nazwie ekstraliga. Czaja pozostawial dobre wrazenia rowniez na wyjazdach. Takze z tymi parasolami toś wacpan, moim skromnym zdaniem, doyebaw
    Poloniści w elidze startowali w 2010.
    Częstochowscy juniorzy to oczywiście nie aż takie parasole jak tegoroczne (2010) tarnowskie asiory, ale w dalszym ciągu parasole. Takie moje zdanie i w pełni je podtrzymuje.
    C'mon You Gunners!

  36. Powrót do góry    #36
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Spadliście z Walaskiem, Jonssonem, Emilem, to teraz z samym Emilem macie wojować o połowę tabeli? Na prawdę u Was musiałoby wypalić dużo więcej czynników.
    No ale jaka była liga w 2010, a jaka będzie w 2011? To też trochę różnica. Poza ty słusznie koledzy napisali, że Emil był kontuzjowany, a np. AJ nie był tym AJ, co w roku obecnym w ZG. Ja tam uważam skład Polonii za przyzwoity, a biorąc pod uwagę to co niestety robią na swoim torze - będzie pewnie niezły atut. Kościecha, Gapiński - może pewnego poziomu nie przeskoczą, ale też... poniżej pewnego nie zejdą. Na pewno to bardziej stabilni i po prostu lepsi zawodnicy niż np. Zengota, nie wspominają o Szombierskim, bo to już typowo proporcje: ówno - czekolada.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Tylko ten jakże wyśmiewany Szombierski już raz udowodnił niektórym jak się punkty przywozi, widzę że niektórzy do tej pory nie otrzeźwieli po "płaskim" jakiego zaserwował w oba polika Polonistom.

    Budyń, wyzywasz mnie od "specjalisty od siedmiu boleści", ale to ja w tym roku widziałem poczynania młodego Łaguty zarówno u siebie jak i na wyjazdach, więc jednak co nie co o nim mogę napisać. Ma potencjał, nie twierdzę że jest inaczej, czy wypali w tym roku? Nikt tego nie wie.

    I mogę w dniu dzisiejszym założyć się z Tobą o butelkę wódki, że Wasi juniorzy w Częstochowie nie wygrają biegu juniorskiego. Co więcej - nie zremisują go nawet. Przyjmujesz zakład?

    Btw. pamiętam doskonale kulisy waszego spadku, wiem że nie było Emila, ale wszyscy jednogłośnie twierdzili że nawet bez Emila nie mamy najmniejszych szans. Potem zaczęło się wielkie tłumaczenie, usprawiedliwianie i żal który niektórych męczy do dzisiaj.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 21-12-2011 o 00:55

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Moje typy :

    10. Gdańsk - dopełnienie tradycji, czyli awans, a potem spadek
    Rzeczywiscie tradycja jak cholera Wybrzeze po awansie tylko dwukrotnie spadalo po 1 sezonie byly to lata 92 i 2009 chyba ze jeszcze sezon 2005 liczysz w ktorym sie utrzymalismy ale nas odgórnie zdegradowali.Tak w wiekszosci przypadkow liczac od ery spadkow Wybrzeza w 89 roku jezdzilismy conajmniej dwa sezony w elidze 89 drugi spadek w historii klubu 91 awans 92 spadek 94-95 eliga 99-2000 eliga 2002-2003 eliga 2005 utrzymanie w lidze brak licencji degradacja 2009 spadek

    1 Torun-czterech dobrych i rownych zawodnikow
    2 Zielona Gora-ciezko obronic tytul
    3 Tarnow-dobrzy zawodnicy ale deam-team rzadko sie sprawdzaja
    4 Gorzow-poza Gollobem sredniacy
    5 Leszno-jakos tak nie wiem czemu
    6 Rzeszow-jak Rzeszow z duzej chmury maly deszcz
    7 Czestochowa- jak Czestochowa walcza jak na lwy przystalo
    8 Gdansk-Wymienili prawie caly pierwszoligowy sklad
    9 Wroclaw-Czesto skazywany na spadek a jednak sie broni
    10 Bydgoszcz-oslabili sie w porownaniu z zeszlym sezonem
    Ostatnio edytowane przez Olszak ; 23-12-2011 o 12:52

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    1.Torun
    Lokalny patriotyzm,ale skoro mamy tak wyrownana 4-5 zespolow,mozna sobie pozwolic.
    Duzo zalezec bedzie od Zabika i Pulczasow.Beda jechac padake,finalu nie bedzie a i o medal bedzie ciezko.

    2.Gorzow
    Z zastrzezeniem ,ze utrzymaja handicap swojego toru.
    Kasprzak w Gorzowie powinien dawac rade,Zmarzlik zaliczy progres i medal ich.
    Co prawda na wyjazdach moze byc roznie,ale znowu moga zgarniac bonusy.

    3.Tarnow
    Silni liderzy,bardzo silni juniorzy.Jedna para slabsza,ale Vaculika i Madsena stac na przywozenie remisow.

    4.Falubaz
    Typuje bez medalu ze wzgledu na chimerycznego Holte , Sasze i Davidssona.Protasowi i Jonssonowi ciezko bedzie powtorzyc tak znakomity sezon,choc ponizej pewnego poziomu nie zejda.
    Suma sumarum do medalu moze zabraknac.

    5.
    Leszno
    Mlody sklad,silny lider,silni mlodziezowcy,brak drugiego lidera,chimeryczna druga linia.
    Zabraknie tez atutu wlasnego toru,wiadomo dlaczego.Caly czas beda sie czuli na nim dobrze,ale i przyjezdni nie beda mieli juz tylu z nim klopotow.Ciezko im bedzie o bonusy z w/w.
    6.
    Rzeszow
    Rowny sklad ale tylko z jednym silnym liderem.Walaska tez stac na duzo,ale to nie poziom Crumpa.Brak mlodziezowcow.

    7.
    Czestochowa
    Ostatnio dzwigaja sie z kolan,Zmontowali ciekawy sklad.Powinien wystarczyc na 6 miejsce.
    8.
    Wroclaw
    Podobnie jak Czestochowa uciekli katu spod topora i maja ciekawa druzyne.
    Na swoim torze moga byc grozni dla kazdego.Malitowski bedzie pod presja,ale powinien sobie poradzic.
    9.
    Polonia
    Rownie dobrze moze byc spadek,ale chyba sa jednak silniejsi od Gdanska.Juniorzy w przeciwienstwie do GKS-u lizneli juz ekstraligi.
    10.
    Gdansk
    Szalu nie ma.Jedyny ratunek to zwyzka formy Pedersena i rozwoj talentu mlodego Pieszczka.Bez tego cienko ich widze w walce z Polonia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-12-2011 o 21:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    No dobra... pora na swoje typy.

    1. Falubaz
    Myślę, że jednak magia wygra A serio... mają trzy armaty Jonsson, Pepe, Rune, do tego uzupełnienie w postaci Jonasa, który imho miał bardzo słaby sezon i drugiego takiego nie powtórzy. Solidni juniorzy w postaci Dudka, który Loktajewa będzie zmieniać jesli ten będzie dawał ciała. Bardzo solidna ekipa moim zdaniem.

    2. Unibax
    Fajny team, ale mnie nie przekonuje do złota. Miedziak jak zwykle wymięknie, kangury jak zabalują to będzie problem a i Pulczyńscy zupełnie mnie nie przekonują. Widziałem ich kilka występów i za każdym razem nie widziałem najmniejszej logiki w jeździe. Punkty będą robić, ale w kluczowym momencie wymiękną.

    3. Unia Tarnów
    Mocny team, z faną atmosferą. No i silnymi juniorami a to moim zdaniem najważniejszy element w nadchodzącym sezonie. W meczach na styku, gdzie jakiś senior będzie dawał ciała zostanie zmieniony przez Janowskiego... inne zespoły tak pewne zawodnika w obwodzie nie będą miały.

    4. Stal
    Jak dla mnie to jest tylko Gollob i Kasprzak. Dalej długo nic i reszta. Jeśli Zmarzlik zrobi postęp mogą powalczyć o brąz, ale jeśli się chłopak zatrzyma to i Stal zatrzyma się na 4 miejscu.

    5. Unia Leszno
    Pawliccy wyjdą bokiem. To są tylko juniorzy i nie sądzę żeby byli w stanie udźwignąć ciężaru walki o medale.

    6. Włókniarz
    Mam dylemat czy przed czy za Foliami. Mamy bardzo nieobliczalny team, który może z każdym wygrać i z każdym przegrać i to na wyjeździe jak i u siebie. Dużym atutem będzie wyrównany skład, szeroka kadra a więc rywalizacja o miejsce i wpłaty na czas czym nie każdy klub będzie mógł się pochwalić.
    No i mamy utalentowanych juniorów -szczególnie Czaja, który ma już doświadczenie ekstraligowe i bogatych rodziców + wsparcie bogatego już klubu.

    7. Folie
    Dwie mocne armaty w postaci Crumpu i Walaska i dalej troche sucho. Kilkakarpi wogóle mnie nie przekonuje i to będzie ich wielka dziura. Zero juniorki.

    8. Sparta
    Ani Lindgren, ani już Ułamek nie przekonują mnie jako liderzy zespołu. Utrzymanie będzie, ale nic więcej nie powalczą.

    9/10 Polonia/Wybrzeże
    Chciałbym żeby Wybrzeże się utrzymało i szczerze im kibicuje.
    Skoro Polonia z Emilem, Walaskiem i Jonssonem rok temu zajęła 7 miejsce w elidze to teraz z samym Emilem ma podskoczyć wyżej? no way.
    Oba zespoły mają słabych juniorów (szczególnie Wybrzeże) i będą mieć problemy z terminowym płaceniem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja tez powróżę bo inaczej nazwac tego typowania nazwac nie mozna

    1. Unia Leszno
    Nie moge inaczej typowac Mlody sklad. Pewny Hampel, solidni juniorzy i mocni zawodnicy 2 linii. U nas nie ma 3 linii jak w Toruniu Zabik. Pavlic, Bally, Batch, Pawliccy w zaleznosci kto pojedzie moga zrobic komplet w KAZDYM meczu moga tez zrobic 1,0,u,w Ja twierdze, ze bedzie dobrze.

    2. Apator Toruń
    Desperadosi, Sullivan + Miedzinski to super paka do tego Zabik i Pulczasy. Duzo zalezy od juniorkow. Jakos lepiej te pozycje widze w Tarnowie, Lesznie, ZG i Gorzowie. Wzmocnieniem jest takze wywalenie na zbity ryj grubaska. Mozna w koncu Torunianie zaprezentuja sie godnie w Lesznie? Bedzie to mecz nr 2 pod wzgledem kibicowskim

    3. Stal Gorzow
    Łysy, Kasprzak, Zagar to solidni jezdzcy. Do tego Iversen i wg mnie bardzo zdolny Jensen. Na juniorce Piszczałka Zmarzlik tez powinien swoje robic.

    4. Tarnow
    To zaden Dream Team a tylko jeden z kandydatow do medalu, nawet zlotego! Cieslak jest jaki jest ale cos tam zawsze zrobi. Juz o torze cos wspominal. Kolejny ciekawy zespol.

    5. Falubaz ZG
    Nie jest to juz ekipa z przed roku. Zakontraktowali Mlodego Jankesa (a kyszsz zdrajco! tyś nie z Leszna!), Jablonskiego i Zlotowe Holte. Oprocz Jonssona wszyscy zawodnicy znani z pelnych gaci gdy jest naprawde wazna chwila. Byc moze w sprzyjajacych okolicznosciach powalcza o medal ale o obronie tytulu moga zapomniec.

    6. Stal Rzeszow
    Krolowa polowan nie zaszalala. Pewnie do nich trafi Walasek. Powinien byc srodek tabeli. nic wiecej.

    7. Wlokniarz Czestochowa
    Ciekawy sklad kiedy wydawalo sie, ze nich nie uchroni przed upadkiem. Oglonie 4 moje ostatnie zespoly moga sie calkowicie pozamieniac miejscami. To pokazuje jak liga bedzie ciekawa!

    8. Sparta Wrocław
    Podobnie Jak Czewa. Niech zuzel we Wroclawiu przetrwa. Zawsze bliski wyjazd. Oby na Olimpijskim poprawila sie frekwencja.

    9. Wybrzeze Gdansk
    Dziki, Swiderski, Chrzanowski + Jonasson moga byc mocni u siebie. Pieszczek byc moze okaze sie rewelacyjnym juniorem.

    10. Polonia Bydgoszcz
    Emil i kto? Buczkowski? Gapa? Kosciecha czy mlody Laguta? Dla mnie najslabsza druzyna. Juniorzy w miare ale tez bez szalu. Podobna druzyna co GKS ale dla mnie minimalnie slabsza. Wszystko wyjdzie w praniu

    Ja chce juz kwiecien!!! Kiedy terminarz wreszcie bedzie? Karnet na pewno kupuje!

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Witam

    To i może ja się zabawię w wróźbitę

    Myślę, że liga będzie podzielona na 3 grupy:
    1. "walcząca o medale" - Falubaz, Unia T, Unia L, Apator, Stal G - każda z drużyn może wywalczyć, o każdy z medali
    2. za słaba medale, za mocna na spadek- Włókniarz, Stal Rz - zespoły, które powinny się utrzymać jeśli ich nie dopadnie pech i powazne kontuzje
    3. walcząca o utrzymanie - Sparta, Polonia, Wybrzeże.

    1. Falubaz - innaczej nie mogłem solidnych 3 liderów, dobrzy juniorzy, który może zastępować najsłabszego seniora, przyzwoita rezerwa;
    2. Stal G - bardziej przeczucie niż wiara, jeden lider i solidna reszta i bardzo obiecujący junior;
    3. Unia T - dobry mocny skład, ale to jeszcze nie drużyna na mistrza;
    4. Apator - niby 4 solidnych, ale jakoś brakuje mi lidera, co było widać w PO;
    5. Unia L - fajny, bardzo młody zespoł, ale mimo wszystko młodzi mogą nie wytrzymać całego senzonu;
    6. Włókniarz - jeśli nie bedzie problemu z kasą to moga sprawić kilka niespodzianek, ale jednak za słaby skład na medal;
    7. Stal Rz - solidniejsi od Włókniarza seniorzy, ale bardzo słabi juniorzy;
    8. Wybrzeże - szału nie ma, ale chyba wystarczy na utrzymanie, choć walka będzie do końca;
    9. Polonia - jeden lider, choć mnie osbiście Emil w lidze nie przekonywuje i dalej daleko nic;
    10. Sparta - niby dwóch liderów, ale jeden dobrze sie czuje na kopie, drugi na betonie, reszta słaba, juniorzy słabi

    Pozdrawiam świątecznie
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 21-12-2011 o 17:57
    Tylko Falubaz

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Budyń, wyzywasz mnie od "specjalisty od siedmiu boleści
    (...)
    I mogę w dniu dzisiejszym założyć się z Tobą o butelkę wódki, że Wasi juniorzy w Częstochowie nie wygrają biegu juniorskiego. Co więcej - nie zremisują go nawet. Przyjmujesz zakład?
    Nie wyzywam. Nazywam. Wiadomo, że mało kto pamięta o takich mało istotnych kwestiach (wyjazdy Artema 2010), ale można wcześniej sprawdzić a nie od razu walić babola.

    Nie zamierzam się zakładać o wynik jednego biegu, który odbędzie się za ileś miesięcy. Nie bardzo rozumiem, czemu jego rezultat miałby uzmysłowić mi, że junior częstochowski jest lepszy niż bydgoski. Jeden bieg nie jest wyznacznikiem niczego. Dodajmy do tego kontuzje, defekty, czy inne taśmy. Nie wiem jak zakończą się te konkretne 4 kółka, ale jestem niemal pewny, że w przeciągu całego sezonu Woźniak i Curyło będą lepszą i skuteczniejszą parą aniżeli dwójka z Czaja/Kajzer/Bubel. O to także nie będę się zakładał, ale nie ma to nic wspólnego z tym, że wątpie w to co piszę.
    C'mon You Gunners!

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    można wcześniej sprawdzić a nie od razu walić babola.
    A po chwili:

    jestem niemal pewny, że w przeciągu całego sezonu Woźniak i Curyło będą lepszą i skuteczniejszą parą aniżeli dwójka z Czaja/Kajzer/Bubel.
    Szkoda, że ten pierwszy cytat nie stosujesz wobec siebie.
    Kajzer nie jest już juniorem, Bubel prawdpodobnie zasili Rzeszów.

    Nie ma to jak się wypowiadać mając niezbędną wiedze w temacie

    PS. Skoro Woźniak jest lepszym zawodnikiem to niech przyjedzie 21 stycznia na lodową i cyknie Czaję zapewniam Cię, że nie ma najmniejszych szans a Artur robiłby go jakby tylko chciał
    powiesz: lód to nie żużel klasyczny. Okey, ale żeby na lodzie śmigać trzeba mieć technikę, a technika na trudnych torach, takich jak będzie robiony u nas, jest niezbędna do wyniku
    I to jeden z elementów żużlowego rzemiosła, w którym Woźniak nie może się z Arturem równać.
    A sezon wszystko zweryfikuje
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 21-12-2011 o 18:42
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2008
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwielbiam ten temat, co roku to samo

    O kant dupy można rozbić te wasze typowania, większość z was kieruje się własnymi sympatiami do pewnych drużyn a nie obiektywnym zestawieniem ich sił. Kibic Polonii typuje, że Wybrzeże spadnie i za chwilę dwa posty niżej kibic Wybrzeża z pianą na pysku typuje do spadku Polonię. Weźcie lepiej łazienkę posprzątajcie czy okna umyjcie, Święta idą

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •