Pokaż wyniki od 1 do 45 z 190

Wątek: "Z wielkiej chmury mały deszcz?", czyli Stowarzyszenie zgłasza zespół...

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    "Z wielkiej chmury mały deszcz?", czyli Stowarzyszenie zgłasza zespół...

    W dniu dzisiejszym mija termin składania dokumentów przez kluby żużlowe. W związku z powyższym mam pytanie, Czy ekipa Pana Wiesława Lecha dopięła wszelkich formalności i zgłosiła zespół do przyszłorocznych rozgrywek, czy być może zabrakło czasu, zaangażowania bądź zwyczajnie pomysłu co do dalszej przyszłości speedwaya w stolicy Wielkopolski?

    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczysz na niespodziankę o 23.59?
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pavel Zobacz posta
    Liczysz na niespodziankę o 23.59?
    A nie przypadkiem do piątku 2 grudnia ? nie przedłużyli czasem do końca tygodnia ?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Komisyja licencyjna zasiada przy kawie i papierach 7. grudnia. Trzeba się jeszcze będzie uzbroić w cierpliwość.

    Gorzej, że wszystko wskazuje na to, że w tym roku lodów na Malcie nie będzie. A tak mi akurat termin przypasował... Szkoda.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Gorzej, że wszystko wskazuje na to, że w tym roku lodów na Malcie nie będzie. A tak mi akurat termin przypasował... Szkoda.
    Dlaczego sądzisz że nie będzię "lodów na Malcie" ? Wszystko zależy od pogody ale jeżeli będzie na "-" to zawody mają być ... http://www.iceracing.pl/index.php?op...wsze-wiadomoci ... Według wstępnych planów promotorów wyścigów motocyklowych na lodzie w Polsce, sezon 2012 zostanie otwarty w naszym kraju na torze regatowym Malta w Poznaniu. Jeśli tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą, zawody o Złote Koziołki zostaną zorganizowane w niedzielę, 8 stycznia 2012 r. Długoterminowe prognozy pogody pozwalają z optymizmem patrzeć na możliwość organizacji tych zawodów. ,Ich organizacja jest uzależniona głównie od warunków atmosferycznych.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i coś się ruszyło ?

    Dokumenty licencyjne wsyłane

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2011
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jazda Dziadek znów na golaju tym razem prowadzacy parę szykuje sie konkretna ekipaprzyjedzie Rawicz 29-61 w beretchcę klub ale bez lipy

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    widzimy się!!!!

    W nowym sezonie i tak widzimy się na stadionie, jestem o tym przekonany.
    Pojadą jak pojadą, a my i tak tam będziemy, zapach metanolu i ryk silników............
    Cieszy mnie perspektywa opalania się na Golaju))))))))))))
    Ostatnio edytowane przez PIKNIK-WIKTOR ; 03-12-2011 o 23:59

  9. Powrót do góry    #9
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Poznański kibic - "jak skład będzie słaby, to ja nie będę chodził, zakontraktujcie kogoś dobrego!". A nie wiecie może skąd wziąć pieniądze na tych lepszych? Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Poznański kibic - "jak skład będzie słaby, to ja nie będę chodził, zakontraktujcie kogoś dobrego!". A nie wiecie może skąd wziąć pieniądze na tych lepszych? Kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe.
    Z klubem - a mojego klubu już nie ma
    A tak poważnie jeśli ktoś zabiera się do robienia klubu na zasadzie zrobimy zlepek drużyny i dalej jakoś to będzie to sorry, ale jak dla mnie to zawracanie d... i znów skończy się tak, że zawodnicy nie dostaną kasy!
    Myślicie, że samymy składem mega oszczędnościowym klub zdobędzie kase? Wolne żarty!!!
    Kibice przyjdą na pierwsze dwa trzy mecze, a później już nie bo wszyscy przerabialiśmy w tym roku smary w każdym meczu i totalną żenadę.
    Niestety ale kibic nie samym hałasem i zapachem w żużlu żyje, potrzebne mu są również emocje i walka!

    I żeby było jasne mi chodzi tylko o to by znów na koniec sezonu frajerami nie okazali się zawodnicy, którzy kasy nie dostaną bo ktoś zabrał się za robienie klubu od d... strony i bez wyobraźni.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo ze nie ma mnie w Poznaniu, pozwole sobie jednak zabrac glos
    Jezeli czujesz klimat speedway'a, to nie jest wazne czy to liga 1 czy 2. Liczy sie zabawa, czynny udzial i dreszcz emocji. No i oczywiscie madra wspolpraca na linii zarzad-kibice.
    Kibicuje pewnej druzynie pilkarskiej gdzie kibice bardzo czynnie uczestnicza w zyciu klubu i maja duzy wplyw na to co sie w klubie dzieje. Sugeruja zarzadowi co jest ok, a co nie. Zdarzaja sie male sprzeczki, protesty, ale koniec koncow wszyscy dochodza do porozumienia, gdyz dobro klubu jest najwazniejsze
    Ciekawostka jest sytuacja gdzie kibice niechetnie patrza na awans klubu o szczebel wyzej, w tym przypadku 1.Bundesliga bo wiaze sie to z wiekszymi nakladami finansowymi w klubie itd. Liczy sie dobra zabawa, emocje. A jezeli przypadkowo zdarzy sie awans tak jak w ostatnim sezonie to i tak wszyscy sobie zdaja sprawe ze bedzie spadek bo znaja mozliwosci klubu i nikt tragedii z tego nie robi Co ciekawe na meczach komplet bez wzgledu na wyniki.
    Dlatego cieszmy sie ze jest szansa na speedway w Poznaniu. Co z tego ze 2 liga i sklad slaby? Niech przyjdzie chocby 500 osob.Dla nich to beda emocje, niesamowity dreszcz i radosc.
    Klub zapewne zdaje sobie sprawe ze nie moze liczyc na tlumy wiec liczba widzow ma w tym przypadku drugorzedne znaczenie. Przynajmniej na poczatku
    Niech zarzad odbuduje zaufanie kibicow to sytuacja na trybunach sie zmieni. Tak ja to widze. Pozdro.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez hhuunntteerr Zobacz posta
    I żeby było jasne mi chodzi tylko o to by znów na koniec sezonu frajerami nie okazali się zawodnicy, którzy kasy nie dostaną bo ktoś zabrał się za robienie klubu od d... strony i bez wyobraźni.
    Hhuunntteerr a Ty zostałeś Menadżerem zawodników ?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon2.gif

    hhuunntteerr co to jest - EKA Z GOLAJA www.ekazgolaja.pl :confused:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •