Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190

Wątek: "Z wielkiej chmury mały deszcz?", czyli Stowarzyszenie zgłasza zespół...

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - skąd stowarzyszenie miało mieć pieniądze na spłatę, a jeśli to miały być pieniądze wspólników - to w jakiej formie wniesione i zabezpieczone???

    Tak myślałem o pieniądzach zainwestowanych w spółkę(a dokładnie w spłatę długu stoważyszenia), i faktycznie forma darowizny ma duże plusy dla obu stron.
    Darku, jak to zrobić bezpiecznie i zgodnie z prawem, to jest pytanie do księgowej i radcy prawnego!
    To że nie znam na nie odpowiedzi, nie znaczy że przeprowadzenie takiej operacji nie jest wykonalne.
    Jeśli spółka miała rozwiązać wszystkie problemy, i uleczyć żużel w Poznaniu to czemu jest tak jak jest?
    Na koniec żeby była jasność, nie ma z mojej strony żadnych stanowczych stwierdzeń, tylko pytania.
    Darku nikogo nie oceniam, poprostu pytam
    Pozdrawiam Wiktor

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...yzje-w-piatek/
    To już jutro-wszystko będzie jasne...

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już wiem,przestałem być optymistom

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    dla mnie szaraczka 140tys i słowo klucz: spółka wyjaśniają wiele. nigdy bystrością umysłu nie grzeszyłem więc dla mnie jest to istotna rzecz. zamysł powstania spółki uważam za jak najbardziej zasadny. może mnie zlinczujecie (wybacz darkness i inni), ale wydaje mi się, że powołanie spółki i sugerowanie, iż była ona pokłosiem śmierci Wójtowicza- jest dla mnie troszkę mydlana. że za wszelką cenę niemal, było to zrobione dla Tomasza. nie twierdzę, że nie, ale skromnością to nie grzeszysz. można było ten fakt po prostu przemilczeć.

    nie znam się w ten sposób. dla mnie zgon zaczął się od zatrudnienia Ljunga. jako zwykły kibic mam takowy sposób rozumiewania i tyle. nie mogę zrozumieć dlaczego klub, który od końca sez. 10 zaczyna mówić, że tylko i wyłącznie skład oszczędnościowy (co popierałem) może utrzymać speedway w Poznaniu, zatrudnia Chrisa i Petera. u przeciętnie zorientowanego kibica (mniej więcej jak ja) może to spowodować delikatną padaczkę. tym bardziej, że Słaby nie jeździł od początku i tylko tajemnicą poliszynela było Dlaczego?

    zapewne wiele rzeczy złożyło się na to, ale nawet jako przezorny kibic do początku minionego sezonu wierzyłem, że wszystko OK, skoro podpisano takie kontrakty.

    wiem, że nie jest zasadnym, by w tej sprawie wypowiadał się darkness, ale ciekawi mnie Jego zdanie. i czyjekolwiek też. nie wchodząc w zagadnienia poruszane wcześniej, bo to dla mnie zbyt trudne do ogarnięcia.

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2010
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Szkoda,bo II liga by była całkiem ciekawa w tym roku,można by było napsuć sporo krwi w awansie drużyną z Opola,Rybnika czy tez Krakowa i Rawiacza.Myślę ze by były ciekawe mecze w Lasku.Rybnik z Allenem czy Larsenem albo Opole z Rempałami czy tez Rawicz z Dymem i Anderssonem albo Wanda z Tabaką i Hefe oj nie jeden zespół w Poznaniu by sie pocił no ale szkoda.

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    "Żużlowa drużyna ligowa w Poznaniu została reaktywowana w 2006 roku, po pięciu latach przerwy"

    to za SF. nie rozumiem tak prostej rzeczy. a Wy?

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    "Żużlowa drużyna ligowa w Poznaniu została reaktywowana w 2006 roku, po pięciu latach przerwy"

    to za SF. nie rozumiem tak prostej rzeczy. a Wy?
    Jak to? Nie rozumiesz najlepszego portalu żużlowego na świecie? No wiesz.....

  9. Powrót do góry    #189
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    SvR

    Błędy błędami - nie powinny mieć miejsca i w tym miejscu trzeba głowę popiołem posypać.

    Z drugiej zaś strony - ranking za cały 2011 jest niezwykle pozytywny dla SF na tle innych sportowych serwisów w Polsce, których w TOP10 nie ma:
    http://beta.sportowefakty.pl/inne/26...rczych-portali
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Zapoznałem się z pełnym raportem i nie mogę wyjść z podziwu, że RMF jest dziesięciokrotnie bardziej opiniotwórcze od PR3?!? Słuchalność radia nie jest dziesięciokrotnie większa, a liczba słuchaczy słuchających uważnie a nie tylko "w tle" chyba zdecydowanie na korzyść Trójki,
    Przewaga grupy ITI chyba polega głównie na tym, że wszystkie jej media się wzajemnie cytują i nabijają liczniki cytatów. Rzeczpospolita ma przewagę bo jako jedyne poważne medium czuje swoją polityczną siłę w krytykowaniu obecnego układu władzy licząc, słusznie zresztą, że rosnie liczba niezadowolonych. Wchodzi także spora liczba młodych w wiek wyborczy którzy na zasadzie buntu wobec układu zagłosują na ładne hasło opozycji. Wcale zreszta mnie nie dziwi to, skoro bezrobocie w grupie do 25 lat wynosi 30% a większość w dodatku pracuje na umowach śmieciowych.

    W każdym bądź razie mam spory dystans do tego rankingu, bo miejscami jest wręcz śmieszny i nic nie wnoszący,

    Ale

    Sportowe fakty to bardzo fajnie zjawisko w internecie i ze względu na to, ze nie są tylko medium żużlowym, oraz nie są częścią jednego sponsora (vide obiecujące z początku zjawisko NICE) akurat to miejsce w rankingu jak najbardziej zasłużone.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •