Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1847

Wątek: Sparta Wrocław 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach

    Sparta Wrocław 2021 - wątek klubowy

    Kolejny sezon za nami, kolejny bez złota.
    W przyszłym roku "jubileuszowe" 15 lat od ostatniego złota i 10 lecie startów Taia w Sparcie. Wypadałoby powalczyć o złoto.

    Skłąd na 2021 raczej się już wykrystalizował, w sumie to jest (chyba) tylko jednak niewiadoma.

    Obco ---> Tai Woffinden
    Obco ---> Artiom Laguta

    PL ---> Maciej Janowski
    PL ---> Gleb Czugunow, Krzysztof Buczkowski, Maksym Drabik

    U24 ---> Daniel Bewley/Gleb Czugunow

    Jr ---> Michał Curzytek
    Jr ---> Przemysław Liszka


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Sięganie po Buczkowskiego, przy możliwości jazdy Bawleyem i Czugunowem, byłoby ekstrawagancją...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    ...i głupotą, no ale wrzuciłem tylko plotkę z grudziądzkiej piekarni

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    no bo to jest glupie zarowno dla Sparty jak i Buczka, ktory chyba chce sie odbudowac?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    szczerze mówiąc gdyby Buczek u nas wylądował to zdziwiłbym się mocno.

    poza tym niewiadomo jak potoczy się sprawa z Drabikiem, chyba jednak to zawieszenie dostanie więc będzie bardzo go brakowało oby jak najkrócej.
    juniorka w przyszłym roku to niewiadoma. tutaj na pewno przydałoby się wzmocnienie/ dosprzętowienie.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Solidny polski senior byłby dobrym rozwiązaniem, bo Gleb z Bewleyem rywalizowaliby o miejsce w składzie. Jednak nie ma nikogo takiego na rynku, a Buczek jest zdecydowanie za słaby i powinien pójść do I ligi. No chyba że Drabik dostanie łagodną karę i jakimś cudem zdecyduje się pozostać w Sparcie, ale dla mnie brzmi to jak fantasy, bo nawet się nie pokazał na ostatnim meczu. Dla porównania wystarczy spojrzeć na kontuzjowanego Taia, który był razem z drużyną i jej pomagał.

    Przede wszystkim trzeba wspomóc Bewleya sprzętowo, ale trudno mi uwierzyć, że tak się stanie, patrząc na Fricke'a co trzeci sezon jedzie na osiołkach. Liszka też nie jest jakiś katastrofalny na tle większości juniorów, ale też potrzebuje zdecydowanie lepszego sprzętu. Curzytek miał przebłyski, ale jeździecko robi proste błędy techniczne. Niestety na juniorce na nic więcej liczyć nie możemy. Pozostaje liczyć na to, że trójka liderów będzie się świetnie uzupełniać, a Dan z Glebem będą wozić ważne oczka. Margines błędu jest niewielki.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Zastanawiająca jest nie tylko absencja Drabika na dekoracji (w końcu też miał swój wkład w medal drużyny), ale też wystawianie w fazie PO M.Curzytka na pozycji juniorskiej, a Liszki jako "plastronu" na pozycji seniorskiej. Przyszły rok to ostatni sezon Liszki w gronie juniorów, biorąc pod uwagę że Curzytkowie będą mieli 19 i 18 lat (i mają jeszcze czas na rozjeżdżenie się w EL), to Liszka powinien być tym podstawowym juniorem i jak najwięcej jeździć już w tym sezonie. Dziwnie to wygląda. Chyba że rzeczywiście duet AR/KK będzie chciał wyciągnąć Miśkowiaka z Włókniarza (wygasa mu właśnie kontrakt) - bo żaden z juniorów Sparty (wyjąwszy Rosjanina) nie zrobił żadnego istotnego progresu. W odwodzie zostaje jeszcze 16-letni Panicz (ostatni Mohikanin projektu Dobruckiego, "Młodej Sparty") i 19-letnia Garbowska (choć w tym roku chyba nie jeździła nawet w zawodach juniorskich?).

    Swoją drogą, jedyne złoto w ostatnich dwóch dekadach zdobyliśmy z parą juniorów Jamroży-Pacholak. Wtedy jednak mieliśmy trzech mocnych liderów - Crump (2,66), H.Andersen (2,41) i Hampel (2,26) - oraz niezłą "drugą linię" (Bjerre, Świderski i Gapiński, średnie ok. 1,5-1,6).

    Mało prawdopodobne jest by Bewley i Czugunow mieli rywalizować o skład. Jeśli obaj nie będą na pozycjach seniorskich, jeden trafi pod nr 8/16 (obaj łapią się i na U24 i na U23). Czugunow już w ubiegłym roku grymasił jeżdżąc z rezerwy, poza tym jego atutem jest licencja PZM. Pytanie, czy Bewley też się postawi

    Nawet jeśli z Drabikiem zostanie przedłużony kontrakt, to w przyszłym roku raczej nie zobaczymy go na torze. Po tak długim postępowaniu dostanie co najmniej roczne zawieszenie, żeby nikt nie mógł zarzucić POLADA niekompetencji i niszczenia dwukrotnego mistrza świata dla medialnych występów jej prezesa.

    O ile do transferu A.Łaguty dojdzie, prawdopodobny skład to:
    1 Woffinden
    2 Bewley (U24)
    3 Janowski (PL)
    4 Czugunow (PL)
    5 Łaguta
    6 Liszka
    7 Curzytek M
    8 Curzytek B/ Panicz (U23)

    Odchodzą: Fricke, Drabik?

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    w ogole pomysl Buczka jest bez sensu, bo wasz tor preferuje zawodnikow jezdzacych plynnie a Buczek jest wszelkim zaprzeczeniem plynnosci jazdy przez te swoje wygibasy i wylamywania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Mala poprawka - w 2006 na juniorce byl Jamrozy z Klindtem, ktory byl rewelacja sezonu i x factorem, ktory zadecydowal o mistrzostwie. Pacholak byl tu tylko w 2005.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 13-10-2020 o 20:35
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mala poprawka - w 2006 na juniorce byl Jamrozy z Klindtem, ktory byl rewelacja sezonu i x factorem, ktory zadecydowal o mistrzostwie. Pacholak byl tu tylko w 2005.
    Rzeczywiście, mój błąd W sumie drugim juniorem na zmianę byli Klindt i Sitera. Ale nie kojarzę, by Klindt był wówczas "rewelacją" (średnia rzędu 1,1 i chyba żadnej dwucyfrówki). Chyba że pomylił Ci się z Madsenem z 2009.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kyos Zobacz posta
    Rzeczywiście, mój błąd W sumie drugim juniorem na zmianę byli Klindt i Sitera. Ale nie kojarzę, by Klindt był wówczas "rewelacją" (średnia rzędu 1,1 i chyba żadnej dwucyfrówki). Chyba że pomylił Ci się z Madsenem z 2009.
    był rewelacja i robił ważne pkt. w bardzo silnej sparcie gdzie o pkt było naprawdę mega trudno
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 13-10-2020 o 21:27

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez kyos Zobacz posta
    Rzeczywiście, mój błąd W sumie drugim juniorem na zmianę byli Klindt i Sitera. Ale nie kojarzę, by Klindt był wówczas "rewelacją" (średnia rzędu 1,1 i chyba żadnej dwucyfrówki). Chyba że pomylił Ci się z Madsenem z 2009.
    Madsen w 2009 to mial ze 2 udane mecze. Klindt w 2006 przywozil mega wazne punkty, pod koniec dopiero oklapl jak bylo juz pozamiatane i zloto pewne. Nie miewal dwucyfrowek, ale kilka razy wazne 5:1 dowozil, chociazby w Czestochowie w meczu na szczycie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Madsen w 2009 to mial ze 2 udane mecze. Klindt w 2006 przywozil mega wazne punkty, pod koniec dopiero oklapl jak bylo juz pozamiatane i zloto pewne. Nie miewal dwucyfrowek, ale kilka razy wazne 5:1 dowozil, chociazby w Czestochowie w meczu na szczycie.
    byłem na tym meczu w czestochowie

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (13-10-2020)

  15. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No cóż, "kilka ważnych punktów" a "rewelacja" to dla mnie dwie różne oceny Trochę inaczej rozumiem drugie z tych określeń i wolę go nie nadużywać, bo zabrakłoby skali do oceny zawodników w rzeczywiście rewelacyjnej dyspozycji. Ale każdy ma prawo do własnej opinii

    Jutro ponoć AR ma się zwierzać na temat Drabika i jego przyszłości w Sparcie (w "Magazynie Bez Hamulców"). Pażyjom, uwidim. Mateusz Puka z "Przeglądu Sportowego" spekuluje zaś co do rozmów Sparty z Jamrogiem (i nie wymienia w ogóle Liszki w przyszłorocznym składzie):

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ferowe/mcbqh0n

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jamrog to nie bylaby zla opcja-ale watpie, zeby chcial przyjsc do druzyny z rezerwowym (chociaz moze uzna, ze z Bewleyem bylby w stanie powalczyc?)
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #16
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Czyli powrócił temat młodego Cierniaka w Sparcie. Myślę, że dla niego to już chyba pora, żeby pośmigać w Extralidze.

    https://po-bandzie.com.pl/do-dwoch-r...betard-sparty/

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    W magazynie na syfach AR zdecydowanie powiedział, że chcą zostawić Maksia w składzie. Bez żadnego owijania w bawełnę. Natomiast wczoraj Puka w magazynie na Eleven też mówił, że z opinii prawników Maksym raczej może zostać oczyszczony. Jak to będzie zobaczymy pod koniec października.

  19. Powrót do góry    #18
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Też oglądałem ten magazyn z AR. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze dla nas, a szczególnie dla Maksyma i będzie on częścią drużyny w sezonie 2021.
    Nie wiadomo co z Fricke'iem, ale skoro ma dojść do spotkania i rozmów, to znaczy, że jest brana pod uwagę opcja podpisania z nim kontraktu i pewnie wypożyczenia do innego klubu. Tak jak było to praktykowane z Lebiediewem.

  20. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Czyli powrócił temat młodego Cierniaka w Sparcie. Myślę, że dla niego to już chyba pora, żeby pośmigać w Extralidze.

    https://po-bandzie.com.pl/do-dwoch-r...betard-sparty/
    Wg mnie to zwyczajne podbijanie stawki przez Cierniaka seniora.
    Ten sam sponsor w Tarnowie co w Lublinie wykłada na jego kontrakt czyli Azoty Puławy.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dla mnie przejscie Cierniaka do Sparty po doswiadczeniach jego ojca z czasow jazdy we Wroclawiu to science fiction. Tez uwazam, ze to podbijanie stawki.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Zaraz gospodarka ****** i za te transfery to anlasami będą płacić .

  23. Powrót do góry    #22
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    A niech sobie podbijają te stawki. AR&KK więcej nie zapłacą Cierniakom niż mają w planach im zapłacić. A młody niech idzie sobie do Lublina albo zostanie w Tarnowie i niech kisi się w tej I lidze. Mając do wyboru jazdę w Extralidze w Lublinie lub Wrocławiu, to ja osobiście wolałbym być częścią drużyny, która będzie walczyć o złoto. do tego dochodzą inne sprawy, które są ważne dla młodego zawodnika, jak podpowiedzi od np TW108. Ale jeśli dla kogoś 50 tysi więcej u kogoś bliżej domu, to spoko. I tak wolałbym młodego Miśka.

  24. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jamróg po tegorocznych przygodach w Motorze (i ubiegłorocznej końcówce w Sparcie) będzie chciał gwarancji startowych w kontrakcie. W sumie, jak miał te 4-5 wyścigów w meczu bez obawy, że zostanie zmieniony, to rzeczywiście jeździł równo i robił dobre wyniki. O takie gwarancje może być jednak trudno w układance Woffinden-Łaguta-Janowski-U24-PL. Pod U24 prawdopodobnie byłby wówczas Czugunow, a na rezerwie Bewley zmieniający Jamroga lub Czugunowa.

    Ewentualny korzystny wyrok w sprawie Drabika mógłby zwiększyć opcje ustawienia składu, o ile sam zainteresowany będzie zainteresowany pozostaniem w Sparcie

    Cierniaka w Sparcie jakoś nie widzę. O ile w ogóle gdzieś się wybiera z Tarnowa, to raczej trafi do Motoru - Kępa przelicytuje, by mieć parę Lampart-Cierniak.

    Z młodym Miśkowiakiem są dwa problemy. Pierwszy to taki, że ma dobre starty, ale na trasie idzie mu mocno średnio. Taki lepszy Malitowski. Drugi problem to taki, że (ponoć) liczy się ze zdaniem stryja, który (ponoć) ma jakąś urazę do AR.

    Fricke pewnie wolałby zostać w EL (by finansować starty w SGP), ale na razie nie ma za bardzo miejsca dla niego. W tej sytuacji kontrakt bez gwarancji startowych i z opcją wypożyczenia jest chyba dla niego najlepszym rozwiązaniem. Do wiosny różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć.

  25. Powrót do góry    #24
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kyos Zobacz posta
    Z młodym Miśkowiakiem są dwa problemy. Pierwszy to taki, że ma dobre starty, ale na trasie idzie mu mocno średnio. Taki lepszy Malitowski. Drugi problem to taki, że (ponoć) liczy się ze zdaniem stryja, który (ponoć) ma jakąś urazę do AR.
    Pierwszy problem jest do poprawienia. A co do drugiego, to ja wiem, że starszemu Miśkowi i AR nie jest za bardzo po drodze.
    W najgorszym wypadku zostaniemy z Liszką, Curzytkami i Paniczem. Myślę, że dramatu nie będzie. Chociaż na wygrywanie 5:1 biegów juniorów nie liczyłbym w każdym meczu

  26. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Pierwszy problem jest do poprawienia. A co do drugiego, to ja wiem, że starszemu Miśkowi i AR nie jest za bardzo po drodze.
    W najgorszym wypadku zostaniemy z Liszką, Curzytkami i Paniczem. Myślę, że dramatu nie będzie. Chociaż na wygrywanie 5:1 biegów juniorów nie liczyłbym w każdym meczu
    Pewnie, że nie Jeśli Curzytki i Panicz rzeczywiście mają talent, to są na tyle młodzi, że jeszcze się rozjeżdżą. Dla Liszki zaś to ostatni sezon by pokazać się na tyle, żeby nie skończyć kariery w wieku 21 lat i gdzieś się zaczepić w 2022.

    Trochę offtopic (choć w sumie dotyczy wcześniejszych spekulacji co obsady stanowiska trenera Sparty w przyszłym roku) - Cieślak nadal urażony w miłości własnej
    "Jestem na to otwarty. Dałem tego wyraz podczas Grand Prix we Wrocławiu, kiedy sprowokował mnie redaktor Majewski. Powiedziałem, że Maciek Janowski ma do mnie otwartą drogę. Wystarczyłoby wtedy tylko słowo, ale zareagował, jak zareagował i trochę mnie to zabolało. Uważam jednak, że przyjdzie na to czas. Jestem przekonany, że usiądziemy i normalnie pogadamy. Ja na pewno bym tego chciał. Czuję, że oni też. Teraz problem polega na tym, że oni chyba nie wiedzą, jak się z tego wszystkiego wyplątać. Nikt nie chce powiedzieć, że popełnił błąd."

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90...-spotkaniu-z-p

    Sam sprokurował problem i nakręcił hejt na zawodników (najpierw cyrk w Pile na początku sezonu, a później wylewanie łez u Ostafińskiego, jak PPJ, MJ i MD "odwdzięczyli się" zwolnieniami lekarskimi). Ale co złego, to nie on, nigdy w życiu, hehe W ogóle komunikacja per media zamiast w kuluarach przez zaufanego mediatora - kompetencje miękkie selekcjonera: "level expert".

  27. Powrót do góry    #26
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Dzisiaj w magazynie na SyFy był Piter Pawlicki i też była mowa o tym. Generalnie to on też z chęcią pogadałby z Cieślakiem i wyjaśnił parę spraw. Ale on nie czuje się winny w całym tym zamieszaniu. Zresztą jak i Maciek też.

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Nie no pewnie, bo to Cieślak wysyłał lipne L4 i miał wywalone na kadrę.

  29. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie no pewnie, bo to Cieślak wysyłał lipne L4 i miał wywalone na kadrę.
    Nie przypominam sobie żadnego postępowania ZUS, a to organ rentowy jest uprawniony do weryfikacji prawidłowego wystawienia dokumentu ZUS-ZLA.
    Co ciekawe, nikt ze strony federacji nie złożył do ZUS zawiadomienia w tym zakresie (rzekomej "lipności" tych dokumentów).

    Cieślak swoją postawą udowadnia, że to nie jest spór o pryncypia, lecz konflikt czysto personalny. Uraziło go to, że "jego chłopaki" nie poinformowali go osobiście na Gali PGE Ekstraligi, że nie wystąpią w "meczu" reprezentacji (12.10.2019 - data i pogoda podobna do tegorocznych PO obfitujących w kontuzje). I tyle.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kyos za jego przydatny post!

    cukrzyca (15-10-2020), darsen (15-10-2020), spiniaza1 (16-10-2020)

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Aha, no ta nara.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    jakie postepowanie ZUS co ty piszesz?
    Zwykla kontrole to kazdy moze zaliczyc i nic z tego nie wynika.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jakie postepowanie ZUS co ty piszesz?
    Zwykla kontrole to kazdy moze zaliczyc i nic z tego nie wynika.
    Nie wiem, o jakiej "zwykłej kontroli" piszesz. Proszę, rozwiń, bo nie wiem do czego mam się odnieść.
    (Na chwilę obecną mogę jedynie zgadywać, że chodzi Ci o kontrolę wykorzystania zwolnienia dokonywaną przez płatnika składek. No cóż, w przypadku żużlowców, jako JDG, sami sobie są płatnikami).

    Zwolnienie lekarskie, zwane potocznie L4, to dokument na formularzu ZUS stanowiący podstawę do uzyskania świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Dlatego podlega kontroli przez organ rentowy. Co innego "zwykłe" zaświadczenie lekarskie (nie na formularzu ZUS-owskim), ale o takim jakoś nikt nie mówił w tej sprawie.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Ty chyba dorosłych ludzi masz za idiotów. Pomyliłeś forum.

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    żadnego cierniaka i jamroga w sparcie. galicyjczycy źle się tu czują i maja niski poziom intelektualny. oni nawet w kevlarach wyglądają jak chłopi panszczyzniani i te ich wiejskie gęby na krótkich kaczych nogach. wole juz lamage Liszke i panicza

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (16-10-2020)

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,245
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    W zasadzie powiedziałeś prawdę.
    Gdzie nie spotkam z tamtych okolic typa to głąb.
    Nic dziwnego, że laski z Tarnowa i okolic zawsze były takie łatwe i az tak lgnely do bolcow z innych części Polski.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolchoz za jego przydatny post!

    kobra102 (16-10-2020)

  39. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Fricke ma kontrakt dwuletni, więc stąd te rozmowy, pewnie pójdzie na wypożyczenie. A na juniora żadnego bym nie liczył. Liszka zmarnował rok i też nie rozumiem dlaczego nie dano mu pojechać jak już dwumecz z Falubazem był rozstrzygnięty. Juniorkę będziemy mieć mocno przeciętną i cała nadzieja w seniorach.

  40. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    żadnego cierniaka i jamroga w sparcie. galicyjczycy źle się tu czują i maja niski poziom intelektualny. oni nawet w kevlarach wyglądają jak chłopi panszczyzniani i te ich wiejskie gęby na krótkich kaczych nogach. wole juz lamage Liszke i panicza
    Odezwał się czereśniak z Breslau wy i szkolenie to słowo u was nie znane tylko kupić juniora albo kanty jak obywatelstwo z Czuganowem takim jesteście klubem szkodniczym wręcz.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic Jaskółek za jego przydatny post!

    spitt22 (18-10-2020)

  42. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Eee dajcie sobie siana z tymi gadkami bo na wymioty się zbiera.
    Wpisujecie Łagute jako pewnik ,a mi się widzi że on żaden pewnik wątpię żeby Rusko schodził tak z kasy w dobie globalnego kryzysu mając skład praktycznie gotowy.
    Tai ,Frick ,Janoś ,Gleb ,Drabik Ben i tam reszta Liszka i jakiś złamas tak będzie .

  43. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Siemka. Spytam z ciekawości, bo w sumie pod względem transferowym od dawna cisza odnośnie Wrocławia.
    Na ten moment wydaje się, że skład będą tworzyć Tai, Artiom, Maciek, Gleb i juniorzy. Pytanie - czy i kto ma być dodatkowym Polakiem? Czy Gleb pojedzie jako Polak do pary i Bewley jako U24? Czy jednak Gleb jako U24 i Drabson do składu, jeśli sprawa zakończy się dla niego pozytywnie?
    Jaka jest przyszłość dla Bewleya w Sparcie i kto jest potencjalnie jeszcze przymierzany do drużyny, gdyby się okazało, że trzeba tego Polaka szukać?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jak Drabika nie zawiesza to zostanie a Bewley na rezerwe, jak zawiesza (odpukac) to Bewley na U24 i zapewne sciagna jakiegos mlodego zagranicznego jako opcja awaryjna. Jest tez opcja z Jamrogiem ale raczej malo prawdopodobna
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    chyba w odwodzie z najbardziej sensownych zawodników pozostał JJamróg. na pewno wszyscy czekają na rozstrzygnięcie w sprawie MD.
    Rusko podkreślał ostatnio w wywiadzie że chce aby nadal występował w drużynie więc są dwa wyjścia:
    jeśli MD nie dostanie zawieszenia lub zawiasy to wtedy automatycznie wskakuje do składu. jeśli dostanie zawieszenie i wyrok obejmie jakąś część sezonu to wtedy najprawdopodobniej wskoczy JJ a MD po powrocie będzie z nim walczył o skład.
    jest ponoć jeszcze inna opcja związana z obywatelstwem AŁ. jeśli otrzymałby polską licencje ż jeszcze w tym roku i startował jako Polak to chyba możliwe byłoby pozostanie MFricke w zespole ale chyba na tą chwilę jest to najmniej realny scenariusz.

    więc jak dla mnie na chwilę obecną:

    Tai
    MJ

    GC
    BC MC PL u21
    Bewley
    JJ lub MD lub obydwaj

  46. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Jamróg Wam niepotrzebny kompletnie. Ten gość żyga już byciem rezerwowym. Jamróg podpisał już w 1 lidze. I tak macie 6 seniorów, a gdyby Drabika zawieszono, to 5.

    Wersja z Drabikiem:
    Obco: Tai, Artem
    Polak: Janowski, Czugunow/Drabik
    U24: Czugunow/Drabik
    8: Bewley

    Wersja bez Drabika, bo np. wróci w połowie sezonu?
    Obco: Tai Artem
    Polak: Janowski, Czugunow
    U24: Bewley

  47. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No a kiedy ten wyrok może na wiosnę bo covid i dystansu nie zachowają

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Gleb ładnie pojechał po ruskiej federacji.
    Oby nie zaprzyjaźnił się z towarzyszem Nowiczokiem.
    https://po-bandzie.com.pl/czugunow-s...ykorzystywalo/
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gleb ładnie pojechał po ruskiej federacji.
    Oby nie zaprzyjaźnił się z towarzyszem Nowiczokiem.
    https://po-bandzie.com.pl/czugunow-s...ykorzystywalo/
    gorąca krew i niestety glupiutki ten gleb. Putin nie będzie finansowal zawodników z polskim paszportem i pracujących u polakow. lepiej bedzie jak wystapi o obywatelstwo kuwejtu i bedzie mial wszystko lacznie z haremem ubranym w kevlary w narodowe arabskie barwy.

  50. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Tai właśnie na Twitterze się zastanawia kiedy podpisze w Polsce kontrakt na 2021 rok, albo czy będzie to po prostu Szwecja...

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •