Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 290

Wątek: Sparta Wrocław 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Podobno Ułamek szukał klubu gdzie nie będzie liderem a wybrał Spartę w której wszyscy na jego punkty będą liczyć. Ułamek ma zastąpić Janowskiego i znając Sebę to z tego zadania wywiąże się w 100%. Liga zapowiada się bardzo ciekawie.

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2011
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wierzyć w zakontraktowanie Ułamka skoro cesarzowa dziś mówi o tym, że nadal mamy niespłacone długi? Seba do tanich nie należy, a miał (ma?) do wyboru starty w Wybrzeżu, które na chwilę obecną wydaje się bardziej stabilnym klubem od Sparty. Albo on jest niepoważny, albo nie ma już innego wyjścia, bo nad morzem domknięto już skład. Tylko dlaczego puszczamy (zapewne tańszego Świdra), a bierzemy droższego Sebę? Druga sprawa, że forma Piotrka to jedna wielka niewiadoma, a Ułamek ogonów wozić raczej nie powinien. Mimo to jakoś w tego niusa nie bardzo chce mi się wierzyć, tym bardziej, że żaden inny serwis tej plotki nie potwierdza. Czuję, że w grudniu mocno się rozczarujemy, a 'wzmocnieniami' będą zawodnicy typu Stachyra czy Lampart.

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Co by nie mówić o Sebie, jego legendarnej wręcz nudnej jeździe, trzeba przyznać jedno : Facet jest bardzo solidnym zawodnikiem, który na odpowiednim torze może przywozić najlepszych za plecami dzięki atomowym startom. Nigdy nie byłem fanem jego stylu, ale jako kibic Unii Tarnów, muszę uczciwie przyznać, że przez te 3 lata, na palcach jednej ręki zliczę mecze w których faktycznie zawiódł.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Do Gdańska nie pójdzie.dlatego ze ma tam kawal drogi z Czewy i Seba chcial za przyjazdy w kontrakcie wysokie $$$$ dostawac.Do Czewy nie przyjdzie raczej bo jest konflikt na linii Ułamek-kibice.Rzeszow mu odpada bo znow nie za bardzo sie darza sympatia z Walaskiem.Takze Wroclaw mu zostal niewazne czy klub jest wyplacalny czy nie.Albo 1 liga.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,653
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Nigdy nie byłem fanem jego stylu, ale jako kibic Unii Tarnów, muszę uczciwie przyznać, że przez te 3 lata, na palcach jednej ręki zliczę mecze w których faktycznie zawiódł.
    Rozumiem, ze mowa o meczach na wlasnym torze

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Nie, mowa o meczach ogólnie... Zawsze zdawałem sobie sprawę z tego, że Seba to nie jest zawodnik na poziomie lidera ekstraklasowej drużyny, lecz solidne "wsparcie" i na takim poziomie jeździł.

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,653
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    hm... no to ja bym jednak wiecej policzyl, ale mam wrazenie ze juz prowadzilismy taka dyskusje
    W chwili obecnej jednakze ciezko tez napisac o Siebie, ze zawalal mecze wyjazdowe i bral za to ciekza kase, bo.. no wlasnie, kasy za to nie dostawal
    Swoja droga cos nie tak z tym Sebą. Tu nie pojedzie bo go nie lubia. Tam nie pojedzie, bo on kogos nie lubi, tu ma za daleko, tam za drogi

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    hm... no to ja bym jednak wiecej policzyl, ale mam wrazenie ze juz prowadzilismy taka dyskusje
    W chwili obecnej jednakze ciezko tez napisac o Siebie, ze zawalal mecze wyjazdowe i bral za to ciekza kase, bo.. no wlasnie, kasy za to nie dostawal
    Swoja droga cos nie tak z tym Sebą. Tu nie pojedzie bo go nie lubia. Tam nie pojedzie, bo on kogos nie lubi, tu ma za daleko, tam za drogi
    ,,Lubiał psuć'' atmosfere.Przyklad Częstochowa

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie, mowa o meczach ogólnie... Zawsze zdawałem sobie sprawę z tego, że Seba to nie jest zawodnik na poziomie lidera ekstraklasowej drużyny, lecz solidne "wsparcie" i na takim poziomie jeździł.
    Savage ok. zgadzam się z tobą,ale nie tak do końca
    Jazda na solidnym poziomie to nie tylko same pkt.
    Jak pisałem w wątku Gdańska Ułamek nawet nie potrafi zdefiniowac słowa <jazda parą>
    A sam wiesz na przykładzie Unii jak ważny był to aspekt.

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...party-wroclaw/

    Jeśli to prawda, to należy pogratulować Sparcie wzmocnienia, coprawda odszedł Świderski ale myślę że Ułamek będzie jeździł lepiej od Piotrka. Ułamek wielkiego wyboru nie miał, albo Sparta albo Wybrzeże, teraz tylko Bjerre albo Lindgren i nie będzie źle. Oby w końcu ktoś we Wrocku zainwestował kase, kibice zaczęli przychodzić na stadion bo z każdym sezonem będzie coraz trudniej i bliżej sytuacji w jakiej obecnie jest CKM.

  11. Powrót do góry    #146
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Pamięta ktoś może obraźliwy wierszyk skierowany do Sławka Drabika wymyślony przez "was" kilkanaście lat temu?

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2011
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopiero nie wierzyłem w ten kontrakt, a teraz muszę odszczekać, co napisałem powyżej.
    Witaj Seba! To jedyna dobra wiadomość od wielu tygodni.

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Patrząc tylko na wynik sportowy to zakontraktowanie Ułamka to bardzo dobre posunięcie pani prokurent. W ogóle kolejny raz Sparta buduje fajny skład za niewielkie pieniądze. Nawet jeśli odejdzie Świder to drużyna złożona z Ułamka, Bjerre, Jędrzejaka, Klindta, Malitowskiego i Miśkowiaka/Jabłońskiego nie wygląda gorzej niż ta z 2011. We Wrocławiu bardzo ciężko Was będzie pokonać nawet potentatom.

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do ukarania dłużników (Częstochowa, Tarnów, Wrocław) to ja bym zastosował jeden prosty trick: na miejscu Komisji Licencyjnej odłożyłbym decyzję o przyznaniu (lub nie) licencji na starty w rozgrywkach Ekstraligi Żużlowej do dnia 15 marca 2012 i niech teraz te kluby kombinują, czy będą mieć tę licencję, czy nie i ciekawe, kto by z nimi podpisał ostyateczne kontrakty oraz umowy sponsorskie.

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2011
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Że niby wzmocnienie?
    Mnie bardziej martwi co się dzieje z Dennisem? Jakaś dziwna cisza panuje w temacie jego osoby.
    Tym bardziej, że Przegląd Sportowy podaje następujący skład:


    BETARD SPARTA Wrocław:
    1. Kenneth Bjerre (Dania), 2. NICOLAI KLINDT (Dania, Lokomotiv Daugavpils), 3. Tomasz Jędrzejak, 4. KRZYSZTOF JABŁOŃSKI (Start Gniezno), 5. SEBASTIAN UŁAMEK (Tauron Azoty Tarnów), 6. Patryk Malitowski, 7. Patryk Kociemba.


    http://www.espeedway.pl/news,sklady_...,50207,12.html


    Poza tym nie wiem jak będzie z licencją, bo KK mówi coś o przepisywaniu zaległości na przyszłoroczne kontrakty:

    http://www.espeedway.pl/news,co_slyc...,50199,12.html
    Ostatnio edytowane przez czanin ; 02-12-2011 o 15:37

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Art. 715. 1. Jezeli druzyna gości przegrała mecz walkowerem, klub tej druzyny
    jest zobowiązany do zapłacenia klubowi druzyny gospodarza odszkodowania w
    kwocie 100000 zł oraz SE odszkodowania w kwocie, jaką SE zostanie obciązona
    przez telewizję lub sponsorów rozgrywek.
    Pytam z czystej ciekawości: czy Sparta uregulowała należności w związku z walkowerem w 1 rundzie PO?
    Proszę nie traktować tego posta jako próby złośliwości w Waszą stronę.

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2011
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Seba miał podpisać w piątek, a tymczasem nadal cisza.
    Czyżby się rozmyślił?

  19. Powrót do góry    #154
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Pytam z czystej ciekawości: czy Sparta uregulowała należności w związku z walkowerem w 1 rundzie PO?
    Proszę nie traktować tego posta jako próby złośliwości w Waszą stronę.
    Znowu to?! Nie znudziło się jeszcze?

    Apator zrezygnował z odszkodowania, więc ta kwestia jest zamknięta. Co do pieniędzy dla SE, to nie mam pojęcia, jak sprawa wygląda i w ogóle jakie kwoty wchodziły w rachubę.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez czanin Zobacz posta
    Seba miał podpisać w piątek, a tymczasem nadal cisza.
    Czyżby się rozmyślił?

    http://www.espeedway.pl/news,ulamek_...,50227,12.html

    chyba jednak sie nie rozmyślił. dla układu całej ekstraligi najlepszy wybór.

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2011
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już tego niusa nie ma.
    Jest za to nowy:

    http://www.espeedway.pl/news,sebasti...,50229,12.html
    Ostatnio edytowane przez czanin ; 03-12-2011 o 18:33

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Apator zrezygnował z odszkodowania, więc ta kwestia jest zamknięta. Co do pieniędzy dla SE, to nie mam pojęcia, jak sprawa wygląda i w ogóle jakie kwoty wchodziły w rachubę.
    OK, po prostu nie wiedziałem.
    Bardzo wspaniałomyślny ten Toruń w takim razie.

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    No widzisz. Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2008
    Postów
    625
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli Świder odwalił Janowskiego i poszedł w p. Błagam, niech ktoś mi poda nazwisko choć jednego z zawodników, na którego warto będzie w przyszłym roku chodzić...

    To jest tragikomedia. Brak mi słów.

    I jeszcze ten śmieszny konkurs klubowy: Zaproponuj klubowy gadżet. Mam projekt - zawodnik, który pozostanie w klubie dłużej niż 1 rok. I nie Kenneth Bjerre. Niech to wyprodukują, sprawdzi się lepiej niż platynowa smyczunia, albo złota czapusia z daszeńkiem.

    Żenada. Najbardziej mnie bawi, że zatrzymano Kennetha, a pozwolono odejść Świdrowi. Bo Janowski nie zasługuje już na ani słowo więcej.

  25. Powrót do góry    #160
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZAW
    niech ktoś mi poda nazwisko choć jednego z zawodników, na którego warto będzie w przyszłym roku chodzić
    No jak to, a Kenneth Knud... ech, chciałem powiedzieć: Bjerre, to co?

    A tak serio, to jest przecież Malito - perspektywiczny wychowanek, Kotek - "nabytek", ale fajny zawodnik, Ogór - co by nie powiedzieć, ambitnie jeżdżący w Sparcie. Jest komu kibicować, zwłaszcza że wyżej wymienionym będzie ten doping naprawdę bardzo potrzebny...

    Patrząc od strony klimatu w drużynie, to strata Świdra jest stratą poważną. Podobnie, jeśli chodzi o widowisko, bo przecież Piotr to walczak jakich mało. Pod względem czysto sportowym... nie wiadomo. Fakty wyglądają tak, że kontuzja naszego (byłego) kapitana jest masakryczna i nikt do końca nie może być pewien, jak będzie wyglądać jego przyszłoroczna dyspozycja. Inni zawodnicy już rozpoczęli przygotowania fizyczne, a Piotrek jeszcze nie jest w stanie normalnie chodzić. Czy zdoła solidnie przepracować zimę? Może być różnie.

    Ze swojej strony nie mam do Świdra żadnych pretensji (choć troszeczkę żalu jest, oczywiście) i życzę mu wszystkiego najlepszego w Wybrzeżu. On od początku bardzo ostrożnie wypowiadał się w temacie pozostania we Wrocławiu ("chciałbym, ale nie na oślep") i absolutnie nie zwodził nas pustymi obietnicami. Za to, i przede wszystkim za ostanie dwa lata w WTS - szacunek, Piotrze!

    Teraz jedyną opcją, jeśli w ogóle marzymy choćby o cieniu szansy na pozostanie w elicie, jest Ułamek. Zatem jeśli KK wybawiła się już z wnukami, to fajnie by było, gdyby jednak odebrała telefon od Sebastiana Musimy też mieć nadzieję, że sam zawodnik nie zdążył się rozmyślić, bo bez niego możemy właściwie od razu wpisywać sobie wielkie ZERO w końcowej tabeli sezonu 2012. Swoją drogą co za czasy, żeby Ułamek był ostatnią deską ratunku i nadzieją na ekstraligowy byt Sparty...
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  26. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2007
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szacun dla Ogóra, ten zawodnik może najmniej mówi, ale jak widać sporo robi.
    Pokazał nie raz na torze, że mu zależy, pokazał też teraz, że ma jaja.
    Życzę mu kompletów szczególnie w meczach z Gdańskiem i Tarnowem, bo z trójki "naszych" jeden się ostał.

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2011
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak w tej chwili czuje się Tomek Jędrzejak.
    Pamiętam chwile gdy wraz z Piotrkiem i Maćkiem zdobyli medal MPPK. Ta szczera radość, ta chemia między nimi. Potem pamiętny mecz w Tarnowie. Szaleństwo i chwile uniesienia. Chłopaki dali radę i na przekór wszystkim awansowali do fazy play off. W końcu dramatyczny mecz z Toruniem. Kontuzja Świdra, jazda obolałego jak po nokaucie Tomka i w końcu gorycz porażki. Przechodzili przez to wszystko razem. Przez smutki i radości. On kontrakt podpisał jako pierwszy. Pozostali dwaj odeszli. Jak przykro musi być Tomkowi. Został sam i wierzę, że na swój sposób także czuje się oszukany.
    Ostatnio edytowane przez czanin ; 07-12-2011 o 10:03

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-bez-licencji/

    Przynajmniej jakiś pozytyw jeśli chodzi o licencję. Warunkowa bo warunkowa ale 90% klubów taką dostało. Najważniejsze, że zawodnicy spłaceni. To był priorytet.

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik Awatar prin
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Grono klubów z gorszą kondycją finansową powiększyło się od minionego roku. O ile mnie pamięć nie myli to rok temu warunkową licencję otrzymała Sparta i Włókniarz. Być może brak zaległości "zawdzięczamy" kasie pozyskanej z transferu Maćka. Warunkowa licencja cieszy owszem wiemy już, że Sparta otrzymała zielone światło by móc wegetować kolejny sezon. Odeszło dwóch najbardziej lubianych zawodników to duża strata. Cóż lepszy rydz niż nic. Tym co pozostali należy się duży szacunek, szczególnie Tomkowi Jędrzejakowi , a szacunek okazać możemy nie inaczej jak wiernie wspierając naszą drużynę. Jak dołączy do nas Sebastian aż tak blado nie wypadamy, rewelacji nie ma ale zawsze mogłoby być gorzej. Cieszmy się Spartą taką jaką mamy PÓKI JEST !

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Świderskiego zastąpimy prawdopodobnie Ułamkiem, więc jest to zmiana na plus (oczywiście mówię tutaj o samej jeździe, bo kwestie charaktereologiczne pozostawię na boku). Nie wiadomo jak Piotrek będzie jeździł po kontuzji.

    Odejścia Janowskiego nie zrekompensujemy, choć po przepracowaniu zimy, mam nadzieję, że mocno do przodu pójdzie Malitowski.

    Bjerre
    Klindt (Shields)
    Jędrzejak
    Andersson
    Ułamek
    Kociembca
    Malitowski (Janowski)

    Skład więc poziomem troszkę słabszy niż rok temu, ale nie tragizował bym zbytnio. Sezon temu mieliśmy walczyć o utrzymanie, a udało nam się awansować do plej off. Z drugiej strony kolejny rok walki o przetrwanie, to może być już dla niektórych kibiców za dużo.

    Szkoda, że finansowo to tak kiepsko wygląda, bo teraz możnaby było zrekompensować utratę ww. dwójki Ułamkiem i starszym z braci Lagutów. Śmiem twierdzić, że w przypadku zatrudnienia Griszy bylibyśmy czarnym koniec rozgrywek.

    No ale niestety to wszystko w sferze niespełnionych marzeń.

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    są juz ceny biletow i karnetow na nowy sezon jak dla mnie bomba
    http://wts.pl/bilety/informacja.html

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2008
    Postów
    625
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zaczyna się coś dziać.
    http://bit.ly/rCYZA0

    Szczerze? Nie martwi mnie ten news, a wręcz cieszy. I tak mamy najsłabszy skład...

  33. Powrót do góry    #168
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szczerze? Ułamek i Lindgren to solidne wzmocnienie dla was,lepiej niz sie mozna było spodziewać!

  34. Powrót do góry    #169
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Ufff... Jednak się Seba nie rozmyślił Dobrze. A z Lindgrenem to dla mnie absolutna niespodzianka, i to całkiem przyjemna. Niekoniecznie pod względem punktowym, bo z Fredki taki lider jak z koziej rzyci instrument dęty, ale jednak człek z niego sympatyczny, w przeciwieństwie do Kenia, który zresztą w niczym lepszy od Szweda nie jest. Swoją drogą ciekawe gdzie trafi nasz ulubiony Duńczyk. Niełatwo mu będzie teraz znaleźć pracodawcę... Zemsta KK?!

    Generalnie na seniorce mamy pod względem siły rażenia status quo, porównując z zakończonym sezonem, bo Lindgren=Bjerre, Ułamek= Świder, Klindt=Shields. Natomiast strata Janowskiego oznacza nie tylko olbrzymie osłabienie na juniorce, ale także ogólny spadek możliwości drużyny, bo kto niby ma wskakiwać z rezerwy za Anderssona czy Klindta? Kogo można wykorzystać w nominowanych jako "Wunderwaffe"? Będziemy w 2012 znacznie słabsi niż w 2011, niestety

    Colgate i Fredka to chyba najlepsze zakupy, jakie można było poczynić w obecnej sytuacji, ale to nie tyle wzmocnienie, co raczej częściowe uzupełnienie strat. Braku Macieja nic nam nie zrekompensuje. Trzeba poczekać na ostateczny skład Włókniarza, lecz zanosi się na to, że najsłabsza "na papierze" będzie Sparta. Trzeba mocno ściskać kciuki i liczyć na niespodziankę, pamiętając, iż sport bywa nieprzewidywalny
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 13-12-2011 o 02:02
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Fredka zdaje się być sympatycznym rajderem, a osiągi pewnie, w jego wykonaniu, nie będą gorsze niż Bjerre. Ja zresztą wciąż żyje nadzieją, że Szwed kiedyś "wypali", oby to się stało w nadchodzącym sezonie, bo jego dobra jazda będzie nam bankowo potrzebna w walce o utrzymanie.

    W sumie z przymróżeniem oka podczytuje rewelacje PS, ale zdaje się, że może tak być iż Fredka będzie nas kosztował o pół dużej bańki mniej niż karzeł.

    Skład zdaje się być zamknięty:
    Lindgren, Klindt, Jędrzejak, Andersson, Ułamek, Kociemba, Malitowski

    Dupy, za przeproszeniem, nie urywa, ale powalczymy bankowo o te parę punktów. Moim zdaniem poziom ligowy w tym sezonie mocno się wyrówna.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik Awatar prin
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    W obliczu tych wszystkich niekorzystnych wydarzeń jakie miały miejsce w ostatnim czasie doniesienia Gazety Wrocławskiej są jak "cud".

    No tak. Do czego to doszło

    Nie jestem fanem ani Ułamka ani Lindgrena ale w obecnych okolicznościach ,fakt , że zasili skład Sparty, cieszy mnie bardzo. Ostatnie doniesienia dotyczące kondycji Sparty kazały przypuszczać, że wszystko może się zdarzyć, łącznie z wycofaniem Sparty z rozgrywek. Pierwszym jakże miłym zaskoczeniem była licencja teraz rekrutacja. Na pozycjach seniorów, siła rażenia wydaje się być porównywalna. Niestety nie wiadomo jak zaprezentują się nasi juniorzy. Bieg juniorski nie będzie jak dotąd naszą mocną stroną. Straciliśmy Maćka, który był prowadzącym parę i przez jakiś czas, mecz nie będzie zaczynać się od mocnego uderzenia wrocławskiej pary juniorów . Nie będzie jak dotąd wręcz pewnej zaliczki z pierwszego biegu w postaci wyniku 5 do 1 lub 4 do 2 na dalszy ciąg meczu.
    Zamiana Bjerre na Lindgrena jest korzystna biorąc pod uwagę atmosferę w drużynie. Zamiast konfliktowego, bezkompromisowego, niekoleżeńskiego Bjerre mamy sympatycznego szwedzkiego ridera. Czy pozytywna atmosfera płynąca z tego faktu przełoży się na punkty ? Oby ! W kwestii Ułamka nie jest on typem lidera ale śmiało można go nazwać solidnym średniakiem.
    Cóż jest jak jest zawsze mogło być gorzej.

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile dobrze kojarzę temat, Barona czeka ciężka praca nad przygotowaniem toru tak, by Fredka miał po czym jeździć. Nie pamiętam, ile punktów zrobił na Olimpijskim w barwach Unii, ale jako Falubaz szału tu nie robił Tym niemniej, życzę, żeby rewelacje Koerbera się sprawdziły, bo druga para szału nie robi, delikatnie mówiąc. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 13-12-2011 o 22:54

  38. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mial byc sklad o 12 i cos skisło?

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2008
    Postów
    625
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wow. Zaczynam myśleć, że idzie lepsze!

    Ułamkiem mnie zaskoczyli, Lindgrenem (a raczej wywaleniem Bjerrego) ucieszyli, ale Woffinden to dla mnie hit. Serio. Jak dla mnie kapitalny ruch! Yaaaay! Jeszcze Sparta się trzyma.

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,130
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Biorac pod uwage okolicznosci budowania skladu,rejtiade najlepszych zawodnikow i problemy z budzetem,trzeba oddac Krysi ,ze zbudowala Wam calkiem fajny sklad.
    Zastapienie Bjerre Harrisem pewnie wiecej punktow Wam nie przyniesie,ale moze byc bardziej widowiskowo.Tylko niech Baron zadba o dobre przygotowanie toru a Chris z Taiem dostarcza wielu wrazen.
    Szykuje sie najciekawsza liga od wielu lat.

    ps.

    No tak,Lindgren,ale to jeden ch...j.Ten waleczny i ten waleczny,po jednych pieniadzach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-12-2011 o 10:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Kingpin jaki Harris?

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hehe. Koniec końców wychodzi co najmniej przyzwoicie. Jak sobie przypomnieć nastroje sprzed miesiąca i dwóch, to powinniście teraz ostro tłoczyć z radości, jak sądzę.

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    W sumie wypada chyba pogratulować. Skład chociaż statystycznie słaby (KSM 35,11) to całkiem ciekawy. Doszli do Was zawodnicy, którzy niekoniecznie muszą być gorsi od Świderskiego, Bjerre, Shieldsa. W zasadzie jedyne osłabienie to jak ktoś słusznie zauważył wyżej - strata Maćka Janowskiego. Niestety prawdopodobnie brak porządnej rezerwy taktycznej skazuje Was na 9-10 miejsce w lidze. Niemniej skład gwarantuje emocje na własnym torze. Myślę, że ewentualny niedostatek kibiców mógłby być spowodowany jedynie stanem finansów przeciętnego zjadacza chleba. Skład, który macie powinien walczyć w każdym meczu do ostatniego biegu o zwycięstwo a to jest właśnie esencja żużla. Dla takich spotkań kibice chodzą na stadion.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    za taka kase, atmosfere i sytuacje jaka panuje w tym "klubie" to sklad marzenie. niby niekt nie ccial jezdzic - zebrano kilka odrzutow i nie wyglada to najgorzej. problemem moga byc finanse bo ulamek to koszt taki sam jak janowski pozostale nabytki tez za free jezdzic nie beda. ale naprawde wyglada to ciekawie - meczy do 30 w plecy byc nie powinno a moze nawet kilka uda sie wygrac

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Skład najlepszy jaki na teraz mogla się zdobyć K.Kloc. Pozyskała w zasadzie trzech najlepszych zawodników z dostępnych na rynku ( poza Bjerre - pozbyła się go stawiając na Lindgrena). I jak tak sobie patrzę , to czy np. takie Wybrzeże ma silniejszy skład niż Sparta? Albo Włókniarz, Polonia i ekipa p. 1,5-ak ?

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •