Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Atlas i Drabik trenują na Olimpijskim

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Atlas i Drabik trenują na Olimpijskim

    Tekst z Gazeta.pl http://wyborcza.gazeta.pl/info/artyk...&dzial=wrw0104

    Tomasz Jędrzejak wystartuje jednak w lidze angielskiej. Wczoraj Atlas po raz pierwszy w tym sezonie trenował start z taśmy i rozegranie dwóch okrążeń. Bardzo dobre czasy "kręcił" Drabik...

    Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że starania Belle Vue Manchester o przyznanie dla Tomasza Jędrzejaka pozwolenia na pracę zakończyły się niepowodzeniem. Okazuje się jednak, że popularny "Ogór" ostatecznie wystartuje na wyspach! Źródła angielskie nie informują szczegółowo, w jaki sposób klub z Manchesteru przekonał Brytyjski Urząd Pracy... Wiadomo tylko, że szefowi Belle Vue Johnowi Perrinowi pomógł promotor konkurencyjnego Wolverhampton Chris Van Straaten.

    Tymczasem wczoraj drużyna Atlasu po raz pierwszy w tym sezonie trenowała tzw. start z taśmy i rozegranie dwóch okrążeń. Najpierw na torze ścigało się dwóch żużlowców, a później maksymalnie trzech.

    W treningu wzięli udział wszyscy krajowi zawodnicy - Krzyżaniak, Jędrzejak, Dados, Słaboń, Bogińczuk oraz przygotowujący się do egzaminu na licencję Adrian Płuska. Wszyscy sprawiali solidne wrażenie.

    Gościnnie wystąpił też Sławomir Drabik, który przyznał, iż trenuje we Wrocławiu tylko dlatego, że w Opolu tor nie nadaje się do jazdy... Co ciekawe, Drabik "kręcił" wczoraj bardzo dobre czasy (na dwa okrążenia - 34,3 sekundy), na dystansie również spisywał się przyzwoicie. Okazuje się jednak, że Drabik bierze też udział w treningach ogólnorozwojowych Atlasu. Czy możliwy jest zatem scenariusz, że wrocławski klub wypożyczy go z Opola na tzw. mały kontrakt? W Opolu nawet nie chcą o tym słyszeć.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włąsnie zarzad niechce Drabika wypuscic z Opola, ale wiem ze WTS I Drabik prowadza rozmowy na temat małego kontaktu. I raczej Drabik przejdzie do Wrocławia. A wzamian za Drabik WTS daje BArona za darmo i jeszcze jakies pieniadze.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO BY BYŁO PIERWSZORZĘDNE POSUNIĘCIE.SŁAWEK WE WROCŁAWIU KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ.OBSERWÓJĘ JEGO KARIERĘ OD DAWNA , BYŁY WZLOTY I UPADKI ALE TO BYŁ ZAWSZE SŁAWOMIR DRABIK.
    JEŚLI TEN TRANSFER JEST W ZAMYŚLE PREZESA RUSKO ,TO WE WROCŁAWIU BĘDZIE CO OGLĄDAĆ I W LESZNIE TEŻ.
    SŁAWEK TRZYMAJ SIĘ !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc jeżeli tak będzie jak mówicie to całkiem nieźle sobie to wymyślili. Ale dlaczego w taki sposób ma przejść Sławek, a nie bezpośrednio z Piły. Może mi ktoś wytłumaczyć? Jaki jest tu sens?

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przydał by się Drabik a Sparcie ja jestem zdania że rywalizacja o miejsce w składzie wpływa pozytywnie na poziom sportowy drużyny.
    I myślę że pan Drabik wystartuje w Sparcie -powiem wiecej jestem tego pewny.
    A tak na marginesie nie mogę już sie doczekać meczy z Unią Leszno nie dość że zawsze było gorąco to jeszcze bedzie występować ta "para" Drabik-Ułamek zapowiada się ciekawie...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe :) para Drabik - Ułamek :) biedny Ułamek :) Drabik mu nie popusci :) chyba, że zmądrzał w końcu :)

    ale coś mi nie chce sie wierzyc, że Drabik u nas wyląduje, ale zobaczymy.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Na pewno w Opolu!"

    Dyrektor TŻ Opole - Janusz Stepek - poinformował nas, że Sławomir Drabik na pewno będzie reprezentował barwy opolskiego klubu. Żaden inny zespół nie wchodzi w rachubę.

    Przypomnijmy, iż Drabik odbywa treningi na torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu, gdzie przygotowuje się do sezonu razem z żużlowcami miejscowego WTS. Rozniosły się zatem plotki jakoby wychowanek Włókniarza Częstochowa miał zasilić wrocławska drużynę na zasadzie wypożyczenia. Zwłaszcza, że brakuje w niej seniorów, a Drabik podczas treningowych jazd był wybijającym się zawodnikiem.

    Stepek dementuje te pogłoski tłumacząc, że w rodzinnej Częstochowie skłóconemu z zarządem Włókniarza Drabikowi po prostu nie pozwala się trenować, a tor w Opolu nie był jeszcze przygotowany. My tymczasem wierzymy, że po stracie kontuzjowanego Rafała Osumka nie przyjdzie nam przełykać kolejnej gorzkiej pigułki w postaci odejścia dwukrotnego mistrza Polski do innego klubu.

    /speen/ www.tz.opole.prv.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •