Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Statystyki sezonu 2012

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Statystyki sezonu 2012

    Witam,

    Zapraszam na stronę StrefaZuzla.pl. Możecie sobie obejrzeć dokładne statystyki każdego zawodnika wraz z ich KSM na sezon 2012 oraz tworzyć i porównywać składy pod kątem limitu KSM.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Bardzo fajna stronka. Pobawiłem się chwilę. Tabelkę uzupełniamy sobie przeciągając tabliczki z nazwiskiem zawodnika.

    Mam dwa zastrzeżenia.

    1. Nie wiem jak usunąć nazwiska żużlowców z rubryki po lewej?
    2. Jeśli to są KSMy na przyszły rok to z etycznego punktu widzenia nie powinno być na liście Rafała Dobruckiego czy Ś.P. Mateja Ferjana.

    Jeszcze tak na gorąco. Fajnie, że tabela uwzględnia od razu KSM lepszego juniora oraz, że juniorzy są oznaczeni innym kolorem.

    EDIT 2: Ale jest jakiś błąd w formularzu. Zestawiłem ekipę z zawodników: Chrzanowski, Jonasson, Ułamek, Bogdanovs i Ward (bez juniora) i program pokazuje, że mają KSM 28,94, podczas gdy faktycznie mają 35,44. Dopiero po dodaniu juniora pokazuje się właściwa wartość.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 17-10-2011 o 16:03
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za info odnośnie bugów. Samemu ciężko wszystko sprawdzić. Jeżeli chodzi o Dobruckiego i Ś.P. Ferjana to są oni tylko dlatego, że są uwzględnieni w statystykach za rok 2011 stąd też ich obecność na liście KSM 2012. Usuwanie zawodników z listy po lewej będzie. Dodatkowo polecam możliwość zapisywania składu po uprzedniej rejestracji.

    Co do błędu z podliczaniem KSM. Otóż funkcja licząca zawsze odrzuca jednego najsłabszego zawodnika stąd problem. Zmienię to, żeby odrzucał najsłabszego zawodnika dopiero przy 7 osobowym składzie.


    EDIT: Rafał Dobrucki oraz Ś.P. Matej Ferjan zostali usunięci z listy KSM 2012, jednak pozostają w statystykach za rok 2011. Również poprawiłem liczenie KSMów przy mniej niż 7 zawodnikach.

    EDIT2: Usuwanie z listy wybranych zawodników zrobione
    Ostatnio edytowane przez PavlosGKS ; 17-10-2011 o 17:54

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Nie mogę znaleźc aktualnych średnich z British Elite League oraz Elitserien, proszę o pomoc. W temacie GP jeden z użytkowników podawał średnie Darcy'ego Warda ze Szwecji/Anglii, z jakiego źródła jeśli wolno spytac?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    aktuellspeedway.se

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Z aktuellspeedway jest jeden problem. Podają oni średnią stricte biegopunktową (bez bonusów). Bonusy wprawdzie są w kolumnie obok i można je sobie dodać, natomiast wtedy średnia będzie zawyżona bowiem Szwedzi przyznają bonusa w każdej możliwej sytuacji (na przykład gdy wyścig zakończył się remisem, a czwarty zawodnik nie dojechał do mety).

    Średnie Warda i Jepsena Jensena z BEL i Eliteserien podałem w oparciu o speedwayresults.com i swój kalkulator

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Ja korzystam z polskiej strony www.zuzel.sport24.pl. Statystyki te może nie są w 100% dokładne ale zaspokajają potrzeby przeciętnego kibica. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •