Strona 41 z 53 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 2348

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Semen, zajmij się może swoim klubem, a nie opowiadaj takich dyrdymałów. Tak, Golloba w Bydgoszczy nikt nie chce. Wolimy waszego talenciaka Chrzanowskiego Co ma przyjście Golloba do zaprzepaszczenia pracy z juniorami? Nic. Wręcz przeciwnie, przy Gollobie młodzież może się tylko rozwijać. Co więcej, przyjście Golloba to niemal pewnik, że jechać będziemy z trzema juniorami. Także ja widzę same plusy.

    Aha, no i mam nadzieję, że jak przyjdzie to "nabroi" kolejne złote medale DMP ...
    tak jak w Gorzowie
    powodzenie życzę ale TG jakoś nie widzę... pożyjemy zobaczymy.

  2. Powrót do góry    #1802
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli złoży się kilka czynników to jest szansa na Golloba w Bydgoszczy. Większość kibiców będzie z zadowoleniem widziała Tomka z powrotem w plastronie Polonii. Lecz nowy prezes będzie miał nie łatwe zadanie by finansowo pogodzić go i Emila w składzie.

  3. Powrót do góry    #1803
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    umyka wam sedno. Kontrakt dla Tomka otwiera drogę do powrotu Jacka Juniora z tatą i dziadkiem Ale tego nawet ja wam nie życzę
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #1804
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,759
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    I kto wie czy to nie jest jeden z tych warunków do spełnienia...
    Bruski już teraz zaczyna walczyc o wyborców więc wydaje mi się, że ściągnie Golloba za wszelką cenę. Na remont stadionu nie ma szans więc może tak zatrzyma trochę wyborców. Pytanie tylko czy zamieniamy Emila na Golloba czy zostawiamy obu...

    1. T.Gollob
    2. S.Woźniak/D.Adamczak
    3. K. Buczkowski
    4. R. Kościecha/T.Gapiński
    5. E. Sajfutdinow
    6. M.Curyłło
    7. S.Woźniak/Bietracki czy inny młody po licencji

    To byłby dla mnie skład marzenie
    Polonia Bydgoszcz

  5. Powrót do góry    #1805
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Oczywiście wolałbym by przyszedł Gollob, ale trzeba mieć opcje b, a Kenio wydaje się solidną alternatywą. Na pierwszego lidera się nie nadaje, ale obok Emila mógłby kręcić średnią ponad 2. Zwłaszcza na naszym kartoflisku ... Zresztą przyjście tego duetu w zamian za Gapę i Artioma (KSM się zgadza) byłoby nawet korzystniejsze z punktu sportowego niż zatrudnienie Golloba i np. Adamczaka. No ale jeśli byłby wybór między tymi opcjami, to decyzja jest raczej oczywista.

    Choć póki co, nawet włączając wpływy z GP do budżetu Polonii, to nadal nie stać nas na żadne z tych rozwiązań.
    Kenio ani trochę nie wydaje mi się solidny. Ma momenty, ale wg mnie to za mało. Można w to miejsce na pewno znaleźć kogoś o podobnym poziomie na ligę i to za mniejszą czy porównywalną kasę. Harris na ten przykład?
    Ale abstrahując od tego....

    Na wstępie zaznaczam, że są to tylko moje dywagacje - żadne pewne założenia, czy "info 100% pewne", nie powiedział mi żaden wujek, sąsiad prezydenta, ani nic z tych rzeczy.

    Opcja powrotu Golloba - fajna, nawet bardzo. Ale musiałby jeszcze zostać Emil. Wtedy mamy niezłą drużynę (na walkę o PO?). Oczywiście wówczas opcja 3 juniorów raczej obowiązkowa.
    Czyli skład coś na kształt:
    Buczek
    Kościecha/Gapiński (jednak bardziej Kostek mnie przekonuje z tego co było widać w ostatnich sezonach w Polonii) -zależnie chyba jednak od przygotowywania toru
    Emil
    Jóźwik/Bietracki
    TG
    Curyło
    Woźniak

    Byłbym chyba nawet bardziej niż zadowolony Nie miałbym nawet wiele przeciwko żeby do klubu przyszedł też Oskar Gollob, pod warunkiem że nowy prezes będzie miał silny charakter i nie pozwoli dziadkowi-managerowi Władkowi wtryniać się w sprawy klubu i ostudzi szybko jego zapędy. No chyba, że Oskar miejsce w składzie wywalczy sobie na torze - jak najbardziej niech jeździ.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #1806
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Radio "PiK" podało w sporcie o 15,ze dzisiaj około 17 będzie znany prezes Polonii!
    Zostało dwóch kandydatów: jeden z Bydgoszczy a drugi z Leszna.
    Według informacji radia prezesem zostanie osoba z Bydgoszczy - nazwiska jednak nie podano.
    Po 17 powinno być wszystko jasne.

  7. Powrót do góry    #1807
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Kto mi wyśle smsa z wynikiem i jakimś podsumowaniem (opisem zwycięzcy)? Będę odcięty od neta do późnych (wczesnych) godzin porannych.
    Za PS - rynek transferowy:
    POLONIA BYDGOSZCZ
    Walczą o utrzymanie Emila Sajfutdinowa. W kręgu zainteresowań Kenneth Bjerre, Tai Woffinden, Thomas H. Jonasson.
    Wg mnie zarówno Woffi jak i THJ są duuużo ciekawszymi kandydatami do drużyny aniżeli Kenio. I przypuszczalnie tańszymi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #1808
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Opcja powrotu Golloba - fajna, nawet bardzo. Ale musiałby jeszcze zostać Emil. Wtedy mamy niezłą drużynę (na walkę o PO?). Oczywiście wówczas opcja 3 juniorów raczej obowiązkowa.
    Czyli skład coś na kształt:
    Buczek
    Kościecha/Gapiński (jednak bardziej Kostek mnie przekonuje z tego co było widać w ostatnich sezonach w Polonii) -zależnie chyba jednak od przygotowywania toru
    Emil
    Jóźwik/Bietracki
    TG
    Curyło
    Woźniak
    Wszystko fajnie, ale wg moich prowizorycznych obliczeń na podstawie SF to przy składzie:
    1. Emil
    2. Woźniak
    3. Buczek
    4. x
    5. Gollob
    6. Curyło
    7. Jóźwik

    To x musi mieć KSM nie wyższy iż 5.73, a więc odpada i Gapa i Kostek
    Co nie zmienia faktu, że ktokolwiek tam by nie był (Artem? Giza? Bietracki?) to skład i tak mi się podoba

    A teraz mała ciekawostka. Nie wiem czy Gollob nie jest rekordzistą jeśli chodzi o różnicę na plus średniej wyjazdowej w stosunku do meczów u siebie. W domu 1,595 (sic!) a na wyjeździe 2,109! Baaardzo mu nie pasował gorzowski tor. Ale na wyjazdach wciąż przyzwoicie.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 19-10-2012 o 16:26
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1809
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Prezes jednak we wtorek ma być znany ostatecznie -podobno zostały osoby z Bydgoszczy - trzeba czekać na rozstrzygnięcie w tej kwestii a potem na coraz lepsze wieści transferów i finansowe .

  10. Powrót do góry    #1810
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Chyba się nie ma z czego cieszyć. Jeśli to prawda, że odpadł ten gość z Leszna( jak piszą jakiś dyrektor firmy medycznej i mądry gość) to ja nie mam pytań. Ale co tam, przecież takich nie potrzebujemy, tych "niewygodnych" sobie odstrzeliwują Z tej listy z Bydgoszczy to tam nikogo konkretnego nie było, wiec pewnie albo ktoś z nadania lub M.B kolega tego Pana, który steruje z tylnego fotela i będzie robił to nadal. Fajnie, kur...

  11. Powrót do góry    #1811
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Semen, zajmij się może swoim klubem, a nie opowiadaj takich dyrdymałów. Tak, Golloba w Bydgoszczy nikt nie chce. Wolimy waszego talenciaka Chrzanowskiego Co ma przyjście Golloba do zaprzepaszczenia pracy z juniorami? Nic. Wręcz przeciwnie, przy Gollobie młodzież może się tylko rozwijać. Co więcej, przyjście Golloba to niemal pewnik, że jechać będziemy z trzema juniorami. Także ja widzę same plusy.

    Aha, no i mam nadzieję, że jak przyjdzie to "nabroi" kolejne złote medale DMP ...



    Oczywiście wolałbym by przyszedł Gollob, ale trzeba mieć opcje b, a Kenio wydaje się solidną alternatywą. Na pierwszego lidera się nie nadaje, ale obok Emila mógłby kręcić średnią ponad 2. Zwłaszcza na naszym kartoflisku ... Zresztą przyjście tego duetu w zamian za Gapę i Artioma (KSM się zgadza) byłoby nawet korzystniejsze z punktu sportowego niż zatrudnienie Golloba i np. Adamczaka. No ale jeśli byłby wybór między tymi opcjami, to decyzja jest raczej oczywista.

    Choć póki co, nawet włączając wpływy z GP do budżetu Polonii, to nadal nie stać nas na żadne z tych rozwiązań.
    1) Nie wszystkim , od których to zależy podobał się ewentualny powrót T.Golloba do Polonii. Mało tego do tej pory było wśród osób mających na to wpływ, więcej przeciwników takiego kontraktu. Czy jest tak nadal ? Zobaczymy.
    2) Co ma powrót Tomka do szkolenia ? To przypomnij sobie jak wyglądało szkolenie młodzieży i jak ją traktowaną w Bydgoszczy przez kilkanaście lat panowania klanu Gollobów w Polonii.
    Przypomnij sobie jak potoczyły się losy Jacka Woźniaka i innych waszych wychowanków w latach 90-tych.

    Rozumiem, że wielu kibicom znad Brdy marzy się powrót mistrza, ale nie jest też tak , że są u Was sami zwolennicy tego powrotu.
    Odnośnie zaś tego czy się martwię o bydgoski klub, powiem TAK, bo martwię się o każdy klub w żużlowy w tym kraju.
    Pisał zaś będę w jakim wątku będę chciał, bo po tu wszyscy zaglądamy.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 19-10-2012 o 19:41

  12. Powrót do góry    #1812
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,759
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Szanowni Państwo. Drodzy kibice.
    Nazywam się Grzegorz Wróblewski i byłem jednym z kandydatów na stanowisko prezesa Polonia Bydgoszcz S A .

    Jako bydgoscy kibice powinniście wiedzieć, jak przebiegał proces konkursowy na owe stanowisko.
    Zgłosiło się 13 osób, z czego jedna odpadła od razu. Kryteria były takie, iż każdy kandydat winien legitymować się wykształceniem wyższym, znajomością języka angielskiego, zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handl., mieć minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku dyrektorskim, doświadczenie w kierowaniu dużymi zasobami ludzkimi, etc.....Kiedy ogłoszono ową listę okazało się, że wielu kandydatów nie spełnia choćby połowy z nich.......Po jakimś czasie zadzwonił telefon i poproszono mnie o spotkanie w ramach telekonferencji poprzez skypea. Rozmawiałem wówczas z panem Gramzą – sympatyczny człowiek – i z panem Gotowskim. Kiedy zacząłem się rozgadywać i tłumaczyć punkty funduszy unijnych, przerwano mi i kazano czekać za telefonem.......tymczasem ja przekazałem ledwie 1/20 z tego co chciałem przekazać. .....Kolejny telefon z klubu otrzymałem w czwartek (w piątek miałem spotkanie biznesowe w Lesznie, podczas którego chciałem poruszyć kontekst sponsorowania Polonii przez dużą niemiecką firmę), więc w piątek znów była rozmowa przez skypea, trwała ona 40 minut, najpierw pani specjalistce od funduszy unijnych wytłumaczyłem skąd brać pieniążki, z jakich programów i o czym one mówią (podałem programy regionalne, nie podałem ogólnopolskich, to chciałem zrobić już jako prezes) – jest kasa i na stadion i na działalność klubu i na coaching pracowników, etc., ta kasa jest od 2007 r czyli od początku istnienia programu i aż dziw, że nikt po nią nie sięgnął.....później dostałem kilka pytań, od początku byłem przeciwnikiem wszelakich bzdurnych przepisów, takich jak choćby ksm, później prowadziłem już tylko monolog z radą nadzorczą, mówiłem jak przyciągnąć ludzi na stadion, w jaki sposób klub może zarabiać świetne pieniądze, pomijając mecze żużlowe, etc. jak uatrakcyjnić widowisko, itp. itd. etc., pomysłów było wiele, choć i tym razem powiedziałem ledwie połowę z tego co chciałem.
    Moje żądania finansowe ograniczały się do 10 tyś netto, co jest mniejszą stawką, niż zarabiam obecnie. Pragnąłem pracować z pasją i powołaniem, prowadziłem badania pod kątem marketingowym i psychospołecznym związanym z żużlem. Pracę mgr o tematyce żużlowej zaliczyłem perfekcyjnie, 5 letnie studia magisterskie zaliczyłem w 3 lata, gdyż szybko się uczę. Znam języki obce, w mowie i piśmie. Pomagałem już co niektórym w światku żużlowym. Gdy jeszcze konkurs nie był prowadzony zaczęliśmy z Tomkiem Suskiewiczem i teamem Emila współpracę, w 2 tyg wysłałem 42 oferty do wielkich korporacji, celem sponsorowania Emila, wśród korporacji były takie tuzy jak Gazprom, firma Kulczyka, etc.
    Niedawno skontaktowałem się z centralą Monstera w USA i centralą Red Bulla w Austrii, celem stworzenia pierwszego na świecie teamu monster lub teamu red bull, gdzie cały zespół jeździłby w jednolitych kevlarach pod patronatem tych film, które w budżecie mają grube miliony. Czekam na odpowiedź od tych firm i już wiem, że dzięki działaniom osób odpowiedzialnych za konkurs, te pieniążki do Bydgoszczy nie popłyną.
    Pan prezydent Chmara, którego cenię jako człowieka, a niegdyś jako sportowca, potraktował mnie w nieładny sposób. Dzień przed ostateczną rozmową z radą nadzorczą, dowiedziałem się od człowieka związanego z klubem, iż pan prezydent miał wypowiedzieć w moją stronę słowa, że „nie chce gówniarza”...na zakończenie spotkania telekonferencyjnego powiedziałem szanownej radzie, że nie obrażam się na nikogo, ale proszę pozdrowić pana Chmarę i powiedzieć mu, że młody człowiek to nie znaczy głupi człowiek vel gówniarz, wszystko z uśmiechem i bez żalu. Konferencja się skończyła. Kilka godzin później otrzymałem telefon z ratusza, zadzwonił pan Chmara i nerwowym tonem żądał wyjaśnień tej sprawy, twierdząc, że jestem nieprofesjonalny mówiąc takie rzeczy publicznie i że zaszkodziłem sobie tymi słowami w konkursie. Cóż...prawda w oczy kole, czy głupie słowo wpływa na zajęcie tak ważnego stanowiska? Przecież to mnie pomówiono, a nie pana prezydenta, którego szanuję za wyniki sportowe z przeszłości. Panie prezydencie, nazwał mnie pan człowiekiem nieprofesjonalnym przez telefon, przykro mi, bo nikt niczego mi nie dał, do wszystkiego doszedłem sam i jestem z tego dumny. Co prawda nie mam znanego nazwiska ze sportowych aren, a więc nie nadaję się na viceprezydenta dużego miasta, ale złego słowa o panu nie powiedziałem, nigdy. Myślę, że pracowałem w poważniejszych biznesach niż pan i mogę troszkę więcej powiedzieć nt profesjonalizmu biznesowego, nie mniej jednak życzę panu powodzenia, zdrowia i darzę pana szacunkiem oraz sympatią.
    Na koniec, po co rozpisywać takowy konkurs, skoro na końcu decyduje tylko jedna osoba w ratuszu bydgoskim? Czyż nie prościej byłoby zorganizować spotkanie rekrutacyjne u pana szanowny panie Prezydencie? Wybrałby pan kogo by pan chciał i wszyscy zaoszczędziliby czasu. A tak.....czuję się ograbiony z pomysłów, wykorzystany, szkoda, wielka szkoda,...wielu pomysłów nie przedstawiłem jeszcze, a co za tym idzie już nie przedstawię.
    W dniu dzisiejszym miałem rozmowę ws sponsorowania klubu Polonia Bydgoszcz, człowiek odpowiedzialny za finanse przekazał mi informację, iż po wejściu firmy do Polski skłonny byłby wyłożyć 350 tyś euro na reklamę poprzez sport........przykro mi, że i te pieniądze nie trafią do klubu.

    Na koniec do kibiców Polonii Bydgoszcz
    Jesteście fajną grupą ludzi, macie fajne miasto, mnóstwo firm, wykorzystajcie to ku ratowaniu swego klubu. Pan prezydent Chmara to również fajny człowiek, tylko troszkę nerwowy – tak mi się wydaje. Nerwy są niepotrzebne, a ja proszę mi wierzyć szanowny panie Prezydencie Chmaro, naprawdę jestem profesjonalistą w każdym calu w tym co robię i co kocham. Kocham żużel, chciałem z Polonii Bydgoszcz stworzyć znów dream team jak za dawnych lat, gdy stadion pękał w szwach od kibiców, cóż nie będzie mi dane, dlatego duży ukłon kieruję do przyszłego prezesa wielkiej Polonii i życzę mu samych sukcesów.

    Powodzenia Polonia
    Grzegorz Wróblewski
    Niedoszły prezes Polonia Bydgoszcz S A
    a obecnie
    Dyrektor Zarządzający
    Medical Project Polska Sp z o o

    PS: pragnę nadmienić jeszcze, iż fotel prezesa nie służy do puszczania w niego bąków, dlatego też osobiście zajmowałbym się marketingiem, który w państwa wykonaniu leży na łopatkach – moim zdaniem oraz coachingiem mentalnym zawodników, tworząc zgrany, fajny team.

    Jeśli zaś Pan panie Prezydencie poczuł się urażony, to serdecznie przepraszam Pana. Ja choć mógłbym się poczuć urażony lub oszukany odpuszczam to, bo nie lubię bawić się w puszczanie focha, mimo iż jestem 30 letnim gówniarzem, to za stary jestem na fochy i nerwy .
    Znalezione na forum PBNF... Szkoda słów... Jeżeli to wszystko prawda to ja już nie wierzę w uzdrowienie bydgoskiego żużla...
    Polonia Bydgoszcz

  13. Powrót do góry    #1813
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tak jak pisałem, jednak to prawda. Pan Grzegorz był po prostu zbyt mądry dla tych "szkodników" którzy chcą nas dosłownie zatopić. Tyle świetnych pomysłów, jestem pewien, że z tym prezesem na pokładzie byśmy mieli mnóstwo pięknych chwil i o finanse też nie musielibyśmy się martwić..Wygląda to wszystko mega, a przecież to tylko malutka część tego co nam chciał przekazać. Także widać, że konkurs to jedna wielka farsa ale to było do przewidzenia.

  14. Powrót do góry    #1814
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Kandydat był zbyt dobry i miastu niewygodny. Ściągnięcie sponsorów większego formatu na sportową a nie na gdańską? Skandal!
    Wcale się nie dziwię, że go odrzucono.

  15. Powrót do góry    #1815
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A ja, jako osoba postronna, z innego miasta uważam że Pan Grzegorz takim oświadczeniem pokazuje ze faktycznie bliżej mu do gówniarza aniżeli do profesjonalisty. "Miałem sponsora nakręconego - ale nie da Wam pieniędzy bo mnie nie wybraliście". Przypomina mi się próba przejęcia Włókniarza przez pana Bodanko i późniejsze wzajemne wylewanie pomyj. Profesjonalista robiłby swoje, a nie wylewał żali na forum publicznym. Czytając mam wrażenie że pisał to faktycznie człowiek niedojrzały, modny i cool, ale jednak na pewno nie do końca profesjonalny. Podziwiam - wysłał 40 listów do ogromnych korporacji, wpadł na pomysł stworzenia Teamu Redbull'a (jakbym to już gdzieś widział/słyszał). Nie wpadł jednak że "jednolity" strój to spore ograniczenie dla zawodnika, np. w lidze polskiej nie mógłby już w takim startować. Oczywiście dodatkowo wielkie firmy niemieckie chcące sponsorować Polonię teraz tego na pewno nie zrobią, żałosne.

    Dodatkowo styl - ilość kropek nadaje powagi całej wypowiedzi?

    Inna sprawa że "skype'owanie" na takie tematy to lekka ignorancja.

  16. Powrót do góry    #1816
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Hmm niech p. Grzegorz przyśle CV do Zielonej. Robotę ma od ręki. Może nie prezia, ale na dłuższą metę to na pewno. Senatorowi prędzej czy później Falubaz zrobi się za mały.

  17. Powrót do góry    #1817
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    @ veronek

    Dokładnie. Może go po prostu poniosły emocje, a może mitoman. Czytając ten tekst skłaniałem się bardziej do drugiej opcji

    A to, że w Polonii dalej prowizorka to inna kwestia. Choć, teraz to można nawet bronić pracy dyplomowej przez wideokonferencje

    Semen, tak Golloby zakażą szkolenia, tak by Oskar miał pewne miejsca na lata
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 19-10-2012 o 21:04

  18. Powrót do góry    #1818
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, dodam od siebie, że ten cały pan Grzegorz zachował się jak żółtodziób podczas przesłuchań. Zdradzać w szczegółach swoje pomysły na tym etapie ? Żaden profesjonalista na to by nie przystał, owszem mógłby ogólnie nakreślić temat ale nie do tego stopnia. W ogóle co to za przesłuchania przez Skype ? Skoro to profesjonalista to powinien ich olać jak zaproponowali przesłuchanie przez skype. Jego wiek nie ma tu nic do rzeczy ale gość zachowuje sie jak by już przed rozstrzygnięciem konkursu miał nagrane u sponsorów ze 2 bańki. No i skoro zarabia dużo większe pieniądze na obecnym, lukratywnym stanowisku to czemu chce facet odejść ?

    Pewnie Chmara lub jego ludzie zrobili rozpoznanie co ten gośc jest warty, nie wierzę, ze nie. No i skoro to taki spec z Leszna to czemu jeszcze Józka nie wygryzł ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1819
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A ja w tym liście widzę kolesia z pasją, któremu się chce i który ma sporo dobrych pomysłów.

  20. Powrót do góry    #1820
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    hmm dla mnie gosc jest smieszny , Chmara to oszolom ale piszac takie listy wychodzi sie na pajaca. dalej nie ma czego komentowac. jesli ktos liczył ze konkus bedzie prowadzony fer i na zdrowych zasadach ma nierówno pod sufitem . Miasto daje 3 bańki kasy i ma wsadzic na taki stołek prezesa spoza swoich kolesi ????
    pensyjka jest na poziomie 10 tys sam generał miał chyba 9 wiec ogarnijcie sie i w zadne konkursy nie wierzcie )))))))

  21. Powrót do góry    #1821
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam wszystkich. Odnośnie tego kandydata i jego obecnej pracy to faktycznie firma powala na kolana Gabinety stomatologiczne w których prezesem jest ojciec lub brat (z KRS). Jest tak dobrze zarządzana, że nawet nie ma własnej strony internetowe,j jeśli mówimy o tej z Leszna. Więc myślę, że akurat jakiejś straty dużej tu nie ma. Pomijam już fakt wylewania żali na forum.

  22. Powrót do góry    #1822
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kobe_bks Zobacz posta
    Kredyt jest już formalnością, dług też
    no jeśli kredyt zostaje, więc w cudzysłowiu dług chyba też

  23. Powrót do góry    #1823
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło rany! Co to za profesjonalista, który w taki sposób wylewa swoje żale? Jawna kpina z klubu w połączeniu z nieskazitelnym przedstawieniem własnej wspaniałej osobowości, to jest dopiero double combo

  24. Powrót do góry    #1824
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,759
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Ale tu nie chodzi o to czy to akurat ten kandydat był idealny tylko o sposób w jaki prowadzone są rozmowy. Zupełny brak profesjonalizmu.
    Zastanawia mnie natomiast jeszcze jedna rzecz... Ci anonimowi kandydaci, jeden z nich podobno został na placu boju. Jakoś mi to dziwnie śmierdzi, aż nie chce mi się wierzyc, że żaden dziennikarzyna jeszcze nie wytropił kto to jest, a może po prostu tak miało byc i nie ma żadnego kandydata anonimowego? Wydaje mi się, że to wszystko było ustawione i od początku prezesem miał zostac Brodowski.
    Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #1825
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Pozwolę sobie wrzucić KSM dla drużyn ELigi obliczony przez kolegę lugena z wątku zielonogórskiego (dzięki chłopie za tą pracę).
    FALUBAZ

    Andreas Jonsson 9,11
    Piotr Protasiewicz 7,95
    Patryk Dudek 7,27
    Rune Holta 6,38
    Aleksandr Loktajev 6,37
    Adam Strzelec 3,79
    Jonas Davidsson 2,80
    Krzysztof Jabłoński 2,50
    Łukasz Jankowski 2,50
    Kacper Rogowski 2,50
    Remigiusz Perzyński 2,50


    UNIA TARNÓW

    Greg Hancock 8,82
    Janusz Kolodziej 8,52
    Martin Vaculik 8,23
    Leon Madsen 7,77
    Maciej Janowski 7,10
    Jakub Jamróg 3,60
    Kacper Gomólski 2,67
    Dawid Lampart 2,50

    STAL ZAWARCIE

    Niels Kristian Iversen 9,53
    Matej Zagar 8,39
    Krzysztof Kasprzak 7,72
    Michael Jesper Jensen 7,51
    Tomasz Gollob 7,16
    Bartosz Zmarzlik 6,57
    Adrian Cyfer 2,50
    Łukasz Kaczmarek 2,50

    APATOR TORUŃ

    Chris Holder 9,35
    Ryan Sullivan 8,79
    Darcy Ward 7,95
    Adrian Miedziński 7,45
    Emil Pulczyński 4,00
    Kamil Pulczyński 3,16
    Karol Ząbik 2,78
    Zbigniew Czeriński 2,50
    Mateusz Lampkowski 2,50
    Paweł Przedpełski 2,50
    Łukasz Przedpełski 2,50


    UNIA LESZNO

    Jarosław Hampel 8,75
    Przemysław Pawlicki 6,92
    Damian Baliński 6,89
    Jurica Pavlic 6,73
    Troy Batchelor 6,58
    Piotr Pawlicki 5,92
    Tobiasz Musielak 4,73
    Kamil Adamczewski 2,91


    STAL RZESZÓW

    Grzegorz Walasek 8,71
    Jason Crump 7,87
    Rafał Okoniewski 7,51
    Timo Lahti 6,50
    Joonas Kylmaekorpi 4,71
    Maciej Kuciapa 4,00
    Łukasz Sówka 4,00
    Marco Gashka 2,50
    Łukasz Kret 2,50
    Damian Michalski 2,50
    Damian Adamczak 2,50


    SPARTA WROCŁAW

    Tomasz Jędrzejak 8,31
    Fredrik Lindgren 7,23
    Tai Woffinden 7,12
    Sebastian Ułamek 6,80
    Nicolai Klindt 6,50
    Jesper B. Monberg 5,33
    Dennis Andersson 4,55
    Patryk Dolny 2,50
    Patryk Malitowski 2,50
    Patryk Kociemba 2,50
    Tyron Proctor 2,50
    Mateusz Gradka 2,50


    POLONIA BYDGOSZCZ

    Emil Sajfutdinov 9,21
    Krzysztof Buczkowski 7,57
    Danil Iwanov 6,50
    Wiktor Kułakow 6,50
    Robert Kościecha 6,18
    Tomasz Gapiński 6,06
    Szymon Woźniak 4,47
    Mikołaj Curyło 4,42
    Artem Łaguta 4,34
    Karol Jóźwik 2,50
    Bartosz Bietracki 2,50


    WŁÓKNIARZ CZ-WA

    Grigorij Łaguta 8,78
    Daniel Nermark 8,00
    Kenneth Bjerre 7,20
    Chris Harris 6,50
    Grzegorz Zengota 5,93
    Mirosław Jabłoński 5,04
    Artur Czaja 3,18
    Rafał Malczewski 2,50
    Rafał Szombierski 2,50
    Marcin Bubel 2,50
    Hubert Łęgowik 2,50


    WYBRZEŻE GDAŃSK

    Nicki Pedersen 10,48
    Thomas H Jonasson 6,75
    Zbigniew Suchecki 5,44
    Renat Gafurov 5,41
    Maksim Bogdanovs 4,54
    Piotr Świderski 4,19
    Tomasz Chrzanowski 3,67
    Krystian Pieszczek 3,23
    Kamil Brzozowski 2,50
    Marcel Szymko 2,50

    Licząc KSM dla potencjalnej drużyny w kształcie:
    Emil
    Buczek
    TG
    Kościecha
    Woźniak
    Curyło
    niewiadoma

    i biorąc pod uwagę nieliczenie zawodnika z najniższym KSM (Miki) zostaje do wykorzystania 6,41.
    Wyszło mi więc, że do wyboru mamy zawodników takich jak (brałem pod uwagę zawodników z KSM 4-6,41 pomijając takich jak Pulczasek, Musielak itp.):
    Holta 6,38
    Loktajev 6,37
    Piotr Pawlicki 5,92
    Kylmaekorpi 4,71
    Monberg 5,33
    Andersson 4,55
    Zengota 5,93
    M.Jabłoński 5,04
    Suchecki 5,44
    Gafurov 5,41
    Bogdanovs 4,54
    Świderski 4,19
    Gapiński 6,06

    Szału z wyborem więc nie ma, zwłaszcza że Holta prawie na pewno do Włókniarza, Loktajev prawdopodobnie zostaje w ZG. W mojej opinii więc najlepszym wyjściem jest ktoś z dwójki Gapiński - Świderski, albo jazda na 3 juniorów i dawanie możliwości zbierania doświadczenie Jóźwikowi czy Bietrackiemu.

    Jak coś po*ebałem to proszę się nie złościć - jeszcze mi szumi w bańce
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1826
    Początkujący Awatar Jendrol82
    Dołączył
    02-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że o Panu Grzegorzu nie ma się zbytnio co rozpisywać. Po stylu i słownictwie użytym w liście, bardziej mi to pasuje na prezesa z tytułu "zawód syn". I te studia w trzy lata .... hmmm. Pomysły w stylu dotacje unijne i duże koncerny niestety w przypadku sportowej spółki akcyjnej nie jest do końca takie proste. Aczkolwiek nie niemożliwe.
    Co do obliczeń powyżej (mentikk) to wychodzi mi praktycznie to samo - co nie oznacza, że też mogę się mylić Ja osobiście postawiłbym na trzech młodych.

  27. Powrót do góry    #1827
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Pan Grzesio troche mnie rozbawil. Jesli liczyl, ze wkreci sie w srodowisko od razu z nim wojujac to... szybko sie uczy, wiecej tego bledu nie popelni.

    Te listy do Gazpromu, Kulczyka, Pana Boga to pisal jako...?


    Te konkursy to jedna wielka farsa. Torun, Bydgoszcz, Gdansk. W Toruniu wygral dyrektor spolki Karkosika (o rly??), u was widac, jak to leci, a skonczy sie jakims generalem lub feldmarszalkiem, w Gdansku wygra Polny
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #1828
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Te konkursy to jedna wielka farsa. Torun, Bydgoszcz, Gdansk. W Toruniu wygral dyrektor spolki Karkosika (o rly??), u was widac, jak to leci, a skonczy sie jakims generalem lub feldmarszalkiem, w Gdansku wygra Polny
    Wypluj te słowa!
    Jeśli Polny pozostanie na fotelu prezesa to przewiduję wycofanie się drużyny z rozgrywek w drugiej połowie sezonu i/lub postawienie GKS Wybrzeże SA w stan likwidacji wraz z zakończeniem rozgrywek ligowych wobec kilkuset tysięcy zaległości. Paradoksalnie wybór prezesa w Gdańsku będzie decydował o przyszłości tego sportu w Trójmieście w perspektywie kolejnych kilku lat. A 70-rocznica istnienia GKS-u zbliża się wielkimi krokami (2015)...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1829
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Pan Grzesio troche mnie rozbawil. Jesli liczyl, ze wkreci sie w srodowisko od razu z nim wojujac to... szybko sie uczy, wiecej tego bledu nie popelni.

    Te listy do Gazpromu, Kulczyka, Pana Boga to pisal jako...?


    Te konkursy to jedna wielka farsa. Torun, Bydgoszcz, Gdansk. W Toruniu wygral dyrektor spolki Karkosika (o rly??), u was widac, jak to leci, a skonczy sie jakims generalem lub feldmarszalkiem, w Gdansku wygra Polny
    Jak widać - przy następnym konkursie na prezesa (któregokolwiek w zasadzie klubu) wystarczy mieć potwierdzenia nadania listu do takowych potężnych firm/osób i (wg pana Grzesia) można już być prezesem Muszę zapamiętać, bo może będzie w najbliższych kilku latach taka okazja
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1830
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie od dziś wiadomo że takie ''konkursy'' nie są 100% otwarcie, równe dla wszystkich (a czasami to zwykła farsa i mydlenie oczu). Lecz wylewanie swoich żali w liście otwartym świadczy o braku profesjonalizmu. Z wypocin niedoszłego prezesa wynika, że miał milionowe kontrakty sponsorskie w małym paluszku i wystarczyło by jedynie jego skinienie by zostały podpisane. Oraz że wszystko to zrobił by praktycznie charytatywnie.

  31. Powrót do góry    #1831
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    na 10 tys sie cenil chlopak,to drobne przy tym co by wniosl do klubu przeciez

  32. Powrót do góry    #1832
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    A zaznaczył czy to była wypłata miesięczna, czy dniówka? Przy takim ogromie pracy i wyników jakie sobie zaplanował za drobne by robił? Nie wiedziałem, że mamy tak wspaniałego za kandydata na stanowisko Ale już chłopaki z Leszna się czają, żeby go do Unii ściągnąć, więc raczej i tak musztarda po obiedzie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1833
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kobe mógłbyś coś napisać jak to z tym T. Gollobem jest? Na forach aż huczy, że niby dogadany jest w Gnieznie i zaczynam sie lekko niepokoić

  34. Powrót do góry    #1834
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Skąd się w ogóle wziął temat Golloba w Bydgoszczy. Na 100% nie wróci do nas , zresztą dawał już nie raz temu wyraz. Przypomnę chociaż 2010 kiedy został mistrzem świata w licznych wywiadach nawet się nie zająknął na temat Bydzi. Moim zdaniem priorytetem powinno być zatrzymanie Emila, chociaż to też będzie pewnie niewykonalne, zważywszy , że jesteśmy klubem z długami, bez budżetu i bez prezesa. Mniej więcej stoimy w takim samym miejscu jak w 2003 r. kiedy Gollob od nas odszedł, to dlaczego miałby teraz wrócić ?

  35. Powrót do góry    #1835
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    No to mamy GP w Bydgoszczy . Mam nadzieję, że dzięki temu nie zamordują mi żużla... Liczę, że ten turniej znacznie poprawi kondycję finansową klubu.

  36. Powrót do góry    #1836
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Skąd się w ogóle wziął temat Golloba w Bydgoszczy. Na 100% nie wróci do nas , zresztą dawał już nie raz temu wyraz. Przypomnę chociaż 2010 kiedy został mistrzem świata w licznych wywiadach nawet się nie zająknął na temat Bydzi. Moim zdaniem priorytetem powinno być zatrzymanie Emila, chociaż to też będzie pewnie niewykonalne, zważywszy , że jesteśmy klubem z długami, bez budżetu i bez prezesa. Mniej więcej stoimy w takim samym miejscu jak w 2003 r. kiedy Gollob od nas odszedł, to dlaczego miałby teraz wrócić ?
    Mylisz się co do Golloba!
    Są nowe sprawy nowe fakty i nowe przesłanki by wreszcie wrócił tutaj!
    Czy to będzie to inna sprawa,ale istnieje taka możliwość.Nie piszcie tylko o przeszłosci i tym co było 2 lata temu czy choćby 5 czy 7 lat wstecz.
    Jest nowe rozdanie klubu,nowe władze miasta niz te co były kilka lat temu i dużo przesłanek wskazuje,ze może wrócić na koniec kariery do Polonii i pomóc odbudować speedway nad Brdą.
    Gran Prix juz pewne u nas wiec pierwszy krok ku temu uczyniono i wracamy na miejsce gdzie bylismy wcześniej .

  37. Powrót do góry    #1837
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Skąd się w ogóle wziął temat Golloba w Bydgoszczy. Na 100% nie wróci do nas , zresztą dawał już nie raz temu wyraz. Przypomnę chociaż 2010 kiedy został mistrzem świata w licznych wywiadach nawet się nie zająknął na temat Bydzi. Moim zdaniem priorytetem powinno być zatrzymanie Emila, chociaż to też będzie pewnie niewykonalne, zważywszy , że jesteśmy klubem z długami, bez budżetu i bez prezesa. Mniej więcej stoimy w takim samym miejscu jak w 2003 r. kiedy Gollob od nas odszedł, to dlaczego miałby teraz wrócić ?
    No trudno, by Mistrz Świata jeździł w 1 lidze. Zresztą gdy zamieniał akurat Tarnów na Gorzów, to też wtedy spadliśmy. Także teraz dopiero po raz pierwszy stanie przed alternatywą powrotu do domu albo zasileniem po raz kolejny beniaminka, z którego zrobi czołowy klub. A co do problemów finansowych to naprawdę myślisz, że tylko Polonia je ma? Praktycznie każdy klub, poza 3-4 wyjątkami musi jeszcze pracować nad poprawą budżetu. A problemy z płatnościami miała też i Stal i Start Gniezno. Wszystko jest możliwe.

  38. Powrót do góry    #1838
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Mniej więcej stoimy w takim samym miejscu jak w 2003 r. kiedy Gollob od nas odszedł, to dlaczego miałby teraz wrócić ?
    W 2003 Gollob był jeszcze piękny i młody. Tarnów awansował miał sponsora a dla Tomka idealna
    okazja aby zabezpieczyć swoją przyszłość. Zgarnął dobrą kasę i jeszcze bratu robotę załatwił.

    Teraz Gollob ma swoje lata. Ma złoty medal IMS. Kasy z Tarnowa i Gorzowa na koncie
    pewnie też sporo. Kariere powoli czas zakończyć a gdzie lepiej jak nie w domu ???
    Komarnicki daje znaki że to koniec współpracy. Nie sądze aby oddał Tomka do Gniezna
    czy Rzeszowa.

  39. Powrót do góry    #1839
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Od 2003 się wiele zmieniło, a przede wszystkim Gollob. Dziś raczej szuka on spokojnej przystani gdzie jego pozycja lidera (jednego z dwóch liderów) będzie niezagrożona, niezależnie od dobrej czy średnio dobrej jazdy w lidze. Oraz gdzie będzie mógł spokojnie przygotowywać się do ostatnich sezonów w SGP. W tej kwestii finanse nie będą ''napędzającym'' czynnikiem. Oczywiście odpowiednio dużą kwotę za Tomka trzeba wysupłać, trzymam kciuki żeby Polonia znalazła ją w skarpecie.

  40. Powrót do góry    #1840
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Tomek miał wrócić już na sezon 2008.
    http://ekstraliga.wp.pl/kat,1771,tit...wiadomosc.html

    Baraż z Kronopolem oglądał wtedy bodajże z trybun na Sportowej. Coś mi się też wydaje, że pożyczał sprzęt zawodnikom Polonii.

  41. Powrót do góry    #1841
    Użytkownik Awatar Wojtas1920
    Dołączył
    02-11-2011
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Komunikat Rady Nadzorczej ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A.
    z dnia 23 października 2012 roku

    Dnia 6 września 2012 roku Rada Nadzorcza ogłosiła konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu. Określono w nim warunki, które winien spełniać potencjalny kandydat. W ramach niniejszego konkursu złożono trzynaście aplikacji. W międzyczasie dwie osoby wycofały swoją kandydaturę. Rada Nadzorcza przeprowadziła postępowanie konkursowe w dwóch etapach. W pierwszym dokonała wstępnej oceny kandydatów. Do drugiego etapu zakwalifikowała sześć osób, z którymi przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne. Po przesłuchaniach Rada Nadzorcza stwierdziła, iż żaden z kandydatów nie spełnia oczekiwań. Tym samym, dnia 23 października 2012 roku postanowiła zakończyć postępowanie konkursowe bez dokonywania wyboru. W zaistniałej sytuacji Rada Nadzorcza informuje, że w dalszym ciągu bieżącymi sprawami Spółki zajmował się będzie prokurent.
    farsa...

  42. Powrót do góry    #1842
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas1920 Zobacz posta
    farsa...
    Farsa nie farsa - teraz to tylko potwierdza tezę,ze prezes będzie z nadania prezydenta i tak jak miało być.
    Prezesem będzie podległy Bruskiemu i Chmarze, człowiek i wszystko szło i idzie po linii większego udziałowca wiec czego chcieć wiecej?
    Myśleliście,ze dadza jakiegoś czlowieka znikąd? Jakby był jakis znany i pbeznany w swiecie żuzlowym to co innego a na moje i tak bedzie osoba znan w światku żużlowym i obyta w tych kręgach .

  43. Powrót do góry    #1843
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jakiegoś swojaka wybiorą i tyle z konkursem jeden wielki teatr.
    zaprzepaszczona kolejna szansa na zmiany i nowe spojrzenie na sprawy klubu. Póki co tendencja spadkowa się utrzymuje.
    Ostatnio edytowane przez HEINRICI ; 23-10-2012 o 11:36

  44. Powrót do góry    #1844
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Może Generał wyzdrowieje, bo przecież mieści się dalej w kategorii swojaka ? Ja sądzę, że chyba nadszedł najwyższy czas na powrót Leszka T. ( piszę w skrócie gdyż nie chcę zrobić błędu w nazwisku).

  45. Powrót do góry    #1845
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Po prostu ktoś się przestraszył i musiał to odwołać, jak sobie ustawili konkurs na tego Brodowskiego jak większość pisała.

Strona 41 z 53 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •