Strona 43 z 53 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 2348

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Szombierski...zawodnik na poziomie tegorocznej postawy Artioma Laguty....no z pewnością jest się z czego cieszyć, kontrakt roku podpisał klub. To ja już bym Zengotę wolał Także nie przesadzajcie się z tym chwaleniem nie wiadomo jakimi podpisanymi kontraktami, bo to szału wielkiego na nikim nie wywiera.
    Hm akurat uważam że Szombierski jest nieco lepszym zawodnikiem niż Artem. Inna sprawa że najbardziej za Szuminą przemawia... KSM - 2.50. Daje to spore pole do popisu Mając Łagutę (2,2 pkt/bieg) i Nermarka (1,9pkt/bieg), możemy zakontraktować nadal dwóch mocnych zawodników (2 pkt/bieg). Wiadomo - trzeba mieć na to kasę, ale akurat KSM w przyszłym sezonie nie powinien być dla nas problemem.

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To tylko moje założenie, ale biorąc pod uwagę Twój geniusz, to pewnie się mylę. Wg mnie spłata kredytu będzie założona w budżecie klubu. Czy to ma jakiś sens? Czy to ma logiczne podstawy?? Mam nadzieję, że wystawisz mi Twoje błogosławieństwo na takową nadzieję.
    Co do ludzi...tak, rozmawiałem ze sporą grupą ludzi, którzy chętnie przyszliby na stadion, gdyby w składzie był Gollob. Można to wnioskować chociażby ze słów "za Golloba to była inna drużyna", albo "Gollob potrafił pociągnąć całą Polonię do zwycięstwa". Ale pewnie ten argument do Ciebie nie dociera. No cóż...bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
    Dziwi mnie jedno...tak Ciebie (i Tobie podobnych) cieszy trudna sytuacja Polonii, a zapominasz, że to Wy fuksem uniknęliście baraży, a przede wszystkim sami niedawno byliście w beznadziejnej sytuacji za sprawą Maślany. Widać pamięć masz krótką i ulotną, że już tak szybko Cię cieszą cudze problemy. Życzę Ci, abyś powtórki z rozrywki nie musiał przeżywać (i tutaj bez sarkazmu).

    vicar masz rację - co my możemy wiedzieć? W Częstochowie wiedzą o naszej sytuacji dużo więcej, dużo lepiej znają realia tego co się w Bydgoszczy dzieje. Mogliby więc łaskawie nas oświecić kto będzie prezesem, kto menadżerem/trenerem, jaki będziemy mieli budżet i jaki skład drużyny. A...no i które miejsce zajmiemy - obstawiłbym sobie i trochę się na tym z przyjemnością wzbogacił



    Wpłynie kasa z kredytu i wszyscy będą z automatu spłacani - spokojna. Sprawa jest finalizowana.
    Co do Waszego składu - szczycić się możecie jedynie utrzymywaniem Griszy. My przez 7 lat zatrzymywaliśmy Emila, Wy się szczycicie Griszą na trzeci rok. Świetnie wypadacie w tym porównaniu...Nermark, Szombierski....Nermark to zawodnik na tym samym poziomie co Buczek - ja osobiście wolę Krzyśka, który ma jeszcze trochę więcej ścigania przed sobą i (wg mnie) zrobi jeszcze progres...Daniel już raczej nie. Szombierski...zawodnik na poziomie tegorocznej postawy Artioma Laguty....no z pewnością jest się z czego cieszyć, kontrakt roku podpisał klub. To ja już bym Zengotę wolał Także nie przesadzajcie się z tym chwaleniem nie wiadomo jakimi podpisanymi kontraktami, bo to szału wielkiego na nikim nie wywiera.

    Fakt zatrzymalismy 3 rok Grisze.Wy Emila 7 lat.I co z tego?
    I nie obrazaj kolego Szuminy.Facet zostawia serce na torze i zdrowie dla klubu.Poza tym to nadal niespelniony zawodnik.
    Pamietam jak z Daniela smiali sie przed sezonem 2011.I co?Pokazał wszystkim ze jezdzic potrafi.Jak chcesz Zengote to bierz.A nie sorry Wy nie bierzecie takich sredniakow.U was tylko Gollob,Emil,Walasek,Pedersen itd.Spłaccie wpierw długi to pogadamy na serio
    PS. Co do Buczka,fakt ma przed soba jeszcze troche lat scigania.Mnie tez sie podoba jego jazda.Szkoda by było gdyby od Was odszedł.Słyszałem ze zostnie bo z prezesem juz gadał.

    AAAAa i powiedz gdzie ktos sie sczycił tym ze Grisza jest z nami 3 sezon?

  3. Powrót do góry    #1893
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Fakt zatrzymalismy 3 rok Grisze.Wy Emila 7 lat.I co z tego?
    I nie obrazaj kolego Szuminy.Facet zostawia serce na torze i zdrowie dla klubu.Poza tym to nadal niespelniony zawodnik.
    Pamietam jak z Daniela smiali sie przed sezonem 2011.I co?Pokazał wszystkim ze jezdzic potrafi.Jak chcesz Zengote to bierz.A nie sorry Wy nie bierzecie takich sredniakow.U was tylko Gollob,Emil,Walasek,Pedersen itd.Spłaccie wpierw długi to pogadamy na serio
    PS. Co do Buczka,fakt ma przed soba jeszcze troche lat scigania.Mnie tez sie podoba jego jazda.Szkoda by było gdyby od Was odszedł.Słyszałem ze zostnie bo z prezesem juz gadał.

    AAAAa i powiedz gdzie ktos sie sczycił tym ze Grisza jest z nami 3 sezon?
    Veronek pisze "jeszcze sezon się nie skończył, a Grisza już podpisał" czy coś podobnie. Jeżeli to nie jest szczycenie się, to popraw mnie - proszę bądź łaskaw.
    Serce na torze zostawia spora grupa zawodników. Tyle tylko, że u Szuminy nie idą za tym wyniki. Nie obrażam Rafała i nie mam zamiaru - szanuję go jak każdego żuzlowca za to, że za każdym razem wsiada na motocykl i gna przed siebie. Miał też spory potencjał, ale w mojej opinii go zmarnował. Nie jest to przytyk w stronę Waszej drużyny - my mieliśmy swego czasu np. Robackiego który możliwości na prawdę miał niezłe i też to jakoś poszło się je**ć. Tacy zawodnicy byli, są i będą i trzeba się z tym pogodzić.
    Bardzo fajne te Twoje przytyki odnośnie Pedersena czy Walaska, ale to Wy jesteście tak święcie przekonani, że macie do wyboru taką plejadę gwiazd - jak nie Emil to Hampel, a może Nicki.... oczywiście Holta za pół darmo już na 100% u Was....kogo jeszcze tam macie na rozkładzie, żeby dla Was jeździł? Hancock?
    A może warto przypomnieć jak nakręcaliście karuzelę transferową nie tak dawno temu kontraktując Hancocka i Pedersena, żeby potem w trakcie sezonu im kontrakty obniżyć? To tak w kwestii zabijania ducha rywalizacji "fair play"
    Co do Nermarka - przyznaję, że zaskoczył mnie swoją postawą i zaprezentował więcej niż się spodziewałem. Mimo, że nie uważam go za pewniaka, czy kandydata na lidera to jednak czuję się pozytywnie "rozczarowany" moją pomyłką. Lubię takie niespodzianki vide Buczek, Ogór czy Loktajev w minionym sezonie (ani po jednym ani drugim nie spodziewałem się takiej dyspozycji).

    veronek taki sam KSM będzie miał Mroczka - może i jego weźmiecie? Ma chłopak papiery na jazdę, zostawia serce i zdrowie na torze (o ile się na nim pojawi). Jako zmiennik za Szombierka - idealnie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1894
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Miasto wykłada 3 mln. Skład z Gollobem zapewnia większą frekwencję na stadionie -> większy przychód. Gollob jako postać medialna zapewnia większy marketing, więc może być łatwiej o sponsorów. Miasto wspiera też kontrakty Emila i Golloba jako reprezentantów wizerunku miasta -> odciążenie klubu.
    OK. Ale w tym sezonie miało być podobnie - też wróżyliście giga frekwencje i wyszło Wam z taką skutecznością, że jakby porównać to do lotto, to byście nie trafili żadnej cyfry na 18 losowań.
    Więc nadal widzę więcej rąk po kasę, aniżeli samej kasy, bo to na spłatę tych wróżb trzeba wziąć kredyt.
    Jakoś mi się to nie układa mimo wszystko.

    Cytat Zamieszczone przez Volter Zobacz posta
    muuu Włókniarz ledwo utrzymał lige tymczasem
    Bydgoszcz była spokojna o utrzymanie na kilka kolejek
    przed końcem.
    I to Bydgoszcz ma GP a nie Czestochowa !
    Mieli na GP dlaczego nie mogą miec
    na Golloba. Emila a moze jeszcze na N.Pedersena ??
    Może to zasłona dymna i buduja po cichu skład
    na mistrza ?
    Dlatego pytam skąd ta kasa.
    U nas wszystko jest jawnie podane - mamy bogate firmy z regionu, które co rusz dowodzą swojej zasobności,
    więc może ktoś z Bydgoszczy zdradzi skąd kasa na GP i Golloba i Emila i resztę.

    Bo chyba lepiej spaść z klasą i utrzymać zespół przez kolejne lata, a nie zastawić wszystko dookoła stadionu i odjechać jeden sezon.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-10-2012 o 22:55
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #1895
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Veronek pisze "jeszcze sezon się nie skończył, a Grisza już podpisał" czy coś podobnie. Jeżeli to nie jest szczycenie się, to popraw mnie - proszę bądź łaskaw.
    Jestem łaskaw i poprawię - nie szczyciłem się utrzymaniem Griszy trzeci rok z rzędu (gdzie tak napisałem?), tylko tym, nareszcie jest u nas pewna stabilizacja, pierwszy raz od kilku sezonów - nareszcie trzon drużyny bez chwili zawahania przedłuża kontrakty, nie musimy drżeć o licencję a co więcej możemy włączyć się do "walki" o sensowne wzmocnienia.

  6. Powrót do góry    #1896
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2010
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta

    Bo chyba lepiej spaść z klasą i utrzymać zespół przez kolejne lata, a nie zastawić wszystko dookoła stadionu i odjechać jeden sezon.
    pisałem to już jakiś czas temu, moim zdaniem Polonia powinna postawić wszystko na jedną kartę czyli skład na walkę o medale z Emilem i Gollobem na czele, i albo to zaskoczy i zacznie sie jakos krecic albo w *******t za rok z juniorami od 2. ligi......ale póki co to nie wygląda tak strasznie jak to jest malowane przede wszystkim przez ludzi z zewnatrz no ale skad my to znamy


    z tego co mi wiadomo to Gollob jest już jedną nogą w Polonii, i najprawdopodobniej nie będzie to wielki wydatek dla klubu, zapominacie kim Tomek jest dla Bydgoszczy, jest pewna grupa majętnych ludzi , firm gotowych pokryć w większości kontrakt + kotrakt na reklame miasta
    co do Emila to chłopak raczej nigdzie się nie wybiera, z miastem dogadał się już co do warunków nowej umowy promocyjnej, klub zna jego oczekiwania i wszytko jest na dobrej drodze, lada dzien dostanie zaległą kase na konto i powinno byc wszystko ok, z reszta co roku wyglada to podobnie cos mu wisza, gdzies tam pojedzie pogadac (chyba tylko w zeszlym roku zadnej konkretnej oferty nie dostał), ktos tam namieszac probuje, a potem Emil wraca z wakacji i podpisuje kontrakt, trzeba pamiętać ze Emil zawsze zachowywał się mega fair w stosunku do Polonii, tzn przedstawiał swoje oczekiwania i mimo lepszych ofert od konkurencji podpisywał z Polonią na takich warunkach jakie miał od poczatku ustalone, dlatego też co niektóre kluby przestały o niego zabiegac
    ..... no ale wiadomo dopóki nie ma podpisów nie ma niczego pewnego.

  7. Powrót do góry    #1897
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    A ja wam życzę Golloba w Polonii jak wyżej kolega napisał jest to pewien prestiż i trudno sie z nim nie zgodzić odnośnie większej frekwencji , przynajmniej w pierwszych meczach. A czy Tomek bedzie taki drogi ??? Moze spusci z tonu żeby kończyć karierę tam gdzie zaczynał !!!

  8. Powrót do góry    #1898
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakoś śmiem wątpić, żeby powrót Golloba zmienił cokolwiek w temacie frekwencji. Nie tak dawno temu byliście w czwórce i zdaje się, że też miało być z tym inaczej

  9. Powrót do góry    #1899
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Koledzy z Częstochowy przenieśli się do naszego wątku i błyszczą wiedzą na temat Polonii o jakiej my w Bydzi możemy tylko pomarzyć Emil w przyszłym sezonie będzie w Czewie, no to będzie, świat się nie skończy , znowu będzie wiosna, a po niej pewnie lato. Tak to już jest , że w Bydgoszczy trwa okres posuchy ,ale wierzę, że ten trend się w końcu kiedyś odwróci i to Polonia będzie rozdawać karty. Ja ze swojej strony już mogę zapowiedzieć, że nawet bez Emila, Tomka Golloba i samymi juniorami w składzie na pewno będę przychodził na Sportową.

  10. Powrót do góry    #1900
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 796 w 453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jakoś śmiem wątpić, żeby powrót Golloba zmienił cokolwiek w temacie frekwencji. Nie tak dawno temu byliście w czwórce i zdaje się, że też miało być z tym inaczej
    Ciekawe na ile problemem frekwencyjnym Polonii jest sąsiednia MotoArena. O tym przekonamy się podczas przyszłorocznego GP. Trudno wymagać, by kibic wykładał kasę na imprezę odbywającą się na arenie rodem z PRL, gdy rzut beretem ma niby to samo GP, ale podane w realiach XXI wieku.
    Sam tor do walki niewiele tutaj zmieni, skoro widok na niego jest taki jaki jest.

  11. Powrót do góry    #1901
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cos ciekawego do wątku Polonii jest tutaj napisane.
    Zobaczymy jak sprawę widzą inni,ale już Ostafiński zaczyna pisać o składzie z Tomkiem,Emilem,uczkiem,Jensenem i juniorami.
    Zawodnicy do końca miesiąca będa spłaceni bo pieniadze ida z kredytu i jak zapewnia prezydent(vice)Chmara na 100% nic nie grozi Polonii i dobrze rokuje na przyszłosć.
    Ostafiński sam napisał o budżecie Polonii i pewnych sprawach finansowych w dzisiejszym "PS" i jak ma o wszystko wyglądać.
    co tutaj sie kłócić - i tak niebawem wszystko sie wyjaśni.Poczekajmy moze z miesiac i pewnie skład bedzie znany bo teraz to wiele spekulacji jest prowadzonych a rozmowy z zawodnikami prowadzi Polkowski a liderami równiez Bruski i niech nie zmyli was fakt,że mówi "..z tomkeim sie spotkam bo tak nalezy postąpić...i chcę,aby Gollob powrócił do Bydgosczy" bo takie rozmowy sie odbyły a on sam nie będzie zdradzał szczegółów i kulisów,prawda?
    Rozmowy z Emilem(właściwie z Susim,który prowadzi w imieniu Emila negocjacje) i Tomkiem poprowadzą Bruski,Chmara,Polkowski a takze sponsorzy,którzy sa zainteresowani takim składem i to przede wszystkim prywatni przedsiębiorcy jak Gotowski czy to Marek czy Jerzy zapewne swój udział bedzie miał Sowa i kilku innych - to jest duzy biznes i o ile nie chcą sponsorować całego klubu to juz poszczególnych zawodników jak najbardziej!
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...de-jest-dziki/

  12. Powrót do góry    #1902
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Cos ciekawego do wątku Polonii jest tutaj napisane.
    Zobaczymy jak sprawę widzą inni,ale już Ostafiński zaczyna pisać o składzie z Tomkiem,Emilem,uczkiem,Jensenem i juniorami.
    Zawodnicy do końca miesiąca będa spłaceni bo pieniadze ida z kredytu i jak zapewnia prezydent(vice)Chmara na 100% nic nie grozi Polonii i dobrze rokuje na przyszłosć.
    Ostafiński sam napisał o budżecie Polonii i pewnych sprawach finansowych w dzisiejszym "PS" i jak ma o wszystko wyglądać.
    co tutaj sie kłócić - i tak niebawem wszystko sie wyjaśni.Poczekajmy moze z miesiac i pewnie skład bedzie znany bo teraz to wiele spekulacji jest prowadzonych a rozmowy z zawodnikami prowadzi Polkowski a liderami równiez Bruski i niech nie zmyli was fakt,że mówi "..z tomkeim sie spotkam bo tak nalezy postąpić...i chcę,aby Gollob powrócił do Bydgosczy" bo takie rozmowy sie odbyły a on sam nie będzie zdradzał szczegółów i kulisów,prawda?
    Rozmowy z Emilem(właściwie z Susim,który prowadzi w imieniu Emila negocjacje) i Tomkiem poprowadzą Bruski,Chmara,Polkowski a takze sponsorzy,którzy sa zainteresowani takim składem i to przede wszystkim prywatni przedsiębiorcy jak Gotowski czy to Marek czy Jerzy zapewne swój udział bedzie miał Sowa i kilku innych - to jest duzy biznes i o ile nie chcą sponsorować całego klubu to juz poszczególnych zawodników jak najbardziej!
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...de-jest-dziki/

    Napisał Realista27 prawie rok temu

    "Chłopie bzdur tutaj nie pisz bo ta cała jakaś Martusia czy Włodziu NIC,ale to absolutnie NIC nie moga zrobić podobnie jak Grzesiek jeśli Polonia nie obniży kontraktu a Dering takim ******,głupcem nie jest by tracić Walaska wiedząc,ze na jego miejsce nie ma wolnych-tańszych zawodników o podobnej klasie i nie będą tracić krajowego lidera i osłabiac skladu a wzmacniajac rywali i wie to nie tyle dering co Kanclerz,który nad wszystkim czuwa więc nie szalej i nie gadaj glupot,ze Walasek moze być blisko Rzeszowa bo nie ma w tym NIC z faktów.
    Wszyscy wiedzą,ze to taka gra a koniec końcem Walasek zostanie w Polonii a Martusia jak zwykle z niczym-nikimjeśli chodzi o silnych "krajowców" .

    Być moze już w nadchodzącym tygodniu się to potwierdzi bo Walasek spotyka się z Deringiem i Kanclerzem! "
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 25-10-2012 o 17:21

  13. Powrót do góry    #1903
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    spitt22 Taki cytatów kolegi - realista27, można byłoby mnożyć.

    Ja pamiętam doskonale, jak jeszcze 3 lata temu straszył mnie sądem i krwawicę wylewał na forum przekonując wszystkich, że Ułamek będzie jeździł w Polonii, a nie w Tarnowie i że on wie wszystko najlepiej, i że wszyscy się przekonają itd. itp... Jak było, każdy wie...

    Oczywiście nie sugeruję tutaj, czy Emil będzie w Czewie czy zostanie w Bydzi, ale jako postronny obserwator mogę stwierdzić, że życie raczej układa się w odwrotną stronę niż przedstawia to Wasz "realista"


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Powrót do góry    #1904
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ciekawe na ile problemem frekwencyjnym Polonii jest sąsiednia MotoArena. O tym przekonamy się podczas przyszłorocznego GP. Trudno wymagać, by kibic wykładał kasę na imprezę odbywającą się na arenie rodem z PRL, gdy rzut beretem ma niby to samo GP, ale podane w realiach XXI wieku.
    Sam tor do walki niewiele tutaj zmieni, skoro widok na niego jest taki jaki jest.
    Masz absolutną rację. Oczywiście przy założeniu, że jedne i drugie zawody odbywają się w tym samym czasie. W tym wypadku jednak tak nie jest.

  15. Powrót do góry    #1905
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    spitt22 Taki cytatów kolegi - realista27, można byłoby mnożyć.

    Ja pamiętam doskonale, jak jeszcze 3 lata temu straszył mnie sądem i krwawicę wylewał na forum przekonując wszystkich, że Ułamek będzie jeździł w Polonii, a nie w Tarnowie i że on wie wszystko najlepiej, i że wszyscy się przekonają itd. itp... Jak było, każdy wie...

    Oczywiście nie sugeruję tutaj, czy Emil będzie w Czewie czy zostanie w Bydzi, ale jako postronny obserwator mogę stwierdzić, że życie raczej układa się w odwrotną stronę niż przedstawia to Wasz "realista"


    Pozdrawiam
    No na pewno jestem bardziej obiektywny i piszący o faktach niż ten cały niejaki Savage z Tarnowa i podobne mu osoby,który w niczym jeszcze prawdy nie przewidział, prawda ?

  16. Powrót do góry    #1906
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    spitt22 Taki cytatów kolegi - realista27, można byłoby mnożyć.
    Możnaby też mnożyć wypowiedzi niektórych kolegów z Czewy i ZG, którzy na własną babkę przysięgali, że Emil już na pewno jest u nich. Wiadomo, że jest sezon ogórkowy i dzieci się nudzą. Tymbardziej widzę taki "artem". Pojawił się na forum niedawno i rzuca samymi "pewniakami", co więcej uczestniczył nawet w rozmowach transferowych. Za pół roku nie będzie widu ani słychu po nim.

    Po co się przekrzykiwać. Dopóki nie ma podpisanych kontraktów to i tak każdy będzie rozgłaszał wizje katastroficzne innych klubów i sny potędze swojego.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Spokojnie dziewczyny.
    Ja tylko grzecznie pytam, bo o ile Włókniarz sobie poradzi jakoś ze składem, tak się boję o Częstochowę i jej ikonę - Jasną Górę.
    Gdyż zawsze to u nas w mieście działy się cuda, a tu teraz w Bydgoszczy zaprzeczają powiedzeniu, iż " z pustego to nawet Salomon nie naleje"
    i dzielą grosze na turniej GP i skład, który ma zdobyć medal.
    Historia zna tylko jedno takie wydarzenie i opisane jest ono w Piśmie Świętym!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #1908
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    3 lata temu Ułamek miał jeździć w Bydgoszczy. Nawet już boks sobie wybrał... tylko, że wracając do domu zapomniał pojechać prosto i skręcił w lewo. Pech chciał, że dojechał do Tarnowa (te automapy wtedy kiepskie jeszcze były). W Tarnowie go rozpoznali i powiedzieli chodź podpisz, my na pewno będziemy Ci płacić za kontrakt i nie straszymy prawnikami. Na to Ułamek - fajnie. A że miał telefon komórkowy zadzwonił do Bydgoszczy i powiedział, że boks mu się jednak nie podoba.

    Jaki z tego morał? Na dzień dzisiejszy Emil może być w Czewie, Gollob w Bydgoszczy, Hampel w Rzeszowie itp. itd.
    I co z tego skoro teraz w naszej pięknej ojczyźnie tyle dróg remontują i zawsze można pojechać nie w tą stronę.

  19. Powrót do góry    #1909
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ale co Wy się przejmujecie? Ananaski z Czewy odkąd odebraliśmy im GP mają w nas największego wroga. Ja twierdzę że dopóki Włókniarz ma być największym rywalem Polonii w zakontraktowaniu Emila, to możemy spać spokojnie. Już przed barażami w 2010 r. odgrażali się, że jak się utrzymają to zbudują potęgę. I do tej pory ani widu ani słychu. Gdyby nie fuks (czyt. kontuzją nomen omen Emila oraz zmiana regulaminu w 2011) to jeździliby teraz w 1 lidze. Zarówno w 2011 jak i w 2012 mieliśmy od nich lepszy skład i nie widzę przesłanek by miało się to zmienić w 2013 r. Gdyby Emilem mocno zainteresował się Stelmet, Marma albo nawet Unibax to można by było się martwić, ale Włókniarz nie jest w stanie zaoferować lepszych warunków niż Emil ma u nas.

    A dla wszystkich "księgowych" co martwią się skąd kasa na Tomka, Emila i Buczka odpowiadam wprost - z kasy miasta, a skąd? Jestem przeciwnikiem ładowania publicznej kasy do klubów żużlowych (co jest w moim odczuciu głównym czynnikiem zwiększającym presję płacową zawodników) ale jest jak jest i Polonia może liczyć na sporą dotację. Dodajmy do tego bańkę z GP, od sponsorów i dwie z biletów i mamy budżet podobny do tegorocznego (po odprowadzeniu raty kredytu). Akurat tyle, by zatrudnić wspomnianą trójkę, obudować ją juniorami i ew. jakimiś wynalazkami, w najlepszym wypadku Kościechą czy Jensenem. Po prostu zamiast płacić po 700-800 tysięcy Gapińskiemu, Łagucie czy Kostkowi klub chce przeznaczyć na Golloba (jest też szansa, że duża część jego kontraktu będzie opłacana poza budżetem klubu). Proste, choć szalenie ryzykowne w przypadku spadku formy/kontuzji któregoś z liderów.

    Ale wszyscy w Bydgoszczy chyba się zgadzamy, że obecny impas trzeba przełamać i zaryzykować. Jak się nie uda odbudować takim "swojskim" składem atmosfery wokół żużla, to za rok-dwa zwijamy interes i zaczynamy od drugiej ligi. W optymistycznym scenariuszu wyniki będą lepsze, atmosfera wokół klubu i frekwencja też i za jakiś czas będzie można budować nowy stadion i klub staje się samodzielny.Obecnie żadnych argumentów do budowy stadionu nie ma, bo po co dla tych 4-5 tysięcy zapaleńców?

    Dopóki 97 proc. udziałów ma miasto, to kasa w Polonii jest pewna, choć być może trzeba będzie na nią troszkę poczekać. Ale tutaj akurat nie jesteśmy jedyni, także radzę przyglądać się temu jak sytuacja wygląda w innych klubach. Inni mają szczęście, że nie mają za kapitana takiego gapcia, który klepie jęzorem na lewo i na prawo

  20. Powrót do góry    #1910
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Ale co Wy się przejmujecie? Ananaski z Czewy odkąd odebraliśmy im GP mają w nas największego wroga. Ja twierdzę że dopóki Włókniarz ma być największym rywalem Polonii w zakontraktowaniu Emila, to możemy spać spokojnie. Już przed barażami w 2010 r. odgrażali się, że jak się utrzymają to zbudują potęgę. I do tej pory ani widu ani słychu. Gdyby nie fuks (czyt. kontuzją nomen omen Emila oraz zmiana regulaminu w 2011) to jeździliby teraz w 1 lidze. Zarówno w 2011 jak i w 2012 mieliśmy od nich lepszy skład i nie widzę przesłanek by miało się to zmienić w 2013 r. Gdyby Emilem mocno zainteresował się Stelmet, Marma albo nawet Unibax to można by było się martwić, ale Włókniarz nie jest w stanie zaoferować lepszych warunków niż Emil ma u nas.

    A dla wszystkich "księgowych" co martwią się skąd kasa na Tomka, Emila i Buczka odpowiadam wprost - z kasy miasta, a skąd? Jestem przeciwnikiem ładowania publicznej kasy do klubów żużlowych (co jest w moim odczuciu głównym czynnikiem zwiększającym presję płacową zawodników) ale jest jak jest i Polonia może liczyć na sporą dotację. Dodajmy do tego bańkę z GP, od sponsorów i dwie z biletów i mamy budżet podobny do tegorocznego (po odprowadzeniu raty kredytu). Akurat tyle, by zatrudnić wspomnianą trójkę, obudować ją juniorami i ew. jakimiś wynalazkami, w najlepszym wypadku Kościechą czy Jensenem. Po prostu zamiast płacić po 700-800 tysięcy Gapińskiemu, Łagucie czy Kostkowi klub chce przeznaczyć na Golloba (jest też szansa, że duża część jego kontraktu będzie opłacana poza budżetem klubu). Proste, choć szalenie ryzykowne w przypadku spadku formy/kontuzji któregoś z liderów.

    Ale wszyscy w Bydgoszczy chyba się zgadzamy, że obecny impas trzeba przełamać i zaryzykować. Jak się nie uda odbudować takim "swojskim" składem atmosfery wokół żużla, to za rok-dwa zwijamy interes i zaczynamy od drugiej ligi. W optymistycznym scenariuszu wyniki będą lepsze, atmosfera wokół klubu i frekwencja też i za jakiś czas będzie można budować nowy stadion i klub staje się samodzielny.Obecnie żadnych argumentów do budowy stadionu nie ma, bo po co dla tych 4-5 tysięcy zapaleńców?

    Dopóki 97 proc. udziałów ma miasto, to kasa w Polonii jest pewna, choć być może trzeba będzie na nią troszkę poczekać. Ale tutaj akurat nie jesteśmy jedyni, także radzę przyglądać się temu jak sytuacja wygląda w innych klubach. Inni mają szczęście, że nie mają za kapitana takiego gapcia, który klepie jęzorem na lewo i na prawo

    NIe zbudowalismy potegi bo w zarzadzie był Marian Maślanka.Smiac mi sie chce jak czytam twoje rozzalenia na temat roku 2010,2011.Jesli mielisciie lepszy skład to nawet bez Emila powinnisice nas ograc.Zobacz kim My Was spuscilismy do 1 ligi
    Bridger,Karlsson,Drabik,Davidsson(ktorego wyrzuciliscie po roku 2009).

    Jesli uwazasz ze mozecie spac spokojnie,ok.Twoja sprawa.Tylko zebys pozniej nie miał lekkiego zdziwka.

  21. Powrót do góry    #1911
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    NIe zbudowalismy potegi bo w zarzadzie był Marian Maślanka.Smiac mi sie chce jak czytam twoje rozzalenia na temat roku 2010,2011.Jesli mielisciie lepszy skład to nawet bez Emila powinnisice nas ograc.Zobacz kim My Was spuscilismy do 1 ligi
    Bridger,Karlsson,Drabik,Davidsson(ktorego wyrzuciliscie po roku 2009).

    Jesli uwazasz ze mozecie spac spokojnie,ok.Twoja sprawa.Tylko zebys pozniej nie miał lekkiego zdziwka.
    Hipokryzja? Najpierw "co Ty gadasz o 2010,2011?" żeby w następnym zdaniu rzucić "w 2011 zrzuciliśmy Was słabszym składem". Po prostu coś "pięknego".
    A tak swoją drogą...Wy pewnie bez lidera (Griszy) wygrywalibyście mecz za meczem... no, ale nie o tym...

    Zdziwko możemy mieć. Ale żeby się nie okazało, że to Wy będziecie mieć zdziwko tak samo jak odnośnie SGP, którego byliście już pewni. Ale wówczas zapewne znów wpadnie kolega artem ze swoimi sensacjami typu "Polonia śmiała się z nami licytować" czy "przebili naszą ofertę o połowę, to my się licytować nie będziemy".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #1912
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Możnaby też mnożyć wypowiedzi niektórych kolegów z Czewy i ZG, którzy na własną babkę przysięgali, że Emil już na pewno jest u nich. Wiadomo, że jest sezon ogórkowy i dzieci się nudzą. Tymbardziej widzę taki "artem". Pojawił się na forum niedawno i rzuca samymi "pewniakami", co więcej uczestniczył nawet w rozmowach transferowych. Za pół roku nie będzie widu ani słychu po nim.
    ...
    ...pojawił się razem z nowym zarządem.
    Nie znam chłopa (chyba), ale nic nie wskazuje na to, aby wysublimował w pół roku.

  23. Powrót do góry    #1913
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Emil tu, Emil tam. W Grudniu wszystko się okaże. I chociaż sam słyszałem, że ma wylądować w Częstochowie to na razie to tylko spekulacje i nic więcej. Musimy poczekać trochę ponad miesiąc i wtedy wszystko będzie jasne. Na dzień dzisiejszy w Bydgoszczy sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie ale z dnia na dzień dużo może się zmienić. Minusem jest to, że to miasto jest większościowym udziałowcem klubu i politycy mogą wykorzystywać go do własnych politycznych gierek.

  24. Powrót do góry    #1914
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tampax Zobacz posta
    Emil tu, Emil tam. W Grudniu wszystko się okaże. I chociaż sam słyszałem, że ma wylądować w Częstochowie to na razie to tylko spekulacje i nic więcej. Musimy poczekać trochę ponad miesiąc i wtedy wszystko będzie jasne. Na dzień dzisiejszy w Bydgoszczy sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie ale z dnia na dzień dużo może się zmienić. Minusem jest to, że to miasto jest większościowym udziałowcem klubu i politycy mogą wykorzystywać go do własnych politycznych gierek.
    W naszym przypadku to jest własnie duuuużym plusem bo Bruski i Chmara to prezydenci "sportowi" i zrobią wszystko by pomóc klubowi/om czy to Polonii czy Zawiszy czy innym.
    Oni są prosportowi i na pewno nie dadzą zginać bydgoskiemu sportowi a tym bardziej Bruski dbac bedzie o Golloba(Tomek wystąpił na jego billboardach kampanijnych) i tutaj duuży plus w wyborze klubu przez Golloba a i Emil również dobrze zyje z obecną władzą i na pewno bardziej musi sie martwić Częstochowa,ze maja trudniej do przekonania Emila by zmienił Bydgoszcz na Czewę.
    Jestem pewien,ze w najbliższych godzinach będa pieniądze na kontach wszystkich zawodników a o resztę czyli transfery zadba miasto oraz decydenci klubowi i sponsorzy.
    Tutaj miasto i prezydent jest największym gwarantem stabilnosci klubu i dlatego mozna być dobrej nadziei bo i w radzie jest dużooo kibiców zużlowych i ogólnie sportu.
    Chyba Bydgoszcz jak zadne inne miasto sportem u ludzi władzy,stoi i to nie tylko wśród prezydentów,ale samych adnych i cieszmy się z tego!

  25. Powrót do góry    #1915
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No na pewno jestem bardziej obiektywny i piszący o faktach niż ten cały niejaki Savage z Tarnowa i podobne mu osoby,który w niczym jeszcze prawdy nie przewidział, prawda ?
    Wystarczyłoby, abyś cofnął się do przykładu o którym pisałem ... Ułamek w Tarnowie i słynne Twoje ściganie mnie wszystkimi możliwymi środkami i straszenie sądem. Panie... "realisto"

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  26. Powrót do góry    #1916
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    realisto i koledzy z ........... wszystko ładnie pięknie ale skąd u was taki dobry nastrój. z jednej strony dług z drugiej strony targacie się na skład na kredyt na obietnicach polityków w dobie kryzysu...
    do tego jakoś stadionu nowego czy też przebudowy też nie widać.

    oby wam się to udało ale w czasie kiedy miast nie stać na wypłaty/przedszkola/szkoły targanie kilkunastu milionów na sport będzie dziwnie wyglądać i ciekawe czy miasto będzie na to stać czy po wyborach nie okaże się że macie 12mln dziurę w budżecie i kredy hipoteczny na grunt pod stadionem.

    Pozdrowienia i powodzenia ale na zdrowych biznesowych zasadach

  27. Powrót do góry    #1917
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Tutaj coś nowego i optymistycznego o Polonii i widać,że w klubie coraz lepiej i cieszmy sie z tego.
    Wszyscy chcą zostać a Gapiński out czyli za niego Gollob
    http://www.sport.pl/sport/1,78975,12...j_Polonii.html

  28. Powrót do góry    #1918
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiec sprawę zadłużenie można już prawie odhaczyć, teraz najważniejsze sprawy to zatrzymanie Emila, wybrać nowego prezesa i ściągnięcie Tomka. Trzeba być dobrej myśli, najgorsze (w tym roku) może być już za nami z kasą jak zawsze jest o wiele łatwiej.

  29. Powrót do góry    #1919
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Gollob + Emil + Buczek + juniorzy + tor do walki (twardy, zapewne taki pod Golloba) =
    Nie mowie ze medal, ale sukces na pewno, przynajmniej we frekwencji. I tego Lonii zycze

  30. Powrót do góry    #1920
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    realisto i koledzy z ........... wszystko ładnie pięknie ale skąd u was taki dobry nastrój.
    Rozumiem, że mamy płakać, bo Wy nam tak mówicie? Jak Emil zostanie to super, jak odejdzie to trudno. Taki jest sport. Na zamierzam przez to mieć nieprzespanych nocy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #1921
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Mnie martwi co innego: http://sektorpolonii.pl/1771,walas-wraca-do-polonii

    Darmozjad, usłyszał że jest GP i jakaś kasa do rozdania i już ustawił się w kolejce po półtorej bańki ...

  32. Powrót do góry    #1922
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Rozumiem, że mamy płakać, bo Wy nam tak mówicie? Jak Emil zostanie to super, jak odejdzie to trudno. Taki jest sport. Na zamierzam przez to mieć nieprzespanych nocy.
    Wystarczy flachunia i już się dobrze śpi
    Oczywiście szkoda by było, gdyby Emil miał odejść, ale nie możemy chyba zakładać, że będzie u nas do końca kariery śmigał. I tak jako jeden z niewielu zawodników wykazuje tak długotrwałe przywiązanie do barw jednej drużyny. Wychodzi więc na to, że mu jednak w Bydgoszczy dobrze. Jestem dobrej myśli o Emila. Nie wiem czemu w dniu dzisiejszym tak się nagle częstochowianie upewnili w temacie przejścia Buczka do Włókniarza.
    Mam nadzieję, że Krzysiek będzie miał niezłą formę na początku sezonu (oczywiście najlepiej przez cały sezon ), bo byłbym na prawdę radosny, gdyby pojawił się w SGP z dziką kartunią. Byłaby "bombunia" (jak to mawia Ruda)
    Myślę, że utrzymanie tegorocznego składu przy wymianie Gapy na Golloba byłoby optymalne i szczerze liczę na taki rozwój wypadków. Kasa już niby wpływa, więc zaległości zaraz znikną i można siadać do rozmów, przynajmniej tych o przedłużenie kontraktu. Golloba wziął na siebie presidento, więc wygląda to na lekko optymistycznie zabarwioną wizję przyszłości.
    Oby!
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1923
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Mnie martwi co innego: http://sektorpolonii.pl/1771,walas-wraca-do-polonii

    Darmozjad, usłyszał że jest GP i jakaś kasa do rozdania i już ustawił się w kolejce po półtorej bańki ...
    Moim zdaniem Gollob i Walasek nie pasują w jednej drużynie ze względu na odmienne preferencje jeśli chodzi o przygotowanie toru. Nieważne czy to Bydgoszcz czy Rzeszów.
    Żeby nie sięgać daleko - DPŚ 2012 w Bydgoszczy.

  34. Powrót do góry    #1924
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Mówi to tyle, że Walaskowi się chce do nas wrócić. Osobiście to wolałbym jego niż Kenia - mając na uwagę czarnowidztwo i odejście Emila. A co do toru - musiałby się chłopak dostosować bez szemrania
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1925
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    "Auto Grzegorza Walaska było widziane pod siedzibą klubu Polonia." - buahaha To się uśmiałem. Znowu busy widma krążące po kraju
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #1926
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Mnie martwi co innego: http://sektorpolonii.pl/1771,walas-wraca-do-polonii

    Darmozjad, usłyszał że jest GP i jakaś kasa do rozdania i już ustawił się w kolejce po półtorej bańki ...

    To jest jakby nie patrzec 300 km roznicy w jedna strone miedzy Zielona a Bydzia i Zielona a Ukraina. Ja osobiscie mam dobre wspomnienia zwiazane z Walasem, ale wole Tomka. Wiem, ze jeszcze przed startem zeszlego sezonu pisalem stanowczo "NIE" dla Golloba (w pakiecie z Wladkiem i Oskarem) w Poloniii, ale chyba tylko krowa nie zmienia pogladow. Oczywiscia "NIE" dla pakietu wciaz aktualne.


    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    "Auto Grzegorza Walaska było widziane pod siedzibą klubu Polonia." - buahaha To się uśmiałem. Znowu busy widma krążące po kraju
    To byla osobowka, chyba ze Walas z przyzwyczajenia caly rok busem smiaga.

  37. Powrót do góry    #1927
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Exclamation

    [QUOTE=chlopak_z_miasta;1470609]To jest jakby nie patrzec 300 km roznicy w jedna strone miedzy Zielona a Bydzia i Zielona a Ukraina. Ja osobiscie mam dobre wspomnienia zwiazane z Walasem, ale wole Tomka. Wiem, ze jeszcze przed startem zeszlego sezonu pisalem stanowczo "NIE" dla Golloba (w pakiecie z Wladkiem i Oskarem) w Poloniii, ale chyba tylko krowa nie zmienia pogladow. Oczywiscia "NIE" dla pakietu wciaz aktualne.

    jezeli naprawde chcemy lepszej frekfencji w nastepnym sezonie,to tylko gollob pod warunkiem,ze z emilem moze cos w tym temacie wniesc.walasek moze byc jedynie alternatywa gdyby nie daj boze!!!!!!!!!!!!!!! emiliano nam uciekl!

  38. Powrót do góry    #1928
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    walasek moze byc jedynie alternatywa gdyby nie daj boze!!!!!!!!!!!!!!! emiliano nam uciekl!

    O to to to wlasnie, ale lepiej wypluj te slowa. Naiwnoscia byloby twierdzic, ze w Polonii znajdzie sie miejsce dla Emila, Tomka, Buczka i Walasa. Moim zdaniem Greg wpadl tylko na kawe, a to ze generala nie zastal to juz na pewno tylko przypadek...

  39. Powrót do góry    #1929
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    "Auto Grzegorza Walaska było widziane pod siedzibą klubu Polonia." - buahaha To się uśmiałem. Znowu busy widma krążące po kraju
    Jak znam zycie to pewnie przyjechal po zalegle pieniadze.
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #1930
    Początkujący Awatar cichyBYDG
    Dołączył
    16-10-2011
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  41. Powrót do góry    #1931
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Możesz streścić? Woła mi o instalację Silverlighta, a jakoś nie mam ochoty...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1932
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Oprocz tego ,ze odchodzi z Gorzowa i nie bedzie bil rekordu Huszczy nic ciekawego nie powiedzial.Paluch i jego koncepcja przygotowania toru zdecydowala o odejsciu.
    Po zawieszeniu kevlaru zuzlowego chce sie wbic w inny i wygrac Dakar,jeszcze nie wie czy na motocyklu czy w samochodzie.

    Nie ma za co.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #1933
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Małe pytanko - jaki jest adres obecnie najprężniejszego forum Polonii?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Małe pytanko - jaki jest adres obecnie najprężniejszego forum Polonii?
    Przypuszczam, że właśnie na nim jesteś

    Kingpin - dzięki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #1935
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    http://supernowosci24.pl/sledz-i-walasek-zostaja/

    Walasek zostaje na Ukrainie, wiec mozna chyba smialo uciac spekulacje na temat jego ewentualnego powrotu.

Strona 43 z 53 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •