Strona 42 z 53 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2348

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://http://sport.tvp.pl/zuzel/ene...onsora/8886146
    I już się zaczynają teorie dziennikarskie.

  2. Powrót do góry    #1847
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Wyglada na to, ze bedzie rozpisany kolejny konkurs, tylko wlasciwie po co? Czas leci, a tu nic sie nie zmienia. Chyba ktos przestraszyl sie, ze "chytry" plan wprowadzenia na stanowisko swojego czlowieka przejrzeli wszyscy i dali temu wyraz na forach internetowych. Przeczytalem wypowiedz J. Gramzy, ktory jak sie okazuje mial takie wymagania w stosunku do potencjalnych kandydatow, ze ich spelnienie jest praktycznie niemozliwe. Dziwne, ze od Deringa nikt podobnych kwalifikacji nie wymagal. "Gowniarza" chyba tez nie skresla, bo jak sam powiedzial "nie przekreślałbym kilku osób, które zgłosiły się do pierwszego konkursu. Muszą tylko zmienić swoje podejście" No chyba, ze to ja niepotrzebnie czytam miedzy wierszami.

  3. Powrót do góry    #1848
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Bardzo dobra wiadomosc a nie farsa, lepiej poczekac kolejne tygodnie niz za rok zwijac interes i startowac od drugiej ligi z powodu tego ze wybrali najlepszego z najgorszych.

  4. Powrót do góry    #1849
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Lepiej trzymać otwarty wakat niż zatrudnić osobę, która nie spełnia wymagań.

  5. Powrót do góry    #1850
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się pytam.
    Panie Gramza, mamy XXI wiek. Co masz pan do internetu?
    Internet = Pizdryki, Panie Gramza ?
    Trza umieć z niego korzystać....
    Pomoc specjalistów ?
    A co to SPECJALIŚCI ?
    Nic z tego nie wyjdzie.
    Sprawa będzie przeciągana....
    Zacznie się sezon, dalej będzie rządził prokurent...
    I'm a rocker
    I'm a roller
    I'm a right out of controller

  6. Powrót do góry    #1851
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    prezesem będzie tylko figurant, bo rządzić i tak ma Tillinger.

  7. Powrót do góry    #1852
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tymczasem kolejny zawodnik szykuje się do odlotu. Krzysiu przyznaje, że Polkos może pogadać, ale wielu decyzji nie podejmie. Ci najważniejsze kasy nadal brak...

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  8. Powrót do góry    #1853
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tymczasem kolejny zawodnik szykuje się do odlotu. Krzysiu przyznaje, że Polkos może pogadać, ale wielu decyzji nie podejmie. Ci najważniejsze kasy nadal brak...
    No to teraz bus-widmo Buczka bedzie krazyl po wszystkich zuzlowych miastach ekstralipy. Tylko czekac na rewelacje typu: "Widzialem busa Buczka w Czestochowie, ale nie wiem czy zahaczyl o stadion Wlokniarza czy jechal na Jasna Gore pomodlic sie w intencji zdrowych kosci w przyszlym sezonie..."

  9. Powrót do góry    #1854
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Trochę spokoju, zaczął się sezon ogórkowy więc każdą błahą wypowiedź któregokolwiek zawodnika będzie się przekręcać, nadinterpretować i dorabiać do niej historię, a my będziemy jak dzieci w mgle. Trzeba czekać na fakty.

  10. Powrót do góry    #1855
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Bruski dla radia "PiK: będą poważne rozmowy z Tomaszem Gollobem i zamierza skłonić go do przyjscia do Polonii.Zobaczymy czy klub będzie na to stać,ale w razie czego miasto jest skłonne dołożyć pieniądzę w ramach "promocji Bydgoszczy" poprzez Tomasza czyli Gollob byłby razem z Emilem wizytówką miasta - sportową wizytówką miasta.
    Wszystko sie niebawem zadecyduje,ale prezydent jest dobrej myśli co do powrotu Tomka w jegostrony rodzinne: nadszedł na to wreszcie czas.
    To wypowiedz dla radia "PiK" około godziny 16 .

  11. Powrót do góry    #1856
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Raczej już bez Emila

  12. Powrót do góry    #1857
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    O, przyszedł i pan artem i jego rewelacyjne wieści. A może i tym razem przebijemy Waszą ofertę o X w taki sposób, że nie będziecie w stanie kwiknąć?? W końcu prezes Ci powiedział, że za SGP sypnęliśmy niesamowitą kasą. To co? Na Emila nas nie będzie stać?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1858
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Raczej już bez Emila
    Emil zostaje w Bydgoszczy gdzie przygotowywana kolejna umowa pormocyjna i ma mieć podobnie jak Gollob pieniadzę z miasta oraz klubu i sponsora!
    Prezydent Bruski wyraźnie powiedział,ze na tych dwóch zawodników znajda się pieniądzę z puli promocji miasta i to dosyć pokaźne sumy a wy o jakimś liscie intencyjnym hahaha.
    Dzisiaj podczas konferencji z okazji GP była rozmowa o Gollobie i Emilu i innych zawodnikach i sprawie Polonii.
    Prezydent bruski powiedział,ze wszystko na dobrej drodze w sprawie pozostania Emila i byc moze rzyjścia Golloba do Bydgoszczy – nie wyobraża sobie jak Bydgoszczanin, fan żużla i prezydent(przede wszystkim) klubu Polonia bez mila i Golloba ::))
    co na to ty człowieczku??
    Wszystko na dobrej drodze: ja juz jestem pewien iż skoro w to sie zangażował sam Bruski z Chmara bedzie dobrze

  14. Powrót do góry    #1859
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Emil, Woźniak, Curyło, Buczek, Adamczak lub Mroczka, do tego Tomek z Oskarem bez Dziadka w pakiecie promocyjnym od Bruskiego i ta drużyna przyciągałaby ludzi na stadion. Jakby jeszcze zrobić tor do ścigania, jaki bywał niegdyś na GP.

  15. Powrót do góry    #1860
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Spoko, teraz możecie po mnie jeździć ile chcecie. Ja się z Was będę śmiał, jak już będzie wszystko jasne. I ani Golloba ani Emila u Was nie będzie. Bo Was po prostu na to nie stać.

  16. Powrót do góry    #1861
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Emil, Woźniak, Curyło, Buczek, Adamczak lub Mroczka, do tego Tomek z Oskarem bez Dziadka w pakiecie promocyjnym od Bruskiego i ta drużyna przyciągałaby ludzi na stadion. Jakby jeszcze zrobić tor do ścigania, jaki bywał niegdyś na GP.
    Ja mam nadzieję, że tor podobny do tego jaki jest na SGP (czy ostatni półfinał SWC) będzie przez większość sezonu (najlepiej cały). Wtedy aż przyjemnie się ogląda to ściganie.
    Jak będzie trio Emil-Tomek-Buczek to już trzon drużyny na prawdę super. Trzymajmy kciuki

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Spoko, teraz możecie po mnie jeździć ile chcecie. Ja się z Was będę śmiał, jak już będzie wszystko jasne. I ani Golloba ani Emila u Was nie będzie. Bo Was po prostu na to nie stać.
    A my będziemy mogli się śmiać z Ciebie jak już wszystko będzie jasne? Pytanie oczywiście retoryczne - śmiejemy się cały czas
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #1862
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Tak samo jak Ty się śmiejesz z moich postów, tak samo ja się śmieję z Twoich. Czy Wy tego nie widzicie, że jesteście na skraju bankructwa? U nas swego czasu też Maślanka i jego współpracownicy lali wodę, że będzie *****iście itp. ale tak nie było. A czemu? Bo pieniądze w ciągu kilku dni same się nie znajdą.

    Swoją drogą mam pytanie. I od razu uprzedzam, że nie wiem o tym zbyt dużo i chcę się tylko dowiedzieć. A więc mianowicie, do przyznania licencji na starty w ekstralidze, potrzeba pokazać dokumenty o braku zadłużenia. Bierzecie kredyt w banku na spłatę zawodników i ok. Zawodników macie spłaconych, ale zadłużenie dalej jest. Tylko, że zamiast wisieć kasę zawodnikom, to wisicie kasę bankowi. Czy w takim wypadku możecie klub może dostać licencję?

    Z góry dziękuje za odpowiedź

  18. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Różnica jest taka, że u nas miasto jest większościowym udziałowcem, a co za tym idzie prezydent coś tam robić musi, bo kibice to jego wyborcy. To tak w telegraficznym skrócie.

    Co do kredytu w banku - za Witkowski o zmianach przed nowym sezonem
    "Natomiast od 1 grudnia rozpocznie się proces licencyjny. - Stosowna komisja będzie mieć 14 dni na przejrzenie wszystkich wniosków i podjęcie decyzji. Bardzo szczegółowo będziemy kontrolować kwestię zobowiązań finansowych m.in. wobec Urzędu Skarbowego, ZUS czy zawodników - zakończył Witkowski."
    Tutaj o kredycie w banku nie wspomniał. Po drugie kredyt w banku nie jest zaległością, a umową o mocy prawnej (czy jak to tam zwał), w której obie strony przystają na te warunki. Z innej strony - jeśli klub chce np. przebudować stadion i bierze na to kredyt to też nie powinien otrzymać licencji?
    Licencja mogłaby być nieprzyznana w sytuacji kiedy klub takiego kredytu nie spłaca.

    Co do naszego skraju bankructwa - zauważ, że mamy to całe misterne SGP, które ma pokryć część strat finansowych, czyli przyspieszyć spłatę tego nieszczęsnego kredytu. Co do Waszej historii z Maślaną - my nie żerowaliśmy na Waszym nieszczęściu i nie próbowaliśmy rozebrać Wam drużyny
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #1864
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Aha. Czyli zadłużenie wobec banku może być. W sumie słuszne.

    Nie wiem jak z tym GP u Was w końcu jest, bo słyszałem też takie głosy, że za przyznanie GP macie zapłacić z zysków z samego GP, więc wtedy zyski byłyby mniejsze. A co do rozbieraniu Włókniarza Maślanki, to nie próbowaliście nam rozebrać drużyny, bo nie było czego rozbierać i taka jest prawda.

  20. Powrót do góry    #1865
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    To wypowiedz dla radia "PiK" około godziny 16 .
    ty chyba nawet jak śpisz słuchasz radia PIK

  21. Powrót do góry    #1866
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Aha. Czyli zadłużenie wobec banku może być. W sumie słuszne.

    Nie wiem jak z tym GP u Was w końcu jest, bo słyszałem też takie głosy, że za przyznanie GP macie zapłacić z zysków z samego GP, więc wtedy zyski byłyby mniejsze. A co do rozbieraniu Włókniarza Maślanki, to nie próbowaliście nam rozebrać drużyny, bo nie było czego rozbierać i taka jest prawda.
    Zawsze jest co rozebrać
    Zapłacić mamy z przychodu z SGP. Innymi słowy - wcześniej za organizację płaciło miasto, a klub zgarniał kasę, więc miał czyściutki zysk. Tym razem klub płaci za organizację. Tyle, że zapłata ma być po zawodach. Zysk faktycznie będzie mniejszy, ale zawsze zysk będzie przydatny. W razie gdyby przychód był mniejszy niż koszty miast pokryje różnicę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #1867
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Relacja z podpisania umowy z BSI:
    http://www.itv24.com.pl/film/10699/s...-sie-najlepsza

    Jeśli chodzi o starty Emila we Włókniarzu - Tomek Suskiewicz mówił, że Bydgoszcz ma pierwszeństwo w rozmowach. Wydaje mi się, że jest to bardziej prawdopodobne niż plotki o liście intencyjnym w Czewie.
    Z drugiej strony w Bydgoszczy nie za bardzo jest z kim rozmawiać...

    Może list intencyjny brzmi w ten sposób:
    "Jeśli do końca listopada nie podpiszę w Bydgoszczy, będę startował w Częstochowie"

  23. Powrót do góry    #1868
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    No tak, ale naprawdę Wasza sytuacja nie jest ciekawa i wątpie, czy znajdą się pieniądze dla dwóch drogich zawodników - Emila i Golloba. Jeśli już to lepiej w Waszym położeniu ściągnąć Golloba. Da większy zysk marketingowy i pewnie dużo kibiców wróci na stadion dla niego. Ja bym się na Waszym miejscu cieszył z rozwiązania z Gollobem i Buczkiem jako liderami. Chociaż są głosy, że Kenio, który jest u nas na wylocie trafi właśnie do Was Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko temu. Lubię i Polonię i Kennetha.

  24. Powrót do góry    #1869
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ciekawe skąd wiesz jaka jest sytuacja u nas Syn księgowej?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    No tak, ale naprawdę Wasza sytuacja nie jest ciekawa i wątpie, czy znajdą się pieniądze dla dwóch drogich zawodników - Emila i Golloba. Jeśli już to lepiej w Waszym położeniu ściągnąć Golloba. Da większy zysk marketingowy i pewnie dużo kibiców wróci na stadion dla niego. Ja bym się na Waszym miejscu cieszył z rozwiązania z Gollobem i Buczkiem jako liderami. Chociaż są głosy, że Kenio, który jest u nas na wylocie trafi właśnie do Was Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko temu. Lubię i Polonię i Kennetha.
    Też lubię Polonię Natomiast za Keniem nie przepadam. Lepszy rydz niż nic - jakby nie było Emila to i Keniem by się było trzeba zadowolić, ale to taka jakby ostateczność w mojej opinii. Co do sytuacji - na Emila i Golloba poszłaby niezła kasa z miasta z tytułu umowy wizerunkowej (czy jakoś tak) Bydgoszczy obu panów.
    Listy intencyjne (jeśli taki w ogóle podpisany został - nic nie wiem, więc nie potwierdzam, anie nie zaprzeczam) można rozbić o kant d*py. Podpisywali takie zawodnicy z połowy klubów, a to i tak nie było nic warte. A żadnej mocy zobowiązującej one nie mają.
    Masz rację co do tego, że klub zyskałby marketingowo na Gollobie. Sęk w tym, że Emil ma już spore grono kibiców w Bydgoszczy i większość z nich miałaby wielkie pretensje do miasta (prezydenta), gdyby pozwolono mu odejść. A na to prezydent Bruski pozwolić sobie ani nie chce, ani raczej nie może
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1871
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Tylko różnica jest taka, że my się możemy ostatecznie o Emila trochę policytować. List intencyjny nie został podpisany. Nie wiem, czy w najbliższym czasie będzie podpisany, bo Emil obecnie jest na wakacjach. Dogadać się dogadali i teraz kwestia tego, jak słownym człowiekiem jest Emil. Z kilku krótkich rozmów z nim wyciągnąłem wnioski, że jest sympatycznym i szczerym chłopakiem, więc jeśli tak jest, to szansa na niego jest duża. Jeszcze co do Krzysia Buczkowskiego, to nie sądzę, że opuści Bydgoszcz. Chyba, że do końca miesiąca nie będzie u Was żadnych konkretów. Możecie natomiast być pewni, że jego Wam nie zabierzemy

  27. Powrót do góry    #1872
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Że niby Ty prowadziłeś z nim te rozmowy? Bez obrazy, ale nie wierzę w takie teksty forumowych ludków, którzy są "świadkami" wszelkich rozmów.
    Jeśli powiesz, że takie zapewnienia padły z ust Waszego prezesa...póki nic nie zostanie podpisane, to są to tylko puste słowa. I rozumiem, że jako kibic swojej drużyny w to wierzysz, ale myślę że trochę na wyrost.
    Emil jest przede wszystkim uprzejmym chłopakiem i raczej rzadko zdarza się, żeby kogoś odsyłał z kwitkiem ot tak. Zresztą - w minionych latach był już kilkakrotnie dogadany z Dowhanem, a jakbyś przekopał forum to też byś znalazł ich pewność, co do przejścia Emila do Falubazu
    Nie twierdzę, że Emil zostanie w Bydgoszczy do końca kariery. Ale z drugiej strony chcę wierzyć, że nas tak po prostu nie opuści
    Buczek zostanie - kontrakt ma ważny, więc to tylko kwestia podpisania aneksu. A takiej przygody jak z Walaskiem raczej nie będzie. Chociaż na podwyżkę na pewno zasłużył swoją postawą w minionym sezonie.
    Przyjmując (czysto hipotetycznie) czarny scenariusz i odejście Emila wraz z przyjściem Tomka i Kenia (odpukać) to i tak nie wyglądałoby to źle biorąc pod uwagę Buczka i naszych juniorów. Ale ja tam nadal jestem zdania, że Emilio jest nasz i nigdzie się nie wybiera
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #1873
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nie twierdzę, że ja prowadziłem rozmowy z Emilem. Ale skoro działacze Włókniarza takie info przekazali, to chyba nie kłamią, bo nie mieli by po co. Co do Dowhana, to on jest zawsze z wszystkimi dogadany, przykładem Grisza rok temu

  29. Powrót do góry    #1874
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie twierdzę, że ja prowadziłem rozmowy z Emilem. Ale skoro działacze Włókniarza takie info przekazali, to chyba nie kłamią, bo nie mieli by po co. Co do Dowhana, to on jest zawsze z wszystkimi dogadany, przykładem Grisza rok temu
    No widzisz artem. Scenariusz Grisza-Dowhan z poprzedniego sezonu jest dla Ciebie komiczny. Ale żeby tak było w tym roku z Emilem i Włókniarzem to już dla Ciebie nie do pomyślenia.
    To, że Emil rozmawia z Włókniarzem to raczej każdy przyjmuje do wiadomości, ale co z tego wyjdzie nikt nie wie.
    Poza tym - wg mnie - Emil i Suskiewicz są zbyt cwani żeby nie mieć planu B na kolejny sezon.
    Teraz niech sobie każdy odpowie czy plan B to Bydgoszcz czy Czewa...

  30. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Emil jest przede wszystkim uprzejmym chłopakiem i raczej rzadko zdarza się, żeby kogoś odsyłał z kwitkiem ot tak. Zresztą - w minionych latach był już kilkakrotnie dogadany z Dowhanem, a jakbyś przekopał forum to też byś znalazł ich pewność, co do przejścia Emila do Falubazu
    Konfabulujesz kolego. Dwukrotnie RD z Emilem i Suskiewiczem rozmawiał nie ukrywając tego. Podczas tych rozmów nigdy nie padło, że Emil na 100% przechodzi do Falubazu. Podobnie było z Grisza, nikt nie ukrywał, że RD z nim rozmawia, ale nigdy nie było informacji, że już jest nasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1876
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Taaa....a te teksty o spotkaniu w salonie Mercedesa i przekonaniu Emila do jazdy z Mychą na klacie to niby padały ze strony Gorzowa
    Może i nie ukrywał, ale po co były te rozmowy? Kawkę chcieli sobie wypić, bo się lubią?? Na rozmowach widać nie padło, że przechodzi, ale od kibiców Falubazu...no to już inna para kapci
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1877
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie twierdzę, że Emil zostanie w Bydgoszczy do końca kariery. Ale z drugiej strony chcę wierzyć, że nas tak po prostu nie opuści
    Buczek zostanie - kontrakt ma ważny, więc to tylko kwestia podpisania aneksu. A takiej przygody jak z Walaskiem raczej nie będzie. Chociaż na podwyżkę na pewno zasłużył swoją postawą w minionym sezonie.
    Przyjmując (czysto hipotetycznie) czarny scenariusz i odejście Emila wraz z przyjściem Tomka i Kenia (odpukać) to i tak nie wyglądałoby to źle biorąc pod uwagę Buczka i naszych juniorów. Ale ja tam nadal jestem zdania, że Emilio jest nasz i nigdzie się nie wybiera
    A z czego Wy im chcecie płacić?
    Ledwo co ten sezon dojechaliście, a tu GP + Gollob + zatrzymanie Buczka i Emila... Toż to treba mieć budżet na poziomie KS Abu Dhabi
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #1878
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ludzie powiedzcie z czego Polonia ma utrzymac Golloba i Emila?Bez sponsora głownego?
    Miasto w tym roku wyłożyło 3 mln!!!! a mieliscie jedynie Emila.Buczek sie tak nie cenił
    W przysszłm zazyczy sobie wiecej.Do tego własnie Emil,Gollob.Ludzie ile miasto wyłoży?6 mln?

  34. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Miasto wykłada 3 mln. Skład z Gollobem zapewnia większą frekwencję na stadionie -> większy przychód. Gollob jako postać medialna zapewnia większy marketing, więc może być łatwiej o sponsorów. Miasto wspiera też kontrakty Emila i Golloba jako reprezentantów wizerunku miasta -> odciążenie klubu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1880
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ale po co się mentikk gimnastykujesz? Polonia to bankrut i w przyszłym sezonie będzie jeździł u nas Buczek + juniorzy, Emil z 10-letnim kontraktem we Włókniarzu a Gollob w Starcie. Nikomu nic nie wytłumaczysz.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #1881
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muuu Włókniarz ledwo utrzymał lige tymczasem
    Bydgoszcz była spokojna o utrzymanie na kilka kolejek
    przed końcem.
    I to Bydgoszcz ma GP a nie Czestochowa !
    Mieli na GP dlaczego nie mogą miec
    na Golloba. Emila a moze jeszcze na N.Pedersena ??
    Może to zasłona dymna i buduja po cichu skład
    na mistrza ?

  37. Powrót do góry    #1882
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Będzie kasa na Emila i Golloba, będzie Emil i Gollob.
    Nie będzie kasy, będzie pewnie albo jeden albo drugi.
    A swoją drogą ile wg Was kosztowałby skład: Gollob, Emil, Buczek, Kościecha, Woźniak, Curyło, Jóźwik?

  38. Powrót do góry    #1883
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale po co się mentikk gimnastykujesz? Polonia to bankrut i w przyszłym sezonie będzie jeździł u nas Buczek + juniorzy, Emil z 10-letnim kontraktem we Włókniarzu a Gollob w Starcie. Nikomu nic nie wytłumaczysz.
    W takim razie Gollob,Emil,Buczek,Walasek w Bydzi.A moze jeszcze wziac Pawlickiego na juniorke?
    Tyle kasy ze az nie ma co robic.I Wy nie wiecei co to wirtualne kontrakty?

  39. Powrót do góry    #1884
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli ktoś nie wie jak Polonia zamierza spłacić dług i znaleść pieniądze na Golloba, Emila i Buczka. Niech z łaski przeczyta ostatnie dwie strony tego wątku wszystko jest ''ogólnie'' wyjaśnione, te same pytania robią się już nudne.

  40. Powrót do góry    #1885
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Miasto wykłada 3 mln. Skład z Gollobem zapewnia większą frekwencję na stadionie -> większy przychód. Gollob jako postać medialna zapewnia większy marketing, więc może być łatwiej o sponsorów. Miasto wspiera też kontrakty Emila i Golloba jako reprezentantów wizerunku miasta -> odciążenie klubu.
    Chodziłeś, pytałeś, ankietowałeś ludzi, że masz pewność odnośnie wzrostu frekwencji? Bo ja bym tego nie brał za pewnik. A jak będzie dużo lepszy skład niż tegoroczny, będzie większa punktówka do wypłacenia co przy niewiele wyższej frekwencji wprowadzi Was w jeszcze większe długi niż obecnie - a kredyt trzeba kiedyś spłacić

  41. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Chodziłeś, pytałeś, ankietowałeś ludzi, że masz pewność odnośnie wzrostu frekwencji? Bo ja bym tego nie brał za pewnik. A jak będzie dużo lepszy skład niż tegoroczny, będzie większa punktówka do wypłacenia co przy niewiele wyższej frekwencji wprowadzi Was w jeszcze większe długi niż obecnie - a kredyt trzeba kiedyś spłacić
    Podniosa ceny biletow,społeczenstwo przeciez nie zubozeje,poza tym słyszałem ze Gollob w tym roku bardzo tani jest.A w sumie tani nie tani Polonie stac na kazdego.

  42. Powrót do góry    #1887
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Zacznijmy od kilku podstawowych stwierdzeń:

    1. Polonia do tej pory nie ma prezesa, zawodnicy nie mają z kim rozmawiać na temat kontraktów na przyszły rok, nikt nic nie wie, nikt nic nie może powiedzieć, nikt nie może podjąć żadnej decyzji.

    2. Zawodnicy nadal mają niespłacone kontrakty TEGOROCZNE, a Wy już budujecie skład z Emilem, Gollobem, Buczkowskim i nie wiadomo kim jeszcze.

    3. Jedyne co możemy przeczytać/usłyszeć w ostatnim czasie to wypowiedzi prezydenta Waszego miasta że chciałby Golloba i że Bydgoszcz na niego stać. Inna sprawa, czy stać Bydgoszcz na kogoś więcej poza Gollobem? Skoro tak, to czemu zawodnicy nadal nie otrzymali pieniędzy za TEN sezon?

    Nie wiem czy z Emilem to prawda, czy trafi do Częstochowy czy nie, ale wiem że jeśli dwa pierwsze punkty o których wspomniałem w miarę szybko się nie wyjaśnią, to Emil zmieni klub. Bo jak to Suskiewicz powiedział - Emil lubi mieć wszystko poukładana możliwie jak najwcześniej, by spokojnie przygotowywać się zimą do nowego sezonu. A co gwarantuje Włókniarz? Ciężko stwierdzić, ale po szybkości "dogadywania" się z zawodnikami obecnego sezonu widać że wiele. Jeszcze się sezon nie skończył a już było wiadomo że Łaguta i Szumina zostają, kilka tygodni później Nermark. Jak widać kasa jest, więc czemu Emil miałby mieć opory przed przyjściem do takiego klubu?

    Uważam że już sporo dla Was zrobił, był kiedy spadaliście ligę niżej, pomagał awansować, czekał cierpliwie na zaległe pieniądze rok temu, czeka i tym razem. Uważam jednak że i jemu cierpliwość może się skończyć.

  43. Powrót do góry    #1888
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Chodziłeś, pytałeś, ankietowałeś ludzi, że masz pewność odnośnie wzrostu frekwencji? Bo ja bym tego nie brał za pewnik. A jak będzie dużo lepszy skład niż tegoroczny, będzie większa punktówka do wypłacenia co przy niewiele wyższej frekwencji wprowadzi Was w jeszcze większe długi niż obecnie - a kredyt trzeba kiedyś spłacić
    To tylko moje założenie, ale biorąc pod uwagę Twój geniusz, to pewnie się mylę. Wg mnie spłata kredytu będzie założona w budżecie klubu. Czy to ma jakiś sens? Czy to ma logiczne podstawy?? Mam nadzieję, że wystawisz mi Twoje błogosławieństwo na takową nadzieję.
    Co do ludzi...tak, rozmawiałem ze sporą grupą ludzi, którzy chętnie przyszliby na stadion, gdyby w składzie był Gollob. Można to wnioskować chociażby ze słów "za Golloba to była inna drużyna", albo "Gollob potrafił pociągnąć całą Polonię do zwycięstwa". Ale pewnie ten argument do Ciebie nie dociera. No cóż...bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
    Dziwi mnie jedno...tak Ciebie (i Tobie podobnych) cieszy trudna sytuacja Polonii, a zapominasz, że to Wy fuksem uniknęliście baraży, a przede wszystkim sami niedawno byliście w beznadziejnej sytuacji za sprawą Maślany. Widać pamięć masz krótką i ulotną, że już tak szybko Cię cieszą cudze problemy. Życzę Ci, abyś powtórki z rozrywki nie musiał przeżywać (i tutaj bez sarkazmu).

    vicar masz rację - co my możemy wiedzieć? W Częstochowie wiedzą o naszej sytuacji dużo więcej, dużo lepiej znają realia tego co się w Bydgoszczy dzieje. Mogliby więc łaskawie nas oświecić kto będzie prezesem, kto menadżerem/trenerem, jaki będziemy mieli budżet i jaki skład drużyny. A...no i które miejsce zajmiemy - obstawiłbym sobie i trochę się na tym z przyjemnością wzbogacił

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Zacznijmy od kilku podstawowych stwierdzeń:

    1. Polonia do tej pory nie ma prezesa, zawodnicy nie mają z kim rozmawiać na temat kontraktów na przyszły rok, nikt nic nie wie, nikt nic nie może powiedzieć, nikt nie może podjąć żadnej decyzji.

    2. Zawodnicy nadal mają niespłacone kontrakty TEGOROCZNE, a Wy już budujecie skład z Emilem, Gollobem, Buczkowskim i nie wiadomo kim jeszcze.

    3. Jedyne co możemy przeczytać/usłyszeć w ostatnim czasie to wypowiedzi prezydenta Waszego miasta że chciałby Golloba i że Bydgoszcz na niego stać. Inna sprawa, czy stać Bydgoszcz na kogoś więcej poza Gollobem? Skoro tak, to czemu zawodnicy nadal nie otrzymali pieniędzy za TEN sezon?

    Nie wiem czy z Emilem to prawda, czy trafi do Częstochowy czy nie, ale wiem że jeśli dwa pierwsze punkty o których wspomniałem w miarę szybko się nie wyjaśnią, to Emil zmieni klub. Bo jak to Suskiewicz powiedział - Emil lubi mieć wszystko poukładana możliwie jak najwcześniej, by spokojnie przygotowywać się zimą do nowego sezonu. A co gwarantuje Włókniarz? Ciężko stwierdzić, ale po szybkości "dogadywania" się z zawodnikami obecnego sezonu widać że wiele. Jeszcze się sezon nie skończył a już było wiadomo że Łaguta i Szumina zostają, kilka tygodni później Nermark. Jak widać kasa jest, więc czemu Emil miałby mieć opory przed przyjściem do takiego klubu?

    Uważam że już sporo dla Was zrobił, był kiedy spadaliście ligę niżej, pomagał awansować, czekał cierpliwie na zaległe pieniądze rok temu, czeka i tym razem. Uważam jednak że i jemu cierpliwość może się skończyć.
    Wpłynie kasa z kredytu i wszyscy będą z automatu spłacani - spokojna. Sprawa jest finalizowana.
    Co do Waszego składu - szczycić się możecie jedynie utrzymywaniem Griszy. My przez 7 lat zatrzymywaliśmy Emila, Wy się szczycicie Griszą na trzeci rok. Świetnie wypadacie w tym porównaniu...Nermark, Szombierski....Nermark to zawodnik na tym samym poziomie co Buczek - ja osobiście wolę Krzyśka, który ma jeszcze trochę więcej ścigania przed sobą i (wg mnie) zrobi jeszcze progres...Daniel już raczej nie. Szombierski...zawodnik na poziomie tegorocznej postawy Artioma Laguty....no z pewnością jest się z czego cieszyć, kontrakt roku podpisał klub. To ja już bym Zengotę wolał Także nie przesadzajcie się z tym chwaleniem nie wiadomo jakimi podpisanymi kontraktami, bo to szału wielkiego na nikim nie wywiera.
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 24-10-2012 o 21:53
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Można to wnioskować chociażby ze słów "za Golloba to była inna drużyna", albo "Gollob potrafił pociągnąć całą Polonię do zwycięstwa".
    No właśnie pamiętam w 2003 jakie to komplety mieliście na trybunach Pusta propaganda nic więcej. Na Golloba przyjdą na góra 2,3 pierwsze mecze u siebie. Tak jak w Toruniu chodzili na nowy stadion. Potem wszystko wraca do "normy".

  45. Powrót do góry    #1890
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No właśnie pamiętam w 2003 jakie to komplety mieliście na trybunach Pusta propaganda nic więcej. Na Golloba przyjdą na góra 2,3 pierwsze mecze u siebie. Tak jak w Toruniu chodzili na nowy stadion. Potem wszystko wraca do "normy".
    Jak Ty dobrze wszystko wiesz. A jutro losowanie o 17 mln - mogę Ci już gratulować wygranej??
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 42 z 53 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •