Strona 140 z 196 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,256 do 6,300 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6256
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    W kolejce po bułki zasłyszano, że Jarek jest już w ZG. Niestety kosztem Dudka, który wraca do krzyżackich korzeni. Czy ktoś wie coś więcej? Puszczenie Patryka będzie ogromnym błędem

  2. Powrót do góry    #6257
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    W kolejce po bułki zasłyszano, że Jarek jest już w ZG. Niestety kosztem Dudka, który wraca do krzyżackich korzeni. Czy ktoś wie coś więcej? Puszczenie Patryka będzie ogromnym błędem
    A gdzieś ty w tej kolejce stał ? Na Zawarciu ?

  3. Powrót do góry    #6258
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    W kolejce po bułki zasłyszano, że Jarek jest już w ZG. Niestety kosztem Dudka, który wraca do krzyżackich korzeni. Czy ktoś wie coś więcej? Puszczenie Patryka będzie ogromnym błędem
    Nie wierzę w tą plotkę, bo w Toruniu nie będzie miał lepszego kontraktu niż w Zielonej - tym bardziej, że Karkosik pewnie odejdzie.
    Poczekajmy jeszcze trochę, bo póki co nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądać w przyszłym sezonie i kto tą ligą będzie zarządzać.

  4. Powrót do góry    #6259
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nie wierzę w tą plotkę, bo w Toruniu nie będzie miał lepszego kontraktu niż w Zielonej - tym bardziej, że Karkosik pewnie odejdzie.
    Poczekajmy jeszcze trochę, bo póki co nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądać w przyszłym sezonie i kto tą ligą będzie zarządzać.
    Karkosik to odchodzi co roku. Jak Bunio ze stołka prezesa.

  5. Powrót do góry    #6260
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    W kolejce po bułki zasłyszano, że Jarek jest już w ZG. Niestety kosztem Dudka, który wraca do krzyżackich korzeni. Czy ktoś wie coś więcej? Puszczenie Patryka będzie ogromnym błędem
    Może darujmy sobie póki "widziano busa ...", na to przyjedzie czas po sezonie.
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #6261
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Akurat ta "plotka" nie powinna Cię dziwić Carlitos, bo masz bliżej do głównej "piekarni". A ja powtarzam tylko to, o czym drobni piekarze mówią coraz głośniej. Wcale mnie to nie cieszy, bo chciałbym, aby Patryk został w Falubazie. W świetle nieznanych przepisów 2013 skład:

    1. Pepe
    2. Sasza
    3. Hampel
    4. MB Jensen
    5. AJ
    6. Dudek
    7. Strzelec

    biorę z miejsca

    Dokładnie zigi. Mam nadzieję, że SE padnie i prezesi w końcu ruszą łbami i wprowadzą normalność do polskiej ligi. Przede wszystkim jeden, stały regulamin zamiast corocznych klocków. Pozdro.

  7. Powrót do góry    #6262
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    Karkosik to odchodzi co roku. Jak Bunio ze stołka prezesa.
    W tym roku akurat poniósł sromotną klęskę na giełdzie więc raczej nie liczyłbym a niego w przyszłym sezonie.
    Dodać należy, że prezes Stępniewski należał do św. trójcy która rekomendowała nowy RF - coś musi być na rzeczy, skoro przezes Apatora tworzy takie bzdury.

    Również dołączam się do prośby grafi25. Dajmy sobie spokój z tymi spekulacjami, bo jeszcze przyjdzie na to czas po sezonie.

  8. Powrót do góry    #6263
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    czy z hampelem to pewne info?
    i czy zastąpi dudka już jutro w tarnowie?
    bo ja tak, to mamy w plecy, bo jarek kontuzjowany. chyba że zz????

  9. Powrót do góry    #6264
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    w innej piekarni mówią, że Gollob jest do wzięcia. Gotów jest pojednać się z Protasem tak jak niegdyś z Nickim. Nawet opaski kapitana nie oczekuje.
    Są tylko dwa warunki:
    1. Dzieci na pierwszym łuku przestaną o nim śpiewać brzydko.
    2. Tor na W69 będzie normalny do ścigania jak w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez comora ; 18-08-2012 o 23:11

  10. Powrót do góry    #6265
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Jedyny ewentualny pożytek z Golloba na W69 to taki, że można byłoby Władka podenerwować
    Dziękuję, postoję.

    Jeszcze sezon się nie skończył, ale skoro już ustalamy skład Falubazu na 2013 - ja bez Protasa, AJa, Dudka i Saszki sobie go nie wyobrażam. Więc ewentualne zakupy to tylko w przypadku niewejścia w życie nowego regulaminu. A jeśli będziemy zmuszeni go przestrzegania KSM 39 / 43, to największym wzmocnieniem będzie pozostawienie składu w obecnym... składzie, nawet za cenę męczenia się kolejny rok z Ryśkiem "sezon życia" Holtańskim. Przynajmniej Jabłoński miałby wtedy większe szanse (przy KSM 2.50) na wydziubanie kogoś ze składu.

  11. Powrót do góry    #6266
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Ja wiem, co Rusty powie o Fredce (wszyscy zresztą wiemy)
    Fredka nie spełnia oczekiwań, bo naczytał się naszego forum i już wie, że nie dostaje takich pieniędzy, jakie by mu dał Rusty.
    Jak się w końcu doczeka na kasę to natychmiast zrobi w sezonie 2.67
    Moher na prawdę się kompromitujesz.Przecież tacy jak ty śmiali się z Kłopota,potem z Iversena czyli nieudacznika nadającego się co najwyżej do pierwszej ligi.Dzisiaj ten sam Iversen przerabia takie ogórki jak Holta do pary z Davidssonem na majonez.Jeśli wierzysz że to rok konia to musisz być cholernie naiwny.Wystarczy trochę wiary w to co wydaję się niemożliwe a spojrzeć na to realnie własnymi oczami.Gdzie jest ten super Zengi któremu Ci nieudacznicy blokowali miejsce w składzie?I tak go Dowhan opędzlował jak kundla za Łagute którego i tak nie ma.Teraz Zengi robi olimpiady dla Częstochowy,no nie czasem mu sie uda i pojedzie dobrze ale to wciąż za mało aby zadowolić twoje ambicje bo przecież Rune jeszcze wystrzeli!Żużel jest dziś nieobliczalny.Pokaż mi na tą chwilę zawodnika który jest na 100 procent pewny oprócz starzejącego się Crumpa,Hancocka,Golloba a zaraz za nimi Nickiego Pedersena?Jeśli zadawala Cię bardziej podstarzały pokraka od Lindgrena który przynajmniej utożsamiał się z drużyną,nie stał pierwszy w kolejce po kasę to nie mam pytań...Spytaj się Holty co dla niego ważniejsze,Grand Priks czy Falubaz?Pewnie Ci powie że Falubaz bo to jego jedyna rzecz o której myśli.Ta sama o której myślał w Tarnowie,Częstochowie,Toruniu czy Rzeszowie dopóki Pani Marta nie spóżniła się o pare dni z wypłatą
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 19-08-2012 o 01:07

  12. Powrót do góry    #6267
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Moher na prawdę się kompromitujesz.Przecież tacy jak ty śmiali się z Kłopota,potem z Iversena czyli nieudacznika nadającego się co najwyżej do pierwszej ligi.Dzisiaj ten sam Iversen przerabia takie ogórki jak Holta do pary z Davidssonem na majonez.Jeśli wierzysz że to rok konia to musisz być cholernie naiwny.Wystarczy trochę wiary w to co wydaję się niemożliwe a spojrzeć na to realnie własnymi oczami.Żużel jest dziś nieobliczalny.Pokaż mi na tą chwilę zawodnika który jest na 100 procent pewny oprócz starzejącego się Crumpa,Hancocka,Golloba a zaraz za nimi Nickiego Pedersena?Jeśli zadawala Cię bardziej podstarzały pokraka od Lindgrena który przynajmniej utożsamiał się z drużyną,nie stał pierwszy w kolejce po kasę to nie mam pytań...Spytaj się Holty co dla niego ważniejsze,Grand Priks czy Falubaz?Pewnie Ci powie że Falubaz bo to jego jedyna rzecz o której myśli.Ta sama o której myślał w Tarnowie,Częstochowie,Toruniu czy Rzeszowie dopóki Pani Marta nie spóżniła się o pare dni z wypłatą
    Rusty - Ten Iversen, ma na razie pierwszy taki sezon. Jak to powtorzy to moze wtedy bedziemy mogli mowic o Iversenie liderze. Argument o Klopocie lepiej przemilcze . Zadnego Fredki, niech on sobie ma rok konia gdzie indziej. Bo to czy bedzie mial to jak wrozenie z fusow.

    AJ, Pepe, Saszka, Dudek, i dodalbym Strzelec o ile ten glupi przepis o KSM dla juniorow ponizej 4,00 nie przejdzie. Bo szkoda chlopaka, robi postepy. Ciezką praca doszedlby do solidnego krajowego drugoliniowego zuzlowca. Wciaz przed nim kilka sezonow juniorki, i swoj Falubaziak. Co do reszty to nie bede sie powtarzal. Mam tylko nadzieje ze zarowno RF jak i pozostale durne przepisy z KSM 39/43 na czele nie przejda...

  13. Powrót do góry    #6268
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    O przejsciu Dudka do Torunia tez slyszalem jakis czas temu, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc, dlatego nie dzielilem sie ta plota z Wami

  14. Powrót do góry    #6269
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    O przejsciu Dudka do Torunia tez slyszalem jakis czas temu, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc, dlatego nie dzielilem sie ta plota z Wami

    To co dla Zengiego jest sufitem dla Dudka jest podłogą, ale...
    Moje zdanie jest podobne jak w przypadku jednego czy drugiego Grzesia...
    Chciałbym, żeby w Falubazie jeździły tylko Falubazy, jednak jeśli mają żądania z kosmosu to niech odejdą i zobaczą jak to jest w innych klubach.
    Niech Patryka pojadą w Toruniu kibice, jak ostatnio Miedziaka (jedynego wychowanka), niech Mu nie zapłacą jak Walaskowi w Bydgoszczy, albo niech odsuną od składu jak Zengiego w Czewie. W Falubazie takie rzeczy niemożliwe, ale chyba każdy musi to poczuć na własnej skórze!
    Żeby była jasność - trzeba zrobić wszystko, żeby Patryk nie odszedł, może żeby wróciły Grześki.
    Wersja z piekarni ma jednak sens. W przypadku odejścia Dudka, Dowhan musi zatrudnić petardę.

  15. Powrót do góry    #6270
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Dobre bula,dobre.
    Pamiec krotka widze.
    Przypomniec Ci co sie dzialo jak wyplynela "afera" na linii Dowhan - Walasek?
    Jak ladnie okreslaliscie Grega nie majac nawet pewnosci o co tak naprawde poszlo?
    Podobnie dzieje sie w tej chwili w Lesznie z Hampelem.
    Pomijam juz tego "jedynego wychowanka" bo widze,ze nie jestes dzis w najlepszej formie.
    Zapominasz tez,ze debile sa na kazdych trybunach,w Zielonej tez ich spotkasz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-08-2012 o 09:28
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #6271
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jeżeli Dudek zapała miłościa do klubu w pobliżu Unisławia, to w jego miejsce pasowałby...

    Jonsson
    Holta
    Łaguta
    Łoktajew
    Protasiewicz
    Strzelec
    Rogowski/Perzyński/Zgardziński
    Ciekawe, czy KSM pasowałby do limitu 39?

  17. Powrót do góry    #6272
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    No błagam. Mamy połowę sierpnia, za chwilę PO, nie wiemy czy regulamin zostanie, a już tworzymy składy bez Dudka.

    Jak ktoś ma pewne info to niech poda źródło, a nie roznosi ploty jak stare baby na targu.
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #6273
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Akurat ta "plotka" nie powinna Cię dziwić Carlitos, bo masz bliżej do głównej "piekarni". A ja powtarzam tylko to, o czym drobni piekarze mówią coraz głośniej. Wcale mnie to nie cieszy, bo chciałbym, aby Patryk został w Falubazie. W świetle nieznanych przepisów 2013 skład:
    Takie gadanie słychać co rok i jakoś co rok Patryk przedłuża kontrakt z Falubazem. Regulamin jaki uchwalili ci idioci skutecznie utrudnia jakiekolwiek zmiany. Skończy się tym, że do Falubazu nikt nie przyjdzie, co najwyżej odpadnie Jabłoński i Jankowski.
    Ja skład z Hampelem/Griszą zaproponowałem jako czystą spekulację. Nic mi nie wiadomo o busie Jarka pod domem Roberta
    Natomiast wiadomo że Jarek w Lesznie raczej nie zostanie. Teraz pewnie zalicza tour de Pologne sondując rynek i sam rozpuszcza takie ploty, żeby zdopingować Józka do tego żeby się trochę wysilił i zaproponował kontrakt z ominięciem RF bo jak nie to Toruń czeka. W nagłe wycofanie się Karkosika nie wierzę. Jeśli coś takiego nastąpi to stopniowo przez 3-4 lata a nie z dnia na dzień.

    Jeśli jest dla mnie jakaś pewna zmiana na rynku transferowym (niezależnie od obowiązującego regulaminu) to jest nią odejście Golloba z Gorzowa. Pasuje jak ulał do Rzeszowa i tam wyląduje na stare lata.

    1. Pepe
    2. Sasza
    3. Hampel
    4. MB Jensen
    5. AJ
    6. Dudek
    7. Strzelec

    biorę z miejsca
    No *****iście, tyle że ten skład to by się nie zmieścił nawet w tegorocznym KSM a w najlepszym wypadku z takim będziemy mieć do czynienia w przyszłym roku.

  19. Powrót do góry    #6274
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Tego jaki będzie obowiązywał KSM (i czy w ogóle) jeszcze nie wiemy. Do sezonu 2013 bardzo daleko i regulamin może się zmienić milion razy.

  20. Powrót do góry    #6275
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dobre bula,dobre.
    Pamiec krotka widze.
    Przypomniec Ci co sie dzialo jak wyplynela "afera" na linii Dowhan - Walasek?
    Jak ladnie okreslaliscie Grega nie majac nawet pewnosci o co tak naprawde poszlo?
    Podobnie dzieje sie w tej chwili w Lesznie z Hampelem.
    Pomijam juz tego "jedynego wychowanka" bo widze,ze nie jestes dzis w najlepszej formie.
    Zapominasz tez,ze debile sa na kazdych trybunach,w Zielonej tez ich spotkasz.

    kingpinie,
    nie unoś się tak.
    Po kolei w takim razie.
    Jak "określamy" Walaska? Pisałem już to kiedyś: widzałem na własne oczy jaka wpadała na Jego konto kasa i jeśli stwierdził, że w Bydgoszczy czy teraz w Rzeszowie jest Mu lepiej za 100 czy 200 koła więcej ( gdzie w Bydgoszczy chyba raz nie jechał w meczu i za jeden Mu nie wypłacili, czyli właśnie ok 100k) to poszedł gdzie chciał. Mam nadzieję, że tego typu sprawy dają Mu do myślenia. To wszystko. Z Zengim to samo. Chciał od Dowhana gwarancję startów. Nie dostał to poszedł do Czewy bez gwarancji i jeździ za Niego Szombierski. Sam wybrał. Może po małej refleksji Grześków oraz Dowhana Panowie są w stanie dojść do porozumienia. Walasek i Protas to nasi ostatni wychowankowie urodzeni w latach 70-tych i początku 80-tych. Szkoda, żeby błakali się gdzieś po Polsce. Bo zaraz będzie jak w Toruniu. Czyli jeden SENSOWNY wychowanek w składzie, jeden niespełniony i dwóch młodych, średnio perspektywicznych juniorów. Gdzie do niedawna Toruń, Leszno, ZG właśnie były "kuźniami talentów". Toruń mógł wystawić dwa składy w ekstralidze i za to zawsze Was lubiłem. To tak dla wyjaśnienia.
    A Dudek to może być następca Huszczy, Kurmana, Protasa przez najbliższe kilkanaście lat. Ale jeśli uważają, że gdzieś Im ( z tatą i mamą) będzie lepiej to nie mamy na to żadnego wpływu. Obawiam się, że Dowhan tez nie. To wszystko.
    Bo zawsze jest ten dylemat. Ile jest warte bycie wychowankiem??? Jeśli mamy dwóch identycznych zawodników. W tym samym wieku, z takimi samymi perspektywami, z takim samym zapleczem to ile można dopłacić za bycie wychowankiem? Niewychowanek chce np 1 000 000 zł za sezon. To ile damy naszemu wychowankowi?

  21. Powrót do góry    #6276
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    O ile wierzę w powrót Zengiego, o tyle nie widzę szans na powrót Walaska. Raz, że chłopak z Buniem się trochę posprzeczał i nawet publicznie se dogryzali. Dwa, że z Protasem się podobno nie specjalnie lubią.

  22. Powrót do góry    #6277
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    O ile wierzę w powrót Zengiego, o tyle nie widzę szans na powrót Walaska. Raz, że chłopak z Buniem się trochę posprzeczał i nawet publicznie se dogryzali. Dwa, że z Protasem się podobno nie specjalnie lubią.
    Niespecjalnie lubią ? Popatrz jak Gollob z Pedersenem się pokochali , za przyczyną Władkowych $. Także Walas może sobie nie lubić Protasa i wzajemnie, nie za to się im płaci.

    Dla mnie to Walas może sobie zostać gdzieś w Polsce, swoje też ma za uszami i niekiedy za dużo mówił.

  23. Powrót do góry    #6278
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    No błagam. Mamy połowę sierpnia, za chwilę PO, nie wiemy czy regulamin zostanie, a już tworzymy składy bez Dudka.

    Jak ktoś ma pewne info to niech poda źródło, a nie roznosi ploty jak stare baby na targu.
    Takie są właśnie skutki urlopu Mariusza

  24. Powrót do góry    #6279
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    O przejsciu Dudka do Torunia tez slyszalem jakis czas temu, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc, dlatego nie dzielilem sie ta plota z Wami
    Ale jakie ploty ? Przecież o tym oficjalnie, bodajże ja słyszałem dwukrotnie, mówił sam Sławek. Chyba od trzech lat Stępień składa ofertę Dudkowi. Sławek twierdzi jednak, że skoro ma podobne pieniądze i tu i tam to po co się przenosić ? Stępień za mocno przepłacać nie chce, nie wnikam dlaczego. Nie wykluczam jednak, że w końcu może przyjść taki moment, że wyłoży te 200 K więcej i wtedy Sławek (a w zasadzie jego żona) podejmą tą nietrafną decyzję

    Walas i Pepe w zasadzie żadnej "kosy" nie mają. W zasadzie to inni zawodnicy mieli pretensje do Dowhana, że ten zbyt mocno "rozpasał" Wlasa. Z Pepe, Walas ma normalne układy. Zresztą na dzis to i raczej Dowhan sięgnąłby po Walasa jeśliby ten spuścił troszkę z ceny.


    Takie są właśnie skutki urlopu Mariusza
    No dobra, już jestem. Troszkę urlopu należy się przecież każdemu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #6280
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    O fuck!
    Mariusz przerwał urlop - czyżby Dudek jednak w Toruniu?!

  26. Powrót do góry    #6281
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jakie ploty ? Przecież o tym oficjalnie, bodajże ja słyszałem dwukrotnie, mówił sam Sławek. Chyba od trzech lat Stępień składa ofertę Dudkowi. Sławek twierdzi jednak, że skoro ma podobne pieniądze i tu i tam to po co się przenosić ? Stępień za mocno przepłacać nie chce, nie wnikam dlaczego.
    Moze do tej pory nie chciał, ale Pulczyńscy kończą wiek juniora i zastępstwa nie ma, a watpie zeby byl ten przepis o KSM4.0 dla juniora, wiec Dudek idealnie pasowałby na luke po Pulczyńskich i akurat na ta pozycje chcac nei chcac beda musieli wylozyc duzo siana, zeby sciagnac kogos klasowego.

  27. Powrót do góry    #6282
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze do tej pory nie chciał, ale Pulczyńscy kończą wiek juniora i zastępstwa nie ma, a watpie zeby byl ten przepis o KSM4.0 dla juniora, wiec Dudek idealnie pasowałby na luke po Pulczyńskich i akurat na ta pozycje chcac nei chcac beda musieli wylozyc duzo siana, zeby sciagnac kogos klasowego.
    Ale dajcie spokoj. Przeciez to nie Sławek sam decyduje o tym gdzie będzie jezdził jego syn. Patryk chyba tez ma cos do powiedzenia. To o jego przyszlosc chodzi. Sam Slawek w wywadzie wypowiedzial sie ze Patryk, Adam i Kacper tworza fajna zgrana paczke i chcialby by byli przyszloscia tego zespolu. Warunki tu ma dobre, jest nie tylko wychowankiem ale jednym z najlepszych juniorow w kraju, a i wsrod seniorow juz teraz bardzo sie wyroznia...
    Godnie chlopaka traktowac, profesjonalnie, to nigdzie sie nie ruszy. Pieniadze adekwatne do tego co prezentuje. A na jakie zasluguje chyba wszyscy widza. Bic jednak i przeplacac nie wiadomo ile tez nie ma sensu. N
    ikt tu "siła" na pewno Patryka trzymac nie bedzie. Bedzie chcial odejsc to odejdzie i sam Dowhan nic tu nie poradzi. Tylko po co mialby to robic?
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #6283
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Z tego co mówił mi Sławek o Dowhanie to Toruń by musiał sporo przepłacić
    No ale wiadomo - wszystko jest kwestią ceny, jak to w biznesie bywa...

  29. Powrót do góry    #6284
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Z tego co mówił mi Sławek o Dowhanie to Toruń by musiał sporo przepłacić
    No ale wiadomo - wszystko jest kwestią ceny, jak to w biznesie bywa...
    Tak samo jak Stępień zaczałby serwować pieczone króliki zamiast wołowych steków, to Falubaz straciłby jednego z bardziej znanych kibiców

  30. Powrót do góry    #6285
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dudek jest takim wychowankiem Zielonej, jak Pawliccy Leszna i Miedziak Torunia. Takie pierdoły to mozna pociskać nieletnim ...

  31. Powrót do góry    #6286
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stanie przed startem o pol metra od tasmy, ciekawe defekty z obejrzeniem sie wczesniej do tylu czy ktos aby nie jest za blisko, tasma bez śladu odruchu zastopowania,... Ogólnie wesoła porażka. ...Fajny ten przyszłoroczny ksm.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  32. Powrót do góry    #6287
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tak samo jak Stępień zaczałby serwować pieczone króliki zamiast wołowych steków, to Falubaz straciłby jednego z bardziej znanych kibiców
    Dokładnie jak Dudek co roku negocjuję ze Stępniem... no ale też mi się na razie nie udaje
    PS: w ZG jest DZIK, nie steki!

  33. Powrót do góry    #6288
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez ssdg3 Zobacz posta
    Stanie przed startem o pol metra od tasmy, ciekawe defekty z obejrzeniem sie wczesniej do tylu czy ktos aby nie jest za blisko, tasma bez śladu odruchu zastopowania,... Ogólnie wesoła porażka. ...Fajny ten przyszłoroczny ksm.
    W ostatnim defekcie AJ ewidentnie było widać jak idą iskry z silnika, wiec raczej defekt nie był markowany, nt reszty sie nie wypowiem, bo nie przygladalem sie az tak..

    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    PS: w ZG jest DZIK, nie steki!
    http://allegro.pl/prosiak-do-pieczenia-i2564632065.html

    " Prosiak wykonany jest z młodej szynki wieprzowej uformowanej na prosiaka o wadze około 5 kg " ...oszukuja Cie)) wybierz królika

  34. Powrót do góry    #6289
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Moher - Wojtek mówił, że Ty jakąś świninę chcesz, a on tylko kawior ma - wszak tak prezes tysiąclecia mu prawił o Twoich upodobaniach kulinarnych. Zresztą Dudki to jarosze i zadowolą się marchewkami Wiesława.

  35. Powrót do góry    #6290
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze do tej pory nie chciał, ale Pulczyńscy kończą wiek juniora i zastępstwa nie ma, a watpie zeby byl ten przepis o KSM4.0 dla juniora, wiec Dudek idealnie pasowałby na luke po Pulczyńskich i akurat na ta pozycje chcac nei chcac beda musieli wylozyc duzo siana, zeby sciagnac kogos klasowego.
    Pulczynscy to ten sam rocznik co Dudek,wiec nie wiem jak to sobie wydedukowales.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #6291
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pulczynscy to ten sam rocznik co Dudek,wiec nie wiem jak to sobie wydedukowales.

    moj blad. Patrzylem na miesiac i date ur, co dawaloby Pulczynskim 3 tyg startow jako juniorzy.

  37. Powrót do góry    #6292
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Dokładnie jak Dudek co roku negocjuję ze Stępniem... no ale też mi się na razie nie udaje
    PS: w ZG jest DZIK, nie steki!
    I tu Ci powiem że dziczyznę bym zjadł bo z tych wszystkich torped(jeśli już o takowej mówimy) do dzikusa mam największy sentyment.Jakoś lubię tego typa niE wiem czemu

  38. Powrót do góry    #6293
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    ro****** mnie wczoraj Dudek w wywiadzie w TV " Nie stać mnie aby jechać do Argentyny " - ja pierdziele co za szopka . Zaraz pewnie kibice zrobią zzute sponsorzy tez dadzą w kopercie tak aby biedny Duduś tylko złotówki w Argentynie nie stracił. Śmiech na sali.

  39. Powrót do góry    #6294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    ro****** mnie wczoraj Dudek w wywiadzie w TV " Nie stać mnie aby jechać do Argentyny " - ja pierdziele co za szopka . Zaraz pewnie kibice zrobią zzute sponsorzy tez dadzą w kopercie tak aby biedny Duduś tylko złotówki w Argentynie nie stracił. Śmiech na sali.

    Co Ty chłopie bredzisz ? W ogóle masz pojęcie o czym Patryk mówił ? Wiesz w ogóle ile kosztuje wyprawa całego teamu ze sprzętem do Argentyny ? To nie wycieczka krajoznawcza na która pewnie go byłoby stać. To całe zagadnienie logistyczne. I zaręczam Tobie, że będzie więcej takich zawodników których nie stać na pokrycie z własnej kieszeni tych wydatków.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #6295
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No to co, Davidsson wraca do składu na PO ? Chyba jedyne rozsądne wyjście. Można narzekać, że jest w tym roku cienki i jeździ bojaźliwie, ale to i tak żużlowiec o dwie klasy lepszy od Jankowskiego (szkoda, że jego zwolennicy nie zauważają zamykania gazu już na wejściu w 1 łuk).

  41. Powrót do góry    #6296
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    ro****** mnie wczoraj Dudek w wywiadzie w TV " Nie stać mnie aby jechać do Argentyny " - ja pierdziele co za szopka . Zaraz pewnie kibice zrobią zzute sponsorzy tez dadzą w kopercie tak aby biedny Duduś tylko złotówki w Argentynie nie stracił. Śmiech na sali.
    Czemu śmiech na sali? Ty myslisz, ze zuzlowcy, w dodatku taki junior Dudek to jacys milionerzy? Koszt takiego wypadu to na moje oko na bank 20K +. Nawet mając 100K luznej gotowki na koncie, stwierdzilbym, ze nie stac mnie na wywalenie w błoto 20K.

  42. Powrót do góry    #6297
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    No to co, Davidsson wraca do składu na PO ? Chyba jedyne rozsądne wyjście.
    Również jestem podobnego zdania. Zatoczyliśmy koło i chyba powinniśmy wrócić do początkowego składu, czyli :

    1.Pepe
    2.JD
    3.Sasza
    4.Holta
    5.AJ
    6.Patryk
    7.Strzelec

    Ewentualnie drobne korekty w parach i trzeba jechać tym co mamy najlepszego. Jednak co najważniejsze to już od meczy z Bydzią powinni zmienić nawierzchnie na lekko przyczepną. Musi byc coś innego niż to co było w RZ. Bo inaczej to nas tarnowianie czy gorzowianie rozjadą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #6298
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu śmiech na sali? Ty myslisz, ze zuzlowcy, w dodatku taki junior Dudek to jacys milionerzy? Koszt takiego wypadu to na moje oko na bank 20K +. Nawet mając 100K luznej gotowki na koncie, stwierdzilbym, ze nie stac mnie na wywalenie w błoto 20K.
    Więcej, przecież sam tam nie poleci. Jeszcze jak się doliczy koszty transportu całego sprzętu, to już w ogóle. Mając na względzie fakt, że Dudek nie liczy się w walce o medal to nie ma sensu zawracać sobie głowy takimi wycieczkami. W ogóle dziwie się teamowi Dudków że jeżdżą na te wszystkie turnieje, gdy od początku było wiadomo, ze nie mają szans na medal przez opuszczony pierwszy turniej.


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Również jestem podobnego zdania. Zatoczyliśmy koło i chyba powinniśmy wrócić do początkowego składu, czyli :

    1.Pepe
    2.JD
    3.Sasza
    4.Holta
    5.AJ
    6.Patryk
    7.Strzelec
    Nie wiem czym was wczoraj przekonał do siebie Davidsson. Tym że raz wygrał start i dowiózł prowadzenie na torze, który się nie nadawał do wyprzedzania ?

    Ewentualnie drobne korekty w parach i trzeba jechać tym co mamy najlepszego. Jednak co najważniejsze to już od meczy z Bydzią powinni zmienić nawierzchnie na lekko przyczepną. Musi byc coś innego niż to co było w RZ. Bo inaczej to nas tarnowianie czy gorzowianie rozjadą
    Pewnie i tak z nimi przegramy bo jesteśmy słabsi, ale trzeba przynajmniej spróbować. Tor z Bydgoszczą będzie próbą generalną przed play offs.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-08-2012 o 10:22

  44. Powrót do góry    #6299
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie wiem czym was wczoraj przekonał do siebie Davidsson.
    Odbijam piłeczkę Carlitos Czym przekonał cię Jankowski, by to na niego stawiać w PO ?

  45. Powrót do góry    #6300
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    1.Pepe
    2.JD
    3.Sasza
    4.Holta
    5.AJ
    6.Patryk
    7.Strzelec
    Na wyjazd:

    Jonsson
    Loktajev
    Holta
    Davidsson
    Protasiewicz
    Dudek
    Strzelec

    Mozna przestawic ewentualnie Holte z Davidssonem i Dudka ze Strzelcem. Ustawienie sprawdziło się w Toruniu i w takim układzie par Loktajev pojechał swój najlepszy wyjazd

    Na W69:

    Jonsson
    Davidsson/Jankowski
    Loktajev
    Holta
    Protasiewicz
    Dudek
    Strzelec
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 20-08-2012 o 10:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •